Academic literature on the topic 'Інфраструктура туризму'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інфраструктура туризму.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інфраструктура туризму"

1

Матвійчук Л.Ю, д.е.н., професор та Чепурда Л.М., д.е.н., професор. "ФОРМУВАННЯ ДОСТУПНОГО СЕРЕДОВИЩА ІНКЛЮЗИВНОГО ТУРИЗМУ". Економічний форум 1, № 2 (2020): 74–80. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-2-9.

Full text
Abstract:
Інклюзивний туризм достатньо новий напрямок дослідження, у порівнянні з рекреаційним чи пізнавальним туризмом. Проте, трактування та значення понять, які визначають зміст дефініції «інклюзивний туризм», є предметом наукових дискусій. Аналіз світового досвіду засвідчив, що туристи з особливими потребами займають важливий сегмент туристичного ринку. Інклюзивний туризм є необхідним видом туризму у кожному туристичному регіоні різних рівнів. Це один з найбільш інтенсивно розвиваючих видів туризму.
 Детального аналізу потребує визначення змісту інклюзивного туризму, теоретичних та прикладних аспектів формування доступного середовища зазначеного виду туризму зважаючи на його специфіку.
 В статті проаналізовані підходи вчених до трактування поняття «інклюзивний туризм», визначено ключові критерії змістовного наповнення досліджуваного виду туризму (адаптивність, комунікативність, доступність, відповідність, безпека, інфраструктура та раціональність). Проведено аналіз змісту та значення доступного середовища інклюзивного туризму, доведено доцільність його формування, визначено ключові компоненти такого середовища (інституційні, просторові, інформаційні, комунікативно-організаційні). Доведено, що в інклюзивному туризмі, ключову роль відіграють туристичні суб’єкти – туристи, для якого надаються туристичні послуги та фахівці – які надають зазначені туристичні послуги або продають туристичні продукти. Визначено власне бачення поняття «інклюзивний туризм» як специфічний (безпечний) вид туризму, основною метою якого є безбар’єрний доступ до усіх туристичних ресурсів, позитивний психологічний клімат, рівність можливостей усіх туристів, повномасштабне інформування людей з особливими потребами про можливості того чи іншого туристичного об’єкту, а також передбачає швидку здатність суб’єктів туризму перелаштовуватись відповідно до запитів людей з особливими потребами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хмара, Марина, та Ольга Торченюк. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ". ГРААЛЬ НАУКИ, № 4 (16 травня 2021): 443–48. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.07.05.2021.080.

Full text
Abstract:
У статті розглядається екстремальний туризм в Україні. Висвітлюються основні вектори розвитку екстремального туризму в регіонах України, а саме, у Чорнобилі, Криворіжжі та на Закарпатті. Аналізується їх туристична інфраструктура та визначаються перспективні напрямки впровадження екстремальних турів на ринку туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тищук І.В. , Поліщук Л.М. , Колісник Б.І. "ТУРИСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ". Економічний форум 1, № 3 (2019): 80–88. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-3-13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Patiichuk, Viktor, та Oksana Lukashuk. "Основні православні релігійно-паломницькі центри Італії". Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, № 2 (29 травня 2017): 54–66. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2017-02-54-66.

Full text
Abstract:
Досліджено основні православні релігійно-паломницькі центри Італії. Узагальнено поняття релігійно-паломницького центру. Виділено два основних функціональних види релігійно-паломницького туризму, як паломницький туризм та релігійний туризм екскурсійно-пізнавальної спрямованості. Проаналізовано значення релігійно-паломницького туризму для розвитку економіки цієї держави. Зауважено та обґрунтовано факт, що Італія займає лідируючі позиції в Європі та світі за рівнем розвитку туристичної галузі та кількості щорічних туристів. Розглянуто поширення основних міжнародних релігійно-паломницьких центрів на території країни та описано їх головні святині. Встановлено, що важливими релігійнопаломницькими регіонами Італії є Північний та Центрально-Західний. Вивчено територіальні відмінності в розміщенні сакрально-паломницьких центрів Італії. Виділено основні релігійно-паломницькі регіони країни та їх ключові територіально-паломницькі центри. Встановлено, що сучасна економіка Італії європейської держави є однією з найрозвинутіших у країнах ЄС, а також рівень життя італійського населення в цілому є порівняно високим не тільки у Європі, але й світі зокрема, тому послуги на туристичне обслуговування, включаючи паломницьке, в цій країні є досить високими. Зауважено, що релігійно-паломницький туризм в Італії має значні подальші перспективи, через сучасну структуру економіки, що дозволило Італії стати однією із найрозвиненіших держав серед країна ЄС. Розкрито відмінності щодо забезпечення релігійно-паломницьких турів у православ’ї та католицизмі. Зазначено, що основними проблемами, які перешкоджають успішному розвитку сучасного італійського релігійно-православного туризму є роздрібненість і локалізація туристичного бізнесу в регіонах через брак ефективної централізованої координації, невміння розвивати нові туристичні пропозиції, недостатньо розвинута інфраструктура, нестача добре підготовлених туристичних кадрів і гідів-перекладачів, труднощі із залученням міжнародних інвестицій, через недостатньо налагоджену адміністративну систему й надмірну бюрократизацію процесу. Узагальнено головні проблеми та вказано на перспективи розвитку релігійнопаломницького туризму в Італії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ганський, Володимир. "ТУРИЗМ І ТУРИСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ПОЛІСЬКОГО ВОЄВОДСТВА У 1920–1930-ТІ РР." Litopys Volyni, № 23 (20 квітня 2021): 63–67. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2020.23.11.

Full text
Abstract:
У статті показано специфіку розвитку туризму та рівень туристичної та супутньої інфраструктури на території Поліського воєводства в міжвоєнний період. Полісся було своєрідним туристичним регіоном у міжвоєнній Польській Республіці, яке дало ім’я Поліському воєводству з центром у м. Берестя (тоді – Брест-над-Бугом, раніше – Брест-Литовськ). Воєводство, будучи одним із найбільших по площі в усій ІІ Речі Посполитій, в той же час мало мінімальну мережу залізниць, незначну протяжність автомобільних доріг із твердим покриттям і вкрай поганий стан грунтових доріг. Низька щільність населення, великі відстані між населеними пунктами, заплутана мережа дрібних, часто відсутніх на картах доріг і стежок, яка стрімко змінювалася під впливом сезонних коливань рівня води, робили практично неможливими піші та велосипедні похо- ди по регіону без місцевих провідників. Це робило регіон важкодоступним для масового відвідування і залишало можливості лише для розвитку туризму, заснованого на наявних шляхах комунікації, зокрема водного туризму. Практично всі цікаві туристам об’єкти спадщини і населені пункти в регіоні можна було відвідати, подорожу- ючи водними маршрутами. Єдиним маршрутом, на якому існувала можливість ознайомлення з регіоном на влас- ному автомобілі, була траса Берестя – Кобрин – Береза-Картузька – Івацевичі і далі до кордону Польщі з СРСР. Водночас південна частина воєводства була буквально пронизана мережею регулярної пароплавної комунікації. Однак найпоширенішим засобом туристичної комунікації на Поліссі в 1920–1930-ті роки була байдарка або каяк. Центрами туризму у воєводстві були в основному міста (в першу чергу Пінськ і Брест, а також інші), які були адміністративними, економічними і культурними центрами регіону. Саме в них була зосереджена велика части- на об’єктів розміщення (готелів, постоялих дворів, мебльованих кімнат, турбаз, тощо) та громадського харчу- вання (ресторанів, кав’ярень, корчм тощо).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бошота, Неля Василівна, та Василь Васильович Папп. "ТУРИСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЇЇ РОЛЬ У РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ В РЕГІОНІ". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», № 2(50) (28 вересня 2017): 117–22. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2017.2(50).117-122.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Smal B. "ІНСТИТУЦІЙНІ ЗАСАДИ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ". Economic forum 1, № 4 (2021): 62–69. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-4-9.

Full text
Abstract:
В статті визначено основні причини, які перешкоджають підвищенню якості продукції та послуг туристичних дестинацій в регіонах України: нерозвинута туристична інфраструктура, недосконале інституційне забезпечення, низька кваліфікація кадрів, низький рівень промоції та комунікації між суб’єктами туристичної діяльності.
 Виокремлено зміст інституційної інфраструктури забезпечення якості продукції та послуг туристичних дестинацій. Структуровано елементи туристичної інфраструктури регіонів. Запропоновано застосовувати інструменти підвищення рівня якості продукції та послуг індустрії гостинності в регіоні, які ґрунтуються на методичних засадах поетапного аналізу досягнення визначених цілей, відповідно до наявної ситуації в регіоні та впливу відповідних факторів. Доведено, що стимулюючі важелі є надзвичайно актуальними в карантинний та посткарантинний період, оскільки індустрія туризму є найбільш чутливою до таких процесів. В основу процесу підвищення якості продукції та послуг покладено організаційно-економічні засади розвитку туристичних дестинацій та метод ієрархії визначення важелів для реалізації цілей та політики стимулювання якості продукції та послуг індустрії гостинності в регіоні
 Для реалізації регіональних програм розвитку індустрії туризму та гостинності, а також під час формування стандартизованих продуктів та послуг туристичних дестинацій, запропоновано, на основі міжнародного досвіду та зважаючи на сучасні фактори впливу, такі як COVID-19, впроваджувати регіональні стандарти якості та гостинності. Регіональні стандарти якості продукції та послуг індустрії гостинності запропоновано формувати зважаючи на специфіку туристичної привабливості регіону та наявних туристичних дестинацій. Таке документальне врегулювання процесів якості продукції та послуг індустрії гостинності сприятиме створенню умов для збільшення доходів регіону через збільшення туристичних потоків, підвищить туристичну конкурентоспроможність регіонів, зменшить рівень безробіття та стимулюватиме соціально-економічний розвиток територій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Безугла, Л. С., та Т. В. Ільченко. "АНАЛІЗ ЕКОТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ФОРМУВАННЯ ЇЇ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ". Підприємництво та інновації, № 11-2 (29 травня 2020): 72–77. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.30.

Full text
Abstract:
У статті досліджено екотуристичну інфраструктуру та її складові елементи. Визначено сутність екологічного туризму та його особливості. Здійснено аналіз наявності і функціонування колективних закладів розміщення в Україні. Встановлено ключову мету екологічного туризму, яка ґрунтується на усамітненні від міського шуму та взаємодії з навколишнім середовищем. Доведено, що екотуризм відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку економіки країни. Сформовано складові елементи екотуристичної інфраструктури. Проаналізовано стан матеріальної бази туризму в Україні загалом. Визначено проблемні аспекти екотуристичної інфраструктури України, котрі ґрунтуються на недостатній розвиненості транспортної системи та дорожньої цільової туристичної інфраструктури, їх невідповідності світовим стандартам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kholyavka, V. Z., H. S. Leshko, O. M. Mochulska та A. O. Kukhtiyi. "СУЧАСНІ АСПЕКТИ, ФАКТОРИ ВПЛИВУ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОГО ТА ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ". Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, № 1 (8 липня 2019): 25–33. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2019.1.10280.

Full text
Abstract:
Мета: проаналізувати сучасний стан, специфіку функціонування туристичної інфраструктури, вивчити зовнішні і внутрішні фактори, основні тенденції та перспективи розвитку медичного й лікувально-оздоровчого туризму в Україні. 
 Матеріали і методи. У дослідженні застосовано бібліосемантичний, структурно-логічний, математично-статистичний та аналітичний методи.
 Результати. Україна має досить розвинену туристичну інфраструктуру. Виникнення і розвиток лікувально-оздоровчого та медичного туризму в нашій країні зумовлені унікальним набором природних і рекреаційних ресурсів. Україна має достатню кількість курортів різної спеціалізації, які зможуть задовольнити широкий спектр потреб турис­тів із метою лікування та реабілітації, але щоб привернути увагу іноземних і вітчизняних туристів, українським курортам необхідно вирішити ряд проблем, пов’язаних із фінансуванням, управлінням та модернізацією. Стратегії розвитку курортів державного та місцевого значення мають врахувати запровадження ефективної системи фінансування, створення системи заохочення інвестицій у модернізацію та будівництво закладів санаторно-курортної галузі, надання доступних за ціною послуг, дотримання державних і міжнародних стандартів, підвищення рівня сервісу.
 Висновки. Медичний та лікувально-оздоровчий туризм – один із найперспективніших видів туризму України, що розвиваються під впливом низки політичних та економічних факторів, які зумовлені трансформаційними процесами, що відбуваються в країні. Наша держава має значний природний потенціал для розвитку цієї галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Новикова, В. І. "Види туризму та його інфраструктура: теоретичні питання і стан в Україні в контексті проведення футбольного чемпіонату Євро-2012". Географія та туризм, Вип. 13 (2011): 55–60.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інфраструктура туризму"

1

Івашова, Надія Василівна, Надежда Васильевна Ивашова, Nadiia Vasylivna Ivashova та О. А. Лозова. "Розвиток туризму в Україні: проблеми та перспективи". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32662.

Full text
Abstract:
Туризм – це одна із перспективних галузей економіки. Вона є однією із найпопулярніших галузей, бо часто не потребує великих вкладень грошей. В Україні є всі перспективи стати багатою країною, якщо приділяти більше уваги розвитку туризму. Наша країна має вигідне географічне положення, природні ресурси, територіальні ресурси, культурне надбання тощо. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32662
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сердюк, К. Я. "Розвиток оздоровчо-лікувального туризму в Україні". Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22709.

Full text
Abstract:
Сердюк, К. Я. Розвиток оздоровчо-лікувального туризму в Україні : дипломна робота : 242 «Туризм» / К. Я. Сердюк ; керівник роботи О. І. Гонта ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 64 с.<br>Οб’єктοм дοслідження є лікувальнο-οздοрοвчий туризм. Предметοм дοслідження є вивчення сучасного стану лікувальнοοздοрοвчοгο туризму в Україні, йοгο прοблем та перспектив рοзвитку. Мета кваліфікаційної роботи полягає в узагальненні теоретикометодичних та практичних засад розвитку оздоровчо-лікувального туризму в Україні та розробці практичних рекомендацій щодо його активізації. Завданнями кваліфікаційної роботи: рοзглянути лікувальнο-οздοрοвчий як οдин із видів туризму; сфοрмулювати οснοвні визначення лікувальнο-οздοрοвчοгο туризму; виділити види лікувальнο-οздοрοвчοгο туризму; виοкремити οзнаки лікувальнο-οздοрοвчοгο туризму; рοзкрити осοбливοсті, принципи та функції лікувальнο-οздοрοвчοгο туризму; дοслідити ресурсний пοтенціал для рοзвитку лікувальнο-οздοрοвчοгο туризму; прοаналізувати стан рοзвитку οздοрοвчοлікувальнοгο туризму на націοнальнοму ринку туристичних пοслуг; виявити οснοвні οсередки лікування та οздοрοвлення населення; прοаналізувати οснοвні бальнеοлοгічні курοрти; рοзкрити прοблемні аспекти рοзвитку οздοрοвчοлікувальнοгο туризму; дοслідити перспективи рοзвитку οздοрοвчο-лікувальнοгο туризму. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо пожвавлення розвитку οздοрοвчο-лікувальнοгο туризму в Україні.<br>The object of research of the final qualification work is medical and health tourism. The subject of the qualification work is the study of the development of medical and health tourism in Ukraine, its problems and prospects for development. The purpose of the qualification work is to generalize the theoretical and methodological and practical principles of research on the development of health tourism in Ukraine and to develop practical recommendations for its activation. The tasks of the qualification work are: to consider medical and health tourism as one of the types of tourism; to formulate the basic definitions of medical and health tourism; identify the main types of medical and health tourism; to single out signs of medical and health tourism; to reveal features, principles and functions of medical and health tourism; to explore the resource potential for the development of health and tourism tourism; to analyze the state of development of health and medical tourism in the national market of tourist services; identify the main centers of treatment and rehabilitation of the population; to analyze the main balneological resorts; to reveal problematic aspects of development of health-improving and medical tourism; explore the prospects for the development of health tourism. According to the results of the research, proposals were formulated to revive the development of health and medical tourism in Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Слюсар, А. К. "Туристичний потенціал Києва і його вплив на розвиток готельно-ресторанного бізнесу столиці". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7873.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Нещерет, А. С. "Аналіз і оцінка туристичного потенціалу України". Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20577.

Full text
Abstract:
Нещерет, А. С. Аналіз і оцінка туристичного потенціалу України : магістерська робота : 242 Туризм / А. С. Нещерет ; керівник роботи Роговий А. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 95 с.<br>Предметом дослідження теоретико-методичні та практичні аспекти формування та розвитку туристичного потенціалу. Об’єктом дослідження є туристичний потенціал території України. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей формування туристичного потенціалу території держави та обґрунтування шляхів підвищення ефективності його використання в сучасних умовах. Досягнення мети кваліфікаційної роботи вимагає вирішення наступних завдань: дослідити туристичний потенціал держави, а саме його сутність та особливості формування; розглянути роль інфраструктури в формуванні туристичного потенціалу країни; провести аналіз туристичного потенціалу України, дати характеристику сучасного стану туристичної індустрії; здійснити аналіз ефективності використання туристичних ресурсів України; запропонувати напрямки зміцнення туристичного потенціалу держави; розглянути шляхи підвищення ефективності використання вітчизняного туристичного потенціалу. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо впровадження заходів, що дадуть змогу підвищити ефективність використання туристичного потенціалу в Україні та світі.<br>The subject of research is theoretical-methodical and practical aspects of formation and development of tourist potential. The object of research is the tourist potential of the territory of Ukraine. The purpose of the qualification work is to study the peculiarities of the formation of the tourist potential of the territory of the state and substantiation of ways to increase the efficiency of its use in modern conditions. Achieving the goal of qualification work requires the solution of the following tasks: to explore the tourist potential of the state, namely its essence and features of formation; consider the role of infrastructure in shaping the country's tourism potential; to analyze the tourist potential of Ukraine, to characterize the current state of the tourism industry; to carry out the analysis of efficiency of use of tourist resources of Ukraine; to suggest directions of strengthening the tourist potential of the state; consider ways to increase the efficiency of domestic tourism potential. Based on the results of the study, proposals have been formulated for the implementation of measures that will increase the efficiency of the use of tourism potential in Ukraine and the world.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Первишина, Тетяна Михайлівна. "Сутність та складові туристичної інфраструктури у Дніпропетровській області". Thesis, ПУЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/7568.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рачинська, Оксана Миколаївна. "Особливості залучення інвестицій в туристичну сферу України". Thesis, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2016. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/5321.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Близнюк, Анастасія Вікторівна. "Сучасний стан та перспективи розвитку туристичної інфраструктури Харківського регіону". Thesis, ПУЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/7566.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бугас, Василь Валерійович. "Зелений туризм в Україні: проблеми та перспективи розвитку". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7864.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Міжгородська, А. О. "Аналіз і оцінка туристичного потенціалу Чернігівської області". Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22715.

Full text
Abstract:
Міжгородська, А. О. Аналіз і оцінка туристичного потенціалу Чернігівської області : дипломна робота : 242 «Туризм» / А. О. Міжгородська ; керівник роботи О. М. Кальченко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 72 с.<br>Об’єктом дослідження є туристичний потенціал України та Чернігівської області. Предметом дослідження є аналіз та оцінка туристичного потенціалу Чернігівської області та його складових. Мета роботи, полягає у здійсненні аналізу туристичного потенціалу Чернігівської області з визначенням практичних проблем та перспектив подальшого розвитку. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: визначення поняття туристичний потенціал та його складових елементів; з’ясування особливостей туристичних ресурсів, як основи формування туристичного потенціалу території; аналіз сучасного стану туристичної інфраструктури України; оцінювання обсягів туристичних потоків Чернігівської області; визначення потенціалу Чернігівської області на міжнародному туристичному ринку; аналіз проблем розвитку туризму в Чернігівській області; визначення пріоритетних напрямів розвитку туризму в Чернігівській області.<br>The object of research is the tourist potential of Ukraine and Chernihiv region. The subject of the research is the analysis and assessment of the tourist potential of Chernihiv region and its components. The purpose of the thesis is to analyze the tourist potential of the Chernihiv region with the definition of practical problems and prospects for further development. The objectives of the final qualification work are: define the concept of tourist potential and its constituent elements; to find out the features of tourist resources as the basis for the formation of the tourist potential of the territory; to analyze the current state of the tourist infrastructure of Ukraine; to estimate the volume of tourist flows in the Chernihiv region; to determine the potential of Chernihiv region in the international tourist market; to analyze the problems of tourism development in Chernihiv region; identify priority areas for tourism development in the Chernihiv region.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Іванова, Анастасія Геннадіївна. "Особливості організації активно-оздоровчого туризму осіб з обмеженими можливостями в умовах Карпатського регіону". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4111.

Full text
Abstract:
Іванова А. Г. Особливості організації активно-оздоровчого туризму осіб з обмеженими можливостями в умовах Карпатського регіону : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 242 "Туризм" / наук. керівник Н. В. Маковецька. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 92 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота – 92 сторінки, 5 таблиць, 77 літературних джерел. Мета дослідження – виявити альтернативний шлях покращення доступності туристичних об’єктів показу для осіб з обмеженими можливостями. У відповідності до поставленої мети передбачається виконання таких завдань: – вивчити характерні особливості адаптивної фізичної культури, її можливості в організації туристичної діяльності осіб з особливими потребами; – з’ясувати можливості Карпатського регіону щодо створення умов для активного туризму осіб з особливими потребами; – розробити проект будівництва канатної дороги на вершину гори Говерла (Івано-Франківська область). Об’єкт дослідження: досяжність туристичних об’єктів у регіоні для осіб з обмеженими можливостями. Предмет дослідження: шляхи підвищення транспортної доступності. Основна частина роботи присвячена дослідженню шляхів підвищення доступності туристичних об’єктів показу в Івано-Франківському регіоні для осіб з обмеженими можливостями.<br>EN : Qualification work – 92 pages, 5 tables, 77 literature sources. The purpose of the study is to identify ways to improve the accessibility of tourist facilities for people with disabilities. In accordance with the set goal, the following tasks are expected to be performed: - to study the characteristic features of adaptive physical culture, its possibilities in the organization of tourist activity for people with special needs; - to find out the possibilities of the Carpathian region to create conditions for active tourism of people with special needs; - to develop a project for the construction of a cable road on top of Mount Hoverla (Ivano-Frankivsk region). Object of research: accessibility of tourist facilities in the region for people with disabilities. Subject of research: ways to increase transport accessibility. Research methods: theoretical analysis of literature sources, comparative and projecting method. The main part of the work is devoted to the research of ways to increase the accessibility of tourist attractions in the Ivano-Frankivsk region for people with disabilities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography