Academic literature on the topic 'Карта потоку створення цінності'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Карта потоку створення цінності.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Карта потоку створення цінності"

1

Галушко, О. С. "Карта потоку створення цінності та методика її формування". Актуальні проблеми економіки, № 6 (108) (2010): 96–104.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гладкова, Ольга, та Яна Деренська. "УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА ЗАСАДАХ LEAN-МЕНЕДЖМЕНТУ З МЕТОЮ ПОСИЛЕННЯ ЇХ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ". Сталий розвиток економіки, № 1(48) (15 лютого 2024): 249–56. http://dx.doi.org/10.32782/2308-1988/2024-48-35.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанням управління закладами охорони здоров’я на засадах lean-менеджменту з метою посилення їх конкурентних переваг. Авторами визначено вплив концепції ощадного виробництва на посилення конкурентних позицій компанії, проведено аналіз світового досвіду впровадження lean-менеджменту в медичних установах та обґрунтовано необхідність реалізації цих заходів у вітчизняних ЗОЗ. З метою розуміння сутності витрат, на мінімізацію яких повинний бути спрямований lean-менеджмент, було представлено їх систематизацію в системі охорони здоров’я, проведено їх порівняння із втратами у виробництві та визначено напрямки їх зменшення. З метою вдосконалення діяльності черкаського приватного медичного центру на засадах lean-менеджменту було розроблену карта створення потоку цінності для консультативного прийому лікарем. Для формування в закладі корпоративного lean-мислення було запропоновано реалізувати відповідну послідовність дій та створити в медичному центрі корпоративну гру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Коркішко, Артем Володимирович, Олена Геннадіївна Коркішко та Світлана Анатоліївна Саяпіна. "ІНТЕЛЕКТ-КАРТА ЯК ЗАСІБ СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ЗНАНЬ З ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ІМІДЖУ МАГІСТРІВ ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ". Information Technologies and Learning Tools 79, № 5 (2020): 229–41. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.3021.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено проблемі застосування в навчальному процесі вищої школи інтерактивного способу систематизації знань щодо формування професійного іміджу магістрів педагогіки вищої школи – інтелект-карт. Зазначено, що використання інтелект-карт під час вивчення курсу «Професійний імідж викладача вищої школи» зараз актуальне, оскільки робить процес навчання творчим і захоплюючим, дозволяє вирішити низку педагогічних завдань іміджевого спрямування, виконати роботу науковим способом і більш ефективно, наочно представити великий обсяг інформації, спростити аналіз даних та їх запам’ятовування, справлятися з інформаційним потоком, керувати та структуризувати його, використовуючи весь свій творчий потенціал; актуалізує певний комплекс знань, який необхідно засвоїти при вивченні курсу, забезпечує інтенсифікацію навчання з урахуванням зорового сприйняття, образного уявлення знань і навчальних дій, підвищує іміджеву грамотність і візуальну культуру, а також вдало поєднує навчальну, аналітичну діяльність, що, безумовно, є діяльним і ефективним у реалізації сучасних завдань системи освіти. Розкрито етапи роботи щодо створення інтелект-карти «Структура формування професійного іміджу викладача»: теоретичний блок (виділення структурних компонентів професійного іміджу викладача, ознайомлення з концепцією радіантного мислення та практичними рекомендаціями із складання інтелект-карт, обговорення основних правил створення інтелект-карти), практичний блок (апробація – складання інтелект-карти «Структура формування професійного іміджу викладача» магістрами ПВШ, аналіз – презентація інтелект-карт студентами, обговорення їхнього змісту та оформлення, рефлексія – самоаналіз діяльності). Зроблено висновок про те, що використання інтелект-карт дозволяє визначити власні цілі та життєві цінності, розпочати шлях безперервного самоаналізу протягом життя, усвідомити власні сильні й слабкі сторони як фахівця, розробити план із самовдосконалення професійного іміджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Михаліцька, Наталія Ярославівна, Мар’яна Романівна Яцик та Ольга Остапівна Караїм. "МОЛОДІЖНА МІГРАЦІЯ В УМОВАХ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ: РИЗИКИ ТА ЗАГРОЗИ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ". Науковий вісник Львівського державного університету внутрішніх справ (серія економічна), № 2 (28 жовтня 2022): 24–32. http://dx.doi.org/10.32782/2311-844x/2022-2-4.

Full text
Abstract:
У статті проведено дослідження стану молодіжної політики в умовах викликів сучасної України. Наголошено, що сьогоднішня політична та економічна ситуація в Україні породжує нові виклики, на які держава не в змозі адекватно реагувати без залучення молоді, найперспективнішої частини суспільства. Молоде покоління забезпечує соціально-економічний розвиток країни, покращує демографічну ситуацію, розвиває науку та культури, відтворює моральні цінності суспільства, зміцнює національну безпеку держави. Розглянуто наслідки повномасштабної війни, яка почалася 24 лютого 2022 року віроломним нападом росії на Україну, та спричинила масову міграцію населення й призвела до кількамільйонних вимушених емігрантів молодих людей. Охарактеризовано вплив потоку українських біженців на робочу силу єврозони та надані можливості соціальної адаптації та інтеграції країнами для молодих людей. ЄС забезпечив швидку реакцію на наявні виклики та завдяки скоординованим діям інтегрував можливості програми Еразмус+ та доступ до освітнього онлайн контенту українських студентів. Узагальнено загрози національній безпеці, які в стратегічному сенсі несуть міграційні процеси в Україні, а саме: знижується чисельність населення та рівень народжуваності, зменшується надходження до бюджету, втрачається інтелектуальний потенціал та здорова робоча сила. Автори дійшли висновку, що динаміка повернення людей додому залежить від безпекової ситуації та тривалості воєнної агресії в Україні. Найголовнішим задля швидкого відновлення економіки та зміцнення національної безпеки є стимулювання рееміграції молоді. Молодь України потребує оновленої політики зайнятості повоєнної економіки шляхом формування законодавчої бази зі створення власного бізнес-проєкту; розвитку фінансової та інформаційної грамотності; створення робочих місць на принципах концепції гідної праці; забезпечення зростання кількості громадських активістів та публічних службовців серед молоді для реалізації молодіжної політики; підвищення рівня довіри до держави та демонстрації економічної привабливості державних програм для молодих людей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кондрацька, Людмила. "КУЛЬТУРА МИРУ: ДУХОВНИЙ ВИМІР ОСВІТИ МАЙБУТНЬОГО". Духовність особистості: методологія, теорія і практика 1, № 1 (103) (2022): 119–30. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2022-103-1-119-130.

Full text
Abstract:
Прилучення сучасного освітоздобувача до крос-культурного діалогу концепцій миру і воздаяння спонукає пробудження в ньому почуття відповідальності на рівні епіґенетичного правила. Отож, метою даної статті є обґрунтування педагогічної моделі реалізації сотеріологічної концепції миротворчої освіти як чинника розбудови культури миру заради осмислення цінності того, що слугує утвердженню богоподібної гідності людини і благу ближнього во славу Творця. Сутність пропонованої моделі становить методологія перформативної дидактики як майстерні душі. Її провідною ідеєю є метафоризація християнської семасіології миру як благочестивого одкровення, а основою постає коннективна теорія інтерпретації особою своєї миротворчої місії як ментального вчинку. У статті представлена епістемна карта самоорганізації перформером-миротворцем сотеріологічних компетенцій, в основу телеології якої закладено алгоритм апперцепції: коли освіта миру стає справою не просто професійного успіху, а особистої совісті. Напрям і конкретний довготривалий план такої перформативної діяльності визначає стратегія креативної кластеризації майбутніх миротворчих сценаріїв як «шляху серця». В онтогенезі традиції перформансу, зорієнтованого на благочестивий сценарій любові до ближнього, міцно укорінилася імпровізаційна природа. Тому регулюючу функцію в імплементації означеної стратегії виконують епіґенетично зумовлені чинники активізації ментальних ресурсів освітоздобувача-перформера: технологія перформативної імпровізації (методи аурального моделювання, сотеріологічного іміджування і смислової метафоризації прогнозованого майбутнього, медіаеленктики, -еристики і -еротематики) і контекстний підхід до перформансу. Багаторічний викладацький досвід на факультеті мистецтв доводить, що ефективність реалізації пропонованої педагогічної моделі забезпечує створення спеціального івент-майданчика в арт-лабораторії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Filippova, Inessa. "ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ОБГҐУНТУВАННЯ ЦІННОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФРЕБЕЛІВСЬКИХ ДАРІВ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДИТИНИ: КРОС-КУЛЬТУРНИЙ ДОСВІД". Psychological Prospects Journal, № 33 (9 червня 2019): 261–73. http://dx.doi.org/10.29038/2227-1376-2019-33-261-273.

Full text
Abstract:
У статті розкрито зміст цінності концепції Ф. Фребеля в процесі соціалізації дитини та її актуальність на сьогодні. Це зумовлено тим, що процес соціалізації дитини в родині є різним в окремих соціальних групах унаслідок впливу соціальних, економічних і культурних процесів у трансформувальному суспільстві й має тісний зв’язок з умовами розвитку, стилями виховання в сім’ї та родинними цінностями. Розкрито можливості розвитку активності дитини з урахуванням її індивідуально-психологічних особливостей за допомогою фребелівських дарів. Авторська концепція філософії виховання, за Ф. Фребелем, спирається на трьох головних ідеях, таких як єдність Усесвіту, повага до дитини та її індивідуальності, значення гри в розвитку дитини. Вони визначають основи, на які спирається модель активності дитини. Проаналізовано досвід німецьких і польських педагогів щодо освітянської практики у фребелівських дошкільних закладах. Фрідріх Фребель підкреслював, що виховання й навчання дитини повинно інтегрувати елементарні сили: голову, руки та серце задля гарантії їй повної освіти. Навчальне виховання повинно мати глобальний характер і поєднує три аспекти: пізнавально-інтелектуальний із фізично-мануальним, а також соціальним і релігійним як відкриття людської сили розуміння світу. У контексті сучасної соціалізації дитини цей підхід є дуже актуальним і має своє підтвердження в сучасних теоріях розвитку людини, оптимізації її досягнень, а також потоку розширеної креативності як умови результативного пошуку себе в трансформувальному світі. Акцентовано увагу на тому, що важливим завданням педагога та психолога є полегшення розвитку вроджених інстинктів: праця, знання, артистичне й релігійне за допомогою відповідних предметів чи фребелівських дарів. Сучасна соціалізація приймає цінність психолого-педагогічних ідей Ф. Фребеля як активізації дитини та спонукання її до постійного накопичення нових досягнень. Інституціональна соціалізація в тісній співпраці з родиною може якісно й кількісно змінити доступ дитини до соціальних, економічних і культурних засобів, як результат – і до інших можливостей освітнього капіталу. Представлено психолого-педагогічний досвід педагогів Німеччини та Польщі щодо чинників розвитку дитини, створення для неї нових можливостей й підготовки до життя в контексті її інституціональної соціалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Безрук, Д. І. "ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 71 (23 травня 2023): 43–50. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-71-06.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження та оцінка рівня цифровізації економіки України, її місце у глобальному цифровому ринку та виокремлення перспектив розвитку діджиталізації національної економіки. У статті підкреслено, що глобальна цифровізація, спричинена Четвертою промисловою революцією, прискорилася COVID-19, посиливши потребу в гнучкості, адаптивності та позитивних трансформаціях національних економік. Оскільки світова економіка стрімко цифровізується, приблизно 70% нової вартості, створеної протягом наступного десятиліття, базуватиметься на бізнес-моделях цифрових платформ. Але також варто зазначити, що майже 2,7 мільярда населення все ще не мають доступу до мережі Інтернет. Цифрові технології мають потенціал створити нові цінності для кожного, пришвидшити розвиток економіки, зробити більш якісні послуги, але вони ризикують ще більше посилити відчуженість, нерівну концентрацію влади, надприбутків та соціальну нестабільність. Підкреслено, що Україна теж прагне стати однією з конкурентоздатних цифрових економік та зайняти свою нішу в європейському просторі. Відзначено, що, незважаючи на війну, в країні не зупинилися процеси діджиталізації, а навпаки лише прискорилося створення нових цифрових послуг (Дія.Сіті, карта повітряних тривог, е-ворог, електронна подача на відшкодування майна, електронні військові облігації та інші). У статті проаналізовано основні індекси діджиталізації економіки та визначено місце України у загальносвітовому рейтингу. Зроблено висновки про рівень діджиталізації економіки України та її основні пріоритети на майбутнє. Встановлено основні індекси, за якими національна економіка України конкурує з іншими країнами світу. Окреслено основні напрями державної політики у сфері діджиталізації. Сформовано висновки про перспективи розвитку цифрової економіки в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

СИДОРУК, С. В. "ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У СУЧАСНОМУ ГОТЕЛЬНО- ТУРИСТИЧНОМУ ПРОСТОРІ". Товарознавчий вісник 2, № 15 (2022): 114–23. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-16-10.

Full text
Abstract:
Мета. Провести змістовну експертизу послуг для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели») у сучасному економічному просторі.
 Методика. Для дослідження використані такі методи: порівняння, узагальнення, конкретизація, класифікація, синтезу та аналізу, моделювання.
 Результати. Створення умов для забезпечення доступності туристичних послуг виходить сьогодні на одне з перших місць у системі стратегічних цілей розвитку туризму багатьох країн. У зв’язку з цим теоретичні та методичні проблеми сфери послуг для людей з інвалідністю усе активніше розглядаються дослідниками.
 Проте для адаптації людей з обмеженими можливостями є недостатньо розвинена інфраструктура у регіонах країни та недосконала система транспортного обслуговування туристів, це спричиняє суттєві бар’єри при споживанні послуг туристичного характеру. Ці фактори стають на заваді швидкому піднесенню та поширенню туристичного іміджу регіонів країни з позиції використання людьми з обмеженими можливостями (далі назва
 «Мобільні ангели»), тим самим негативно впливають на збільшення потоку туристів у країну. Тому на сьогодні актуальним завдання сфери туристичного бізнесу є привернути увагу Мобільних ангелів до повноцінного споживання послуг туристичної сфери.
 Люди з обмеженими можливостями мають однакове право на відпочинок та такий самий інтерес до туристичних послуг, як і інші, тільки в силу свого фізичного стану вони потребують більш ретельного підходу до його організації. Важливе значення має безпосередньо практика організації та проведення таких заходів, для яких в Україні в цілому мається значний туристичний потенціал, наявні висококваліфіковані екскурсоводи і низький рівень спеціалізованої інфраструктури придатний для цієї категорії потенційних туристів.
 У статті розкрито змістовну характеристику експертизи послуг для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели»); проаналізовано готельні номери на прикладі accessible room для людей з обмеженими можливостями; проведено оцінку доступності готельних закладів для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели»); сформовано стратегію організації доступних подорожей для людей з обмеженими можливостями; запропоновано заходи щодо організації послуг для людей з обмеженимиможливостями. Ідея проекту Wheelmap народилася, коли кільком друзям набридло їхати до одного місця лише тому, що там є пандус.
 Наукова новизна. Обґрунтовано створення умов для забезпечення доступності готельних послуг через систему: Wheelmap, організацію присадибної ділянки (клумби) Terraform для людей з обмеженими можливостями при готельних закладах.
 Практична значимість. На основі спосте ре же нь і дослідже ння фа ктів, може мо стве рджува ти, інтерактивна карта працює за принципом відкритої бази даних - її може додавати та змінювати кожен. Більшість об'єктів та важливих об'єктів позначені на міському плані - користувачеві потрібно лише позначити їх, таким чином повідомляючи про наявність чи недоступність людей на інвалідних візках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ІВАНОВ, Денис, та Віта КАШТАН. "ГЕОІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИЯВЛЕННЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ ЗАТОПЛЕНИХ ЗОН МІСТА ДУБАЙ НА ОСНОВІ ЗГОРТКОВОЇ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ". Information Technology: Computer Science, Software Engineering and Cyber Security, № 4 (17 лютого 2025): 99–113. https://doi.org/10.32782/it/2024-4-13.

Full text
Abstract:
Виявлення затоплених зон є важливим для ефективного реагування на стихійні лиха та їх управління, оскільки це дозволяє створювати системи раннього попередження та організовувати цілеспрямовану допомогу. Мета роботи полягає у розробці геоінформаційної технології для виявлення та моделювання затоплених зон у Дубаї на основі згорткових нейронних мереж. Методологія. Геоінформаційна технологія дослідження складається з декількох етапів, що забезпечують комплексний підхід до аналізу та моделювання затоплення територій. Спершу здійснюється завантаження супутникових знімків та їх попередня обробка. Це включає корекцію атмосферних спотворень, вирівнювання кольорів та корекцію геометричних викривлень. Після цього знімки перетворюються у векторний формат для полегшення їх подальшої обробки та аналізу. Векторизація дозволяє точніше виділити ключові елементи на знімках, такі як річки, дороги, будівлі тощо. На наступному етапі інтегруються кліматичні та гідрографічні дані, а також цифрова модель рельєфу (ЦМР). Ці дані використовуються для побудови бази геоданих, яка включає інформацію про опади, гідрологічні умови, типи ґрунтів та рослинність на досліджуваній території. Застосування цифрової моделі рельєфу дозволяє враховувати висотні характеристики місцевості, що є критично важливим для точного моделювання водних потоків та зон затоплення. Для обробки та аналізу цих даних застосовуються методи машинного навчання, зокрема трансферне навчання, що дає змогу підвищити точність моделювання зон затоплення. За допомогою гідрологічної моделі розраховуються екстремальні гідрологічні параметри на основі кліматичних та гідрографічних даних, таких як інтенсивність опадів, тип ґрунту, умови землекористування та рослинний покрив. Ці параметри дозволяють створити криву ґрунтового номера та гідрограф, які відображають поведінку водного стоку на території. Наступним кроком є застосування гідравлічної моделі для визначення параметрів потоку, зокрема швидкості течії, глибини води та прогнозування зон потенційного затоплення. Моделювання затоплення базується на імплементації цифрової моделі рельєфу у форматі ASCII-сітки з розміром 30 м. Ця сітка імпортується в геоінформаційну систему (ГІС) QGIS для проведення розрахунків та моделювання зон затоплення. Завершальним етапом є створення карти зон небезпеки затоплення. Ця карта дозволяє ефективно візуалізувати потенційно небезпечні території, що є важливим інструментом для прийняття рішень в управлінні ризиками повеней та розробці заходів щодо захисту територій від затоплень. Наукова новизна отриманих у роботі результатів полягає у застосуванні трансферного навчання для виявлення затоплених територій на основі супутникових знімків. Модифіковано архітектуру нейронної мережі шляхом додавання конволюційних шарів для підвищення точності виділення суттєвих ознак та використання максимального підсумовування для зменшення обчислювальної складності. Крім того, впроваджено щільний і згладжувальний шари для покращення стабільності навчання та запобігання перенавчанню. Запропонований підхід дозволив покращити ефективність прогнозування зон затоплення, підвищити точність класифікації та забезпечити вищий рівень автоматизації аналізу супутникових даних для управління природними ризиками. Висновки. Дослідження було проведено для оцінки впливу потужної системи повільних штормів, що обрушилася на Об’єднані Арабські Емірати у квітні 2024 року, спричинивши значні опади і раптові повені. Для аналізу використано супутникові знімки Landsat-8, отримані до і після повені. Ці знімки були оброблені для отримання бінарних масок, а потім класифіковані на два основні класи: водні об’єкти та земна поверхня. Результати класифікації продемонстрували значне розширення затоплених територій після повені, що дозволило наочно відобразити масштаби та розподіл води. Метрики ефективності моделі, такі як точність, повнота та F1-міра, свідчать про високу точність у виявленні затоплених зон. Зокрема, точність моделі на навчальній вибірці склала 0.88, а на валідаційній – 0.87. Клас затоплених територій (FL) продемонстрував точність 0.91, що перевищує показники для класу інших територій (FV). Аналіз розподілу затоплення з використанням кроку 0,25 метра виявив, що затоплення є нерівномірним і значною мірою залежить від рельєфу місцевості. Найбільш вразливими до затоплення виявилися низько розташовані частини району, де рівень води досягав до 2 метрів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Карта потоку створення цінності"

1

Петринська, Є. В. "Формування конкурентних переваг підприємства на засадах ощадливого управління". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Petrynska.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні основи формування конкурентних переваг, у т.ч. встановлено сутність поняття «конкурентна перевага». Проаналізовано ринок вантажних перевезень, виявлено конкурентну силу, яка має найбільшого впливу на ринку. Запропоновано заходи щодо формування та підтримки конкурентних переваг підприємства ТОВ "Далекс Агро".<br>The paper considers the theoretical foundations of the competitive advantages' formation. Тhe essence of the concept of "competitive advantage" is established. The market of freight transportation is analyzed. It is found the force which has the greatest competitive influence in the market. It was proposed measures to form and maintain the competitive advantages of the company LLC "Dalex Agro".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Щука, В. С. "Формування конкурентних переваг крюїнгового підприємства на засадах сучасних технологій управління". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12537.

Full text
Abstract:
У роботі досліджена сутність поняття "конкурентна перевага", вивчено класифікацію його конкурентних переваг. Проаналізовано ринок послуг крюінга України з використанням методу п’яти конкурентних сил М. Портера. Обґрунтовано та розроблено заходи щодо формування конкурентних переваг ТОВ "СТМА".<br>The master thesis investigates the concept of the term «competitive advantages», studies the classification of the advantages. Author analyzed service market of crewing in Ukraine using the method of five competitive forces of M. Porter. Author substantiated and developed measures to form competitive advantages of the LLC «STMA».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Карта потоку створення цінності"

1

Омельченко, І. Г. "РОЗВИТОК ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ВПРОВАДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ СПІЛЬНОЇ ЦІННОСТІ". У Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: дорожня карта для України. Publishing house “Liha-Pres”, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-448-4-23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!