Academic literature on the topic 'Коефіцієнт фінансової стійкості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Коефіцієнт фінансової стійкості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Коефіцієнт фінансової стійкості"

1

Пешков, А. М., та О. В. Лега. "АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ ВІТЧИЗНЯНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ". Цифрова економіка та економічна безпека, № 1 (10) (29 січня 2024): 151–58. http://dx.doi.org/10.32782/dees.10-27.

Full text
Abstract:
В умовах невизначеності, зумовленими, перш за все, військовою агресією росії та введенням військового стану, система фінансово-економічної безпеки суб’єктів господарювання є одним з головних елементів стратегічного управління. Необхідність вирішення проблем, з якими зіткнулися вітчизняні підприємства внаслідок кризи, актуалізувала питання оцінки фінансового стану, одним з головних індикаторів якого є фінансова стійкість підприємств. Тому у статті розглянуто теоретичні підходи до визначення поняття “фінансова стійкість підприємств”, виокремлено сутність категорії та значення для підприємств. Побудовано організаційну модель аналізу фінансової стійкості. Узагальнено негативні фактори впливу на фінансову стійкість підприємств. Проведено аналіз фінансової стійкості підприємств України за 2013–2022 рр., а саме проаналізовано динаміку основних показників фінансової стійкості, таких як коефіцієнт автономії, довгострокового залучення позикових коштів, короткострокової заборгованості. За результатами проведеного аналізу виявлено, що для підприємств України характерний низький рівень фінансової стійкості. Визначено пріоритетні завдання господарюючих суб’єктів для збереження фінансової стійкості в умовах військового стану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хоменко, Інна, Ірина Горобінська та Артур Горобінський. "МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ДОСЛІДЖЕНЬ ОЦІНКИ ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЇЇ МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ". РОЗВИТОК МІСТА, № 3 (03) (11 жовтня 2024): 102–10. http://dx.doi.org/10.32782/city-development.2024.3-14.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено оцінюванню існуючих методичних підходів аналізу фінансової безпеки підприємства. В ході дослідження проаналізовано методичний підхід, що використовує інтегральний показник, який базується на 14 фінансових коефіцієнтах, найвищий вплив серед яких мають рентабельність активів, рентабельність капіталу та коефіцієнт фінансування. Також розглянуто методичний підхід експрес-оцінки фінансової безпеки підприємства, який базується на розрахунку інтегрального показника і передбачає аналіз оцінки фінансового стану підприємства на основі зіставлення граничних та фактичних значень індикаторів за показниками ліквідності та платоспроможності, фінансової стійкості, ділової активності та результативності діяльності. Досліджено підхід, який базується на аналізі показників, що характеризують переважно інвестиційну активність підприємства та ефективність інвестиційної діяльності, де оцінка фінансової безпеки базується на п’яти показниках: доходність інвестованого капіталу, середньозважена вартість капіталу, ринкова додана вартість, ефективність інновацій, чиста приведена вартість інвестиційних проектів. Також досліджено підхід оцінки фінансової безпеки підприємства на основі таких груп фінансових індикаторів як ліквідність та платоспроможність, фінансова стійкість, ефективність діяльності підприємства, ділова активність, боргове та податкове навантаження підприємства. За результатами дослідження обґрунтуванню вибір оптимальної методики, що забезпечить комплексну оцінку рівня фінансової безпеки підприємства з урахуванням маркетингового забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Степаненко, Оксана, та Марина Грабовська. "РОЛЬ КОВЕНАНТІВ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАБІЛЬНОСТІ ФІНАНСОВИХ УГОД". Via Economica, № 6 (4 листопада 2024): 75–81. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8559/2024-6-11.

Full text
Abstract:
Інноваційним інструментом управління фінансовими зобов'язаннями є ковенанти, які дають змогу позичальнику отримувати вигідні умови кредитування та підтримувати фінансову дисципліну. Для кредитора ковенанти є засобом захисту його інтересів та сприяють мінімізації ризиків, які пов'язані з неплатоспроможністю позичальника. В статті досліджено зміст поняття "ковенант", визначено сфери застосування та визначено їх роль, місце та призначення в фінансових угодах. Проаналізовано класифікацію ковенант, які використовуються в практиці, виділено їх види. Обґрунтовано міжнародні підходи до використання ковенантів, виділено їх основні види: 1) співвідношення боргу до власного капіталу; 2) співвідношення боргу до EBITDA; 3) мінімальний рівень ліквідності; 4) підтримка рівня відсоткового покриття; 5) мінімальний рівень власного капіталу. Дослідження української практики показало, що найчастіше використовуються саме фінансові ковенанти, а саме: коефіцієнт ліквідності; показник рівня рентабельності; коефіцієнт оборотності власного капіталу; коефіцієнт фінансової стійкості; коефіцієнт фінансової автономії. Дослідження показало, що поряд з фінансовими ковенантами також використовуються інформаційні, які виступають інформаційною допомогою для кредитора при моніторингу здатності позичальника виконувати свої зобов'язання. Доведено, що ковенанти мають не тільки позитивну, а й негативну сторону. Негативними наслідками для позичальника є: 1) обмеження на нові запозичення; 2) обмеження на виплату дивідендів; 3) обмеження на продаж активів; 4) вимоги дотримання фінансових показників в межах нормативних значень; 5) обмеження на інвестиції; 6) контроль за управлінськими рішеннями. Обґрунтовано, що на зниження ефективності використання ковенантів у кредитора мають вплив ризики, а саме: складність моніторингу та контролю позичальника; підвищення ризику дострокового погашення боргу; конфлікт інтересів з позичальником; юридичні та регуляторні ризики; втрата гнучкості у перемовинах з позичальником; ризик надмірного контролю. Доведено, що для зниження ризиків кредиторам потрібно ретельно збалансовувати умови ковенантів та не створювати додаткових перешкод для ефективної співпраці з позичальником.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

А., А. Подолскі. "ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНКИ ФІНАНСОВОГО СТАНУ СУБ'ЄКТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА". ВЧЕНІ ЗАПИСКИ Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» 28 (25 травня 2022): 293–301. https://doi.org/10.5281/zenodo.7465075.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості оцінки фінансового стану суб’єкта малого підприємництва за даними чинної фінансової звітності. Вказано на значну роль малих підприємств в економіці України, оскільки вони створюють нові робочі місця та займають ті ніші виробництва, які не є привабливими для великого та середнього бізнесу. Визначено, що головною особливістю оцінювання фінансового стану малого підприємства є те, що основним джерелом інформації є Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва складі Балансу (форма № 1-м) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-м), що має скорочений перелік даних відносно того, що міститься у стандартизованій фінансовій звітності. Визначено, що найкраще підходять до використання малими підприємствами та найбільш часто вживаються на практиці такі методи аналізу фінансового стану, як горизонтальний аналіз, вертикальний аналіз та аналіз фінансових коефіцієнтів. Досліджено напрями аналітичного оцінювання фінансового стану малого підприємства, що рекомендуються окремими фахівцями. Виявлено, що найчастіше для оцінювання фінансового стану малих підприємств пропонуються показники, що характеризують фінансову стійкість, ліквідність та ділову активність суб’єктів малого підприємництва. Досліджено можливості розрахунку основних фінансових коефіцієнтів на основі звітності малих підприємств. Уточнено методику розрахунку показників фінансової стійкості, ліквідності, ділової активності та рентабельності за даними Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Зубілевич, Світлана. "ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА: ЕВОЛЮЦІЯ СУТІ ПОНЯТТЯ ТА МЕТОДІВ ОЦІНЮВАННЯ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, № 105 (2024): 100–116. http://dx.doi.org/10.31713/ve1202410.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню еволюції тлумачення сутності поняття «фінансова стійкість» протягом останніх 10 років, його взаємозв’язку з такими поняттями як «безперервність діяльності», «сталий розвиток». Зміст фінансової стійкості набирає сьогодні нового значення, адже українські підприємства повинні виявити фінансову стійкість під час війни, щоб бути здатними до сталого розвитку в цих надскладних умовах та забезпечити майбутню розбудову України. Висловлена гіпотеза, що поняття фінансової стійкості, яке пов’язане з концепцією збереження фінансового капіталу, як комплексної категорії, в сучасній економіці трансформується у складову поняття резильєнтності на мікрорівні та органічно вписується в концепцію мультикапітальності. Проведене дослідження поглядів вітчизняних та закордоннихвчених на систему показників фінансової звітності, фінансових коефіцієнтів, які використовуються при оцінюванні фінансової стійкості, поміж іншими платоспроможності, в процесі управління фінансовою стійкістю. Джерелом розрахунку всіх цих показників є фінансова звітність. Обґрунтовано, що при підтриманні ідей сталого розвитку дляоцінювання резильєнтності слід буде використовувати взаємопов’язані показники, які характеризуватимуть стійкість всіх капіталів підприємства, відображених у його інтегрованій звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чуй, І. Р., Н. І. Власюк та О. В. Мицак. "ГАЛУЗЕВІ АСПЕКТИ ОЦІНЮВАННЯ ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 81 (14 лютого 2025): 72–79. https://doi.org/10.32782/2522-1205-2025-81-10.

Full text
Abstract:
Сучасний стан функціонування підприємств України характеризується суттєвими кризовими явищами у фінансовому забезпеченні їхнього розвитку як з позиції напрямів формування, розміщення і використання капіталу підприємств, так і стосовно наявних методик оцінювання ефективності його використання. Це проявляється у неможливості швидкого та адекватного реагування на виклики часу як загальною системою управління на макрорівні, так і невідповідності сучасним вимогам управлінських рішень на мікрорівні у сфері фінансового управління капіталом. У статті розглядаються галузеві аспекти оцінювання фінансової стійкості підприємств, її вплив на оцінку ризиковості й конкурентоздатності діяльності, фінансовий стан і рівень фінансово-економічної безпеки. Більшість дослідників визначають фінансову стійкість підприємства як певне співвідношення власного, оборотного та сукупного капіталу, яке дозволяє підприємствам стабільно функціонувати, зберігаючи фінансову рівновагу в умовах конкурентного середовища соціально-економічної системи країни з метою збільшення прибутку та забезпечення розширеного відтворення. Здійснено розрахунок коефіцієнтів фінансової стійкості та їхні відхилення від оптимальних значень для підприємств різних галузей економіки та виявлено закономірності для певних видів діяльності підприємств. Окреслено необхідність диференціації оптимальних значень показників фінансової стійкості для підприємств різних галузей за умов трансформаційних процесів в економічній системі та періоду післявоєнного відновлення. Доведено, що методика оцінювання фінансової стійкості підприємств має відображати специфіку різних галузей діяльності. Проведене оцінювання фінансової незалежності підприємств у галузевому розрізі відобразило критичну ситуацію щодо досягнення рекомендованих значень коефіцієнтів фінансової незалежності в усіх галузях економіки, оскільки на кінець 2022 року в жодній галузі її значення не досягло оптимального рівня, а за деякими показниками знизилося до катастрофічних значень з позиції рівня ризиковості фінансування за рахунок джерел формування капіталу. Таким чином, оцінювати фінансову стійкість підприємств, враховуючи лише розмір і частку власного капіталу, недоцільно, оскільки можливості мобілізації значного обсягу власного капіталу на ранніх етапах життєвого циклу підприємства об’єктивно обмежені, а процеси залучення додаткового капіталу з фінансового ринку тимчасово ускладнені. Автори вважають, що оптимальне значення частки постійного капіталу для підприємств торгівлі доцільно визначати в межах 30-35% від загального капіталу, для підприємств машинобудування та легкої та харчової промисловості – не менше 50%.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Герега, О. В. "СТРАТЕГІЧНІ ОРІЄНТИРИ УПРАВЛІННЯ ПОТЕНЦІАЛОМ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 61 (22 грудня 2020): 84–92. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-13.

Full text
Abstract:
Мета статті полягає у визначенні проблемних аспектів, а також обґрунтуванні стратегічних орієнтирів управління потенціалом фінансово-економічної стійкості торговельних підприємств. Узагальнено сутнісні характеристики фінансово-економічної стійкості торговельних підприємств. Сформовано концеп-туальну структуру та послідовність формування потенціалу фінансово-економічної стійкості торговельного підприємства, основою чого визначені належний фінансовий стан та фінансова стійкість підприємства, ре-сурсозабезпеченість, ефективність використання, нарощування та розвиток потенціалу. Встановлено, що наявність у вітчизняній торгівлі тенденції до економічного розвитку підтверджується низкою ключових по-казників ефективності функціонування торговельних підприємств в Україні. Сформовано висновок про на-явність у більшій мірі позитивних аспектів відносно економічної компоненти передумов щодо посилення по-тенціалу фінансово-економічної стійкості підприємств торгівлі в Україні. Виявлено, що при оцінюванні фінан-сової складової є підстави до її трактування як значно менш забезпеченої. Такий висновок обумовлюється не-стабільністю низки показників фінансового стану та фінансових коефіцієнтів галузі торгівлі в Україні. Вста-новлено, що політика стратегічного управління потенціалом фінансово-економічної стійкості торговельних підприємств повинна реалізуватися за такими напрямами, як альтернативні форми формування фінансового результату, покращення фінансово-економічної привабливості підприємств, розподіл фінансово-економічних ризиків з виробничим сектором, реалізація підприємствами фінансового потенціалу внутрішнього ринку. Практичне значення дослідження полягає в обґрунтуванні теоретико-методичних засад формування потен-ціалу фінансово-економічної стійкості торговельного підприємства, узагальнення даних економічної ефектив-ності, фінансової стійкості та ліквідності торговельних підприємств України у 2010-2019 рр., визначення об’єктів, напрямів та інструментарію стратегічного управління потенціалом фінансово-економічної стій-кості вітчизняних торговельних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Грудзевич, Ю. І., та О. В. Скорук. "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНСАЛТИНГУ У СФЕРІ РОЗСТРОЧЕННЯ СПЛАТИ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 65 (28 січня 2022): 111–15. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-65-15.

Full text
Abstract:
Одним із можливих шляхів зменшення податкового тиску на діяльність суб’єктів бізнесу є дослідження можливості відстрочення сплати зобов’язань за окремими видами податків. Поряд із розробкою інструментів оптимізації податкового навантаження, вивчення цієї проблеми є актуальним, потребує детального аналізування та підготовки до реалізації. У контексті дослідження важливо визначити можливість залучення, роль та вагомість впливу фахівця з податкового консалтингу. Тому в статті першочергово подано визначення, загальну класифікацію консалтингу та окремо деталізовано види консалтингу в сфері обліку, аналізу, аудиту й оподаткування, виділено ліміт повноважень та обов’язків фахівця за цим напрямом роботи. Обґрунтовано необхідність аналізування показників діяльності підприємства та доцільність розстрочення сплати податкового зобов’язання. Розстрочення сплати податкових зобов’язань має кредитну етимологію, тому в даному контексті запропоновано розглядати фіскальний орган як потенційного кредитора, а підприємство, керівники якого прийняли рішення щодо необхідності оптимізації податкових зобов’язань, як боржника. Подано структуру оцінювання фінансового стану в розрізі основних складових: загрози виникнення, накопичення або непогашення податкового боргу підприємства; оцінки фінансово-господарської діяльності та платоспроможності підприємства; фінансової стійкості та динаміки основних показників діяльності підприємства; оцінки забезпечення податкового кредиту. Також у статті звернено увагу на такі специфічні показники, як коефіцієнт загрози виникнення податкового боргу та коефіцієнт покриття. Обґрунтовано необхідність розрахунку планового обсягу коштів, які можуть надійти на рахунки підприємства протягом терміну розгляду заявки на розстрочення. Здійснено структурування основних етапів процесу отримання розстрочки сплати податкових зобов’язань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ареф’єв, Сергій, Максим Серпухов, Іван Благун, Лариса Варава, Олексій Баула та Наталія Журбенко. "БЕЗПЕКООРІЄНТОВАНА БІЗНЕС-МОДЕЛЬ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ КОНКУРЕНТНОЇ СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ СУБ'ЄКТІВ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ". Financial and credit activity problems of theory and practice 3, № 62 (2025): 26–43. https://doi.org/10.55643/fcaptp.3.62.2025.4793.

Full text
Abstract:
У статті здійснено поглиблений аналіз безпекових аспектів фінансового менеджменту в банках України, зокрема з акцентом на конкурентну стратегію та інноваційний розвиток суб'єктів банківської системи. За допомогою розрахунку ключових коефіцієнтів фінансової стійкості, зокрема коефіцієнтів надійності, фінансового важеля, захищеності капіталу та мультиплікатора капіталу для трьох провідних банків – Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк», Акціонерне товариство «Ощадбанк» та Акціонерне товариство «Райффайзен Банк», досліджено, як фінансова стійкість і здатність до інновацій можуть бути інтегровані в стратегії безпеки та розвитку цих установ. Зокрема на основі розрахунку динаміки фінансових показників за період 2021-2025 років виявлено вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на фінансову стійкість банків, що демонструють різні рівні адаптації до економічних змін і здатність до інноваційних трансформацій. Розрахунки показують, як ефективність використання власного капіталу та управління фінансовим важелем можуть служити індикаторами для покращення безпеки банківської діяльності та підвищення конкурентоспроможності на національному й міжнародному рівнях. Визначено, що застосування безпекоорієнтованої бізнес-моделі дозволяє банкам не лише зберігати свою стійкість у конкурентному середовищі, а й ефективно інтегрувати інноваційні стратегії розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Блащук-Дев’яткіна, Наталія, та Вікторія Іванків. "ВПЛИВ ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ". Молодий вчений, № 10 (122) (31 жовтня 2023): 183–88. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2023-10-122-36.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність поняття «фінансова стійкість місцевого бюджету». Наведено комплекс характеристик, які варто використовувати при тлумаченні даного поняття. Розглянуто фінансову стійкість місцевих бюджетів з точки зору двох основних позицій: поточної та довгострокової стійкості. Представлено основні методи визначення фінансової стійкості місцевих бюджетів: ретроспективний аналіз, системний метод, порівняльний аналіз, метод коефіцієнтів, інтегральний аналіз, факторний аналіз, трендовий аналіз, рейтинговий метод оцінки, прогнозування, кореляційно-регресійний аналіз. Проведено оцінку фінансової стійкості місцевого бюджету Гніздичівської територіальної громади з використанням методу коефіцієнтів у межах показників бюджету. Здійснено аналіз показників фінансової спроможності, показників фінансової автономії та показників ефективності. Розглянуто проблеми, які пов’язані з фінансовою стійкістю місцевих бюджетів та можливі шляхи їх вирішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Коефіцієнт фінансової стійкості"

1

Фальченко, Олена Олександрівна. "Питання щодо оптимізації структури капіталу". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41414.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Буряк, Т. В., та Вікторія Олександрівна Матросова. "Система показників в оцінці фінансової стійкості підприємства". Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28212.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Литвинова, А. Т. "Управління фінансовою стійкістю підприємства". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11257.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Посохов, Ігор Михайлович. "Використання факторного аналізу до чинників фінансової стійкості, ділової активності, ліквідності і платоспроможності, рентабельності". Thesis, Ноулидж, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29375.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Саєнко, М. О. "Управління фінансовою стійкістю банків в умовах турбулентності фінансового ринку". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Saenko.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>Об’єктом дослідження виступає процес управлінння фінансовою стійкістю банків в умовах турбулентності фінансового ринку. Предметом дослідження є теоретичні та практичні засади управління фінансовою стійкістю банків в умовах перманентної волатильності й вияву турбулентних процесів на фінансовому ринку. Мета дослідження полягає у розвитку теоретико-методичних засад управління фінансовою стійкістю банків в сучасних умовах розвитку фінансового ринку з урахуванням перманентності процесів волатильності та турбулентності. Завданнями роботи є визначення теоретичних аспектів забезпечення фiнaнсoвoї стiйкoстi бaнку; прoaнaлiзувaти економічний потенціал і ділову активності банків України; дoслiдити тенденції і проблеми розвитку фінансової стійкості банківської системи України та шляхи її підвищення; За результатами дослідження сформульовані теоретичні основи сутності фінансової стійкості банку; проведено аналіз фінансової стійкості банків України та досліджено сучасний стан банківської системи України; визначено перспективи подальшого розвитку банківської системи України. Одержані результати можуть бути використані в практичній діяльності для забезпечення досягнення стратегічних і тактичних фінансових цілей, сприянню підвищення рівня прибутковості, зниженню ризиків, контролю та підтриманню ліквідності й платоспроможності на достатньому рівні банківської системи.<br>The object of the study is the process of managing the financial stability of banks in a turbulent financial market. The subject of the study is the theoretical and practical principles of managing the financial stability of banks in conditions of permanent volatility and the manifestation of turbulent processes in the financial market. The purpose of the study is to develop theoretical and methodological principles and methodological tools for managing the financial stability of banks in modern conditions of financial market development, taking into account the permanence of volatility and turbulence. The objectives of the work are to determine the theoretical aspects of ensuring the financial stability of the bank; to analyze the economic potential and business activity of Ukrainian banks; to study tendencies and problems of development of financial stability of the banking system of Ukraine and ways of its increase; According to the results of the research the theoretical bases of the essence of financial stability of the bank are formulated; the analysis of financial stability of banks of Ukraine is carried out and the current condition of the banking system of Ukraine is investigated; prospects for further development of the banking system of Ukraine are determined. The results can be used in practice to ensure the achievement of strategic and tactical financial goals, promote profitability, reduce risk, control and maintain liquidity and solvency at a sufficient level of the banking system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!