Academic literature on the topic 'Виробничо-економічна діяльність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Виробничо-економічна діяльність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Виробничо-економічна діяльність"

1

Сахацький, М., Г. Запша, М. Сахацький, Г. Дідур та І. Клочан. "МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ І ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ АГРАРНОГО СЕКТОРУ В УМОВАХ ІНСТИТУЦІЙНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ". Financial and credit activity problems of theory and practice 5, № 40 (2021): 596–608. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v5i40.245250.

Full text
Abstract:
Анотація. Висвітлено актуальність модернізації виробничо-господарської діяльності підприємств і фермерських господарств аграрного сектору в умовах інституційних трансформацій. Проведено аналіз досліджень модернізації фундаментальною та прикладною економічною наукою, зроблено постановку завдання. Наведено результати досліджень ученими аграрної економічної науки щодо основних напрямів осучаснення виробничо-господарської діяльності сільськогосподарських підприємств і фермерськихгосподарств. Зроблено узагальнення про належність модернізації до економічних категорій, що віддзеркалює загальні властивості реальної дійсності, слугує природним механізмом її висхідного розвитку завдяки вдосконаленню людиною виробничо-господарської діяльності, забезпечує економічний прогрес і підвищення рівня та якості життя населення. Виявлено наявність інституційних змін, що проявляється загальним зростанням кількості сільськогосподарських підприємств, зменшенням фермерських господарств і щорічними коливаннями числа аграрнихсуб’єктів господарювання. Установлено, що в рослинництві сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства зорієнтовані на виробництво зернової та зернобобової продукції, соняшнику та цукрового буряку, тоді як господарства населення займаються переважно вирощуванням картоплі, овочів, плодів та ягід. У тваринництві сільськогосподарські підприємства мають певну перевагу у виробництві м’яса (у забійній масі) та яєць, а господарства населення домінують у молочному скотарстві, вівчарстві та бджільництві. Визначено вагомість кожної категорії господарств аграрного сектору економіки у виробництві основних видів сільськогосподарської продукції. Наведено аргументи щодо необхідності модернізації виробничо-господарської діяльності сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств. Обґрунтовано комплекс заходів модернізації виробничо-господарської діяльності досліджуваних суб’єктів, економічна індивідуалізація яких поєднується з процесами кооперації та агропромислової інтеграції у кластерах об’єднаних територіальних громад сільської місцевості. Ключові слова: модернізація, виробничо-господарська діяльність, підприємство, фермерське господарство, інституційні трансформації. Формул: 0; рис.: 0; табл.: 2; бібл.: 12.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Огренич, Ю. О., та В. О. Діброва. "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА НАПРЯМКИ ПОКРАЩЕННЯ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 15 (3 квітня 2023): 180–91. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2023.15.22.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що промислові підприємства мають нагальну потребу у підвищенні рівня економічної безпеки задля захисту від факторів ринкового середовища, забезпечення ефективності фінансово-господарської діяльності. Встановлено, що переважна більшість підприємств зазнала значних збитків, поступово відновлюють роботу та потребують комплексу заходів до протидії, нейтралізації впливу негативних факторів. Досліджено поняття «економічна безпека» та складові економічної безпеки підприємства, а саме: фінансову, інтелектуальну, кадрову, соціальну, техніко-технологічну, політико-правову, інформаційну, екологічну, силову, інноваційну. Проаналізовано індекс промислового виробництва за 2014-2021 рр. та червень 2022 р. Розглянуто кількість підприємств протягом 2014-2021 рр. та наведені прогнозні прибутки промислового сектору на період воєнного стану. Досліджено діяльність Державного підприємства «Антонов», проведено аналіз прогнозних прибутків за 2022 р. на підставі використання лінії тренду, методу ковзної середньої. Досліджено загальний рівень економічної безпеки підприємства на підставі аналізу інтегрального показника фінансової, виробничо-збутової, техніко-технологічної та кадрової складових економічної безпеки. Визначено проблеми, що пов’язані з економічною безпекою ДП «Антонов», а саме: неготовність підприємства до воєнного стану; відсутність постійного керівника; застаріле та зношене обладнання; відсутність новітніх технологій та повільне впровадження інновацій; втрачені угоди з постачальниками; складність логістики та втрата ринків збуту. За результатами дослідження сформовано шляхи підвищення економічної безпеки: переорієнтація ринків збуту продукції; розширення виробничої бази; оновлення техніки; дотримання екологічних норм; залучення іноземних інвестицій; підвищення кваліфікації співробітників; розробка стратегії розвитку підприємства; розробка та впровадження інструментів забезпечення економічної безпеки. Визначені напрямки удосконалення роботи підприємства, серед яких: переорієнтація ринку збуту; зміна сировинної бази; вирішення проблеми з керівництвом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ЧОРНИЙ, Роман, Віталій ВЕНГЕР, Оксана КУШНІРЕНКО та Неля ЧОРНА. "ІННОВАЦІЙНО-ПРОМИСЛОВИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНІВ УКРАЇНИ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ". Economy of Ukraine 68, № 2 (759) (2025): 3–27. https://doi.org/10.15407/economyukr.2025.02.003.

Full text
Abstract:
Війна в Україні негативно вплинула на інноваційно-індустріальний розвиток регіонів і загострила системні проблеми технологічного відставання підприємств. Це вимагає розробки і впровадження ефективних інструментів регіональної політики інноваційно-промислового розвитку на основі обґрунтованої науково-аналітичної бази, що і є метою дослідження. Комплексна оцінка позиціонування регіонів України з використанням відповідних індикаторів дозволила виявити ключові обмеження інноваційно-промислового розвитку регіонів, які призводять до збільшення розриву між центром та іншими регіонами. На основі методик державних стратегічних документів визначено показники, які впливали на стан інноваційно-промислового розвитку регіонів, а саме: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, зовнішньоекономічна діяльність, екологічний стан тощо. Показано, що завдяки релокації промислових підприємств відбулися диверсифікація виробничо-господарської діяльності, зміна організаційної та підприємницької культури через поєднання досвіду, управлінських навичок, швидкості ухвалення рішень, що в цілому позитивно відобразилося на розвитку бізнес-середовища і стимулюванні конкуренції у регіонах. Узагальнено кращі практики зарубіжного досвіду щодо розвитку індустріальних парків як практичного інструменту промислової політики для формування сприятливого середовища інноваційно-промислового розвитку регіонів шляхом удосконалення регулюючих норм законодавства щодо розширення переліку видів діяльності учасників індустріального парку; закріплення поняття «екоіндустріальний парк»; урегулювання правил розміщення в межах індустріального парку крім промислових інших об’єктів; урегулювання переходу права власності на землю від ініціатора індустріального парку до іншої юридичної особи; удосконалення процедури включення і виключення з Реєстру індустріальних парків України тощо. Обґрунтовано інструменти ефективної державної підтримки інноваційно-промислового розвитку шляхом створення сприятливого середовища для дифузії інновацій і підтримки регіональних виробників, що сприятиме вирішенню проблеми зовнішнього руху українського бізнесу в інтересах національного економічного зростання і зміцнення обороноздатності України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Герасименко, Аліна. "БАНКІВСЬКЕ КРЕДИТУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ I ПРИНЦИПИ РЕАЛІЗАЦІЇ". Вісник Університету банківської справи, № 2(41) (2 вересня 2021): 40–48. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x2(41)2021249968.

Full text
Abstract:
Анотація. Реалії сьогодення, у яких провадять свою діяльність промислові підприємства і банки, відображаютьнаслідки тривалої соціально-економічної та політичної нестабільності і характеризуютьсятенденціями до формування реальної економічної загрози для країни. У більшості розвинених країнахсвіту промисловий сектор економіки належить до стратегічно важливих пріоритетів державного роз-витку. Ключовими проблемами значної кількості промислових підприємств країн, що розвиваються,і країн, які належать до пострадянського простору, усе ще залишаються застаріла матеріально-технічнабаза, брак доступу до прогресивних технологій, високий рівень енергоспоживання, слабка екологічнапозиція або ж її відсутність тощо. Усе це значно зменшує шанси на повноцінне розкриття виробничо-го та економічного потенціалу підприємств промисловості. Розвиток, підтримка та модернізація про-мислових підприємств на засадах взаємовигідної співпраці банківського та промислового капіталів,у тому числі за допомогою спектра фінансово-кредитних інструментів, є одним з ефективних шляхівполіпшення загальної соціально-економічної ситуації у країні. Однак розробленню таких заходів маютьпередувати розгляд економічної сутності та формулювання принципів банківського кредитування про-мислових підприємств. З’ясовано ступінь висвітлення зазначеної проблематики в науковій літературі,виділено ключові особливості промислового підприємства і специфічні принципи банківського кре-дитування промислових підприємств. Досліджено сутність змістоутворювальних понять банківсько-го кредитування промислових підприємств (зокрема, поняття «промисловість», «промислове підприємство», «кредит», «банківське кредитування» тощо) і запропоновано вдосконалене визначення понят-тя банківського кредитування промислових підприємств, із зазначенням його специфічних принципів.Ключові слова: промисловість, промислове підприємство, кредит, кредитування підприємств, креди-тування промислових підприємств, банківське кредитування промислових підприємств.Формул: 0; рис.: 2; табл.: 0; бібл.: 21.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сухоносенко, Інна, та Вікторія Гринь. "ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПОБУДОВИ ОБЛІКУ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ РОСЛИННИЦТВА". Економіка та суспільство, № 30 (31 серпня 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-30-54.

Full text
Abstract:
У статті сформовано ключові завдання обліку витрат на виробництво сільськогосподарської продукції, які в основі полягають в управлінні витратами й контролі за виробничою діяльністю на її здійснення. Досліджено процес організації обліку витрат виробництва на сільськогосподарському підприємстві, як систему взаємодії всіх ключових ланок підприємства. З’ясовано комплекс особливостей рослинництва як галузі сільського господарства, та досліджено процес виробництва на аграрних підприємствах з врахуванням особливостей ресурсного забезпечення та його обмеженості. Сформована економічна сутність витрат, яка проявляється у формуванні сукупного продукту, а його вартість формується з вартості використаних засобів виробництва, перенесеної на продукцію, що виробляють, і знову створеної вартості. Систематизовано основні принципи організації обліку витрат на сільськогосподарському підприємстві, та розкрито їх зміст. Сформовано практичні аспекти обліку витрат і калькулювання собівартості сільськогосподарської продукції. Розкритого головні завдання обліку витрат на виробництво сільськогосподарської продукції рослинництва. Запропоновано витрати на виробництво сільськогосподарської продукції рослинництва розглядати водночас об’єктами управління та управлінського обліку. Висвітлено актуальні питання збільшення обсягу виробництва продукції рослинництва та поліпшення її якості. Наведено характеристику обліку витрат виробництва продукції рослинництва й обліку групування за статтями. Акцентовано увагу на чинники, на які підприємство не має впливу, а вони й досі є невирішеними – неврегульованість товарного ринку, а саме продаж продукції та налагодження системи матеріального стимулювання виробництва певної продукції за аналогією з розвиненими країнами, зокрема з ЄС. Наголошено, що обмежене використання схожих можливостей сільськогосподарськими виробниками в сучасних умовах неприпустима. З’ясовано, що на вітчизняних аграрних підприємств суттєве підвищення ролі бухгалтерського обліку як основного засобу одержання достовірної, коректної, правдивої інформації для прийняття економічно рішень і прогнозування ризику у виробничо-фінансовій діяльності сільськогосподарського підприємства підпорядковується організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Виробничо-економічна діяльність"

1

Кудряшов, Павло С., та P. Kudryashov. "Моделювання логістичної стратегії підприємств малого бізнесу та організаційно-економічний механізм її реалізації (на прикладі ТОВ”ТОМ-ІнвестБуд”)". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2014. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3494.

Full text
Abstract:
Дослідження на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр напряму підготовки 8.03050201 «Економічна кібернетика» - Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. - Тернопіль. 2014. Дипломну роботу виконано на 136 аркушах, містить 23 рисунків, 12 таблиць, додатки на 10 сторінках. В ній використано 40 літературних джерел: підручники, посібники з досліджуваної теми, електронні ресурси.<br>Дипломна робота містить логістичні концепції в плануванні, організації і контролі виробничо-господарською діяльності підприємств. Визначаються основні теоретичні і методологічні основи логістики в контексті виробничо-господарської діяльності підприємств. Досліджується механізм функціонування системи транспортної логістики на підприємствах. Проаналізовано майновий стан підприємства, фінансові показники, економічну ефективність діяльності ТОВ”ТОМ-ІнвстБуд”. Здійснено моделювання логістичної діяльності підприємства, визначено мінімальну вартість доставки продукції за допомогою транспортних задах, методом багато до багатьох. Також запропоновано шляхи удосконалення діяльності підприємства, зниження витрат на перевезення. Досліджено стан охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях на підприємстві.<br>Thesis includes logistics concepts in the planning, organization and control of industrial and economic activity. The basic theoretical and methodological fundamentals of logistics in the context of industrial and economic activity. The mechanism of functioning of the transport logistics enterprises. Analysis of property performance, financial performance, economic efficiency activity of "Tom InvstBud." Done modeling logistics enterprise, defined minimal shipping products through the back of vehicles, using many to many. Also proposed ways to improve the enterprise, reduce the cost of transportation. The state of occupational health and safety in an emergency at the plant.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Фролов, Є. Ю. "Методика інтегрованої оцінки загального рівня економічної безпеки підприємства". Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27083.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Базик, Ю. О. "Удосконалення організації надання послуг у сфері лікувально-оздоровчого туризму (на прикладі санаторію «Куяльник»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Bazyk.pdf.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто сутність та особливості розвитку лікувально-оздоровчого туризму; досліджено комплекс послуг, надаваних закладами санаторно-курортного профілю; вивчено світовий та вітчизняний досвід організації лікувально-оздоровчого туризму. В аналітичній частині розглянуто організаційно-економічну характеристику діяльності санаторію «Куяльник»; досліджено комплекс послуг, надаваних у цьому санаторії; зроблено аналіз динаміки виробничо-економічної діяльності санаторію «Куяльник». Внесені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації надання послуг в санаторії «Куяльник». Зроблено економічне обґрунтування впровадження пропонованих заходів.<br>The essence and features of development of medical and health tourism are considered in the work; the complex of services provided by establishments of sanatorium-resort profile is investigated; the world and domestic experience of the organization of medical and improving tourism is studied. In the analytical part the organizational and economic characteristic of activity of sanatorium «Kuyalnik» is considered; the complex of services provided in this sanatorium is investigated; the analysis of dynamics of production and economic activity of sanatorium «Kuyalnik» is made. Proposals were made to improve the organization of services in the sanatorium «Kuyalnik». The economic substantiation of implementation of the offered measures is made.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шпит, Маряна Ігорівна, та Maryana Shpyt. "Дослідження системи виробничого менеджменту підприємства, на прикладі ДП Укрспирт «Козлівське МПД» (вул. Заводська, 1а, смт. Козлів, Козівський р-н, Тернопільська обл.)". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2013. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/2685.

Full text
Abstract:
У першому розділі роботи розкривається суть системи виробничого менеджменту та проводиться аналіз діяльності спиртової галузі. Другий розділ присвячено аналізу ефективності діяльності системи виробничого менеджменту Козлівського МПД ДП «Укрспирт». У третьому розділі запропоновано заходи з вдосконалення діяльності системи виробничого менеджменту Козлівського МПД ДП «Укрспирт».<br>In the first section of work essence of the system of production management opens up and the analysis of activity of alcoholic industry is conducted. The second section is devoted the analysis of efficiency of activity of the system of production management of Kozlivskogo MPD DP of «Ukrspirt». In the third section measures are offered on perfection of activity of the system of production management of Kozlivskogo MPD DP of «Ukrspirt».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Величко, Володимир Анатолійович. "Інформаційно-аналітичне забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах". Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/32847.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, 2017. Дисертацію присвячено розробці теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах. Систематизовані теоретичні підходи до визначення рейдерства, рейдерської загрози, інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах, охарактеризовані напрями оцінки рівня рейдерської загрози. У роботі представлені результати аналізу стану та трансформацій, які відбуваються на паливно-енергетичних підприємствах. Виявлені фактори, що впливають на формування рейдерської загрози на паливно-енергетичних підприємствах. Запропоновано методичний підхід до оцінки рівня рейдерської загрози на основі визначення індикаторів фінансово-економічного стану паливно-енергетичних підприємств та показників, що характеризують напрями й особливості здійснення рейдерських атак. Розроблено структурно-логічну модель оцінки рівня рейдерської загрози, яка поєднує інформаційне забезпечення, напрями моделювання та оцінки узагальнюючого критерію рівня рейдерської загрози. Визначено критичний рівень рейдерської загрози на паливно-енергетичних підприємствах. Запропоновано методичні рекомендації щодо формування інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах.<br>The dissertation for Scientific Degree of Candidate of Economic Sciences, by the specialty 08.00.04 – economics and management of enterprises (for economic activities). – National Technical University "Kharkiv Politechnical Institute", Kharkiv, 2017. The dissertation is devoted to development of theoretical positions and practical recommendations for improving the information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex. Systematized theoretical approaches to determining raiding, "raiding threat", information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex, characterized by areas of assessing the level of the raiding threat. The study presents the results of analysis and transformations which occur in the enterprises of the fuel and energy complex. There were identified the factors that affect the "raiding threat" in the enterprises of the fuel and energy complex. The methodical approach to assessing the level of the raiding threat is proposed on the basis of determining the indicators of the financial and economic conditions of the fuel and energy enterprises and the indicators characterizing the directions and features of raiding attacks. There was also developed the structural and logical model of assessing the level of the raiding threat, which combines information support, the directions of modeling and generalized criterion of raiding threat level. The critical level of the raiding threat in the enterprises of the fuel and energy complex is determined. Methodical recommendations for forming the information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex are suggested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Величко, Володимир Анатолійович. "Інформаційно-аналітичне забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах". Thesis, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/32925.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, 2017. Дисертацію присвячено розробці теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах. Систематизовані теоретичні підходи до визначення рейдерства, рейдерської загрози, інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах, охарактеризовані напрями оцінки рівня рейдерської загрози. У роботі представлені результати аналізу стану та трансформацій, які відбуваються на паливно-енергетичних підприємствах. Виявлені фактори, що впливають на формування рейдерської загрози на паливно-енергетичних підприємствах. Запропоновано методичний підхід до оцінки рівня рейдерської загрози на основі визначення індикаторів фінансово-економічного стану паливно-енергетичних підприємств та показників, що характеризують напрями й особливості здійснення рейдерських атак. Розроблено структурно-логічну модель оцінки рівня рейдерської загрози, яка поєднує інформаційне забезпечення, напрями моделювання та оцінки узагальнюючого критерію рівня рейдерської загрози. Визначено критичний рівень рейдерської загрози на паливно-енергетичних підприємствах. Запропоновано методичні рекомендації щодо формування інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на паливно-енергетичних підприємствах.<br>The dissertation for Scientific Degree of Candidate of Economic Sciences, by the specialty 08.00.04 – economics and management of enterprises (for economic activities). – National Technical University "Kharkiv Politechnical Institute", Kharkiv, 2017. The dissertation is devoted to development of theoretical positions and practical recommendations for improving the information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex. Systematized theoretical approaches to determining raiding, "raiding threat", information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex, characterized by areas of assessing the level of the raiding threat. The study presents the results of analysis and transformations which occur in the enterprises of the fuel and energy complex. There were identified the factors that affect the "raiding threat" in the enterprises of the fuel and energy complex. The methodical approach to assessing the level of the raiding threat is proposed on the basis of determining the indicators of the financial and economic conditions of the fuel and energy enterprises and the indicators characterizing the directions and features of raiding attacks. There was also developed the structural and logical model of assessing the level of the raiding threat, which combines information support, the directions of modeling and generalized criterion of raiding threat level. The critical level of the raiding threat in the enterprises of the fuel and energy complex is determined. Methodical recommendations for forming the information and analytical support for counteraction to raiding in the enterprises of the fuel and energy complex are suggested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!