Academic literature on the topic 'Експедиторські компанії'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Експедиторські компанії.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Експедиторські компанії"

1

Разумова, К. М., Н. І. Новальська та В. В. Клименко. "ОСОБЛИВОСТІ СУЧАСНОГО ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИТОРСЬКОГО БІЗНЕСУ". Systems and Technologies 65, № 1 (2023): 124–30. http://dx.doi.org/10.32782/2521-6643-2023.1-65.15.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню особливостей транспортно-експедиторського бізнесу в Україні. Досліджено, що діяльність сучасних транспортно-експедиторських підприємств спрямована на комплексне обслуговування клієнтів задля інтегрованого задоволення їхніх потреб (зменшення ризику втрати або пошкодження вантажу, мінімізації фінансових та часових витрат відправника на транспортування вантажу). Визначено, що останніми роками розвиток транспортно-експедиторського бізнесу відбувався в умовах світової глобалізації виробництва та розподілу; формування організаційних та нормативно-правових засад діяльності експедиторів; інтеграції видів транспорту та розвитку інтермодальних та мультимодальних технологій транспортування; формування сучасної концепції складського обслуговування; інтеграції матеріальних потоків в системі міжнародного руху товарів. Обґрунтовано, що організація діяльності транспортних експедиторів здійснюється як у відповідності до нормативно-правових актів, так і в межах саморегулівних організацій, які об’єднують професіоналів транспортно-логістичного бізнесу, розробляють стандарти, норми та правила роботи експедиторів, відстоюють їх інтереси. Виявлено, що наявність широкої та розвиненої мережі експедиторських компаній є невід’ємною частиною інфраструктури транспортних систем. Окрему увагу приділено виявленню проблем і особливостей діяльності транспортно-експедиторських компаній в умовах повномасштабної російської агресії. У цей час український транспортно-експедиторський бізнес зіштовхнувся з численними негативними факторами, зокрема припинення авіасполучення, блокування портів, черги на кордоні, руйнування вітчизняної транспортної інфраструктури та неготовність інфраструктури країн Східної Європи до нових форматів роботи з Україною. Нині в Україні відбуваються процеси, які сприяють відновленню транспортної інфраструктури, покращенню організації транспортно-експедиторської та логістичної діяльності, розробляються нові логістичні шляхи та відновлюються старі для транспортування вантажів в міжнародному сполученні, розвивається прикордонна інфраструктура.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pavlova, N. L. "СІТКОВА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТАВКИ ВАНТАЖIВ У КОНТЕЙНЕРАХ". Transport development, № 2(7) (15 березня 2021): 52–59. http://dx.doi.org/10.33082/td.2020.2-7.05.

Full text
Abstract:
Вступ. Високий рівень конкуренції між транспортними компаніями у секто- рі контейнерних перевезень зумовлює необхідність пошуку шляхів підвищення ефективності організації бізнес-процесів, одним з яких є застосування інно- ваційних технологій управління, що полягає в застосуванні проєктної мето- дології, тобто переорієнтації бізнес-процесів під вимоги проєктного підходу. Основною діяльністю транспортної компанії є організація доставки ванта- жів, зокрема вантажів у контейнерах. Нині доставка вантажів – це склад- ний багатоетапний і багатоопераційний процес із залученням значної кількос- ті учасників. Одним із напрямів планування й управління комплексом операцій із доставки вантажів є використання методу сіткового планування. Мета статті полягає у формуванні типового процесу організації доставки вантажу, використання якого на практиці дасть змогу підвищити ефективність проце- су доставки вантажів у контейнерах. Результати. У роботі виділено основні бізнес-процеси транспортної компанії, при цьому під терміном «транспорт- на компанія» мається на увазі компанія – організатор доставки, яким може виступати як лінійний агент, так і експедиторська компанія або логістичний оператор. Розроблено типову схему організації доставки вантажів у контей- нерах (на прикладі їх транспортування за системою «від дверей до дверей»). Систематизовано бізнес-процеси транспортної компанії в логічній послідов- ності, додатково виділено чотири умовні групи: продажі, операції, фінанси й обслуговуючі. Побудовано сітковий графік організації доставки вантажів, як інструментарій використовувалося програмне забезпечення Microsoft Project. Висновки. Моделювання процесу організації перевезення зовнішньоторговель- них вантажів у контейнерах на основі інформаційних технологій дасть змогу підвищити ефективність усього процесу доставки за рахунок кращої коорди- нації процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Koshelok, Halyna, and Dmytro Bozhko. "Ways to increase the level of economic security of freight forwarding companies." Scientific Bulletin of Odessa National Economic University 1-2, no. 314-315 (2024): 146–53. http://dx.doi.org/10.32680/2409-9260-2024-1-2-314-315-146-153.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Grebennyk, N., and T. Buts. "Economic potential’s components of freight forwarding company and approaches to its evaluation." Development of Management and Entrepreneurship Methods on Transport (ONMU), no. 3 (2018): 66–78. http://dx.doi.org/10.31375/2226-1915-2018-3-66-78.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pavlova, N. "APPLICATION OF AGILE-APPROACH TO THE WORK OF PROJECT-ORIENTED FREIGHT FORWARDERS." Transactions of Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University 1 (February 28, 2021): 66–71. http://dx.doi.org/10.30929/1995-0519.2021.1.66-71.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Vyshnevska, O. D., D. O. Vyshnevskyi та S. P. Onyshchenko. "ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ФЛЕКСІТАНКІВ". Transport development, № 2(17) (4 липня 2023): 105–18. http://dx.doi.org/10.33082/td.2023.2-17.09.

Full text
Abstract:
Вступ. Зростання світового ринку контейнерних мультимодальних перевезень у призвело до розвитку різноманітних пакувальних технологій, що забезпечують ефективну експлуатацію контейнерів для широкого спектру вантажів. Однією з таких технологій для перевезення наливних вантажів є флекситанк, що надає можливість перевезення даних вантажів в стандартних контейнерах. Незважаючи на те, що практична більшість перевезень у флекситанках пов'язана з рослинними оліями, проте дана технологія дозволяє перевозити і дизпаливо, що може бути альтернативою традиційним технологіям перевезення дизпалива в періоди, коли це необхідно. Таким чином, з урахуванням можливостей поширення напрямків використання флекситанків, актуальними є питання організації доставки вантажів з використанням даної технології. Результати. В роботі розглянуті основні організаційні питання перевезення наливних вантажів у флекситанках. Надано огляд основних джерел регулювання процесу контейнерних перевезень флекситанків на рівні міжнародних морських та торгівельних організацій; на рівні науково-дослідницьких закладів та на практичному рівні, силами компаній транспортного сектору та підприємств, чия система забезпечення товарами передбачає застосування контейнерного обладнання. Показано як перехід до використання флекситанків змінив схеми перевезення вантажів у контейнерах та призвів до появи нових суб’єктів ринку – постачальників флекситанків та додаткового обладнання. Описано роль страхування та ризики, що виникають у перевезеннях наливного вантажу. Зроблено аналіз критеріїв, на основі яких формуються схеми перевезень та розглянуто дві основні схеми, що широко використовуються для українського експорту наливних вантажів у контейнерах. Висновки. Надані результати є основою для формування на практиці у діяльності транспортно-експедиторських компаній схем доставки вантажів у флекситанках для різних комерційних умов та розподілу відповідальності між сторонами. Результати базуються на узагальнені сучасного досвіду з урахуванням існуючих можливостей ринку транспорту послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Демидчук, Л. Б. "СУТНІСТЬ ЯКОСТІ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЛОГІСТИЧНІ ПРИНЦИПИ ЙОГО ЕФЕКТИВНОСТІ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 72 (23 травня 2023): 30–40. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-72-04.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання сутності якості транспортно-експедиційного обслуговування (ТЕО) та логістичних принципів його ефективності. Наголошено, що транспортний сервіс в Україні не відповідає міжнародним вимогам за якістю обслуговування. Рівень розвитку транспортно-експедиторської галузі, якість послуг, що надаються, конкурентоспроможність українських компаній та їхня фінансова спроможність дуже відстають від середньосвітових показників, а це призводить до значних фінансових втрат і негативно позначається на іміджі національної транспортної системи загалом. Водночас вважається, що зусилля з розвитку транспортно-експедиційної діяльності в Україні мають бути спрямовані на підвищення їхньої якості. У зв’язку з цим своєчасне вирішення проблем управління якістю транспортно-експедиційних послуг виступає важливим етапом оптимізації експедиційної діяльності. Показано, що підставою виокремлення кількох доволі великих груп складових елементів ТЕО слугує розуміння будь-якої системи як сукупності безлічі елементів, що перебувають у відносинах і зв’язках один із одним, утворюють певну цілісність, єдність. А проблема управління якістю ТЕО є однією з першорядних, пов’язаною з виконуваною роллю транспорту як найважливішої інфраструктурної галузі економіки. Способом вирішення питань управління якістю ТЕО виступає її забезпечення, що виражається в ефективному управлінні перевізним процесом, що являє собою цілеспрямований вплив на організацію використання знарядь і засобів праці (транспортних засобів) та на поведінку персоналу, який бере безпосередню участь у переміщенні вантажів або пасажирів. Суб’єкти ринку ТЕО мають досить обмежену базу даних щодо перевізників і ще скромніший досвід організації перевезень, вони не можуть охопити для аналізу весь обсяг різних варіантів доставки вантажів, що не завжди дає їм змогу вибрати найоптимальніший варіант транспортування. Сформована система на рівні дрібних транспортно-експедиційних компаній діє на засадах мережевого маркетингу, але замість залучення нових учасників “іззовні” відбувається відокремлення їх від уже існуючих на ринку підприємств. Запропоноване наступне трактування поняття “управління якістю транспортно-експедиційного обслуговування”, під яким розуміється безперервна поетапна взаємодія керуючої та керованої підсистем (взаємодія суб’єктів управління) на стратегічній, корпоративній, навчальній основі, спрямована на забезпечення якості транспортно-експедиційного обслуговування. Доведено, що управління якістю ТЕО проектується на нижні рівні управління, які впливають на систему показників і критеріїв для оцінювання результативності процесів, структурних підрозділів, діяльності керівників і персоналу, а також враховує формування стратегії розвитку та цілі конкретних компаній, що здійснюють ТЕО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Котвицька, Н. М., та Д. О. Крупеня. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СВІТОВОГО РИНКУ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ". Economics and Management, № 1(2022) (4 квітня 2022): 78–87. http://dx.doi.org/10.36919/2312-7812.1.2022.78.

Full text
Abstract:
Організація системи обслуговування грає ключову роль визначенні маркетингової політики. Ефективне обслуговування передбачає високий та якісний рівень гарантійного обслуговування, надання клієнтам послуг, довгострокові гарантії. Чим краще експортер зможе організувати обслуговування, тим сильніше його становище на світовому ринку. Транспортні послуги є одним із найважливіших елементів у розвиток всієї системи міжнародної торгівлі. Створення та розвиток сучасних морських вантажних перевезень багатьма країнами розглядається як один із основних напрямів забезпечення національної економічної безпеки та суверенітету. Контейнеризація вантажних перевезень, що обслуговуються морським і наземним транспортом, зробила дешевшим і спрощеним весь ланцюжок перевезень і експедиторських операцій, але заклала основу для подальшого розвитку єдиного міжнародного правового поля в галузі транспортного сервісу Міжнародні відносини між країнами завжди зумовлювалися пересуванням товару між ними. Саме собою формування транспортних систем відбувалося рамках національних економічних систем. Спеціалізація транспорту виявляється у розподілі існуючих та створенні нових галузей промисловості з однорідним продуктом або послугою, а також у розподілі праці між підприємствами галузі. Слід зазначити значимість міждержавної координації у розвитку транзитного транспорту. Подібні багатосторонні угоди усувають митні бар›єри, забезпечують велику транспортну безпеку, що стимулює економічну співпрацю між країнами та створює передумови для розвитку інтеграційних процесів. У світі регіональні транспортні мережі інтегровані у великі мережі міжрегіонального масштабу, пов›язуючи основні ринки та виробничі центри. На сучасному етапі, де існує тенденція все до більшої глобалізації, а країни, що розвиваються, прагнуть зміцнити свої позиції на світовому ринку, саме економічні фактори є основою для впливу економічно більш розвинених держав на світову політику, формування військового і політичного потенціалу країн світу. І в цій зв›язці наявність нових транспортних систем і транспортних коридорів одна із найважливіших економічних ресурсів. Наявність транспортних коридорів створює нові можливості політичного впливу держав. При розвитку перевезень по транспортним системам, що проходить через територію України, необхідно враховувати, що держави, профспілки та великі транспортні компанії перебувають у жорсткій конкуренції, пропонуючи свої МТК та розвиваючи їх конкурентні переваги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сергійович, Омельчук Олександр, та Бондар Павло Вадимович. "ПРАВОВА ПРИРОДА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН ПЕРЕВЕЗЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ АГРЕГАТОРІВ". Часопис цивілістики, № 43 (25 грудня 2021): 21–26. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i43.440.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження виступають відносини між користувачами платформ транспортних агрегаторів тасамими транспортними агрегаторами. У межах статті досліджуються питання місця транспортних агрегаторів усучасних транспортних правовідносинах, функцій транспортних агрегаторів та переваг, які вони надають перевізникам та замовника послуг перевезення.Визначено сутність поняття «агрегатор», з’ясовано переваги останніх перед звичайними рекламними майданчиками. Проаналізовано види агрегаторів, визначено місце транспортних агрегаторів серед інших агрегаторів товарів та послуг. Визначено, що агрегатори не здійснюють пошук постачальників та клієнтів, а використовують IT-рішення, що дозволяють сторонам договору самим знаходити потрібні товари та послуги.Класифіковано транспортні агрегатори за критерієм статусу суб’єктів відносин у сфері перевезень (P2P, B2Pта B2B, тобто між фізичними особами, між суб’єктами підприємництва та юридичними особами, змішані); за сту-пенем доступності виділено загальнодоступні та умовно закриті транспортні агрегатори (такі, що співпрацюють з обмеженим колом компаній); відповідно до видів перевезень запропоновано розрізняти агрегатори авіаційного, залізничного, автомобільного, водного транспорту, універсальні транспортні агрегатори; за критерієм призначення перевезень виділяють агрегатори пасажирських перевезень та вантажно-транспортні біржі. Проаналізовано особливості характеру окремих видів транспортних агрегаторів.Доведено, що найбільш важливим для науки цивільного права критерієм класифікації відповідних транспортних відносин є правовий статус транспортного агрегатора, зміст його прав і обов’язків у відповідних відносинах.Для коректного визначення меж правового статусу транспортного агрегатора проаналізовано завдання та функції конкретних транспортних агрегаторів. Відзначено, що питання визначення юридичного статусу транспортного агрегатора у відносинах надання послуг перевезення пасажирів та вантажу не має однозначного вирішення. У літературі діяльності транспортних агрегаторів надають характер посередницької, інформаційної, комунікаційної, експедиторської діяльності або визначають основною метою транспортних агрегаторів організацію перевезення й оптимізацію перевізного процесу. Відсутність єдності поглядів на суть діяльності транспортних агрегаторів пояснюється неоднорідністю функцій конкретних агрегаторів, отже, ступенем відповідальності за порушення умов договору послуг перевезення.Зроблено висновок, що правовий статус транспортних агрегаторів визначається на договірних засадах долучення користувача до агрегатора та зумовлюється його роллю в безпосередніх відносинах між замовником та виконавцем послуги перевезення. Межі цивільної відповідальності транспортного агрегатора залежать від того, чи є він посередником, надає інформаційні послуги або є безпосереднім виконавцем за договором перевезення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мащак, Наталія, та Вікторія Зеленюк. "ОПТИМІЗАЦІЯ СКЛАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ ЛОГІСТИКИ". Економіка та суспільство, № 43 (27 вересня 2022). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2022-43-33.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанню оптимізації складської діяльності підприємства на засадах логістики з метою підвищення ефективності функціонування складу та прибутковості підприємства загалом. Проаналізовано останні дослідження і публікації на дану тематику. Виявлено нерозкриті досі питання шляхів оптимізації складської діяльності підприємства на засадах логістики. Об’єктом дослідження обрано транспортно-експедиторська компанія ТОВ «ДСВ Логістика», а предметом дослідження – її логістична діяльність, яка потребує оптимізації з метою підвищення ефективності функціонування. Проведено оцінку ринкової позиції підприємства, в порівнянні з основними ринковими гравцями, а також проаналізовано основних клієнтів ТОВ «ДСВ Логістика» за допомогою АВС-аналізу. Розроблено логістичні рішення, які слід впровадити підприємству в свою складську діяльність задля усунення наявних проблем та підвищення показників ефективності діяльності складу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Експедиторські компанії"

1

Шевченко, Д. О. "Управління витратами транспортно-експедиторських компаній (на прикладі ТОВ «Альфакоста юкрейн»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Shevchenko1.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>Кваліфікаційна робота складається з трьох розділів. Об’єкт дослідження – господарська діяльність ТОВ «Альфакоста юкрейн» у напрямку обліку, аналізу та контролю за рівнем витрат. У роботі розглянуто теоретичні аспекти управління витратами, проаналізовано наукові дефініції даного терміну, наведена класифікація витрат за низкою критеріїв, охарактеризовано іноземні підходи та методи управління витратами. Проаналізовано стан ринку експедиторських послуг в Україні, його динаміку та розвиток, а також місце об’єкта дослідження на ньому. Надана характеристика фінансово-господарській діяльності ТОВ «Альфакоста юкрейн», розглянуто структуру, склад та динаміку операційних витрат компанії. Проведено факторний аналіз рівня витрат та його прогнозування шляхом побудови трендової моделі. Запропоновано переведення автопарку компанії на альтернативний вид палива, а також запровадження спеціалізованого програмного забезпечення для оптимізації та автоматизації логістичної системи підприємства.<br>Thesis consists of three chapters. The object of study is the economic activity of Alfacosta Ukraine LLC in the direction of accounting, analysis and control over the level of costs. Tesis deals with theoretical aspects of cost management, analyzes the scientific definitions of this term, provides a classification of costs according to a number of criteria, describes foreign approaches and methods of cost management. The author analyzes the state of the forwarding services market in Ukraine, its dynamics and development, as well as the location of the object of study on it. The characteristic of financial and economic activity of LLC Alfacosta Ukraine is given, the structure and dynamics of operating expenses of the company are considered. A factor analysis of the cost level and its forecasting by constructing a trend model is performed. It is proposed to improve the company's car park to an alternative type of fuel, as well as the introduction of specialized software for optimization and automation of the logistics system of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вайсєро, Я. І. "Удосконалення маркетингової комунікативної політики на підприємстві ТОВ «Стар Шайн Шипінг»". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Weissero.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування маркетингових комунікацій, поняття та сутність політики маркетингових комунікацій, проаналізовано маркетингові комунікації підприємств України, які здійснюють мультимодальні перевезення, охарактеризовано методологічні підходи до оцінки ефективності маркетингової комунікативної політики підприємства. Проаналізовано маркетингові комунікації на підприємстві ТОВ «Стар Шайн Шипінг», охарактеризовано основні показники підприємства, проаналізовано маркетингове середовище та ефективність маркетингової політики комунікацій на підприємстві. Запропоновано напрямки удосконалення маркетингової комунікативної політики логістичної компанії, а саме внесення до організаційної структури відділу маркетингу замість аутсорсингу, участь у виставках та просування на платформі ТікТок.<br>The work deals with the theoretical aspects of the formation of marketing communications, the concept and essence of marketing communications policy, analyzes the marketing communications of Ukrainian enterprises engaged in multimodal transportation, describes the methodological approaches to assessing the effectiveness of marketing communication policy. Author analysis the marketing communications at the company Star Shine Shipping LLC, characterized the main indicators of the company, analyzed the marketing environment and the effectiveness of the marketing policy of communications at the company. The directions of improvement of the marketing communication policy of the logistics company are offered, namely introduction in organizational structure of department of marketing instead of outsourcing, participation in exhibitions and advancement on the TikTok platform.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Брусник, Д. О. "Підвищення міжнародної конкурентоспроможності транспортно-експедиторської компанії (на прикладі ТОВ «Транс Фаворит»)". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10902.

Full text
Abstract:
Проаналізовано економічні показники діяльності та положення ТОВ «Транс-Фаворит» на міжнародному ринку транспортно-експедиційних послуг, здійснено аналіз впливу чинників, що впливають на міжнародну конкурентоспроможність компанії. Побудовано графоаналітичну модель оцінки міжнародної конкурентоспроможності ТОВ «Транс-Фаворит». Запропоновано шляхи підвищення міжнародної конкурентоспроможності транспортно-експедиторської компанії ТОВ «Транс-Фаворит», зокрема шляхом впровадження системи Total Quality Management та заходів щодо вдосконалення технології надання транспортної послуги ТОВ «Транс-Фаворит» як чинника підвищення міжнародної конкурентоспроможності компанії.<br>The economic indicators of activity and position of Trans-Favorit LLC in the international market of freight forwarding services are analyzed, the influence of factors influencing the international competitiveness of the company is analyzed. A graphoanalytic model for assessing the international competitiveness of Trans-Favorit LLC was constructed. The ways of increasing the international competitiveness of the Trans-Forwarding freight forwarding company are proposed, in particular by implementing the Total Quality Management system and measures to improve the technology of rendering the Trans-Favorit LLC transport service as a factor of increasing the international competitiveness of the company.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ільченко, Н. О. "Удосконалення транспортно-експедиторського обслуговування міжнародних контейнерних перевезень (на прикладі транспортно-експедиторської компанії ТОВ «ОЛЕНИЧ ГРУП ЛТД»)". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8013.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» за магістерською програмою професійного за спрямування «Зовнішньоекономічна діяльність підприємств(організацій)». Одеський національний економічний університет. – Одеса, 2018. У роботі розглядаються теоретичні основи транспортно-експедиторських операцій зовнішньоторговельних перевезень, а саме їх сутність, значення і особливості в сучасному світі. Крім того вивчається методика оцінки ефективності підприємства даної галузі. Проведено аналіз транспортно-експедиторського обслуговування зовнішньоекономічних операцій на прикладі транспортно-експедиторського підприємства ТОВ «ОЛЕНИЧ ГРУП ЛТД». Виявлено основні особливості експедиторської діяльності підприємства, проведено аналіз організації перевезення вантажу змішаними видами транспорту та контейнерних перевезень, а також проведено аналіз фінансово-економічного стану підприємства. В роботі запропоновано ряд основних напрямків вдосконалення транспортно-експедиторської діяльності, розробка заходів щодо зменшення витрат на організацію діяльності підприємства в даній галузі та підвищення якості послуг.<br>Qualifying work for obtaining an educational master's degree in the specialty "International economic relations" according to the master's program of professional orientation "Foreign economic activity of enterprises (organizations)». Odessa National Economics University. – Odessa, 2018 The theoretical bases of transport-forwarding operations of foreign trade transportations, especially their essence, significance and features in the modern world are considered in the work. In addition, the methodology for assessing the efficiency of an enterprise in this sphere is being studied. An in-depth analysis of the transport and forwarding services of foreign economic operations was made using the example of the freight forwarding company LLC “OLENICH GROUP LLC”. The main features of this enterprise in the market are revealed, the analysis of the organization of cargo transportation by mixed modes of transport is carried out, and also the analysis of the financial and economic state of the enterprise is carried out. In this work was suggested a number of basic directions for improving transport and forwarding activities, and, as a result, the development of strategies to reduce the costs of organization of the enterprise in this industry.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Експедиторські компанії"

1

Павлова, Наталія. "ПЕРЕВАГИ ПРОЄКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИТОРСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ". У ТЕХНОЛОГІЇ, ІНСТРУМЕНТИ ТА СТРАТЕГІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/20.03.2020.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!