Academic literature on the topic 'Programy pro základní školy'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Programy pro základní školy.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Programy pro základní školy"

1

Sýkorová, Pavla. "Koncept Standardů společného základu ve Spojených státech amerických: výuka čtení v primárním vzdělávání." Pedagogická orientace 26, no. 1 (April 2, 2016): 117–34. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2016-1-117.

Full text
Abstract:
Cílem tohoto článku, který se pohybuje na pomezí přehledové a teoretické studie, je představit čtenáři kurikulární dokument Standardy společného základu Spojených států amerických (Common core state standards). První část kapitoly přibližuje pojetí Standardů společného základu napříč celým školním vzděláváním. Další pasáže jsou věnovány analýze standardů pro vzdělávací oblast anglický jazyk se zaměřením na závěrečné výstupy jednotlivých ročníků koncipovaných pro výuku čtení, blíže prezentují standardy zacílené na čtvrtý ročník primární školy a nabízí komparativní pohled výuky čtení ve Standardech společného základu a v Rámcovém vzdělávacím programu pro základní vzdělávání. Studie naznačuje rozdílnosti v závěrečných výstupech pro výuku čtení na základní škole, v nichž bylo např. zjištěno, že české kurikulum oproti americkému plně neakceptuje esteticko-výchovnou složku literatury.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Rusek, Martin. "Efekt zařazení chemie do kurikula středních odborných škol nechemického zaměření." Scientia in educatione 5, no. 2 (December 22, 2014): 13–29. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.113.

Full text
Abstract:
Příspěvek je zaměřen na efekt, který má zařazení chemie do rámcových vzdělávacích programů pro obory vzdělání středního odborného vzdělávání. Tento efekt je zjišťován jako rozdíl mezi postoji žáků k chemii po ukončení základní školní docházky a po ukončení středoškolské výuky chemie, tedy v prvním ročníku střední odborné školy nechemického zaměření. Zjištěné výsledky jsou propojeny s výsledky dříve provedených výzkumů v této oblasti. Z koncepčního hlediska je nutné podniknout potřebné kroky směrem ke zvýšení kvality výuky chemie na těchto školách, jelikož právě na nich studuje většina žáků středních škol tvořící následně všeobecné mínění společnosti.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Uličná, Klára. "To see or not to see: Profesní vidění budoucích učitelů anglického jazyka a budoucích učitelů pro 1. stupeň se specializací na anglický jazyk." Pedagogická orientace 27, no. 1 (April 15, 2017): 81–103. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2017-1-81.

Full text
Abstract:
Cílem empirické studie je prozkoumat profesní vidění budoucích učitelů anglického jazyka. Pozornost je věnována především tomu, jakých doménově obecných i doménově specifických jevů si studenti učitelství všímají, ovšem sledována je také oblast uvažování založeného na vědění, tedy jak nad identifikovanými jevy přemýšlejí. Zaměřujeme se na rozdíl povahy vybraných aspektů profesního vidění mezi budoucími učiteli anglického jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy a budoucími učiteli pro 1. stupeň se specializací na anglický jazyk. V první části textu vymezíme koncept profesního vidění v kontextu přípravného vzdělávání učitelů. Další část je věnována samotnému výzkumnému šetření, a to obsahové analýze nestrukturovaných reflexí studentů pořízených na základě sledování videozáznamu stejné výuky anglického jazyka na základní škole. Výsledky studie naznačují, že mezi studenty učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy (AJ2) a budoucími učiteli pro 1. stupeň se specializací na anglický jazyk (AJ1) je statisticky signifikantní rozdíl ve všímání si kategorie žák. Tato kategorie je následně podrobena hlubší analýze s cílem odhalit, v jakých aspektech se obě zkoumané skupiny studentů liší. Ukazuje se, že se tak děje především ve věnování pozornosti oborovým a oborovědidaktickým aspektům výuky (AJ2) a klimatu třídy (AJ1) a v uvažování nad viděným prostřednictvím hodnocení (AJ1) a interpretace (AJ2).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Simonová, Jaroslava. "Charakteristiky dobré základní školy z pohledu rodičů." Pedagogická orientace 27, no. 1 (April 15, 2017): 136–59. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2017-1-136.

Full text
Abstract:
Přes poměrně velké množství prací, které se v mezinárodním kontextu věnovaly zkoumání rodičovských preferencí, neexistuje univerzální shoda na tom, co je pro rodiče při výběru školy nejdůležitější. Obvykle si rodiče cení výsledků vzdělávání, socioekonomického složení žáků, možnosti komunikace a zapojení do života školy nebo tříd s menším počtem žáků, sdílených hodnot a stylu výuky. Cílem stati je popsat charakteristiky dobré školy z pohledu českých rodičů s využitím dat získaných v longitudinálním šetření CLoSE od reprezentativního vzorku 2008 rodičů dětí v předškolním věku, a to pomocí obsahové analýzy a deskriptivních statistik, a porovnat informace zjištěné metodou otevřeného a uzavřeného dotazování. Rodiče očekávají, že škola bude poskytovat jim a jejich dětem individualizovaný přístup orientovaný nejenom na dobré vzdělávací výsledky, ale především na co nejlepší kvalitu života, a umožní jim podílet se na utváření podoby školního vzdělávání svých dětí.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Boháč, Artur, and Zuzana Jelínková. "Terénní výuka zeměpisu pro základní školy: realizace na Ještědu." ACC Journal 24, no. 3 (December 31, 2018): 16–31. http://dx.doi.org/10.15240/tul/004/2018-3-002.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Dvořák, Dominik, Karel Starý, and Petr Urbánek. "Malá škola po pěti letech: proměny školy v době reformy." Pedagogická orientace 25, no. 1 (February 28, 2015): 9–31. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2015-1-9.

Full text
Abstract:
Již více výzkumů konstatovalo, že kurikulární reforma českého školství nedosáhla očekávaných cílů, o příčině však nepanuje shoda. V našem příspěvku popisujeme mechanismus problematické implementace reformy v jedné základní škole a vliv různých aktérů a úrovní systému na školu. Nejprve je představena metoda analýzy kongruence jako nástroj pro propojování dat a teoretického rámce v případové studii. Následně jsou načrtnuty dvě různé teorie změny. Empirická část příspěvku popisuje proces změny školy v průběhu více než pěti let. Důraz je kladen na interakci mezi vnitřními vývojovými procesy ve škole a vnějšími vlivy přicházejícími z vyšších úrovní vzdělávacího systému. Metodou kvalitativní případové studie byla longitudinálně sledována základní škola, která se na počátku výzkumu nacházela v kritické situaci. Analyzovanými daty jsou především rozhovory s vedením, učiteli a žáky, školy, pozorování vyučovacích hodin a dokumenty školy. Škola ve sledovaném období projevila značnou vnitřní kapacitu ke změně, avšak současně vykazuje velkou skepsi k národní reformě a implementuje ji pouze formálně. Vize rozvoje školy je formulována velmi odlišně od diskurzu reformy. Pro vysvětlení dosavadní implementace reformy se teoretické rámce, jež předpokládají složitou síť aktérů a zájmů určujících výsledek reformy, jeví vhodnější než názory, které vidí hlavní problém v učitelích.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Vácha, Zbyněk. "Didaktické využití školních zahrad v České republice na primárním stupni základních škol." Scientia in educatione 6, no. 1 (July 1, 2015): 80–90. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.143.

Full text
Abstract:
Hlavním cílem výzkumu bylo zmapovat aktuální stav využívání školních zahrad ve výuce na primárním stupni základních škol v České republice, determinovat potenciální možnosti začlenění školních zahrad do výuky v budoucnosti, a potvrdit hypotézu, že školní zahrada poskytuje vhodný výukový prostor pro výuku na primárním stupni základních škol a zároveň nabízí dostatek příležitostí pro aplikaci badatelsky orientovaných prvků.Na výzkumu participovalo 119 učitelů ze 119 základních škol a 44 studentek Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích studujících obor učitelství pro 1. stupeň základních škol. Data byla získávána dotazníkovým šetřením a analýzou školních vzdělávacích programů. Z výsledku výzkumu vyplývá, že školní zahrady jsou ve výuce na prvním stupni základních škol využívány v rámci všech definovaných vzdělávacích oblastí a jsou postupnětransformovány, z čistě pěstitelských, na prostory, které umožňuji učitelům do výuky zařadit praktické aktivity v nejrůznějších disciplínách. Představují tak vhodné prostředí pro aplikaci prvků badatelsky orientovaného vyučování.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Pavlátová, Věra, and Roman Kroufek. "Pohled učitelů na obtížnost vybraných environmentálních pojmů v učebnicích pro základní školy." Scientia in educatione 9, no. 2 (December 31, 2018): 57–79. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.1012.

Full text
Abstract:
Článek se zaměřuje na identifikaci environmentálních fenoménů (pojmů), které mohou představovat problém při začleňování do vědomostních struktur žáků základní školy. Na základě přítomnosti těchto fenoménů v kurikulárních dokumentech, zejména v učebnicích, většiny ročníků základní školy jich bylo vybráno dle předem stanovených kritérií rovných dvacet. Fenomény spadají do oblasti EV vzdělávání; objevují se v kurikulu 1. i 2. stupně ZŠ; byly konzultovány s metodiky a pedagogy; patří buď mezi klíčové fenomény EV vzdělávání, nebo u nich lze předvídat potíže v pochopení; lze mezi nimi najít souvislosti. Prezentujeme pohled začínajících i zkušených učitelů (N = 60) obou stupňů ZŠ na tyto fenomény, a to z hlediska jejich obtížnosti pro žáky a z hlediska vzniku případných miskoncepcí. Respondenti se ke každému fenoménu vyjadřovali na pětistupňové Likertově škále a také případně slovně. Pro srovnání učitelů prvního a druhého stupně byl u každého sečten počet bodů udělených jednotlivým fenoménům, výsledný součet charakterizoval konstrukt „vnímání obtížnosti fenoménů tím kterým učitelem. Reliabilita výzkumného nástroje byla dostačující (α = 0,89). Byl prokázán slabý vliv délky praxe učitelů na sledovaný konstrukt (r = 0,32, p < 0,001). Rozdíl ve vnímání sledovaných fenoménů mezi učiteli prvního a druhého stupně se prokázat nepodařilo (p = 0,19). Výsledná analýza pak rozděluje fenomény na snadno pochopitelné, průměrně pochopitelné, a obtížně pochopitelné a srovnává výsledky s jinými výzkumy. Jsou diskutovány možné důvody pro výběr těchto fenoménů pedagogy a naznačeny další směry výzkumu řešené problematiky.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Samková, Libuše. "Didaktické znalosti obsahu budoucích učitelů 1. stupně základní školy před studiem didaktiky matematiky." Scientia in educatione 7, no. 2 (December 31, 2016): 71–99. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.254.

Full text
Abstract:
Předkládaná studie se věnuje problematice zkoumání didaktických znalostí obsahu v matematice v kontextu vzdělávání budoucích učitelů 1. stupně ZŠ. Jako nástroj pro zkoumání těchto znalostí představuje výukovou pomůcku Concept Cartoons. První část příspěvku uvádí přehled souvisejícího výzkumu, v druhé části popisujeme kvalitativní výzkum s přípravnou studií. Přípravná studie byla zaměřena na způsob použití Concept Cartoons jako nástroje pro zkoumání didaktických znalostí obsahu, vlastní výzkum byl zaměřen na zkoumání didaktických znalostí obsahu u budoucích učitelů 1. stupně ZŠ. Účastníky výzkumu byli studenti druhého ročníku pětiletého magisterského oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ, kteří ještě nenavštěvovali univerzitní kurz didaktiky matematiky. Zájem byl soustředěn na znalosti v oblasti číselných oborů. Výsledky šetření potvrdily, že neformální základy didaktických znalostí obsahu mohou někteří budoucí učitelé úspěšně získávat z vlastních zkušeností v roli žáka/studenta na základní škole, střední škole a během nedidaktických univerzitních kurzů. Analýza dat odhalila několik respondentů s dobrou znalostí učebních úloh a žákových miskoncepcí. Zároveň jsme však objevili i respondenty, kteří nejsou schopni rozlišovat mezi identifikací, příčinou a nápravou chyby a kteří mají o možném uvažování žáků nerealistické mylné představy. Obecné výsledky šetření jsou ve studii doloženy konkrétními datovými úryvky.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Vítečková, Miluše, Miroslav Procházka, and Marie Najmonová. "Vnímání jinakosti dětmi na prvním stupni základních škol." Pedagogická orientace 28, no. 2 (August 15, 2018): 290–305. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2018-2-290.

Full text
Abstract:
Cílem článku je představit vnímání jinakosti dětmi na 1. stupni základní školy na základě využití podnětů z práce s příběhem v hodině českého jazyka. Příspěvek lze také vnímat jako podklad pro výukovou praxi a jako příklad toho, jak pracovat s tématy jinakosti a odlišnosti na 1. stupni základní školy. Text obsahuje výsledky výzkumného šetření realizovaného ve 12 třídách 1. stupně základních škol (3.–5. třídy). Jde o analýzu videozáznamů 12 vyučovacích hodin, verbálních projevů žáků, jejich transkriptů, a to v průběhu celé vyučovací jednotky, v níž děti pod vedením učitelky pracují s uceleným didaktickým materiálem. Dětem jsou kladeny otázky týkající se jejich nazírání na odlišnost, a to v kontextu obsahu příběhu. Text podstatou svého příběhu dává prostor pro vyjádření pocitů spojených s odlišností, vytváří podněty pro argumentaci postojů orientovaných k chování se v situaci nepřijetí okolím. Výzkumné šetření se zaměřuje na tyto otázky: jak žáci 1. stupně vnímají odlišnost, jakou mají subjektivní zkušenost s odlišností, jaké jsou jejich návrhy řešení situace v případě nepřijetí okolím, jaký je jejich pohled na druhé nepřijímající odlišnost. Vzhledem k tomu, že jde při práci s konkrétním textem i o čtení s předvídáním, je dalším analyzovaným tématem navrhované dokončení příběhu. Z výsledků výzkumného šetření vyplynulo, že žáci na 1. stupni přijímají odlišnost bez větších problémů, spíše se hůře vyrovnávají s nespravedlností. V situacích, kdy se sami setkávají s nepřijetím, výzkum naznačuje, že i přes prožívané obtíže v kolektivu žáci preferují setrvání v prostředí, které znají.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Programy pro základní školy"

1

Caklová, Michaela Bc. "Evropské vzdělávací programy a základní školy v kraji Vysočina." Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-1210.

Full text
Abstract:
Práce je zahájena obecným pojednáním o pojmech vzdělání a vzdělávání. Dále popisuje politiku Evropské unie v oblasti vzdělávání a obecně strukturu podpory směřující z Evropské unie. Dále se práce zaměřuje především na evropské vzdělávací programy, podprogramy a jiné formy mezinárodní spolupráce, které jsou využitelné základními školami. Praktická část se zabývá dotazováním v kraji Vysočina a dále popisem konkrétních příkladů mezinárodních projektů realizovaných vybranými základními školami v kraji Vysočina.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kormaňák, Tomáš. "Jednoduchý informační systém pro základní a střední školy." Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2010. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-72113.

Full text
Abstract:
The subject of this project is to develop an information system for recording study achievements of primary and secondary school students with an online access for their parents. In the first part, the author focuses on a survey of current supply of similar applications already on the market and their properties, with a priority look at the way how they are provided. In the second part the author drafts and develops a new and simple information system, which can compete with other rough applications. Emphasis is given to the simplicity of the application as well as its usage. This application is designed to be provided as 'Software as a service' and therefore is easy to employ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kubíková, Eva. "Finanční gramotnost (komparativní analýza výukových materiálů pro 2. stupeň základní školy)." Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2011. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-116223.

Full text
Abstract:
This thesis deals with the financial literacy and its teaching at Czech primary schools. First, a brief summary of activities supporting financial education is presented. In the second part, there are some of the conclusions of research the level of financial knowledge and also available teaching materials described. The main chapter analyzes the project "Rozumíme penězům" and the textbook "Finanční gramotnost pro 2. stupeň ZŠ". Content and methodological point of view are the most important. The thesis also determines whether both materials meet requirements of Financial Literacy Standards and PISA.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Zdráhal, Evžen. "Doporučená literatura pro hru na tubu na ZUŠ." Master's thesis, Akademie múzických umění v Praze.Hudební a taneční fakulta. Knihovna, 2016. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-253741.

Full text
Abstract:
The thesis deals with Recommened literature for tuba playing on elementary music school. Labour mentions the modern history of the tuba instrument. The main part provides an overview of the tuba literature – schools, etudes and excercises, solos and chamber and orchestra parts. Biographies of autors are connected with description what you can find in literature with their examples. I always noted recommendation for which classes are these materials appropriate. Pictures of modern tuba instruments are attached for the ilustration.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Neumannová, Petra. "Programy pro letní školu v přírodě pro žáky 1. stupně základní školy." Master's thesis, 2012. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-306090.

Full text
Abstract:
The thesis is focused on summer programmes for field trips for primary school pupils. The theoretical part of the thesis contains important information about the organisation of the field trips and ideas for activities for this stay. In the practical part, I find out whether schools in the Czech Republic organize the field trips and the way of the realization. Then, in the practical part, I realize my own one-week project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

VLASÁKOVÁ, Jana. "Filosofie pro děti na I. stupni základní školy." Master's thesis, 2012. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-81284.

Full text
Abstract:
This thesis deals with the possibilities of using the programme Philosophy for Children to fulfill the objectives of the cross-curricular subjects at Primary school. The theoretical part includes a summary of the objectives of elementary education, then it describes the cross-curricular subjects of the Framework Education Programme for Elementary Education and Philosophy for Children and their interconnection. In the practical part, seven lessons using methods of Philosophy for Children, taught in the 5th year of Primary school, are described and they are analyzed from the philosophical point of view and from the point of view of including the cross-curricular subjects. In the reflection, these lessons are evaluated and the possibility of developing certain skills of pupils in case of longer-term using of this programme is mentioned.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Soukupová, Karolína. "Problematika výukových opor pro žáky 1. stupně základní školy speciální." Master's thesis, 2017. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-356206.

Full text
Abstract:
This diploma theses is focused on problems of educational support tools for pupils of 1 st grade of The Elementary Special School. A theoretical part deals with problems of the mental handicap, mainly factors that significantly influence ability of education, and with a contemporary legislation of education of children with spetial educational needs. Furthermore it describes teaching programmes and didactic tools which are used at The Elementary Special Schools. Research target of the study is to find out a teacher's opinion about current teaching supports for given type of school and a survey of teacher's experience with use of new methods especially in relation to pupils who are usually integrated to their classes. Innovated teaching supports created on the basis of previous experience are subsequently verified in praxis and results of verification are partially documented by examples. According to research, current educational supports are convenient for pupils who cope with stipulated schoolwork easily. The other pupils have considerable difficulties to manage schoolwork therefore they need adapted teaching materials for their educational abilities. There are some examples of these materials in the attachment. KEYWORDS: mental disability, special education needs, elementary special school,...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

LAGRON, Tomáš. "Vývoj a zavádění rámcového vzdělávacího programu pro 2. stupeň základní školy." Master's thesis, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-46400.

Full text
Abstract:
This thesis deals with the implementation of the Framework Educational Programme of Basic Education (RVP ZV) in the Czech Republic. It is a brand new educational system which brings in many aspects of modern education and also many essential changes in comparison with the previous educational systems. In the first part of this thesis is described the basic philosophy and the main reasons why such a system has been presented. Then I want to concentrate on the implementation of the Framework Educational Programme of Basic Education to the elementary schools and the creation of the School Educational Programme (ŠVP). The differences in teaching methods of foreign languages are also mentioned. In the last part a questionnaire was used to find out the opinions on the new educational system. The results of this research indicate whether the teachers are in favour of it or not.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Eisenreichová, Lenka. "Program RWCT na 1.stupni základní školy." Master's thesis, 2012. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-304045.

Full text
Abstract:
This thesis focuses on the issue of using the RWCT programme as well as components of Drama in Education in Czech language and literature classes in primary schools, especially when working with artistic texts. The theoretical part depicts the new concept of education, key competencies, goals in primary education and the importance of reading literacy. It presents information about the programmes of Reading and Writing for Critical Thinking (RWCT) and Drama in Education along with their goals, contents and methods and working with artistic texts. It also defines their identical and different components. The practical part examines how to work with one text in different ways and observes how individual goals in school classes change when using different methods of RWCT and Drama in Education. It provides specific suggestions for school classes when working with texts, their processing and evaluating with regard to the methods and education goals used. Key words: General education programme for primary education, key competencies, Czech language and literature, reading literacy, RWCT, Drama in Education, working with text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

MACHÁČKOVÁ, Edita. "Mezipředmětové vztahy na úrovni plánovaného kurikula pro 1. stupeň základní školy." Master's thesis, 2018. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-375290.

Full text
Abstract:
The diploma thesis Cross-curricular Links Matching Proposed Curriculum for Lower Primary School deals with an issue of cross-curricular links and their usage in Maths teaching. The thesis is divided into a theoretical and practical part. The theoretical part provides an analysis of issues of cross-curricular links and curriculum integration, it introduces The Framework Educational Programme for Basic Education, characterises a curriculum of Maths and its application and other areas of education with which a link within the practical part was implemented. It also summarises important features of a Middle Primary School child and it surveys a quality of cross-curricular links usage in contemporary textbooks of Maths. The practical part contains a set of exercises that combine curricula of two areas to apply the cross-curricular links which are intended for practical usage in teaching at Lower Primary School, and evaluating part that describes and evaluates a practical course of implementation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Programy pro základní školy"

1

(Firm), Kartografie Praha. Česká republika: Sešitové atlasy pro základní školy. 2nd ed. [Praha]: Kartografie Praha, 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Semotanová, Eva, and Klímová Eva. Školní atlas Českých dějin: Atlas pro základní školy a víceletá gymnázia. Praha: Kartografie Praha, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Hubáček, Josef. Učebnice stylistiky: Pro posluchače pedagogických fakult, studenty učitelství v 1.-4. ročníku základní školy. Praha: Státní Pedagogické Nakladatelství, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography