Academic literature on the topic 'Управління продажами'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління продажами.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління продажами"

1

Бужимська, К. О. "ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖАМИ НА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ". Підприємництво і торгівля, № 33 (26 серпня 2022): 24–30. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2022-33-03.

Full text
Abstract:
У статті визначено систему продаж, як один з найважливіших активів виробничо-торговельного підприємства, що безпосередньо впливає на результат його діяльності. Ефективна система управління продажами представлена запорукою фінансової стійкості бізнесу, а також потужним важелем його розвитку. Управління продажами охарактеризовано, як координацію операцій збуту, формування торгового персоналу, впровадження інноваційних методів, які дозволяють виробничо-торговельним підприємствам досягати і навіть перевищувати свої бізнес-цілі. Обгрунтовано, що управління продажами це особлива система, що включає елементи маркетингу, менеджменту і, звичайно, торгівлі. З цієї причини в цю систему запропоновано включити цілий ряд компонентів: визначення цільових клієнтів; встановлення каналів розподілу; управління каналами розподілу; організація роботи відділу продаж та розробка його стратегії; управління відділом продаж; розвиток навичок персонального продажу та управління відносинами; коригування системи продаж. Представлено перелік цілей, правильне визначення яких дозволяє забезпечити ефективність процесу управління продажами на виробничо-торговельному підприємстві. Визначено основні функції управління, які служать для розробки та реалізації ефективної стратегії управління продажами виробничо-торговельних підприємств. Обгрунтовано, що вибір найбільш оптимальних методів ефективного управління продажами потрібно здійснювати виходячи зі специфіки діяльності кожної конкретної організації. Встановлено, що на вибір методів впливає ступінь стандартизації робочих процесів, наявність або відсутність автоматизованої системи аналізу продажів для співробітників, позиція компанії на ринку в даний момент, кількість співробітників у відділах продажу, особливості внутрішньоорганізаційних комунікацій тощо. Визначено, що існує кілька підходів до організації ефективного управління продажами: ситуаційний, процесний і системний. Доведено, що грамотна побудова та організація системи управління продажами дозволяє зміцнити позиції виробничо-торговельної компанії на ринку, сприяє її розвитку та процвітанню, зміцнює зв’язки компанії з клієнтами. З позицій системного підходу виділено головні етапи процесу організації ефективної системи управління продажами на виробничо-торговельному підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лукачина, С. С. "ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», № 1(65) (7 травня 2025): 110–20. https://doi.org/10.24144/2409-6857.2025.1(65).110-120.

Full text
Abstract:
У статті досліджено роль штучного інтелекту в управлінні підприємствами електронної комерції.Розглянуто сутність поняття штучний інтелект та його ключові аспекти. З’ясовано, що штучнийінтелект найчастіше використовується в управлінні маркетингом і продажами підприємствамиелектронної комерції. Проаналізовано використання штучного інтелекту в управлінні підприємствамиелектронної комерції в контексті функціональних підсистем, а саме з точки зору стратегічного тапоточного управління, управління персоналом та маркетингом. З'ясовано, що роль штучного інтелектув стратегічному управлінні підприємствами електронної комерції полягає у сприянні формуванню їхньоїдовгострокової стратегії. Наведено ряд сучасних інструментів, побудованих на основі штучногоінтелекту, які використовуються при управлінні персоналом підприємства електронної комерції.Визначено основні виклики впровадження штучного інтелекту в управлінні підприємствами електронноїкомерції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чмут, А. В. "УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖАМИ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ: АДАПТАЦІЯ ДО ПОВЕДІНКИ ОНЛАЙН-СПОЖИВАЧІВ". Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, № 55 (30 червня 2025): 26–30. https://doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2025-55-4.

Full text
Abstract:
У статті досліджено теоретичні та практичні аспекти управління продажами підприємств кондитерської галузі в умовах цифрових змін маркетингового середовища. Розглянуто еволюцію споживчої поведінки при купівлі кондитерських виробів під впливом цифрових технологій та визначено ключові характеристики сучасного онлайн-споживача. Проаналізовано вплив цифрових каналів комунікації на формування споживчих переваг та вибір. Окреслено можливості використання CRM-систем для управління даними онлайн-споживачів та автоматизації маркетингових зусиль, застосування веб-аналітики для розуміння їхньої поведінки на онлайн-платформах, а також використання чат-ботів та інших інструментів штучного інтелекту для покращення клієнтського сервісу. Установлено, що для ефективного управління продажами в цифровій епосі підприємствам необхідно адаптувати свої стратегії шляхом впровадження відповідних цифрових інструментів та глибокого розуміння потреб онлайн-споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лазебник, В. В., В. Л. Гераймович та І. Л. Гуменюк. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТА ВИКЛАДЦІ ТОВАРІВ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА". Інклюзивна економіка, № 2 (08) (30 травня 2025): 44–50. https://doi.org/10.32782/inclusive_economics.8-7.

Full text
Abstract:
У статті розкрито вплив інноваційних цифрових технологій на ефективність управління продажами та викладкою аграрної продукції в умовах цифрової трансформації аграрного сектору. Проведено комплексний аналіз впровадження CRM-систем, мобільних додатків для польової торгівлі, платформ електронної комерції, систем цифрового мерчендайзингу з використанням штучного інтелекту та RFID-рішень. Обґрунтовано доцільність впровадження цих технологій з урахуванням специфіки аграрних підприємств різного масштабу. На основі SWOT-аналізу визначено внутрішні та зовнішні чинники, що впливають на успішність цифровізації, а також сформовано поетапну стратегію впровадження інновацій для сільськогосподарських виробників. Запропоновано практичні рекомендації щодо оцінки цифрової готовності підприємств, вибору технологічних рішень, навчання персоналу, масштабування цифрових інструментів і залучення зовнішнього фінансування. У результаті дослідження встановлено, що застосування інноваційних технологій дозволяє досягти зростання повторних продажів на 20 – 25%, скоротити час обробки замовлень на 30%, зменшити втрати продукції на 22% та підвищити точність інвентаризації до 99%. Висвітлено приклади впровадження цифрових рішень у вітчизняній аграрній практиці. Узагальнено, що інноваційні підходи до управління продажами і викладкою товарів формують підґрунтя для підвищення операційної ефективності, конкурентоспроможності та стійкості аграрних підприємств у цифровій економіці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шитікова, Л. В., та Я. Р. Ахінько. "МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ". Управління змінами та інновації, № 10 (26 червня 2024): 38–41. http://dx.doi.org/10.32782/cmi/2024-10-7.

Full text
Abstract:
В статті розкрито сутність та значення моделювання в управлінні логістичною діяльністю підприємства, визначено проблеми логістичного управління сучасним підприємством в рамках підвищення конкурентоспроможності та удосконалення інноваційного потенціалу. На основі аналізу вітчизняного ринку упакування виявлено найбільш перспективні напрями розвитку підприємства та запропоновано заходи удосконалення управління і організування системи складування та обґрунтовано пошук нового складського приміщення. З’ясовано, що першочергову роль у логістиці відіграють оптимізаційні рішення, щодо формування партій постачання товарів, скорочення складських перевалювань продукції, формування господарських зв’язків. Прийняття і реалізація цих рішень впливають на використання резервів економії матеріальних і фінансових ресурсів, розширення регіональних ринків товарів і послуг. Доведено, що успішна реалізація планів щодо вимог результативного логістичного управління вимагає від працівників підприємства постійного пошуку нових методів, інструментарію, підходів, функцій, технологій управління, до якого відноситься й моделювання. В якості об’єкта дослідження прийнято процес впровадження сучасних методів та моделей логістики у діяльності виробничих підприємств для підвищення ефективності. Проведена розробка заходів вдосконалення логістичних процесів для підприємств, що здійснюють оптову торгівельну діяльність упакуванням та іншими супутніми товарами. В статті зазначено, що за допомогою правильно побудованої логістичної моделі конкретної збутової мережі можна визначити оптимальну кількість складів, за якої величина транспортних витрат буде найменшою. Таким чином, застосування науково-обґрунтованих методів і моделей для побудови логістичної інфраструктури дозволить підвищити ефективність прийняття управлінських рішень. Доведено, що використання логістичного менеджменту сприятиме вирішенню проблем щодо транспортування та перевезення, контролю запасів та виробничих планів, обслуговування споживачів і складських операцій на регіональних складах, керування продажами, замовленнями та інше.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тimchenko, O. D. "Evaluating the Efficiency of Sales Management of the Trade Enterprise." Business Inform 6, no. 521 (2021): 184–89. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2021-6-184-189.

Full text
Abstract:
The research is aimed at substantiating the methodological principles of evaluating the efficiency of sales management of the trade enterprise. This evaluating is carried out taking into account the objects of management and compliance with the general principle of determining performance indicators. To achieve the goal set, scientific approaches to determining the essence of sales management are generalized; the directions of this activity are determined; both the local indicators and the integral indicator of evaluation of sales management efficiency at the trade enterprise are substantiated. The research was carried out using methods of analysis, synthesis, abstraction and comparison, as a result of which the author’s own position on the essence and features of sales is substantiated. It is noted that the peculiarities of sales are the change in the forms of value and the transition of goods belonging to the enterprise into the property of the buyer. The content of sales management is defined as an aggregate of processes of planning, analysis and change of the system of sale of goods and services. To identify the efficiency of sales management at the enterprise, it is proposed to evaluate the sales system, sales department activities, sales channels for goods and services. To this end, both the local indicators and the integral indicator are substantiated. To calculate the latter, the use of the radar method is proposed, according to which the integral indicator is determined on the basis of the calculation of the relative area of the radar built within the evaluation circle according to a set of further indicators. These indicators have a wide range of applications, in particular, can be used to study the dynamics of efficiency and identify reserves of sales development at the enterprise, analyze the completeness of the implementation of functions and compliance of the sales management system with the target objectives of the functioning and development of the trade enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

КОВАЛЬЧУК, Світлана, та Сергій ПАВЛЮК. "АНАЛІЗ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ РИНКУ ОДЯГУ В УКРАЇНІ З ПОЗИЦІЙ МЕНЕДЖМЕНТУ ОНЛАЙН-ПРОДАЖ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 2 (25 червня 2024): 69–78. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2024-12-9.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу та виявленню тенденцій розвитку ринку одягу в Україні з погляду управління онлайн-продажами. В контексті постійних змін у споживчих уподобаннях та технологічних інновацій, важливо розуміти, які чинники впливають на динаміку ринку одягу та які стратегії можуть бути ефективними для підприємств у цій сфері. На підставі проведеного у статті аналізу можна стверджувати, що українська текстильна промисловість стикається з жорсткою конкуренцією з боку країн з дешевою робочою силою. Значні загрози розвитку ринку одягу несе застаріле обладнання та низький рівень інновацій, які стримують розвиток галузі. Поряд із цим перед українськими підприємствами, які працюють у цьому сегменті ринку відкривається низка можливостей через застосування менеджменту онлайн-продажів, зокрема: розвиток експорту до країн ЄС та інших країн світу; залучення інвестицій у модернізацію обладнання та впровадження інновацій; розвиток співпраці з іноземними партнерами. Відтак, текстильна промисловість України має значний потенціал для розвитку. Для реалізації цього потенціалу необхідна модернізація галузі та розширення ринків збуту. У статті розглядаються такі аспекти, як зміни у споживчому попиті, конкурентна боротьба серед онлайн-платформ, вплив ковідної пандемії на зміни у покупних звичках, а також виклики та можливості, які виникають для підприємств у контексті цифрової трансформації та електронної комерції. Автори звертають увагу на стратегії управління онлайн-продажами, які можуть допомогти підприємствам адаптуватися до нових умов і забезпечити стабільний розвиток у сучасному конкурентному середовищі. Результати дослідження можуть бути корисними для менеджерів та керівників у сфері модного бізнесу, а також для аналітиків та дослідників, які цікавляться розвитком ринку одягу та електронної комерції в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ГОРІШНЯ, Катерина, Ірина АФАНАСЬЄВА, Костянтин ОНИЩЕНКО, Наталія ГОЛЯН та Віра ГОЛЯН. "ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ". Information Technology: Computer Science, Software Engineering and Cyber Security, № 3 (6 грудня 2024): 23–32. https://doi.org/10.32782/it/2024-3-3.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена розробці та впровадженню платформи для бронювання квитків, яка відповідає сучасним вимогам користувачів та організаторів заходів. Мета роботи. Метою даної роботи є проектування та розробка програмної системи для бронювання та покупки квитків на заходи «Ticketer». Основним завданням є створення зручного та ефективного інструменту, який забезпечить користувачам швидкий доступ до інформації про події, а також надасть організаторам заходів сучасні інструменти для управління продажами. Методологія. У процесі проектування платформи було використано поетапний підхід, який включав аналіз ринку, прототипування, визначення бізнес-правил та проектування архітектури системи. Основні елементи інтерфейсу та функціональні можливості були спочатку розроблені у вигляді прототипу за допомогою інструменту Figma, що дозволило оптимізувати користувацький досвід. Крім того, були створені діаграми сценаріїв використання, CRC-карти, об’єктні діаграми та діаграми класів, що допомогли структуровано визначити архітектуру системи та забезпечити узгодженість її компонентів. Особлива увага приділялася забезпеченню надійності та масштабованості платформи, що дозволить її подальший розвиток та інтеграцію з іншими сервісами. Наукова новизна. Наукова новизна проекту полягає в інтеграції сучасних функцій, таких як реальні оновлення доступності квитків, персоналізовані рекомендації та багатоплатформена доступність. Це дозволяє підвищити ефективність роботи платформи та задовольнити змінювані потреби сучасних користувачів. Використання прототипування на ранніх стадіях розробки та поетапного підходу до проектування архітектури забезпечує високий рівень гнучкості та адаптивності системи. Висновки. В результаті дослідження було створено повнофункціональну платформу для бронювання квитків «Ticketer», яка забезпечує зручний, безпечний і персоналізований досвід для користувачів, а також надає організаторам заходів ефективні інструменти для управління продажами. Платформа відповідає сучасним вимогам ринку і має високий потенціал для подальшого розвитку та масштабування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Русінова, О. С., та С. О. Коннов. "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА". Economics and Management, № 3 (2022) (21 жовтня 2022): 26–36. http://dx.doi.org/10.36919/2312-7812.3.2022.26.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано теоретико-методичні положення та пропозиції, обґрунтовано зміст і нюанси послідовності процесу управління збутовою діяльністю підприємств. Правильно обрана стратегія для підприємства – запорука його довгострокової успішної та ефективної роботи та економічного зростання, можливість якнайкраще використати та реалізовувати наявні ресурси. На даний час стратегія - це основа в управлінні підприємством, завдяки якій має забезпечуватися сталий економічний розвиток підприємства, підвищення конкурентоспроможності продукції, щовиробляється ним, і послуг, що надаються. Збутова діяльність є найважливішим елементом єдиної системи менеджменту будь-якого сучасного суб›єкта господарювання. В даний час збут продукції не менш важливий, ніж виробнича складова. В даний час, завдяки дослідженням сучасних вчених теоретиків та різноманітних фахівців, менеджмент реалізації (збуту) продукції вийшов на зовсім інший якісний рівень розвитку теоретичного та методологічного обґрунтування, а також науково-прикладних рішень. Усе це обгрунтовує і актуалізує високий рівень значимості та перспективності виділеної предметної області наукового дослідження. Слід зазначити, що у промислово-виробничих секторах, ефективно організована та реалізована практично система збуту формує близько 70% успіху всієї підприємницької діяльності. Дані обставини зумовлені тим, що такі галузеві підприємства змушені функціонувати у високонкурентному ринковому середовищі. Результатом є новітні, гнучкі рішення щодо управління продажами, які спрямовані на удосконалення збутової діяльності та забезпечують прозорість результатів продажів. У роботі було вивчено змістовну сутність та концептуальні завдання збутової діяльності господарюючого суб›єкта; досліджено систему організації та стимулювання збуту продукції в умовах ризику, нестабільності та невизначеності на ендо- та екзорівнях; виявлено та проаналізовано особливості процесу збуту промислової продукції об’єкта дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сніщенко, Р. Г. "БЕЗПЕКОВІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ УКРАЇНИ". Трансформаційна економіка, № 1 (06) (26 квітня 2024): 63–67. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8141/2024-6-12.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначенню основних безпекових аспектів управління страховими компаніями України. Метою статті є формулювання основних чинників, що впливають на безпеку діяльності страхових компаній в сучасних умовах і пошук шляхів їх мінімізації. Об’єктом дослідження є процеси організації і управління роботою страхових компаній. Предметом дослідження виступають напрями оптимізації роботи страховиків в умовах зовнішніх і внутрішніх негативних впливів. У дослідженні було використано загальнонаукові і спеціальні методи дослідження: метод критичного аналізу, наукової абстракції та узагальнення наукового досвіду сучасних теоретичних досліджень, системно-комплексний підхід. У статті відзначено особливу роль фінансової безпеки у діяльності страховиків, що зумовлена очікуванням страхувальника повного або часткового відшкодування збитків при настанні страхового випадку. Наголошено, що страхові компанії потребують розробки і подальшого вдосконалення власної фінансово-економічної політики та концепції розвитку, створення внутрішніх фінансових механізмів, які сприятимуть підвищенню фінансової стійкості та ефективності їх діяльності. Визначені основні проблеми в управлінні страховими компаніями, які впливають на їх безпеку. Вони знаходяться в сферах управління продажами, персоналом, ресурсами. Під час проведення дослідження визначено, що в умовах тотального поглинання неконкурентоздатних страховиків і концентрації більшої частини ресурсів у обмеженої кількості страхових компаній виникає проблема корпоративної вертикальної і горизонтальної взаємодії. Наведено основні причини корпоративних конфліктів. Запропоновано заходи профілактики і усунення таких конфліктів. У статті визначено, що управління ресурсами включає процеси планування, створення, залучення, розподілу, перерозподілу, обліку і контролю ресурсів страхової компанії. Наголошено, що особливої уваги на сьогодні заслуговують такі безпекові аспекти, як ефективне використання існуючих і пошук нових шляхів залучення або економії ресурсів. У роботі стверджується, наявність специфічних фінансових резервів з визначеним цільовим призначенням є головною особливістю, що визначає галузеву специфіку страхових компаній. Досліджено переваги застосування віртуальних офісів у роботі страхових компаній, визначено, що зниженню ризикованості маркетингових операцій, на сприяє застосування економіко-математичного інструментарію та методів імітаційного моделювання. Наголошено, що страхові компанії повинні постійно проводити бенчмаркінг, досліджувати, аналізувати і відповідно реагувати на зміни у ймовірній клієнтській базі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Управління продажами"

1

Лабунська, А. В. "Інтелектуальна система управління продажами комерційного підприємства". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82634.

Full text
Abstract:
Розроблено автоматизовану систему інформаційної (АІС) підтримки клієнтів. Для досягнення поставленої мети було виконано такі задачі: проведено аналіз предметної області, розроблено концептуальну модель даних АІС, розроблено логічну модель даних АІС, розроблено інфологічну модель даних АІС, визначено архітектуру АІС, виконано програмну реалізацію та тестування АІС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Калмикова, Т. Д. "Управління продажами торговельного підприємства (на прикладі ТОВ «Видавництво Старого Лева»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kalmykova.pdf.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти управління продажами підприємства, його сутність, завдання, процеси, функції, методи, а також методи оцінки ефективності управління продажами у торгівлі та чинники, що впливають на продажі торговельного підприємства на книжковому ринку в Україні. Проаналізовано основні економічні показники господарської діяльності ТОВ “Видавництво Старого Лева”, фінансовий стан підприємства, показники продажів підприємства у динаміці за три роки. Сформульовано напрями покращення управління продажами ТОВ “Видавництво Старого Лева”; розроблено та обґрунтовано відповідні заходи з підвищення ефективності управління продажами підприємства.<br>The paper considers the theoretical aspects of enterprise sales management, its essence, tasks, processes, functions, methods, as well as methods for assessing the effectiveness of sales management in trade and factors influencing the sales of a trading company in the book market in Ukraine. The main economic indicators of economic activity of LLC "Old Lion Publishing House", financial condition of the enterprise, indicators of sales of the enterprise in dynamics for three years are analyzed. The directions of improvement of sales management of LLC "Old Lion Publishing House" are formulated; appropriate measures to increase the efficiency of enterprise sales management are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Двуліт, З. П. "Цифрова бізнес-модель системи управління продажами електронних проїзних документів на залізницях України". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12922.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кухарук, Юрій Олександрович, та Yuriy Kukharuk. "Розробка автоматизованої системи управління мінімаркетом для оптимізації роботи з продажами на базі програмного середовища С# .Net". Master's thesis, ТНТУ ім. І Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30664.

Full text
Abstract:
Магістерська робота на тему «Розробка автоматизованої системи управління мінімаркетом для оптимізації роботи з продажами на базі програмного середовища С# .Net» Кухарук Юрій Олександрович. – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Факультет комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, Кафедра програмної інженерії, група СПм–61 // Тернопіль, 2019. Дана робота містить 90 сторінок, 10 таблиць, 35 рисунків, список використаної літератури з 20 найменувань та 3 додатки. Метою магістерської роботи є розробка автоматизованої системи управління мінімаркетом для оптимізації роботи з продажами на базі програмного середовища С# .Net. Система повинна забезпечити максимально зручний та швидкий спосіб продажі товарів та ведення усієї звітності пов’язаною з цією діяльністю. Під час виконання даної роботи було застосовано мову програмування С# та технології .Net. Середовище розробки Visual Studio дозволили використати усі преваги розробки графічного дизайну з допомогою Windows Form. Для зберігання даних було обрано базу даних MySql. При виконанні даної роботи було розглянуто існуючі програмні комплекси та проведено їх аналіз. Проаналізовано всі їх переваги та недоліки. Результатом розробки стало програмне забезпечення яке дозволяє спростити продаж товарів, та дозволяє максимально швидше обслуговувати клієнта мінімаркету. Проведено проектування баз даних та програмної системи. Ключові слова: WINDOWS, MYSQL, WINDOWS FORM, C# .NET, МІНІМАРКЕТ, АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ, ІНСТРУМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Безугла, К. М. "Просування сучасних інноваційних підходів до управління бізнес-процесами на підприємстві". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/74417.

Full text
Abstract:
Стимулювання продажів можна розглядати як комплекс технологій. Метою дипломної роботи є вивчення теоретичних основ організації та впровадження сучасних інноваційних підходів до просування маркетингової стратегії закупівельної діяльності на підприємстві. Предметом дослідження є організаційно-економічні відносини, структура управління, що відбувалася в процесі маркетингової діяльності підприємства. Об'єктом дослідження є дослідження відділу продажів, а також генерального директора ТОВ "Нафтапродукт". Завданнями цієї роботи є: - розробити маркетингову стратегію, завоювати ринок і підвищити прибутковість ТОВ «Нафтапродукт»; - досягти максимального рівня використання продажів, знайти і усунути уразливості; - Впровадити сучасні інноваційні підходи та можливість розвивати підприємство. Основні результати та результати магістерської роботи були представлені на Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, Студентські та молоді вчені "Економічні проблеми сталого розвитку", присвячені пам'яті професора Олега Балацького 27-29 квітня 2017 року, Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, к.т.н. Студентські та молоді вчені "Економічні проблеми сталого розвитку", присвячені пам'яті професора Олега Балацького у 2019 році.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бурліцька, О. П. "Мерчандайзинг як метод диференціації товару в торгових точках". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26217.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гончаренко, І. М., та Цзявей Є. "Удосконалення системи управління збутом продукції підприємства". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9548.

Full text
Abstract:
У статті розкрито проблемні питання організації системи управління збутом на підприємстві. Уточнено поняття системи управління збутом, збуту, збутової політики. Представлено думку автора статті про те, що грамотно побудована система організації та контролю збутової політики організації здатна забезпечити максимально високу конкурентоспроможність підприємства. Запропоновано методи ефективного контролю при плануванні продажів на підприємстві.<br>В статье раскрыто проблемные вопросы организации системы управления сбытом на предприятии. Уточнено понятие системы управления сбытом, сбыта, сбытовой политики. Представлено мнение автора статьи о том, что грамотно построенная система организации и контроля сбытовой политики организации способна обеспечить максимально высокую конкурентоспособность предприятия. Предложены методы эффективного контроля при планировании продаж на предприятии.<br>The article deals with problematic issues of organization of sales management system at the enterprise. The concept of sales management, marketing, sales policy is specified. The author’s opinion about the fact that the competently built system of organization and control of marketing policy of the organization is capable of providing the highest possible competitiveness of the enterprise. The methods of effective control during planning of sales at the enterprise are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лагода, М. О. "Управління продажами на ринку спортивних послуг". Thesis, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11752.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота бакалавра складається з двох розділів. Об’єкт дослідження – фітнес-клуб «Форма», що входить до складу ТОВ «Лідерспорт». У роботі розглянуто основи управління продажами підприємства, що надає фітнес-послуги. Розглянуто особливості розвитку індустрії фітнесу в Україні. Проаналізовано розвиток фітнес-послуг та виявлено основні погрози для ринку. Запропоновано заходи з переорієнтації стратегії маркетингу на утримання постійних клієнтів, що підвищить реалізацію фітнес-послуг.<br>Thesis consists of two chapters. Object of study is fitness club "Form", which is part of LLC "Leadersport". The qualifying paper considers the basics of sales management of the enterprise providing services. The peculiarities of the development of the fitness industry in Ukraine are considered. The development of fitness services is analyzed and the main threats to the market are identified. Measures are proposed to reorient the marketing strategy to retain regular customers, which will increase the implementation of fitness services.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управління продажами"

1

Дубук, Василь, та Христина Пономаренко. "МОДЕЛЬ СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАМОВЛЕННЯМИ ТА ПРОДАЖЕМ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ". У Теорія модернізації в контексті сучасної світової науки. ТОВ УКРЛОГОС Груп, 2025. https://doi.org/10.62731/mcnd-24.01.2025.006.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!