Academic literature on the topic 'Інтерв’ю'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інтерв’ю.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інтерв’ю"

1

Гарачковська, Оксана. "Жанрові особливості інтерв’ю в сучасному інформаційному просторі." Український інформаційний простір, no. 1(7) (May 20, 2021): 86–93. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.1(7).2021.233879.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена осмисленню жанрових особливостей інтерв’ю в сучасному інформаційному просторі. Теоретико-методологічною базою дослідження стали праці сучасних журналістикознавців. Зокрема, специфіку жанроутворення в масмедіа досліджувала І. Артамонова. Прояв мультимедійності при адаптації інформаційних жанрів в інтернеті вивчає Н. Виговська. Вивченню телевізійного інтерв’ю з позицій семантичного і прагматичного аспектів присвятила своє дослідження Т. Попова тощо. З’ясовано, що сьогодні в ЗМІ все голосніше заявляють про себе інформаційні тексти, автори яких не ховаються за образом оповідача, як у класичній художній літературі, а розмовляють із адресатом. Окреслено, що інтерв’ю вважається одним із основних інформаційних жанрів у журналістській діяльності. Воно активно використовується в практиці масмедіа, зокрема, у структурі інформаційно-аналітичних і художньо-публіцистичних програм. У статті підкреслюється, що важливою жанровою рисою будь-якого інтерв’ю є його діалогічний характер. Тематична різноманітність такого популярного нині жанру як інтерв’ю в друкованих та електронних ЗМІ визначається двома основними типами: 1) інтерв’ю у зв’язку з чимось; 2) інтерв’ю ні про що. На основі проведеного дослідження зроблено висновок про те, що журналістські матеріали мають переважно діалогічний характер, незалежно від того, притаманна їм діалогічна форма викладу (як в інтерв’ю, або, скажімо, у бесіді) чи ні. Автор журналістського матеріалу в багатьох випадках безпосередньо звертається до читача, або ж аргументує для нього щось важливе у своїй свідомості як для співрозмовника. Сааме тому в журналістських текстах багатьох жанрів порушуються конкретні питання, пропонуються на них відповіді, наводяться докази на користь того чи іншого кута зору і висуваються контрдокази тощо, що створює ілюзію взаємообміну думками з читачем. Формування уявлень про жанрові особливості журналістики має вагому практичну значущість, оскільки дає можливість свідомо орієнтуватися в тій чи іншій пізнавальній ситуації на створення цілком конкретного типу тексту, максимально наближеного для адекватного висвітлення фактів, що зацікавили аудиторію та ЗМІ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мариківська, Г. А. "СПЕЦІФІКА ПІДГОТОВКИ ДО ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ МАЙБУТНІХ ПРАВООХОРОНЦІВ НА ЗАНЯТТЯХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki, no. 2 (November 12, 2021): 138–44. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-2-22.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена специфіці підготовки до ділового спілкування майбутніх правоохоронців на заняттях з української мови професійного спрямування. У статті дається визначення феномена «ділове спілкування», виокремлюються уміння здійснювати ділове спілкування; визначається низка вимог до ділового спілкування; дається визначення понять «ділова бесіда», «інтерв’ю» як загальноприйнятих жанрів ділової комунікації в роботі правоохоронця; дається аналіз ділової бесіди й інтерв’ю; розглядаються рекомендації щодо проведення ділових бесід, інтерв’ю з метою їх ефективності; дається характеристика невербальних засобів спілкування; доводиться доцільність використання ігрових методів на заняттях з української мови професійного спрямування з метою формування навичок проведення ділової бесіди й інтерв’ю. Доведено, що значну роль у процесі підготовки до ділового спілкування відіграє використання ігрових методів, сюжетно-рольових та ділових ігор, характерною особливістю яких є імпровізаційне розігрування учасниками процесу заданої проблемної ситуації професійної взаємодії, під час якої вони виконують ролі різних персонажів. Доведено, що під час підготовки майбутніх правоохоронців доцільно застосовувати ігри-змагання, сенс яких полягає в можливості багатократного використання мовних одиниць у процесі спілкування учасників для досягнення різних проблемних ігрових цілей. Їх комунікативна спрямованість забезпечується орієнтацією учасників на вирішення лінгвістичних та екстралінгвістичних завдань. Також для розвитку здібностей ділового спілкування студентів можна використовувати рольові та ділові ігри. Доведено, що з метою навчити студентів правильно поводитися, досягати мети під час ділової бесіди, інтерв’ю, інтерв’ювання доцільно застосовувати різноманітні рольові й ділові ігри, що моделюють різноманітні ситуації службової діяльності правоохоронців: бесіди з правопорушниками, громадськістю, колегами, потерпілими, обвинуваченими, свідками, злочинцями тощо; інтерв’ю поліцейських. Перспективним напрямом у комунікативній підготовці правоохоронців до професійної діяльності ми вважаємо розроблення викладачами сюжетно- рольових і ділових ігор, що стосуватимуться різних ситуацій професійної діяльності правоохоронців.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тищенко, О., and А. Тищенко. "Інтерв’ю кандидатів с.-г. наук, старших наукових співробітників відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства НААН Олени Тищенко та Андрія Тищенка." Аграрні інновації, no. 9 (December 14, 2021): 79–81. http://dx.doi.org/10.32848/agrar.innov.2021.9.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Боровик, Віра, and Віктор Клубук. "Інтерв’ю кандидатів с.-г. наук, старших наукових співробітників відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства НААН Боровик Віри та Клубука Віктора." Аграрні інновації, no. 8 (November 5, 2021): 100–104. http://dx.doi.org/10.32848/agrar.innov.2021.8.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лавриненко, Ю. "Інтерв’ю доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, головного наукового співробітника відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Юрія Лавриненка." Аграрні інновації, no. 6 (July 9, 2021): 82–84. http://dx.doi.org/10.32848/agrar.innov.2021.6.13.

Full text
Abstract:
Інтерв’ю доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, головного наукового співробітника відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Юрія Лавриненка
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Базалій, Г., and Л. Усик. "Інтерв’ю кандидатів сільськогосподарських наук, провідних наукових співробітників відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Галини Базалій та Людмили Усик." Аграрні інновації, no. 7 (September 24, 2021): 92–94. http://dx.doi.org/10.32848/agrar.innov.2021.7.15.

Full text
Abstract:
Інтерв’ю кандидатів сільськогосподарських наук, провідних наукових співробітників відділу селекції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Галини Базалій та Людмили Усик
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Krylova-Grek, Yuliya. "РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ МОВЛЕННЄВОЇ ОСОБИСТОСТІ МЕДІАФАХІВЦЯ В ТЕКСТАХ ЗМІ." Psycholinguistics in a Modern World 16 (December 11, 2021): 155–59. http://dx.doi.org/10.31470/10.31470/2706-7904-2021-16-155-159.

Full text
Abstract:
В нашому дослідженні ми представили психолінгвістичний підхід до аналізу медіатексту, зокрема розглянули параметри мовленнєвої поведінки які дозволяють дослідити інтенції автора. У дослідженні ми використали метод аналізу наукових джерел, узагальнення проаналізованої літератури, методи контент-аналізу та психолінгвістичного аналізу тексту. Психолінгвістичний аналіз медіатексту дозволяє виявити інтенції та завдання автора. Він ґрунтується на аналізі лінгвістичних та нелінгвістичних засобів, які використовує медіафахівець в публікації. Завдяки психолінгвістичному аналізу текстів ми виявили параметри на основі яких можна досліджувати мовленнєву особистість медіафахівця та виявляти його інтенції. Основні прийоми організації тексту включають: аналіз назви статті; аналіз відібраних експертів та співрозмовників для інтерв’ю; аналіз питань які ставить журналіст; аналіз коментарів медіафахівця під час інтерв’ю або огляду подій; чи має місце одностороннє висвітлення подій; аналіз нелінгвістичних засобів для підсилення змісту тесту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зєня, Л. Я. "ІНТЕРВ’Ю-ПОРТРЕТ Компаративістика в освіті: Україна та світ." Vìsnik KNLU. Serìâ “Psihologìâ ta pedagogìka” / Visnyk KNLU. Series "Pedagogy and Psychology", no. 32 (July 10, 2020): 11–17. http://dx.doi.org/10.32589/2412-9283.32.2020.207746.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Chubarko, V. V. "Роль церкви в подіях Майдану: на матеріалах інтерв’ю." Grani 18, no. 5 (April 14, 2015): 6–11. http://dx.doi.org/10.15421/1715090.

Full text
Abstract:
У представленій статті автором розглядається роль Церкви в подіях Майдану впродовж листопада 2013­лютого 2014 рр. Українська Революція Гідності дала можливість церквам різної конфесійної приналежності визначитися щодо своєї участі у соціально­політичному процесі, продемонструвати відповідність проголошеного церквою соціального вчення конкретній практиці його реалізації. Переважна більшість церков і релігійних організацій України адекватно відповіла на виклики епохи, вийшовши на Майдан разом із своїм народом, із віруючими своєї конфесії і надаючи їм духовну, молитовну та іншу підтримку. Стан розробки даної проблеми спонукав автора доповнити загальну картину локальним опитуванням, яким охоплені саме рядові духовники українського народу, що мають особливу думку з приводу подій Майдану. Аналізуються результати якісного дослідження, цільову групу якого склали священики Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Православної Церкви Московського Патріархату, Української Греко­католицької Церкви, Церкви Євангельських християн­баптистів. Визначається ставлення Церкви до Майдану як до важливого суспільного явища, досліджується, яким чином Церква долучилася до майданного протесту українського народу, а також акцентується увага на висновках, які зробила Церква з подій Революції Гідності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Якименко, Олена Олександрівна. "Семантико-прагматичні особливості слова письменник як репрезентанта концепту." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 6, no. 2 (November 30, 2011): 228–35. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v6i2.756.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто функціонування слова письменник як репрезентанта концепту АВТОР на матеріалі інтерв’ю, присвячених темі літератури. Проаналізовано його сполучуваність, відтінки значення, експресивне й оцінне навантаження. Наголошено на вербалізації загальноприйнятих та індивідуальних уявлень про письменника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Інтерв’ю"

1

Руденко, Ю. П. "Інтерв’ю як домінуючий жанр сучасної спортивної журналістики." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81531.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено специфіку жанру інтерв’ю, з’ясовано його важливість для розвитку сфери спорту. Схарактеризовано основні особливості проведення спортивного інтерв’ю. Проаналізовано різні приклади спортивних інтерв’ю, з’ясовано ключові особливості організації зустрічі з людиною, пов’язаною зі спортивною діяльністю. Створено інформаційний продукт – інтерв’ю із гравцем 2 ліги України з футболу, центральним півзахисником команди "Реал Фарма" Олександром Косяченко.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Слюсарева, Є. О., Віталій Миколайович Король, Виталий Николаевич Король, and Vitalii Mykolaiovych Korol. "Інтерв’ю з Марією Василівною Слюсаревою." Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78003.

Full text
Abstract:
Вивчення історії, як це не банально було б сказано, то не тільки завчити певну кількість дат та змогти вільно їх пригадати в будь-якій ситуації. Ні! Майбутні історики та й узагалі будь-яка освічена людина мають володіти вмінням детально і грамотно аналізувати події, виокремлювати головне з цілої купи буденної інформації, критично ставитися до неї, а також знаходити нові джерела, з яких можна почерпнути щось досі невідоме. До таких джерел належить царина усної історії. У інтерв’ю і спогадах пересічна літня людина може висвітлити те чи інше питання зсередини, тобто як учасник та свідок історичних подій. І це буде зовсім інший ракурс, ніж інформація з офіційних джерел.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мурашко, К. В., Віталій Миколайович Король, Виталий Николаевич Король, and Vitalii Mykolaiovych Korol. "Інтерв’ю з Марфою Гордіївною Тараненко." Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78009.

Full text
Abstract:
Життя героїні мого інтерв'ю легким не назвеш. Марфа Гордіївна Тараненко наразі проживає у селі Воскресенка Буринського району на Сумщині. Війна, полон, знущання, голод, все це наклало свій відбиток, потім років з сім тому втрата найріднішої людини. Але вона пам'ятає все і ділиться з нами своїми спогадами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кучерявенко, В. А. "Лінгвопрагматичні особливості інтерв’ю з творчою особою-професіоналом (перекладацький аспект)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86827.

Full text
Abstract:
У ході дослідження розкрито лінгвопрагматичну специфіку інтерв'ю з творчою особою-професіоналом, зокрема, визначено його лексичні, синтаксичніт та граматичні особливості, окреслено проблемні аспекти їх відтворення. Особливу увагу приділено перекладацьким прийомам та стратегіям відтворення специфічної лексики, структурно-організаційних особливостей інтерв'ю в процесі перекладу, методології навчання перекладу інтерв'ю. Проведена розвідка має значення в контексті розширення аспектології та методології теорії та практики перекладу, лінгвопрагматики.
В ходе исследования раскрыта лингвопрагматическая специфика интервью с творческим лицом-профессионалом, в частности, определены его лексические, синтаксические и грамматические особенности, очерчены проблемные аспекты их воспроизведения. Особое внимание уделено переводческим приемам и стратегиям воспроизведения специфической лексики, структурно-организационных особенностей интервью в процессе перевода, методологии обучения переводу интервью. Проводимая разведка имеет значение в контексте расширения аспектологии и методологии теории и практики перевода, лингвопрагматики.
The work is devoted to the problem of research of linguistic pragmatics of the text of the interview, which is a topical issue in the context of modern anthropocentric research in the field of linguistics and in terms of translation science. The object of research is the texts of English-language interviews with a creative professional and their translations into Ukrainian. The subject of the research is the linguistic and pragmatic features of the English-language interview with a creative professional and their translations into Ukrainian. In the course of the research the linguo-pragmatic specifics of the interview with a creative person-professional are revealed, in particular, its lexical, syntactic and grammatical features are determined, problematic aspects of their reproduction are outlined. Particular attention is paid to translation techniques and strategies for reproducing specific vocabulary, structural and organizational features of the interview in the translation process, the methodology of teaching the translation of the interview. The conducted research is important in the context of expanding the aspectology and methodology of the theory and practice of translation, linguopragmatics.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бих, С. С. "Стилістичні особливості текстів-інтерв'ю у сучасній англомовній пресі." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30531.

Full text
Abstract:
У статті розглядається особливості інтерв’ю як одного з жанрів текстів масової комунікації. З’ясовуються особливості текстів публіцистичного стилю та жанру інтерв’ю, що визначають специфіку текстів інтерв’ю у пресі. Виявляються особливості вживання стилістичних засобів та фігур у текстах-інтерв’ю сучасної англомовної преси. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30531
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Александрова, В. А. "Тематичні відеоінтерв’ю для YouTube-проекту: добіка відеозаписів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75433.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кармазін, С. "Вплив формату телепередачі на методи ведення інтерв’ю (на прикладі авторської програми "В гостях у Дмитра Гордона")." Thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/84702.

Full text
Abstract:
Проблемне інтерв’ю – найскладніше з усіх різновидів цього жанру. Інтерв’юер повинен заздалегідь продумати основні тези бесіди, свої питання і судження, а також – можливі контраргументи співрозмовників, їх реакцію на свої питання і свою – на їх відповіді. Пошук найбільш раціональних прийомів ведення інтерв’ю, що допомагає висвітлити проблемні моменти, сьогодні на часі, оскільки смаки телеглядачів постійно змінюються, а задоволення потреб вибагливого споживача інформації потребує як творчого підходу, так і особливої поведінки журналіста.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дух, Марина Володимирівна. "Збереження прагматичного потенціалу висловлювань при перекладі на матеріалі інтерв’юМеганМаркл та Принцеси Діани." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11602.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто проблеми перекладу текстів-інтерв’ю на основі матеріалу інтерв’юМеганМаркл з ОпроюВінфрі та Принцеси Діани з Мартіном Баширом. Висвітлено найбільш часто вживані перекладацькі трансформації та шляхи перекладу текстів-інтерв’ю, описані характерні трансформації при перекладі висловлювань в текстах-інтерв’ю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Магдисюк, Людмила Іванівна, Богдана Василівна Павлова, Liudmyla I. Mahdysiuk, and Bohdana V. Pavlova. "Психокорекційна робота практичного психолога з неповнолітніми правопорушниками." Thesis, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, 2018. http://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/15566.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день стрімко поширюється злочинність серед неповнолітніх, традиційні методи боротьби і покарання є недостатньо дієвими. Тобто, немає ознак того, що вище зазначені заходи допомогли б остаточно змінити спосіб життя неповнолітнього у суспільстві. Навпаки, природною реакцією на жорстокість стає ще більша жорстокість та агресія, що призводить тільки до зростання рівня злочинності і рецидивів. Важливо проводити відповідну роботу з такими особами, яка буде спрямована на зміну визначених особливостей психіки, тобто станів, ознак, процесів і котра допоможе зменшити поширення злочинності серед даної категорії осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Юрченко, Т. О., and П. А. Горлач. "Складові підготовки до інтерв'ю." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22234.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Інтерв’ю"

1

Гаврош, О. Д. Закарпатське століття: 20 інтерв"ю. Ужгород: Мистецька Лінія, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гаврош, О. Д. Закарпатське століття: 20 інтерв"ю. Ужгород: Мистецька Лінія, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бандурка, О. М. Інтерв"ю і статті (автопортрет політика). Харків: Видавництво Національного університету внутрішніх справ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сугоняко, О. Банки: проростання крізь постсоціалізм ( Виступи, інтерв`ю, статті ). Київ: Сівера, 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гаман, В. Розмови з академіками: Інтерв"ю. Всі ми були радянськими людьми. Київ: Логос, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ребошапка, І. Всесвіт усного і писаного слова. Vol. 2, Літературознавчі розвідки, статті, інтерв"ю, рецензії та принагідні відгуки. Бухарест: RCR Editorial, 2013.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гандзілевська, Галина, and Сергій Штурхецький. Прикладна акмеологія для тих, хто прагне успіху. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/978-617-7328-88-8.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник призначений насамперед для слухачів навчальних дисциплін «Психологія життєуспіху», «Прикладна акмеологія», «Журналістика», зокрема, студентів спеціальності «013 Психологія», «053 Початкова освіта», «061 Журналістика», а також для тих, кому цікава проблема досягнення професійного успіху в акмеперіоді. На прикладі соціокультурної адаптації мігрантів запропоновано акмеологічну модель реалізації життєвого сценарію. Особливу увагу у посібнику приділено феномену «професійний сценарій», вивченню чинників процесу відновлення та примноження його акмеологічних ресурсів. Навчальний посібник пропонує для майбутніх вчителів початкової школи інформаційний ресурс щодо шляхів досягнення професійного успіху, а для майбутніх психологів – практичний інструментарій акмеолога. Майбутні журналісти, окрім кращого розуміння героїв/героїнь своїх публікацій, планування власної кар’єри, зможуть розвинути таку з компетенцій, як здатність до адаптації та дії в новій ситуації. Запропоновано форми, методи й засоби психолого-акмеологічного супроводу вчителя початкової школи у час реформ. Разом з тим посібник буде корисним для всіх, хто прагне досягати вершинного успіху в усіх життєвих сферах. Посібник побудовано у формі інтерв’ю Сергія Штурхецького у Галини Гандзілевської. Містить інтерв’ю з Г.Гандзілевською на радіопередачі «Теорія всього» (ведучі Д. Шевчук, В. Лебедюк); використано результати докторської дисертації Г. Гандзілевської на тему: «Психологія життєвих сценаріїв у акмеперіоді українських емігрантів», її роздуми на сторінці в мережі Facebook «Життєві сценарії: теорія і практика».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Баталов, В. Г. Інтерв"ю не для преси. К., 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

На совість : Нариси, ст., інтерв"ю. Львів, 1988.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кручик, І. П. Жага художнього тексту: рецензії, есеї, інтерв"ю. К., 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Інтерв’ю"

1

Antsibor, A. І. "ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ГЛИБИННОГО ІНТЕРВ’Ю З МЕТОЮ АНАЛІЗУ АВТОБІОГРАФІЧНОГО НАРАТИВУ РЕСПОНДЕНТА-АУТСАЙДЕРА." In VECTOR OF MODERN PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCE IN UKRAINE AND EU COUNTRIES, 21–37. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-37-2.1.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інтерв’ю"

1

Власова, Аніта. "ЖАНРОВА СПЕЦИФІКА РЕПОРТАЖУ-ІНТЕРВ’Ю." In The results of scientific mind's development: 2019. 유럽과학플랫폼, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/22.12.2019.v2.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Алексенко, С. Ф. "Вираження згоди в жанрі телевізійного інтерв’ю: лінгвопрагматичний аспект." In PHILOLOGICAL SCIENCES AND TRANSLATION STUDIES: EUROPEAN POTENTIAL. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-110-7-26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Галацька, В. Л. "Жанр інтерв’ю в театральній періодиці України: дискурс, стратегії, практики." In THE EUROPEAN DEVELOPMENT TRENDS IN JOURNALISM, PR, MEDIA AND COMMUNICATION. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-000-1-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Інтерв’ю"

1

Великодна, Мар’яна Сергіївна. Позасвідоме психоаналітика як об'єкт емпіричних досліджень (аналіз публікацій із бази Scopus за 1 півріччя 2017 року). Науковий вісник ХДУ., 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3874.

Full text
Abstract:
Мета роботи – проаналізувати сучасні тенденції в дослідженнях позасвідомого психоаналітика сві-товою психоаналітичною спільнотою. Методи. У статті подано результати кількісного (методом контент-аналізу) та якісного (методами узагальнення й систематизації) аналізу статей, присвячених різним аспектам вивчення позасвідомого психоаналітика, опублікованих у фахових психоаналітичних журналах із переліку Scopus за І півріччя 2017 року. Згідно з ними, усього із 447 статей у 22 журналах виявлено 17 робіт, які містять результати емпіричних досліджень феноменології функціонування та прояву позасвідомого психоаналітиків. Результати. Виявлено, що переважно емпірична частина в них ґрунтується на клінічних випадках та інтерв’ю з психоаналітиками, тренінговими аналітиками й супервізорами. У них, зокрема, виявлено три загальні групи ключових понять, що є актуальним предметом вивчення в указаний період: контрпе-ренесення, ревері та позасвідома комунікація. Описано короткий огляд уведених категорій у кожній із груп, як-от: матриця перенесення-контрперенесення, нарцисичні потреби психоаналітика, аналітичний еротизм, переживання щодо закінчення психоаналізу, мовчання й оніміння психоаналітика, позасві-дома фантазія й позасвідома інтерсуб’єктивність. Висновки. Узагальнено, що позасвідоме психоаналітика та феноменологія його прояву в аналітич-ній роботі залишається в постійному фокусі досліджень, виконаних у різних психоаналітичних підхо-дах, охоплюючи не лише безпосередню клінічну практику (у тому числі зі специфічними категоріями аналізантів), а й тренінгову підготовку кандидатів і супервізорську оцінку. Класична та лаканівська школи більшою мірою зосереджені на дослідженні контрперенесення, британська школа – ревері та несвідомої фантазії, інтерсуб’єктивісти зацікавлені в дослідженні можливості і здатності психоа-налітика використовувати своє позасвідоме у створенні особливої інтерсуб’єктивної реальності між ним та аналізантом. Єдність у поглядах на позасвідоме психоаналітика відзначено в ідеях про його чутливість, про діагностичну цінність переживань, що виникають на сесіях, а також про небезпеку в нехтуванні впливом власного позасвідомого на психоаналітичний процес.Ключові слова: емпатія, контрперенесення, несвідоме, позасвідома комунікація, позасвідоме, психоаналіз, ревері, сприймання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography