Academic literature on the topic 'Транспортні перевезення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Транспортні перевезення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Транспортні перевезення"

1

Гніденко, В. І., and Є. П. Медведєв. "ОКРЕМІ ПИТАННЯ ДОГОВІРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ У МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕННЯХ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (42) (January 27, 2022): 63–70. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2021-42-2-63-70.

Full text
Abstract:
У статті досліджено окремі питання договірного регулювання надання транспортних послуг у мультимодальних перевезеннях. У світлі прийняття нового для нашої країни закону «Про мультимодальні перевезення» це питання набуло нового значення та важливості. У статті відзначено, щотермін «мультимодальне перевезення» означає перевезення вантажів кількома видами транспорту за допомогою одного договору перевезення. На жаль, технічні розробки мультимодальних перевезень вантажів не підкріплені належною законодавчою базою. Прийняття закону дозволить врегулювати мультимодальні перевезення та визначити правове поле розвитку сучасних способів доставки вантажів. А це, у свою чергу, дозволить підвищити якість обслуговування споживачів транспортних послуг, знизити екологічні навантаження на природне середовище, а також прискорити рух товарів між Україною та ЄС. У статі говориться, що транспортна галузь є основою для прискорення розвитку національної економіки шляхом створення безпечної, надійної, ефективної мультимодальної транспортної системи, що базується на ринкових принципах та відповідає потребам української промисловості. Ключові слова: транспортні послуги, пряме змішане сполучення, перевезення вантажів, оператор мультимодального перевезення, перевізний документ, мультимодальне перевезення, договір мультимодального перевезення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сірко, Р. "Щодо питання уніфікації законодавства України, що регулює транспортні перевезення, з метою покращення практики його застосування." Юридичний вісник, no. 1 (July 30, 2020): 28–43. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1557.

Full text
Abstract:
Глобалізація світової економіки та розширення міжнародного співробітництва, розвиток транспортної галузі, системи транспортного забезпечення сприяють формуванню великих транспортних організацій, і найважливішим фактором економічного розвитку стає інтеграція, здійснювана як на галузевому і регіональному, так і на міжгалузевому, міжрегіональному та міжнародному рівнях. Актуальність зумовлена великим значенням перевезень залізничним транспортом, недосконалістю правового регулювання відносин, пов'язаних із перевезеннями вантажів, багажу, пошти та пасажирів залізничним транспортом, і відсутністю сучасних комплексних наукових досліджень із цієї теми. Нині існує необхідність визначення й однозначного розуміння базових понять перевезення транспортом, зокрема залізничним. ЦК України та ГК України внесли низку істотних новел у правове регулювання договірних зобов'язань у транспортній галузі, викликаних потребами сучасних реформ. На практиці виникає чимало труднощів у застосуванні положень ЦК і ГК України. Надзвичайної актуальності набуває проблема узгодження норм ЦК України та ГК України. Нині залізничний і автомобільний транспорт займають особливе місце в системі цивільного та господарського комплексу будь-якої країни і є найважливішими сферами суспільного виробництва. За неузгодженості транспортного законодавства з ЦК та ГК України виникають спори щодо здійснення перевезення транспортом і неправильного застосування норм законодавства про транспорт. Формуючи національне законодавство, необхідно враховувати процеси світової економічної інтеграції. Зближення законодавства проводиться на основі принципів рівності сторін, взаємності, неухильного дотримання суверенітету і національних інтересів. Уніфікація і гармонізація українського законодавства в рамках рекодіфікаціі як складники процесу поступового зближення правових систем повинні мати характер скоординованого, науково обґрунтованого та публічно взаємозбагачуваного, а не механічного запозичення і використання правових норм інших держав. Таким чином, прийняття комплексного законодавчого акта, який би регулював діяльність усіх видів транспорту, зокрема «Транспортного кодексу України», призвело б до уніфікації термінологічних визначень, рекодифікації нормативно-правових актів у сфері транспортної та цивільно-господарської діяльності, покращення цивільної практики застосування законодавства, усунення суперечностей і дублювання правових приписів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Danylkiv, K. P., K. V. Horbova, and O. Ya Poburko. "Інноваційний розвиток транспортної системи України." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 4 (April 26, 2018): 31–35. http://dx.doi.org/10.15421/40280405.

Full text
Abstract:
Дослідження складових транспортного комплексу (залізничний транспорт, автомобільний, водний) дало змогу стверджувати, що транспортна система є важливим сегментом для економіки країни, стабільне функціонування якого забезпечує необхідні умови цілісності держави та підвищення рівня життя населення. Проаналізовано стан транспортної системи України та розглянуто перспективи її розвитку в контексті кризових змін. Визначено негативні тенденції у перевезеннях. Відзначено зменшення вантажообігу залізничного, автомобільного, водного, трубопровідного й авіаційного транспорту. Ринок транспортних послуг задовольняє тільки базові потреби економіки України та населення у перевезеннях. Виявлено, що нерозвинена система управління транспортною системою, стан виробничо-технічної бази і технологічний рівень організації перевезень за багатьма параметрами не відповідають зростаючим потребам суспільства, що негативно впливає на транспортну систему країни. Перспективним для держави визначено інноваційні перетворення в напрямку удосконалення структури міжнародних транспортно-логістичних систем, запровадження інноваційних інформаційно-управлінських технологій, побудованих на моделюванні інтегрованих транспортних систем, розвиток мультимодальних перевезень та пришвидшене інтегрування національної транспортної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сергійович, Омельчук Олександр, and Бондар Павло Вадимович. "ПРАВОВА ПРИРОДА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН ПЕРЕВЕЗЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ АГРЕГАТОРІВ." Часопис цивілістики, no. 43 (December 25, 2021): 21–26. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i43.440.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження виступають відносини між користувачами платформ транспортних агрегаторів тасамими транспортними агрегаторами. У межах статті досліджуються питання місця транспортних агрегаторів усучасних транспортних правовідносинах, функцій транспортних агрегаторів та переваг, які вони надають перевізникам та замовника послуг перевезення.Визначено сутність поняття «агрегатор», з’ясовано переваги останніх перед звичайними рекламними майданчиками. Проаналізовано види агрегаторів, визначено місце транспортних агрегаторів серед інших агрегаторів товарів та послуг. Визначено, що агрегатори не здійснюють пошук постачальників та клієнтів, а використовують IT-рішення, що дозволяють сторонам договору самим знаходити потрібні товари та послуги.Класифіковано транспортні агрегатори за критерієм статусу суб’єктів відносин у сфері перевезень (P2P, B2Pта B2B, тобто між фізичними особами, між суб’єктами підприємництва та юридичними особами, змішані); за сту-пенем доступності виділено загальнодоступні та умовно закриті транспортні агрегатори (такі, що співпрацюють з обмеженим колом компаній); відповідно до видів перевезень запропоновано розрізняти агрегатори авіаційного, залізничного, автомобільного, водного транспорту, універсальні транспортні агрегатори; за критерієм призначення перевезень виділяють агрегатори пасажирських перевезень та вантажно-транспортні біржі. Проаналізовано особливості характеру окремих видів транспортних агрегаторів.Доведено, що найбільш важливим для науки цивільного права критерієм класифікації відповідних транспортних відносин є правовий статус транспортного агрегатора, зміст його прав і обов’язків у відповідних відносинах.Для коректного визначення меж правового статусу транспортного агрегатора проаналізовано завдання та функції конкретних транспортних агрегаторів. Відзначено, що питання визначення юридичного статусу транспортного агрегатора у відносинах надання послуг перевезення пасажирів та вантажу не має однозначного вирішення. У літературі діяльності транспортних агрегаторів надають характер посередницької, інформаційної, комунікаційної, експедиторської діяльності або визначають основною метою транспортних агрегаторів організацію перевезення й оптимізацію перевізного процесу. Відсутність єдності поглядів на суть діяльності транспортних агрегаторів пояснюється неоднорідністю функцій конкретних агрегаторів, отже, ступенем відповідальності за порушення умов договору послуг перевезення.Зроблено висновок, що правовий статус транспортних агрегаторів визначається на договірних засадах долучення користувача до агрегатора та зумовлюється його роллю в безпосередніх відносинах між замовником та виконавцем послуги перевезення. Межі цивільної відповідальності транспортного агрегатора залежать від того, чи є він посередником, надає інформаційні послуги або є безпосереднім виконавцем за договором перевезення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ШРАМЕНКО, Наталя, Владислав ШРАМЕНКО, and Олександр СОЛАРЬОВ. "Аналіз ринку вантажних перевезень в Україні." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 19, 2021): 30–35. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.505.

Full text
Abstract:
В умовах розвитку транспортно-логістичної інфраструктури, а також формування раціональної структури парку автомобілів і парку вантажних вагонів необхідно аналізувати і враховувати фактичний попит на перевезення вантажів. Аналіз динаміки обсягу перевезених вантажів за 2015-2020 роки показує стійкі позиції різних видів транспорту на ринку вантажних перевезень. На основі аналізу статистичних даних за 2016-2019 роки було встановлено, що автомобільні та залізничні перевезення здійснюються переважно у внутрішньому сполученні. Відзначено, що у 2020 році спостерігається певний спад обсягів вантажних перевезень за кожним з видів транспорту, що може бути обумовлено світовою пандемією COVID-19. Визначено, що низька ефективності організації перевезень вантажів від постачальників до споживачів пов’язана з недостатньою кількістю та нераціональним використанням рухомого складу, недостатнім розвитком інфраструктури вантажних терміналів, нераціональною організацією процесу вантажних перевезень. Взаємодія видів транспорту обумовлює можливість формування оптимальних ланцюгів постачань як у внутрішньому, так і в міжнародному сполученнях. Підвищення ефективності організації перевезень вантажів від постачальників до споживачів досягається шляхом оптимізації руху вантажопотоків на основі логістичних принципів. Проведені дослідження сприятимуть розробці напрямків оптимізації розподілу та руху вантажопотоків при плануванні та організації перевезень вантажів як у внутрішньому, так і у міжнародному сполученні. При цьому, формування ланцюгів постачання на основі взаємодії автомобільного та залізничного транспорту дозволяє мінімізувати транспортні витрати та створює передумови для подальшого розвитку ланцюгів постачання та транспортно-технологічних систем. Ключові слова: ринок вантажних перевезень, ланцюги постачань, види транспорту, статистичні дані, обсяг перевезень, вантажопотік.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шматко, Дмитро, Володимир Авер’янов, Олександр Коробочка, and Олександр Сасов. "КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ЗАДАЧІ ВИБОРУ РУХОМОГО СКЛАДУ ТА УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ." Математичне моделювання, no. 1(44) (July 1, 2021): 76–82. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(44)2021.235975.

Full text
Abstract:
Основними заходами, прийнятими на автомобільному транспорті в останні роки і спрямованими на підвищення ефективності виробництва, підвищення продуктивності праці, були: організаційні заходи для збільшення використання транспортних засобів, більш повне використання їх вантажопідйомності та місткості, скорочення порожніх пробігів, розробка оптимальних схем перевезення вантажів, вдосконалення технології організації перевезень, підтримання ритмічності вантажно-розвантажувальних робіт за добу. Подальший розвиток та вдосконалення автомобільного транспорту вимагає підготовки кваліфікованих інженерно-технічних працівників, які мають сучасні передові засоби організації, планування, впровадження, аналізу транспортного процесу. Важливим завданням організації перевезень є вибір ефективних транспортних засобів, які найкраще відповідають конкретним умовам. Технічні та експлуатаційні характеристики автомобіля визначаються організацією перевезення та сукупністю його експлуатаційних властивостей: вантажопідйомність, використання ваги, швидкісні характеристики, економія палива тощо. Метою роботи є вирішення взаємопов’язаних задач щодо визначення спеціалізації та вибору пропускної здатності рухомого складу, що забезпечує низькі транспортні витрати та високу продуктивність автомобіля. Виходячи з конкретних умов, можна встановити взаємозв'язок між відстанню перевезення вантажу, величиною його щоденного споживання, вартістю вантажу та оптимальною вантажопідйомністю рухомого складу, при якій сумарні витрати, що складаються з витрат на перевезення вантажу, вартості матеріальних засобів в обігу та капіталовкладень в рухомий склад й складське господарство, досягають мінімуму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПОПОВИЧ, Данило, Анастасія ПЕТРИКІВ, Леся ЧЕПЕСЮК, Оксана ШЕВЧУК, Наталя ФАЛОВИЧ, Микола МАЯК, and Наталя ПЕТРИНЮК. "ВИМІРЮВАННЯ КОМФОРТУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 117–26. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.641.

Full text
Abstract:
Хоча комфорт є одним з найважливіших чинників, що формують попит на громадський транспорт, чинники зручності часто не помічаються при проектуванні транспортної мережі та оцінці ефективності. У міському пасажирському транспорті, особливо у містах середнього розміру, вибір способу подорожі пасажирів залежить від багатьох важливих показників, окрім тривалості подорожі. Для того, щоб покращити розуміння кількісних та якісних показників у використанні громадського транспорту, дизайн транспортних послуг повинен відповідати рівню обслуговування, очікуваному клієнтами, що забезпечить найкращу капіталізацію впровадження транспортних послуг. Це дослідження є основою для формулювання політики пасажирських перевезень у громадському транспорті з точки зору максимального комфорту населення та розробило основу для вимірювання найважливіших факторів зручності громадського транспорту, мінімального дискомфорту та максимальної безпеки. На основі польових досліджень із застосуванням детермінант дискомфорту та ваги визначено кількісний показник сприйняття комфорту в мережі громадського транспорту Тернополя, за допомогою якого можна прогнозувати поведінку пасажирів при користуванні міським громадським транспортом. Такий показник можна використовувати для прогнозування поведінки пасажирів під час користування громадським транспортом. Результати дослідження можуть бути використані як інструмент для планування та функціонування міської транспортної мережі. Визначення загального комфорту системи громадського транспорту є змінним, що залежить від факторів, найважливішим з яких є щільність пасажирів у салонах переповнених транспортних засобів. З огляду на багатостандартний аналіз транспортної мережі типових міст, показників руху громади – дискомфорту, завантаженості транспортних засобів, середнього часу руху, середньої відстані, оптимізаційний проект мережі громадського транспорту рекомендується розглядати цю групу індикатори комфорту. Результати дослідження є основою для розуміння ставлення пасажирів та сприйняття комфорту громадського транспорту та можуть бути використані як інструмент для планування та функціонування мережі міського транспорту середніх розмірів. Ключові слова: пасажирські перевезення, маршрут, рівень комфорту, громадський транспорт, пасажиропотік, транспортна мережа
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

МЕЛЬНІКОВА, Юлія, Ірина КЛИМЕНКО, and Марія ВЕСЕЛА. "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ УКРАЇНІ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 110–16. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.640.

Full text
Abstract:
Робота присвячена виявленню основних проблем транспортної логістики в галузі автомобільного транспорту. На основі статистичних даних за останні п’ять років був виявлений сталий ріст обсягу перевезень автомобільного транспорту, що доводить його затребуваність на ринку вантажних перевезень України. Виявлено, що сучасні ринкові умови гальмують процес розвитку транспортної логістики. Досліджено основні тенденції в галузі автомобільного транспорту, що спричинені змінами у світовій економіці внаслідок COVID-19. Результати проведеного дослідження свідчать, що економічна криза, спровокована пандемією COVID-19, негативно вплинула на всю світову економіку. Автомобільний транспорт відчув негативний вплив коронавірусу. На основі отриманих результатів досліджень окреслені перспективи розвитку ринку транспортної логістики України. Після проведеного аналізу малюється песимістична картина розвитку транспортної галузі, але необхідно відмітити, що попри всі перепони автомобільний транспорт України збільшує обсяги перевезень. Тенденція переваги транспортно-експедиційних компаній, що не мають свого рухомого складу, над іншими транспортними компаніями на вітчизняному ринку ще буде зберігатися тривалий час. Запропоновано шляхи вирішення виявлених проблем з урахуванням особливостей ринку вантажних перевезень України. Реалізація цих заходів призведе до прискорення доставки вантажу з найменшими втратами. Також виявлена обнадійлива перспектива перенесення виробництв європейських компаній з Китаю ближче до ринку збуту дає надію на залучення іноземних інвестиції в економіку України і в транспортну галузь зокрема. Результати дослідження можуть бути використані менеджерами транспортних компаній при плануванні їх діяльності. Ключові слова: транспортна логістика, автомобільний транспорт, пандемія, вантажні перевезення, тенденції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

КОТЕНКО, Вікторія. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПОПИТУ У МОДЕЛЮВАННІ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАВОК ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 35–40. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.390.

Full text
Abstract:
Інтенсивний розвиток аграрного сектору України за останні спричинив зміни у логістиці зернових культур. Попит на зерно та пов'язану з ним діяльність формує попит на його транспортування. Оцінити попит на сільськогосподарські перевезення необхідно для аналізу транспортної політики та прийняття рішень про господарську діяльність перевізників. У статті розглянуто особливості формування попиту у моделях транспортування зернових культур вітчизняних науковців. Імітаційна модель дозволяє визначити параметри автомобільного парку для вивчення попиту на транспортні перевезення сільськогосподарських товарів, на основі оцінки заявок на перевезення, що може бути використаним на етапі транспортування «індивідуальне сільське господарство-елеватор». Модель нейронних мереж надає можливість зробити раціональним прийняття управлінських рішень та сприяти інтелектуалізації логістики ланцюгів поставок з метою мінімізації операційних витрат для перевезення вантажу. Тобто планувати та негайно виконувати розподіл залежно від попиту на вантаж. Ця модель враховує такі параметри як сезонність або нерівномірність перевезень, рух транспортних засобів та інфраструктуру залізниці. Особливо доцільним використання цієї моделі буде на етапі транспортування «елеватор-лінійний елеватор/морський термінал» із залученням залізничного транспорту. Особливістю нечіткої моделі управління є те, що вхідні параметри описуються не кількісним значенням, а певною терм-множиною. При цьому кількісні характеристики представляються нечітко та у вигляді лінгвістичних змінних. Дослідження попиту на вантажні перевезення дозволить підвищити ефективність на різних етапах доставки. Кожна наведена модель має особливий підхід до дослідження попиту та прогнозування перевезень у аграрному секторі. Проте створення уніфікованої моделі прогнозування попиту на перевезення сприятиме раціоналізації прийняття управлінських рішень та мінімізації витрат на кожному з етапів транспортування зернових культур, що сприяє подальшим дослідженням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

МАЯК, Микола, Павло ПРОГНІЙ, Анатолій МАТВІЇШИН, Павло ПОПОВИЧ, Оксана ШЕВЧУК, Віктор ОСТРОВЕРХОВ, Андрій КОЦУР, and Ольга РОМАНИШИН. "ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ВАНТАЖНИХ І ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 64–71. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.393.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз основних тенденцій розвитку ринку вантажних і пасажирських перевезень, досліджено базові фактори, що впливають на розвиток транспортних підприємств. Виконано огляд економічної активності у транспортній галузі країни. Досліджено основні залежності, динаміку та структурні особливості ринку пасажирських і вантажних перевезень, а також тенденції розвитку ринку транспортної логістики включаючи пасажирські і вантажні потоки за видами транспорту. Встановлено, що основними замовниками транспортних послуг є підприємства дорожньої та будівельної галузей, а також аграрні холдинги, в основному, виробники продукції рослинництва в сільськогосподарському секторі, що у комплексі забезпечило збільшення обсягів перевезення вантажів автомобільним і залізничним транспортом. Протягом п’яти крайніх років частка автомобільного транспорту в транспортній системі країни прогнозовано продовжує зростати на основі позитивного тренду збільшення попиту на перевезення вантажів для вказаних галузей, отже матиме місце тривалий динамічний розвиток транспортної галузі України в цілому. Ринок логістичних послуг та споживчий ринок мають пов’язані напрями розвитку, встановлено, що вони є збалансованими, в цілому ринок автомобільних та залізничних перевезень має стабільну тенденцію до зростання при можливому зниженні темпів. Результати дослідження можуть бути застосовані при виконанні моделювання матеріальних потоків на ринку перевезень вантажів, а також пасажирів, на основі результатів дослідження факторів, які впливають на розвиток транспортних підприємств країни, що якісно впливатиме на вдосконалення чи актуалізацію інструментарію планування діяльності транспортно – експедиційних, логістичних, перевізних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Транспортні перевезення"

1

Слюсар, Л. В. "Правове регулювання договорів перевезення." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/68745.

Full text
Abstract:
В роботі узагальнено та проаналізовано підхід до розуміння правовідносин перевезення, який зводиться до узагальнення окремих правових норм, що стосуються закріплення в нормативно-правових актах, визначення окремих категорій інституту зобов’язального права. З’ясовано, що на сьогодні існує певна прогалина в законодавстві дефініції правовідносин з перевезення. Надано визначення транспортих правовідносин, відповідно до якого транспортні правовідносини можна визначити як інститут зобов’язального права, який врегульовує систему правовідносин майнового характеру між перевізником та пасажиром, перевізником та власником (уповноваженою особою) рухомого майна, в яких на перевізника покладається обов’язок доставити пасажира чи визначені угодою майнові цінності.
В работе обобщены и проанализированы подход к пониманию правоотношений перевозки, который сводится к обобщению отдельных правовых норм, касающихся закрепления в нормативно-правовых актах, определения отдельных категорий института обязательственного права. Выяснено, что на сегодня существует определенный пробел в законодательстве дефиниции правоотношений по перевозке. Дано определение транспортых правоотношений, согласно которому транспортные правоотношения можно определить как институт обязательственного права, который регулирует систему правоотношений имущественного характера между перевозчиком и пассажиром, перевозчиком и владельцем (уполномоченным лицом) движимого имущества, в которых на перевозчика возлагается обязанность доставить пассажира или определенные соглашением имущественные ценности.
The article summarizes and analyzes the approach to understanding the legal relations of transportation, which is reduced to the generalization of certain legal norms concerning the consolidation in the legal acts, the definition of certain categories of the institution of binding law. It is revealed that for today there is a certain gap in the legislation defining the legal relations of transportation. The definition of the transport of legal relationships, according to which the transport legal relationship can be defined as the institution of obligatory law, which regulates the system of relations of property character between the carrier and the passenger, the carrier and the owner (the authorized person) of movable property, in which the carrier has a duty to deliver the passenger or the property values ​​determined by the agreement.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рафальська, І. В. "Управління та ефективність міжнародних транспортних перевезень." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10945.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Поліщук, Оксана Василівна, and Polishchuk O. V. "Підвищення ефективності перевезення пасажирів на міжміському маршруті «Тернопіль – Київ»." Master's thesis, ТНТУ, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30532.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі магістра виконано дослідження з удосконалення існуючої організації перевезень на маршруті та застосовування оптимальних для даних умов методів руху автотранспорту, що забезпечували б найбільшу продуктивність, мінімальні порожні пробіги і собівартість перевезень.
In the dissertation of the Masters the research was carried out on the improvement of the existing organization of transportation on the route and the application of optimal conditions for the data conditions of motor transport that would provide the highest productivity, minimum empty runs and the cost of transportation.
1 АНАЛІЗ МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ НА МІЖМІСЬКОМУ МАРШРУТІ «ТЕРНОПІЛЬ – КИЇВ»……………………………………………………….. 1.1 Характеристика транспортного підприємства ПрАТ «Тернопільське АТП 16127»…………………………………………………. 1.2 Характеристика маршруту і аналіз існуючої організації перевезень……………………………………………………………………… 1.3 Недоліки існуючої організації і пропозиції щодо напрямків підвищення ефективності перевезень пасажирів…………………………… 2 РОЗРАХУНОК ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОКАЗ - НИКІВ РОБОТИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА МАРШРУТІ…………. 2.1 Обстеження пасажиропотоку на маршруті «Тернопіль – Київ». Прогнозування обсягу перевезень…………………………………… 2.2 Аналіз маршруту з позначенням небезпечних місць. Нормування швидкостей руху……………………………………………….. 2.3 Обґрунтування вибору типу рухомого складу………………… 2.4 Розрахунок показників використання автобусів на міжміському маршруті………………………………………………………... 2.5 Визначення техніко-експлуатаційних показників роботи автобусів за рік………………………………………………………………… 3 РОЗРОБКА РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ НА МАРШРУТАХ МІЖМІСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ………………………………………………………………... 3.1 Організація диспетчерського керівництва і контроль за роботою автобусів на маршрутах……………………………………………. 3.2 Складання розкладів руху автобусів…………………………… 7 8 11 11 16 24 25 25 32 34 37 40 45 45 46 5 3.3 Організація випуску автобусів і повернення до АТП…………. 3.4 Складання графіку роботи водіїв та організація їх праці……... 3.5 Тарифікація маршруту і розрахунок таблиці вартості проїзду.. 4 СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ………………………………………………………………….. 4.1 Інформаційні технології підвищення ефективності пасажирських перевезень……………………………………………………... 4.2 Напрями інноваційного розвитку автобусних пасажирських перевезень……………………………………………………………………… 4.3 Вплив сервісу продажу автобусних квитків он-лайн на учасників транспортного процесу……………………………………………. 5 ОБГРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ……………………………………………………….. 5.1 Розрахунок загального річного фонду заробітної плати з відрахуванням єдиного соціального внеску…………………………………. 5.2 Розрахунок матеріальних витрат……………………………….. 5.3 Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновлення рухомого складу……………………………………………………………….. 5.4 Калькуляція собівартості перевезень…………………………... 5.5 Розрахунок фінансових показників проекту…………………… 5.6 Техніко – економічні показники проекту………………………. 6 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ…………………………………………………………………... 6.1 Тривалість робочого часу на підприємстві, тривалість відпочинку……………………………………………………………………... 6.2 Стомлення, його причини та психофізіологічні механізми.….. 6.3 Організація та забезпечення заходів щодо розосередження робітників та службовців суб’єктів господарювання, що продовжують свою роботу в особливий період і евакуації населення…………………….. 49 51 54 55 55 59 62 66 66 71 74 75 80 81 86 86 92 94 6 7 ЕКОЛОГІЯ……………………………………………………….. 7.1 Оцінка викидів шкідливих речовин від транспортних засобів 7.2 Шляхи зменшення шкідливості викидів автомобільного транспорту……………………………………………………………………... 7.3 Заходи захисту довкілля від викидів транспортних засобів…. ВИСНОВКИ……………………………………………………………. ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ………………………….. ДОДАТКИ……………………………………………………………….
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Головата, Яна Ігорівна, and Yana Ihorivna Holovata. "Дослідження ефективності перевезення пасажирів маршрутом №19 м. Тернополя." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33918.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9, ауд. 106.
Магістерська робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел із найменувань. Метою роботи є максимально розвантажити маршрутні транспортні засоби при забезпечені достатньої рентабельність перевезень при заповненості маршрутного автобуса кількістю тільки сидячих місць.
РЕФЕРАТ...4 ВСТУП...5 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ...6 1.1. Загальні відомості про автотранспортне підприємство "МЕНС–АВТО"...6 1.2. Короткий аналіз технічної оснащеності транспортними засобами АТП "МЕНС–АВТО"...7 1.3. Обґрунтування теми дипломної роботи магістра...10 АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ...11 2.1. Дослідження загальної характеристики міського автобусного маршруту №19...11 2.2. Статистичні спостереження пасажиропотоків на досліджуваному маршруті...19 2.3. Обґрунтування і розрахунок коефіцієнтів нерівномірності обсягу перевезень на досліджуваному маршруті...25 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ...29 3.1. Дослідження показників нерівномірності пасажиропотоків на маршруті №19...29 3.2. Дослідження дорожньої обстановки та встановлення швидкісного режиму на маршруті №19...50 3.3. Рекомендації щодо чисельності автобусів на маршруті №19...52 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...56 4.1. Вимоги техніки безпеки до технічного стану та обладнання транспортних засобів...56 4.2. Дії у надзвичайних ситуаціях на автомобільному транспорті...60 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ...65 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ...66
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фелів, Олена Степанівна, and Olena Feliv. "Удосконалення організації перевезення пасажирів на маршруті Тернопіль – Кошляки – Підволочиськ." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33791.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9, ауд. 106.
В даній дипломній роботі проводиться аналіз і вдосконалення організації пасажирських перевезень на міжміському маршруті Тернопіль–Кошляки- Підволочиськ.
РЕФЕРАТ ...4 ВСТУП ...6 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ ...7 1.1 Аналіз об’єкту дослідження, автобусного маршруту «Тернопіль – Кошляки - Підволочиськ» ...7 1.2 Діяльність підприємства « Підволочиське АТП 16141 » ...8 1.3 Шляхи підвищення ефективності транспортних перевезень ...10 2 АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ ...11 2.1 Обґрунтування техніко-експлуатаційних показників транспортного процесу на маршруті Тернопіль – Кошляки - Підволочиськ ...11 2.2 Аналіз маршрутних схем з позначенням небезпечних місць, нормування швидкостей руху на маршруті Тернопіль–Кошляки-Підволочиськ ...16 2.3 Обґрунтування режимів руху рухомого складу ...18 2.4 Розрахунок показників автобусів на міжміському маршруті Тернопіль – Кошляки - Підволочиськ ...19 2.5 Розрахунок коефіцієнтів технічної готовності автобусів і випуску парку22 2.6 Визначення техніко-експлуатаційних показників роботи автобуса за рік 24 3 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ ...29 3.1 Організація диспетчерського керівництва і контроль за роботою автобусів на маршрутах ...29 3.2 Організація праці водіїв і складання графіку їх роботи ...31 3.3 Тарифікація маршрутів і організація збору і здачі виручки ...34 3.4 Заходи по економії паливно-мастильних матеріалів ...35 3.5 Економічна ефективість прийнятих рішень ...36 3.5.1 Розрахунок загального річного фонду заробітної плати з відраховуванням єдиного соціального внеску ...36 3.5.2 Розрахунок матеріальних витрат ...40 3.5.3 Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновленні рухомого складу...43 3.5.4 Калькуляція собівартості перевезень ....43 3.5.5 Розрахунок фінансових показників проекту ...47 3.5.6 Техніко-економічні показники проекту ...48 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ .... 52 4.1 Охорона праці при реалізації удосконаленого транспортного процесу ... 52 4.2 Захист персоналу та навколишнього середовища від небезпечних виробничих факторів..52 ВИСНОВКИ ...58 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ ...59
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Костюк, Євген Русланович, and Kostiuk Ye R. "Обґрунтування ефективності організації перевезення пасажирів на прикладі ПРАТ «Тернопільське АТП 16127»." Master's thesis, ТНТУ, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30074.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі виконано вдосконалення організації транспортного процесу при перевезенні пасажирів у міському сполученні на маршруті №22 міста Тернопіль.
In diploma work perfection of organization of a transport process is executed at carrying passengers in city connection enroute №22 cities Ternopil.
1. Аналіз діяльності автотранспортного підприємства -------------------------- 1.1. Історична довідка про автотранспортне підприємство АТП 1612------------------------------------------------------------ 1.2. Автопарк транспортної компанії АТП 16127 ---------------------------------- 1.3. Аналіз конструкцій автобусів для міжміського та міжнародного сполучення ------------------------------------------------------ 1.4. Результати фінансової діяльності АТП 16127 --------------------------------- 1.5. Обґрунтування теми дипломної роботи магістра ----------------------------- 2. Дослідження автобусного маршруту №22 міста Тернополя ----------------- 2.1. Дослідження пролягання автобусного маршруту №22 ---------------------- 2.2. Дослідження пасажиропотоків на маршруті ----------------------------------- 2.3. Визначення коефіцієнтів нерівномірності обсягу перевезень -------------- 3. Обґрунтування ефективності курсування автобусного маршруту №22 міста Тернополя ---------------------------------------------------- 3.1. Дослідження нерівномірності перевезень пасажирів на маршруті №22--------------------------------------------------------------------- 3.2. Дослідження можливостей швидкісного режиму на маршруті №22--------------------------------------------------------------------- 3.3. Чисельне обґрунтування потрібної кількості рухомого складу на маршруті № 22---------------------------------------------- 4. Сучасні технології на автомобільному транспорті ----------------------------- 4.1. Побудова лінійного тренда для прогнозування об’ємів перевезень ------- 4.2. Побудова квадратичного тренда -------------------------------------------------- 4.3. Побудова експоненціального тренда --------------------------------------------- 4.4. Побудова гіперболічного тренда-------------------------------------------------- 4.5. Порівняльна оцінка якості трендів ----------------------------------------------- 5. Обґрунтування економічної ефективності --------------------------------------- 5.1. Розрахунок фонду заробітної плати водіїв з відрахуванням єдиного соціального внеску ---------------------------------- 5.2. Розрахунок матеріальних витрат ------------------------------------------------- 5.2.1. Розрахунок витрат на паливо---------------------------------------------------- 5.2.2. Розрахунок витрат на мастильні матеріали ---------------------------------- 5.2.3. Розрахунок витрат на запасні частини і ремонтні матеріали ------------- 5.2.4. Розрахунок витрат на автомобільні шини ------------------------------------ 5.2.5. Розрахунок загальної суми матеріальних витрат --------------------------- 5.3. Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновлення рухомого складу ------------------------------------------------- 5.4. Калькуляція собівартості перевезень -------------------------------------------- 5.5. Розрахунок фінансових показників проекту ----------------------------------- 5.6. Техніко-економічні показники проекту ---------------------------------------- 6. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях-------------------------- 6.1. Державне законодавство з охорони праці -------------------------------------- 6.2. Правила безпеки перед початком роботи, під час та після її закінчення ---------------------------------------------------------------- 6.3. Причини виникнення й особливості розвитку надзвичайних ситуацій ------------------------------------------------------------- 7. Екологія ------------------------------------------------------------------------------------ 7.1. Проблеми екології автомобільного транспорту ------------------------------- 7.2. Шляхи зниження забруднення навколишнього середовища автотранспортом------------------------------------------------------ Загальні висновки-------------------------------------------------------------------- Перелік використаної літератури-----------------------------------------------
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мединський, Денис Володимирович, and Дарія Леонідівна Маляренко. "Технології пасажирських перевезень в інтегрованих транспортрних системах." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45038.

Full text
Abstract:
Згідно з вимогами законодавства України та для здійснення ефективних транспортних процесів, визначені головні завдання управління в галузі транспорту, які мають забезпечувати своєчасне, повне та якісне задоволення потреб населення і суспільного виробництва в пасажирських перевезеннях. Значним завданням для досягнення цієї мети є здійснення ефективної координації роботи різних видів транспорту загального користування, а саме: авіаційного, автомобільного, водного та залізничного. Із здобуттям незалежності, Україна відкрила для себе нові горизонти у сфері зміцнення дружніх зв’язків та взаємовигідної міжнародної співпраці у галузі розвитку транспорту для економічного та соціального прогресу, Можливості використати переваги авіаційного транспорту для розвитку економіки, зовнішніх торгових та культурних зв’язків та активації спільних дій щодо координації національних та регіональних транспортних політик. В зв’язку з чим, згідно з транспортною стратегією України, визначено пріоритети розвитку транспорту на довгостроковий період і стратегічні завдання розвитку та функціонування транспортного сектору економіки країни, передбачено розширення міжнародних транспортних зв’язків, ефективне використання транзитного потенціалу країни та інтеграція транспортної системи до світової. Основними цілями розвитку транспортного сектору визначено модернізацію транспортної інфраструктури та рухомого складу для забезпечення зростаючої мобільності населення, забезпечення конкурентоспроможних та якісних транспортних послуг, підвищення екологічності, енергоефективності транспортних процесів та безпеки перевезень пасажирів
In accordance with the requirements of the legislation of Ukraine and for the implementation of effective transport processes, the main tasks of management in the industry are defined transport, which should provide timely, complete and quality satisfaction needs of the population and social production in passenger traffic. A significant task to achieve this goal is to implement effective coordination of work of various types of public transport, namely: aviation, automobile, water and railway. With independence, Ukraine has opened up new horizons in the field of strengthening friendly relations and mutually beneficial international cooperation transport development for economic and social progress, Opportunities to take advantage of air transport for development economy, foreign trade and cultural relations and the activation of joint action on the coordination of national and regional transport policies. IN therefore, in accordance with the transport strategy of Ukraine, priorities have been identified long-term transport development and strategic development objectives and the functioning of the transport sector of the country's economy, provided expansion of international transport connections, efficient use transit potential of the country and the integration of the transport system into the world. The main goals of the transport sector development are modernization transport infrastructure and rolling stock to ensure growing mobility of the population, ensuring competitive and high quality transport services, improving environmental friendliness, energy efficiency transport processes and passenger safety
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лиса, Олена Вікторівна, and Lysa O. V. "Обґрунтування ефективності перевезення пасажирів на приміському маршруті Ланівці Борщівка ПП Собко В.В." Master's thesis, ТНТУ, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30537.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі виконано вдосконалення організації транспортного процесу для зменшення собівартості перевезень та забезпечення комфортних умов поїздки пасажирів і повного задоволення попиту населення у приміських перевезеннях на маршруті «Ланівці – Борщівка».
In the diploma work perfection of the organization of the transport process was carried out to reduce the cost of transportation and to provide comfortable conditions for passengers' travel and complete satisfaction of the demand of the population in suburban transportation on the route "Lanivtsi - Borshchivka".
1 Аналіз діяльності автотранспортного підприємства 1.1 Призначення і характеристика підприємства 1.2 Характеристика і аналіз існуючої організації перевезень 1.3 Аналіз маршрутних схем з позначенням небезпечних місць 1.4 Обґрунтування теми дипломної роботи магістра та постановка завдання на проектування 2 Дослідження ефективності перевезень рухомим складом АТП 2.1 Обстеження пасажиропотоку на маршруті "Ланівці -Борщівка" 2.2 Дослідження та аналіз нормування швидкостей руху 2.3 Обґрунтування вибору типу рухомого складу 2.4 Розрахунок показників використання автобусів на приміських маршрутах 3 Удосконалення процесу перевезень пасажирів у приміському сполученні 3.1 Визначення техніко-експлуатаційних показників роботи автобуса 3.2 Визначення середніх техніко-експлуатаційних показників 3.3 Організація диспетчерського керівництва і контроль за роботою автобусів на маршрутах. 3.4 Розробка графіків і розкладів руху автобуса 3.5 Організація випуску автобусів і повернення в АТП та організація праці водіїв, складання графіку їх роботи 3.6 Тарифікація маршрутів і організація збору і здачі виручки 3.7 Заходи щодо економії пального та мастильних матеріалів 4 Підвищення ефективності перевезень 4.1 Поняття економічної ефективності перевезень та фактори, що на неї впливають 4.2 Показники економічної ефективності 4.3 Дослідження економічної ефективності роботи транспорту 4.4 Проблеми неефективного функціонування транспорту 5 Обґрунтування економічної ефективності 5.1 Розрахунок фонду заробітної плати водіїв з відрахуванням єдиного соціального внеску 5.2 Розрахунок матеріальних витрат 5.2.1. Розрахунок витрат на паливо 5.2.2 Розрахунок витрат на мастильні матеріали 5.2.3 Розрахунок витрат на запасні частини і ремонтні матеріали 5.2.4 Розрахунок витрат на автомобільні шини 5.2.5 Розрахунок загальної суми матеріальних витрат 5.3 Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновлення рухомого складу 5.4 Калькуляція собівартості перевезень 5.6 Розрахунок фінансових показників проекту 5.7 Техніко-економічні показники проекту 6 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 6.1 Безпека при використанні автотранспорту 6.2 Контроль за станом охорони праці і техніки безпеки 6.3 Вимоги техніки безпеки до технічного стану та обладнання транспортних засобів 6.4 Забезпечення пожежної безпеки на транспортному підприємстві 7 Екологія 7.1 Екологічні проблеми транспортної галузі 7.2 Перспективні напрямки підвищення енергоефективності й екологічної безпеки на автотранспорті Загальні висновки Список використаних джерел
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Жук, Дмитро Іванович, and Dmytro Ivanovych Zhuk. "Оптимізація структури транспорту для обслуговування міських пасажирських перевезень." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36870.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 22 грудня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
В магістерській роботі проведено аналіз структур трансопрту для обслуговування міських пасажирських перевезень, проаналізовано сучасний стан галузі в дослідженні трансопртних процесів, аналіз якості перевезення пасажирів рухомим складом за показниками безпеки та екологічності.
РЕФЕРАТ 6 ВСТУП 7 1. ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ 1.1. Аналіз структур трансопрту для обслуговування міських пасажирських перевезень 12 1.2. Сучасний стан галузі в дослідженні трансопртних процесів 13 1.3. Аналіз якості перевезення пасажирів рухомим складом 14 1.4. Безпека і екологічність перевезень 19 1.5. Висновки та постановка задач до кваліфікаційної роботи магістра 22 2. АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ 2.1 Екпериментальне визначення параметрів транспортного процесу 24 2.2 Визначення законів розподілу транспортного процесу 24 2.3 Експертна оцінка якості перевезень 30 2.4 Результати натурного обстеження пасажиропотоків 34 2.5 Методика збору даних 45 2.6 Статистичний аналіз швидкостей сполучення 49 2.7 Математична обробка результатів експерименту 51 3 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ 3.1 Опис транспортного вузла «Залізничний вокзал» 59 3.2 Моделювання початкових умов роботи пасажирського терміналу 61 3.3 Розрахунок необхідної кількості рухомого складу для обслуговування пасажирів в терміналі «Залізничний вокзал» 3.3.1 Аналіз існуючої структури транспорту 63 3.3.2 Аналіз структури транспорту (з урахуванням скорочення числа маршрутних автобусів) 67 3.4 Аналіз роботи автобусного маршруту 69 3.4.1 Аналіз роботи маршруту №67 м. Рівного 69 4. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 4.1 Охорона праці при перевезенні на атомобільному транспорті 77 4.2 Класифікація небезпечних вантажів 83 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 90 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 91
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шевчук, Віктор Сергійович, and Shevchuk V. S. "Підвищення ефективності перевезення вантажів на ТОВ Микулинецьке АТП 16144." Master's thesis, ТНТУ, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30539.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі проведено розрахунок рентабельності вантажних перевезень та можливості масштабування транспортного підприємства за рахунок довготривалих регулярних перевезень.
In the graduate work calculated profitability of freight transportation and the possibility of scaling the transport enterprise because of long-term regular transportations.
1 АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ТРАНСПОРТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ................ 9 1.1 Призначення і характеристика підприємства ........................................... 9 1.2 Загальна, транспортна характеристика вантажу. Місце вантажу в прийнятій класифікації ........................................................................................ 10 1.3 Тара та упаковка, маркування вантажу .................................................. 11 2 ОБГРУНТУВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ............ 13 2.1 Обґрунтування об’ємів перевезень та вибір вихідних даних ................ 13 2.2 Обгрунтування вибору транспортного засобу ......................................... 14 2.3 Розрахунок розміщення та закріплення вантажу у кузові транспортного засобу ............................................................................................ 15 2.4 Обґрунтування методу вантажно – розвантажувальних робіт та характеристика механізмів.................................................................................. 17 2.5 Визначення потрібної кількості рухомого складу та розрахунок їх роботи на маршруті .............................................................................................. 18 2.6 Розрахунок коефіцієнтів технічної справності та випуску транспортних засобів ............................................................................................ 21 2.7 Розрахунок виробничої програми перевезень ......................................... 25 3 МАРШРУТИЗАЦІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ ВОДІЇВ ........................... 30 3.1 Маршрутизація перевезень ........................................................................ 30 3.2 Організація праці водіїв і складання графіків їх роботи ....................... 31 3.3 Правила приймання, перевезення та видачі вантажу ........................... 34 3.4 Документообіг при здійсненні вантажних перевезень ........................... 36 4 СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ ....... 38 4.1 Прогнозування матеріального потоку з допомогою тренду та сезонності ................................................................................................................ 38 4.2 Визначення якості зробленого прогнозу .................................................. 46 5 РОЗРАХУНОК ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПРОЕКТУ 48 5.1 Розрахунок загального річного фонду заробітної плати з відрахуванням єдиного соціального внеску ...................................................... 48 5.2 Розрахунок матеріальних витрат .............................................................. 51 5 5.3 Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновлення рухомого складу ...................................................................................................................... 54 5.4 Калькуляція собівартості перевезень ....................................................... 55 5.5 Розрахунок фінансових показників проекту ........................................... 55 5.6 Техніко-економічні показники проекту ................................................... 56 6 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ .... 61 6.1 Навчання працівників автотранспорту з питань охорони праці і техніки безпеки ...................................................................................................... 61 6.2 Вимоги техніки безпеки при експлуатації транспортних засобів ........ 64 6.3 Вимоги техніки безпеки при експлуатації транспортних засобів ........ 66 7 ЕКОЛОГІЯ .......................................................................................................... 70 ВИСНОВКИ .............................................................................................................. 72 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ....................................................... 75
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Транспортні перевезення"

1

Фастовець, О. О. Організація транспортних подорожей і перевезень туристів. Київ: Ін-т пед. освіти та освіти дорослих АПН України ; Ін-т туризму ФПУ, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Собкевич, О. В., А. В. Шевченко, and В. М. Русан. Реальний сектор економіки України в умовах системних викликів. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.14.

Full text
Abstract:
У реальному секторі створюється понад третини валової доданої вартості економіки, тому від його функціонування залежить стійкий соціально-економічний розвиток України. У 2020 р. у реальному секторі української економіки набули розвитку кризові тенденції, спричинені впливом пандемії COVID-19. За підсумками 2020 р. падіння виробництва у промисловості становило 5,2 %, сільському господарстві – 11,5 %, обсяги вантажних перевезень скоротились на 10,6 % (без урахування трубопровідного транспорту), пасажирських – на 39,7 %. Темпи відновлення зростання залежатимуть від результативності державної політики у напрямі як протидії наявним ризикам, так і подолання ґрунтовних системних проблем. Структурна диспропорційність промисловості спричиняє її неспроможність адекватно реагувати на потреби ринку у нових умовах, забезпечувати попит на продукцію як споживчого, так і інвестиційного призначення, унеможливлює досягнення необхідних для відновлення економіки темпів економічного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Транспортні перевезення"

1

Кунда, Неоніла. "КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВИБОРУ ПЕРЕВІЗНИКА." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.04.

Full text
Abstract:
На ефективність роботи підприємства, що виконує перевезення вантажів, значний вплив справляє вибір перевізника. Проаналізовано критерії вибору, що набули найбільшого поширення – вартість послуги, час та швидкість доставки, надійність перевезення, провізна спроможність та ін. Описано процедуру вибору перевізника, етапи якої включають формування переліку критеріїв, ранжування, оцінювання претендентів, використання додаткових параметрів вибору. Надано стислу характеристику ряду методів вибору перевізника (метод рейтингових оцінок, метод матриць, метод ієрархій, метод елімінування, метод домінуючих характеристик, метод оцінки витрат, метод врахування технологічних параметрів. Наведено приклад оцінювання перевізника з використанням методу експертних оцінок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Транспортні перевезення"

1

Мельник, Олексій. "ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ." In The results of scientific mind's development: 2019. 유럽과학플랫폼, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/22.12.2019.v1.29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Прокудін, Г. С., О. Г. Прокудін, and Т. Г. Хоботня. "Оптимізація вантажних перевезень на транспортній мережі за допомогою табличного процесора." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-79-2-2.40.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Петровська, С. І. "ВИМОГИ ДО ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ ТРАНСПОРТОМ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МІСТІ." In Economy and human-centrism: the modern foundation for human development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-068-1-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Транспортні перевезення"

1

Поліщук, Олександр Павлович, and Сергій Олексійович Семеріков. Методичні та організаційні проблеми навчання комп’ютерного програмування у вищих навчальних закладах. Видавничий відділ НМетАУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/805.

Full text
Abstract:
Комп’ютерне програмування – не тільки найважча з усіх існуючих інтелектуальних робіт, а й найбільш прибуткова, найбільш рентабельна галузь сучасних високих технологій, яка не потребує матеріальної сировини для вироблення продукту, енергоресурсів, транспортних затрат для перевезень і за мінімальних початкових затрат могла б приносити в бюджет країни неабиякі кошти – при наявності “критичної маси” висококваліфікованих (і відповідно оплачуваних) системних та прикладних програ- містів. Дефіцит фахівців в цій галузі спостерігається не тільки в Україні, а й в усіх розвинених країнах (для кваліфікованих програмістів вони тримають свої двері гостинно розчиненими), але причини його різні – не можна не помітити наше відставання в виробництві програмних продуктів і від таких країн, як Індія та Китай. Бюджет України зовсім не відчуває надходжень від галузі комп’ютерного програмування. Спроби проаналізувати причини і відшукати вихід з такого становища приводять до замкнутого кола, в якому важко знайти первинний елемент, за який можна було б “витягти” весь ланцюг причин і наслідків. І все таки, якщо в електронній промисловості можна змиритися з безнадійним відставанням “назавжди”, то в галузі комп’ютерного програмування це було б рівнозначно визнанню інтелектуальної неповноцінності нації, що не тільки неприйнятно, але й невірно – доказом цьому поодинокі успіхи деяких наших школярів на міжнародних олімпіадах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography