Academic literature on the topic 'Імідж'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Імідж.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Імідж"

1

Шадюк, Ольга. "ГОТОВНІСТЬ МАГІСТРІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ". Інноватика у вихованні, № 14 (17 листопада 2021): 279–87. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i14.414.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано актуальність проблеми формування позитивного іміджу закладу дошкільної освіти, розкрито зміст та структуру іміджу закладу дошкільної освіти, визначено шляхи його формування. Імідж закладу дошкільної освіти складається із уявлень про якість освітніх послуг, взаємин між вихователями, вихованцями та їхніми батьками, кадрового потенціалу та стану матеріальної бази. Широкий спектр закладів дошкільної освіти дозволяє батькам обирати той заклад, який, на їх думку, є найкращий. Це, в свою чергу, створює атмосферу конкуренції і саме конкурентноспроможність, забезпечує розвиток сучасного закладу дошкільної освіти. Дослідження проблеми формування позитивного іміджу закладів дошкільної освіти дозволило визначити складові компоненти позитивного іміджу: імідж послуги, імідж споживачів освітніх послуг, імідж керівника, внутрішній імідж закладу дошкільної освіти, імідж персоналу, візуальний імідж, соціальний імідж, бізнес-імідж. Представлено зміст навчальної дисципліни «Імідж дошкільного закладу» як складника підготовки магістрів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» до забезпечення якості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, мета якої сформувати іміджеву компетентність у здобувачів другого ступеня вищої освіти, озброїти їх системою наукових понять, категорій іміджелогії, сформувати практичні навички у створенні позитивного іміджу закладу дошкільної освіти. З’ясовано, викладання навчальної дисципліни «Імідж закладу дошкільної освіти» уможливлює ефективність формування готовності магістрів дошкільної освіти до формування позитивного іміджу сучасного закладу дошкільної освіти в освітньому просторі та їх іміджову підготовку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Vashak, Oksana, та Ludmila Martirosyan. "Формування професійно-педагогічного іміджу працівників вищої школи". Педагогічний дискурс, № 26 (9 квітня 2019): 38–43. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2019.26.06.

Full text
Abstract:
У статті висвітлюються проблеми формування іміджу як головної складової професіоналізму педагога вищої школи; розкриваються особливості понять «імідж особистості», «педагогічний імідж», «професійний імідж»; визначається роль педагогічної іміджології у професійному становленні фахівця; пропонуються основні структурні компоненти формування професійно-педагогічного іміджу викладача; наголошується на важливості специфіки іміджу як невід’ємної частини професіоналізму в педагогічній діяльності; порушуються питання щодо створення позитивного іміджу сучасних закладів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Mareeva, Tatyana Viktorovna. "ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ ИМИДЖ ВОСПИТАТЕЛЕЙ ДОШКОЛЬНЫХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ И ЕГО СТРУКТУРА". Научный взгляд в будущее, № 06-03 (12 листопада 2017): 10–19. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2017-06-03-070.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз тлумачення понять «імідж» і «педагогічний імідж»; розглянуто сутність професійного педагогічного іміджу, іміджу вихователя дошкільного навчального закладу. Розкрито структурні компоненти професійного іміджу вихователя дошкільного
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Хмель, Анастасія, та Анастасія Мещерякова. "ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНИЙ ІМІДЖ КРАЇНИ: ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ". Молодий вчений, № 4 (92) (30 квітня 2021): 83–87. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-4-92-18.

Full text
Abstract:
Протягом тривалої історії міжнародних відносин найважливішим фактором для сприйняття країни на міжнародній арені, ставлення до неї та встановлення/налагодження/розірвання відносин із нею був і залишається зовнішньополітичний імідж. Але на сьогодні зовнішньополітичний імідж держави стає ще більш важливим чинником, що визначає її політичну і економічну конкурентоспроможність на міжнародній арені, стає її сильною або слабкою стороною, яку впізнає світ і яку вкрай важко змінити, адже такий процес може зайняти багато часу та бути вкрай коштовним. Звертаючи увагу на той момент, що окрім самої країни її імідж за допомогою бурхливого розвитку ЗМК на початку ХХІ ст. можуть зіпсувати або змінити інші країни (прикладами чого можуть бути російські ЗМІ в Європі, які прагнули сформувати негативне сприйняття подій Революції в Україні 2014 року та спотворили сприйняття російської агресії на Сході, перетворивши їх у «громадянську війну» на своїх шпальтах), формування та підтримування іміджу є вкрай важливим елементом зовнішньої політики, який має підтримуватися та забезпечуватися централізовано самою країною. Тож технології формування зовнішньополітичного іміджу країни є тему актуальною. З огляду на це, автори поставили собі за мету виявити, проаналізувати та висвітлити аспекти формування зовнішнього і внутрішнього іміджу країни і методи його поліпшення. Протягом дослідження, автори прийшли до висновку що існує велика кількість факторів, що впливають на зовнішньополітичний імідж країн : природно-ресурсний потенціал, соціологічні фактори впливу та інституційні фактори (імідж представника держави, якість та стиль проведення зовнішньої та внутрішньої політики, політика урядів щодо вирішення глобальних проблем). Загального алгоритму, тобто схеми, яка б надала чіткі та стандартні вказівки кожній країні у побудові свого зовнішньополітичного іміджу – не існує, адже кожна країна має свої висхідні параметри: зовнішні і внутрішні чинники, які впливають на формування іміджу. Але стандартними можуть бути етапи розробки іміджевої політики держави (за Т. Грінбергом): оцінка ситуації (на яку аудиторію розраховано і який імідж та образи вже сформовані); позиціонування (пошук та демонстрації відмінної, індивідуальної переваги); вибір та розробка комунікативних стратегій просування характеристик іміджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Lyhomyna, Tetiana. "Семантична диференціація поняття «сучасний психолог» у сприйнятті педагогів і батьків". Scientific Studios on Social and Political Psychology, № 44(47) (20 грудня 2019): 96–102. http://dx.doi.org/10.33120/ssj.vi44(47).121.

Full text
Abstract:
Висвітлюється проблематика розуміння та розроблення понять “імідж”, “імідж психолога”, “образ психолога”. Звертається увага на те, що в сучасній соціально-психологічній літературі немає єдиного підходу до розуміння та визначення поняття “імідж”. Акцентовано проблему браку ґрунтовних досліджень іміджу практичного психолога в умовах професійної діяльності. Розглянуто особливості формування професійного іміджу загалом та іміджу практичного психолога зокрема. З’ясовано, що професійний імідж психолога будується на підставі знань про образ ідеального (в очах реципієнтів) психолога. Проаналізовано роботи, в яких розглядається формування іміджу практичного психолога у свідомості різних соціальних груп. Як основний інструмент дослідження значеннєвої характеристики образу психолога використано метод психосемантики – метод семантичного диференціала. Образ психолога досліджувався на прикладі представників певних соціальних груп, а саме педагогічних працівників та батьків учнів закладів загальної середньої освіти і вихованців закладів дошкільної освіти м. Києва та Київської обл. Наведено результати експериментального дослідження, у якому взяли участь 125 осіб. Дослідження змістового аспекту образу психолога дало змогу виділити й описати характерні особливості семантичної диференціації педагогічними працівниками та батьками учнів/вихованців закладів освіти ключового поняття – “сучасний психолог”. Виявлено загальну тенденцію позитивного оцінювання образу психолога. На підставі факторного аналізу визначено особливості оцінювання сучасного психолога його потенційними клієнтами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Овсієнко, Алла. "ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ЯК ЗАПОРУКА ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ ДІЛОВОЇ ЛЮДИНИ". Society. Document. Communication, № 7 (19 листопада 2019): 160–72. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-7-160-172.

Full text
Abstract:
Зовнішній вигляд і манери поведінки виявляються у сукупності, створюючи образ людини, який оцінює оточення. Образ, який свідомо формується з розрахунком на сприйняття його іншими, називають іміджем – це узагальнений та емоційно забарвлений образ конкретного об’єкта, що існує в масовій свідомості. Практика ділового етикету свідчить, що імідж формується як на основі реальної поведінки людини, так і під впливом оцінок та думок інших.
 У статті детально розглянуті основні питання, що стосуються проблеми формування іміджу ділової особи, розкрито поняття «ділова людина» яка насамперед пов'язана з особистістю, якій властиві специфічні утворення, що обумовлюють способи взаємодії ділової людини з навколишнім середовищем і проявляються в її поведінці за будь-яких умов і обставин.
 Висвітлено імідж, як індивідуальний образ людини або явища, який створюється завжди з певною метою: щоб справити приємне враження на оточуючих людей, з метою досягнення успіху в особистому житті, кар’єрі, просування на службі, ефективного спілкування з людьми, забезпечити особистісного та духовного росту тощо. Імідж має зовнішню форму (одяг, манери поведінки) і внутрішній зміст (провідну ідею), про взаємовідповідність, динамічну єдність і рівновагу яких потрібно дбати постійно.
 Підкреслене зростаюче значення проблеми формування іміджу в житті суспільства і окремої людини. У статті розглянуто фактори, що впливають на формування уявлення людини про самому себе. Визначено, що привабливий імідж невіддільний від знання ділового етикету та впевненого володіння відповідними навичками. 
 Підкреслено значення кольору і малюнку ділового костюма, особливості вибору і деталі фасону ділового одягу. Взуття в іміджі ділової людини, місце аксесуарів для підтримання образу. Висвітленні основні правила виконання макіяжу: тону і кольору. Саме одяг розповідає про соціальний статус, про характер ділової людини, і навіть говорить співрозмовникові про те, який сьогодні настрій в особи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гринчук, Олександра, та Надія Назарійчук. "Імідж майбутнього психолога: особливості уявлень студентської молоді." Збірник наукових праць: психологія, № 23 (9 квітня 2019): 26–35. http://dx.doi.org/10.15330/psp.23.26-35.

Full text
Abstract:
У статті розкривається зміст поняття «імідж». Проаналізовано основні підходи до виокремлення складових іміджу майбутнього психолога. На основі аналізу визначено три базових складових іміджу майбутнього психолога: професійно-важливі якості, зовнішньо-поведінкові та індивідуальні характеристики і їх показники. Висвітлено результати ем­піричного дослідження уявлень студентів про імідж майбутнього психолога, що форму­єть­ся у процесі навчання. Зроблено висновок про несформованість професійно-важливих якос­тей майбутніх психологів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Вознюк, Лідія, та Людмила Шапран. "Формування позитивного іміджу закладу загальної середньої освіти". New pedagogical thought 107, № 3 (2021): 25–31. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-107-3-25-31.

Full text
Abstract:
. У статті окреслено проблеми формування позитивного іміджу закладу загальної середньої освіти, що забезпечує його розвиток та позиціонує як відкриту соціально-педагогічну систему. У цих умовах цілеспрямована діяльність керівника закладу загальної середньої освіти стає важливою складовою змісту управлінської діяльності. Доведено, що позитивний імідж школи дозволяє швидко реагувати на інноваційні зміни та забезпечувати належну якість освітніх послуг для учнів. Розглянуто зміст управління менеджером освіти щодо забезпечення конкурентоспроможності освітньої організації. Наведено характеристику основних складових іміджу закладу загальної середньої освіти, серед яких: імідж освітніх послуг; імідж керівника; імідж персоналу; організаційна культура організації; ресурси закладу освіти; відкритість та зв’язки з громадськістю; формування «паблісіті» (публічності, гласності). Розкрито основні напрями формування позитивного іміджу закладу загальної середньої освіти, до яких віднесено: наявність іміджевої стратегії закладів освіти; підтримку функціонування та розвитку закладів на основі іміджевої політики; створення ефективної внутрішньої та зовнішньої системи формування позитивного іміджу освітньої організації; забезпечення якості освіти з урахуванням нового законодавства та попиту на ринку освітніх послуг; забезпечення сприятливих умов для професійного зростання педагогічного персоналу; оптимізацію ресурсного забезпечення освітньої організації; підвищення рівня організаційної культури закладу загальної середньої освіти; створення сучасного освітнього середовища. Визначено завдання, що стоять перед менеджерами освіти у процесі формування позитивного іміджу освітньої організації. З’ясовано, що створення позитивного іміджу закладу загальної середньої освіти – складний та багатогранний процес, що охоплює всі сфери життєдіяльності освітньої організації та потребує професійної компетентності менеджера освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Розгон, О. Г. "ІМІДЖ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ЯК СКЛАДНИК ЙОГО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". Прикарпатський юридичний вісник, № 6(35) (11 травня 2021): 149–52. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i6(35).708.

Full text
Abstract:
Метою написання наукової статті є з’ясування змі­сту іміджу поліцейського, як складової його професій­ної діяльності. Для досягнення поставленої мети автор виокремлює наступні завдання: з’ясувати зміст понят­тя «імідж поліцейського»; визначити, як саме співвід­носяться між собою поняття «імідж» та «професійна діяльність»; виділити складові іміджу поліцейського; запропонувати дієві напрямки формування позитивно­го іміджу поліцейського.
 В роботі запропоновано імідж розглядати як ціліс­ний, конкретний образ суб’єкта, який чітко відтворю­ється у громадській свідомості. Автор робить висновок, що імідж поліцейського є результатом його професій­ної діяльності.
 Автор виділяє п’ять основних складових іміджу сучасного поліцейського: зовнішній вигляд (охайний зовнішній вигляд, бути у встановленій формі одягу); етична поведінка (загальні засади етичної поведін­ки поліцейських в Україні визначені у Наказі МВС України «Про затвердження Правил етичної поведін­ки поліцейських» від 09.11.2016 № 1179); комуніка- тивність, а точніше професійна комунікація поліцей­ського (здатність вступати в психологічний контакт з громадянами, формування довірливих відносин у зоні взаємодії, засновані на згоді та взаємному сприйнят­ті, забезпечення володіння навичками та вміннями спілкування та саморегуляції, а також сприятливими контакту властивостями особистості); професіоналізм поліцейського (відповідність професійної підготовки поліцейського набутим компетенціям; наявність нави­чок застосування набутих професійних знань на прак­тиці; наявність внутрішнього ставлення поліцейського до вчинюваних ним професійних дій, як до дій, вчи­нюваних в інтересах Національної поліції України,
 в інтересах держави в цілому); діджиталізація полі­цейської діяльності.
 Автор виділяє три основних напрямки формування позитивного іміджу поліцейського: інформування, пе­реконання та зміна поведінки. Конкретні кроки даних напрямків запропоновано визначити та затвердити на нормативно-правовому рівні, а саме у Стратегії фор- муванняпозитивногоіміджуНаціональноїполіціїУкра- їни 2021-2026, затвердженій наказом МВС України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Shulga, Anastasia, та Tetyana Yaroshchuk. "ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК ТА ВЗАЄМОДІЯ ІМІДЖУ СУДОВОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ І ДОВІРИ ГРОМАДЯН: ПРОБЛЕМИ ТА СПОСОБИ УДОСКОНАЛЕННЯ". Public Administration and Regional Development, № 3 (11 квітня 2019): 192–218. http://dx.doi.org/10.34132/pard2019.03.12.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовується взаємозв’язок та взаємодія іміджу судової влади і довіри громадян до неї на сучасному етапі. На початку дослідження визначено поняття «імідж» та «імідж судової влади», а також що являє собою довіра в контексті сучасної науки та публічного управління. Наведено різні статистичні дані соціологічних досліджень, на основі яких зроблено висновок, що рівень довіри громадян до судової влади України занадто низький. Описано Індекс довіри до судової влади. Зазначено, що імідж судової влади прямо залежить від рівня довіри громадян до неї. Довіра та імідж судової влади взаємодіють між собою, заради досягнення однієї мети – гідне і справедливе вітчизняне правосуддя. У статті перераховані чинники, які впливають на рівень довіри до судової влади, тим самим погіршуючи її імідж. Результати окремих соціологічних досліджень свідчать про те, що найбільш проблемними факторами в українському правосудді, які впливають на зниження рівня довіри до судової влади є корупція та людський чинник. Підкреслено, що низький рівень довіри до суду є перешкодою для залучення іноземних інвестицій. Наприкінці статті зазначено, що зміна суб’єкта і процедури призначення суддів та строку їх перебування на посаді кардинальним чином не вплине на рівень корупції в системі правосуддя та довіри до судової влади, а також на якість, об’єктивність і незалежність роботи судів. Для покращення існуючої ситуації в системі вітчизняного правосуддя, насамперед, потрібно змінити ставлення самих суддів до того, що вони роблять, їхню свідомість та сприйняття навколишньої реальності. Зроблено висновок, що імідж судової влади відіграє неабияку роль не лише у питанні захисту прав і свобод та відновлення справедливості, а й у питанні економічного зростання всієї держави. Запропоновано напрями підвищення рівня довіри до судової влади та формування її позитивного іміджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Імідж"

1

Бойко, С. П. "Зовнішній імідж особистості". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пугачова, К. П., та А. В. Кальченко. "Піар-діяльність ОСС: імідж кожного - імідж усіх". Thesis, СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14455.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Качура, О. О. "Піар-діяльність ОСС: імідж кожного - імідж усіх". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14408.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Арнаутов, А. А. "Піар діяльності ОСС: імідж кожного - імідж усіх". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14373.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савотченко, О. О. "Піар-діяльність в ОСС: імідж кожного - імідж усіх". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14461.

Full text
Abstract:
Очевидно, що проблемою сьогоднішнього стану роботи органів студентського самоврядування є відсутність належного піару організації та результатів її діяльності. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14461
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ілляшенко, Сергій Миколайович, Сергей Николаевич Ильяшенко, Serhii Mykolaiovych Illiashenko та О. С. Река. "Особистісний імідж". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49173.

Full text
Abstract:
Особистісний імідж (уявлення про себе) залежить від двох складових: внутрішній Я і зовнішній Я. Внутрішній Я є образ про самого себе, про свої слабкі і сильні сторони. Цей образ часто залишається невідомим для інших. Зовнішній Я – це образ який ми робимо для інших. Як правило, далеко не всі люди задоволені враженням, яке справляють своїм іміджем, так як на практиці має місце суттєва різниця між враженням, яке людина справляє на оточуючих, і враженням, яке він має про самого себе. Часто володіючи величезними можливостями, талановиті і працьовиті люди не отримують просування по службі через відсутність необхідного іміджу. Через низьку самооцінку створюються бар'єри на шляху до власного успіху. У комунікаційній ситуації людина буде реагувати і вести себе в залежності від уявлення про себе і враження, яке вона хоче справити на інших.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ілляшенко, Сергій Миколайович, та О. С. Река. "Особистісний імідж". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45855.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Соловйова, А. А., та І. С. Ліштван. "Піар-діяльність органів студентського самоврядування: імідж кожного - імідж усіх". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14469.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Курпас, Д. О. "Імідж туристичного підприємства". Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20081.

Full text
Abstract:
Курпас, Д. О. Імідж туристичного підприємства : дипломна робота : 242 Туризм / Д. О. Курпас ; керівник роботи Гонта О. І. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 96 с.<br>Об’єктом дослідження є процес формування іміджу туристичного підприємства. Предметом дослідження є методичні та прикладні аспекти формування, аналізу та вдосконалення іміджу туристичного підприємства «TUI» з урахуванням внутрішніх та зовнішніх чинників його діяльності. Метою дослідження є обґрунтування чинників формування та напрямів вдосконалення іміджу туристичного агентства в сучасних умовах. Для досягнення мети вирішені наступні завдання: охарактеризувати сутність іміджу підприємства цілому; визначити основні складові іміджу туристичного підприємства; дослідити чинники формування позитивного іміджу підприємства; надати загальну характеристику організації та напрямам діяльності турагентства «TUI»; проаналізувати позитивні та негативні сторони діяльності обраного підприємства; розглянути перспективи діяльності компанії на міжнародному ринку; запропонувати заходи щодо покращення сформованого іміджу компанії<br>The object of research is the process of forming the image of a tourist enterprise. The subject of research is methodical and applied aspects of formation, analysis and improvement of the image of the tourist enterprise "TUI" taking into account internal and external factors of its activity. The purpose of the study is to substantiate the factors of formation and ways to improve the image of the travel agency in modern conditions. To achieve this goal the following tasks are solved: to characterize the essence of the image of the enterprise as a whole; identify the main components of the image of the tourist enterprise; to study the factors of formation of a positive image of the enterprise; provide a general description of the organization and activities of the travel agency "TUI"; analyze the positive and negative aspects of the selected enterprise; consider the prospects of the company in the international market; propose measures to improve the company's image.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Панченко, Юлія Валеріївна, Юлия Валериевна Панченко, Yuliia Valeriivna Panchenko та А. В. Подосинна. "Імідж політичного лідера". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13175.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах політичної самоорганізації українського народу гостро постала проблема формування нової генерації високопрофесійної, патріотично налаштованої і по-європейськи інтегративної еліти. Розгортання цього процесу збіглося за часом з навальним поширенням в Україні політичних технологій та методів сучасної іміджелогії, що значно активізувало політичне життя, загострило суперництво між політичними силами. Відтак актуальним стає аналіз найзначущіших аспектів формування і становлення іміджу політичних лідерів в Україні в період розбудови незалежної держави. Політичний імідж в сучасних умовах стає настільки важливим чинником, що з ним обов’язково змушені рахуватися політики, які прагнуть здобути владу чи утримати її. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13175
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Імідж"

1

Холод, О. М. Імідж: мовлення політиків. Т. 1. Європейський університет, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Порфімович, О. Л. Корпоративний імідж міліції України. АВРИО, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Холод, О. М. Імідж: мовлення політиків. Т. 2. 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Медіа-іміджі ВІЛ/СНІДу в Україні. Києво-Могилянська академія, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Конопка, Наталія. PR в міжнародних відносинах. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/24.02.2020.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник «PR в міжнародних відносинах» присвячений найважливішим аспектам PR-технологій у сфері міжнародних відносин, зокрема у ньому розглядаються поняття, суть та приниципи, історичний розвиток зв’язків з громадськістю; подано особливості комунікації з громадськістю, теорію та практику формування іміджу в системі PR; ключові аспекти стратегічного управління тощо. Особлива увага присвячена основам політичного та міжнародного PR, зокрема проаналізовано особливості лобістської діяльності, ключові аспекти формування політики державного брендингу та досвід для України. Посібник містить методичні рекомендації підготовки до практичних занять та індивідуально-дослідницького завдання, питання самопідготовки, самоконтролю й підготовки до заліку, список рекомендованих джерал та літератури, термінологічний словник, що сприятиме глибшому засвоєнню матеріалу. Для викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Імідж"

1

Demchuk, T. P. "МОДЕЛЬ СИСТЕМНОГО ОПИСУ ІМІДЖУ ОСОБИСТОСТІ." In VECTOR OF MODERN PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCE IN UKRAINE AND EU COUNTRIES. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-37-2.1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поплавська, Оксана, Наталія Данилевич та Дарія Пасічніченко. "СИСТЕМА РЕГЛАМЕНТУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ". У Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.), 2-ге вид. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.05.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практики та критичний аналіз регламентів організації трудової діяльності, зокрема у банківській сфері в умовах пандемії, що формують основу системи регламентування соціально-трудових відносин. Обґрунтовано, що під системою регламентування соціально-трудових відносин розуміється сукупність правил, стандартів, домовленостей щодо залучення, використання, реалізації праці, що дозволяє не лише ефективно реалізовувати такі відносини, але й досягати достатнього рівня якості, що сприяє формуванню позитивного бренду, іміджу компанії як роботодавця, забезпечує синергетичний ефект у реалізації цілей сталого розвитку. Авторські дослідження у банківській сфері дозволили узагальнити досвід та розробити рекомендації щодо формування системи регламентів соціально-трудової сфери, зокрема з організації трудової діяльності: унормування режиму праці та відпочинку, комунікацій, створення безпечних умов праці, організації робочих місць, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Імідж"

1

"Імідж підприємства засобами реклами та зв’язків з громадськістю". У ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кулинич, М. М., та Ю. В. Романюк. "Взаємодія та вплив громадських організацій на імідж Луцька". У JOURNALISM, ADVERTISING AND PR: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-118-3-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Поліщук, Н. В., та В. В. Мальованчик. "Імідж і професійне зростання педагога в сучасних умовах суспільства". У INNOVATIVE PROJECTS AND PROGRAMS ON PSYCHOLOGY, PEDAGOGY AND EDUCATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-173-2-32.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Трушевич, Г. Б. "Вплив мовного іміджу на формування політичного іміджу політика (на прикладі Президента США Річарда Ніксона)". У SCHOLARLY DISPUTES IN PHILOSOPHY, SOCIOLOGY, POLITICAL SCIENCE, AND HISTORY AMIDST GLOBALIZATION AND DIGITALIZATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-181-7-19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Петров, Павло. "ФЕНОМЕН ІМІДЖУ У ПРОЦЕСІ ДЕМОКРАТИЧНОГО ТРАНЗИТУ". У WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v1.47.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Білоцерківська, Юлія, та Наталія Кучеренко. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ІМІДЖУ ЖІНКИ". У WISSENSCHAFTLICHE ERGEBNISSE UND ERRUNGENSCHAFTEN: 2020. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/25.12.2020.v2.31.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Cавон, К. В. "Проблеми та перспективи внутрішнього іміджу України". У SCHOLARLY DISPUTES IN PHILOSOPHY, SOCIOLOGY, POLITICAL SCIENCE, AND HISTORY AMIDST GLOBALIZATION AND DIGITALIZATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-181-7-18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Орлов, Андрій, та Іван Власенко. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ В ЗАКЛАДАХ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА". У SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v5.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Оболенцева, Л. В. "ВИЯВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ІМІДЖУ МІСТА". У Integration of business structures: competition and cooperation. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-036-0-18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Арбузова, А. А. "Мотиваційна готовність керівників дошкільних закладів до формування професійного іміджу". У PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Імідж"

1

Размолодчикова, Іванна Вікторівна. Мотивація учіння як складник професійного становлення майбутнього вчителя початкових класів. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1737.

Full text
Abstract:
У статті зроблено спробу проаналізувати вплив внутрішньої мотивації на формування іміджу сучасного вчителя початкових класів. Досліджується проблема поняття «імідж». Висвітлено вплив культури на формування іміджу вчителя початкових класів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоус, О. С. Імідж педагога як основа його професійної діяльності. РВВ КГУ, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3341.

Full text
Abstract:
В статті розглядається проблема формування іміджу педагога ВУЗу як однієї з основ його професійної діяльності. Розкриваються структурні компоненти іміджу педагога, його основні складові та роль іміджевого впливу на студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Размолодчикова, Іванна Вікторівна. Імідж як складова професійної підготовки майбутнього вчителя. Видавництво ХДУ, 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1735.

Full text
Abstract:
У статті автором зроблено спробу проаналізувати теоретичні передумови створення позитивного образу сучасного вчителя. Висвітлено основні умови побудови і формування іміджу вчителя – необхідної складової педагогічної успішності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шестопалова, О. В. Імідж сучасного бібліотекаря як базовий елемент бібліотечного маркетингу. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/442.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Білоус, О. С. Імідж викладача вузу як інтегративний компонент його професійної компетентності. Копіювальний центр КПІ ДВНЗ «КНУ», друкарня Сергія Щербенка, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3364.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кулінка, Юлія Сергіївна, та Тетяна Віталіївна Ляхова. До аналізу поняття "гостинність". Бердянський державний педагогічний університет, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4340.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано поняття «гостинність», що означає надання комплексних послуг, яким притаманний особливий характер, що створює позитивний імідж підприємства та зумовлює «вторинний попит» на ці послуги, можна стверджувати, що на сьогодні розвинулася потужна індустрія гостинності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зашкола, Ю. І. Поняття комунікативного іміджу політика в сучасній лінгвістичній літературі. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5987.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Щербина, С. М., та І. Ю. Щербина. Самопрезентація як один із чинників створення позитивного іміджу особистості вчителя. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2013. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3092.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дікунова, О. А. Корпоративна культура як чинник формування позитивного іміджу бібліотеки вищого навчального закладу. НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/294.

Full text
Abstract:
З‘ясовано поняття корпоративної культури бібліотеки. Розглянуто корпоративну культуру як інструмент організаційного управління бібліотекою ВНЗ та як чинник формування її позитивного іміджу. Проаналізовано основні складові корпоративної культури бібліотеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Віняр, Г. М. Маркетингові комунікації в бібліотеці Криворізького державного педагогічного університету. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1426.

Full text
Abstract:
У статті описано форми маркетингової взаємодії бібліотечної установи і користувачів та громадськості. Основну увагу приділено роботі університетської бібліотеки над створенням позитивного сучасного іміджу, використанню сайту бібліотеки з рекламною метою, застосуванню сучасних інтернет-технологій у бібліографічному інформуванні та обслуговуванні користувачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography