Academic literature on the topic 'Задоволення персоналу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Задоволення персоналу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Задоволення персоналу"

1

МАГАСЬ, Геннадій. "ОБГРУНТУВАННЯ ПІДХОДІВ ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ЯК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В ХОДІ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 82, № 1 (2021): 122–37. http://dx.doi.org/10.32453/3.v82i1.535.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтована та запропонована методика створення системи мотивації персоналу органів охорони державного кордону, яка ґрунтується на можливості персоналу Державної прикордонної служби України не лише активізувати свій особистісний потенціал в напрямку досягнення мети, але й отримувати задоволення в процесі діяльності, через задоволення своїх потреб. Відмінна особливість системи мотивації персоналу у сфері охорони державного кордону обумовлена низкою обмежень, що на неї впливають: по-перше, персонал ДПСУ не є власником засобів виробництва, які належать державі та його правомочним структурам; по-друге, результатом їх діяльності є нематеріальні суспільні блага, які неможливо купити або продати; по-третє, їх поведінка продиктована характерними лише для цієї категорії працівників системами мотивів і стимулів. Метою створення системи мотивації в сфері охорони державного кордону є забезпечення ефективного управління персоналом, яке полягає в зацікавленні, мотивації та збереженні на службі співробітників відповідних кваліфікацій, а також стимулює персонал на підвищення результативності оперативно-службової діяльності. В основу методики запропоновано покласти не примус, а мотиваційні регулятори, що ґрунтуються на врахуванні психологічних особливостей людини. При створенні системи мотивації персоналу у сфері охорони державного кордону необхідно враховувати такі групи чинників: 1) економічні: джерела фінансування грошового утримання персоналу; показники системи грошового забезпечення, в тому числі і преміювання та їх співвідношення з показниками задоволення інтересів персоналу; 2) організаційні: умови виконання службових завдань (служби), забезпечення робочого місця необхідними технічними засобами, стан організаційних документів, режим роботи, кваліфікаційні вимоги, атестації й оцінки персоналу тощо; 3) соціальні: разом із наявними значними соціальними гарантіями рекомендується введення низки соціальних гарантій, які закріплюють молоді кадри.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мільонушкін, К. В. "СТРАТЕГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В КОНКУРЕНТНИХ УМОВАХ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 1 (73) (31 січня 2024): 44–49. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/73-7.

Full text
Abstract:
З кожним роком конкурентні умови щодо управління персоналом стають жорсткішими, що впливає на процес формування стратегії управління підприємством загалом. Управління персоналом являє собою складну систему, яка охоплює постійне підвищення кваліфікації працівників, оновлення їхніх знань і розвиток компетенцій, а також мотиваційні стимули персоналу для ефективної роботи та задоволення. В статті охарактеризовано два підходи до поняття персоналу: персонал-витрати (примушування, мінімізація, малий період планування, результати, кількість, негнучкий, залежний) та персонал-ресурс (доцільність, оптимізація, тривалий період планування, засоби, результати, якість, гнучкий, автономний). Розкрито сутність та пристосування стратегій щодо управління персоналу в конкурентному середовищі: стратегія інвестування, стратегії стимулювання, стратегія залучення. Конкретний вид ефективної стратегії залежить від економічного розвитку суспільства, його культури, а також від галузі та величини підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кудла, Н. Є., та Ю. Б. Миронов. "КОМПЕТЕНЦІЇ – ЧИННИК УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ У ГОТЕЛЬНОМУ БІЗНЕСІ". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 9 (29 грудня 2023): 45–57. http://dx.doi.org/10.32782/tourismhospcee-9-6.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена оцінюванню компетенцій персоналу готелю, що є надзвичайно важливим процесом у сучасному готельному бізнесі та допомагає забезпечити високу якість обслуговування і задоволення гостей. Метою статті є розроблення алгоритму комплексного оцінювання компетенцій працівників готельного бізнесу. Зазначається, що оцінювання компетенцій персоналу готелю є надзвичайно важливим процесом, який допомагає забезпечити високу якість обслуговування та задоволення гостей, а процес управління компетенціями працівників має відбуватися паралельно зі стратегічним розвитком готелю. Компетентний персонал є ключовим фактором успіху будь-якого готелю, оскільки він впливає на перше враження гостей, які приходять до нього. Визначено категорії співробітників готелю і набір професійних та особистих компетенцій для кожної із категорій. Наведено специфічні методи, які властиві для ідентифікації еталонних компетенцій, та дозволяють визначити їх у працівників. Охарактеризовано процес ідентифікації фактичних компетенцій працівників як важливий елемент процесу управління персоналом. Запропонована методика комплексного оцінювання компетенцій працівників готельних підприємств та збалансована системи показників для цієї методики. Розроблений алгоритм оцінювання компетенцій працівників готельного бізнесу принесе користь не тільки керівництву об’єкта розміщення, а й безпосередньо кожному працівнику. Перевагою використання такої системи оцінювання компетенцій для керівництва готелю стане отримання інформації про рівень і стиль праці підлеглих, можливості їх професійного і творчого розвитку. Окрім цього, менеджмент готелю володітиме формальним інструментом для прийняття правильних кадрових рішень. Зазначається, що подальший розвиток та удосконалення систем оцінювання персоналу готельних підприємств (готельно-ресторанних комплексів) загалом та компетенцій персоналу зокрема є предметом подальших наукових досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Градюк, Н. М., та Х. В. Кузьма. "НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ ЧЕРЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 69 (16 лютого 2023): 80–86. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-69-11.

Full text
Abstract:
Наголошено про пріоритетне значення на підприємствах мотивації праці через задоволення потреб персоналу. Виділено результати останніх досліджень і публікацій вітчизняних науковців, які доводять важливість врахування низки чинників при організації та удосконаленні мотивації праці. Сформовано структуру взаємозв’язків основних категорій мотивації праці персоналу підприємства, що корелюються з їхніми потребами та очікуваними результатами від її удосконалення. Виділено низку груп стимулів, які активно використовуються підприємствами при забезпеченні мотивації праці. При цьому більшість із них набувають матеріальної та нематеріальної форми. Виділено пріоритетне значення способів нематеріального стимулювання праці, які розділено на соціальні, моральні, творчі, психологічні. Наголошено на позитивних та негативних наслідках мотивації праці, які головним чином визначаються інтересами персоналу. Відповідно до таких висновків розділено інтереси персоналу на індивідуальні, колективні та суспільні. Доведено пріоритетне значення індивідуальних інтересів, а відтак і таких стимулів при удосконаленні мотивації праці. Запропоновано систему потреб персоналу підприємства розділяти на сукупні (враховують загальну сукупність основних стимулів та мотивів) та вторинні (визначають соціальні потреби, потреби в повазі, самовиявлення) потреби. Зроблено висновки, що в основу діалектичної єдності матеріальних і нематеріальних стимулів необхідно закладати взаємозв’язки між різними групами потреб та інтересів. Наголошено на пріоритетах органів державного управління при наданні допомоги (організаційної, інституційної, економічної та іншої) підприємствам при удосконаленні мотивації праці. Доведено необхідність для підприємств у контексті мотивації праці досягнення певного соціального ефекту, що дозволяє відповідно до світового досвіду суттєво підвищити продуктивність та ефективність праці. Значну частину дослідження приділено проблемам соціальної відповідальності підприємства, через яку можливе вирішення низки стратегічних завдань, як забезпечення ефективності мотивації праці, так і покращення ділової активності, партнерських відносин, результатів діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хитра, О. В. "ПРОФЕСІЙНИЙ ДОБІР ПЕРСОНАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ РЕКРУТИНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 17 (13 жовтня 2023): 167–80. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2023.17.23.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризована специфіка здійснення професійного добору персоналу на підприємствах індустрії гостинності з урахуванням особливих вимог до працівників, які забезпечують задоволення туристично-рекреаційних потреб сучасної людини. Досліджені основні елементи й принципи системного підходу до підбору і відбору персоналу, встановлені взаємозв’язки професійного добору з іншими функціями управління персоналом в індустрії гостинності. Увага акцентується на тому, що професійний добір на підприємствах індустрії гостинності відбувається у контексті особливого соціокультурного середовища, під впливом філософії гостинності і передбачає оцінювання емоційного інтелекту кандидатів, їх комунікаційної, часової та конфліктної компетентності. Обґрунтована точка зору, що процес професійного добору може стати більш гнучким та ефективним завдяки використанню рекрутингових технологій, що поширюються у цифровому середовищі ринку праці. Доведена доцільність формування бази рекрутерської інформації та складання профілю посади; наведені показники, за якими можна оцінювати ефективність наймання персоналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Юринець, З., та Р. Юринець. "Соціально-психологічний клімат молодіжного стартап-підприємництва в умовах стратегічного розвитку інновацій". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 1 (4 жовтня 2022): 161–71. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2022-1-161-171.

Full text
Abstract:
В умовах стратегічного розвитку інновацій, інвестицій немаловажним у процесі розвитку молодіжних стартап-підприємництва постає формування сприятливого соціально-психологічного клімату. Ефективність і продуктивність діяльності молодіжного стартап-підприємництва цілковито обумовлена рівнем задоволення від праці молодих працівників та їхнім задоволенням життям. Метою дослідження є виявлення впливу соціально-психологічного клімату на задоволеність працею, визначення рівня задоволеності працею у середовищі молодіжного стартап-підприємництва, оцінювання чинників, що обумовлюють почуття якості життя молодих працівників. Результати продемонстрували, що на рівень задоволеності працею молодих працівників істотно впливає соціально-психологічний клімат молодіжного стартап-підприємництва. Психологічна безпека для молодих працівників виявилася достатньо вагомим чинником, що має вплив на задоволення від виконуваної праці, ніж важливість роботи. Це означає, що задоволеність працею в досліджуваних молодіжних стартап командах пояснюється насамперед сприйняттям молодого працівника керівництвом як важливого елемента команди, ясністю виконання професійної ролі та відчуттям свободи у самовираженні. Крім того, задоволеність працею суттєво впливає на якість життя молодого персоналу. Бажання молодого працівника здійснити вагомий внесок у досягнення організаційних цілей (внесок, який оцінюється менеджерами, розглядає працю працівника як виклик, що веде до його особистого розвитку) підвищує рівень його задоволеності працею. Емпіричним висновком дослідження є рекомендації менеджерам формувати сприятливий соціально-психологічного клімат на робочому місці, а позитивна оцінка персоналу клімату зробить їх більш задоволеними своєю працею. Основні положення можуть прийматися виконавчими директорами, функціональними керівниками організацій різних форм власності та розмірів. Перспективи подальших досліджень можуть бути пов'язані з залученням більшої кількості чинників, що мають вплив на задоволення працею та життям різних команд.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Юрченко, С. О. "УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА НАВЧАННЯ ЯКІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЯК КЛЮЧОВІ СКЛАДОВІ ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ У ТУРИЗМІ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 18 (29 грудня 2023): 170–75. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2023.18.19.

Full text
Abstract:
Роль управління персоналом та його навчання як ключових складових у формуванні якості обслуговування в сфері туризму важко переоцінити. Зосереджуючись на взаємодії між управлінням персоналом і якісним обслуговуванням, у статті аналізуються стратегії та методи управління персоналом, спрямовані на підвищення рівня обслуговування та задоволення клієнтів. Велика увага приділяється процесам навчання, їх ролі у підготовці персоналу до роботи у туристичної галузі. У статті ретельно проаналізовано аспекти управління якістю в туристичних підприємствах, визначено їх особливості та ключові характеристики. Охарактеризовано сутність поняття «якість» та розглянуто різноманітні її види. Виходячи з цього, туристичні підприємства визнано не лише як надавачі послуг, але і як творці продукції, яка повинна ідеально відповідати попиту споживача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кладова, Ольга, Олександр Черевко та Наталія Зачосова. "HR-МЕНЕДЖМЕНТ ЯК ІНСТРУМЕНТ ОНОВЛЕННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ". Молодий вчений, № 4 (116) (30 квітня 2023): 125–30. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2023-4-116-25.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність HR-менеджменту як інструменту кадрової політики та кадрової стратегії підприємства. Ідентифіковано типи кадрових стратегій та напрями вдосконалення кадрової політики за допомогою технологій HR-менеджменту. Виділено основні концепції діяльності працівників HR-департаменту. Приділено увагу питанню кар’єрного зростання персоналу. Окреслено основні завдання кадрової політики підприємств. Зазначено необхідність пошуку та використання ефективних методів професійного розвитку персоналу із застосуванням принципів HR-менеджменту задля удосконалення кадрової політики суб’єкта господарювання. Доведено необхідність використання різноманітних методів мотивації персоналу, у результаті чого відбудеться зростання рівня ефективності діяльності підприємств, забезпечення зацікавленості співробітників у збереженні робочого місця, а також задоволення первинних і вторинних інтересів і потреб персоналу. Визначено критерії оцінки ефективності кадрової політики організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гейко, Є. В., Г. О. Горська та І. Г. Радул. "ПСИХОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА". Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Психологія, № 1 (24 червня 2022): 158–62. http://dx.doi.org/10.32782/psy-visnyk/2022.1.30.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто психологічні засади управління персоналом підприємства. На сучасному етапі розвитку суспільства конкурентоспроможність підприємства досягається шляхом вибору ефективних психологічних методів управління персоналом. Психологія yпpавління включає психологічні закономірності yпpaвлiнcькoї дiяльнocті: роль людського і психологічного фактору в управлінні, оптимальний розподіл професійних та соціальних ролей у групі (колективі), лідерство і керівництво, процесі інтеграції та зміцнення відносин між його членами, психологічні механізми прийняття управлінських рішень, соціально-психологічні якості керівника та підлеглих. Важливу роль в роботі з персоналом відіграють психологічні методи, так як вони направлені на конкретну особистість працівника або службовця і, як правило, суворо персоніфіковані і індивідуальні. Головною їх особливістю є звернення до внутрішнього світу людини, його особистості, інтелекту, почуттів, образів і поведінки з тим, щоб направити внутрішній потенціал людини на вирішення конкретних задач підприємства. Зазначимо, що за дoпoмoгoю мeтoдiв yпpaвлiння пepcoнaлoм реалізується головне завдання всієї галузі yпpaвлiння пepcoнaлoм – пошук нaйбiльш eфeктивниx iнcтpyмeнтiв впливy на poбiтників для того аби розкрити потенціал співробітників і, відповідно, для здійснення підвищення показників підприємства, cтвopeння найбільш підходящого морально-психологічного клімату, який сприяє зростанню людського фактору та всебічного розвитку особистості. Встановлено, що управління персоналом розпочинається з планування, яке передбачає оцінку наявних ресурсів підприємства, визначення можливих потреб у трудових ресурсах, вивчення ринку праці і розробку програми залучення персоналу для задоволення потреб підприємства. Таким чином використання психологічних методів управління персоналом дають можливість підтримувати на оптимальному рівні кількісне співвідношення між працівниками з урахуванням їхньої психологічної сумісності для регулювання групових стосунків усередині колективу, покращувати творчий і інтелектуальний потенціал персоналу, а також зрoстанням культурнoго та професійного рівня персоналу та збільшувати ефективність підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Попадинець, Ірина, Уляна Андрусів, Микола Данилюк та Олексій Бойчук. "РОЛЬ ПЕРСОНАЛУ ПРИ ОЦІНЮВАННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ". Scientific Bulletin of Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas (Series: Economics and Management in the Oil and Gas Industry), № 1(25) (17 липня 2022): 100–109. https://doi.org/10.31471/2409-0948-2022-1(25)-100-109.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано комплексний методичний підхід оцінювання ролі персоналу в конкурентоспроможності суб’єкта господарювання, який структурований за чотирма блоками: методологія – передбачає визначення мети, визначення внутрішніх та зовнішніх факторів ефективності роботи персоналу (SWOT-аналіз), функціонально-вартісний аналіз персоналу суб’єкта господарювання; інформаційне забезпечення передбачає збір інформації та формування інформаційної бази оцінювання персоналу суб’єкта господарювання, формування авторської анкети, есперес-оцінювання, формування експертної групи; моніторинг передбачає застосування обґрунтованих інструментарію, методів і технологій оцінювання персоналу суб’єкта господарювання (розрахунок показників ефективності роботи персоналу, есперес-оцінювання персоналу та оцінювання рівня задоволення працею) та резервів її підвищення; інтерпретація результатів полягає у формуванні висновків на основі інтерпретації багатокутника конкурентоспроможності суб’єкта господарювання. Деталізовані основні складові кадрової політики суб’єкта господарювання: політика набору, відбору і розстановки кадрів; політика профорієнтації, адаптації і підвищення кваліфікації кадрів; політика зайнятості; політика управління службовим зростанням; політика стимулювання; соціальна політика. Запропоновано оцінювати рівень конкурентоспроможності суб’єкта господарювання в залежності від впливу персоналу на нього, виходячи з основних підсистем діяльності суб’єкта господарювання: підсистема формування трудового потенціалу суб’єкта господарювання, підсистема управління якістю трудового життя персоналу, підсистема управління розвитком трудового потенціалу суб’єкта господарювання та підсистема управління використанням трудового потенціалу. Доведено, що управління реалізацією стратегії розвитку персоналу суб’єкта господарювання залежить від функцій, що забезпечують її ефективність. Тому запропоновано аналіз пливу функцій управління на реалізацію стратегії розвитку персоналу суб’єкта господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Задоволення персоналу"

1

Олефіренко, Юлія Олександрівна, Юлия Александровна Олефиренко та Yuliia Oleksandrivna Olefirenko. "Виявлення та задоволення потреб робітників, як один з найважливіших факторів мотивації персоналу". Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14807.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хоменко, Т. Ю. "Фактори плинності кадрів, шляхи її зниження в організації на прикладі філії-Кіровоградське обласне управління АТ «Ощадбанк»". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Homenko1.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти плинності кадрів в організації. Проаналізовано: основні економічні показники АТ «Ощадбанк»; - дослідження кадрового складу АТ «Ощадбанк»; - комплексну оцінку руху персоналу. Запропоновано: вдосконалення методики оцінки плинності кадрів в АТ «Ощадбанк»; - шляхи підвищення управління рухом персоналу в АТ «Ощадбанк». Наведено обґрунтовані розрахунки соціального ефекту щодо пропозицій.<br>Diploma thesis deals with theoretical aspects of staff turnover in the organization. Аnalysis main economic indicators of AT "Oschadbank"; - the advancement of the personnel warehouse of AT "Oschadbank"; - a comprehensive assessment of the staff. Proposed in-depth methodology for assessing the accuracy of frames in AT "Oschadbank"; - the way of advising the management of the staff in the AT "Oschadbank". The edging of the social effect has been introduced.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Онопрієнко, Олександр Данилович, Olexandr Onoprienko, Александр Данилович Оноприенко, Жанна Сергіївна Шалієвська, Zhanna Chalievska та Жанна Сергеевна Шалиевская. "Мотивація персоналу як чинник успішної діяльності підприємства". Thesis, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40667.

Full text
Abstract:
Важлива роль у вивченні мотивації належить дослідженням Ф. Тейлора, А. Маслоу, К. Альдерфера, Д. Мак¬Грегора, Д. Мак¬Клелланда, Ф. Герцберга, В. Врума, А. Портера, Е. Лоулера [2]. Основна увага перших дослідників мотивації зосереджувалася переважно на питанні впливу на працівника з метою підвищення продуктивності праці і забезпечення найвищої прибутковості [3].<br>Мотивація - важливий елемент управління персоналом. Без неї працівники б не виконували свою роботу належним чином, а підприємства не досягали б поставлених цілей. У більшості випадків, за допомогою правильної мотивації, підлеглі можуть довести свою здатність справлятися з роботою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Блажко, І. О. "Удосконалення стимулювання праці персоналу підприємства з метою підвищення її ефективності". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9887.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження - діяльність персоналу підприємства, зокрема ресторану «Марсала». У роботі розглядаються теоретичні аспекти стимулювання персоналу в ресторані. Master's qualification work consists of three sections.<br>The object of study is the activity of the personnel of the enterprise, in particular the restaurant «Marsala».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Недолужко, С. С. "Удосконалення стимулювання праці персоналу підприємства з метою підвищення її ефективності". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11091.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження - система стимулювання персоналу на ТОВ «Стар Шайн Шипінг», як одна з основних складових кадрової політики організації. У роботі розглядаються теоретичні аспекти стимулювання персоналу в транспортно-експедиторській компанії.<br>The object of study is the personnel incentive system at “Star Shine Shipping”, as one of the main components of the personnel policy of the organization. The paper considers the theoretical aspects of staff incentives.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!