Academic literature on the topic 'Кондитерські підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Кондитерські підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Кондитерські підприємства"

1

Резвих, Н. І., та Л. Є. Федоренко. "АНАЛІЗ СПОЖИВАННЯ БОРОШНЯНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ У ХАРЧУВАННІ ЛЮДИНИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 5 (26 грудня 2022): 77–82. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.5.10.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто значення борошняних кондитерських виробів у щоденному раціоні харчування людини. На сьогоднішній день, в середньому, споживання борошняних кондитерських виробів на душу населення складає до 500 г. Встановлено, що борошняні кондитерські вироби займають значну частку в загальному обсязі виробництва кондитерської продукції і характеризуються широким асортиментом. Вони можуть задовольняти різноманітні потреби споживачів. Подано інформацію про критерії формування асортименту борошняних кондитерських виробів за різноманітними ознаками. Асортиментний поділ борошняних кондитерських виробів здійснюється в залежності від складу сировини і особливостей технологічного процесу їх виробництва, розміру, умов їх реалізації, а також способу оформлення. Наведено перелік завдань, що постали перед підприємствами харчової промисловості в даний час в залежності від потреб конкретних груп населення. Встановлено, що борошняні кондитерські вироби посідають вагоме місце в харчовій промисловості нашої держави, і характеризуються широким асортиментом, мають потужний потенціал – все це дозволяє стверджувати, що кондитерська галузь є однією із найрозвинутіших у харчовій промисловості України. Проведений аналіз закордонних літературних джерел показав, що проблемою в харчуванні населення економічно розвинутих країн світу став дефіцит мікронутрієнтів. Даний дефіцит спричинений з різким зниженням енерговитрат і зміною раціону харчування, який не забезпечує сформованих фізіологічних потреб у цілому ряді незамінних харчових речовин. Ця проблема існує в населення України. Особливу стурбованість викликає дефіцит мікронутрієнтів у дитячому харчуванні. Тому, ефективним способом ліквідації дефіциту мікронутрієнтів є збагачення ними харчових продуктів масового споживання до рівня, що відповідає фізіологічним проблемам людини. В статі висвітлено данні аналізу хімічного складу та харчової цінності борошняних кондитерських виробів. Встановлено, що борошняні кондитерські вироби характеризуються незбалансованістю за нутрієнтами ( а саме мають високий вміст жирів, вуглеводів та відносно низький вміст білків, харчових волокон, ненасичених жирних кислот та вітамінів).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Krasnokutska, Nataliia, та Salim Ghosn. "ПРІОРИТИЗАЦІЯ КЛЮЧОВИХ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ". PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, № 1(17) (2019): 60–68. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-1(17)-60-68.

Full text
Abstract:
Численність відносин і комунікацій сучасного кондитерського підприємства зумовлює і численність його стейкхолдерів, тому особливо важливим стає завдання їх ідентифікації та пріоритизації, що визначило цільову спрямованість проведеного дослідження. У статті сформульовано особливості розвитку підприємств кондитерської промисловості, які зумовлюють виникнення специфічних (економічних, соціальних і екологічних) інтересів стейкхолдерів. Систематизовано основні підходи до ідентифікації ключових стейкхолдерів і виділено ті з них, які можуть бути застосовані для кондитерських підприємств. На основі визначених критеріїв (влада, інтереси, значущість) розроблено карту ключових стейкхолдерів підприємств кондитерської промисловості за їхньою пріоритетністю. Отримані результати становлять важливе підґрунтя для подальшого розвитку методології оцінки рівня задоволення інтересів ключових стейкхолдерів кондитерських підприємств з урахуванням їхньої пріоритетності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бочко, Олена, Сільвія Нич-Войтан та Ольга Малецька. "SWOT-АНАЛІЗ ЯК ІНСТРУМЕНТ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ НА РИНКУ КОНДИТЕРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ". Via Economica, № 2 (31 березня 2023): 39–45. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8559/2023-2-6.

Full text
Abstract:
В статті здійснено дослідження ринку кондитерської продукції. Метою статті є аналізування ринку кондитерських виробів як інструменту менеджменту. В процесі написання застосовано різні загальнонаукові та спеціальні методи дослідження. Зокрема індуктивний, дедуктивний методи використано для проведення Swot-аналізу ринку кондитерських виробів. За допомогою економічного аналізу та порівняння здійснено аналізування виробництва основних видів кондитерської продукції. Для теоретичних узагальнень і формування висновків застосовано абстрактно-логічний метод. Обгрунтовано, що кризові події останніх років в Україні внесли значні зміни у розвиток кондитерської галузі та поставили перед менеджментом виробників нові виклики. Встановлено, що виробництво основних видів кондитерської продукції за 2013-2020рр скоротилось, зокрема цукрові вироби без вмісту какао на 73%; шоколад та вироби, що містять какао на 75%; солодке печиво та вафлі на 70%. Доведено, що за останні роки спостерігається загальне зниження обсягів продажів кондитерських виробів, істотна зміна орієнтирів експорту. Встановлено, що кондитерська галузь має високий потенціал, що підтверджує позитивні результати діяльності суб’єктів господарювання навіть в умовах значного економічного спаду. Проведено SWOT-аналіз ринку кондитерських виробів. Встановлено його основні загрози, зокрема скорочення електроенергії через масовані російські ракетні обстріли, загрозу вилучення виробничих потужностей кондитерських підприємств, а також скорочення обсягів виробництва та збуту через зниження платоспроможності населення. Серед переваг ринку кондитерських виробів наступні: висока якість продукції, яка не продається в Європі, ціна на вітчизняні цукерки нижча за імпортні, акцент на вітчизняному виробництві, наявність широкого асортименту продукції. Серед слабких сторін акцентовано увагу на зменшення обсягів продажів і втраті позицій на міжнародному ринку через втрату ринків збуту в росії та Криму, значна втрата потужностей кондитерських підприємств на окупованих територіях і руйнування кондитерських підприємств на сході України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Polkovnychenko, Svitlana, та Iryna Yelchyshcheva. "СТРАТЕГІЯ ВИХОДУ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗОВНІШНІЙ РИНОК В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ". PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, № 3 (19) (2019): 89–98. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-89-98.

Full text
Abstract:
У статті розкрито наукові підходи до класифікації стратегій виходу підприємства на зовнішній ринок та охарактеризовано основні з них. Досліджено реалізацію експортної стратегії кондитерської корпорації «Roshen», яка є лідером в експорті кондитерських виробів на вітчизняному ринку. Проаналізовано місце компанії у світовому рейтингу найбільших виробників кондитерських виробів. Запропоновано розробити стратегію, яка б дозволила підприємству посилити свої позиції на зовнішньому ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

СОРОКІНА, А. М. "АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА З ЗАПРОВАДЖЕННЯМ ІННОВАЦІЙ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 4(87) (30 січня 2024): 429–42. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2023.4.56.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячується аналізу стану кондитерської галузі України та шляхам підвищення ефективності функціонування підприємств даної промисловості. Вивчаючи питання підвищення економічної ефективності функціонування підприємств кондитерської галузі виникла необхідність для розробки шляхів підвищення економічної ефективності виробництва кондитерської галузі, який би успішно вирішував проблеми економіки у сфері харчової промисловості. Особливо актуальним наразі є впровадження інновацій саме для компаній харчової промисловості, зокрема ринку кондитерської галузі, адже це найперспективніша промисловість України, яка виготовляє перспективні товари, котрі можуть успішно вийти на міжнародні ринки з метою зайняття стійких конкурентних позицій. Економічну ефективність кондитерської галузі України проаналізовано через сучасний стан розвитку промисловості. Україна характеризується досить розвиненою у сфері кондитерської промисловості. Для оцінки та тенденції розвитку виробництва проаналізовано ринок кондитерських товарів за сегментами, досліджено динаміку виробництва кондитерської продукції, визначено країни які імпортують та експортують товари кондитерської промисловості, систематизовано дані стосовно діючих підприємств галузі та визначено обсяг іноземних інвестицій у кондитерську галузь України. Досліджуючи аналіз сучасного стану підприємств кондитерської галузі було використано такі методи: стaтиcтичний aнaлiз – зaдiяний для вивчeння, грyпyвaння, пopiвняння, oцiнки тa iнтepпpeтaцiї фaктичних дaних щoдo рeзyльтaтiв гoспoдaрськoї дiяльнoстi підприємств; тeopeтичнoго узaгaльнeння тa пoрiвняння – викopистовувався з мeтoю yтoчнення нayкових пoнять з прoблeм виoкрeмлeння фaктopiв фopмування системи конкурентоспроможності тa анaлізy зoвнiшньoгo й внyтрішньoгo сeрeдoвищ; мeтoд тaксoнoмії – для анaлізy узaгaльнюючиx пoкaзникiв ринкoвої пoзиції пiдприємcтв тa влaсних рeзеpвів пiд чaс пpoведення анaлізy кoнкypeнтoспроможності сeрeд iснyючих кoнкyрентiв. Тому проаналізувавши сучасний стан виробництва, ми вважаємо, що використання інновацій має стати потужним інструментом на шляху до підвищення економічної ефективності виробництва кондитерської галузі України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Резвих, Н. І., О. В. Дзюндзя та Г. В. Винарчук. "ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ ВИРОБНИЦТВА ЗБИВНИХ ЦУКЕРОК ТИПУ «ПТАШИНЕ МОЛОКО» В УКРАЇНІ ТА СВІТІ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 3 (9 жовтня 2023): 63–69. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-tech.2023.3.8.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальному питанню аналізу сучасних тенденцій у виробництві кондитерських виробів, а саме асортименту цукерок «Пташине молоко». Кожного року підприємства модернізують власні розробки, тому якою є зараз номенклатура цих солодощів наразі невідомо. Проаналізовані три світові історичні виробництва цієї продукції та варіації, що створені на базі класичної рецептури. При цьому визначено, що інші торгові марки створюють подібні солодощі, проте називають їх інакше, оскільки не мають прав на цю інтелектуальну власність. Загалом за кордоном переважає саме класичне суфле у глазурі, тобто збивний корпус у кондитерській глазурі або шоколаді. Вивчено особливості складу кондитерських виробів типу «Пташине молоко», що вироблені на базі вітчизняних підприємств та мають відмінні від оригінальної рецептури компоненти. Зроблений висновок, що лише одна торгова марка представляє такі цукерки у рамках раціонального харчування, оскільки не містить цукор. Таким чином, асортимент у торгових мережах досить бідний, а вищевказане підприємство займає позицію лідера. З цього зрозуміла необхідність розширення номенклатури цукерок типу «Пташине молоко», а особливо підвищення їх біологічної цінності адже у цьому сегменті ринку конкуренція мінімальна. Досліджено розробки вітчизняних вчених щодо поліпшення складу зазначених солодощів. Визначено, що вони є доречними у технологічному сенсі та збільшується кількість нутрієнтів. Проте не виключається використання цукру у рецептурі, а це є суттєвим недоліком, оскільки унеможливлює споживання продукції певними групами населення. Ці наукові пошуки підтверджують припущення щодо необхідності з розробки збивних цукерок типу «Пташине молоко» без цукру та з додаванням компонентів, що підвищують вміст біологічно активних речовин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чмут, А. В. "УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖАМИ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ: АДАПТАЦІЯ ДО ПОВЕДІНКИ ОНЛАЙН-СПОЖИВАЧІВ". Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, № 55 (30 червня 2025): 26–30. https://doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2025-55-4.

Full text
Abstract:
У статті досліджено теоретичні та практичні аспекти управління продажами підприємств кондитерської галузі в умовах цифрових змін маркетингового середовища. Розглянуто еволюцію споживчої поведінки при купівлі кондитерських виробів під впливом цифрових технологій та визначено ключові характеристики сучасного онлайн-споживача. Проаналізовано вплив цифрових каналів комунікації на формування споживчих переваг та вибір. Окреслено можливості використання CRM-систем для управління даними онлайн-споживачів та автоматизації маркетингових зусиль, застосування веб-аналітики для розуміння їхньої поведінки на онлайн-платформах, а також використання чат-ботів та інших інструментів штучного інтелекту для покращення клієнтського сервісу. Установлено, що для ефективного управління продажами в цифровій епосі підприємствам необхідно адаптувати свої стратегії шляхом впровадження відповідних цифрових інструментів та глибокого розуміння потреб онлайн-споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ушкаренко, Ю. В., та А. М. Сорокіна. "ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ КОНДИТЕРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ". Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, № 54 (31 березня 2025): 32–38. https://doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2025-54-4.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячується дослідженню ролі ефективного управління ресурсами у підвищенні конкурентоспроможності кондитерських підприємств. Розкрито теоретичні та практичні аспекти ресурсного забезпечення виробничої діяльності, а також його вплив на досягнення стратегічних цілей підприємств у сучасних умовах високої конкуренції. Зосереджено увагу на оптимізації використання ключових видів ресурсів: матеріальних, фінансових, трудових, енергетичних та інформаційних. Проаналізовано новітні підходи до управління ресурсами, зокрема впровадження автоматизованих систем управління виробництвом, цифрових технологій у логістичних процесах, принципів сталого розвитку та зеленої економіки. Розглянуто значення інноваційних технологій для зниження собівартості продукції, підвищення якості товарів, мінімізації втрат і відходів, а також забезпечення екологічної безпеки виробництва. Визначено ключові фактори успішного впровадження ресурсоефективного управління. Запропоновано практичні інструменти та підходи для адаптації кондитерських підприємств до швидкозмінних ринкових умов, таких як діджиталізація, зростання попиту на здорову їжу, а також посилення глобальної конкуренції. Результати дослідження підкреслюють важливість стратегічного планування в управлінні ресурсами для підвищення гнучкості, продуктивності та інноваційного потенціалу підприємств. Результати можуть бути використані як основа для розробки програм розвитку конкурентоспроможності в кондитерській галузі, що сприятиме не лише підвищенню ефективності підприємств, а й загальному зростанню їхнього внеску в економіку країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лопушинська О.В. Панова Я. Г., Стовба А. О. "ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗЕД". Економічний форум 1, № 1 (2020): 98–103. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-1-13.

Full text
Abstract:
В процесі управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства намагаються не тільки максимізувати прибуток, а й сприяти ефективній маркетинговій діяльності. Саме тому вибір маркетингової стратегії, яка б відповідала всім вимогам самого підприємства, забезпечувала ефективну та рентабельну роботу, приносила прибуток та сприяла подальшому його розвитку, є дуже важливим. В статті визначено роль процесу управління маркетинговою діяльність на підприємстві при здійсненні ЗЕД, досліджено основні елементи системи управління маркетинговою діяльністю ПАТ «Полтавакондитер» та надано рекомендацій щодо розробки маркетингових стратегій і тактик даного підприємства при здійсненні ЗЕД.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Чмут, А. В. "АНАЛІЗ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ". Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, № 51 (3 липня 2024): 45–50. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2024-51-6.

Full text
Abstract:
У статті досліджується стан та перспективи розвитку кондитерської галузі України, яка є важливим сектором економіки країни. Зазначено, що галузь є високо конкурентною та впродовж багатьох останніх років демонструвала стабільний розвиток, попри численні виклики, зокрема економічну нестабільність, зміни споживчих вподобань, зростаючу конкуренцію та вплив глобальних тенденцій, таких як здорове харчування та екологічність. Найбільшим викликом стала повномасштабна війна в Україні, через яку постраждали майже 20% підприємств. У статті аналізуються дані щодо кількості діючих підприємств, їх розміру, рентабельності та обсягів виробництва за аналізовані роки. Визначено, що підприємства активно адаптуються до нових умов, релокують виробництва, відновлюють потужності та впроваджують інноваційні технології. Розглянуто структуру ринку та основних його гравців таких як Roshen, Mondeliz, АВК, Світоч, та інші. Серед перспектив подальшого розвитку галузі зазначено відновлення виробничих потужностей та кадрового потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Кондитерські підприємства"

1

Артьомова, І. С. "Комунікаційна діяльність підприємства кондитерської промисловості". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75881.

Full text
Abstract:
В даному дипломі визначено положення теорії та практики щодо розробки та запровадження комунікаційної діяльності на підприємстві, яке здійснює свою діяльність у галузі харчової промисловості. Використовуючи наукові праці дослідників даного питання, підручники з менеджменту та маркетингу, наукові статті у періодичних виданнях ми визначено поняття реклами, її значення в діяльності підприємства. Розглянуто зміст, етапи планування та організацію комунікаційної діяльності, як головного засобу просування товару. Проведемо аналіз використання основних інформаційних джерел для розміщення реклами підприємства ТОВ «Ромни кондитер», розглянуто основні інноваційні технології рекламного дизайну. Розраховано основні показники визначення ефективності комунікаційної політики для ТОВ «Ромни кондитер».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Клішина, К. В. "Удосконалення маркетингової діяльності підприємства «Південна кондитерська компанія»". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12663.

Full text
Abstract:
У роботі розкрито сутність і значення маркетингової діяльності; визначено способи організації та управління маркетинговою діяльністю підприємства; досліджено основні методики визначення ефективності маркетингової діяльності. Надано техніко-економічну характеристику підприємству «Південна кондитерська компанія»; досліджено маркетингове середовище підприємства «Південна кондитерська компанія», проаналізувано складові маркетингової діяльності підприємства «ПКК». Рекомендовано заходи з удосконалення діяльності підприємства «Південна кондитерська компанія» в Інтернет середовищі, надано рекомендації щодо диверсифікації збутової політики підприємства «ПКК»; запропоновано шляхи покращення просування «ПКК» в соціальних мережах.<br>The essence and significance of marketing activity is revealed in the work; methods of organization and management of marketing activities of the enterprise are determined; the basic methods of determining the effectiveness of marketing activities are studied. The technical and economic characteristic of the enterprise "Southern confectionery company" is given; the marketing environment of the enterprise "Southern confectionery company" is investigated, the components of marketing activity of the enterprise "PKK" are analyzed. Measures to improve the activities of the company "Southern Confectionery Company" in the Internet environment are recommended, recommendations are given for the diversification of sales policy of the company "PKK"; suggested ways to improve the promotion of "PAC" in social networks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гарбуз, І. В., та Н. А. Азьмук. "Стимулювання продажу товарів підприємства кондитерської галузі". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4440.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Стеченко, І. А. "Управління власним капіталом підприємств кондитерської галузі". Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20182.

Full text
Abstract:
Стеченко, І. А. Управління власним капіталом підприємств кондитерської галузі : магістерська робота : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / І. А. Стеченко ; керівник роботи Лавров Р. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2020. – 80 с.<br>У першому розділі розкрито економічний зміст і призначення власного капіталу підприємства, визначено методичні підходи до управління власним капіталом підприємств кондитерської галузі та номативно-правові акти, які регламентують порядок формування й напрями використання власного капіталу підприємства. У другому розділі досліджено динаміку, склад і структуру власного капіталу підприємств кондитерської галузі, надано організаційно-економічну й фінансово-господарську характеристику діяльності ПрАТ “ЧКФ “Стріла”, проаналізовано ефективність управління власним капіталом ПрАТ “ЧКФ “Стріла”. У третьому розділі вивчено світовий досвід організації управління власним капіталом підприємств кондитерської галузі, запропоновано шляхи збільшення обсягу та підвищення рентабельності власного капіталу ПрАТ “ЧКФ “Стріла”, здійснено економічне обґрунтування ефективності розроблених рекомендацій. Практична цінність випускної кваліфікаційної роботи полягає в можливості використання запропонованих заходів для покращення фінансової незалежності підприємств кондитерської галузі в Україні.<br>The first section reveals the economic content and purpose of the enterprise’s equity, identifies methodological approaches to equity management of the confectionery enterprises and legal acts that regulate the formation and use of the enterprise’s equity. The second section examines the dynamics, composition and structure of equity of enterprises of the confectionery industry, provides organizational, economic and financial characteristics of PJSC “ChCF “Strila”, analyzes the effectiveness of equity management of PJSC “ChCF “Strila”. The third section studies the world experience of organization of equity management of the confectionery enterprises, offers the ways of increase in volume and profitability of equity of PJSC “ChCF “Strila”, carries out the economic substantiation of efficiency of the developed recommendations. The practical value of the final qualification work lies in the possibility of using the proposed measures to improve the financial independence of the confectionery industry in Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Іванчук, О. В. "Управління прибутком підприємства на прикладі ПАТ «Кондитерська компанія«АВК»". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76164.

Full text
Abstract:
В роботі досліджено теоретичні основи формування та використання прибутку підприємства, визначено його роль в діяльності субєкта господарювання, розглянуто показники, що характеризують прибутковість підприємства. Проведено аналіз формування та використання прибутку ПАТ "Кондитерська компанія АВК". Обгрунтовано можливі шляхи оптимізації прибутку підприємства.<br>В работе исследованы теоретические основы формирования и использования прибыли предприятия, определена его роль в деятельности субъекта хозяйствования, рассмотрены показатели, характеризующие прибыльность предприятия. Проведен анализ формирования и использования прибыли ОАО "Кондитерская компания АВК". Обоснованно возможные пути оптимизации прибыли предприятия.<br>The theoretical bases of formation and use of profit of the enterprise are investigated, its role in the activity of the economic entity is determined, the indicators characterizing the profitability of the enterprise are considered. The analysis of formation and use of profit of PJSC "AVK Confectionery Company" is carried out. Possible ways of optimization of profit of the enterprise are substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коваленко, Дарина Іванівна. "Організація ефективної операційної діяльності ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен»". Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29648.

Full text
Abstract:
Робота виконана в обсязі 93 сторінки, містить 2 рисунки, 31 таблицю та 2 додатки. Мета роботи полягає в формуванні теоретичних аспектів та розробці рекомендацій щодо напрямків удосконалення організації ефективної операційної діяльності ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен». Для аналітичного дослідження та розробки пропозицій для ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» в роботі використані такі методи: логічний метод, методи аналізу і синтезу; групування та систематизації. Також використовувались емпіричні методи, економіко-статистичні методи, при аналізі господарської діяльності застосовувались статистичні методи дослідження числових даних: вертикальний (структура показників) та горизонтальний (динаміка показників) аналіз. Об’єкт дослідження – процес організації операційної діяльності підприємства. Предмет дослідження – теоретичні, методичні та практичні підходи щодо вдосконалення операційної діяльності на підприємства.<br>The work is made in the volume of 93 pages, contains 2 drawings, 31 tables and 2 appendices. The purpose of the work is to form theoretical aspects and develop recommendations on the directions of improving the organization of effective operational activities of PJSC «Kyiv confectionery factory Roshen». For analytical research and development of proposals for PJSC «Kyiv confectionery factory «Roshen», the following methods were used: logical method, methods of analysis and synthesis; grouping and systematization. Also, empirical methods, economic-statistical methods were used, while statistical analysis of numerical data was used in the analysis of economic activity: vertical (structure of indicators) and horizontal (dynamics of indicators) analysis. The object of research is the process of organizing the operating activities of the enterprise. The subject of the research is theoretical, methodological and practical approaches to improving the operational activities of enterprises.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кривенко, М. П. "Формування конкурентних переваг підприємств на українському ринку кондитерських виробів". Дис. канд. екон. наук, КНУТШ, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бернацький, Владислав Олегович. "Управління платоспроможністю в системі фінансової безпеки підприємства на прикладі ТОВ «Кондитерський цех», м. Хмельницький". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9927.

Full text
Abstract:
Динамічність розвитку ринкових відносин супроводжується недостатнім рівнем управління, що зумовлює погіршення фінансового стану та загального функціонування підприємства. Специфікою управління сучасними підприємствами є те, що вони змушені працювати в умовах відсутності чітко визначеної економічної політики держави та мінливості суспільних і політичних орієнтирів. Це відбивається на рівні фінансової безпеки підприємства. Отже, питання управління платоспроможністю в системі фінансової безпеки підприємства зосереджені в зоні найбільшої уваги як у організаційно методичному, так і науковому аспектах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Корженко, Марія Олександрівна, та Ірина Анатоліївна Чекмасова. "Підвищення конкурентноспроможності кондитерських підприємств Харківської області через застосування методу бенчмаркінгу". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48991.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Нестерова, О. В. "Організація обліку та розподілення загальновиробничих витрат підприємства (на прикладі ВАТ "Сумська кондитерська фабрика")". Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49657.

Full text
Abstract:
Метою написання дипломної роботи є обґрунтування теоретичних та науково-методологічних положень стосовно обліку, аналізу та аудиту загальновиробничих витрат в умовах ринкової економіки України, а також розробка на цій основі шляхів вдосконалення методики розподілу загальновиробничих витрат на прикладі кондитерської фабрики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Кондитерські підприємства"

1

Новікова, Наталя, та Марія Шинкарук. "УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИГОТУВАННЯ ВАФЕЛЬНИХ ТРУБОЧОК З ФРУКТОВОЮ НАЧИНКОЮ ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ БЕЗГЛЮТЕНОВОЇ СИРОВИНИ". У Галузеві дослідження XXI століття: аграрні науки, зоологія та ветеринарія, виробництво та технології (1st ed.). European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/hdsanzvvt.ed-1.01.

Full text
Abstract:
Кондитерські вироби - це солодка продукція, що містить значну частину цукру або цукрозамінників. Вони мають високу енергетичну цінність та легко засвоюються організмом людини. Розглянуто існуючого асортименту кондитерських виробів та розвинуті підприємства в Україні. Виявлено проблему, що необхідно реформувати економіку України впровадженням змін її структури внесенням інновацій у кожній окремій галузі, в тому числі кондитерській, розширювати асортименту виробів для хворих на целіакію. Вивчаючи вже наявні методи та методики розробки нових рецептур у галузі із виробництва борошняних кондитерських виробів, які мають позитивні кінцеві результати, можна відмітити, що є досить доцільним у класичній рецептурі провести заміну пшеничного борошна на такі види борошна, білок яких не містить глютеніну, до них можна віднести: гречане, кукурудзяне, рисове, нутове, амарантове, льняне, мигдальне, борошно сорго, топіоки тощо. Розроблено нову рецептуру приготування вафельних трубочок з фруктовою начинкою із використанням безглютенової сировини. Досліджено органолептичні показники та структурно-механічні властивості вафельного тіста, харчова цінність фруктової начинки з додавання фруктози замість цукру. Узагальнена технологічна схема. Порівняно хімічний склад контрольного зразку з дослідним. Розроблена модель якості напівфабрикатів. Зроблені висновки, що створення нових видів продукції та продовження досліджень із використанням нетрадиційних видів борошна та борошняних сумішей у технологіях приготування борошняних кондитерських виробів, а саме вафельних трубочок з фруктовою начинкою, є актуальним та сприятливим для отримання оптимістичних результатів досліджень, що надасть можливість створювати продукт високої якості з підвищеною харчовою цінністю та зниженою енергетичною цінністю, що є перспективним шляхом у впровадженні продуктів функціонального призначення у повсякденний раціон харчування населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Кондитерські підприємства"

1

Сорокіна, Альона. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ". У GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.09.2021.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!