Academic literature on the topic 'Транспортна інфраструктура'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Транспортна інфраструктура.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Транспортна інфраструктура"

1

Репіч, Тетяна, and Анна Булеховець. "СУЧАСНИЙ СТАН РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 69–74. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-15.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто походження терміну «транспортна інфраструктура» та сформовано загальне визначення цього терміну, що детермінується як сукупність об’єктів , що забезпечують задоволення потреб населення та промисловості у перевезеннях пасажирів та вантажів. Розглянуто основні компоненти транспортної інфраструктури, що включає в себе шляхову мережу усіх видів транспорту, об’єкти транспортного сервісу, рухомий склад та транс-портно-логістичні підприємства. Також у статті розглядається динаміка паса-жирських та вантажних перевезень різними видами транспорту в період з 1995 по 2019 рік. Проаналізовано попит на різні види транспорту та причини падіння попиту в період з 2014 року. Розглядається дослідження Європейської Бізнес Асоціації, щодо рівня транспортної інфраструктури України. Визначено, що транспортна інфраструктура України знаходиться на низькому рівні розвитку. Також аналізується стан транспортної інфраструктури за різними видами транспорту. Визначено, що Україна потребує термінових реформ у галузі транспорту для подальшого розвитку країни в цілому. Проаналізовано основні причини низького рівня розвитку транспортної інфраструктури України та сформовано необхідні заходи щодо підвищення індексу інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Bortnik, S. M. "Формування та розвиток логістичної інфраструктури України в контексті євроінтеграції." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 3(81) (September 30, 2019): 45–50. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.3.8.

Full text
Abstract:
Вступ. Транспортна система України має низький рівень розвитку логістичної інфрастуктури та транспортно-логістичних технологій загалом, що знижує її конкурентоспроможність та обмежує інтеграційні можливості нашої держави у світовому економічному просторі. Україні необхідні термінові заходи для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури, оскільки вона є застарілою, неефективною, потребує оновлення, модернізації, суттєвих інвестиційних вкладень та удосконалення системи управління нею. Існує необхідність адаптувати концепцію удосконалення логістичної інфраструктури до потреб українського ринку транспортно-логістичних послуг. Метою статті є продемонструвати місце України у світових рейтингах розвитку логістики та логістичної інфраструктури, а також проаналізувати причини поточних результатів нашої держави в цих рейтингах. Результати. Встановлено, що транспортно-логістична інфраструктура виступає важливим чинником економічного зростання будь-якої держави. Конкретизовано поняття транспортно-логістичної інфрастуктури та її складових. Дана оцінка загального стану розвитку логістичної інфраструктури в Україні, а також оцінка рівня використання логістичного потенціалу на основі рейтингів глобальної конкурентоспроможності та логістичної ефективності. Проаналізовано місце України в глобальному рейтингу конкурентоспроможності за якістю транспортної інфраструктури, а також динаміку показників логістичної ефективності України, здійснено міжнародні порівняння. Доведено взаємозв’язок позицій у міжнародних рейтингах глобальної конкурентоспроможності та логістичної ефективності із станом та якістю логістичної інфрастуктури в країні. Висновки. Завдяки проведеному аналізу виявлено чинники, що впливають на функціонування та розвиток транспортно-логістичної інфраструктури України. Доведена необхідність покращення системи управління транспортно-логістичною інфраструктурою. З метою забезпечення синергетичного ефекту від ефективного поєднання потенціалу та можливостей усіх видів транспорту управління розвитком транспортно-логістичної інфраструктури повинно бути стратегічно орієнтованим і базуватися на оцінці потенціалу логістичної інфраструктури, виявленні зв’язків та залежності її розвитку від організаційно-економічних, техніко-технологічних та інших можливостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Волков, Владимир. "Дистанційний контроль технічного стану автомобілів." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 22 (December 7, 2020): 98–108. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.98-108.

Full text
Abstract:
Наведено дані стосовно поточного стану автотранспорту в Україні та недоліки існуючого технічного обслуговування і ремонту автомобілів при експлуатації. Розроблено сучасну технологію дистанційної оцінки робочого стану автомобілів. Для неї, на підставі загального підходу щодо дослідження системи, сформована інформаційно-комунікаційна модель системи дистанційного моніторингу технічного стану автомобіля: «автомобіль - водій - умови експлуатації - інфраструктура експлуатації автомобіля (транспорт і автомобільні дороги)». Модель включає взаємодію компонентів моніторингу: автомобіль з водієм і бортову інформаційну систему; умови експлуатації транспортного засобу (дорожні, транспортні, атмосферно-кліматичні умови і культура праці); транспортна інфраструктура і дорожня інфраструктура). Для реалізації запропонованої технології розроблений інформаційний програмний комплекс «IdenMonDiaOperСon HNADU-16 », деякі з яких представлені в статті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Фоменко, Г. Р. "Транспортна інфраструктура і проблеми міст." Проблеми розвитку міського середовища, Вип. № 2 (16) (2016): 177–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Dmytriieva, Oksana. "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ОБ’ЄКТ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 24 (May 31, 2020): 52. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2020.24.0.52.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дзюбак, К. М. "Транспортна інфраструктура та ефективність сільськогосподарського землекористування." Агросвіт, no. 5, березень (2016): 44–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Карпов, В. М. "Транспортна інфраструктура в зовнішньоекономічній діяльності України." Формування ринкових відносин в Україні, no. 10 (137) (2012): 98–104.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сурілова, О. О. "СПІЛЬНА ТРАНСПОРТНА ПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА РОЗВИТОК ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 26 (July 22, 2020): 122–33. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v26i0.669.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблемні питання використання транзитного потенціалу України та поглиблення співпраці з Європейськім Союзом у транспортній сфері на взаємовигідній основі, оскільки створення й ефективна експлуатація транс'європейських транспортних мереж (TEN-T) відповідають інтересам обох партнерів. Міжнародне співробітництво в цій сфері розглядається як важливий напрям спільної транспортної політики ЄС, розвиток якої був закладений ще у договорі про Європейське об'єднання вугілля та сталі та прискорився з розвитком глобалізації, що посилює міжнародний характер транспорту. Проаналізовано цілі, об'єкти, зміст Спільної транспортної політики та запропоновано авторське визначення СТП як рішення, правила, заходи, прийняті та впроваджувані ЄС та державами-членами, які спрямовані на ефективне функціонування транспортної системи ЄС та транс'європейських транспортних мереж із метою підтримки цінностей та добробуту європейських народів, сталого розвитку Європи. зміцнення економічної, соціальної та територіальної згуртованості та забезпечення функціонування внутрішнього ринку Європейського Союзу. Пріоритетом СТП є відкриття ринків третіх країн у сфері транспорту, а також розроблення плану Єдиного європейського транспортного простору. Зокрема, створення зони вільної торгівлі між ЄС та Україною спонукало до розроблення механізмів підтримки транспортного сектору нашої країни, зокрема, шляхом розроблення проєктів транспортної моделі та майстер-плану України, а також низки проєктів Twinning, донором яких виступає ЄС. Сьогодні сформовано законодавче підґрунтя співпраці між Україною та ЄС в транспортній галузі, реалізуються інфраструктурні проєкти та проєкти технічної допомоги в межах, окреслених Угодою про партнерство та співробітництво між ЄС та Україною. однак транспортне право України є не досить гармонізованим із транспортним правом ЄС та потребує реформування, яке має відбуватися шляхом прийняття Транспортного кодексу України, у структурі якого має бути розділ, присвячений транс'європейським транспортним мережам і співпраці з ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Слатвінська, В. "Можливості для внутрішніх водних шляхів України або перспективи впровадження Е-40 для України шляхом об’єднання Чорного й Балтійського морів." Юридичний вісник, no. 3 (February 4, 2020): 169–74. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i3.960.

Full text
Abstract:
У статті здійснюється аналіз та надається оцінка можливостей для українських внутрішніх водних шляхів, які виникають під час об’єднання Чорного й Балтійського морів міжнародним водним шляхом (МВШ Е-40). В роботі вперше науково запропоновано об’єднати Чорне й Балтійське моря з позицій взаємодії транспортних коридорів «шовкового шляху» в координатах Захід – Схід та Південь – Північ при реалізації проекту «Шовковий шлях». Звернута увага на проблемах України при реалізації проектів щодо «Шовкового шляху». Виявлено, що втраченою перспективою України є пряма участь в проекті «сухопутного шляху з ЄС в Китай» й акцентовано увагу на тому, що транспортна система України залишається не інтегрованою з транс’європейською транспортною системою для забезпечення єдиного перевізного процесу. Розкрито сутність транспортного коридору МВШ Е-40. Виявлені вигоди й можливості для України в цілому й водних шляхів зокрема від участі як транспортно-логістичного вузла в проекті Е-40. Аргументовано, що економічну вигоду від участі в зазначених проектах Україна отримали б не тільки від торгівлі: сам факт присутності у "Новому шовковому шляху" представляє собою потужний поштовх до розвитку інфраструктури, коли в транспортну систему та інфраструктуру країн-учасників інвестуються кошти на суму в десятки мільярдів доларів. Здійснено системний аналіз ініціативи «Один пояс – один шлях» шляхом обробки наукового матеріалу в сфері «Шовковий шлях» і доведено, що ініціатива «Один пояс – Один шлях» потребує не лише ідеолого-практичного інтересу, а й нормативного закріплення задля майбутньої реалізації ініціатив щодо об’єднання транспортних коридорів й безперечної спільної транспортної інфраструктури й послуг. Вперше запропоновано створити закон про об’єднання Чорного й Балтійського морів та розроблено науково-теоретико-практичне підґрунтя для прийняття цього профільного зако-
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Прейгер, Д. "Транспортна інфраструктура України: стан і проблеми посткризового розвитку." Економіка України, no. 5 (594) (2011): 23–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Транспортна інфраструктура"

1

Бабич, М. Ю. "Стан і проблеми економічного розвитку транспортної інфраструктури України." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29166.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соколов, Владислав Сергійович, and Vladyslav Sokolov. "Транспортна інфраструктура авіаційної галузі: стан та перспективи розвитку." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50532.

Full text
Abstract:
1. В якому стані українські аеропорти [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://cutt.ly/Dcs7OYN. 2. Рейтинг инфраструктуры Украины в мире [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://cfts.org.ua. Науковий керівник - к.е.н., доцент Новальська Н.І.
Авіаційна галузь є однією з найважливіших в транспортній системі, щороку авіаційним транспортом перевозять велику кількість вантажів та пасажирів. Авіаційна інфраструктура містить в собі аеропорти та аеродроми, об’єкти єдиної системи організації повітряного руху, об’єкти зберігання авіаційної техніки, споруди та техніку, що використовуються для здійснення авіаційної діяльності, центри та пункти управління повітряним рухом літальних апаратів та ін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Savchenko, L., O. Ursulian, Л. Савченко, and О. Урсулян. "The impact of vehicles load capacity on road infrastructure." Thesis, National Aviation University, 2022. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54828.

Full text
Abstract:
Quality of transport infrastructure determines the quality of the provision of services for the transportation of goods and passengers. The infrastructure sector is a guarantee of efficiency, mobility and uninterrupted economic activity. However, the high quality of the transport infrastructure implies significant and long-term investments. Moreover, dependence of load capacity and infrastructure cost per mile is exponential, which proves the detrimental effect of large vehicles, especially overloaded ones, on the roadway and infrastructure facilities. Visually, this can be observed in the form of rutting, which leads to a significant decrease in the speed of transportation, and also increases the accident rate of the road and shortens its service life before major repairs.
Якість транспортної інфраструктури визначає якість надання послуг з перевезення вантажів і пасажирів. Сектор інфраструктури є запорукою ефективності, мобільності та безперебійної економічної діяльності. Однак висока якість транспортної інфраструктури передбачає значні та довгострокові інвестиції. Крім того, залежність вантажопідйомності та вартості інфраструктури на милю має експоненційний характер, що свідчить про згубний вплив великогабаритних транспортних засобів, особливо перевантажених, на проїжджу частину та об’єкти інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Савченко, Л. В., В. С. Марченко, L. V. Savchenko, and V. S. Marchenko. "Сучасний стан та перспективи розвитку дорожньої інфраструктури України." Thesis, Національний авіаційний університет, 2022. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54824.

Full text
Abstract:
Робота присвячена аналізу сучасного стану транспортної галузі України, визначенню її основних особливостей та перспектив подальшого розвитку на прикладі дорожньої інфраструктури країни.
The work is devoted to the analysis of the current state of the transport industry of Ukraine, the identification of its key features and prospects for future development, on the example of the road infrastructure of the country.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Новаковська, Ірина Олексіївна, Наталя Федорівна Іщенко, Петро Францевич Жолкевський, Михайло Петрович Стецюк, Mykhailo Stetsyuk, Nataliia Ishchenko, Petro Zholkewski, and Iryna Novakovska. "Методологічні особливості державного регулювання охоронних зон придорожніх смуг в Україні." Thesis, Український державний університет залізничного Транспорту, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42641.

Full text
Abstract:
Сучасний етап економічного розвитку країни в певній мірі залежить від розвитку та функціонування автомобільної мережі, що створює тісний взаємозв’язок між інвестиційними, інтеграційними, соціально-економічними, економіко-екологічними, антикризовими, цивілізаційними процесами в суспільстві. Разом з тим, автомобільний транспорт є досить вагомим джерелом забруднення довкілля. Для прийняття збалансованих управлінських рішень щодо захисту навколишнього середовища від забруднення автотранспортом необхідна достовірна і своєчасна інформація щодо стану довкілля та основних тенденцій його змін, що зумовлені різноманітними чинниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Новаковська, Ірина Олексіївна, Наталя Федорівна Іщенко, Петро Францевич Жолкевський, Михайло Петрович Стецюк, Mykhailo Stetsyuk, Nataliia Ishchenko, Petro Zholkewski, and Iryna Novakovska. "Методологічні особливості державного регулювання охоронних зон придорожніх смуг в Україні." Thesis, Український державний університет залізничного Транспорту, 2019. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50340.

Full text
Abstract:
Сучасний етап економічного розвитку країни в певній мірі залежить від розвитку та функціонування автомобільної мережі, що створює тісний взаємозв’язок між інвестиційними, інтеграційними, соціально-економічними, економіко-екологічними, антикризовими, цивілізаційними процесами в суспільстві. Разом з тим, автомобільний транспорт є досить вагомим джерелом забруднення довкілля. Для прийняття збалансованих управлінських рішень щодо захисту навколишнього середовища від забруднення автотранспортом необхідна достовірна і своєчасна інформація щодо стану довкілля та основних тенденцій його змін, що зумовлені різноманітними чинниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ремига, Ю. С. "Обгрунтування тенденцій розвитку української логістичної інфраструктури в сучасних умовах." Thesis, Національний авіаційний університет, 2008. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35789.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гармаш, Сергій Володимирович. "Вивчення закордонного досвіду функціонування логістичних систем на транспорті." Thesis, Одеський національний політехнічний університет, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43410.

Full text
Abstract:
У роботі аналізується закордонний досвід інтелектуалізації ринку логістичних послуг та функціонування інтелектуальних систем, які знаходять широке застосування в різних галузях, зокрема на транспорті. Широкий аспект функцій інтелектуальних транспортних систем та логістичний підхід у використанні функціональних можливостей цих систем сприяє їхньому розповсюдженню. Наводиться приклад створення та функціонування ІТС на муніципальному транспорті Польщі (м. Жешув) та аналізуються основні перешкоди введення в експлуатацію таких систем в Україні за умов цільового фінансування Євросоюзом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Моржов, Іван Сергійович, and Ivan Morzhov. "Аналіз результатів дослідження Європейської Бізнес Асоціації «Інфраструктурний індекс 2020»." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50527.

Full text
Abstract:
1. Інфраструктурий індекс 2020 [Електронний ресурс] // EBA. – 2020. – Режим доступу до ресурсу: https://cutt.ly/AcsBfqH. 2. Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року [Електронний ресурс]. – 2018. – Режим доступу до ресурсу: https://cutt.ly/fcsBGA8. Науковий керівник - к.е.н., доцент Новальська Н.І.
В умовах сьогоденної інтеграційної політики та загального курсу на глобалізацію Україні необхідна ефективна транспортна система, що буде здатна задовольнити потреби громадян та підприємств. Для існування ефективної транспортної системи потрібна міцна основа – досконала транспортна інфраструктура, адже її розвиток прямопропорційно пов’язаний із загальним економічним розвитком країни. Нові методи роботи, першість у технічному аспекті, належний стан інфраструктурних елементів, ефективні закони та бюрократія – все це потрібно країні, що хоче реалізувати свій економічний потенціал (промисловість, туризм чи сільське господарство або інша економічна галузь).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бойко, Олена Леонідівна, and Olena Boyko. "Геоінформаційне забезпечення просторового планування, реконструкції та будівництва об`єктів транспортної інфраструктури." Thesis, Український державний університет залізничного транспорту, 2019. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50339.

Full text
Abstract:
До транспортних інфраструктурних об’єктів належить сукупність споруд, будівель, систем і служб, необхідних для безпечного та безперервного перевезення вантажів та пасажирів, забезпечення умов життєдіяльності сучасного суспільства [1]. Для ефективного функціонування, управління та просторового розвитку шляхів сполучення, шляхопроводів, транспортних підприємств, портів, аеропортів в світі широко використовують геоінформаційні технології, а останніми роками відбувається інтеграція геоінформаційних систем (GIS) та інформаційного моделювання будівель (BIM технологій), що є обов'язковою умовою для сучасного проектування інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Транспортна інфраструктура"

1

Щодо концептуальних підходів до стратегії розвитку села. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.18.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді «Щодо концептуальних підходів до стратегії розвитку села» експерти центру економічних і соціальних досліджень та центру регіональних досліджень НІСД представили спільне дослідження, в якому виявлено та проаналізовано ключові проблеми розвитку сільських, селищних громад та розроблено підходи і механізми інклюзивного розвитку села, що передбачають комплексне вирішення економічних, соціальних та екологічних завдань, ефективну реалізацію потенціалу громад з метою підвищення соціальних стандартів і якості життя сільського населення. Розвиток села в Україні передбачає створення таких умов для проживання та розвитку в сільській, селищній громаді, щоб кожен її житель не відчував значних відмінностей щодо якості життя між містом та селом, міг вести повноцінний, активний та здоровий спосіб життя. Розбудова нового українського села має базуватися на принципах інклюзивного людиноцентричного розвитку сільських, селищних громад, що забезпечує: - комфортне проживання людини, родини, важливою умовою якого є розвинена і сучасна соціальна, комунальна, транспортна, інженерна інфраструктура, адаптована до останніх технологічних досягнень та індивідуальних потреб мешканців; - розвиток людського потенціалу через забезпечення потреб населення в освітньому, культурному, фізичному, духовному збагаченні, поширення цифровізації, електронних послуг та сервісів в сільській місцевості; - реалізацію трудового потенціалу членів громад через гідну працю належного фахового та кваліфікаційного рівнів, яка забезпечує добробут їх та членів їх сімей; - реалізацію підприємницької ініціативи у галузях реального сектору економіки, сфері надання послуг та у спосіб індивідуальної самозайнятості; - сталий розвиток сільських населених пунктів шляхом створення таких умов, за яких економічне зростання, матеріальне виробництво та задоволення потреб сучасного суспільства відбуваються в межах, що забезпечують відновлення екосистем і не ставлять під загрозу життєздатність теперішніх та майбутніх поколінь.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Транспортна інфраструктура"

1

Малаксіано, Микола. "ПРО ОПТИМІЗАЦІЮ ТЕРМІНІВ ОНОВЛЕННЯ МОРСЬКОЇ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ." In ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/12.06.2020.v1.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шульгіна, Л. "ДОСТУПНІСТЬ ІНФОРМАЦІЙНО–КОМУНІКАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ." In WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v2.18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Слащук, А. М., and Г. О. Бернадська. "Залізничний транспорт як важлива складова туристичної інфраструктури Рівненької області." In Challenges, threats and developments in biology, agriculture, ecology, geography, geology and chemistry. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-111-4-40.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бурик, Мирослав. "ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v1.28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гернич, М. В., and С. В. Ключник. "Використання сталезалізобетонних прогонових будов для постконфліктного відновлення зруйнованої транспортної інфраструктури." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-046-9-51.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мороз, Дмитро. "ОСОБЛИВОСТІ ТА НОРМАТИВНІ ВИМОГИ ФІНАНСУВАННЯ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ВЕЛИКОГО МІСТА (КЕЙС УКРАЇНИ)." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v1.28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography