Academic literature on the topic 'Управління уроком'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління уроком.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління уроком"

1

Резнік, В. В. "Рефлексивне управління активним навчанням на уроках географії." Географія та економіка в рідній школі, no. 6 (160) (2015): 31–33.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Skalozubov, V., V. Vashchenko, T. Gablaia, A. Gudima, and I. Kozlov. "Питання формування ефективних стратегій управління важкими аваріями." Nuclear and Radiation Safety, no. 1(61) (March 17, 2014): 26–28. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2014.1(61).05.

Full text
Abstract:
Однією з причин важких аварій, руйнівних вибухів і катастрофічних екологічних наслідків на АЕС Fukushima-Daiichi була недостатня підготовленість персоналу з управління подібними аварійними подіями. Уроки цієї аварії визначають необхідність підвищення обґрунтованості та ефективності дій персоналу з управління важкими аваріями для максимального запобігання катастрофічних екологічних наслідків. У статті розглянуто актуальні питання формування стратегій управління важкими аваріями для корпусних ядерних реакторів. Запропоновано принцип формування переліків стратегій управління важкими аваріями на основі вихідних подій аварій і відмов критичних функцій безпеки, що призвели до пошкодження ядерного палива.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

LENIGEVYCH B.,. "ВЗАЄМОДІЯ ПОЛІТИЧНОГО ТА АДМІНІСТРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ: УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 82, no. 1 (November 7, 2019): 82–91. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2019.82-1-08.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вивченню взаємодії політичного таадміністративного управління. Автором аналізується практикадеполітизації системи виконавчої влади. Зазначається, що в Україні існуєнормативно-правове підґрунтя, яке визначає, характеризує, обмежуєправа та обов’язки посадових осіб як адміністративного спрямування,так і політичного. Охарактеризована участь політичних партій якпосередника у діалозі між органами влади та суспільством. The article is devoted to the study of the interaction of political andadministrative management. The author analyzes the practice of depoliticizingthe system of executive power. It is noted that in Ukraine there is a legal andregulatory framework that defines, characterizes, restricts the rights andobligations of both administrative and political officials. Participation ofpolitical parties as an intermediary in the dialogue between authorities andsociety is characterized.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

СУХОВІРСЬКИЙ, Олег. "ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 22, no. 3 (January 16, 2021): 177–92. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v22i3.521.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто підходи до підготовки майбутніх учителів інформатики до економічного виховання учнів. Визначено, що для ефективної підготовки майбутніх учителів інформатики в цьому контексті у закладі вищої освіти необхідна інтеграція змісту навчальних дисциплін. Зокрема, до цього переліку включено «Основи економіки», «Методику навчання інформатики», психологію, окремі технічні дисципліни, пов’язані з вивченням програмування, систем управління базами даних, створення сайтів тощо. В сучасних умовах учителі інформатики можуть проводити уроки у початковій школі. Але вони повинні мати знання щодо вікових та психологічних особливостей учнів молодшої школи. Тому у статті рекомендовано у навчальні плани підготовки учителів інформатики ввести навчальну дисципліну «Методика навчання інформатики у початковій школі» або ж додати відповідний розділ у навчальну програму предмету «Методика навчання інформатики». Запропоновано такі напрями, в межах яких на уроках інформатики може відбуватися економічне виховання учнів: забезпечення приватності інформації, використання інтернет-крамниць, вплив інтернет-реклами, ігри з економічним змістом, фінансові розрахунки, електронні платежі та гроші, азартні ігри. Здійснено аналіз навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів щодо можливості реалізації визначених напрямів для здійснення економічного виховання. Встановлено теми, під час вивчення яких доцільно здійснювати економічне виховання: «Безпечне користування Інтернетом», «Інформаційна безпека», «Пошук інформації в Інтернеті», «Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернету», «Планування представлення презентації та виступ перед аудиторією», «Використання мережі Інтернет для навчання», «Правила безпечного користування електронною скринькою», «Основні ознаки спаму й фішингу», «Алгоритми та програми», «Моделі. Етапи побудови моделей. Реалізація математичних моделей», «Опрацювання табличних даних», «Технічні характеристики та призначення основних складових персонального комп’ютера». Описано методичні підходи до вивчення цих тем на уроках інформатики у середній школі та вказано шляхи здійснення економічного виховання у початковій школі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Верховцева, І. Г. "САМОВРЯДУВАННЯ СІЛЬСЬКИХ ОБИВАТЕЛІВ УКРАЇНСЬКИХ ГУБЕРНІЙ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХІХ – ПОЧАТКУ ХХ СТ.: УРОКИ ДЛЯ СЬОГОДЕННЯ." Таврійський науковий вісник. Серія: Публічне управління та адміністрування, no. 4 (April 15, 2022): 8–15. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-pub.2021.4.2.

Full text
Abstract:
Вперше у науковій літературі з метою актуалізації історичних уроків у контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування узагальнено досвід функціонування в українських губерніях у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. системи громадського управління селом. Наголошено, що, за задумами реформаторів, які спиралися на відповідний європейський досвід, залучення до управління селом його мешканців мало сприяти становленню в Російській імперії локальної демократії та поступовому запровадженню в ній народовладдя. Авторка наголошує: оскільки, за Конституцією України, місцеве самоврядування покликане бути виявом народовладдя, аналіз вказаного історичного досвіду слугуватиме осмисленню концептуальних засад реформи публічного управління з його складником – місцевим самоврядуванням – та чималої кількості практичних проблем останнього. На думку дослідниці, попри суперечливий та перехідний (транзитивний) характер громадського управління селом, загострює потребу всебічного вивчення його здобутків, прорахунків і негативних явищ той факт, що станово-територіальні громади сільських обивателів відіграли неабияку роль у поваленні на початку 1917 р. імперської влади та розпаді країни. З огляду на це, авторка звертає увагу на проблему відчуження мешканців сучасних територіальних громад від влади, проводить історичні паралелі й порівнює засади функціонування інституту сільських старост півторасотрічної давнини із засадами функціонування інституту старост у територіальних громадах нині, окреслює завдання розбудови інфраструктури місцевого самоврядування, необхідності створення виважених відносин між органами місцевого самоврядування й органами адміністративної вертикалі України. Резюмується щодо необхідності сприяти комунікації центральної влади з мешканцями регіонів через органи місцевого самоврядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Литвиненко, Н. І. "Проблеми створення та управління міжнародними резервами: уроки для України." Економічний вісник Національного гірничого університету, no. 2 (58) (2017): 17–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Репіло, Юрій, Олег Головченко, and Олексій Іщенко. "КОНТЕНТ-АНАЛІЗ УРОКІВ ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ В НАГІРНОМУ КАРАБАСІ ЩОДО ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ АЗЕРБАЙДЖАНУ В НАСТУПАЛЬНИХ ДІЯХ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 84, no. 1 (September 12, 2021): 86–99. http://dx.doi.org/10.32453/3.v84i1.805.

Full text
Abstract:
Здобуті уроки застосування військ (сил) у збройних конфліктах останнього десятиріччя показують, що актуальним науковим завданням воєнної науки в цілому та військового управління зокрема є дослідження ведення наступальних дій у сучасних умовах ведення збройної боротьби. Водночас контент-аналіз ведення збройної боротьби протиборчими сторонами в ході збройного конфлікту в Нагірному Карабасі восени 2020 року показав, що вирішальним чинником виконання завдань загальновійськовими формуваннями в наступальних діях залишається ретельно спланована та вчасно реалізована їх вогнева підтримка. Метою статті є висвітлення результатів контент-аналізу змісту джерел із пошукової системи “Google” здобутих уроків збройного конфлікту в Нагірному Карабасі щодо вогневої підтримки військових формувань Азербайджану в наступальних діях. Результати аналізу ведення контрнаступальної операції “Залізний кулак” показали, що головним засобом вогневої підтримки загальновійськових формувань Азербайджану в наступальних діях були безпілотні літальні апарати та артилерійські підрозділи. Обсяг завдань вогневої підтримки військових формувань Азербайджану в таких діях, що був покладений на артилерійські підрозділи, становив 35…45 % від загального. Передусім це пов’язано з тим, що для досягнення мети вогневої підтримки разом з артилерією застосовувалися боєприпаси, що баражують, та безпілотні літальні апарати. Одночасно, попри кількісну та якісну перевагу в силах і засобах вогневої підтримки, темп наступу протягом перших п’яти – шести діб становив 1…1,5 км на добу. Живучості артилерії як основного засобу вогневої підтримки під час атаки (прориву) позицій (оборонних рубежів) було досягнуто завдяки постійному маневруванню з метою зміни вогневих позицій. Тобто уроки збройного конфлікту в Нагірному Карабасі свідчать, що наступ залишається основним видом воєнних дій для досягнення мети збройної боротьби. Артилерійські підрозділи залишаються головними військовими формуваннями, які здатні забезпечити цілодобову результативну вогневу підтримку військових формувань у наступальних діях. Виконання завдання завоювання та утримання вогневої переваги може здійснюватися протягом декількох днів, а прорив оборонних рубежів у сучасних збройних конфліктах триватиме декілька тижнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мешковський, К. Е. "Доброчесність як нормоутворюючий принцип державного управління: уроки Платона і Аристотеля." Інвестиції: практика та досвід, no. 23, грудень (2017): 109–12.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лучка, А. "Управління бюджетною ліквідністю у ФРН: особливості організації та уроки для України." Наука молода, Вип. 15/16 (2011): 198–201.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лучка, А. "Управління бюджетною ліквідністю у ФРН: особливості організації та уроки для України." Наука молода, Вип. 15/16 (2011): 198–201.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Управління уроком"

1

Панченко, Юрій Ігорович. "Розробка і застосування технології «перевернутого уроку» у процесі навчання природничих наук." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3429.

Full text
Abstract:
Панченко Ю. І. Розробка і застосування технології «перевернутого уроку» у процесі навчання природничих наук : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 014 «Середня освіта» / наук. керівник О. І. Іваницький Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 45 с.
UA : Дана робота викладена на 45 сторінках друкованого тексту містить 2 таблиці та 3 рисунки. Перелік посилань складається з 40 джерел. Об‘єктом дослідження – процес навчання природничих наук в закладах середньої освіти за методикою «перевернутого уроку». Метою даної роботи є розробка, обґрунтування та експериментальна перевірка технології «перевернутого уроку» при навчанні природничих наук в старших класах закладів середньої освіти. Методи дослідження – теоретичний аналіз, наукової філософської, психолого-педагогічної, методичної; вивчення матеріалу по навчанню за технологією «перевернутого уроку» у спеціалізованій школі № 100, вивчення й узагальнення отриманих навичок підчас проведення уроку, спостереження, анкетування, які дали змогу виявити дієві засоби та умови підвищення ефективності при навчанні за допомогою «перевернутого уроку» в старших класах. Педагогічний експеримент показав ефективність технології перевернутого уроку у процесі навчання природничих наук. У ході експериментального навчання діяльність учнів активізувалась за рахунок збільшення часу на проведення природничого експерименту, застосування засобів мультимедіа, інтернет–ресурси з відео–та текстовою інформацією, комп’ютера, підручника природничих наук, відео-презентації, дидактичних матеріалів, підготовлених нами до кожної теми підручника «Природничі науки», спільних документів в хмарі, соціальних мереж. За даними анкетування учасників педагогічного експерименту авторська методика викликала зацікавленість навчальним матеріалом близько 79% учнів.
EN : This work is presented on 45 pages of printed text and contains 2 tables and 3 figures. The list of links consists of 40 sources. The object of research is the process of teaching natural sciences in secondary schools according to the method of "inverted lesson". The purpose of this work is to develop, substantiate and experimentally test the technology of "inverted lesson" in the teaching of natural sciences in senior classes of secondary education. Research methods – theoretical analysis, scientific, philosophical, psychological, pedagogical, methodological; study of the material on teaching the technology of "inverted lesson" in a specialized school № 100, study and generalization of skills acquired during the lesson, observation, questionnaires, which allowed to identify effective tools and conditions for improving learning efficiency with the help of "inverted lesson" in senior classes . The pedagogical experiment showed the effectiveness of the technology of perversion lesson in the process of teaching natural sciences. During the experimental training, the students' activity was intensified by increasing the time for conducting a natural experiment, using multimedia, Internet resources with video and text information, computer, science textbook, video presentation, didactic materials prepared by us for each topic. textbook "Natural Sciences", joint documents in the cloud, social networks. According to the questionnaire of the participants of the pedagogical experiment, the author's method aroused the interest of the educational material about 79% of students.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Управління уроком"

1

Бут, О. М. Проблеми управління промисловістю: історичний досвід і уроки. Київ: Либідь, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семенова, А. В. Організація та управління творчою діяльністю старшокласників на уроках природничо-математичного циклу. Одеса: Друк, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Прокопович, П. І. Вибрані твори. Vol. 2, Управління бджільництвом ; Годівля бджіл і медоносні рослини ; Уроки в школі бджільництва. Харків: Фактор, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography