Academic literature on the topic 'Диверсифікація сільськогосподарських підприємств'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Диверсифікація сільськогосподарських підприємств.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Диверсифікація сільськогосподарських підприємств"

1

Сорокотяга, М. С., та О. М. Таран. "ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ ЯК СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 3 (66) (30 вересня 2022): 90–96. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/66-13.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню проблеми диверсифікації діяльності сільськогосподарських підприємств як стратегії розвитку галузі сільського господарства. Теоретико-методологічною основою для наукового дослідження стали положення вітчизняної та зарубіжної економічної науки з питань здійснення диверсифікації діяльності в контексті розвитку сільськогосподарських підприємств Досліджена сутність поняття «диверсифікація», визначене її місце у забезпеченні стійкого розвитку підприємства. Визначені проблеми у здійсненні диверсифікаційних процесів сільськогосподарськими підприємствами в Україні на сучасному етапі розвитку сільського господарства. Виходячи із особливостей галузі обґрунтовано впровадження диверсифікованих процесів з метою забезпечення розвитку сільськогосподарських підприємств. Виходячи із особливостей сільськогосподарської діяльності запропоновано види диверсифікації, які сприятимуть не тільки посиленню конкурентних позицій, але й зростанню доходності, підвищенню прибутку й рентабельності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Щербата, І. "Диверсифікація сільськогосподарських підприємств: прийняття рішення". Вісник Львівського національного аграрного університету. Економіка АПК, № 24 (1) (2017): 12–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шевченко, Аліса, Ольга Петренко та Максим Нікіфорчук. "Ресурсний потенціал аграрних підприємств як основа інноваційної диверсифікації діяльності". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 8 (4 червня 2025): 297–311. https://doi.org/10.58423/2786-6742/2025-8-297-311.

Full text
Abstract:
В умовах динамічного розвитку аграрного сектору та зростаючих викликів глобальної економіки питання ефективного використання ресурсного потенціалу аграрних підприємств набуває особливої значущості. Інноваційна диверсифікація діяльності є ключовим інструментом підвищення конкурентоспроможності, стабільності та адаптивності агробізнесу до змін зовнішнього середовища. Актуальність теми зумовлена необхідністю розробки та впровадження стратегій інноваційної диверсифікації, що забезпечують стійкий розвиток аграрних підприємств та зменшення залежності від коливань у традиційних сегментах аграрного ринку. Метою дослідження є теоретичне обґрунтування та розробка практичних рекомендацій щодо ефективного використання ресурсного потенціалу аграрних підприємств як основи інноваційної диверсифікації їх діяльності. У статті розглядається ресурсний потенціал аграрних підприємств як ключова передумова для інноваційної диверсифікації діяльності. Проаналізовано основні складові ресурсного забезпечення, зокрема земельні, матеріально-технічні, фінансові та людські ресурси, а також їхній вплив на можливості диверсифікації в агарному секторі в післявоєнний період. Детально розглянуто складові потенціалу диверсифікації господарської діяльності аграрних підприємств на інноваційних засадах. Виділено переваги та недоліки застосування цього підходу до розвитку підприємства. Встановлено, що відновлення аграрного сектору України варто розпочинати з диверсифікації виробництва, зокрема шляхом активного впровадження нішевих сільськогосподарських культур. Це сприятиме зміцненню продовольчої безпеки, ефективному використанню земельних ресурсів та адаптації до змін клімату. Також це може стати ключовим напрямом розвитку та забезпечення фінансової стабільності для малого бізнесу. Для ефективного розвитку нішевих культур необхідно створити сприятливі умови, зокрема посилити інформаційну підтримку аграріїв, запровадити прозорі ринкові механізми, розробити програми державного стимулювання та сприяти впровадженню сучасних технологій у виробничі процеси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ходаківська, Ольга, Тетяна Воронько-Невіднича та Віталій Собчишин. "ВПЛИВ ГАЛУЗЕВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ НА ЗАКУПІВЛІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПОТЕНЦІАЛОМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ". Вісник Полтавського державного аграрного університету. Серія «Економiка, управлiння та фiнанси», № 1 (27 червня 2024): 9–14. https://doi.org/10.32782/pdau.eco.2024.1.2.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати дослідження впливу особливостей сільського господарства на закупівлі матеріально-технічних ресурсів у процесі формування потенціалу сільськогосподарських підприємств. Серед характерних для сільського господарства особливостей акцентовано увагу на впливі таких із них: використання землі як основного засобу виробництва, незбіг періоду виробництва й робочого періоду, сезонність виробництва, залежність від погодно-кліматичних умов, зональні особливості виробництва, диверсифікація рослинництва внаслідок необхідності дотримання сівозміни, значна кількість технологічних операцій для вирощування різних сільськогосподарських культур, просторова розосередженість виробництва, використання частини одержаної сільськогосподарської продукції в подальшому виробничому процесі. Класифіковано матеріально-технічні ресурси для виробництва сільськогосподарської продукції, що формують потенціал підприємства, за можливістю їх власного виробництва чи закупівлі (насіння і посадковий матеріал, органічні добрива, корми, продуктивна худоба (птиця), молодняк тварин (птиці), інша продукція сільського господарства (підстилка, яйця для інкубації), паливо, запчастини, будівельні матеріали) та, як правило, лише закупівлі (техніка, мінеральні добрива, нафтопродукти, електроенергія, засоби захисту рослин, засоби ветеринарного забезпечення і захисту тварин). Автори на підставі того, що розв’язання завдання «зробити або купити» у процесі формування потенціалу сільськогосподарського підприємства крім фінансового критерію ускладнюється потребою зважати на вплив чималої кількості факторів, значення яких у визначеному часовому періоді можуть суттєво змінюватися, дійшли такого висновку: рішення щодо власного виробництва чи закупівлі матеріально-технічних ресурсів мають комплексний характер та вимагають ретельної оцінки наявних альтернатив із метою уникнення можливості ухвалення неправильних рішень і негативних наслідків для підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Данько, Юрій, та Дмитро Живицький. "РОЗВИТОК МОЛОЧНИХ КЛАСТЕРІВ ЯК ІНСТРУМЕНТ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 1 (97) (29 січня 2024): 40–45. http://dx.doi.org/10.32782/bsnau.2024.1.7.

Full text
Abstract:
У статті досліджується потенціал розвитку молочних кластерів як інструменту диверсифікації виробни- цтва сільськогосподарських товаровиробників в Україні. Розглянуто сучасний стан та тенденції розвитку молоч- ної галузі в Україні та світі. Проаналізовано теоретичні основи концепцій кластерів і диверсифікації. Висвіт- лено переваги та виклики створення молочних кластерів, а також їх роль у диверсифікації діяльності учасників. Проведено SWOT-аналіз потенціалу молочних кластерів як інструменту диверсифікації. Обґрунтовано необхід- ність державної підтримки та сприятливого регуляторного середовища для ефективного розвитку молочних кластерів в Україні. Основні результати дослідження наступні. Виявлено тенденцію до скорочення виробництва молока в Україні, проте є потенціал нарощування переробки та експорту молочної продукції. Обґрунтовано, що участь у молочних кластерах відкриває нові можливості для диверсифікації діяльності підприємств. Визначено ключові переваги (підвищення ефективності, доступ до інновацій, диверсифікація) та виклики (низький рівень кооперації, обмежений доступ до фінансування, недосконала державна політика) розвитку молочних кластерів в Україні. Доведено необхідність комплексної державної політики підтримки кластеризації галузі та створення сприятливого інституційного середовища. Зазначено, що має негативний вплив нестабільність державної полі- тики та регуляторного середовища, а також відсутність комплексної стратегії підтримки розвитку кластерів у агропромисловій галузі. Наголошено на можливості виникнення екологічних ризиків, пов'язаних зі збільшенням навантаження на довкілля внаслідок концентрації виробництва в рамках кластера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Petrov, V. M. "Diversification of agricultural enterprises economic activity." BULLETIN OF KHARKIV NATION AGRARIAN UNIVERSITY NAMED AFTER V.V.DOKUCHAYEVA. SERIES"ECONOMIC SCIENCES", no. 1 (2018): 41–53. http://dx.doi.org/10.31359/2312-3427-2018-1-41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Khomiuk, N. L. "Кластеризація як напрям диверсифікації розвитку сільських територій в умовах децентралізації". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 2(80) (25 лютого 2019): 75–80. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.2.15.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано процес кластеризації як напрям диверсифікації розвитку сільських територій в умовах децентралізації. З’ясовано, що диверсифікація форм власності та господарювання на сільських територіях передбачає стимулювання розвитку різних форм власності та господарювання, створення кооперативів і кластерів. Розкрито сутність категорії «кластер» та «агропромисловий кластер». Зроблено висновки, що важливе значення при реформуванні місцевого самоврядування в Україні має розвиток аграрних кластерів, який сприяє створенню нових робочих місць, розвитку виробничої та соціальної інфраструктури на сільських територіях, утворенню об’єднань підприємств із замкненим циклом виробництва готової продукції, зниженню собівартості та ціни сільськогосподарських товарів, підвищенню якості вирощеної продукції, підвищенню конкурентоспроможності учасників агропромислового кластера за рахунок впровадження інноваційних технологій та доступу агропромислової продукції до регіональних та світових ринків. Визначено вплив кластеризації на розвиток сільських територій в Україні. Висвітлено переваги та основні етапи створення агропромислових кластерів. Досліджено світовий досвід та досвід України у створенні кластерів. Визначено фактори, які негативно впливають на розвиток кластерів в Україні. Доведено, що перехід на кластерну систему сприятиме підвищенню конкурентоспроможності сільських територій та розвитку різних галузей економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ЛАРІОНОВА, Катерина, та Геннадій КАПІНОС. "РОЛЬ КРЕДИТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ У РОЗВИТКУ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ ТА ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (27 лютого 2025): 78–86. https://doi.org/10.31891/mdes/2025-15-11.

Full text
Abstract:
В статті викладено сутність, проблеми управління сталим розвитком України крізь призму умов війни. Зазначено, що в рамках сьогоднішніх подій в Україні, світовій спільноті доводиться переосмислити глобальні цілі сталого розвитку, а саме сконцентрувати свою увагу на соціально-економічній складовій процесу розвитку. У контексті забезпечення сталого економічного розвитку України, розвиток аграрного бізнесу та диверсифікація джерел його фінансування через механізми кредитування набувають особливого стратегічного значення. Обґрунтована важливість державної підтримки пільгового кредитування для економіки країни та забезпечення продовольчої безпеки в регіоні. Визначені основні програми підтримки сільськогосподарських виробників. Розглянуто фактори, які пояснюють важливість розвитку системи кредитування аграрного бізнесу для забезпечення сталого економічного розвитку України. В статті зазначається, що ефективність кредитного забезпечення аграрного сектору безпосередньо впливає на темпи його технологічної модернізації, рівень продуктивності та експортний потенціал. Це, в свою чергу, визначає стратегічні перспективи розвитку всього агропромислового комплексу України як одного з провідних гравців на глобальному продовольчому ринку. Розроблені основні заходи для покращення системи кредитування вітчизняних сільськогосподарських підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Lemeshchenko, N., O. Burlyai, and А. Burliai. "Diversification of production as a direction of sustainable development of agricultural enterprises." Collected Works of Uman National University of Horticulture 93, no. 2 (2018): 114–30. http://dx.doi.org/10.31395/2415-8240-2018-93-2-114-130.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Крамський, Сергій, Ольга Євдокімова, Олександр Дарушин та Олег Захарченко. "АНАЛІЗ РОЗВИТКУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ АГРОПРОДОВОЛЬЧОЇ СФЕРИ В УМОВАХ ДОВОЄННОГО ВПЛИВУ ТА ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД НА ПРИКЛАДІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ". Via Economica, № 4 (29 березня 2024): 109–18. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8559/2024-4-15.

Full text
Abstract:
На сьогодні триваюча повномасштабна військова агресія рф проти України, заподіяла багато матеріальної шкоди, людським, інфраструктурним та агропродовольчим ресурсам Миколаївського регіону. Повоєнний сталий розвиток Миколаївського регіону в умовах обмеженості фінансових ресурсів інвестиційні ресурси мають спрямовуватися не лише на вирішення серйозних проблем у сільському господарстві, а й насамперед на розвиток галузей і виробництв, здатних генерувати значні ефекти з меншим, ніж зараз, терміном окупності" повоєнного відновлення регіону. Для підвищення ефективності господарської діяльності необхідний достатній рівень інвестиційної підтримки. Інвестиції сприяють впровадженню інновацій та стимулюють зростання виробництва, економічний та соціальний розвиток. Формулювання концептуальних засад стратегії базується на загальних принципах (відкритість, співпраця, інновації, синергія, диверсифікація, еквівалентність та спеціалізація) та нових принципах (субсидіарності, комплексний регіональний підхід, партнерство та співробітництво, стале інвестування, розвиток мереж та просторове планування). Роль інвестиційної діяльності як ключового чинника підвищення ефективності виробництва та забезпечення стабільного економічного зростання постійно зростає і в сучасних умовах стає пріоритетною для сільськогосподарських підприємств. Згідно з опитуванням, найбільш нагальними питаннями, які потребують вирішення в інвестиційному процесі, були заміна застарілих машин та обладнання (36,8%) та зниження виробничих витрат (21,8%). Інтенсивний розвиток агропродовольчого виробництва передбачає технічну модернізацію, реконструкцію, оновлення робочої частини основних фондів та нове будівництво об'єктів (наприклад, тваринницьких ферм, інфраструктури дистрибуції та маркетингу). Однак, здатність сільськогосподарських виробників реалізувати ці напрямки інвестування залежить від їх фінансового стану, розміру підприємств, ефективності їх діяльності та інших критеріїв, що впливають на їх здатність генерувати власні інвестиційні ресурси та доступність позикових коштів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Диверсифікація сільськогосподарських підприємств"

1

Лучка, Олена Ярославівна, та Olena Luchka. "Розробка стратегії диверсифікації діяльності підприємства, на прикладі ТОВ «Укрполь-2005»". Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35352.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота бакалавра присвячена процесам формування стратегічних напрямів процесів диверсифікації сільськогосподарського підприємства. У першому розділі кваліфікаційної бакалаврської роботи досліджено теоретичні засади диверсифікації діяльності підприємств, виокремлено наукові підходи до вивчення диверсифікації, розглянуто форми, передумови та мотиви диверсифікації діяльності підприємства, визначено стратегічні особливості процесу диверсифікації. Результати проведеного дослідження дають змогу стверджувати, що успіх будь-якого підприємства залежить від здатності своєчасно передбачати та пристосовуватися до стратегічних змін, зокрема змінювати структуру виробництва, розробляти та впроваджувати у виробництво нові види продукції, правильно планувати обсяг виробництва різних товарів, а також від здатності до нововведень та вчасного адаптування до технологічних зрушень. У другому розділі роботи здійснено загальну характеристику діяльності ТОВ «Укрполь-2005», проаналізовано його організаційну структуру, досліджено фінансові передумови проведення диверсифікації діяльності, а також проведено аналіз обсягів та структури виробництва сільськогосподарської продукції. Результати дослідження дають змогу зробити висновок про доцільність змін у діяльності підприємства. Одним із напрямів таких змін може бути диверсифікація його виробничої діяльності. У третьому розділі роботи розроблено проектні пропозиції щодо диверсифікації діяльності ТОВ «Укрполь-2005». Зокрема, обгрунтовано доцільність виробництва паливних брикетів та потребу здійснення диверсифікації діяльності ТОВ «Укрполь-2005» шляхом придбання у лізинг сільськогосподарської техніки. Проведені розрахунки дали змогу зробити висновок про доцільність, своєчасність та актуальність впровадження проектних рішень.<br>Предмет дослідження - процес розроблення стратегічних напрямів диверсифікації діяльності сільськогосподарського підприємства. Об'єкт дослідження - товариство з обмеженою відповідальністю «Укрполь-2005». Метою роботи є дослідження теоретичних засад та розроблення практичних рекомендацій щодо диверсифікації діяльності сільськогосподарського підприємства. Методи дослідження – аналізу та синтезу, графічний та матричний методи, економічного та статистичного узагальнення. Обґрунтовано економічну доцільність виробництва паливних брикетів на основі сировини та обладнання підприємства, запропоновано здійснити диверсифікацію діяльності ТОВ «Укрполь-2005» шляхом придбання у лізинг сільськогосподарської техніки.<br>The subject of investigation is the process of developing strategic directions for the diversification of the agricultural enterprise. The object of investigation is the “Ukrpol-2005” Limited Liability Company. The work aims to develop methodical approaches and practical recommendations for the diversification of agricultural enterprises. The methods of investigation are analysis and synthesis, graphical and matrix methods, economic and statistical generalization. The economic feasibility of producing fuel briquettes based on raw materials and equipment of the enterprise is substantiated. It is offered to diversify LLC “Ukrpol-2005” activity by acquisition in the leasing of agricultural machinery.<br>Вступ. Розділ 1. Теоретичні засади диверсифікації діяльності підприємств. 1.1 Наукові підходи до вивчення диверсифікації діяльності підприємства. 1.2 Форми, передумови, мотиви та цілі диверсифікації діяльності підприємства. 1.3 Визначення стратегічних особливостей диверсифікації діяльності підприємства. Розділ 2. Аналіз виробничо-господарської діяльності ТОВ «Укрполь-2005» та можливостей диверсифікації. 2.1 Загальна характеристика підприємства, аналіз його організаційної структури. 2.2 Аналіз обсягів виробництва та реалізації продукції ТОВ «Укрполь-2005». 2.3 Дослідження фінансових передумов диверсифікації діяльності ТОВ «Укрполь-2005». Розділ 3. Розроблення проектних пропозицій щодо диверсифікації діяльності ТОВ «Укрполь-2005». 3.1 Обґрунтування доцільності виробництва паливних брикетів. 3.2 Здійснення диверсифікації діяльності ТОВ «Укрполь-2005» шляхом придбання у лізинг сільськогосподарської техніки. Розділ 4. Безпека життєдіяльності, основи охорони праці. 4.1 Значення адаптації в трудовому процесі. 4.2 Організація проведення інструктажів з питань охорони праці. Висновки. Бібліографія. Додатки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Манзул, А. Е. "Вдосконалення експортного потенціалу підприємств сільськогосподарського виробництва України (на прикладі ТОВ СПГ «Надія»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Manzul.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретико-методичні основи дослідження експортного потенціалу підприємств сільськогосподарського виробництва. Досліджено фактори розвитку експортного потенціалу підприємств сільськогосподарського виробництва та визначено методи оцінки експортного потенціалу підприємства. Проаналізовано показники сучасного стану та динаміки розвитку експортного потенціалу ТОВ СПГ «Надія». Проаналізовані чинники впливу на експортний потенціал досліджуваного підприємства. Зроблений аналіз господарської та фінансової діяльності ТОВ СПГ «Надія». Визначені шляхи вдосконалення експортного потенціалу ТОВ СПГ «Надія» за рахунок пошуку нових ринків збуту, зокрема Румунії, а також впровадження у діяльність підприємства нового обладнання, а саме установки установки ТЕК-1СМ.<br>The paper considers the theoretical and methodological foundations of the study of the export potential of agricultural enterprises. The factors of development of export potential of the enterprises of agricultural production are investigated and methods of an estimation of export potential of the enterprise are defined. Indicators of the current state and dynamics of development of export potential of LNG LLC "Nadiya" are analyzed. Factors influencing the export potential of the researched enterprise are analyzed. The analysis of economic and financial activity of LNG LLC "Nadiya" is made. Ways to improve the export potential of LNG LLC "Nadiya" by finding new markets, including Romania, as well as the introduction of new equipment in the enterprise, namely the installation of TEK-1SM.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лук’янчук, Г. О. "Економічне обґрунтування диверсифікації діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “Верес”)". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9921.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти диверсифікації діяльності підприємства: сутність диверсифікації, типи та види, завдання та ін. Проаналізовано існуючі недоліки в стратегії розвитку підприємства ТОВ «Верес» та його фінансово-економічний стан, ризики реалізації проекту та можливість їх зменшення. Запропоновано заходи щодо вдосконалення стратегії підприємства – диверсифікації його діяльності.<br>The work deals with theoretical aspects of diversification of enterprise activity are considered: the essence of diversification, types, tasks, etc. Author analyzed the existing disadvantages in the strategy of the enterprise development of "Veres" Ltd. and its financial and economic condition, risks of project realization and the possibility of their reduction are analyzed. Proposed measures to improve the strategy of the company - diversification of its activities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мінчева, А. В. "Економічне обґрунтування диверсифікації діяльності підприємства на прикладі ТОВ «Сузір'я»". Thesis, 2017. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5667.

Full text
Abstract:
Науковий керівник: к.е.н., доцент Сілічєва Н. Є.<br>Дипломна робота складається з трьох розділів. У першому розділі представлені теоретичні аспекти дослідження ринку зерна, у другому надається аналітична оцінка ринку зерна та оцінка борошномельних комплексів України та світу. Третій розділ присвячено організації комплексу з виробництва борошна, що дозволить, підвищити ефективність діяльності підприємства, а також знизити ризики.<br>Дипломная работа состоит из трех разделов. В первом разделе представлены теоретические аспекты исследования рынка зерна, во втором предоставляется аналитическая оценка рынка зерна и оценка мукомольных комплексов Украины и мира. Третий раздел посвящен организации комплекса по производству муки, что позволит повысить эффективность деятельности предприятия, а также снизить риски.<br>Thesis consists of three sections. The first section presents theoretical aspects of the study of the grain market, the second is the analytical evaluation of the grain market and the evaluation of flour milling complexes in the world and Ukraine. The third section is devoted to the organization of the complex for production of flour that will improve the enterprise efficiency, and reduce risks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!