Academic literature on the topic 'Комунікаційна діяльність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Комунікаційна діяльність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Комунікаційна діяльність"

1

Храмцова, Ю. В. "Розвиток комунікаційного менеджменту в умовах інформатизації суспільства". ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, № 6 (270) (10 листопада 2021): 101–5. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-101-105.

Full text
Abstract:
В статті розкрито особливості комунікаційного менеджменту в сучасних умовах. 
 Розвиток комунiкацiйних тeхнологiй є актуальною характеристикою інформаційного суспільства. Формуються та розвиваються нові концeпти, такі як комунікаційний менеджмент в кризових ситуаціях, репутаційний менеджмент, бренд-менеджмент, новинний менеджмент, комунікаційна підтримка лобістської діяльності, комунікативна компетентність, комунікаційний аудит, комунікаційна безпека, нейтралізація маніпулятивних технологій, комунікаційний менеджмент і управління конфліктами, управління за допомогою невербальних і паравербальних комунікацій, інформаційні війни.
 Автором проаналізовано визначення предмету комунікаційного менеджменту, зроблений висновок про відсутність єдиного науково-методичного підходу для розкриття змісту поняття комунікаційний менеджмент. Звернуто увагу, що сутність комунікаційного менеджменту має дуальну природу: комунікаційний менеджмент розглядається як самостійна прикладна професійна діяльність щодо практичного використання комунікаційних засобів, методів, інструментів, механізмів, що забезпечують формування та ефективний розвиток усіх видів капіталу організації. З другого боку, комунікаційний менеджмент – це наука, яка вивчає розділ управління щодо взаємодії і взаємозв'язку елементів в часі і просторі, які формують і ефективно використовують всі види капіталу організації, базуються на законах обміну інформацією з метою розвитку організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Булгаков, Д. О. "Комунікаційна діяльність органів влади". Політичне життя, № 3 (2024): 29–38. http://dx.doi.org/10.31558/2519-2949.2024.3.4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Polynyak, Volodymyr. "ІННОВАЦІЇ В КОМУНІКАЦІЯХ ЯК ІНСТРУМЕНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРАНІЗАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ЛОГІСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, № 14 (2024): 27–36. https://doi.org/10.32750/2024-0203.

Full text
Abstract:
Динамічні зміни на ринку логістичних послуг вимагають модернізації організаційної культури логістичних підприємств. Формування нового типу організаційної культури в логістичних компаніях означає оновлення принципів, норм, правил поведінки, цінностей, доведення їх до персоналу та споживачів логістичних послуг, що досягається за допомогою відповідних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, характеристика яких має відповідати потребам розвитку організації, її утвердження на висококонкурентному ринку логістики. Це актуалізує проблему вивчення змін комунікаційної складової та її впливу на організаційну культуру. Зазначено, що комунікаційна система має особливості прояву в різних сферах виробничої та соціальної діяльності, що вимагає поглибленого вивчення і є визначальним при перенесенні теоретичних постулатів в площину практичної діяльності. Об’єктом для емпіричної розвідки визначена діяльність логістичних підприємств, які працюють на умовах аутсорсингу в сфері експедирування, організації перевезень, складування та збереження вантажів, для яких комунікації є каркасом, що забезпечує процес поставок товарів клієнтам, а, відповідно, їх якість є однією із основних ознак організаційної культури провайдерів логістичних послуг, підтверджує (або не підтверджує) імідж логістичної компанії на ринку. Мета статті: ідентифікувати інноваційні зміни в комунікаційній культурі логістичних підприємств, які працюють на умовах аутсорсингу в сфері експедирування, організації перевезення, складування та збереження вантажів на національному та зарубіжному ринках логістичних послуг, та визначити основні вектори їх можливого впливу на модернізацію організаційної культури. Визначено основні типи комунікацій логістичних підприємств, та їх роль у функціональній діяльності логістичних компаній на сучасному етапі. Ідентифіковано інноваційні зміни в комунікаційній культурі досліджуваних логістичних підприємств, акцентовано на викликах , що стоять перед провайдерами логістичних послуг в умовах сучасної турбулентності логістичних ринків та вимогах, що ставляться до трансформації комунікаційної системи, виявлено комунікаційні бар’єри впровадження інноваційної комунікаційної культури, характерної для діяльності зарубіжних провайдерів логістичних послуг, у вітчизняних компаніях. Розкрито філософію причинно — наслідкових зв’язків в системі «інноваційні комунікації — модернізована організаційна культура». Внесено пропозиції щодо активної позиції менеджменту українських логістичних компаній по використанню інновацій в комунікаціях як інструменту модернізації їх організаційної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Приліпко, Сергій. "НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІДКРИТОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ". Науковий вісник: Державне управління 4, № 6 (2020): 232–51. http://dx.doi.org/10.32689/2618-0065-2020-4(6)-232-251.

Full text
Abstract:
Сучасна концепція публічного управління вимагає від посадових осіб органів публічної влади бути більш чутливими до запитів громадян, ширше залучати інститути громадянського суспільства до прийняття державно-управлінських рішень, здійснювати свою діяльність прозоро та відкрито. Інформування громадськості та комунікаційна взаємодія є основними інструментами забезпечення відкритості і прозорості діяльності суб’єктів владних відносин. Влада повинна бути зацікавленою у налагодженні комунікаційного зв’язку у різних формах , що сприятиме успішності реалізації задекларованих реформ та підвищення довіри громадян.Встановлено, що інформаційні відносини між суб’єктами публічного управління базуються на принципах відкритості, проступності, достовірності, повноти, правомірності одержання, використання та поширення інформації. В той же час для налагодження двостороннього зв’язку комунікаційна взаємодія у публічному управлінні між представниками влади та громадськості повинна відповідати принципам прозорості, відкритості, чесності, оперативності, адекватності, партнерства, достовірності та підзвітності. В умовах розвитку демократичного суспільства кожен громадянин має право на отримання повноцінної та достовірноїінформації про діяльність органів публічної влади, а останні зобов’язані вчасно й у повній мірі її висвітлювати, ширше залучати громадськість до формування та реалізації державної політики. На основі аналізу нормативно-правового забезпечення визначено, що інформаційно-комунікаційна діяльність регулюється окремими положеннями Конституції України, законів України, постанов Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів. Вони розкривають права та обов’язки органів публічної влади прозоро висвітлювати інформацію та звітуватися про свою діяльність, надавати відповіді на запити, публічно обговорювати проєкти нормативно-правових актів, проводити громадські слухання та враховувати думку громадськості. Встановлено, що кращими формами для комунікаційної взаємодії є: прийом громадян, зустрічі, консультації, круглі столи, семінари, конференції, засідання, зібрання, наради, збори, урочисті події, громадські слухання, публічні дебати, демонстрації, презентації, виставки, брифінги, прес-конференції, прес-тури, вхідна та вихідна кореспонденція, повідомлення у ЗМІ, соціальних мережах та на веб-сайтах. Зазначено, що залучення програм та проєктів міжнародної технічної допомоги сприяє налагодженню комунікаційної взаємодії між органами публічної влади та представниками інститутів громадянського суспільства, зокрема під час розроблення комунікаційної стратегії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ШУПТА, Ірина, та Олександр ДЕМ’ЯНОВ. "ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ В ГЛОБАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ДІЯЛЬНІСТЬ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Політичні науки та публічне управління, № 5(71) (29 листопада 2023): 133–41. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4625-2023-5(71)-18.

Full text
Abstract:
Дана публікація присвячена такій актуальній на даний час проблемі – ролі та значенню цифрових комунікацій в глобальному просторі, а також тому впливові, що вони виявляють на діяльність органів місцевого самоврядування. Так, авторами тлумачиться насамперед поняття «цифрові комунікації», звертаючись насамперед до Закону України «Про електронні комунікації» знайомлять з такими поняттями, як «електронна комунікаційна мережа», «електронна комунікаційна мережа загального користування», «електронна комунікаційна послуга», «електронна комунікація (телекомунікація, електрозв’язок)». Теорія поколінь дозволила авторам звернути особливу увагу на поняття «цифрова людина» (human digital), для якої цифрові комунікації та технології стали вагомою частиною життєдіяльності. Зокрема з-поміж характерних ознак представників покоління Z є такі: фіджитал-технології, персоналізація, практичність, синдром втраченої вигоди, прихильність до віртуальної економіки, вмотивованість, діяльність за принципом «Зроби сам!» Це покоління завдяки новітнім технологіям ведуть комунікації в цифровому середовищі на різних рівнях, а саме: міжособистісному, груповому та масовому. Здійснено аналіз процесу створення та функціонування вебресурсів. Було описані відмінності вебресурсів за такими класифікаційними ознаками, як: доступність сервісів, фізичне розміщення та схема надання інформації. З’ясована мета використання хмарних технологій, роль та значення вебдизайну та графічних редакторів, місце та призначення в цифровому середовищі спеціального цифрового етикету, виокремлені базові принципи, насамперед такі, як: демонстрація позитивного ставлення; дотримання принципу субординації; симетрія; дотримання особистих кордонів; зручність та економія ресурсів; пошановування традицій; конвенційність, принцип домовленості; принцип безпеки; змінності, а також принцип «Різний етикет – в різних співтовариствах». Проаналізовано, як здійснюється захист вебресурсів та забезпечується інформаційна безпека, а також яким чином можна використати IT-технології в публічній сфері. Звертають особливу увагу автори також і на розвиткові електронного урядування, що забезпечує створення ефективних, підзвітних, стійких та інклюзивних інституцій на всіх рівнях, що передбачено Цілями сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чугаєв, Олексій Анатолійович, та Овагім Гарігенович Арутюнян. "ФОPМУВAННЯ МІЖНАРОДНОЇ МAPКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКAЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА". Journal of Strategic Economic Research, № 1 (13 липня 2023): 91–99. http://dx.doi.org/10.30857/2786-5398.2023.1.10.

Full text
Abstract:
В статті представлено основні особливості міжнародної маркетингової комунікації. Комунікаційна політика визначає, через які методи і за допомогою чого відбуватиметься просування товару на ринок. Просуванням є будь-який спосіб, що використовує компанія для знайомства споживачів із продуктом, їх інформуванням, переконанням і нагадуванням про свою послугу чи товар. В умовах ринкової економіки глибоке знання ринку та вміння влучно використовувати сучасні інструменти в існуючій ситуації є особливо важливими для успішної роботи суб’єктів господарювання. Набір таких інструментів складає основу маркетингу. Система міжнародних маркетингових комунікацій - це система організації всієї діяльності компанії або корпорації з розробки, виробництва та продажу товарів чи послуг на основі всебічного дослідження ринку та реальних потреб покупців з метою досягнення високої комерціалізації. Метою роботи є визначення особливостей формування комплексу маркетингового інструментарію міжнародної маркетингової комунікації для підприємства. Також досліджено формування міжнародної маркетингової комунікації в умовах інклюзивної економіки. В результаті дослідження доведено, що в умовах інклюзивної економіки, коли на перший план виходить задоволеність потреб споживачів, що є складовою концепції індивідуального маркетингу та призводить до формування новітніх комунікаційних інструментів особливого значення набуває саме індивідуалізація комунікаційного інструментарію. Так до одних з основних інструментів маркетингових комунікацій можливо віднести Agile-маркетинг. На сьогодні Agile-маркетинг є одним з інструментів міжнародної маркетингової комунікаційної політики та забезпечує гнучку адаптацію маркетингових дій до змін глобального економічного простору. Саме такий інструментарій дозволяє прискорити маркетингові та управлінські дії на підприємстві, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фісуненко, П. А., та Я. І. Кособрюхов. "ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ КОМПАНІЙ З УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ". Цифрова економіка та економічна безпека, № 2 (11) (25 березня 2024): 224–27. http://dx.doi.org/10.32782/dees.11-35.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості становлення маркетингового менеджменту для компаній у сфері управління нерухомістю. Проаналізовано основні засади функціонування клієнтоорієнтованої моделі для компаній з управління нерухомістю (диференціація груп споживачів з метою формування окремого стратегічного плану й тактичних кроків для кожної цільової групи, комунікаційна діяльність зі споживачем, тісна співпраця із стейкхолдерами на усіх етапах реалізації проєктів, взаємозв’язок результатів та практичних дій, наявність здатності системи маркетингового менеджменту до реінжинірингу). Проведено аналіз окремих складових елементів економічної категорії «маркетингова діяльність» компанії на ринку нерухомості, визначено основні концепції формування загальних рис системи управління маркетинговою діяльністю компанії на ринку нерухомості, сформовано перелік основних принципів маркетингової діяльності компанії в сучасних умовах ведення бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Губенко, Валентина. "Управлінська діяльність в частині забезпечення комунікаційної політики в умовах воєнного стану". Публічне управління: концепції, парадигма, розвиток, удосконалення 2, № 2 (2022): 105–22. http://dx.doi.org/10.31470/2786-6246-2022-2-105-122.

Full text
Abstract:
У підручниках з управління немає такого розділу, як «Управління в умовах війни». Багато пишуть про управління в період кризи (crisis management). Але криза — це не війна. Ніхто підсвідомо не хотів розуміти, що військовий стан можливий, що прийде війна в Україну. Думали – мине, було колись. Кожна людина проживає цей період по-своєму. Хтось відправляється на фронт, хтось стає волонтером, когось паралізує страх і депресія, а хтось таки має бути управлінцем. Тільки це не те управління, що у мирний час. Як здійснювати управління в умовах загрози життю і невизначеності, які нормативні документи мають бути? Для управлінця ситуація ускладнюється тим, що йому потрібно не тільки «впоратися із собою», а і зосередитися, діяти. Громадськість дивиться на нього й очікує на співчуття, підтримку, розуміння, на чіткі і прозорі комунікації, дії і… вчинки. Не всі управлінці можуть дати те, що від них очікують. Вони теж люди. А з іншого боку, те, що управлінцеві потрібно підтримувати і організовувати команду, стимулює його до комунікації і взаємодії. Він змушений першим аналізувати інформацію, прогнозувати розвиток подій і приймати рішення.
 Актуальна концепція публічного управління вимагає від посадових осіб органів публічної влади, місцевого самоврядування бути більш чутливими до запитів громадян, ширше залучати інститути громадянського суспільства до прийняття державно-управлінських рішень, здійснювати свою діяльність прозоро та відкрито. Адже широкий спектр можливостей громадянського суспільства посилюється в умовах війни, загрози життю.Інформування громадськості та комунікаційна взаємодія є основними інструментами забезпечення відкритості і прозорості діяльності суб’єктів владних відносин. Влада повинна бути зацікавленою у налагодженні комунікаційного зв’язку у різних формах, що сприятиме успішності реалізації завдань та підвищення довіри громадян. Не тільки довіри, а й ролі. Встановлено, що інформаційні відносини між суб’єктами публічного управління базуються на принципах відкритості, доступності, достовірності, повноти, правомірності одержання, використання та поширення інформації. В той же час для налагодження двостороннього зв’язку комунікаційна взаємодія у публічному управлінні між представниками влади та громадськості повинна відповідати принципам прозорості, відкритості, чесності, оперативності, адекватності, партнерства, достовірності та підзвітності. Коротко аналізуючи, бачимо, що нформаційно-комунікаційна діяльність регулюється окремими положеннями Конституції України, законів України, постанов Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів військових адміністрацій та інших нормативно-правових актів. Вони розкривають права та обов’язки органів публічної влади прозоро висвітлювати інформацію та звітуватися про свою діяльність, надавати відповіді на запити, публічно обговорювати проєкти нормативно-правових актів, проводити громадські слухання та враховувати думку громадськості. Встановлено, що кращими формами для комунікаційної взаємодії в мирний час є: прийом громадян, зустрічі, консультації, круглі столи, семінари, конференції, засідання, зібрання, наради, збори, урочисті події, громадські слухання, публічні дебати, демонстрації, презентації, виставки, брифінги, прес-конференції, прес-тури, вхідна та вихідна кореспонденція, повідомлення у ЗМІ, соціальних мережах та на веб-сайтах. Деякі,оперативні з них, є результативними під час військового стану.Зазначено, що залучення програм та проєктів міжнародної технічної допомоги сприяє налагодженню комунікаційної взаємодії між органами публічної влади та представниками інститутів громадянського суспільства, зокрема під час розроблення комунікаційної стратегії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лещенко, О. А. "Освітня, наукова та інформаційно-комунікаційна діяльність ЮНЕСКО і Україна". Науковий вісник Дипломатичної академії України. Серія "Історичні науки", Вип. 21, ч. 1 (2014): 22–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Василенко, О. "Інформаційно-комунікаційна діяльність наукової бібліотеки в контексті сутнісних функцій". Наукові праці Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, Вип. 45 (2017): 71–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Комунікаційна діяльність"

1

Артьомова, І. С. "Комунікаційна діяльність підприємства кондитерської промисловості". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75881.

Full text
Abstract:
В даному дипломі визначено положення теорії та практики щодо розробки та запровадження комунікаційної діяльності на підприємстві, яке здійснює свою діяльність у галузі харчової промисловості. Використовуючи наукові праці дослідників даного питання, підручники з менеджменту та маркетингу, наукові статті у періодичних виданнях ми визначено поняття реклами, її значення в діяльності підприємства. Розглянуто зміст, етапи планування та організацію комунікаційної діяльності, як головного засобу просування товару. Проведемо аналіз використання основних інформаційних джерел для розміщення реклами підприємства ТОВ «Ромни кондитер», розглянуто основні інноваційні технології рекламного дизайну. Розраховано основні показники визначення ефективності комунікаційної політики для ТОВ «Ромни кондитер».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кириченко, Є. В. "Маркетингова та комунікаційна діяльність підприємств-виробників металевої упаковки". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75884.

Full text
Abstract:
Магістерська робота пов’язана із дослідженням маркетингової та комунікаційної діяльності підприємств-виробників упаковки. Спочатку упаковка виконувала виключно утилітарну функцію і була покликана дбати про збереження споживчих властивостей товарів. В умовах сучасного ринку її роль істотно змінилася, сьогодні упаковка є ідентифікатором брендів і товаровиробників, елементом маркетингової стратегії компанії. Вона стала дієвим засобом комунікації виробника та споживача. Тому ринок упаковки стрімко розвивається. Зростають вимоги до упаковки. Усе це призвело до активізації маркетингової та комунікаційної діяльності виробників упаковки для підтримки своєї конкурентоспроможності. У роботі здійснено дослідження маркетингової діяльності ТОВ «Фавор» та запропоновано основні напрями її удосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Александрович, Тетяна Зігфридівна, та Микола Миколайович Малинка. "Розуміння специфіки інформаційно-комунікаційної компетентності в сучасній науковій літературі". Thesis, Посвіт, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18944.

Full text
Abstract:
У роботі подано розуміння специфіки інформаційно-комунікаційної компетентності в сучасній науковій літературі. Автори стверджують, що остаточна сформованість інформаційно-комунікаційної компетентності в сучасного фахівця будь-якої спеціальності дозволить вміло використовувати досягнення сучасної науки і практики у сфері професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Хоменчук, Є. О. "Маркетингові діяльність підприємства на ринку канцтоварів (на прикладі ФОП “Сенько”)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Khomenchuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У вступі визначається актуальність теми та проводиться короткий огляд поставленої задачі. У першому розділі розглядаються теоретичні засади маркетингової комунікаційної діяльності підприємства. У другому розділі проводиться оцінка маркетингово-комунікаційної діяльності підприємства ФОП «СЕНЬКО». У третьому розділі наведений опис обґрунтування заходів з удосконалення маркетингово-комунікаційної діяльності підприємства. У висновках проводиться аналіз проведеної роботи та отриманих результатів.<br>The purpose of the complex work : implementation of theoretical and applied research, problems of marketing activity of the enterprise "FOP SENKO", development of measures for its improvement and evaluation of their economic efficiency. Object of research: marketing activity of the enterprise "FOP SENKO". research: marketing activities of the enterprise and directions of its improvement.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Рафалюк, О. І. "Удосконалення управління комунікаційною діяльністю організації на основі впровадження сучасних інформаційних технологій (на прикладі КНП ЛОР «ЛОКЛДКЦ», м. Львів)". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10907.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретичні основи управління комунікаційною діяльністю на основі сучасних інформаційних технологій. Розглянуто роль комунікаційної діяльності у розвитку нових напрямків організації надання медичної допомоги Досліджено зміст, класифікацію та систематизацію інформаційно-комунікаційних технологій в медичній галузі. Визначено напрямки вдосконалення управління комунікаційною діяльністю закладу охорони здоров’я з застосуванням інформаційних технологій. Представлено загальну характеристику підприємства . Виконано аналіз основних показників фінансово-господарської діяльності КНП ЛОР «ЛОКЛДКЦ». Проаналізовано рівень планово-консультативної допомоги та використання інформаційно-телекомунікаційних технологій в діяльності медичної організації. Обґрунтовано напрямки вдосконалення управління системою інформаційного забезпечення комунікаційної діяльності КНП ЛОР «ЛОКЛДКЦ». Розроблено пропозиції щодо впровадження інформаційно-комунікаційної технології організації лікувально- діагностичних процесів в КНП ЛОР «ЛОКЛДКЦ». Представлено загальну інформацію про медичну інформаційно-аналітичну систему «Медіалог», основні етапи створення та впровадження медичної інформаційно-аналітичної системи та ефективність використання системи в КНП ЛОР «ЛОКЛДКЦ». Запропоновано сучасні підходи щодо надання медичної допомоги пацієнтам із застосуванням інструментів телемедицини. Представлено рекомендації щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій для оптимізації фахової підготовки медичних працівників .
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Божкова, Вікторія Вікторівна, Виктория Викторовна Божкова, Viktoriia Viktorivna Bozhkova, Любов В`ячеславівна Носонова, Любовь Вячеславовна Носонова та Liubov Viacheslavivna Nosonova. "Організація ефективної комунікаційної діяльності на підприємствах машинобудування". Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47127.

Full text
Abstract:
З розвитком ринкових відносин вітчизняним машинобудівним підприємствам вже не достатньо використовувати свій потенціал лише на виготовлення високоякісної продукції, підвищення її конкурентоспроможності. Більшого значення набуває організація процесу її просування на внутрішніх та зовнішніх ринках збуту, що потребує значних зусиль і витрат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сагер, Людмила Юріївна, Людмила Юрьевна Сагер та Liudmyla Yuriivna Saher. "Основні елементи методичного підходу до діагностики стану внутрішніх комунікацій промислових підприємств". Thesis, ТОВ "ДД "Папірус", 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37540.

Full text
Abstract:
У цілому сутність управління внутрішніми комунікаціями полягає в здійсненні цілеспрямованого впливу на колектив працівників із метою забезпечення приймання, оброблення, накопичення, передавання своєчасної і неспотвореної інформації на відповідні рівні управління з метою забезпечення ефективності бізнес-процесів підприємства. Відповідно здійснюється даний процес за результатами діагностики і передбачає формування (модернізацію) системи комунікаційних процесів підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Захарченко, О. О. "Комунікаційний процес в управлінні туристичною діяльністю". Thesis, Київський національний універститет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12844.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мельник, А. О., та О. О. Захарченко. "Комунікаційний процес в управлінні туристичною діяльністю". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12891.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Степанцова, Ю. Ю. "ЗАПОБІГАННЯ НЕЗАКОННОГО ВТРУЧАННЯ В ДІЯЛЬНІСТЬ АВІАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ". Thesis, АЕРО - 2017. Повітряне і космічне право: [Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів, м. Київ, Національний авіаційний університет, 23 листопада 2017р.] Том 1.- Тернопіль: Вектор.- С. 213-215, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31625.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Комунікаційна діяльність"

1

Роганов, Максим, and Mark Bosin. "MORAL AND ETHICAL ASPECTS OF INFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES IN THE CONTEXT OF TRANSFORMATION OF MORAL VALUES OF UKRAINIAN SOCIETY." In TRANSFORMATION OF THE EDUCATIONAL SPACE AMIDST WARTIME INSTABILITY. OKTAN PRINT, 2025. https://doi.org/10.46489/totesawi-25-17-14.

Full text
Abstract:
Стаття розкриває проблему морально-етичних аспектів інформаційно- комунікаційних технологій в контексті трансформації моральних цінностей українського суспільства, яке сьогодні характеризується зростаннями інформатизації, внаслідок чого формується особлива, інформаційна свідомість, що змінює традиційний морально-філософський світогляд, трансформуючи традиційні духовно-моральні цінності. Зазначено, що у зв’язку з військовими діями, які четвертий рік тривають в Україні, особливі умови роботи вимагають формування особистості, здатної вирішувати завдання в умовах невизначеності, багатозадачності і підвищеної небезпеки, що стосується і підготовки вчителів інформатики в умовах воєнного стану, акцентуючи увагу на духовно-моральному аспекті, як важливому елементі формування фахівця, здатного вирішувати складні завдання з урахуванням моральних категорій. Діяльність у професійній сфері має фокусуватися на застосуванні технологій до створення абсолютно нового продукту й дослідженні нових знань, що виникають у сфері його використання, зокрема базові основи інформаційно-комунікаційних технологій є змістом професійної підготовки майбутніх вчителів, проте духовно-моральний аспект цієї проблеми враховується не завжди. Для вирішення цих завдань запропоновано упровадження спецкурсу «Морально-етичні аспекти інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності вчителя інформатики», представлений такими змістовими модулями: «Соціальні та етичні питання інформаційно-комунікаційних технологій», «Морально-етичні норми комп’ютерної етики» з відповідними темами. Робиться висновок, що освіта майбутнього формує запит на професіонала, який має бути готовим використовувати свій потенціал для вирішення завдань, не описаних раніше в професійній практиці, створювати умови для виникнення нових домінант професійних знань і їх осмислення. Діяльність у професійній сфері фокусується на застосуванні технологій до створення абсолютно нового продукту й дослідженні нових знань, що виникають у сфері його використання, зокрема базові основи інформаційно-комунікаційних технологій є змістом професійної підготовки майбутніх вчителів, проте духовно-моральний аспект цієї проблеми враховується не завжди.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Комунікаційна діяльність"

1

Карпчук, Наталія, та Богдан Юськів. "КОМУНІКАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ СУСПІЛЬСТВА VS КОМУНІКАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВЛАДИ". У PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v3.41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Скакальська, І. Б., та В. В. Касьянчук. "Комунікаційна діяльність музеїв освітнього закладу". У МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНОГО ДІАЛОГУ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ. Ч 3. Liha-Pres, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-281-7-77.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рафалюк, Олег. "УПРАВЛІННІ КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ З ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ". У DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE, chair Ніла Тюріна. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v1.53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Комунікаційна діяльність"

1

Шокалюк, Світлана Вікторівна, та Сергій Олексійович Семеріков. Інноваційні інформаційно-комунікаційні технології у післядипломній педагогічній освіті. Видавничий центр КТУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/920.

Full text
Abstract:
Педагогічна діяльність як інформаційна технологія завжди вимагала великих обсягів різнобічних знань, засобів їх подання в процесі навчання, збереження та творчої переробки. Сучасний етап розвитку інформаційного суспільства, що визначається переходом до економіки знань, вимагає зміщення уваги методики навчання саме на інструменти обробки інформації – інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ). Одне з головних завдань освіти в умовах розвитку інформаційного суспільства – навчити учнів і студентів використовувати сучасні ІКТ. У зв’язку із цим виникає нагальна потреба в прискоренні підготовки та перепідготовки викладачів та фахівців у сфері ІКТ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лов'янова, І. В. Проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання в процесі математичної освіти старшокласників. [б. в.], 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2346.

Full text
Abstract:
У статті розкривається загальноосвітнє значення математики, формулюються завдання математичної освіти. Нові інформаційні технології навчання можуть стати дійовим засобом управління пізнавальною діяльністю за умов врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів, спільної творчості, підтримки і розуміння між вчителем і учнем. Виділено три групи проблем: організаційні, дидактичні, психологічні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов та ін. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. Національна академія педагогічних наук України, 2021. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2020.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її підвідомчих установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки і галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов та ін. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. Національна академія педагогічних наук України, 2022. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2021.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її наукових установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки у галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов та ін. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2023 р. НАПН України; Педагогічна думка, 2024. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2023.

Full text
Abstract:
Наукова, науково-технічна (експериментальна), науково-організаційна, експертна та освітня діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2023 р. здійснювалася в умовах другого року повномасштабної війни, розв’язаної рф та спрямовувалась на системний науковий, методичний супровід освіти, реалізацію пріоритетів державної освітньо-наукової політики, підвищення наукового потенціалу в галузі освіти, педагогіки і психології, посилення його впливу на модернізацію усіх ланок національної освіти з метою наближення перемоги у війні, реалізації повоєнного відновлення країни, її європейської інтеграції. Вчені НАПН України продовжили активну діяльність, зорієнтовану на системний науково-методичний супровід освіти, психологічну підтримку дітей і дорослих у тяжкий для країни час, реалізацію пріоритетів державної освітньо-наукової політики, розв’язання актуальних проблем модернізації освітньої та наукової сфер, інноваційність й обґрунтованість, соціальну і економічну значущість отриманих результатів, їх широке практичне впровадження і використання, реагування на кризові виклики для українського суспільства в цілому та освіти зокрема. Представлено результати роботи академії, її наукових установ і університету, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України і стратегії її розвитку, роботу загальних зборів, методологічних семінарів і Президії НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки і галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Марчик, Валентина Іванівна, та Світлана Василівна Переверзєва. Комунікативні здібності як показник соціального здоров’я у студентів різних спеціальностей. Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2305.

Full text
Abstract:
В роботі визначали особливостей розвитку комунікативних здібностей майбутніх педагогів за різними спеціальностями за допомогою анкети «Методика виявлення комунікативних здібностей», що вміщує 20 запитань. Дослідження комунікативних здібностей як показника соціального здоров’я студентів, які набувають професію педагога, виявило середній, вище за середній і високий рівні їх розвитку у переважної більшості першокурсників. Встановлено, що студенти вищого навчального закладу спеціальності «фізична культура» мають кращі показники розвитку комунікаційних здібностей, ніж студенти спеціальності «біологія, хімія». Спортивна діяльність створює умови, які спрямовані на стимуляцію вільного висловлювання і мовлення, умінь спілкування, що віддзеркалюється в ефективному розвитку комунікативних здібностей особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!