Academic literature on the topic 'Контроль робочого часу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Контроль робочого часу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Контроль робочого часу"

1

Тягур, Роман, Володимир Мисів та Ігор Матійчук. "МЕНЕДЖЕР У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ: ПЛАНУВАННЯ ОСОБИСТОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, № 36 (22 січня 2021): 74–86. http://dx.doi.org/10.15330/fcult.36.74-86.

Full text
Abstract:
Мета. Розкрити роль та значення планування у роботі менеджера, охарактеризувати зміст планування особистої праці менеджера у фізичній культурі. Методи. Для реалізації поставленої мети були використані наступні методи дослідження: теоретичний аналіз і узагальнення науково-методичної літератури. Результати. Встановлено, що функції менеджера у фізичній культурі багатогранні: загальне керівництво діяльністю організації, координація дій підрозділів і служб, робота з кадрами, визначення цілей і завдань діяльності, прийняття рішень, представництво організації у стосунках з іншими організаціями, контроль за діями виконавців. Виконання зазначених функцій потребує від менеджерависоких ділових і особистих якостей. Доведено, що час – один із ресурсів, який не відновлюється. Брак часу на виконання поставлених завдань веде до штучного продовження робочого дня, нераціонального його використання. Брак часу – це результат відсутності чіткості, плановості та організованості роботи менеджерів. Показано, що уміння раціонально використовувати робочий час, постійно вдосконалювати процес його планування – ознака організованого менеджера. Планувати особистий робочий час менеджера необхідно так само, як і всі інші види діяльності організації, в тому числі і ресурси. Розкрито особливості планування особистої праці менеджера у фізичній культурі. Процес планування праці менеджера має починатися з вибору ним особистих цілей. Визначивши цілі менеджер складає такі плани: починаючи з річних – конкретизує місячні – далі на тиждень – завершує щоденними. Висновок. Планування робочого часу менеджера з фізичної культури має здійснюватися з урахуванням раціонального чергування проблем, які необхідно вирішити. Спочатку слід планувати справи: з фіксованим терміном виконання; ті, що вимагають значних витрат часу; неприємні справи, відкладати які на потім небажано. Далі планується рутинна робота і виконання повсякденних обов’язків. Третє місце відводиться другорядним і епізодичним справам.Ключові слова: планування, менеджер у фізичній культурі, діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Єрьоменко, І. В. "КОМУНІКАТИВНИЙ АСПЕКТ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ". Духовність особистості: методологія, теорія і практика 97, № 4 (2020): 76–85. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-97-4-76-85.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена виявленню комунікативних маркерів корпоративної культури. В статті розглянуто становлення корпоративної культури та надано поняття корпоративної культури, яке нам більше підходить в комунікативному аспекті. Розглянуто 10 основних критеріїв, що характеризують організаційну культуру, серед них: особиста ініціатива, ступінь ризику, направленість та узгодженість дій, керувальна підтримка, контроль, ідентичність, система винагородження, конфліктність та моделі взаємодії. За такими критеріями можна оцінити або скласти уяву про будь-яку організацію. 
 Проведено аналіз робочого дня робітника компанії, який показав, що 90% робочого часу витрачається на комунікацію або спілкування. Розглянуто поняття комунікації та установлено поняття корпоративної комунікації. Виявлено три основних види корпоративної комунікації: індивідуальний, груповий і масовий. Визначені поняття формальної і неформальної комунікації. Освітлено правила будування стратегії і тактики мовної поведінки, на основі яких виокремлено комунікативні маркери корпоративної культури: накази і директиви; консультації робітників; співбесіди з новими співробітниками; оцінка роботи персоналу (похвала, зауваження, погроза); підвищення мотивації співробітників; аналіз проблем і вирішення конфліктів; створення робочих груп і керування ними; демократичний стиль спілкування; маніпуляція; мовні особливості на неділових зустрічах.
 Виявлено основні комунікативні маркери корпоративної культури комерційних компаній та військових організаціяй України: демократичний стиль спілкування; реакція на похвалу; зауваження; погроза; маніпуляція; мовні особливості на неділових зустрічах. З’ясовано, що гендерні маркери також використовуються для оптимізації втілення комунікативно-прагматичних інтенцій.
 Проведено аналіз спілкування в комерційній компанії та військовій організації. З’ясовано, що у військовій організації не існує неформальної комунікації, в той час як в комерційній організації навпаки більше використовується неформальна комунікація. Майже кожна організація має свою власну мову спілкування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Руснак, А. В., та Ю. В. Савченко. "УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ У СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ПІД ЧАС ВІЙНИ". Підприємництво і торгівля, № 39 (28 грудня 2023): 163–70. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1256-2023-39-20.

Full text
Abstract:
У статті визначено основні елементи правового захисту трудових прав та законних інтересів працівників, зокрема: передумови для здійснення правового захисту; певна встановлена законодавством форма здійснення правового захисту; засоби і способи здійснення, які передбачені нормами трудового права. Узагальнено класифікацію форм захисту трудових прав та інтересів працівників. Обґрунтовано поняття і здійснено класифікацію способів захисту трудових прав та інтересів працівників. Визначено суб’єкти захисту трудового права та інтересів у воєнний час. Визначено основні проблеми захисту прав у сфері трудових відносин у воєнний період такі як: реалізація права розірвання трудового договору за ініціативи працівника; отримання розрахунку своєчасно у зв’язку зі звільненням за ініціативи працівника; відправлення працівника у неоплачувану відпустку у воєнний період без достатніх на це підстав; переведення на неповний робочий день, звільнення працівника без попередження. Обґрунтовано такі недоліки та проблеми правового забезпечення реалізації трудового права в Україні: недостатня ефективність контролю та нагляду, проблеми з виплатою зарплати, недостатній рівень охорони від «колективних вибухів», нерівність у заробітній платі, надмірне застосування нульових годин, недосконалість механізму вирішення трудових спорів, недосконалість використання гнучких форм зайнятості. Виділено недоліки в реалізації трудових відносин під час воєнного стану: право роботодавця перевести працівника на іншу роботу без його згоди; додаткова підстава для розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця; право роботодавця розривати трудові договори з працівниками під час їх тимчасової непрацездатності або під час перебування працівниками у відпустці; підвищені норми робочого часу; скасування скороченого графіку роботи напередодні святкових днів; відпустки. Обґрунтовано основні шляхи удосконалення механізму реалізації та захисту прав людини у сфері трудових відносин під час війни: державний контроль за дотриманням трудового законодавства; захист трудових прав професійними спілками; самостійний захист працівниками своїх трудових прав; захист трудових прав у судових органах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

СОКОЛОВСЬКИЙ, М. В., О. В. СІОРА, Ю. В. ЮРЧЕНКО, В. А. ЛУКАШЕНКО та А. В. БЕРНАЦЬКИЙ. "ВСТАНОВЛЕННЯ ВПЛИВУ СКЛАДОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ НА ФОРМОУТВОРЕННЯ НАПЛАВЛЕНОГО ШАРУ ПРИ ЛАЗЕРНОМУ НАПЛАВЛЕННІ НА ТОНКОСТІННУ ОСНОВУ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 3(90) (26 листопада 2024): 123–31. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2024.3.16.

Full text
Abstract:
Тонкостінні деталі широко використовуються в авіапромисловості, двигунобудуванні, а також в інших сферах промисловості. Такі деталі часто потребують виготовлення конструктивних елементів, які можна отримати за допомогою багатьох технологій, включаючи лазерне наплавлення. При використанні технологій наплавлення конструктивних елементів на тонкостінну основу, деталі постійно проходять через циклічну термообробку. Зміна градієнта температури протягом тривалого часу сприяє можливому утворенню додаткових внутрішніх напружень, що може призвести до утворення тріщин та деформацій на тонкостінних деталях. Крім того, під впливом різних факторів, що впливають на деталь під час її кінцевої механічної обробки, тонкостінні деталі можуть деформуватися, що може знизити точність виробництва, а також можуть призвести до утворення додаткових напружень в матеріалі. У даний час основними проблемами, що є актуальними під час вивчення даного технологічного процесу є аналіз впливу параметрів обробки та швидкого змінного температурного циклу на мікроструктуру і геометричні характеристики треків наплавленого матеріалу, а також контроль накопичення теплового і залишкового напруження. Завданням даної роботи є вивчення ступеню впливу характеристик робочих циклів лазерного випромінювання на геометричні параметри наплавлених об’ємних елементів на тонкостінних деталях відповідальних конструкцій. Після проведення ряду експериментальних робіт та аналізу їх результатів було визначено певні залежності впливу характеристик робочих режимів лазерного технологічного комплексу на формоутворення та геометричні характеристики наплавленого шару при лазерному наплавленні на тонкостінну основу, а також обрано оптимальні характеристики для робочого режиму. Даний робочий режим було використано для подальшої роботи з створення технологічних рекомендацій для лазерного наплавлення на тонкостінну основу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кислова, Марія Алімівна. "Засоби контролю в системі комп’ютеризованого навчання". New computer technology 4 (31 жовтня 2013): 31. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v4i1.15.

Full text
Abstract:
Вплив комп’ютера на підвищення продуктивності праці в навчанні досить вагомий. Він виражається, насамперед, у звільненні викладача від такого нетворчого та громіздкого процесу, яким є контроль, та в економії навчального часу.Основними видами контролю є: опитування на лекціях, опитування на практичних або семінарських заняттях , контрольна робота, колоквіум, залік або екзамен.Контроль на практичних заняттях та на семінарах зазвичай охоплює до половини студентів певної групи. Застосування комп’ютерів для контролю забезпечує повний та багаторазовий контроль всіх студентів під час заняття. Це стимулює підготовку студентів до кожного практичного заняття та дає можливість розглянути більше питань або завдань, ніж звичайно.Якщо залучити комп’ютерні засоби перевірки контрольних робіт, оцінювання суттєво прискорюється. Така система дуже зручна при проведенні контрольних робіт з фізики, хімії, математики та інших технічних дисциплін. На практиці для такого контролю знань на певну групу потрібно всього декілька комп’ютерів: кожен студент розв’язує контрольні завдання звичайним способом – в зошитах або на окремих листках, а потім користується комп’ютером для вводу відповідей.При проведенні колоквіумів виграш часу одержується значним і для студента, і для викладача. Відомо, що звичайний контроль знань студентів на колоквіумі відбувається шляхом послідовного їх опитування, тому ті, хто відповіли першими, практично не втрачають часу, інші ж повинні чекати своєї черги і тому їх робота в цей час малоефективна. При використанні комп’ютера цей час може бути значно зменшений. Найкращим в цьому випадку буде паралельний метод контролю, коли на робочому місці кожного студента буде окремий комп’ютер. В цьому випадку всі студенти опитуються одночасно, що зводить час очікування до нуля.Необхідно зазначити, що критерії оцінювання самого методу навчання та комп’ютерів для навчання в великій мірі залежать від методики та організації проведення занять та від методики використання комп’ютерів для навчання. Особливо важлива в цьому питанні методика використання комп’ютерів, тому що при невірному підході така система може стати великою проблемою для викладача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Валюкевич, Т. В. "ВИКЛИКИ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ У ГІБРИДНОМУ НАВЧАННІ: ПЕДАГОГІЧНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ". ВЧЕНІ ЗАПИСКИ Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» XXXI (16 травня 2025): 275–88. https://doi.org/10.5281/zenodo.15432573.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу викликів, з якими стикаються викладачіу гібридному навчанні, зокрема з педагогічними та технологічними аспектамицього процесу. Мета дослідження – визначити основні труднощі, щовиникають у викладачів під час організації та проведення гібридного навчання,а також оцінити їхній вплив на якість освітнього процесу. У ході науковогодослідження використовувалися загальнонаукові методи пізнання, зокремааналіз, синтез, узагальнення та систематизація наукових даних. Результатидослідження показують, що викладачі стикаються з рядом організаційних,педагогічних та психологічних викликів у гібридному навчанні. Виявлено, щоорганізаційні труднощі включають необхідність одночасного поєднанняочного та дистанційного формату навчання, що ускладнює управліннянавчальним процесом. Проблеми мотивації студентів та низька відвідуваністьонлайн-занять ускладнюють підтримання дисципліни, а відсутність сталоїкультури онлайн-навчання створює додаткові бар’єри у взаємодії викладачазі студентами. Досліджено, що серед педагогічних викликів ключовоюпроблемою є контроль знань у дистанційному середовищі. Виявлено, щотрадиційні методи оцінювання не завжди ефективні, оскільки викладачістикаються з проблемами академічної недоброчесності студентів. Крім того,підготовка навчальних матеріалів для змішаного формату потребує додатковихресурсів і володіння цифровими навичками, що не завжди доступневикладачам. Значна частина часу витрачається на технічне забезпеченнязанять, підготовку мультимедійного контенту та комунікацію зі студентами,що призводить до перевантаження робочого графіка. Показано, що психо-логічне навантаження викладачів зростає через постійну взаємодію з цифро-вими платформами та відсутність безпосереднього контакту з аудиторією.Великий потік повідомлень і технічних звернень створює додатковий стрес,що може призводити до емоційного вигорання. Практичне значеннядослідження полягає у визначенні ключових викликів гібридного навчання,що дає можливість розробити ефективні підходи до їх подолання та покращитиорганізацію освітнього процесу.Ключові слова: гібридне навчання, викладачі, педагогічні виклики,технологічні труднощі, емоційне вигорання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Завгородній, В. В., Г. А. Завгородня, В. В. Завгородній та Ю. М. Горячковський. "ВИКОРИСТАННЯ NFC-ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ ПРАЦІВНИКІВ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 2 (9 липня 2024): 21–27. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-tech.2024.2.2.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена питанню використання NFC-технологій для автоматизації обліку робочого часу працівників. Розглядається проєктування сервісу для обліку робочого часу та контролю дисципліни серед працівників. Цей сервіс дозволить оперативно виявляти порушення дисципліни та сповіщати керівників через SMS та інші канали зв'язку. Для зчитування даних може використовуватися смартфон на базі операційної системи Android з технологією безконтактної передачі даних NFC та NFC-карти для ідентифікації співробітників. Мобільний додаток встановлюється на смартфоні для емуляції роботи терміналу. Цей додаток зчитує дані з ключів співробітників та надсилати їх на сервер через Wi-Fi або GSM. На сервері проводиться обчислення фактичного часу, присутності співробітника на робочому місці, генерується табель робочого часу для кожного співробітника та збирається статистика запізнень та перевиконань по відділах. У процесі аналізу вимог було складене технічне завдання, в якому сформульовані основні функціональні та нефункціональні вимоги до системи, визначені основні користувачі системи та варіанти використання системи користувачами. Розроблена архітектура сервісу контролю часу, яка включає три основні компоненти: сервер, зовнішні клієнти (додатки для iOS, Android та веб-інтерфейс) та REST-сервіс. Усі ці компоненти є незалежними один від одного, тож зміна одного не впливає на інші. Було запропоновано новаторське рішення для створення хмарного сервісу контролю робочого часу, яке ґрунтується на сучасній технології ближнього поля NFC для комунікації. Основними перевагами системи обліку робочого часу є швидке впровадження, доступність обладнання та низькі витрати експлуатації, що робить його ідеальним вибором для навіть невеликих підприємств. Також, сервіс може використовуватися для контролю працівників не лише на стаціонарних робочих місцях, а й у мобільних та просторових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Палагута, Віталій Михайлович, Сергій Миколайович Перетяка та Сергій Юрійович Хотін. "АВТОМАТИЗОВАНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ІНЖЕНЕРА З ОХОРНИ ПРАЦІ ЗАСОБАМИ MS OFFICE. ЧАСТИНА 2". Scientific Works 86, № 2 (2023): 42–48. http://dx.doi.org/10.15673/swonaft.v2i86.2503.

Full text
Abstract:
В роботі запропоновано підхід до організації робочого місця інженера з охорони праці за допомогою засобів, які надає середовище офісного пакету MS Office. Виконання функцій та розв‘язання задач, властивих роботі інженера з охорони праці, реалізовані за допомогою загальнодоступних інструментів, інтегрованих у гіпертекстовому документі. В першій частині роботи [1] крім аналізу існуючих програмних розробок і оцінки їхньої економічності, розглянуто інтерфейс користувача з основними інструментами розв’язання задач з організації охорони праці на підприємстві, серед яких: планування роботи спеціаліста з охорони праці, робота з базою нормативно-правових актів та базою нормативних актів підприємства.
 В другій частині роботи розглянуті такі напрямки діяльності служби охорони праці підприємства, як робота з базою даних особового складу, аналіз виробничого травматизму та захворюваності, навчання та перевірка знань працівників підприємства з питань охорони праці.
 Так в ході роботи з базою особового складу, тобто з кадрами, позначка «Кадри» на робочому аркуші забезпечує зв‘язок з документом, який містить таблицю відомостей про особовий склад підрозділів підприємства, потрібних для повсякденної та перспективної роботи спеціаліста з охорони праці - планування проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки, попередніх та періодичних медичних оглядів, професійного відбору тощо.
 Для зберігання більш докладних даних про особовий склад розроблено спеціалізовану базу даних в системі управління базами даних (СУБД) MS Visual FoxPro, наведено відповідні екранні форми для доступу, корегування та друкування даних.
 Наступний важливий напрям роботи спеціаліста з охорони праці – аналіз виробничого травматизму. MSOffice надає можливість проводити груповий аналіз травматизму за допомогою вбудованих діаграм. В роботі наведено діаграми, що відображають залежність рівня травматизму від віку потерпілих та від стажу роботи, від виду фактору, що травмує, та від часу робочої зміни. Зміна даних про кількість випадків в таблицях приводе до автоматичних змін в діаграмах.
 Ще один важливий напрям роботи – навчання з питань охорони праці. MS Office, зокрема програма MS Word, містять засоби програмування мовою Visual Basic for Application (VBA). Це дає можливість розробляти програми для навчання та перевірка знань. В роботі представлені екранні форми програми перевірки знання основних нормативно-правових актів з охорони праці.
 В роботі намічені подальші кроки по вдосконаленню комплексу, спрямованого на автоматизацію основних функцій системи управління охороною праці: організація медичних оглядів, контроль за станом охорони праці, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, планування заходів з охорони праці, організація віртуального кабінету охорони праці та інші. Метою роботи є полегшення, підвищення ефективності та комфортності роботи інженера з охорони праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Івчук, Ю. Ю. "ДИСТАНЦІЙНА ЗАЙНЯТІСТЬ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ". Актуальні проблеми права: теорія і практика, № 48 (25 грудня 2024): 112–22. https://doi.org/10.33216/2218-5461/2024-48-2-112-122.

Full text
Abstract:
У науковій статті автором досліджено досвід правового регулювання дистанційної праці у ВеликійБританії, Франції та інших зарубіжних країнах. Висвітлено окремі проблемні питання правогорегулювання дистанційної зайнятості в України та запропоновано шляхи їх вирішення.З урахування сучасних наукових підходів до визначення дистанційної праці авторомохарактеризовано основні особливості дистанційної праці, які відрізняють її від традиційної формиорганізації праці, зокрема: місцезнаходження робочого місця дистанційного працівника за межамиприміщенням роботодавця; використання інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, задопомогою мережі Інтернет; розподіл робочого часу дистанційного працівника на власний розсуд зможливістю врахування особистих потреб; використання роботодавцем спеціальних засобівмоніторингу продуктивності праці та обліку робочого часу; забезпечення гнучкості виробничого процесута ін.На підставі аналізу законодавства зарубіжних країн виокремлено актуальні питання виконаннядистанційної роботи, нормативне врегулювання яких є перспективним у тому числі і для України, середяких: організація безпечних умов праці на робочому місці дистанційного працівника; врахування думкироботодавця або працівника щодо переходу на дистанційну форму роботи; забезпечення балансу міжроботою та приватним життям дистанційного працівника; залучення іноземних працівників додистанційної роботи та ін.Автором виокремлено проблемні аспекти реалізації трудових прав та обов’язків учасниківдистанційних трудових відносин, які потребують правового регулювання у вітчизняному трудовомузаконодавстві, зокрема, процедура переведення працівників з дистанційної роботи на традиційну; межізастосування роботодавцем електронних технологій для обліку робочого часу дистанційного працівниказ метою недопущення втручання у приватне життя; безпека праці на робочому місці; залучення додистанційної роботи іноземних працівників; механізм застосування до роботодавців санкцій у разівтручання у особистий неробочий час працівника.З урахуванням зарубіжного досвіду та на підставі аналізу чинного Кодексу законів про працю України запропоновано закріпити у ст. 602 КЗпП України: 1) обов’язкову оцінку роботодавцем та майбутнім працівником безпечності робочого місця та технічного обладнання перед укладенням трудового договору; 2) механізм документального оформлення переходу до традиційної форми організації праці з визначенням спеціального строку повідомлення працівника про зміни в організації праці; 3) етичні засади здійснення контролю за працівниками, а також обов’язок дотримання цих засад з боку роботодавця. Ключові слова: дистанційна зайнятість, нестандартні форми зайнятості, організація праці, зарубіжний досвід, інформаційно-комунікаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

В., Л. ГОРОБЕЦЬ, та В.КОВАЛЕНКО В. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИЧИН ПЕРЕДЧАСНОГО РУЙНУВАННЯ КОЛІНЧАСТОГО ВАЛА ТЕПЛОВОЗА 2ТЕ116". Science and Transport Progress, № 4(76) (27 серпня 2018): 101–10. https://doi.org/10.15802/stp2018/141140.

Full text
Abstract:
<strong>Мета.&nbsp;</strong>Робота<strong>&nbsp;</strong>спрямована на виявлення причин передчасного руйнування колінчастого вала дизеля тепловоза 2ТЕ116.&nbsp;<strong>Методика.&nbsp;</strong>Застосовані макроструктурний, фрактографічний, аналітичний аналізи. Вони дозволили виявити причини передчасного руйнування вала.&nbsp;<strong>Результати.</strong>&nbsp;У цій роботі предметом дослідження є не тільки структурний стан та властивості матеріалу вала, а й хімічні властивості навколишнього середовища, робочої рідини та стан робочої документації з експлуатації означеного тепловоза. Проведені дослідження показали: 1) невідповідність ударної в&rsquo;язкості матеріалу колінчастого вала вимогам відповідного стандарту; 2) наявність у хімічному складі мастила більше ніж на 17 % дизельного палива, що значно підвищує коефіцієнт тертя в робочому механізмі за рахунок утворення нагару, ділянок зчеплень та пітингової корозії металу; 3) вирвані сторінки робочого журналу доводять, що експлуатаційні служби намагалися приховати неналежне використання та догляд за робочими механізмами дизеля тепловоза 2ТЕ116.&nbsp;<strong>Наукова новизна.&nbsp;</strong>У роботі застосовано комплексний аналітичний і технічний підхід до виявлення причин передчасного руйнування колінчастого вала тепловоза 2ТЕ116. Оцінено максимальну кількість факторів, які могли вплинути на передчасне руйнування колінчастого вала. Показано, що сукупність факторів, які негативно вплинули на експлуатаційні характеристики колінчастого вала, досягла так званої &laquo;критичної маси&raquo;, що неминуче викликало руйнування. Упровадження додаткових факторів сигналізації (окрім шумового фактора у процесі роботі дизеля з мастилом, засміченим більш ніж на 17&nbsp;% дизельним паливом) та контролю несправностей у роботі подібних великих механічних агрегатів дозволить додатково дисциплінувати машиністів і слюсарів під час виконання інструкцій для попередження руйнування конструкцій локомотивів.&nbsp;<strong>Практична значимість.</strong>&nbsp;Дослідження підтвердили важливість контролю за хімічним складом і механічними характеристиками відповідальних деталей і конструкцій рухомого складу. Доведено необхідність періодичного контролю хімічного складу мастила. Нагляд за акуратним веденням робочого журналу може попередити руйнування конструкцій рухомого складу, які мають високу вартість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Контроль робочого часу"

1

Остапенко, В. О. "Інформаційна система контролю та обліку робочого часу". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71874.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці інформаційної системи контролю та обліку робочого часу. В роботі проведено аналіз предметної області з аналізом аналогів системи, визначення мети проекту, засобів реалізації, планування та проектування роботи. Представлена поетапна розробка інформаційної системи, показані приклади роботи з інформаційною системою. Після реалізації проекту проведено його тестування на відповідність якості. Результатом проведеної роботи є інформаційна система контролю та обліку робочого часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мальцев, Віталій Анатолійович, та Vitalii Maltsev. "Розробка інформаційної системи для моніторингу робочого часу працівників підприємства на базі .Net". Master's thesis, ТНТУ ім. І Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36820.

Full text
Abstract:
Інформаційна система забезпечує можливість створення декількох відділень на роботі на які можна назначити менеджерів які будуть виконувати основні дії по видаленню да добавленню співробітників. Система дозволить зменшити витрати підприємства за рахунок підвищення мотивації співробітників та дослідженню часових витрат на виконання тої чи іншої задачі.<br>Мета проекту розробка інформаційної системи обліку робочого часу співробітників. Дана робота включає розробку програмного забезпечення на основі використання баз даних. Для розробки інформаційної системи, було використано СУБД MySql з яким здійснювалась взаємодія через технологію ADO.NET на мові програмування C#, зовнішній інтерфейс програми був розроблений з підсистемою WPF (Windows Presentation Foundation). З допомогою програми можна спостерігати за відвідуваністю співробітників завдяки обліку робочого часу.<br>The purpose of the project is the devel opment of an information system for the registration of employees' working time. This work involves the development of software based on the use of databases. To develop the information system, the MySQL database interface was used, which was implemente d through ADO.NET technology in the C # programming language, the external interface of the program was developed with the Windows Presentation Foundation (WPF) subsystem. With the help of the program it is possible to observe the attendance of employees through the account of working time. You can view the current number of employees, Al so, the information system provides the ability to create several offices at work, which can appoint managers who will perform the basic steps to remove and add staff. The system will reduce the company's expenses by increasing the motivation of employees and studying the time expenditures for performing one or another task.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Нестеренко, А. Г. "Розробка клієнтської частини web-додатку для автоматизації процесів контролю та обліку робочого часу". Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25005.

Full text
Abstract:
Нестеренко, А. Г. Розробка клієнтської частини web-додатку для автоматизації процесів контролю та обліку робочого часу : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / А. Г. Нестеренко ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 63 с.<br>Об’єктом розробки є клієнтська частина веб-додатку який допомагає автоматизувати процеси контролю та обліку робочого часу. Метою даної роботи є розробка системи, яка дозволяє створювати проекти, розділяти їх на спрінти та завдання, додавати до них своїх колег та встановлювати і відстежувати час виконання. Результат розробки представлено у вигляді сукупності програмних документів, наведених у додатках до проекту. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: - створення проектів/спрінтів/завдань; - надавати права доступу до проекту співробітникам; - інтегрування з популярними системами управління проектів - генерація статистики у вигляді графіків на основі вихідних даних проекту; Веб-додаток має сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що відображається в браузері та проста в використанні. При створенні програми, було використано середовище розробки WebStorm, а в якості front-end частини було використано бібліотеку React в парі з бібліотекою Redux для управління станами компонентів. Покращення додатку можливе в сторону розширення функціоналу, додавання більшої кількісті інтеграцій, розширення набору інструментів для аналізу продуктивності та розробка мобільного додатку для кросс- платформенного використання. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.<br>The object of development is the client part of the web application which helps to automate the processes of control and accounting of working time. The purpose of this work is to develop a system that allows you to create projects, divide them into sprints and tasks, add your colleagues to them and set and track execution time. The result of the development is presented in the form of a set of program documents listed in the appendices to the project. The result is the implementation of the following features of the application: - creation of projects / sprints / tasks; - grant access rights to the project to employees; - integration with popular project management systems - generation of statistics in the form of graphs based on the initial data of the project; The web application has a modern and intuitive interface that is displayed in the browser and easy to use. When creating the program, the WebStorm development environment was used, and as a front-end part, the React library was used in conjunction with the Redux library to manage component states. It is possible to improve the application by expanding the functionality, adding more integrations, expanding the set of tools for performance analysis and developing a mobile application for cross-platform use. The work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Садовий, О. М. "Розробка серверної частини веб-додатку для автоматизації процесів контролю та обліку робочого часу". Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25011.

Full text
Abstract:
Садовий, О. М. Розробка серверної частини веб-додатку для автоматизації процесів контролю та обліку робочого часу : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / О. М. Садовий ; керівник роботи В. В. Казимир ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 81 с.<br>Об’єктом розробки є серверна частина веб-додатку який допомогає автоматизувати процеси контролю та обліку робочого часу. Метою даної роботи є розробка системи, яка дозволяє створювати проекти, додавати до них своїх колег, додавати спрінти, які розділяются на завдання та встановлювати і відстежувати час виконання. Результат розробки представлено у вигляді сукупності програмних документів, наведених у додатках до проекту. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: - створення проектів/спрінтів/завдань; - надавати права доступу до проекту співробітникам; - інтегрування з популярними системами управління проектів - генерація статистики у вигляді графіків на основі вихідних данних проекту; Веб-додаток має сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що відображається в браузері та проста в використанні. При створенні програми, було використано середовище розробки WebStorm, а в якості серверної частини середовище NodeJS. Для зберігання даних використовується СУБД MongoDB. Подальша розробка додатку можлива в сторону розширення функціоналу, додавання більшої кількісті інтеграцій, розширення набору іструментів для аналізу продуктивності та розробка мобільного додатку для кросс-платформенного використання. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.<br>The object of development is a browser IDE for creating bots in Telegram messenger. The purpose of this work is to create a system in the form of a web application that allows you to create bots, view them, edit, and save. The result of the development is presented in the form of a set of program documents listed in the annexes to the project. The result is the implementation of the following features of the application: - creation of bots; - dynamic formation of blocks; - visual creation of components; - save bot settings; The web application has a modern and intuitive interface that is displayed in the browser and easy to use. When creating the program, we used the PhpStorm development environment, the PHP programming language, the standard markup language for web pages on the Internet HTML, and a special language to describe the appearance of CSS pages. MySQL database is used for data storage. IDE operation is possible in any operating system, on any device and is supported by all modern browsers. Further development of the application is possible in the direction of expanding functionality, adding components, and improving the interface. The work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Харченко, В. В. "Організація обліку та контролю виплат працівникам державних установ". Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81582.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено теоретичні, методичні і практичні питання обліку, контролю та аналізу розрахунків з виплат працівникам. Основною метою цього дослідження є розробка практичних рекомендацій щодо удосконалення організації обліку та контролю розрахунків за виплатами працівникам в державній установі.<br>The paper examines the theoretical, methodological and practical issues of accounting, control and analysis of payments to employees. The main purpose of this study is to develop practical recommendations for improving the organization of accounting and control of payments to employees in public institutions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!