Academic literature on the topic 'Юридичний аутсорсинг'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Юридичний аутсорсинг.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Юридичний аутсорсинг"

1

Mendela, I. Ya. "АУТСОРСИНГ В ДІЯЛЬНОСТІ ГОТЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Actual problems of regional economy development 1, № 15 (2019): 48–53. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.48-53.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано особливості аутсорсингу в готельному бізнесі. Аутсорсинг передбачає наявність бізнес-процесів, які передаються на базі контракту тривалого періоду іншій організації, що спрощує будь-яку сферу діяльності, яка не є основною для готелю. Але, природно, передача певних функцій на аутсорсинг передбачає і наявність деяких ризиків для готельного підприємства. Найчастіше на аутсорсинг в готелі передаються послуги з клінінгу. Проте можливим є ведення бухгалтерського обліку, організація харчування співробітників, навчання молодих співробітників, автотранспортні послуги тощо.Конкуренція на відкритому ринку, де визначальну роль відіграють вже не тільки співвідношення ціни і якості готельних послуг, а й можливості найкращого задоволення потреб гостей, що скорочує час виходу на ринок нових додаткових послуг, володіння інтелектуальною власністю та інші переваги готелю, змушує менеджерів використовувати нові концепції управління, які охоплюють такі поняття, як інфра- та інтраменеджмент. На сьогодні господарювання вітчизняних підприємств готельного господарства характеризується нестійкими тенденціями розвитку, що обумовлюється сезонними коливаннями попиту і неможливістю створення запасів специфічного продукту – готельної послуги, тому необхідний ефективний менеджмент готелю.В процесі управління готелем при використанні інтра- чи інфраменеджменту аутсорсинг можна розділити на два типи – інтелектуальний (ІТ-аутсорсинг, управління знаннями, менеджмент персоналом, юридичний супровід) та виробничий (передача організації-партнеру повного циклу виробництва певного продукту або його частини). Аутсорсинг сфери послуг повʼязаний з підвищенням вимог до рівня компетентності менеджерів і повсюдним використанням сучасних інформаційних технологій. Аутсорсинг спрощує діяльність готелю в цілому. Успіх менеджменту готелю полягає в постійному вдосконаленні, гнучкості та адаптивності, підприємницької ініціативи і компетенції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Прилипко, Дарина. "ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ АВТОРСЬКИХ ПРАВ У СФЕРІ АУТСОРСИНГУ". KELM (Knowledge, Education, Law, Management) 2, № 8 (2021): 170–79. http://dx.doi.org/10.51647/kelm.2020.8.2.27.

Full text
Abstract:
Швидкий розвиток ІТ-сфери вимагає особливої уваги до належного захисту прав інтелектуальної власності на ці товари. Питання глобального захисту комп’ютерних програм, програмного забезпечення та поді- бних продуктів залишається відкритим. Правовий захист комп’ютерних програм, програмного забезпечення та юридична практика зарубіжних країн є спірним питанням. З бурхливим розвитком ІТ-сектору у світі питання захисту авторських прав, патентування та нерозголошення конфіденційної інформації стали життєво важливими питаннями професійної діяльності, включаючи ІТ-аутсорсинг. Стаття всебічно аналізує сучасний стан прав інте- лектуальної власності й авторських прав при ІТ-аутсорсингу (на прикладі комп’ютерних програм і програмного забезпечення). На прикладі України аналізуються найпоширеніші проблеми в галузі захисту авторських прав в ІТ-сфері. У статті наводяться приклади способів удосконалення нормативної бази щодо захисту авторських прав фахівців, що займаються ІТ-аутсорсингом. Підкреслюється, що чинні механізми та методи правового регу- лювання повільніше реагують на зміни у сфері ІТ-аутсорсингу, ніж найшвидші тенденції на цьому ринку у світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сакун Л.М., Вєдєніна Ю.Ю. та Тукало К.Ю. "ЗАПРОВАДЖЕННЯ АУТСОРСИНГУ В УКРАЇНІ В УМОВАХ МІНЛИВОГО СЕРЕДОВИЩА". Економічний форум 1, № 3 (2020): 79–83. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-12.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу аутсорсингу як одного з методів оптимізації витрат на сучасній фазі розвитку бізнесу. Визначено основні переваги та загрози його застосування, причини запровадження аутсорсингу та оцінено перспективи його розвитку в Україні.
 В даний час на практиці бізнес постійно стикається з новими поняттями, які часто називають словами іноземного походження, наприклад, аутсорсинг. Цей термін все частіше використовується для підбору персоналу, побудови команд, регулювання зайнятості, особливо в ІТ-секторі. Світ сучасних технологій полегшує роботу для людей з будь-якої точки світу, тому процеси аутсорсингу зростають. У невеликому форматі всі пов’язані функції передаються компаніям, що надають послуги, включаючи: бухгалтерський облік, ІТ програмування, системне адміністрування, юридичні послуги, пошук роботи, логістику, SMM, кол-центри, навчання співробітників тощо.
 В даний час ринок аутсорсингу активно розвивається, тому що кожен хоче зменшити людські витрати, матеріальні і витрати часу на виробництво певного товару. Це перспектива аутсорсингу в різних галузях, з урахуванням потреб клієнта. У сучасному світі менеджер не має часу для багатьох процесів, тому їх краще передавати в аутсорсинг. Що раз більше з’являється галузей і компаній, які надають аутсорсингову послуги в тій чи іншій сфері.
 Аутсорсинг дозволяє вирішувати проблеми з підбором, навчанням та утриманням кваліфікованого персоналу, а також з безперервністю бізнес-процесів: заміною працівників на період відпустки, хвороби, навчання, що надаються постачальником послуг. Можливості аутсорсингу: замовник може зосередитись на основних бізнес-функціях; займатися довгостроковим плануванням; вивчати нові технології, нові тенденції на ринку; зменшити витрати на персонал, обладнання на робочому місці, соціальні виплати тощо; оптимізувати оподаткування (оплата аутсорсингових послуг - це валова вартість); займатися улюбленою справою і залишатися самим собою. Використання людського ресурсу – це основа успішної роботи аутсорсингу у світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Баланюк, Іван, Тетяна Кузьмін, Віталій Шкромида, Тарас Гнатюк та Богдан Рига. "МЕТОДОЛОГІЯ АУТСОРСИНГУ З ОБЛІКУ І ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ТА ГРАНТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАКЛАДІВ". Сталий розвиток економіки, № 2 (53) (7 квітня 2025): 56–61. https://doi.org/10.32782/2308-1988/2025-53-8.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто поняття аутсорсингу з обліку та внутрішнього аудиту. Обґрунтовано основні чинники, які впливають на організацію обліку і внутрішнього аудиту витрат та грантову діяльність, а саме: умови гранту, юридичне поле; податкові аспекти; бюджетування грантових коштів; звітність по використанню грантових коштів; оцінка рівня ризиків та прогнозування заходів щодо зниження їх настання. Основна увага приділяється впровадженню аутсорсингу у функції обліку та внутрішнього аудиту, що дозволяє оптимізувати фінансові процеси, забезпечити прозорість використання грантових коштів і знизити ризики порушень. Оскільки точність та відповідність вимогам донорів є ключовими аспектами грантової діяльності, автори акцентують увагу на методології аутсорсингу, яка включає вибір надійних партнерів, захист конфіденційної інформації та оптимізацію витрат. Визначено основні елементи методології аутсорсингу з обліку і внутрішнього аудиту у системі управління витратами та грантовою діяльністю закладів та проведено їх порівняльну характеристику. Висвітлено перспективи подальших досліджень у сфері аутсорсингу та управління витратами та грантовою діяльністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кретов, Д. Ю. "ОСОБЛИВОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ БАНКАМИ УКРАЇНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 19 (29 березня 2024): 186–94. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2024.19.22.

Full text
Abstract:
Стаття розкриває інформацію про корпоративний сегмент банківської діяльності, способи залучення та обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Розглянуто особливості взаємозв’язків вітчизняних банків та суб’єктів підприємства в умовах тривалих повномасштабних воєнних дій на території країни. Відзначено, що в 2023 році в порівнянні з попереднім роком в банках зросли залишки коштів на рахунках корпоративних клієнтів, кошти в основному зберігаються на рахунках на вимогу, щоб бізнес мав постійний до них доступ. Досліджено кредитування банками бізнесу в сучасних умовах. Акцентується на те, що із початку повномасштабного вторгнення майже всі нові кредити надавалися за підтримки державних програм, ключову роль у підтриманні кредитування бізнесу в найскладніший період повномасштабного вторгнення відіграла державна програма “Доступні кредити 5-7-9%”. Зауважено, що під час повномасштабної війни альтернативою класичному кредитуванню дедалі частіше ставав лізинг, проаналізовано лізинговий портфель банків станом на вересень 2023 року. Підкреслено, що для підвищення своєї конкурентоспроможності у 2023 році більшість банків суттєво оновили інтернет-банкінг для корпоративних клієнтів, а також удосконалили або розробили з нуля мобільні застосунки для МСБ та приватних підприємців. Рекомендовано для подальшого поглиблення взаємозв’язків банків з корпоративними клієнтами впровадження в вітчизняну банківську систему закордонного досвіду партнерських взаємовідносин, які грунтуютъся на передачі компанією на аутсорсинг банку управління грошовими коштами, узгодження автоматизованої розрахунково-кредитної підтримки бізнесу та управління відповідними ризиками у встановлених сторонами рамках. Це забезпечить підвищення задоволеності клієнтів, створення можливості для розширення співробітництва з ними, а також дозволить банкам захистити свій бізнес від цифрових конкурентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Панійван, Кирило Євгенович. "Бухгалтерський облік у ФОП в Україні: виклики та перспективи в умовах сучасних змін". Економіка, управління та адміністрування, № 1(111) (3 квітня 2025): 81–86. https://doi.org/10.26642/ema-2025-1(111)-81-86.

Full text
Abstract:
В умовах воєнного стану малий бізнес в Україні відіграє важливу роль у створенні робочих місць, зростанні доходів населення та підтримці стабільності економіки. У таких обставинах бухгалтерський облік у ФОП має бути адаптивним і відповідати чинному законодавству. Ефективно організований облік є одним із ключових чинників успішної діяльності ФОП. Налагоджена система бухгалтерського обліку сприятиме прозорості бізнес-процесів, правильному податковому адмініструванню та фінансовій стабільності підприємства. Метою дослідження є окреслення викликів і перспектив розвитку бухгалтерського обліку у ФОП в умовах сучасних змін в Україні. Облік для ФОП на спрощеній системі оподаткування є набагато простішим, ніж для юридичних осіб. Вони не зобов’язані дотримуватися міжнародних стандартів фінансової звітності та впроваджувати внутрішні регламентуючі документи, такі як облікова політика. Як правило, підприємці ведуть облік самостійно або передають цю функцію на аутсорсинг. Дослідження показало, що ФОП на загальній системі оподаткування несуть більшу відповідальність за ведення обліку. Їм необхідно детально фіксувати всі доходи та витрати, підтверджуючи кожну операцію первинними документами. Цифрові технології стали невідʼємною частиною облікових процесів у ФОП. Вони значно полегшують ведення обліку, а також підготовку та подачу звітності до контролюючих органів. Використання таких інструментів зменшує вплив людського фактора, мінімізує кількість помилок, підвищує прозорість і ефективність облікових операцій, а також сприяє формуванню відповідальної культури обліку серед підприємців. Таким чином, сучасні виклики для ФОП потребують інтегрованого підходу до організації обліку, впровадження сучасних технологій і підвищення рівня професійної підготовки. Це дозволить забезпечити стабільність і прозорість бізнесу в умовах постійних змін. Належна державна підтримка, враховуючи розробку законодавчих ініціатив і стимулювання цифровізації, стане важливим чинником розвитку малого бізнесу та підвищення його конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Костюченко, О. Є. "Вітчизняні реалії правового становища працівника у трудових відносинах". Форум права, № 5 (28 листопада 2017): 200–207. https://doi.org/10.5281/zenodo.1202446.

Full text
Abstract:
Визначено та охарактеризовано реальне правове становище працівника у трудових відносинах в Україні і обґрунтовано пропозиції та рекомендації щодо підвищення якості трудового життя працівника, як юридично рівного учасника трудових відносин. Наголошується, що в процесі удосконалення трудового законодавства України необхідно відмовитися від радянських стереотипів та привести його у відповідність з реаліями сьогодення забезпечивши правове регулювання нетиповим формам зайнятості з метою захисту трудових прав працівника. Определено и охарактеризовано реальное правовое положение работника в трудовых отношениях в Украине и обоснованы предложения и рекомендации по повышению качества трудовой жизни работника, как юридически равного участника трудовых отношений. Отмечается, что в процессе усовершенствования трудового законодательства Украины необходимо отказаться от советских стереотипов и привести его в соответствие с реалиями обеспечив правовое регулирование нетипичных форм занятости с целью защиты трудовых прав работника. The real legal status of an employee in labor relations in Ukraine is defined and described, and suggestions and recommendations for improving the quality of working life of an employee as a legally equal participant in labor relations are substantiated. It is noted that the rights of the employer to information about the future employee should protect the interests of the employee and prohibit interference in the personal life of the person, information received by the employer. Therefore, the draft Labor Code should contain appropriate employer obligations and provide legal means to prevent abuse of the employer’s right to information. Separately, labor records of workers are replaced by the conduct of registries on labor activities of citizens. The rapid spread of atypical forms of employment in Ukraine has led to a worsening of the legal status of an employee in labor relations. Therefore, in order to protect the rights and legitimate interests of employees, non-standard forms of employment should be regulated in Ukraine. The globalization of the economy and legal convergence show that domestic labor legislation is «stuck» in the past and is unable to ensure the proper guarantee, implementation, protection and protection of labor rights and employee’s interests. The draft Labor Code of Ukraine, which should solve these problems, is, in its essence, an expanded interpretation of the current Labor Code of Ukraine, with a focus on empowerment of the employer, which also proves an increasing tendency for the worsening of the legal status of the worker. The author argues that in the process of improving the labor legislation of Ukraine, it is necessary to abandon Soviet stereotypes and bring them into line with the realities of the present, including ensuring legal regulation of atypical forms of employment in order to protect workers’ labor rights.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Varava, Iryna. "Інновації у професійній діяльності юристів: використання потужностей штучного інтелекту". 13 березня 2020. https://doi.org/10.5281/zenodo.3897462.

Full text
Abstract:
Сучасний етап розвитку суспільства – це насамперед широкий ринок цифрових технологій, що постійно охоплює все нові галузі виробництва. Цей ринок активно розвивається, передові інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) проникають в інші сфери виробництва та суспільної діяльності, що зумовлено прогресом  технологічного сектору. Не є виключенням і така сфера людської діяльності, як юриспруденція. У статті висвітлена проблематика професії юриста, що властива для сучасної України. Акцентовано увагу читача  на актуальності впровадження інновацій в діяльність українських правників, зумовлених процесами глобалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Свердлик, Зоряна, та Лариса Настенко. "АУТСОРСИНГ В АРХІВНІЙ СПРАВІ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ". Society. Document. Communication, № 6 (27 червня 2019). http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2018-6-194-211.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання надання архівних послугнедержавними архівними організаціями. Відповідно до метидослідження, автори проаналізували проблеми нормативно-правового забезпечення і сучасний стан ринку архівногоаутсорсингу в Україні. Акцентовано увагу, що в сучаснійнормативно-правовій базі з архівної справи та діловодстванемає поняття аутсорсингу архівних послуг. Чинні нормативнідокументи не містять конкретних рекомендацій щодоархівного зберігання документів для підприємств, на яких непередбачено архівних підрозділів. На думку авторів, послугиархівного аутсорсингу можна оформити, уклавши один із видівцивільно-правових договорів (про надання послуг, виконанняробіт (підряд) або змішаний договір). Проаналізовано архівні послуги спеціальних архівних компаній, які функціонують натериторії України. Зокрема наведено статистичні даніпропозицій архівних послуг за даними бізнес-порталу All.biz.Представлені на ринку України послуги архівного аутсорсингуавтори пропонують виокремити в кілька груп: надання послугаутсорсингу на етапі організації діловодства, послуги зпідготовки документів до архівного зберігання, послугиархівного зберігання документів підприємства та електронніархівні послуги. За результатами аналізу довідкових даних пронедержавні архівні організації, виділено три компанії, якіпропонують юридичним особам не тільки широкий спектрархівних послуг, а й найбільш повно висвітлюють інформаціюпро свою роботу, мають повноцінний веб-сайт: «ТАСУкраїна», «ОСГ Рекордз Менеджмент» та «Українськаархівна компанія». На думку авторів, використанняаутсорсингу в архівній справі має як переваги, так і недоліки,відтак максимальна вигода від аутсорсингу можлива тількиза налагодженої системи діловодства в самій організації таправильній взаємодії служби діловодства або архіву установиз організацією-аутсорсером.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography