Academic literature on the topic 'Інклюзивний туризм'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інклюзивний туризм.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інклюзивний туризм"

1

Матвійчук Л.Ю, д.е.н., професор та Чепурда Л.М., д.е.н., професор. "ФОРМУВАННЯ ДОСТУПНОГО СЕРЕДОВИЩА ІНКЛЮЗИВНОГО ТУРИЗМУ". Економічний форум 1, № 2 (2020): 74–80. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-2-9.

Full text
Abstract:
Інклюзивний туризм достатньо новий напрямок дослідження, у порівнянні з рекреаційним чи пізнавальним туризмом. Проте, трактування та значення понять, які визначають зміст дефініції «інклюзивний туризм», є предметом наукових дискусій. Аналіз світового досвіду засвідчив, що туристи з особливими потребами займають важливий сегмент туристичного ринку. Інклюзивний туризм є необхідним видом туризму у кожному туристичному регіоні різних рівнів. Це один з найбільш інтенсивно розвиваючих видів туризму.
 Детального аналізу потребує визначення змісту інклюзивного туризму, теоретичних та прикладних аспектів формування доступного середовища зазначеного виду туризму зважаючи на його специфіку.
 В статті проаналізовані підходи вчених до трактування поняття «інклюзивний туризм», визначено ключові критерії змістовного наповнення досліджуваного виду туризму (адаптивність, комунікативність, доступність, відповідність, безпека, інфраструктура та раціональність). Проведено аналіз змісту та значення доступного середовища інклюзивного туризму, доведено доцільність його формування, визначено ключові компоненти такого середовища (інституційні, просторові, інформаційні, комунікативно-організаційні). Доведено, що в інклюзивному туризмі, ключову роль відіграють туристичні суб’єкти – туристи, для якого надаються туристичні послуги та фахівці – які надають зазначені туристичні послуги або продають туристичні продукти. Визначено власне бачення поняття «інклюзивний туризм» як специфічний (безпечний) вид туризму, основною метою якого є безбар’єрний доступ до усіх туристичних ресурсів, позитивний психологічний клімат, рівність можливостей усіх туристів, повномасштабне інформування людей з особливими потребами про можливості того чи іншого туристичного об’єкту, а також передбачає швидку здатність суб’єктів туризму перелаштовуватись відповідно до запитів людей з особливими потребами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

КРАВЧЕНКО, Оксана. "ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ В УМОВАХ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: ПРИНЦИПИ, ФУНКЦІЇ, НАПРЯМИ ТА ВИДИ". Humanitas, № 1 (6 травня 2022): 42–49. http://dx.doi.org/10.32782/humanitas/2022.1.7.

Full text
Abstract:
У статті на основі вивчення наукових джерел розкрито зміст і спрямованість інклюзивного туризму як технології соціальної реабілітації в умовах закладу освіти. Основними функціями інклюзивного туризму є: соціальна відновлювана, психологічна, комунікативна, освітньо-пізнавальна, особистісно-орієнтована, компенсаторна, гедоністична, реабілітаційна, адаптаційна, соціалізаційна. Інклюзивний ефект від туристичних маршрутів буде суттєвим, якщо діяльність ґрунтуватиметься на таких принципах: незалежності, залучення, інформативності, комплексності, індивідуального підходу, можливості для реалізації внутрішнього потенціалу, стимулювання саморозвитку, необхідної підтримки, гідності, рівності, суб’єктності, принцип особливого підходу. Саме інклюзивний туризм дозволяє створити для людини з інвалідністю такі умови, які максимально компенсують її обмеження і дозволять стати активним учасником соціуму. На основі відомих розвідок з проблеми дослідження розроблено таку класифікацію видів інклюзивного туризму: за ціллю; за основним видом заняття; за способом пересування; за сезонністю; за складом туристів; за ступенем навантажень. Напрямами інклюзивного туризму виступають: природотерапія; релігійні маршрути; етнографічний туризм; культурно-пізнавальний туризм; віртуальний туризм. Інклюзивний туризм можна реалізувати через різні форми: безпосередньо відвідуючи туристичні об’єкти та дистанційно. Яскравим прикладом використання для інклюзивного туризму сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі є реалізація проекту факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» за підтримки Українського культурного фонду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Безугла, Людмила, Марія Бєлобородова та Тетяна Герасименко. "ФОРМУВАННЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ". Innovations and Technologies in the Service Sphere and Food Industry 2, № 6 (2022): 20–25. http://dx.doi.org/10.32782/2708-4949.2(6.2022.4.

Full text
Abstract:
В статті досліджено сутність та особливості формування інклюзивно-реабілітаційного туризму в Україні. Проаналізовано визначення поняття інклюзивно-реабілітаційний туризм з точки зору різних науковців. Встановлено, що особам, які мають обмежені можливості здоров’я інклюзивний туризм виступає не лише видом відпочинку, організації дозвілля, а також є можливістю реабілітації. Досліджуючи проблематику інклюзивно-реабілітаційного туризму в Україні проаналізовано його функціональну модель. Доведено, що в сучасних реаліях туризм виступає інноваційним інструментом в реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями та генерує в собі процес пізнання і ймовірність повної соціалізації. Доведено, що в майбутньому інклюзивно-реабілітаційний туризм стане основою підтримки людей, які мають обмежені можливості здоров’я та обмежені в доступі до туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ткач, У. В., та В. А. Даниленко-Кульчицька. "ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ ЯК ФАКТОР СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ: СУЧАСНІ ПІДХОДИ ТА ВИКЛИКИ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ДОСТУПНОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ". Інклюзивна економіка, № 4 (06) (30 грудня 2024): 41–46. https://doi.org/10.32782/inclusive_economics.6-6.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що особа з інвалідністю є споживачем послуг інклюзивного туризму. Інклюзивний туризм виступає потужним засобом реабілітації, можливістю оздоровлення, спілкування з людьми, ліквідації наявних психологічних бар’єрів, отримання психологічного задоволення від різних занять. Розглянуто, також, сутність поняття інклюзивний туризм, визначено його роль для реабілітації осіб з інвалідністю. Виявлено нормативно-правові акти, які регулюють надання туристичних послуг особам з інвалідністю. Розглянуто наявні підходи, які використовуються для надання туристичних послуг особам з інвалідністю. Розглянуто роль застосування інклюзивного туризму в якості фактора соціальної інтеграції в суспільство. Виявлено проблеми, що виникають у зв’язку із наданням туристичних послуг особам з інвалідністю, та оцінено перспективи вирішення визначених проблем у майбутньому. Підведено підсумки проведеного дослідження та визначено необхідність продовження проведення досліджень з обраної тематики у майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Безугла, Людмила, Тетяна Куваєва та Уляна Андрусів. "ФОРМУВАННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ТУРИЗМУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНОГО МАРКЕТИНГУ ТЕРИТОРІЙ". Scientific Bulletin of Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas (Series: Economics and Management in the Oil and Gas Industry), № 1(25) (17 липня 2022): 138–45. https://doi.org/10.31471/2409-0948-2022-1(25)-138-145.

Full text
Abstract:
Встановлено, що формування інклюзивного туризму викликано прагненням залучити й інтегрувати людей, які мають особливі потреби, до ведення активного соціального життя. Така ситуація обумовлена зростаючим використанням туризму як інструменту соціальної інтеграції, у тому числі для досягнення цілей сталого розвитку. Виявлено, що інклюзивний туризм є ключовим елементом формування туристичного, соціального та економічного потенціалу окремих територіальних громад та країни в цілому. Досліджено основний ефект від досягнення суттєвих соціальних змін за допомогою інклюзивного туризму. Доведено, що формування інклюзивного туризму здатне забезпечити конкурентоспроможність територіальних громад та покращити маркетинг територій. В умовах економічної глобалізації територіальні громади знаходяться в центрі завдань стратегій позиціонування регіонів та підвищення їхньої привабливості. Територія є як фактором, що забезпечує формування потенціалу, так і об’єктом дослідження. Визначено, що інклюзивний туризм забезпечує привабливість території, є доказом успішного розвитку і забезпечує зростання її інвестиційної привабливості. Доведено, що територіальні громади повинні запровадити реальні стратегії, щоб диференціювати себе та продовжувати залучати нових відвідувачів. Реалізація маркетингу передбачає низку дій у короткостроковій та середньостроковій перспективі з метою переконання суб’єктів туристичної діяльності у доцільності інвестування або реінвестувати в неї. Визначено, що здатність залучати та утримувати відвідувачів та бізнес є ключовим питанням у стратегіях територіального розвитку інклюзивного туризму. У той же час інклюзивний туризм є важливою складовою сталого розвитку. Доведено, що в Україні недостатньо уваги приділяється формуванню інклюзивного туризму у межах розвитку концепції сталого розвитку, а саме забезпечення безпечного та комфортного туризму для всіх відпочиваючих, незалежно від статі, раси, фізичних обмежень тощо. Незважаючи на великі можливості для розвитку інклюзивного туризму, існує низка проблем, серед яких: нерозвинена інфраструктура, низька якість послуг, відсутність безбар’єрного середовища для людей з обмеженими можливостями
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Маланчук, Лариса, та Павло Омелянюк. "ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ БЕЗБАР’ЄРНОГО ТУРИЗМУ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, № 103 (2023): 135–43. https://doi.org/10.31713/ve3202313.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність безбар’єрного туризму, зокрема зазначено, що цей термін має ще такі назви: «туризм доступних для всіх», «інклюзивний туризм». Розглянуто зарубіжний досвід державного управління розвитком безбар’єрного туризму, а саме розглянуто досвід таких країн як: Ізраїль, Франція, Іспанія та Польща. Відзначено, що досвід країн щодо розвитку безбар’єрного туризму передбачає державну підтримку переважно у напрямі створення доступної інфраструктури для туристів із різними формами інвалідності, забезпечуючи легкий доступ до громадського транспорту, готелів, пам’яток культури та інших об’єктів туристичної індустрії. Зроблено висновки, що безбар’єрний туризм може стати не лише джерелом нових можливостей для людей з інвалідністю в Україні, але й сприятиме розвитку туристичної галузі та загальному позитивному іміджу країни як сприятливого туристичного напрямку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кучеров, Геннадій Геннадійович, та Оксана Василівна Глов’юк. "ВАЖЛИВІСТЬ ІНКЛЮЗИВНОГО ТУРИЗМУ ДЛЯ ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ". Соціальна робота та психологія: освіта і наука, № 1 (29 листопада 2023): 21–25. http://dx.doi.org/10.32782/3041-1351/2023-1-4.

Full text
Abstract:
Вступ. Сучасне суспільство в умовах глобалізаційних трансформацій хоче бачити у людині особистість. Змалечку система освіти формує у дитини позитивні якості майбутньої особистості. Спочатку батьки, потім вихователі, вчителі, найближче оточення дитини, а також незнайомі люди опосередковано чи пряму впливають формування у характері позитивних аспектів. На нашу думку, туризм надзвичайно сильно впливає на розвиток в людині особистісних характеристик. За допомогою туризму ми формуємо особистість у завуальованій формі. Дитина бачить у туризмі лише спорт, тому охоче насолоджується цим видом діяльності. А для суспільства важливо, що туризм впливає на здоров’я та особистісні якості дитини. Поглиблення та незворотність соціально-економічних і політичних перетворень у всіх сферах суспільного життя України ставлять нові завдання перед суспільством. Це перш за все завдання виховання сучасного покоління в дусі активної творчої праці, дотримання та гармонізації інтересів суспільства та особистості, розвитку духовності людини, збереження її фізичного та морального здоров’я. Мета та завдання статті. Метою статті є з’ясування значення інклюзивного туризму для особистісного розвитку особи з інвалідністю, розкриття впливу мандрівок на внутрішній світ особи. Результати. Встановлено, що інклюзивний туризм виступає одним із ключових засобів формування особистості людини з інвалідністю. Зокрема, подорожі допомагають людям розвинути глобальне світобачення, виховують співчуття, здатні допомогти людині підвищити самооцінку, формують вміння адекватно взаємодіяти з навколишньою дійсністю. У контексті розгляду можливостей розвитку особистості найбільш ефективним є культурно-пізнавальний туризм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

КРАВЧЕНКО, Оксана. "Інклюзивний туризм як вид соціально-психологічної реабілітації студентів з інвалідністю". EUROPEAN HUMANITIES STUDIES: State and Society 1, № I (2019): 222–33. http://dx.doi.org/10.38014/ehs-ss.2019.1-i.17.

Full text
Abstract:
Для соціальної інтеграції осіб з інвалідністю важливе значення має здобуття як загальної, так і вищої освіти, що вмотивовує актуальність створення та забезпечення рівних умов доступу до вищої освіти, у тому числі забезпечення осіб з особливими освітніми потребами спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом та створенням для них вільного доступу до інфраструктури ВНЗ з урахуванням обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров’я. Особливого значення має впровадження нових засобів соціально-психологічної реабілітації в контексті розширення життєвого простору студентів з інвалідністю засобами інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму тощо. Визначено, що інклюзивний туризм являє собою дієву мікромодель інтегрованого суспільства (люди з інвалідністю та їх рідні; фахівці; здорові люди), що опинилися в реальних умовах, завдяки чому створюються оптимальні умови для проведення ефективної соціалізації дезадаптивних людей та інтеграції їх у суспільство. Висвітлено специфічні особливості та реабілітаційні функції туризму, схарактеризовано перспективні шляхи удосконалення соціально-виховного середовища ВНЗ для соціально-психологічної інтеграції студентів з інвалідністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

КРАВЧЕНКО, Оксана. "НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ТУРИЗМУ ЯК ЗАСОБУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, № 1 (2020): 128–47. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.403.

Full text
Abstract:
У статті окреслено, що поряд із організаційними заходами забезпечення дієвої структури інклюзивної освіти стоїть завдання пошуку ефективних технологій соціально-психолого-педагогічного супроводу дітей та молоді з особливими освітніми потребами, які сприятимуть нормальній соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство, формуватиме соціальні компетенції для налагодження дружніх стосунків з ровесниками у школі та поза її межами; уможливить належні способи взаємодії з колективом; створюватиме атмосферу спокійного прийняття відмінностей інших людей
 Такі програми раціонально запроваджувати чим раніше від дня народження. Тому на освіту покладається ключове завдання, яка має бути інклюзивною як за змістом, так і за суттю. Поряд з освітніми програмами мають бути реалізовані технології соціально-психологічної підтримки та реабілітації, які б сприяли психологічному відновленню та соціальній інтеграції дитини.
 Серед сфер діяльності для дітей та молоді найбільш цікавою і сприйнятливою є сфера дозвілля та відпочинку. Її доцільно використовувати на підставі рівних можливостей як потужний ресурс для пізнавальної та творчої роботи. Можливість пізнання культурної спадщини людства, подорожей та екскурсійних маршрутів є важливим реабілітаційним потенціалом.
 Впровадження таких програм мають усі законодавчі підстави, про що свідчать нормативні документи у сфері освіти, соціальної роботи, туризму.
 Аналіз змісту законодавчої бази із захисту прав людей з інвалідністю засвідчує, що їхня ефективна соціальна реабілітація є передумовою досягнення успіхів у людському, соціальному та економічному розвитку суспільства. Очевидно, що інклюзивний туризм має потужний реабілітаційних ресурс та інтегрує у собі пізнавальні, культурно-дозвіллєві, соціально-виховні, фізкультурно-оздоровчі, оздоровчі заходи, що стає перспективним напрямом подальших наукових розвідок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ДАНЧЕВСЬКА, Ірина, та Тетяна КАЛАЙТАН. "ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ". Development Service Industry Management, № 2 (30 травня 2024): 96–104. http://dx.doi.org/10.31891/dsim-2024-6(14).

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню світового досвіду інклюзивного туризму, стану та перспектив його розвитку в Україні з врахуванням наслідків російського вторгнення. У результаті дослідження виявлено, що частка населення планети з особливими потребами неухильно зростає. Тому світова індустрія туризму намагається бути адаптованою до відповідних змін. Доступність стосується не лише прав людини. Це також додаткова бізнес-можливість для дестинацій та компаній охопити всіх відвідувачів та збільшити свої доходи. Внаслідок військової агресії росії в Україні кількість осіб з інвалідністю значно зросла. Наразі, в Україні є дуже низька пропозиція доступних послуг в індустрії туризму, у той час як попит на такі послуги зростає. Виникає потреба у розробленні стратегії розвитку національного доступного туризму. Враховуючи обставини національна стратегія має включати: розвиток транспортної інфраструктури, мережі закладів харчування та розміщування туристів, збільшення кількості доступних турпродуктів, розвиток системи інформаційного забезпечення доступних туристичних послуг. У межах фінансового забезпечення національної стратегії запропоновано використовувати додаткові внутрішні джерела фінансування. А саме: покращення практики адміністрування туристичного збору; створення місцевих фондів розитку туризму, до яких мають спрямовуватись надходження від сплати туристичного збору, відповідно, з подальшим їх використанням на покращення доступності. З метою формування додаткових коштів, які б суб̕єкти господарювання могли спрямовувати на покращення доступності, необхідно зменшити ставку єдиного податку для малого бізнесу індустрії гостинності (до 1% з обороту). Реалізації запропонованих кроків сприятиме залученню додаткових коштів для фінансування стратегії розвитку доступного туризму в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Інклюзивний туризм"

1

Бєлоусова, Наталія Володимирівна. "Інклюзивний туризм або подорож без бар'єрів у сучасному суспільстві". Thesis, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м. Київ, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37218.

Full text
Abstract:
Інклюзивний туризм є актуальним для: мандрівників з важким багажем,людей з інвалідністю,люди з великою чи малою вагою та ростом,люди з тимчасовими проблемами здоров’я,літні люди,батьки з маленькими дітьми та вагітні,люди не володіючи іноземними мовами. Оскільки кожен із нас може отримати травму, то ми так само можемо набути певного досвіду «інвалідності». У таких випадках люди, які мають тимчасову інвалідність, можуть зіткнутися з тими самими проблемами, з якими стикаються особи, які не чують, не бачать або користуються інвалідним візком. У такий спосіб інвалідність також може вплинути або впливає на всіх нас.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Незгазинська, А. С. "Організація та розвиток інклюзивного туризму в Україні (на прикладі ТОВ «Селезньов Тур»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Nezghazynska.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування інклюзивного туризму. Проаналізовано пропозиції туристичних послуг для людей з обмеженими можливостями в Україні та в світі. Надано організаційно-економічну характеристику туристичного оператора ТОВ «Селезньов Тур». Запропоновано шляхи удосконалення розвитку інклюзивного туризму в Україні, розроблено тур для людей з обмеженими можливостями на прикладі ТОВ «Селенов Тур».<br>The work considers the theoretical aspects of the formation of inclusive tourism. The tourism-related services for people with disabilities in Ukraine and the world are analyzed. The organizational and economic characteristics of the tour operator LLC «Seleznyov Tour» are given. Ways to improve the development of inclusive tourism in Ukraine are proposed, and a tour for people with disabilities is developed based on the example of the LLC «Seleznyov Tour».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дяченко, Михайло Валентинович. "Потенціал інклюзивного туризму в соціальній реабілітації студентів з інвалідністю". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2840.

Full text
Abstract:
Дяченко М. В. Потенціал інклюзивного туризму в соціальній реабілітації студентів з інвалідністю : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 231 "Соціальна робота" / наук. керівник О. М. Приймак. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 93 с.<br>UA : Мета полягає в аналізі сучасного стану та перспектив інклюзивного туризму як засобу соціальної реабілітації студентів з інвалідністю. Об'єктом дослідження є соціальна робота з молодими людьми з інвалідністю. Предметом дослідження виступає потенціал інклюзивного туризму в соціальній реабілітації студентів з інвалідністю. Методи дослідження: дедукції, індукції, аналізу, синтезу, класифікації, вторинної обробки даних. Гіпотеза дослідження: інклюзивний туризм може бути визначений не лише як інноваційна технологія соціальної роботи, а й як специфічна лакуна з високим соціально-інтеграційним потенціалом для молодої особи з особливими потребами. Висновки: 1. Інклюзивний туризм є унікальним явищем для реабілітації студентів з інвалідністю та включає в себе як пізнавальний процес, так і дає можливість повноцінної вторинної соціалізації. Соціальна та психологічна реабілітація надасть студентові з інвалідністю змогу змінити соціальну роль в суспільстві, оволодіти технологіями ефективного функціонування в різних умовах перебування, соціально активізуватися у процесі туристичних заходів. 2. Соціально-реабілітаційний потенціал інклюзивного туризму може бути визначений як досить високий. Тимчасове залучення лише до деяких його форм студентів з інвалідністю призвело до підвищення рівня комунікабельності, самоорганізації, а також зниженні особистісної тривожності останніх.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мельниченко, А. Г. "Обґрунтування перспектив розвитку туристичної галузі (на прикладі Одеської облаті)". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11234.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретико-методологічні аспекти розвитку туристичної галузі, використано графічний матеріал для аналізу стану туристичної галузі в Одеському регіоні, здійснено аналіз кожної підгалузі та виявлено сильні та слабкі сторони, запропоновані шляхи покращення розвитку туристичної галузі. Використовуючи економічні показники розраховано ефективність та здійснено прогноз запропонованих методів розвитку туристичної галузі в Одеському регіоні.<br>Diploma thesis deals with theoretical and methodological aspects of tourism industry development, uses graphic material to analyze the state of the tourism industry in the Odessa region, analyzes each sub-sector and identifies strengths and weaknesses, and suggests ways to improve tourism industry development. Using the economic indicators, the efficiency is calculated and forecast of the proposed methods of development of the tourism industry in the Odessa region.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Іванова, Анастасія Геннадіївна. "Особливості організації активно-оздоровчого туризму осіб з обмеженими можливостями в умовах Карпатського регіону". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4111.

Full text
Abstract:
Іванова А. Г. Особливості організації активно-оздоровчого туризму осіб з обмеженими можливостями в умовах Карпатського регіону : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 242 "Туризм" / наук. керівник Н. В. Маковецька. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 92 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота – 92 сторінки, 5 таблиць, 77 літературних джерел. Мета дослідження – виявити альтернативний шлях покращення доступності туристичних об’єктів показу для осіб з обмеженими можливостями. У відповідності до поставленої мети передбачається виконання таких завдань: – вивчити характерні особливості адаптивної фізичної культури, її можливості в організації туристичної діяльності осіб з особливими потребами; – з’ясувати можливості Карпатського регіону щодо створення умов для активного туризму осіб з особливими потребами; – розробити проект будівництва канатної дороги на вершину гори Говерла (Івано-Франківська область). Об’єкт дослідження: досяжність туристичних об’єктів у регіоні для осіб з обмеженими можливостями. Предмет дослідження: шляхи підвищення транспортної доступності. Основна частина роботи присвячена дослідженню шляхів підвищення доступності туристичних об’єктів показу в Івано-Франківському регіоні для осіб з обмеженими можливостями.<br>EN : Qualification work – 92 pages, 5 tables, 77 literature sources. The purpose of the study is to identify ways to improve the accessibility of tourist facilities for people with disabilities. In accordance with the set goal, the following tasks are expected to be performed: - to study the characteristic features of adaptive physical culture, its possibilities in the organization of tourist activity for people with special needs; - to find out the possibilities of the Carpathian region to create conditions for active tourism of people with special needs; - to develop a project for the construction of a cable road on top of Mount Hoverla (Ivano-Frankivsk region). Object of research: accessibility of tourist facilities in the region for people with disabilities. Subject of research: ways to increase transport accessibility. Research methods: theoretical analysis of literature sources, comparative and projecting method. The main part of the work is devoted to the research of ways to increase the accessibility of tourist attractions in the Ivano-Frankivsk region for people with disabilities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інклюзивний туризм"

1

Аксьонова, О. П., та В. Г. Шоломицький. "Інклюзивні ігри «Ми разом!»: результати онлайн-опитування педагогів". У АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ТУРИЗМУ У СУЧАСНИХ УМОВАХ ЖИТТЯ. Liha-Pres, 2024. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-383-8-52.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography