To see the other types of publications on this topic, follow the link: Хмарні технології.

Journal articles on the topic 'Хмарні технології'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Хмарні технології.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

КУЛАКОВСЬКА, ІНЕССА. "РИЗИКИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ". Herald of Khmelnytskyi National University. Technical sciences 341, № 5 (2024): 45–52. https://doi.org/10.31891/2307-5732-2024-341-5-6.

Full text
Abstract:
Хмарні технології стали невід'ємною частиною сучасного цифрового світу, пропонуючи багато переваг для бізнесу та приватних користувачів. Їхня гнучкість, масштабованість та економічна вигода роблять їх привабливим вибором для зберігання даних, розробки програмного забезпечення та надання інших ІТ-послуг. Однак, поряд з перевагами, хмарні технології несуть у собі й певні ризики, які не можна ігнорувати. Дослідження цих ризиків є надзвичайно актуальним. Хмарні технології надають послуги на вимогу через Інтернет за допомогою великого обсягу віртуального сховища. Основними особливостями хмарних ріш
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нікітенко, К. С., та А. А. Осадчий. "УПРОВАДЖЕННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ДІЯЛЬНІСТЬ СУЧАСНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Підприємництво і торгівля, № 27 (17 листопада 2020): 53–57. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-09.

Full text
Abstract:
У статті визначено переваги та недоліки впровадження хмарних технологій у діяльність сучасних підприємств. Важливою умовою успішного функціонування підприємства є ефективне управління своїми витратами. Установлено, що автоматизація виробничих процесів і впровадження інформаційних технологій (ІТ) в організаційно-управлінську діяльність становлять істотну частку в структурі витрат сучасної компанії. Тому проблеми зменшення витрат, зумовлених процесами експлуатації інформаційних систем, набувають особливої актуальності в умовах нестійкого фінансово-економічного стану. Розрізняють хмари громади, д
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Romaniuk, P. І. "Хмарні технології: аналіз, перспективи, реалізації". COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, № 50 (31 березня 2023): 108–13. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2023-50-16.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню особливостей реалізації та перспектив використання хмарних технологій в освітньому процесі. Розглянуто поняття «хмарних технологій». Визначено, що під «хмарною технологією» розуміється модель, яка дає змогу об’єднувати інформаційно-технологічні ресурси різних апаратних забезпечень в єдине ціле та надавати користувачеві доступ до них через локальну мережу або глобальну мережу Internet. Встановлено, що хмарні технології пропонують альтернативу традиційним формам організації навчального процесу, створюючи можливості для персонального навчання, інтерактивних занять та
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Маркова, Оксана Миколаївна. "Хмарні технології навчання: спроба визначення". New computer technology 12 (25 грудня 2014): 244–48. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.717.

Full text
Abstract:
Цілі дослідження: дати визначення хмарних технологій навчання як комп’ютерно орієнтованої складової педагогічної технології.
 Завдання дослідження: 1) сформулювати визначення хмарних технологій навчання; 2) уточнити співвідношення хмарних технологій навчання з технологіями навчання, ІКТ, хмарними технологіями та ІКТ навчання.
 Об’єкт дослідження: хмарні технології в освіті.
 Предмет дослідження: хмарні технології навчання.
 Використані методи дослідження: аналіз джерел, синтез визначення.
 Результати дослідження. Визначено поняття хмарних технологій навчання, встановле
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Попель, Майя Володимирівна. "Хмарні технології у навчанні майбутніх учителів математики". New computer technology 12 (25 грудня 2014): 301–8. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.725.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена сучасним підходам до трактування поняття «хмарні технології», розглянуті типи хмарних обчислень, напрямки використання хмарних технологій у підготовці майбутніх учителів. Проведено порівняльний аналіз застосування Web-СКМ SAGE та The Sagemath Cloud у процесі навчання математичних дисциплін.
 Мета: провести теоретичний аналіз педагогічного використання Web-СКМ SAGE та The Sagemath Cloud у навчанні математичних дисциплін.
 Задачі: 1) аналіз сучасних підходів стосовно трактування поняття «хмарні технології»; 2) розглянути Web-СКМ в аспекті хмаро орієнтованого середовищ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Lukianiuk, S. "Щодо питання хмарного електронного документообігу при виконанні науково-дослідних робіт". COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, № 51 (22 червня 2023): 52–58. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2023-51-07.

Full text
Abstract:
У статті розкрито основи електронного документообігу при виконанні науково-дослідних робіт на основі хмари. Зазначено, що помітний вплив на структуру та параметри системи електронного документообігу має предметна область, для якої розробляється інформаційна система. Наголошується, що для успішної реалізації системи електронного документообігу необхідно використовувати системний підхід до аналізу бізнес-процесів, що протікають у предметній галузі, визначити специфічні властивості об'єктів і суб'єктів документообігу, сформулювати перелік розв'язуваних завдань і розробити функціональну модель сис
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ЛЕМЕШКО, Андрій Вікторович, Артем Васильович АНТОНЕНКО, Віталій Олександрович СЛЮСАР, Дмитро Вадимович БАХУРИНСЬКИЙ та Микита Олександрович КУЦЕНКО. "ТЕХНОЛОГІЇ ХМАРНИХ ОБЧИСЛЕНЬ ТА ДИНАМІКА ЇХ РОЗВИТКУ". ITSynergy, № 1 (30 червня 2023): 89–108. http://dx.doi.org/10.53920/its-2023-1-6.

Full text
Abstract:
Хмарні обчислення розглядаються як технологія наступного покоління. Це веб-технологія, за допомогою якої користувачам надаються якісні послуги, включаючи дані та програмне забезпечення, на віддалених серверах. Хмарні обчислення схожі на аутсорсинг даних, оскільки зовнішній постачальник надає клієнту послуги зберігання даних. При цьому клієнти отримують хороший результат, без великих витрат на обладнання та програмування для зберігання інформації. Хмарні обчислення усувають необхідність мати повну інфраструктуру програмного та апаратного забезпечення для задоволення вимог клієнтів і додатків. &
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Mytko, Antonina. "Переваги та загрози використання сервісу «академічна хмара» в навчальній діяльності вищих навчальних закладів". Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, № 1 (3) (26 квітня 2018): 60–66. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2018-01-60-66.

Full text
Abstract:
У статті досліджено рeпрeзeнтaцiю дocвiдy yпрoвaджeння нoвiтнix iнфoрмaцiйнo-кoмyнiкaцiйниx тexнoлoгiй у прaктикy нaвчaння. Охарактеризовано основні види хмарних технологій, що відображають можливі напрями використання ІКТ-аутсорсингу для створення освітніх сервісів. Наголошено, що нині хмарні технології інтегруються в різноманітні виробничі та наукові галузі, що спонукає до розробки «академічної хмари». Визначено переваги та загрози застосування сервісу «академічна хмара» в навчальній діяльності вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гордієнко, Микола Максимович. "Технології хмаро орієнтованого і мобільного навчання у професійній підготовці фахівців у вищому навчальному закладі". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 200–206. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.903.

Full text
Abstract:
Мета дослідження: аналіз можливостей впровадження технологій хмаро орієнтованого і мобільного навчання у професійну підготовку фахівців у вищому навчальному закладі. Завдання дослідження: забезпечення і освоєння викладачами практичних навичок викладання із залученням сучасних технологій, основою яких стануть хмарні й мобільні технології. Об’єкт дослідження: хмаро орієнтоване і мобільне навчання. Предмет дослідження: хмаро орієнтоване і мобільне навчання у професійній підготовці фахівців у вищому навчальному закладі. Використані методи дослідження: аналіз наукових публікацій. Результати дослідж
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Petrovska, Inna, та Heorhii Kuchuk. "РОЗПОДІЛ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ РЕСУРСІВ У ХМАРНИХ СИСТЕМАХ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, № 68 (2022): 75–78. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2022.2.075.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто класифікацію існуючих технологій надання хмарних послуг. Для кожної технології визначено переваги та недоліки. Також визначено характерні особливості хмарних обчислень, які необхідно враховувати при розподілі ресурсів. Визначено, що у всіх технологіях враховуються тільки необхідні обсяги процесорного ресурсу, оперативної пам'яті та місця у сховищі даних. При цьому не враховується специфіка роботи застосунків. Також не враховується розділення ресурсів між різними додатками. Таким чином, не завжди має місце вибір оптимального ресурсу для розміщення заявок клієнтів. Це часто п
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Мартиненко, Алла Петрівна. "Хмарні технології для навчальних закладів". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 46–50. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.882.

Full text
Abstract:
Цілі дослідження: дослідження хмарних рішень, що пропонують навчальним закладам провайдери-лідери у сфері хмарних технологій. Завдання дослідження: детально розглянути переваги й недоліки хмарних засобів щодо використання у навчальному процесі ВНЗ. Об’єкт дослідження: навчальний процес ВНЗ. Предмет дослідження: використання хмарних технологій у навчальному процесі ВНЗ. Використані методи дослідження: аналіз наукових публікацій. Результати дослідження. На основі аналізу наукових публікацій визначено переваги та недоліки хмарних технологій в освіті у порівнянні з традиційним використанням інформ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Андрощук, Ольга, Олександр Головченко, Ганна Литовченко та Микола Петрушен. "АНАЛІЗ ПОНЯТТЯ ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ВИДИ, КАТЕГОРІЇ, ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ". Молодий вчений, № 6 (94) (30 червня 2021): 83–87. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-6-94-19.

Full text
Abstract:
У статті було проаналізовано та визначено загальні принципи хмарних технологій та сервісів, хмарних обчислень, історію їх зародження та розвитку. Проаналізовано всі недоліки і переваги існуючих хмарних моделей порівняно з локальними аналогами. Також були розглянуті питання інформаційної безпеки хмарних сервісів та захисту даних у хмарі. Розглянуто основи технології хмарних обчислень, проаналізовано їх переваги та недоліки. Особливу увагу приділено аналізу застосування даної технології в держвідомствах, а також в якості основи розроблюваних систем інформаційної інфраструктури. Виокремлено актуа
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Semenikhina, Olena V., Maryna G. Drushliak та Yurii V. Khvorostina. "ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНОГО СЕРВІСУ GEOGEBRA У НАВЧАННІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН". Information Technologies and Learning Tools 73, № 5 (2019): 48–66. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v73i5.2500.

Full text
Abstract:
У статті пропонується один із шляхів вирішення проблеми інформатизації освітнього процесу через впровадження в навчальний процес BYOD-підходу (Bring Your Own Device, з англ. «використовуй свій власний пристрій») як такого, що передбачає використання потенціалу приватних мобільних пристроїв на навчальних заняттях та хмарних сервісів предметного спрямування на прикладі GeoGebra. Використано теоретичні та емпіричні методи: термінологічний аналіз у галузі інформаційних технологій; системний аналіз нормативної бази; аналітико-синтетичний метод для опису шляхів використання GeoGebra; образно-символь
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Горбачук, В. М., В. М. Большаков та М. М. Пустовойт. "МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ У ХМАРНОМУ СЕРЕДОВИЩІ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 2(81) (10 квітня 2023): 47–54. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2022.2.6.

Full text
Abstract:
Хоча елементи хмарних технологій існують з часів застосування кількох пристроїв для виконання одного завдання, невдалі спроби закріпити відповідний термін юридично були у 1997 р. (NetCentric) та 2007 р. (Dell). Зараз ці технології стали поширеними застосуваннями, які мають багато теоретичних і практичних нюансів. Крім того, ці технології дають найвищу капіталізацію. Інтернет уможливив дистанційне застосування багатьох пристроїв різної складності для різноманітних цілей, що ознаменувало еру хмарних технологій. Сучасне життя важко уявляти без використання хмарних інформаційних технологій та сист
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Шишкіна, Марія Павлівна. "Використання хмарних технологій для підтримки освітніх досліджень у просторі відкритої науки". New computer technology 16 (14 травня 2018): 105–15. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v16i0.824.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є: проаналізувати понятійний апарат, принципи, особливості формування і розвитку хмаро орієнтованого освітньо-наукового середовища в аспекті концепції відкритої науки. Завдання дослідження: визначити перспективи використання хмарних технологій для підтримки освітньої і наукової діяльності; окреслити принципи і технології відкритої науки та їх застосування в освітніх дослідженнях. Об’єктом дослідження є процес формування і розвитку хмаро орієнтованого освітньо-наукового середовища. Предметом дослідження є принципи формування і розвитку хмаро орієнтованого освітньо-наукового се
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Гриб’юк, Олена Олександрівна. "Перспективи впровадження хмарних технологій в освіті". Theory and methods of e-learning 4 (17 лютого 2014): 45–58. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v4i1.368.

Full text
Abstract:
Будь-яка, навіть найефективніша, логічно обґрунтована і корисна інновація (чи то теорія геліоцентризму Коперника або «походження видів» Дарвіна), якщо вона суперечить існуючій на даний момент догмі, приречена на ірраціональний скепсис, тривале і навмисне замовчування, обумовлене специфікою суспільних процесів і включеність людської психіки в ці процеси.Томас Семюел Кун Існуюча система освіти перестала влаштовувати практично всі держави світу і піддається активному реформуванню в наші дні. Перспективним напрямом використання в навчальному процесі є нова інформаційна технологія, яка дістала назв
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Лакіза, Вікторія. "Побудова системи аналітики суб’єктів електронного бізнесу на основі використання хмарних технологій". Фінансовий простір, № 3(43) (29 жовтня 2021): 72–81. http://dx.doi.org/10.18371/fp.3(43).2021.677680.

Full text
Abstract:
Висвітлено питання актуальності використання цифрових технологій. Наведено порівняння підходів до визначення категорій «хмарні технології», «обліково-аналітичне-забезпечення». Виділено типи хмарних послуг, систематизовано вимоги до аналітичної інформації, запропоновано перелік завдань для обліково-аналітичних систем суб’єктів електронного бізнесу, альтернативи використання ними хмарних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Поперешняк, С. В., А. С. Вєчерковська, М. Ю. Хільченко та А. В. Антоненко. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК СЕРВІСИ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОЦЕСІВ АДМІНІСТРУВАННЯ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 6 (13 березня 2024): 54–63. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-tech.2023.6.7.

Full text
Abstract:
В статті проведено ретельний аналіз хмарних обчислень у вигляді різних сервісів з метою встановлення базових принципів для подальших досліджень стосовно загроз та способів захисту в галузі хмарних технологій. Серед розглянутих сервісів були виділені основні, такі як IaaS, SaaS, РaaS, що становлять основу для розширення більш уніфікованих сервісів. З'явився новий перспективний сервіс САЕааS (англ. Cоmputеr Аidеd Еnginееrіng аs а Sеrvіcе), який полягає у використанні комп’ютерних систем інженерного аналізу в хмарній платформі. Ефективність впровадження певних проектних рішень напряму пов'язана з
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Дамницька, Аліна Вадимівна. "Xмаро орієнтовані платформи, засоби і послуги". New computer technology 17 (25 червня 2019): 12–24. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v17i0.938.

Full text
Abstract:
Мета дослідження: визначити вплив хмарних платформ, їх засобів та послуг на сучасному етапі розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Завдання дослідження: визначити місце і роль, плюси та мінуси хмарних технологій, доречність та актуальність їх використання. Об’єкт дослідження: хмарні сервіси та їх характеристики. Предмет дослідження: використання хмаро орієнтованих технологій, засоби та послуги, які вони можуть надати. Використані методи дослідження: аналіз хмарних платформ, статистичних даних та наукових публікацій. Результати дослідження. На основі статистичних даних підтверджено ак
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Русіна, Наталія Геннадіївна. "Упровадження засобів інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці майбутніх правознавців". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 65–77. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.885.

Full text
Abstract:
Упровадження та застосування хмарних технологій на всіх стадіях навчального процесу, незалежно від дисципліни, що вивчається, підготовка компетентного фахівця-правознавця до подальшої професійної діяльності є головними завданнями вищого навчального закладу. Проаналізовано шляхи формування інформатичних компетентностей на прикладі ознайомлення та набуття практичних навичок роботи студентів юридичних факультетів із українськими інформаційно-правовими електронними базами, міжнародними онлайн інформаційно-пошуковими правовими системами використовуючи хмарні сховища. Об’єктом дослідження є процес н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Spirin, Oleg M., та Tetiana A. Vakaliuk. "ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ БАКАЛАВРІВ ІНФОРМАТИКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ХМАРО ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА". Information Technologies and Learning Tools 72, № 4 (2019): 226–45. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v72i4.3262.

Full text
Abstract:
У статті уточнено поняття "інформаційно-комунікаційна компетентність бакалаврів інформатики щодо використання ХОНС", виділено критерії (ціннісно-мотиваційний, когнітивний, операційно-діяльнісний, дослідницький, дидактичний), показники та рівні (низький, середній, достатній, високий) сформованості ІК-компетентності бакалаврів інформатики щодо використання хмаро орієнтованого навчального середовища (ХОНС). Встановлено, що для підвищення ІК-компетентності учасників освітнього процесу варто проводити додаткові факультативи та (або) спецкурси. З метою вдосконалення змісту навчання бакалаврів інформ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Федоренко, Олена Георгіївна. "Підвищення ефективності самоосвітньої діяльності майбутніх учителів технологій". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 96–100. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.888.

Full text
Abstract:
Використання хмарних технологій в освітній діяльності потребує перебудови не тільки форм, а й методів викладання, а тому виникає питання доцільності впровадження хмарних технологій для організації самоосвітньої діяльності. Побудовані методи та розроблені рекомендації надають можливість використовувати хмарні технології в якості однієї з частин інформаційно-освітнього середовища та вирішувати завдання первісності освітньої продукції, продуктивності й метапредметності навчання, вибору індивідуальної освітньої траєкторії та рефлексії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Петренко, А. І., та К. В. Кандель. "СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ТЕЛЕМЕДИЦИНІ". Інфокомунікаційні та комп’ютерні технології 1, № 07 (2024): 72–78. https://doi.org/10.36994/2788-5518-2024-01-07-10.

Full text
Abstract:
Хмарні технології стають усе більш важливими для трансформації системи охорони здоров'я, особливо у зв'язку з розвитком телемедицини. У статті досліджується роль хмарних обчислень у покращенні доступності, якості та ефективності медичних послуг. Розглянуто різні архітектурні підходи до створення телемедичних систем на основі хмарних технологій, включаючи використання сервіс-орієнтованої архітектури (SOA), яка забезпечує модульність, повторне використання компонентів та низьку зв'язність. Особливу увагу приділено взаємодії хмарних технологій з іншими сучасними підходами, такими як штучний інтел
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Оксенюк, Ігор. "Потенціал хмарних технологій для створення мультимедійних ресурсів у педагогічній діяльності". New pedagogical thought 3, № 115 (2023): 36–40. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2023-115-3-36-40.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню можливостей хмарних технологій для створення мультимедійних ресурсів, зокрема закцентовано увагу на їхній зростаючій ролі в освітньому процесі, що вимагає постійного оновлення та вдосконалення методів створення і поширення навчального контенту. Наголошується, що в умовах зростаючої потреби в ефективних методах навчання та доступу до знань хмарні технології є потужним інструментом, який сприяє вдосконаленню процесу створення, зберігання, обробки й поширення мультимедійних матеріалів, а також спільної роботи над ними. 
 Окреслено поняття «мультимедіа» та «хмарн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Вакалюк, Тетяна Анатоліївна, та Вікторія Василівна Поліщук. "Перспективи використання хмарних технологій у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України". Освітній вимір 46 (10 грудня 2015): 114–19. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v46i0.2510.

Full text
Abstract:
Вакалюк Т. А., Поліщук В. В. Перспективи використання хмарних технологій у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України.
 У статті на основі аналізу наукової літератури наведені безумовні перспективи використання хмарних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України.Проаналізовано перспективи використання таких хмарних сервісів, як Office 365, Google Apps, Prezi. Наведено приклади їх використання в навчальному процесі шкіл України.З’ясовано, що хмарні технології з легкістю розв’язують проблему навчальних закладів, яка полягає в неможливості своєчасного онов
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Яцько, Оксана Мирославівна. "Хмарні технології у навчанні інформатики майбутніх економістів". New computer technology 12 (25 грудня 2014): 249–62. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.718.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є аналіз основних можливостей використання хмарних технологій під час навчання інформатики майбутніх фахівців економіки та розробка рекомендації щодо їх застосування у навчальному процесі ВНЗ.
 Для досягнення поставленої мети розв’язуються такі завдання: вивчити і узагальнити передовий педагогічний досвід щодо впровадження у навчальний процес хмарних технологій; розглянути їх переваги та недоліки під час використання в навчальному процесі.
 Об’єкт дослідження – процес застосування хмарних технологій у навчанні інформатики майбутніх економістів.
 Предмет дослідж
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Євлахова, Ельвіра. "ІСТОТНІ УМОВИ ДОГОВОРІВ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ХМАРНИХ ОБЧИСЛЕНЬ". Молодий вчений, № 11 (99) (30 листопада 2021): 19–22. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-11-99-4.

Full text
Abstract:
В даній роботі розглядається питання істотних умов договорів про використання технологій хмарних обчислень. Здійснюється визначення поняття «технологій хмарних обчислень». Визначення поняття «технології хмарних обчислень» базується на роботах вітчизняних науковців, а також міжнародно-правових актах. Дана робота також містить коротку класифікацію видів технологій хмарних сервісів, що свідчить про необхідність врахування їх особливостей при укладенні договору. В статті наводиться характеристика договору про використання технологій хмарних обчислень. Автор порівнює даний вид договору зі схожими у
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Каличева, Н. Є., В. В. Масан та О. Е. Сафронов. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ". Підприємництво та інновації, № 20 (29 жовтня 2021): 51–55. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/20.6.

Full text
Abstract:
Підприємства сфери транспорту є основою забезпечення ефективності всього виробничого комплексу країни. Від перспектив їхнього розвитку залежить успішне функціонування народногосподарського комплексу держави. У дослідженні зазначено, що забезпечення ефективного конкурентного розвитку в сучасному світі неможливе без використання новітніх інформаційних технологій. Одним із таких заходів є застосування хмарних технологій. Хмарні технології – це засоби збереження та доступу до даних шляхом використання системи Інтернет. Вони необхідні для вирішення значної кількості проблем, пов'язаних з оптимізаці
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Arkhipova, T. L., та T. V. Zaitseva. "Використання хмарних технологій для потреб освіти". Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology 2, № 2 (2015): 1–8. http://dx.doi.org/10.32919/10.32919/uesit.2015.02.1-8.

Full text
Abstract:
Матеріали даної статті присвячені визначенню форм та необхідних компонентів використання хмарних технологій при підготовці вчителів–предметників. Для удосконалення процесу навчання має сенс використовувати такі потужні технології як «хмарні обчислення», які, підтримуючи традиційні форми навчання, є новим етапом розвитку освіти та економічно вигідним, ефективним і гнучким способом задоволення потреб тих, хто навчається, у здобутті нових знань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

ШЕВЧЕНКО, Володимир Володимирович. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА AGILE-ПІДХІД ЯК ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ". Economic Synergy, № 1 (31 березня 2024): 85–102. http://dx.doi.org/10.53920/es-2024-1-7.

Full text
Abstract:
Сфера інформаційних технологій постійно еволюціонує, а швидкість змін посилює конкурентний тиск на підприємства. Ефективний інноваційний менеджмент, хмарні технології та Agile-підхід є потужними інструментами, які дозволяють забезпечити швидкий цикл розробки, гнучкість та впровадження змін у програмні продукти. Вивчення їхнього впливу на ефективність інноваційного менеджменту стає надзвичайно важливим для компаній, що прагнуть залишатися конкурентоспроможними. Метою статті є розгляд та дослідження зв’язку між використанням хмарних технологій, Agile-підходу та ефективністю інноваційного менеджм
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Папка, Олег Степанович. "Переваги впровадження хмарних технологій Microsoft в освітніх установах". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 269–73. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.913.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості побудови інформаційної інфраструктури освітньої установи та сформовано перелік вимог для її ефективного функціонування. З метою оптимізації процесів створення та модернізації інформаційної інфраструктури освітньої установи запропоновано впроваджувати в освітній процес хмарні технології. Розглянуто переваги впровадження хмарних технологій в освітніх установах на прикладі Microsoft Office 365. Проаналізовано можливості даного продукту та виділено низку економічних переваг від впровадження його в освітніх установах. Обґрунтовано можливість підвищення якості та продуктивност
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Кухаренко, Володимир Миколайович. "Хмарні технології у наукових дослідженнях". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 146–57. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.896.

Full text
Abstract:
Зростання потоків інформації в Інтернет вимагає від науковця постійно фільтрувати, класифікувати та аналізувати відібрану інформацію. Успішність такої роботи залежить від можливостей персонального середовища (хмарні технології) та персональної мережі (мережні зв’язки) науковця. Це означає, що науковець повинен вміти навчатися у коннективістських дистанційних курсах та створювати їх, мати навички роботи з великими потоками інформації (бути куратором змісту). Мета дослідження – визначити умови ефективної роботи дослідника з великими потоками інформації з використанням хмарних технологій. Завданн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Нетудихата, К. Л. "ІНСТРУМЕНТИ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОДЕЛІ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ БІЗНЕСУ В КОНТЕКСТІ ТЕОРІЇ БІЗНЕС-ОРГАНІЗАЦІЙ". Підприємництво та інновації, № 34 (28 лютого 2025): 141–45. https://doi.org/10.32782/2415-3583/34.22.

Full text
Abstract:
В роботі проведено комплексний аналіз інструментів, технологій та моделей цифрової трансформації бізнесу в контексті теорії бізнес-організацій. Розкрито сутність цифрової трансформації як процесу інтеграції інтелектуальних цифрових технологій у діяльність, процеси прийняття рішень та бізнес-культуру організацій. Наведено прогнозні показники цифрової трансформації бізнесу. Розкрито фактори, що зумовили цифрову трансформацію бізнесу та підтримують її (мобільні технології, хмарні обчислення, соціальні медіа, бізнес-аналітика). Зроблено акценти на ключових технологіях, що забезпечують цифрову тран
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

АВЕРКИНА, Марина, та Оксана ЗАГОРУЙКО. "ЗАСТОСУВАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (30 березня 2023): 45–49. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2023-7-6.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості хмарних технологій як сучасного та ефективного рішення проблем зберігання та обробки даних в режимі реального часу, визначено основні позитивні та негативні характеристики таких технологій. Досліджено низку наукових праць зарубіжних та вітчизняних авторів задля досконалішого розуміння сфери логістики як середовища постійних змін та визначено напрями подальших досліджень щодо впровадження хмарних технологій у цю галузь. Наведено приклади застосування хмарних технологій у логістичних системах та їх місце у використанні цифрових технологій у логістиці загалом. Проа
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Markova, Oksana M., Serhiy O. Semerikov та Andrii M. Striuk. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ: ВИТОКИ". Information Technologies and Learning Tools 46, № 2 (2015): 29. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v46i2.1234.

Full text
Abstract:
The research goal is to investigate the evolution of the concept of utility computing in the works of foreign researchers in the years 1959-1966. First the A. O. Mann’s results and expanded overview of the D. F. Parkhill’s results on the concept of computer (information) utility were introduced in the domestic scientific circulation. Functionally identity of the computer utility and cloud computing concepts was proved, as well as refined the primary sources of cloud service models. There was proposed the interpretation of the “cloud technologies of learning” concept. Continuity of the developm
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Бабак, Олександр, та Людмила Ісак. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ". Grail of Science, № 27 (26 травня 2023): 486–90. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.12.05.2023.079.

Full text
Abstract:
Ця стаття присвячена використанню хмарних технологій в освіті. У статті розглядаються переваги використання хмарних технологій в освіті, такі як забезпечення доступу до програм та даних з будь-якого місця та пристрою, ефективне спільне використання ресурсів, збереження часу та грошей. Також розглядаються питання безпеки та конфіденційності використання хмарних технологій в освіті.
 Крім того, стаття розглядає виклики та перешкоди, які можуть виникнути при використанні хмарних технологій в освіті, такі як нестача ресурсів для придбання та підтримки технологій, проблеми зі забезпеченням без
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Величко, Владислав Євгенійович. "Хмарні технології як засіб переходу на вільне програмне забезпечення". New computer technology 12 (25 грудня 2014): 125–35. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.702.

Full text
Abstract:
Глобальна інформатизація суспільства сприяла розвитку інформаційних технологій в навчальному процесі. Хмарні технології, що надають для освітнього простору великі можливості, потребують дослідження як у методах їх використання, так і у взаємодії з іншими засобами навчання. Не виключенням є вільне програмне забезпечення, що намагається зайняти своє місце у освітньому середовищі. Метою дослідження є аналіз можливостей переходу до використання вільного програмного забезпечення через впровадження хмарних технологій в інформаційно-освітнє середовище сучасного університету. Для вирішення поставленої
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

НИРКО В. В., КОРНІЛОВА О. В. ,. "МІСЦЕ ПЕРСОНАЛ-ТЕХНОЛОГІЙ В УПРАВДЛІННІ ТРУДОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВ". Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 85, № 4 (2020): 102–12. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2019.85-4-13.

Full text
Abstract:
У статті представлено можливості використання сучасних персонал-технологій в управлінні трудовим потенціалом підприємств. На основі проведеного аналізу використання сучасних інструментів управління персоналом авторами розpоблено матрицю застосування персонал-технологій на підприємствах України за видами діяльності. Зробено висновки про необхідність використання сучасних персоналтехнологій на підприємствах для підвищення ефективності формування та розвитку трудового потенціалу. Доведено, що «хмарні технології» виступають в якості основи для сучасних персонал-технологій. Також зроблено наголос н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Бондаренко, Ольга, Олена Пахомова та Володимир Засельський. "Використання хмарних технологій при вивченні географії студентами вищої школи". Педагогіка вищої та середньої школи 52 (19 грудня 2019): 166–83. http://dx.doi.org/10.31812/pedag.v52i0.3800.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі хмарних технологій впровадження в навчальний процес загалом та при вивченні географії, зокрема. Автори пропонують добірку онлайн-сервісів, які можуть сприяти ефективному засвоєнню географічних знань у вищій школі. Видання описує такі хмарні технології, як Gapminder, DESA, Datawrapper.de, Time.Graphics, HP Reveal, освіта MOZAIK, Settera Online, Click-that-hood, Canva, Paint Instant. Також зроблено деякі теоретичні узагальнення їх економічних, технічних, технологічних, дидактичних переваг та недоліків. Візуальні приклади застосування наведені у статті. Автор
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Обелець, Т. В., та М. Д. Соловйова. "ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ". Економічний вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», № 29 (15 травня 2024): 137–43. http://dx.doi.org/10.20535/2307-5651.29.2024.308826.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості процедури використання різнобічних підходів до управління персоналом, що комплементарно впливають на результативність діяльності підприємств. Окреслено напрями діяльності фахівців із управління персоналом, що підтримуються HR-технологіями та досліджено сучасні технології, що активно розвиваються сьогодні та є найбільш перспективними для підвищення ефективності управління персоналом на підприємстві. У дослідженні наведено результати аналізу напрямів діяльності фахівців із управління персоналом підприємств, ринку кадрових технологій, компаній-стартапів у сфері тех
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Грицюк, Ю. І., та Т. П. Дяк. "Застосування інтернет-технологій для організації навчального процесу у вищих навчальних закладах". Scientific Bulletin of UNFU 31, № 1 (2021): 137–46. http://dx.doi.org/10.36930/40310123.

Full text
Abstract:
Розкрито особливості застосування інтернет-технологій для організації навчального процесу у ВНЗ, охарактеризовано переваги та недоліки їх використання, а також висвітлено основні проблеми на шляху інформатизації освіти в Україні. Проаналізовано можливості сучасних інтернет-технології, насамперед для надання послуг користувачам через хмарні сервіси, охарактеризовано моделі їх обслуговування, визначено актуальні тенденції розвитку хмарних сервісів у сфері освіти. Доведено, що новітні інтернет-технології й надалі будуть входити в усі сфери людської діяльності, у т.ч. наукову та освітню. Об'єктивн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Заславська, О. І., та М. В. Петканич. "ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ БАНКІВСЬКОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», № 2(62) (7 листопада 2023): 116–22. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2023.2(62).116-122.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано впровадження інноваційних технологій для оптимізації процесів у банківськійгалузі. Окреслено етапи розвитку та адаптації до фінтеху у світове фінансове середовище. Доведено,що прискорення цифрової трансформації банківського середовища зумовлене рядом обставин, а саме:втратою довіри клієнтів до традиційного банківського сектору, підвищенням рівня очікувань від послуг,поширенням мобільного Інтернету, успіхом технологічних компаній в інших секторах економіки.Досліджено напрями застосування Fintech у банківській галузі та найбільші фінтех-тренди сьогодення:штучний інтелект і
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Стецик, Сергій Павлович, та Олексій Андрійович Гарбар. "Хмарні технології як інноваційна основа розвитку цифрового освітнього середовища закладу вищої освіти". Науковий часопис НПУ імені М П Драгоманова Серія 2 Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, № 23 (30) (26 грудня 2024): 84–92. https://doi.org/10.31392/udu-nc.series2.2024.23(30).08.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто роль хмарних технологій як інноваційної основи для розвитку цифрового освітнього середовища закладів вищої освіти (ЗВО). Сучасна освіта зазнає значних трансформацій, спричинених цифровізацією всіх аспектів освітньої діяльності та необхідністю забезпечення її гнучкості, доступності та ефективності. Впровадження хмарних технологій надає можливість не лише оптимізувати освітній процес, а й створити умови для якісного управління ресурсами закладу вищої освіти, забезпечує безперервну взаємодію між учасниками освітнього процесу та розвиток цифрових компетентностей. У статті проан
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Величко, Владислав Євгенович. "Використання хмарних технологій при підготовці та публікації текстів математичного напряму". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 323–27. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.922.

Full text
Abstract:
Мета дослідження: аналіз використання хмарних технологій при підготовці та публікації текстів математичного напряму. Завдання дослідження: розглянути способи публікації текстів математичного напряму в комп’ютерних мережах. Об’єкт дослідження: хмарні технології навчання. Предмет дослідження: можливості хмарних технологій для створення та публікації текстів математичного напряму. Використані методи дослідження: аналіз статистичних даних та наукових публікацій. Результати дослідження. Електронне навчання неможливе без якісних освітніх ресурсів серед яких зустрічаються і тексти математичного напря
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

ГУНЬКО, М. А., та В. М. ТКАЧОВ. "ГЛИБИННА ІНТЕГРАЦІЯ ХМАРНИХ ТА ТУМАННИХ ОБЧИСЛЕНЬ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 4(87) (30 січня 2024): 252–57. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2023.4.29.

Full text
Abstract:
Мета цієї статті – забезпечити краще розуміння туманних та хмарних обчислень і запропонувати відповідні шляхи дослідження в цій зростаючій галузі. Крім того, ми розглянемо майбутні переваги туманних обчислень і можливі майбутні виклики. У цьому контексті використовуються терміни продуктивність, туманні обчислення, архітектура, масштабування та великі дані. Туманні обчислення пропонують широкий спектр архітектурних конфігурацій. Хмарні обчислення також змінили спосіб зберігання, обробки та доступу до даних і, як очікується, продовжуватимуть мати значний вплив на майбутнє інформаційних технологі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Лопатюк, С. "МОДЕРНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ІНЖЕНЕРНІЙ ГРАФІЦІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОЖЛИВОСТЕЙ САПР AUTOCAD". Vodnij transport, № 1(29) (27 лютого 2020): 58–65. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.1.29.07.

Full text
Abstract:
Сучасні інноваційні тенденції в освіті передбачають активне залучення ресурсів Інтернету до процесу навчання технічним спеціальностям. При виконанні складних креслень, розрахунків, спільної роботи над проектами пропонується використовувати комплексний хмарний сервіс. Програмне забезпечення САПР Autodesk надає можливість по новому організувати навчання студентів інженерній графіці в межах однієї платформи. В статті обґрунтовано необхідність проведення змін в організації навчання з дисципліни «Нарисна геометрія та інженерна графіка» при підготовці спеціалістів водного транспорту з урахуванням ви
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Лопатюк, С. "МОДЕРНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ІНЖЕНЕРНІЙ ГРАФІЦІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОЖЛИВОСТЕЙ САПР AUTOCAD". Vodnij transport, № 1(29) (27 лютого 2020): 58–65. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.2.30.07.

Full text
Abstract:
Сучасні інноваційні тенденції в освіті передбачають активне залучення ресурсів Інтернету до процесу навчання технічним спеціальностям. При виконанні складних креслень, розрахунків, спільної роботи над проектами пропонується використовувати комплексний хмарний сервіс. Програмне забезпечення САПР Autodesk надає можливість по новому організувати навчання студентів інженерній графіці в межах однієї платформи. В статті обґрунтовано необхідність проведення змін в організації навчання з дисципліни «Нарисна геометрія та інженерна графіка» при підготовці спеціалістів водного транспорту з урахуванням ви
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

ШЕВЧЕНКО, Володимир Володимирович. "ХМАРНІ РІШЕННЯ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ У НЕСТАБІЛЬНИХ УМОВАХ". Economic Synergy, № 4 (30 грудня 2024): 193–204. https://doi.org/10.53920/es-2024-4-14.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню хмарних технологій як інструменту забезпечення кібербезпеки та економічної стабільності підприємств в умовах військової агресії російської федерації проти України та загальної глобальної нестабільності. Хмарні рішення розглядаються як стратегічний ресурс для підтримки безперервності бізнес-процесів, підвищення гнучкості операційної діяльності та стійкості до кіберзагроз, особливо в умовах підвищених ризиків і фізичного знищення інфраструктури. Основна увага приділяється кіберризикам і загрозам, які супроводжують впровадження хмарних рішень, а також шляхам мініміза
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Хараджян, Наталія Анатолівна. "Формування освітнього середовища на основі хмарних технологій для підготовки фахівців з програмування". New computer technology 12 (25 грудня 2014): 263–68. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.719.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання формування повнофункціонального освітнього середовища на основі хмарних технологій для вивчення дисциплін циклу програмування при підготовці фахівців з програмування. Об’єкт дослідження – застосування хмарних технологій у навчанні. Предмет дослідження – хмарні технології у підготовці фахівців з програмування. Мета дослідження – формування повнофункціонального освітнього середовища для підготовки фахівців з програмування на основі хмарних технологій. Використані методи дослідження – аналіз.
 Для досягнення мети дослідження було проведено огляд існуючих інтегрова
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Бунда, Ольга М., та Микола М. Матюха. "ЦИФРОВІЗАЦІЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ПІДПРИЄМСТВА". Journal of Strategic Economic Research, № 6 (8 квітня 2024): 133–42. http://dx.doi.org/10.30857/2786-5398.2023.6.14.

Full text
Abstract:
Однією з найважливіших передумов розвитку глобальної економіки є її цифрова трансформація, основною метою якої є цифровізація усіх бізнес-процесів підприємства. Пріоритетами розвитку цифровізації бізнес-процесів підприємства є цифровізація системи бухгалтерського обліку на підприємстві. Важливими наслідками цифровізації системи бухгалтерського обліку є оперативність та достовірність інформації, що забезпечує досягнення стратегічних цілей розвитку підприємства. Метою дослідження є розгляд основних особливостей розвитку цифровізації системи бухгалтерського обліку на підприємстві. Основними метод
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!