Academic literature on the topic 'Конкурентоспроможність персоналу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Конкурентоспроможність персоналу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Конкурентоспроможність персоналу"

1

Ведерніков, Михайло, Леся Волянська-Савчук та Марія Зелена. "МОНІТОРИНГ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 3 (29 вересня 2022): 39–48. http://dx.doi.org/10.31891/mdes-2022-5-5.

Full text
Abstract:
У статті досліджується мотивація як один з найважливіших факторів, що впливають на конкурентоспроможність персоналу підприємства. Розглянуто основні передумови виникнення поняття конкурентоспроможності персоналу підприємства. Визначено сутність поняття «конкурентоспроможність персоналу», що включає в себе сукупність конкурентоспроможних переваг усіх працівників організації. Здійснено оглядовий аналіз впливу факторів на конкурентоспроможність працівника на зовнішньому ринку праці, які безпосередню зв'язані з характеристиками ринку праці. Здійснено оглядовий аналіз системно-цільового підходу в управлінні. Сформовані конкурентні переваги персоналу під впливом внутрішніх та зовнішніх чинників і розглядаються як результат навчання, розвитку та діяльності. Розглянуто методологічні підходи до формування системи мотивації персоналу на промисловому підприємстві. Охарактеризовано мотиви, що спонукають людину ефективно працювати на робочому місці. Сформовано основні ідеї щодо розвитку мотивації персоналу підприємства. Визначено фактори мотивації працівників підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ситник, О. Ю. "КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПЕРСОНАЛУ: СКЛАДНИКИ І НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ". Підприємництво і торгівля, № 26 (2 липня 2020): 82–86. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-26-12.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальну проблему формування конкурентоспроможності персоналу підприємств. Проаналізовано підходи сучасних науковців до категорії «конкурентоспроможність персоналу», визначено її характеристики. Систематизовано перелік факторів формування конкурентоспроможності персоналу. Охарактеризовано конкурентні переваги персоналу та джерела їх формування, як екзогенні, так і ендогенні. Деталізовано складники конкурентоспроможності найманого працівника. Акцентовано увагу на необхідності розвитку емоційного інтелекту, критичного та креативного мислення найманого працівника в межах навчання протягом життя як обов’язкових складників його здатності до конкуренції. Обґрунтовано напрями підвищення конкурентоспроможності персоналу, оскільки здатність найманих працівників (за сукупністю якостей) відповідати вимогам ринку взаємопов’язана із розвитком конкурентноздатності країни, галузі, регіону та підприємства зокрема, чим і зумовлено запропонований перелік заходів з її підвищення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

СПІЦИНА, Ангеліна. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 2 (25 червня 2024): 127–37. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2024-12-16.

Full text
Abstract:
Визначено, що на сучасному етапі розвитку управління персоналом на підприємствах транспортної системи при­таманні такі проблеми, як недостатня дієвість управління трудовим колективом, низький рівень до обґрунтування і розробки кадрової політики, низька ефективність заходів щодо наймання персоналу, відсутність систематич­ного і кваліфікованого оцінювання персона­лу, низький рівень забезпечення соціально­го партнерства та оцінювання ефективності управління персоналом тощо. Доведено, що через підвищення ролі персоналу у сфері транспорту, прин­циповими змінами у змісті праці, викликани­ми застосуванням нової техніки, технологій і методів виробничої діяльності, зріс інтерес до персоналу, першорядними стали функції за­безпечення безперервності надання послуг та обслуговування в транспортної галузі, які потрібно удоскона­лити і в управлінні персоналом. Концептуальна система управління персо­налом транспортної галузі на сучасному етапі передбачає сильну, адаптивну та організаційну корпоративну культуру, яка б стимулювала розвиток атмосфери взаємної відповідальності найманого працівника та роботодавця, бажання всіх працівників, щоб підприємство було успішним за рахунок підтримки ініціативи на всіх рівнях організації, постійних технічних і організаційних нововве­день, відкритого обговорення всіх проблем. Варто зазначити, що євроінтеграційні процеси в Україні сприятимуть розвитку транспортної галузі у середньо-та довгостроковій перспективі розвитку. Активізується залучення інвестицій, підвищиться конкурентоспроможність підприємств, що сприятиме виходу на новий для українських підприємств - світовий ринок. Євроінтеграційні процеси в Україні є основною інвестицією в майбутнє.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дрейчук, Михайло, та Йосиф Ситник. "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ЗАЛУЧЕННЯ ТА УТРИМАННЯ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ В УМОВАХ КОНКУРЕНТНОЇ БОРОТЬБИ ЗА ТАЛАНТИ". Сталий розвиток економіки, № 2(49) (2 травня 2024): 264–69. http://dx.doi.org/10.32782/2308-1988/2024-49-42.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячена актуальній темі управління персоналом в сучасному бізнес-середовищі України. Проаналізовані різноманітні інноваційні стратегії та підходи, які допомагають організаціям залучати та утримувати талановитий персонал в умовах високої конкуренції на ринку праці, яка зумовлена нестачею висококваліфікованих кадрів. Через детальний аналіз теоретичних концепцій залучення та утримання персоналу, у статті запропоновано концептуальний підхід до ефективного управління персоналом в умовах високої конкуренції серед організацій-роботодавців. Аргументовано важливість та доцільність використання кожного з інноваційних підходів щодо залучення нових кадрів, а також утримання наявних цінних талантів організації, шляхом забезпечення умов для розвитку цінних талантів. У статті наведені чіткі методи та способи впровадження інноваційних підходів в управлінні персоналом, які допоможуть забезпечити конкурентоспроможність організації у сучасному ринковому середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Леськова, С. В. "КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В УПРАВЛІННІ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМСТВА". Трансформаційна економіка, № 3 (03) (30 червня 2023): 26–31. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8141/2023-3-5.

Full text
Abstract:
Проведено дослідження теоретичних підходів до управління кадровим потенціалом. Систематизовано різні визначення поняття «кадровий потенціал», подані сучасними українськими науковцями. Запропоновано авторське визначення поняття «кадровий потенціал підприємства» – сукупні можливості усіх штатних працівників підприємства, компетентність і мотивація яких дозволяють забезпечити якість виконання поточних завдань та досягнення цілей розвитку підприємства. Акцентовано увагу на тому, що кадровий потенціал є одним із «найвагоміших ресурсних елементів потенціалу підприємства. Зауважено, що кадровий потенціал необхідно формувати на різних етапах процесу управління персоналом. Показано, як відбувається формування кадрового потенціалу підприємства на окремих етапах процесу управління персоналом: наймання персоналу, адаптація персоналу, розвиток персоналу, оцінювання персоналу. Наведено класифікацію методів розвитку кадрового потенціалу за ознаками корисності для підприємства і для працівника. Зауважено, що застосування різних методів розвитку кадрового потенціалу дає можливість розвинути та/або актуалізувати компетентності персоналу та підвищити якість кадрового потенціалу як підприємства, так і кожного працівника окремо. Акцентовано увагу на необхідності використання компетентнісного підходу в управлінні кадровим потенціалом. Даний підхід описує модель професійної поведінки, яка допомагає встановити взаємозв’язки між знаннями, уміннями і навичками працівника та конкретними і вимірюваними результатами його діяльності. Наведено три рівні, на яких формується компетентність працівників: особистісний, когнітивний, діяльнісний. Встановлено, що компетентності працівників, як складова кадрового потенціалу підприємства, поділяються на групи: особистісні, професійні, інструментальні, міжособистісні, системні. Зауважено, що застосування компетентнісного підходу дасть змогу навчити працівників самостійно управляти своїми компетентностями, відповідально вести професійну діяльність, підвищити власну конкурентоспроможність, що позитивно впливатиме на конкурентоспроможність підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Обіход, Світлана Вікторівна. "Інноваційні підходи до управління персоналом як фактор конкурентоспроможності у контексті глобальної нестабільності". Економіка, управління та адміністрування, № 1(107) (12 квітня 2024): 3–9. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2024-1(107)-3-9.

Full text
Abstract:
Досліджено інноваційні підходи до управління персоналом як фактор конкурентоспроможності суб’єкта господарювання в умовах глобальної нестабільності. Розглянуто та проаналізовано результати досліджень, які підкреслюють важливість впровадження сучасних інновацій, зокрема, дата-аналітика, цифрові інструменти та штучний інтелект у процеси управління персоналом. Акцентовано увагу на тому, як інноваційні стратегії в управлінні персоналом можуть підвищити адаптивність та конкурентоспроможність суб’єкта господарювання у нестабільному глобальному середовищі. Застосування цифрових технологій та аналізу великих даних допомагає оптимізувати процеси найму, адаптації та розвитку персоналу, що призводить до зменшення часу та витрат на HR-операції. Автоматизація та гнучкість управління, спрямовані на моніторинг та швидку адаптацію до змін, стають ключовими для ефективної роботи в складних умовах. Українські компанії активно адаптують інновації у сфері управління персоналом, незважаючи на обмежені ресурси та складнощі, спричинені воєнним конфліктом; приділяють значну увагу впровадженню систем добробуту, розвитку через дуальну освіту, психологічній підтримці персоналу, а також трансформації корпоративної культури та створенню інноваційного офісного простору. Виокремлюється впровадження цифрових технологій, таких як E-learning для дистанційного навчання, коучингу та менторства, що сприяють індивідуальному розвитку та підвищенню мотивації. Зокрема, управління талантами, систематичний розвиток ключових співробітників, дозволяє підтримувати високу конкурентоспроможність на ринку. Практичне значення цієї статті полягає у визначенні конкретних інноваційних методів та інструментів, які можуть бути використані суб’єктами господарювання для підвищення ефективності управління персоналом з метою підвищення конкурентоспроможності в умовах глобальної нестабільності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дашко, І. М. "НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ З ПЕРСОНАЛОМ В ЕПОХУ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ". Підприємництво та інновації, № 21 (30 грудня 2021): 35–42. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/21.6.

Full text
Abstract:
У статті детально досліджено та проаналізовано сутність особливостей організації таких сучасних форм організації трудових відносин, як аутстафінг, аутсорсинг та лізинг персоналу, їхні відмінності, переваги та недоліки, можливості застосування в сучасних умовах функціонування української економіки з урахуванням цифрового вектору розвитку HR-менеджменту. Установлено, що в нашій країні ці види трудових взаємовідносин лише починають розвиватися, незважаючи на значний світовий досвід у цій сфері. Виявлено, що перепонами для активного впровадження в практику управління персоналу саме аутстафінгу є недоліки в трудовому законодавстві, вирішення яких потребує врегулювання на державному рівні. Проаналізовано методи і напрями діджиталізації процесів управління персоналом, що в комплексі з новітніми методами організації трудових відносин дасть змогу вітчизняним підприємствам підвищити свої ефективність та конкурентоспроможність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кубатко, Олександр, Вячеслав Вороненко та Олександра Дяденко. "ЦИФРОВІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ". Mechanism of an economic regulation, № 2 (104) (27 травня 2024): 46–53. http://dx.doi.org/10.32782/mer.2024.104.06.

Full text
Abstract:
Стаття акцентує увагу на ролі цифрових технологій в управлінні безпеки праці персоналу підприємств у надзвичайних ситуаціях. Обґрунтовано, що цифрові рішення дозволяють точно аналізувати потреби у робочій силі, оцінювати ринок праці та розробляти стратегії найму. У контексті надзвичайних ситуацій, автори підкреслюють важливість цифрових технологій у створенні ефективних систем безпеки та реагування на надзвичайні ситуації. Цифрові рішення сприяють вивченню минулих подій, психологічній підтримці персоналу та співпраці з місцевими службами цивільного захисту. У статті робиться акцент на тому, що інтеграція цифрових технологій в управління персоналом та охороною праці є стратегічною інвестицією в стійкість та успіх підприємства, забезпечуючи ефективність в найважчі моменти та підвищуючи конкурентоспроможність компанії в складному бізнес-середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Харун, О. "Конкурентоспроможність персоналу підприємства в контексті розвитку трудового потенціалу". Економічний дискурс, Вип. 4 (2016): 62–73.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лобза, Алла, Адель Бикова та Тетяна Рябуха. "РОЗРОБКА ПРОГРАМИ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ". Молодий вчений, № 1 (89) (29 січня 2021): 174–78. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-36.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовується вплив адаптації персоналу на економічні показники підприємства та його конкурентоспроможність на внутрішньому та зовнішньому ринках. Детально розглядається сутність адаптації персоналу на основі дослідження позицій вітчизняних та зарубіжних вчених. Обґрунтовується позиція про те, що адаптація персоналу є двостороннім процесом – належним рівнем пристосування не лише нових співробітників до підприємства, але і підприємства до нових співробітників. Досліджено класифікацію адаптації персоналу підприємства. Розглянуто інструменти адаптації персоналу. Досліджено сучасні особливості адаптації персоналу на підприємствах в Україні, а також проблемні моменти у цій сфері на прикладі конкретного підприємства. Визначено особливості управління адаптацією та побудови ефективної системи адаптації. Запропоновано розробку шляхів адаптації персоналу з метою удосконалення системи адаптування новопризначених працівників до умов праці та залученості до колективу на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Конкурентоспроможність персоналу"

1

Липко, Світлана Петрівна. "Конкурентоспроможність персоналу підприємства та шляхи її підвищення (на прикладі ТОВ «ГАМА-ТЕХНІКА ЛТД», м. Хмельницький)". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11700.

Full text
Abstract:
Мета магістерської дипломної роботи: дослідження теоретичних засад конкурентоспроможності персоналу підприємства та розроблення шляхів її підвищення. Об’єкт дослідження: процеси підвищення конкурентоспроможності персоналу ТОВ «Гама-Техніка ЛТД». У першому розділі розкрито зміст поняття «конкурентоспроможність персоналу» та чинники її формування. Розглянуто питання розвитку персоналу як основний чинник його конкурентоспроможності.У другому розділі проаналізовано виробничо-господарську та фінансово-економічну діяльність ТОВ «Гама-Техніка ЛТД». Виконано аналіз ефективності використання засобів праці та матеріальних ресурсів підприємства, аналіз системи управління персоналом на ВАТ ТОВ «Гама-Техніка ЛТД», конкурентний аналіз діяльності ТОВ «Гама-Техніка ЛТД» та його персоналу.Третій розділ присвячено розробленню заходів щодо підвищення конкурентоспроможності персоналу підприємства на основі формування механізму формування та розвитку конкурентоспроможності персоналу. Запропоновані шляхи розвитку персоналу для підвищення його конкурентоспроможності, вибір стратегічних напрямків управління конкурентоспроможністю персоналу ТОВ «Гама-Техніка ЛТД». Також розроблено шаблон використання методики комплексної оцінки конкурентоспроможності персоналу ТОВ «Гама-Техніка ЛТД» та наведено результати розрахунків для досліджуваного підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ковчак, Марія Віленівна. "Шляхи зміцнення конкурентоспроможності персоналу високотехнологічного підприємства (на прикладі ДП «Новатор»)". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11690.

Full text
Abstract:
Мета дипломної роботи: розвиток теоретичних основ управління конкурентоспроможністю персоналу та розробка практичних рекомендацій щодо зміцнення конкурентоспроможності персоналу високотехнологічного підприємства. Об’єкт дослідження: процеси управління конкурентоспроможністю персоналу підприємства. У першому розділі розглянуто теоретико-методичні основи управління конкурентоспроможністю персоналу підприємства в умовах трансформації ринкової економіки. У другому розділі виконано аналіз господарської діяльності, економічної результативності та рівня конкурентоспроможності персоналу ДП «Новатор». У третьому розділі визначено шляхи зміцнення конкурентоспроможності персоналу високотехнологічного підприємства ДП «Новатор».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кучинський, Володимир Анатолійович. "Оцінка персоналу сучасної організації". Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35145.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Захарова, О. В., та Н. В. Городничук. "Удосконалення процедури оцінки якості професійного розвитку персоналу". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47954.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку економіки України основною метою діяльності підприємства є отримання прибутку, що можливо досягти виключно шляхом забезпечення якості й конкурентоспроможності власної продукції та підприємства в цілому. Водночас досягнення такого стану неможливо без максимально ефективного використання персоналу підприємства, тому необхідно створювати всі умови для раціонального використання персоналу та інтенсивного розвитку його професійного потенціалу. При цьому формування професійного потенціалу працівника відбувається, у першу чергу, за рахунок безперервного здійснення процесу професійного навчання, досягнення якості якого зумовлює якість трудових ресурсів і якість праці та впливає на формування достатньої якості продукції й ефективності діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Скуратович, В. Е. "Конкурентоспроможність персоналу організації та шляхи її підвищення (на прикладі ТОВ «Консалтинг с довірою»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Skuratovych.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі досліджується теоретичний базис конкурентоспроможності персоналу підприємства та методологія його оцінки. Проаналізована господарська діяльність підприємства сфери ІТ-послуг. Здійснена оцінка показників динаміки та структури персоналу підприємства. На основі низки показників визначена поточна конкурентоспроможність персоналу підприємства. Запропоновано: 1. Економічне обґрунтування пропозицій щодо зміцнення конкуренто- спроможності персоналу підприємства, зокрема за рахунок впровадження інноваційних навчальних персонал технологій; 2. Сформовано портрет конкурентоспроможного працівника підприємства ТОВ «Консалтінг з довірою»; 3. Наведено загальні рекомендації щодо заходів із підвищення конкурентоспроможності ТОВ «Консалтинг с довірою». За результатами дослідження сформульовані заходи щодо зміцнення конкурентоспроможності персоналу підприємства. Наведено обґрунтовані розрахунки економічного ефекту від запропонованих заходів.<br>Relevance of the research topic. Transformation processes taking place in the labor market of Ukraine, structural and dynamic changes in this market lead to new priorities in the professional development of the workforce, which led to changes in the labor market, increased demand for some specialists and excessive supply of others, other negative trends, which complicate the ability to form staff and maintain the stability of the workforce. The purpose of this work are methodological, theoretical and practical aspects of improving the competitiveness of enterprise personnel. The object of research is the process of forming the competitiveness of staff. The subject of the research are methods and tools for strengthening the competitiveness of IT staff. The novelty of the presented work: 1. Economic justification of proposals to strengthen the competitiveness of the personnel of the enterprise, in particular through the introduction of innovative training personnel technologies; 2. Formed a portrait of a competitive employee of the company LLC "Consulting with confidence"; 3. General recommendations on measures to increase the competitiveness of LLC "Consulting with confidence" are given. According to the results of the study, measures are formulated to strengthen the competitiveness of the company's staff. Substantiated calculations of the economic effect of the proposed measures are given. Research methods used in the work: dialectical - at the stage of collecting, systematizing and processing information; analysis - to detail and divide the object of study into separate important components; comparison - to compare data in dynamics; tabular, graphical, marketing - for clarity of the obtained results.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Борис, Ніна Андріївна, Нина Андреевна Борис та Nina Andriivna Borys. "Методи оцінки конкурентоспроможності персоналу як складова успішного управління підприємством". Thesis, Університет імені Альфреда Нобеля, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42794.

Full text
Abstract:
Науковий керівник: к.е.н., доц. Білявський В.М.<br>В умовах розвитку ринкової економіки, якій властива конкурентна боротьба та глобалізація економічних процесів, значно зростає потреба у ефективному використанні робітників для забезпечення конкурентоспроможності підприємств, максимізацію прибутків та успішного управління організацією. Для досягнення вищезгаданих потреб, актуальними стають методи, що спрямовані на підвищення рівня конкурентоспроможності працівників та підприємства в цілому.<br>Університет імені Альфреда Нобеля
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кучинський, Володимир Анатолійович, та С. О. Лисенко. "Сучасні підходи до мотивації персоналу на підприємстві". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27885.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Білявський, Валентин Миколайович, та Дмитро Олександрович Басамигін. "МОТИВАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ ЯК ОСНОВНИЙ ЧИННИК ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА". Thesis, Одеський національний політехнічний університет, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/34866.

Full text
Abstract:
Підприємництво і торгівля : тенденції розвитку : матеріали міжнар. наук.-практ. конф. — О. : Одес. нац. політехн. ун-ту, 2018. — С. 9–10.<br>На сьогоднішній день питання мотивації персоналу розглядаються в рамках теоретичних і практичних напрямків сталого розвитку підприємства. У дослідженні основною метою було визначення мотивацію праці трудового колективу підприємства на підставі: складання індивідуального мотиваційно-особистісного профілю кожного співробітника, виявлення переважаючих мотивів і особливостей особистості, зон найближчого розвитку персоналу, розробка рекомендацій щодо ефективної розстановки кадрів з урахуванням психологічних особливостей та мотивації кожного співробітника для збільшення обсягів продажу.<br>Одеський національний політехнічний університет
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кубатко, Олександр Васильович, Александр Васильевич Кубатко, Oleksandr Vasylovych Kubatko та Н. Німа. "Класифікація і структура персоналу виробничого підприємства". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11728.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лабенко, О. В. "Організація оцінювання персоналу та її ефективність (на прикладі ПАТ КБ «ПриватБанк»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Labenko.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі були розглянуті різні підходи до найбільш істотних визначень поняття та сутності «оцінювання персоналу», визначені завдання, цілі процесу оцінювання, виділені найпоширеніші методи оцінки персоналу в сучасних умовах, їх переваги та недоліки. Розглянута загальна характеристика ПАТ КБ «ПриватБанк», аналіз його діяльності, а також проблеми та аналіз існуючої системи оцінювання персоналу. За результатами дослідження сформульовані шляхи вдосконалення процесу оцінювання персоналу та підвищення його ефективності в ПАТ КБ «ПриватБанк».<br>The paper considers various approaches to the most important definitions of the concept and essence of "personnel evaluation", identifies tasks, goals of the evaluation process, highlights the most common methods of personnel evaluation in modern conditions, their advantages and disadvantages. The general characteristics of PJSC CB «PrivatBank», the analysis of its activity, and also problems and the analysis of the existing system of estimation of the personnel are considered. According to the results of the research, the ways of improving the process of personnel evaluation and increasing its efficiency in PJSC CB "PrivatBank" are formulated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!