Academic literature on the topic 'Туристичне підприємство'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Туристичне підприємство.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Туристичне підприємство"

1

Павлова, В. А., and Н. В. Лохман. "Інноваційно орієнтоване туристичне підприємство: концептуальна модель та місце в інноваційному просторі." Європейський вектор економічного розвитку 29, no. 2 (2020): 62–69. http://dx.doi.org/10.32342/2074-5362-2020-2-29-6.

Full text
Abstract:
У статті сформовано концептуальну модель автентичності інноваційно-орієнтованого туристичного підприємства та визначено його місце в інноваційному просторі. Визначено роль туризму у розвитку національної економіки. Встановлено, що традиційні підходи до розвитку туристичної галузі стають неефективними в умовах жорсткої конкурентної боротьби. Зважаючи на прагнення підприємств туристичної галузі України до інноваційних змін в діяльності з метою забезпечення конкурентоспроможності максимізації залучення споживачів, слід акцентувати увагу на одному із шляхів досягнення встановлених цілей – орієнтації на інновації, шо стає можливим в межах інноваційного простору. Інноваційний простір стає передумовою ефективного функціонування як економіки цілому, так і кожного суб’єкта господарювання зокрема. Проаналізовано динаміку кількості суб’єктів туристичної діяльності у 2018‒2019 рр. та обсяги доходів від надання туристичних послуг. Інноваційно орієнтоване туристичне підприємство розглядається як підприємство, основною метою якого є доведення нових ідей, розробок, інновацій в туристичних товарах чи послугах до кінцевого споживача та досягнення комерційного успіху шляхом спрямування зусиль інноваційного потенціалу на провадження інноваційного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лисюк Т.В., Матвійчук Л.Ю., and Лепкий М.І. "ІННОВАЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Економічний форум 1, no. 3 (September 25, 2021): 78–87. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-11.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто структуру сучасної системи інноваційних інформаційних технологій, що використовується в туристичних підприємствах. Наголошено, що використання інформаційних інноваційних технологій у кожному окремому сегменті туристичної індустрії, таких як готелі, бронювання квитків, створення спеціалізованих туристичних продуктів, взаємопов’язане з усіма іншими. Водночас сучасні інформаційні інноваційні технології дають змогу не тільки автоматизувати процес організації туристичних об’єктів, але й процес прийняття управлінських рішень та надання туристичних послуг. Висвітлено найбільш дієві інноваційні інформаційні технології у туристичному бізнесі. Визначено роль і місце інноваційних інформаційних технологій туристичних підприємств. Описані найбільші туристичні підприємства в Україні, які намагаються використовувати сучасні інноваційні інформаційні технології. Для керівників сучасних підприємств і організацій туристичної галузі використання сучасних інноваційних інформаційних технологій дає змогу: контролювати продуктивність праці і результативність бізнес-процесів; підвищити інвестиційну привабливість туристичного підприємства; швидко виявляти «вузькі місця» в управлінні процесами на туристичних підприємствах; підвищити якість обслуговування і надання послуг; підвищити доступність туристичних послуг; прискорити впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій; розвивати підприємства туристичної галузі шляхом активізації процесів інтеграції між сервісними організаціями і туристичними підприємствами. Успішне функціонування туристичних підприємств на ринку туристичних послуг практично неможливе без використання сучасних інформаційних технологій, оскільки вони дають змогу прискорити процес прийняття управлінських рішень і отримувати інформацію в найкоротші терміни про доступність транспортних засобів та можливості розміщення туристів, забезпечують швидке резервування та бронювання місць, а також автоматизацію рішення допоміжних завдань під час надання туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Міщук, І. П., and Р. Головата. "ТУРИСТИЧНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ МІЖНАРОДНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 1 (February 7, 2021): 69–78. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-1-9.

Full text
Abstract:
Розглянуто теоретико-методичні засади дослідження міжнародної туристичної діяльності підприємства. Висвітлено сутність та уточнено поняття туристичної діяльності. На статистичних матеріалах висвітлено роль міжнародної туристичної діяльності в економіці країни та економічні критерії доцільності розвитку туризму. Виявлено наявність сутнісних суперечностей у підходах вчених до визначення поняття «туристична діяльність», через наукову полеміку запропоновано авторське формулювання даної дефініції. Розглянуто сутність і різноманіття трактувань науковою спільнотою поняття «ринок туристичних послуг», термінів «туристична послуг» і «туристичний продукт», надано пропозиції щодо авторського тлумачення категорій «ринок туристичних послуг», «туристична послуга» і систематизації їх видового різноманіття. Розкрито функції та особливості туристичного підприємства в умовах глобалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Виноградова, О. В., and Н. І. Дрокіна. "SERM СТРАТЕГІЯ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ТУРИСТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 2 (April 19, 2021): 21–29. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-2-3.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значимість заходів щодо управління репутацією в пошуковій видачі. Розглянуто поняття SERM (Search Engine Reputation Management) та ORM (Online Reputation Management), визначено основні їх відмінності. Побудовано структуру системи управління репутацією в мережі Інтернет (ORM) туристичного підприємства та виділено SERM як один з її напрямків. Сформульовано поняття SERM туристичного підприємства, визначено основне завдання управління репутацією в пошуковій видачі та мета SERM-стратегії туристичного підприємства. Побудована концептуальна модель розробки SERM-стратегії туристичного підприємства, яка має вигляд взаємозв’язаних та послідовних етапів розробки та реалізації заходів щодо створення у користувачів позитивної думки про туристичне підприємство у видачі пошукових систем. Запропоновано матрицю визначення тональності майданчиків при аналізі пошукової видачі по репутаційним запитам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Korotun, O. P. "КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 92 (April 8, 2021): 96. http://dx.doi.org/10.31713/ve4202010.

Full text
Abstract:
У статті, виходячи з розуміння поняття «якість», розроблено теоретичний підхід щодо дослідження особливостей терміну «якість туризму». Використовуючи логіку методики оцінки якості туристичних послуг SERVQUAL (фактичний рівень якості обслуговування складає різницю між очікуваннями та сприйняттям послуг споживачами), запропоновано інструментарій оцінювання якості туризму на рівні країни.Доведено, що для держави є необхідними дві умови забезпечення якості туризму – на рівні окремих туристичних підприємств і на рівні всієї туристичної галузі з метою забезпечення конкурентоспроможності на світовому ринку туристичних послуг. На основі структури субіндексів Індексу конкурентоспроможності країн у сфері подорожей та туризму, визначено фактори, котрі безпосередньо впливають на конкурентоспроможність туристичної галузі: суперництво між конкурентами, нові конкуренти, подібні за своїм складом туристичні послуги або туристичні послуги вищого рівня, постійна зміна уподобань споживачів туристичних послуг стосовно характеристики туристичної послуги, зміна загальної ситуації в країні. З допомогою складових індексу конкурентоспроможності країн з подорожей та туризму здійснено оцінку якості вітчизняного туризму, який відображає загальну оцінку чинників, що сприяють розвитку туристичного бізнесу в країні. Результати проведеного оцінювання дали змогу зробити узагальнення щодо низького стану показників якості туризму з позицій зацікавлених сторін: споживачів туристичних послуг, бізнесу, інвесторів і держави. Проведено групування основних проблем у сфері забезпечення якості туризму, зокрема: інституційні (неефективна діяльність органів державної влади у сфері туризму); політичні (політичні кризи, революції, війни); фінансово-економічні (недостатнє фінансове забезпечення туристичної галузі країни з боку держави, не повною мірою розвинуті фінансові ринки, часті фінансові кризи; високі банківські кредитні ставки, великий податковий тиск на туристичні підприємства тощо). Через визначену проблематику туристична галузь країни не може конкурувати на світовому ринку туристичних послуг і, відповідно, надавати якісні туристичні послуги, здійснювати інноваційну і інвестиційну діяльність у сфері туризму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Калініченко, Сергій, Тетяна Колєснік, Вадим Грохольський, and Андрій Грібіник. "РОЛЬ ПЛАНУВАННЯ В ЕФЕКТИВНОМУ ФУНКЦІОНУВАННІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ." MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, no. 1 (April 28, 2022): 33–39. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2022-3-4.

Full text
Abstract:
Основним напрямом стратегічного розвитку туристичних підприємств є орієнтація на планування діяльності з урахуванням змін, що відбуваються на ринку туристичних послуг та в соціально-економічному середовищі в цілому. Саме таке планування надає змогу туристичним підприємствам поєднати загальну стратегію розвитку з наявністю реальних і потенційних можливостей для її реалізації, ураховуючи загрози, які можуть виникнути на ринку. Для розробки та здійснення стратегії велике значення має аналіз ринкових чинників, які через свою постійну й високу мінливість можуть безпосередньо вплинути на успіх або крах підприємства. Потрібно переглянути наукові та практичні підходи до планування в умовах ринкової економіки. Не можна відкидати планування як ідеологічний підхід минулого та ототожнювати планування з насаджуванням нашій державі, під виглядом планування, неефективного шляху розвитку. Моделі прогнозування розвитку туристичного ринку дозволяють визначити нову структуру туристичного ринку залежно від еластичності реакції туристів та ієрархії їхніх потреб в контексті кон’юнктурних чинників. Реалізація таких моделей може забезпечити розвиток туристичної сфери через встановлення й підтримання рівноваги між збереженням природних та історико-культурних ресурсів, створення сприятливих умов для формування якісного туристичного продукту. В сучасних умовах господарювання всі учасники ринкових відносин самостійно здійснюють планування своєї діяльності на основі ринкового попиту, раціонального використання наявних ресурсів, прагнення отримати максимальну величину прибутку. При цьому в практичній діяльності підприємство використовує різні види планів. В умовах скрутного матеріального становища планування є важливим чинником економії ресурсів та дає змогу ефективно використовувати інвестиційні надходження. Більшість націлених на успіх менеджерів присвячують себе концепції внутрішньофірмового планування. Вони намагаються зробити все можливе, плануючи життєвий шлях підприємства
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

С. М. Дубов. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ У СФЕРІ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка 2, no. 90 (August 26, 2020): 129–38. http://dx.doi.org/10.33766/2524-0323.90.129-138.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу теоретичних аспектів публічного адміністрування у сфері туристичної діяльності. У статті досліджено як позитивні, так і негативні тенденції розвитку туристичної діяльності в Україні, наведено низку переваг, що можуть отримати туристичні підприємства від їх використання. Проаналізовано специфіку механізмів регулювання та управління потенціалом туристичної сфери України. Визначено методи публічного адміністрування у сфері туристичної діяльності. Проаналізовано вплив громадських організацій на створення сприятливих інвестиційних умов для туристичної діяльності. Визначено систему принципів публічного адміністрування у сфері туристичної діяльності. З'ясовано, що отримана інформація дозволить керівництву туристичних підприємств приймати оптимальні стратегічні рішення, визначати найкращі методи стратегічного розвитку, заходи конкурентної боротьби, набір конкурентних переваг та покращити власну діяльність. Запропоновано концептуальні завдання органів публічного адміністрування у сфері туристичної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Yu., Dzhereliuk. "RATIONALE FOR CHOOSING THE METHOD OF ASSESSING THE QUALITY OF SERVICE IN TOURISM ENTERPRISES." Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, no. 41 (March 31, 2021): 27–31. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2021-41-5.

Full text
Abstract:
The article considers the problem of substantiation of management decisions on the choice of method of assessing the quality of service in tourism enterprises to strengthen competitive positions in the market. The existing methods of assessing the quality of service in tourism enterprises are analyzed. The main indicators of service quality assessment are given. It is noted that when forming a system of service quality indicators it is necessary to take into account the specifics of a particular enterprise, the goals of each employee, as well as to ensure the coordination of the existing capabilities of enterprises with its objectives. The criteria that influence the choice of methods for assessing the quality of service are identified: the complexity of implementing the selected methods in the practice of a particular enterprise; the reliability and completeness of the information used for evaluation; time and financial costs for the implementation of the evaluation method; simplicity, clarity and accessibility of the evaluation procedure of each method; variety of service quality indicators. It is stated that the evaluation of the quality of service should be carried out in the context of the relationship between the priority of each evaluation method, taking into account the compliance of all criteria that are more important for him from the point of view of a particular enterprise. It is proposed to use multi-criteria analysis of alternatives in justifying the choice of method of assessing the quality of ser-vice, as this method allows you to clearly rank the available alternatives and choose the best alternative under the existing conditions. An example of approbation of the offered methodical recommendations for the tourist enterprise is presented. The study identified the best option for assessing the quality of service in a tourism enterprise with a specific combination of defined criteria. The results of an expert survey on the quality of services at a tourism enterprise are presented. In order to form a general idea of the level of quality of tourist services and the quality of customer service of the tourism enterprise in further research it is planned to assess the levels of quality of management at tourism enterprises.Keywords: quality of service, evaluation method, evaluation criteria, service quality indicators, multicriteria analysis, tourism enterprise. У статті розглянуто проблему обґрунтування управлінських рішень щодо вибору методу оцінювання якості обслуговування в туристичних підприємствах для посилення конкурентних позицій на ринку. Проаналізовано існуючі методи оцінювання якості об-слуговування в туристичних підприємствах. Наведено основні показники оцінювання якості обслуговування. Визначено критерії, які впливають на вибір методів оцінювання якості обслуговування. Запропоновано використовувати багатокритеріальне аналі-зування альтернатив під час обґрунтування вибору методу оцінювання якості обслуговування. Представлено приклад апробації запропонованих методичних рекомендацій для туристичного підприємства. У межах дослідження визначено найкращий варіант для оцінювання якості обслуговування в туристичному підприємстві за конкретної комбінації визначених критеріїв.Ключові слова: якість обслуговування, метод оцінювання, критерії оцінювання, показники якості обслуговування, багато-критеріальне аналізування, туристичне підприємство.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Миронов, Ю. Б., І. І. Свидрук, and М. Я. Топорницька. "Стратегічне маркетингове планування в туризмі." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 1 (February 27, 2020): 94–98. http://dx.doi.org/10.36930/40300116.

Full text
Abstract:
Розглянуто роль маркетингу під час розроблення та виконання стратегічного бізнес-плану організації, висвітлено структуру типового бізнес-плану туристичного підприємства, акцентовано увагу на головних вимогах до бізнес-планування. За умов глобалізації та креативізації економіки, гіперконкуренції й глибоких метаморфоз, які відбуваються у сутності та змісті бізнесу, стає очевидним, що важливим чинником успішного функціонування сучасної туристичної організації є її забезпечення адекватною системою стратегічного маркетингового планування. Відтак охарактеризовано процес формування стратегії маркетингу у туристичному бізнесі та його етапи. Обґрунтовано доцільність застосування у туристичному бізнесі маркетингової моделі розроблення та просування туристичного продукту "7Р". Відповідно до цього вважається, що якісний туристичний продукт розробляється на основі досліджень попиту споживачів, пропонується у потрібному місці, адресно скеровується конкретним сегментам споживачів, за привабливими цінами, грамотно та професійно видається на ринку туристичних послуг та реалізується з якісним обслуговуванням. Цього можна досягти завдяки чіткій та послідовній стратегічній програмі маркетингу. Стратегічна програма маркетингу туристичного підприємства насамперед повинна відображати попит та конкурентну ситуацію на ринку й описувати негайні заходи на випадок їх зміни. Професійно розроблена стратегія маркетингу дає змогу туристичним компаніям протидіяти різним впливам зовнішнього середовища у довготерміновому періоді. Відповідно до цього виокремлено принципи формування стратегії маркетингу туристичної компанії. Вивчено можливості збільшення прибутковості туристичної компанії у контексті реалізації стратегії маркетингового планування. Визначено значення позиціювання туристичного продукту на ринку туристичних послуг під час формування стратегії маркетингу в туризмі. Запропоновано дієві методи контролю реалізації упровадженої стратегії. Визначено перспективні шляхи подальших наукових досліджень у цьому напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Верес, Екатерина, and Вита Дударенко. "ИННОВАЦИОННЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ НА ТУРИСТИЧЕСКОМ ПРЕДПРИЯТИИ." Modern engineering and innovative technologies, no. 06-03 (December 29, 2018): 92–98. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2018-06-03-054.

Full text
Abstract:
В роботі було розглянуто інноваційні напрямки використання ІТ-технологій на туристичних підприємствах. Було проаналізовано ринок мобільних додатків для туристичної сфери. Запропоновано якісно новий мобільний додаток для туристичного підприємства «Айті-тур
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Туристичне підприємство"

1

Розпереза, В. І. "Теоретико-методичні аспекти підвищення конкурентоспроможносі вітчизняних туристичних підприємств." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7705.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ярославська, Анжеліка Юріївна, and Тетяна Юріївна Питомець. "Вплив інформаційних технологій на роботу туристичних підприємств." Thesis, ПУЕТ, 2020. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11168.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Іванова, Олена Миколаївна. "Інформаційні потоки як інструмент забезпечення конкурентоздатності туристичних підприємств." Thesis, ІнтерГрафіка, 2012. http://dspace.uccu.org.ua/handle/123456789/1122.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лесюта, Н. Ю. "Міжнародна діяльність туристичного підприємства." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14198.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Понзель, А. О. "Управління розвитком персоналу туристичної організації (на прикладі мережі туристичних агенцій «Поїхали з нами»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Ponzel.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
В роботі розкрито поняття та значення управління розвитком персоналу туристичного підприємства; вивчено процес формування та реалізації менеджменту кадрового складу на сучасному підприємстві сфери туризму; досліджено особливості управління розвитком персоналу на підприємствах туристичної сфери. В роботі також надано загальну характеристику підприємства-об’єкту дослідження – ТОВ «Мережа туристичних агенцій «Поїхали з нами», проведено аналіз основних показників його господарської діяльності; проаналізовано динаміку та структуру персоналу туристичного підприємства та стан кадрової політики; оцінено діяльність з управління розвитком персоналу туристичної компанії в сучасних умовах. Наприкінці наведено пропозиції з формування системи розвитку персоналу туристичного підприємств, обґрунтовано доцільність шляхів удосконалення системи заходів для розвитку персоналу на ТОВ «Мережа туристичних агенцій «Поїхали з нами», як однієї з важливих складових кадрової політики туристичного підприємства. Здійснено оцінку ефективності запропонованих заходів та їх вплив на діяльність туристичної компанії в цілому.
The concept and importance of the management of personnel development in the tourist enterprise are revealed in the work; the process of formation and implementation of personnel management at a modern enterprise in the field of tourism is studied; peculiarities of personnel development management at enterprises of the tourist sphere are investigated. The paper also gives a general description of the enterprise that is the object of the research - LLC «Network of travel agencies "Poyekhali z nami", the analysis of the main indicators of its economic activity; the dynamics and structure of the personnel of the enterprise and the state of personnel policy are analyzed; the activity on management of development of the personnel of the tourist company in modern conditions is estimated. In the end the ways of optimization of personnel development management of the tourist enterprise are resulted. Suggestions are also given and the expediency of ways to improve the system of staff development at LLC «travel agencies network "Poyekhali z nami"», as one of the important components of the personnel development management of the tourist enterprise. An assessment of the effectiveness of the proposed measures and their impact on the activities of the travel company.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Курпас, Д. О. "Чинники підвищення конкурентоспроможності туристичних підприємств в сучасних умовах." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/24838.

Full text
Abstract:
Курпас, Д. О. Чинники підвищення конкурентоспроможності туристичних підприємств в сучасних умовах : випускна кваліфікаційна робота : 242 «Туризм» / Д. О. Курпас ; керівник роботи О. І. Гонта ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму . – Чернігів, 2021. – 101 с.
Об’єктом дослідження виступає процес забезпечення сталого рівня конкурентоспроможності підприємств, що надають послугу у сфері туризму. Предметом дослідження виступають теоретичні, методологічні та практичні питання управління конкурентоспроможністю послуг у сфері туризму на прикладі «TUI». У роботі досліджуються теоретичні основи ефективності операційної діяльності підприємств на ринку туристичних послуг. Аналізується стан туристичної діяльності « TUI» за 2019-2021 роки. За результатами дослідження підрахована економічна доцільність впровадження вказаних інновацій, проаналізовано структуру та обсяг необхідних витрат, за допомогою аналізу беззбитковості визначено критичні обсяги реалізації нових екологічних турів. Наведені результати аналізу й рекомендації можуть застосовуватися вітчизняними туристичними підприємствами, що на нашу думку, обумовлює практичну цінність роботи.
The object of the study is the process of ensuring a sustainable level of competitiveness of enterprises providing services in the field tourism. The subject of the research are theoretical, methodological and practical issues of managing the competitiveness of services in the field of tourism on the example of "TUI". The theoretical bases of efficiency of operational activity of the enterprises in the market of tourist services are investigated in the work. The state of tourist activity of "TUI" for 2019-2021 is analyzed. According to the results of the study, the economic feasibility of implementing these innovations is calculated, the structure and amount of necessary costs are analyzed, the critical volumes of new ecological tours are determined with the help of break-even analysis. These results of the analysis and recommendations can be used by domestic tourism enterprises, which, in our opinion, determines the practical value of the work.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дімітров, В. В. "Шляхи розширення комплексу надання туристичних послуг." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Dimitrov.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються поняття туристичної послуги, структури туристичного продукту, рівні та підходи до аналізу комплексу послуг туристичного підприємства. У першому розділі розглядаються теоретичні питання туристичної політики. У другому розділі проаналізовано діяльність туристичного підприємства, його конкурентів та споживачів. У третьому розділі надано пропозиції щодо розширення надання послуг: удосконалення маркетингової діяльності, розробка нових туристичних продуктів, покращення якісного складу працівників, автоматизація діяльності підприємства.
The concept of tourist service, structure of tourist product, levels and approaches to the analysis of a complex of services of the tourist enterprise are considered in the work. The first section discusses the theoretical issues of tourism policy. The second section analyzes the activities of the tourist enterprise, its competitors and consumers. The third section provides proposals for expanding the provision of services: improving marketing activities, developing new tourism products, improving the quality of employees, automation of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Башта, Н. М. "Удосконалення комплексу маркетингу туристичного підприємства (на прикладі туристичної фірми "Батерфляй")." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Bashta.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
Об’єктом дослідження є процес використання комплексу маркетингу туристичними підприємствами. Предметом дослідження є сукупність теоретичних і практичних засад формування комплексу маркетингу туристичного агентства «Баттерфляй». Метою дослідження є аналіз комплексу маркетингу туристичного підприємства та надання рекомендацій щодо його вдосконалення. У роботі розглянуто теоретичні основи комплексу маркетингу на туристичному підприємстві. Аналізується маркетингова діяльність туристичного агентства «Баттерфляй». Пропонуються шляхи удосконалення маркетингової діяльності туристичної фірми «Баттерфляй». За результатами дослідження обґрунтована доцільність впровадження наведених заходів. Проаналізована їх ефективність, враховуючи розвиток сучасних маркетингових комунікаційних технологій.
Qualification work consists of an introduction, three sections, conclusions, a list of sources used. The object of research is the process of using the complex of marketing by tourist enterprises. The subject of the study is a set of theoretical and practical principles of formation of the marketing complex of the travel agency "Butterfly". The purpose of the study is to analyze the marketing complex of the tourist enterprise and provide recommendations for its improvement. The theoretical bases of a marketing complex at the tourist enterprise are considered in the work. The marketing activity of the travel agency "Butterfly" is analyzed. Ways to improve the marketing activities of the travel agency "Butterfly" are proposed. According to the results of the study, the expediency of implementing the above measures is substantiated. Their efficiency is analyzed, taking into account the development of modern marketing communication technologies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ткачук, М. І. "Удосконалення маркетингової політики туристичного підприємства (на прикладі туристичної фірми «Вам Тревел»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Tkachuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
Об’єктом дослідження є процес здійснення маркетингової політики туристичного підприємства. Предметом дослідження є сукупність теоретичних і практичних засад формування маркетингової політики туристичної фірми «Вам Тревел». Метою дослідження є розробка заходів щодо вдосконалення маркетингової політики туристичного підприємства. У роботі розглянуто теоретичні основи формування маркетингової політики туристичних підприємств. Аналізується господарська та маркетингова діяльність туристичної фірми «Вам Тревел». Пропонуються шляхи вдосконалення маркетингової політики туристичної фірми «Вам Тревел» За результатами дослідження обґрунтована доцільність впровадження наведених заходів. Проаналізована їх ефективність, враховуючи розвиток сучасних маркетингових комунікаційних технологій.
Qualification work consists of an introduction, three sections, conclusions, a list of sources used. The object of research is the process of implementing the marketing policy of a tourist enterprise. The subject of the study is a set of theoretical and practical principles of forming the marketing policy of the travel company "Wam Travel". The purpose of the study is to develop measures to improve the marketing policy of the tourist enterprise. The theoretical bases of formation of marketing policy of tourist enterprises are considered in the work. The economic and marketing activities of the travel company "Wam Travel" are analyzed. Ways to improve the marketing policy of the travel company "Wam Travel" are proposed According to the results of the study, the expediency of implementing the above measures is substantiated. Their efficiency is analyzed, taking into account the development of modern marketing communication technologies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Грицюк, Г. В. "Удосконалення управління рекламною діяльністю туристичного підприємства (на прикладі турфірми «Join Up»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Gritsyuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються розвиток теоретичних і методичних засад, розробка методичних і практичних рекомендацій щодо управління рекламною діяльністю туристичного підприємства. Досліджено науковий і теоретичний базис рекламної діяльності туристичних підприємств та проаналізовано прикладні аспекти їх втілення в діяльність підприємства. Здійснено аналіз рекламної діяльності туристичної фірми «Join Up» . Обґрунтовано удосконалення та перспективні напрямки менеджменту рекламної діяльності туристичної фірми «Join Up».
The paper considers the development of theoretical and methodological foundations, the development of methodological and practical recommendations for managing advertising activities of a tourist enterprise. The scientific and theoretical basis of advertising activities of tourist enterprises is studied and the applied aspects of their implementation in the company's activities are analyzed. The analysis of advertising activities of the travel company "Join up" is carried out. The article substantiates the improvement and promising directions of management of advertising activities of the travel company "Join up".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Туристичне підприємство"

1

Інформаційні, технології в. Матеріали доповідей учасників міжнародної науково-практичної конференції "Інформаційні технології в управлінні туристичною і курортно-рекреаційною економікою та проблеми підготовки фахівців". Бердянськ: АУІТ "АРІУ", 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Туристичне підприємство"

1

Гаврилюк, Світлана. "FEATURES OF FINANCIAL SUPPORT OF TOURIST ENTREPRENEURSHIP IN UKRAINE." In SOCIETY DEVELOPMENT: SOCIAL, ECONOMIC AND PSYCHOLOGICAL ASPECTS, 22–43. KROK Univerdity, 2019. http://dx.doi.org/10.31732/sd-22.

Full text
Abstract:
Реалізація стратегічної мети розвитку туризму в Україні, пов‘язаної із забезпеченням конкурентоспроможної на світовому ринку туристичної галузі на основі максимально повного задоволення попиту споживачів, можлива лише за умов стійкого розвитку туристичного бізнесу, що в свою чергу забезпечується його фінансовим потенціалом. Являючись об‘єктивною основою здійснення ефективної виробничо-продуктової діяльності, фінансові ресурси трансформуються в інші фактори розвитку туристичного підприємництва, представляючи собою одну із важливих системних складових.Для створення сприятливих умов реалізації програм підвищення ефективності та конкурентоспроможності туристичним підприємствам необхідно вміти ефективно використовувати фінансовий потенціал, прагнути до зростання прибутку, що можливо досягнути на основі глибоких знань законів і закономірностей ринкової економіки, особливостей фінансового забезпечення туристичної галузі. В наукових дослідженнях провідних зарубіжних та вітчизняних вчених відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми управління фінансовим забезпеченням туристичних підприємств. В публікаціях вітчизняних науковців відображені проблеми фінансування туристичної галузі, формування фінансового механізму, організації та планування фінансової діяльності туристичних підприємств в ринкових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Туристичне підприємство"

1

Н.Л., Зікій. "СТРИМУЮЧІ ЧИННИКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.27.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сливенко, Вячеслав, and Євгенія Левкович. "ІННОВАЦІЙНІ ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v1.20.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography