Academic literature on the topic 'Українська революція'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Українська революція.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Українська революція"

1

Радчук, Ірина Володимирівна. "МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ТЕМИ «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917–1921 РР.» НА УРОКАХ ІСТОРІЇ". Collection of Research Papers Pedagogical sciences, № 108 (13 січня 2025): 31–36. https://doi.org/10.32999/ksu2413-1865/2024-108-5.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості методики викладання теми «Українська революція 1917–1921 рр.» на уроках історії. Представлення теми «Українська революція 1917–1921 рр.» на уроках історії є вкрай важливим у сучасному освітньому процесі, особливо в контексті сучасний подій, пов’язаних із російсько-українською війною, адже цей період історії слугує прикладом боротьби українського народу за свої незалежність та суверенітет. Викладання цієї теми формує патріотизм, національну свідомість і любов до рідної землі, виховуючи в учнів почуття відповідальності за долю своєї держави. Історична освіта сьогодні перебуває у стані трансформацій, тому виникла потреба відмовитися від старих підходів, які часто були побудовані на міфах та радянських наративах, й створити нові. Важливим є дослідження питання української революції як одного з державотворчих аспектів. Викладання теми «Українська революція 1917–1921 рр.» у школі потребує інтерактивного підходу, який допоможе учням не лише зрозуміти хронологію подій, а й усвідомити їхні причини, наслідки та значення. Дослідження спрямоване на вдосконалення методики викладання теми «Українська революція 1917–1921 рр.» Авторкою застосовано принцип системності, що реалізується за допомогою загальнонаукових методів. Проаналізовано програми з історії України та інтегрованого курсу з історії, методичні рекомендації і т. п. для детального відображення специфіки вивчення теми «Українська революція 1917–1921 рр.» на уроках історії. Наведено приклади власних вправ для вивчення «Української революції 1917–1921 рр.» та розширення контексту методики викладання запропонованої теми. Для розуміння особливостей викладання подій української революції акцентується увага на детальному аналізі історичних джерел для кращого розуміння складної боротьби української нації за незалежність в умовах української революції протягом 1917–1921 рр. У заключній частині статті підведено підсумки щодо важливості розвитку логічного, критичного, історичного мислення, а також урізноманітнення завдань для учнів. Важливим є значення революції як боротьби за державність, яка заклала основу для майбутньої незалежності України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Науменко, Андрій, та Сергій Сегеда. "КІННОТА АРМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ПІД ЧАС 1-ГО ЗИМОВОГО ПОХОДУ В ІСТОРИЧНІЙ ЛІТЕРАТУРІ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ". Воєнно-історичний вісник 41, № 3 (2022): 74–86. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2021-41-3-74-86.

Full text
Abstract:
У статті автори розглядають доробок дослідників української діаспори, присвячений бойовій діяльності Армії Української Народної Республіки під час 1-го Зимового походу (грудень 1919 — травень 1920 рр.), поставивши за мету вивчити стан дослідження такого важливого в той час роду зброї, як кіннота. В ході опрацювання порушеного питання використано праці відомих військових діячів доби Української революції, документальні збірники, окремі статті тощо. У них автори різною мірою торкалися бойової діяльності української кінноти під час походу. Встановлено, що спеціальних праць, присвячених діям кінноти під час походу діаспорні українські автори не створили, проте багато з них звертали
 рацьований доробок діаспорних українських авторів в цілому створює можливість оцінити роль кінноти, простежити бойовий шлях та визначити особливості її застосування, встановити окремі подвиги бійців та командирів.
 Ключові слова: Українська революція, Армія Української Народної Республіки, кіннота, Зимовий похід, українська діаспора, полк, сотня, бойова діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ВЛАСОВА, Вікторія, та Лариса ПОЛЯКОВА. "ЖІНКИ-УЧАСНИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917 – 1921 рр. В ЕМІГРАЦІЇ: ПРАЦЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ". Східноєвропейський історичний вісник, № 34 (25 березня 2025): 71–85. https://doi.org/10.24919/2519-058x.34.324611.

Full text
Abstract:
Мета статті – розкрити інформаційний потенціал мемуарної спадщини героїнь Української революції 1917 – 1921 рр. для розуміння їхнього внеску в українську справу за кордоном. Використовуючи спогади цих жінок, ми можемо проаналізувати їхнє становище після поразки в українсько-радянській війні та визначити, як саме вони влаштовували своє повсякденне життя в інших країнах. Також метою статті є виявлення успіхів, яких вони досягли у сферах власної професійної діяльності, долаючи труднощі еміграції. Методологія дослідження ґрунтується на загальнонаукових методах аналізу, синтезу, узагальнення. Для аналізу джерел особового походження використано метод критичного дискурс-аналізу. Також використано метод соціологічної науки, зокрема біографічний. Дослідження ґрунтується на феміністичному та гендерному підходах. Наукова новизна статті полягає у тому, що вперше проаналізовано недостатньо вивчений аспект періоду Українських визвольних змагань 1917 – 1921 рр., зокрема внесок активної частини жіноцтва у продовження української справи в інших країнах. Виявлено закономірності, подібності та відмінності у досвіді жінок-діячок національно-визвольного процесу, які емігрували до різних країн і континентів. На основі мемуарної спадщини вперше виявлено та систематизовано особистісні виклики, з якими ці жінки зіткнулися на чужині. Проаналізовано, у який спосіб вони долали ці складнощі, що корисного зробили для справи Української держави, та як саме вони реалізувалися у власній професійній діяльності. Висновок. Проведене дослідження є перспективним напрямом вивчення різних аспектів визвольних змагань 1917 – 1921 рр. в Україні. Зібрані факти про вимушений переїзд за кордон зі спогадів жінок-учасниць національно-визвольних процесів свідчать про їхній різний досвід, з водночас наявними спільними рисами. Дослідження показує, що жінки продовжували свою діяльність на користь України і після поразки Української революції, долаючи еміграційні труднощі та сподіваючись на відродження держави. Аналіз їхнього внеску в цю справу та висвітлення професійної діяльності збагатить вивчення українського національно-визвольного процесу першої третини XX ст. Ключові слова: Українські революція 1917 – 1921 рр., радянсько-українська війна, жіноча історія, еміграція, Українська Народна Республіка, Гетьманат, Директорія, джерела особового походження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бадєєва, Л. І. "ВІЙСЬКОВЕ БУДІВНИЦТВО В РОКИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (1917–1921)". Історія та географія, № 58 (2020): 5–14. http://dx.doi.org/10.34142/2313-2345.2020.58.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанню військового будівництва в роки Української революції – після повалення самодержавства в Росії до 1921 р. Автор розглядає визначальну для долі революції тему створення національної регулярної армії, адже кожна революція повинна вміти захищати здобутки державотворення, аналізує політику Центральної Ради, уряду П. Скоропадського, Директорії та уряду ЗУНР, українських партій та їх чільних діячів щодо ролі національних Збройних Сил у державному будівництві України, у захисті її суверенітету та події, пов’язані з виступом Другого українського полку ім. гетьмана П. Полуботка влітку 1917 р. Зроблено аналіз тяжкого становища керівництва Центральної Ради взимку 1917-1918 рр., співвідношення військ і готовність їх до війни збройних сил Росії та України у січні 1918 р., причин та наслідків конфлікту між В. Винниченком та С. Петлюрою, заходів останнього щодо розбудови української армії. Розкрито заходи уряду гетьмана П. Скоропадського щодо формування збройних сил Української держави. Досліджено переваги військового будівництва в ЗУНР. Наукова новизна роботи – спроба комплексного дослідження військового будівництва як ключового фактору у відновленні та в утвердженні суверенітету держави в період Української революції, аналіз помилок та прорахунків українських урядів періоду революції (1917- 1921). Автор дійшла висновків, що Директорія, на відміну від Центральної Ради, приділяла більше уваги вирішенню питання військового будівництва та захисту революційних здобутків, але через ряд внутрішніх та зовнішніх чинників Українська революція зазнала поразки. Однією з причин було невміння українського керівництва підняти та організувати селянство. Більшовикам вдалося завдяки радикальному розв’язанню аграрного питання залучити селян до своїх лав.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Калантай, Сергій Гаврилович. "ТРАНСФОРМАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО КІНЕМАТОГРАФА В УМОВАХ СУЧАСНИХ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНИХ ВИКЛИКІВ". Culturological Almanac, № 4 (30 грудня 2024): 399–407. https://doi.org/10.31392/cult.alm.2024.4.49.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості та виклики, що постають перед українським кінематографом в умовах сучасних суспільно-політичних викликів, зокрема, зокрема аналізується кіно в період ключових подій сучасності, таких як Помаранчева революція 2004 року, Революція Гідності 2014 року та російсько-українська війна, яка триває з 2014 року й досягла піку у повномасштабному вторгненні 2022 року. Досліджено вплив цих подій на розвиток національної кіномови та зміцнення української ідентичності. Встановлено, що українське кіно в умовах війни виконує не лише розважальну, а й документально-історичну та ідентифікаційну функції, допомагаючи зберегти історичну пам’ять та зміцнити національний дух. Показано важливість кіно як культурного ресурсу для підтримки національної ідентичності й популяризації української культури на міжнародному рівні. Вперше систематизовано ключові аспекти, що впливають на кіновиробництво під час військового конфлікту, зокрема, зміну тематичних акцентів, роль кінематографа у формуванні національної ідентичності та вплив на стійкість суспільства за період незалежної України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Заїка, Наталія, та Леся Гладун. "ВИСТАВКОВІ ПРОЄКТИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ»". Litopys Volyni, № 24 (9 липня 2021): 88–92. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2021.24.14.

Full text
Abstract:
Українські процеси боротьби за незалежність 20-х рр. ХХ ст. – початку ХХІ ст. набирають нових обертів. Події 2013–2014 рр. кинули виклик пострадянській системі, суттєво змінили українське суспільство, його культурні, духовні, політичні цінності. На тлі цих історичних подій ідея соборності України стала ключовою. Актуалізація питання соборності досить чітко простежується в посилах політиків, науковців, аналітиків, діяльності наукових та освітніх закладів. Саме тому Національний історико-етнографічний заповідник «Пере- яслав» започаткував низку національно-патріотичних заходів. У статті автори на основі виставкових проєктів Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» висвітлюють роль переяславців у державотворчих процесах нової та новітньої історії України. Відкриття щорічних виставок приурочувалося до Дня Соборності України. Виставки проходили в межах заповідника та інших закладах міста Переяслава упродовж 2015–2021 рр. Структура експозицій вибудовувалася відповідно до принципів історичної достеменності та хронологічної послідовності показу етапів боротьби за незалежність і соборність держави: Українська революція 1917–1921 рр., Революція Гідності 2013–2014 рр., російсько-українська війна на сході України. Територіально більшість виставкових наративів пов’язані з Переяславом – документи із фондів Заповідника періоду Української Народної Революції 1917–1921 рр., які доповнені автентичними речами учасників революційних подій початку ХХІ ст. та матеріалами із зони військових дій на сході України. Основна мета статті – розкрити проблематику поєднання виставкової та інших форм просвітницької діяльності Заповідника через принципи історичної достеменності та хронологічної послідовності. Загалом авторами представлено та узагальнено, що такий проєкт має позитивний резонанс у суспільстві і нині в умо- вах війни є особливо актуальним. Наголошується, що ідеологія виставкових проєктів є наріжною у формуванні європейської ідентичності, а отже, має важливе значення для інтеграції України до Європи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зайцев, Сергій. "БОЙОВИЙ ВИШКІЛ БІЙЦІВ ПОВСТАНСЬКО-ПАРТИЗАНСЬКИХ ФОРМУВАНЬ КАТЕРИНОСЛАВЩИНИ ПЕРІОДУ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (1917–1921)". Воєнно-історичний вісник 39, № 1 (2021): 128–39. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2021-39-1-128-139.

Full text
Abstract:
У статті на основі архівних та опублікованих матеріалів здійснено спробу дослідити особливості бойового вишколу, котрий, як процес військового навчання, був характерним явищем у середовищі учасників більшовицьких, проукраїнських і анархістських повстансько-партизанських формувань, що діяли на території Катеринославщини в період Української революції 1917–1921 рр. Значну увагу приділено його головним принципам. Наведено приклади напрямків бойових тренувань і навичок, які здобувалися бійцями внаслідок них. Ключові слова: бойовий вишкіл, Українська революція, повстансько-партизанський рух, Катеринославщина, більшовизм, проукраїнські сили, анархізм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ФЕДОРЕНКО, ВЛАДИСЛАВ. "Конституціоналізм і революції". Право України, № 2018/04 (2018): 64. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2018-04-064.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню політико-правової природи і феноменології революції і виявленню взаємозв’язків доктрини та практики конституціоналізму й революцій в Україні та за кордоном. Аналізується походження категорії “революція” (“revolutio”), багатоманітність й еволюціонування її сенсів: від повернення певних явищ у попередній стан – до радикальних змін державного та суспільного ладу. Робиться висновок, що категорія “революція” була привнесена у політико-правовий обіг із праць Н. Коперника з астрономії у середині XVI ст. і набула сучасного значення у другій половині XVIII ст., одночасно з іншою категорією, відомою з часів Античності, – “конституція” . Аналізуються найбільш відомі протореволюції часів Давнього Єгипту, Античності та Середньовіччя, Реформації в Німеччині та Швейцарії тощо. Робиться висновок, що “революційність” відповідних повстань і бунтів стала результатом їх більш пізнього переосмислення вченими у XVIII–XX ст. Серед підстав для проведення революцій виокремлено: по-перше, наявність сформованої політико-право вої ідеології, яка б ґрунтувалася на доктрині (доктринах) конституціоналізму; по-друге, боротьбу за утвердження та захист основоположних прав і свобод людини (кожне нове “покоління” прав людини утверджувалося у процесі буржуазно-демократичних, соціалістичних і світоглядних революцій кінця XX – початку XXI ст.); по-третє, наявність соціально активних громадських асоціацій (інститутів громадянського суспільства) і політичних партій. Доводиться, що першою революцією, в її сучасному політико-правовому значенні, стала “Славетна революція 1688 р.” в Англії. Досліджуються так звані “великі революції”, які мали вплив на політичний, соціальний та економічний прогрес цілих народів, держав і континентів, а саме: Американська та Французька революції кінця XVIII ст., європейські революції 1830–1871 р., Японська революція епохи Мейдзі 1869 р., Молодотурецька 1908 р., Російська 1905 р. і 1917 р., Німецька 1918 р., Китайська 1949 р., Кубинська 1956 р., Іранська 1979 р. революції, “оксамитові революції” кінця XX ст. Приділяється увага українським революціям: Українській революції 1917–1921 рр., Революції на граніті 1990 р., Помаранчевій революції 2004 р. і Революції Гідності 2014 р. Обґрунтовується зміст категорії “революція”, її сутнісні ознаки; узагальнюються основні причини і передумови революцій; досліджується питання класифікації революцій, а також визначається характер взаємодії конституціоналізму та революцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вишинський, С. "Автономія простору. Українська революція". Актуальні питання суспільних наук та історії медицини, № 2 (6) (2015): 31–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Чалий, С. "Українська революція: початок шляху". Народний депутат, № 5 (2007): 76–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Українська революція"

1

Гончаренко, Я. Ю. "Державний центр Української Народної Республіки в еміграції у міжвоєнний період". Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48874.

Full text
Abstract:
Наступного року виповниться 100-літній ювілей Української революції 1917-1921 рр. Одним із наслідків революції було створення Державного центру Української Народної Республіки (ДЦ УНР) в еміграції. Це – сукупність законодавчих та виконавчих органів влади, які діяли за межами України. ДЦ УНР мав усі ознаки легітимності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шишкіна, Євгенія Костянтинівна. "Грошовий обіг Війська Запорізького: дискусії навколо питання карбування монети у гетьманській державі". Thesis, НТУ "ХПІ", 2009. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22951.

Full text
Abstract:
У статті здіснено аналіз джерел з історії грошової емісії Б. Хмельницького, визначено ступінь їхньої вірогідності, встановлено напрями подальших досліджень проблеми карбування монети у Війську Запорізькому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гура, О. О. "Проблеми соціалістичного будівництва в Україні 1917-1920 рр". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15483.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бадєєва, Л. І. "Земельне питання в роки правління Центральної ради (1917–1918)". Thesis, ХНУРЕ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/13840.

Full text
Abstract:
Державотворчі процеси періоду 1917–1921 рр. є однією з найбільш досліджуваних і найбільш актуальних тем історії України. У період української державності 1917–1921 рр. земельне питання належало до найпекучіших проблем, що вимагали розв’язання, адже більшість населення становили селяни. Воно було зафіксовано як в низці політичних прокламацій, так і в законодавчих актах. Разом з тим важливість теми визначається і складністю історичних процесів 1917–1921 рр., переплетінням соціальної та національної революцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шишкіна, Євгенія Костянтинівна. "Грошовий обіг Московської держави та Війська Запорізького у середині 50-х рр. ХVII ст". Thesis, НТУ «ХПІ», 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22950.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Резніков, В. В. "Селянський повстанський рух на Слобожанщині 1918-1923 рр.: історіографічний аспект". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15568.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Маслюк, Д. О. "Аристарх Терниченко - вчений і державний діяч". Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66895.

Full text
Abstract:
Нині в країні відзначають 100-літній ювілей початку Української революції 1917-1921 рр. У вирі революції брали участь й уродженці Сумщини. Серед них – державний і громадський діяч, вчений- агроном, кооператор Аристарх Григорович Терниченко. Донедавна його ім’я було маловідомим не тільки широкому загалу. Саме тому викликає інтерес його діяльність на ниві державотворення і науки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мотенко, Ярослав Володимирович. "Селянський рух в Харківській губернії (1917–1921 рр.)". Thesis, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2005. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34740.

Full text
Abstract:
Дисертацію присвячено комплексному дослідженню розвитку селянського руху в Харківській губернії в період Української революції 1917–1921 рр. Доведено, що невирішені проблеми у сфері аграрних відносин спричинили селянський рух і розгортання збройного конфлікту на Харківщині у 1917–1921 рр. Порівняно ступінь активної участі у революційних подіях у даному регіоні різних соціальних груп населення. Обґрунтовано тезу, що у період Української революції 1917–1921 рр. представники лівих політичних партій вживали поняття "куркуль" для визначення власників індивідуальних селянських господарств, які бажали зберегти приватну власність на землю й активно захищали свої економічні, політичні та національні права. З'ясовано, що невирішеність національного питання була одним з важливих чинників посилення селянського руху у Харківській губернії. Досліджено взаємозв'язок селянського повстанського руху сусідніх регіонів з селянським рухом у Харківській губернії та встановлено, що найбільш впливовими та популярними серед сільського населення регіону було махновське і "уенерівське" повстанство. Розглянуто процес радикалізації селянського руху у 1917–1921 рр., висвітлено пасивні й активні, нелегальні та легальні форми боротьби селянства за свої економічні, політичні та національні інтереси. Узагальнено наслідки селянського руху.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Жук, М. В. "Українські трансформації: особливості формування громадської свідомості після "помаранчової революції"". Thesis, Видавництво СумДУ, 2005. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21635.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Любовець, О. М. "Партія боротьбистів в українській революції 1917-1920 рр." Дис. канд. іст. наук, КУ ім. Т.Шевченка, 1993.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Українська революція"

1

Солдатенко, В. Ф. Українська революція. Книга Пам"яті України, Просвіта, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Солдатенко, В. Ф. Українська революція. Книга Пам"яті України, Просвіта, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кульчицький, С. Українська революція 2004 р. Генеза, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кульчицький, С. Українська революція 2004 р. Генеза, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Солдатенко, В. Ф. Українська революція: концепція та історіографія (1918-1920 рр.). Книга Пам"яті України, Просвіта, 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Солдатенко, В. Ф. Українська революція: концепція та історіографія (1918-1920 рр.). Книга Пам"яті України, Просвіта, 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Клюско, А. Хроніка української революції. Полісся, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бандера, С. Перспективи української революції. Ін-т нац. державознавства, 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ярошинський, О. Б. Волинь у роки Української національної революції середини 17 ст. Стилос, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сідак, В. С. Національні спецслужби в період Української революції 1917-1921 рр. Альтернативи, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Українська революція"

1

ВАКУЛИЧ, Володимир. "РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ В УКРАЇНІ – ОСІНЬ 2013 – ЗИМА 2014 РР. (У ПУБЛІКАЦІЯХ ОКРЕМИХ УКРАЇНСЬКИХ І РОСІЙСЬКИХ ДРУКОВАНИХ ЗМІ)." In Prospective directions of scientific and practical activity. GS Publishing Services, 2023. http://dx.doi.org/10.51587/9798-9866-95921-2023-011-399-403.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Українська революція"

1

Волянюк, Лілія. "ПЕРЕБІГ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ(1918-1921РР.) НА ВОЛИНІ. ВАСИЛЬ ЧАБАЙ". У INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v5.33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дробаха-Шевцова, Анна. "СТАНОВИЩЕ ЦЕРКВИ АСД В УКРАЇНІ В ПЕРІОД УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917-1921 РР." У KORSZERŰ MŰSZEREK ÉS ALGORITMUSA TAPASZTALATI ÉS ELMÉLETI TUDOMÁNYOS KUTATÁSI, chair А. Пижик. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.09.2020.v3.42.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography