Academic literature on the topic 'Митна вартість'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Митна вартість.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Митна вартість"

1

Білецька, Л. М. "Митна вартість - terra incognita в українському законодавстві". Вісник Верховного Суду України, № 3 (115) (2010): 35–38.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Prokipchuk, L. I. "Досвід Європейського Союзу у питаннях адміністрування митних платежів: теоретичні основи та практичні рекомендації". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 3(81) (30 вересня 2019): 71–75. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.3.12.

Full text
Abstract:
У статті досліджено досвід Європейського Союзу у питаннях адміністрування митних платежів. Визначено основні категорії митних платежів, які справляються на території ЄС (імпортне мито; експортне мито; антидемпінгове мито; компенсаційне мито; сільськогосподарські мита; податок на додану вартість; акцизи). Розглянуто критерії за якими можна класифікувати мита у ЄС (за характером зовнішньоекономічних операцій (імпортні, експортні), за способом встановлення ставок (адвалерні, специфічні, змішані), сільськогосподарські мита (постійні, сезонні), за цілями стягнення (звичайні, спеціальні)). Досліджено питання справляння податку на додатку вартість та акцизного збору у країнах Співтовариства. Зазначено види послуг за які митне законодавство ЄС допускає у ряді випадків стягнення митними органами держав-членів митних зборів як плату за додаткові послуги. Запропоновано заходи спрямовані на підвищення організації роботи з адміністрування митних платежів в країнах ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чвалюк, А. М. "ЩОДО ПЕРСПЕКТИВ ПОДАЛЬШОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПОРЯДКУ ВВЕЗЕННЯ В УКРАЇНУ ДРУКАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ТВОРІВ МИСТЕЦТВА ЇХНІМИ АВТОРАМИ". Науково-теоретичний журнал «Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка» 1, № 89 (2020): 212–20. http://dx.doi.org/10.33766/2524-0323.89.212-220.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена розгляду проблемних питань ввезення на митну територію України друкарської продукції та культурних цінностей з метою вільного обігу. Про-ведений аналіз показав, що існують неврегульовані питання щодо суб’єктного переліку осіб, які мають право подавати заяву на отримання дозволу на ввезення друкарської про-дукції. Запропоновано переглянути порядок нарахування мита на ввезені культурні цінності, фактурну вартість яких неможливо підтвердити рахунками. Сформульовано пропозиції до чинного законодавства щодо уніфікації термінології в базових законах, що визначають статус окупованих територій та осіб, які на них перебувають.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Брендак, Аліна. "ПЕРСПЕКТИВИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ В ДЕРЖАВНІЙ МИТНІЙ СПРАВІ УКРАЇНИ". Public management 15, № 5 (2018): 53–65. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2018-15-5-53-65.

Full text
Abstract:
Одним із пріоритетних напрямів розбудови ефективної систе- ми публічного управління в Україні є реформування державної митної спра- ви. Затвердження оновленої редакції Митного кодексу України в 2012 році стало важливим кроком уперед у приведенні національної системи митного контролю до найкращих міжнародних стандартів. Однак практика свідчить, що з того часу у цій сфері відносин з’явилися нові загрози та виклики, пов’я- зані, зокрема, з наявністю прогалин у законодавстві та відсутністю дієвих механізмів управління митним сектором.
 У зв’язку із зазначеним у статті проаналізовано ключові аспекти органі- зації децентралізованого контролю у сфері державної митної справи. Це пе- редбачає розділення двох основних процесів: процесу прийняття управлін- ських рішень та процесу виконання митних формальностей. З одного боку, це допоможе залучити якомога більше експертів, що є необхідною умовою для більш зваженого прийняття управлінських рішень під час здійснення митного контролю, з іншого — такий підхід, як очікується, сприятиме до- брочесності.
 На практиці цей підхід може бути реалізований шляхом створення фронт- та бек-офісів на базі існуючих митниць. Фронт-офіси контактува- тимуть у разі потреби з економічними операторами, а бек-офіси відіграва- тимуть провідну роль у процесі прийняття управлінських рішень. Основна ідея полягає в тому, що фронт- та бек-офіси мають бути розташовані в різних регіонах, а окремі рішення щодо однієї митної декларації, що базуються на аналізі та оцінці ризиків, можуть прийматись фахівцями, які територіально знаходяться у різних митницях (наприклад, митна вартість перевіряється в одному офісі, а нетарифне регулювання — в іншому).
 При визначенні перспектив запровадження децентралізованого контро- лю в державній митній справі України акцентується на необхідності здій- снення ряду змін, починаючи від перегляду організаційної структури мит- ниць і закінчуючи вдосконаленням нормативно-правової бази. Комплексне впровадження такого підходу дасть можливість підвищити ефективність управління державною митною справою та забезпечити принципово новий рівень митної безпеки країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Luzhanska, N. O., I. H. Lebid, І. N. Kravchenya та M. G. Pitsyk. "ОЦІНКА ДОЦІЛЬНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОСЛУГ ВАНТАЖНИХ МИТНИХ КОМПЛЕКСІВ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ". Transport development, № 3(10) (18 листопада 2021): 61–70. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.3-10.05.

Full text
Abstract:
Вступ. Питання доцільності функціонування вантажних митних комплек- сів в Україні в цілому, а також в окремо взятому регіоні залежить від попиту на митні та логістичні послуги у суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Мета. Метою статті є аналіз використання послуг вантажних митних комплексів під час виконання міжнародних перевезень автомобільним транспортом. Результа- ти. Проаналізовано поведінкові стратегії суб’єктів ринку транспортних послуг. За результатами досліджень встановлено, що для вітчизняного ринку характер- ним є стрімкий перехід від стратегій, орієнтованих на вартість послуг, до розу- міння потреб в якісному обслуговуванні з високим ступенем надійності. Залеж- но від потреб замовників проведена експертна оцінка відгуків стейкхолдерів про досвід співпраці з вантажними митними комплексами. В опитуванні приймали участь 676 фахівців, з них: вантажоодержувачі – 160 осіб, вантажовідправники – 320 осіб, митні брокери – 74 особи, перевізники – 67 осіб, експедитори – 55 осіб. Ана- ліз відгуків стейкхолдерів про досвід співпраці з вантажними митними комплекса- ми проводився за допомогою методів математичної статистики. Для дослідження використовувалися методи первинного аналізу даних і дисперсійний аналіз в програмі Statistica. Висновки. Встановлено, що підприємства, які мали досвід співпраці з ван- тажними митними комплексами, підтверджують досить високий ступінь задово- леності рівнем митно-логістичного обслуговування. Отримані в результаті аналізу дані дозволять розробляти рекомендації для митних органів України з об’єктами інфраструктури та стейкхолдерами митно-логістичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кміть, В. М., та К. О. Семенчук. "ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД СПРАВЛЯННЯ ПОДАТКІВ НА СПОЖИВАННЯ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ПОДАТКОВІЙ ПРАКТИЦІ УКРАЇНИ". Підприємництво і торгівля, № 27 (17 листопада 2020): 31–36. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-05.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню зарубіжного досвіду споживчого оподаткування та визначенню перспективних напрямів упровадження міжнародної практики такого оподаткування в Україні. Вирішення поставлених у статті завдань здійснено за допомогою таких загальнонаукових і спеціальних методів дослідження: аналізу та синтезу, систематизації та узагальнення, порівняння, графічного методу. Подано визначення поняття «податки на споживання», представлено класифікацію цих податків. Податки на споживання розглядаються як сукупність непрямих податків, які встановлюються у вигляді надбавки до ціни і сплачуються кінцевими споживачами товарів, робіт і послуг. Визначено передумови створення та економічну сутність податку на додану вартість, акцизного податку та мита. Проаналізовано структуру податків на споживання у доходах Зведеного бюджету України та ВВП протягом 2014–2019 рр. і з’ясовано, що держава спрямовує фіскальне навантаження саме на споживче оподаткування. Також виявлено, що найбільшу частку у доходах Зведеного бюджету України займає ПДВ. Розглянуто зарубіжний досвід оподаткування податками на споживання, представлено теоретико-практичні аспекти споживчого оподаткування в зарубіжних країнах, особливості адміністрування податків на споживання, визначено недоліки системи такого оподаткування в Україні та перспективні напрями її вдосконалення. Зроблено висновок, що для України дуже важливим є вдосконалення податків на споживання, враховуючи досвід зарубіжних країн, адже ці податки є вагомим джерелом доходів державного бюджету, а також важливим інструментом державного регулювання. Практичне значення одержаних результатів дослідження полягає у тому, що обґрунтовані в роботі висновки та пропозиції можуть бути використані органами законодавчої і виконавчої влади у процесі подальшого реформування національної системи оподаткування в частині справляння податків на споживання. Продовжити дослідження доцільно в напрямі розроблення податкових механізмів, котрі спроможні забезпечити найбільш ефективне справляння податків на споживання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Editor, Editor. "ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА ІДЕНТИФІКАЦІЙНИХ ОЗНАК КЕРАМІЧНОГО ПОСУДУ З МЕТОЮ КЛАСИФІКАЦІЇ ВІДПОВІДНО ДО УКТЗЕД". Товарознавчий вісник 1, № 12 (2019): 229–37. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2019-12-22.

Full text
Abstract:
Мета. Проведення аналізу сучасного стану нормативної документації щодокласифікації керамічних товарів згідно з УКТЗЕД, ефективності застосування митнимиорганами цих норм при вирішені спірних питань класифікації товарів та розробленняпропозицій щодо удосконалення класифікації цих видів товарів.Методика. При дослідженнях використовували нормативно-правові та законодавчіакти, дані відкритих джерел. Застосовувалися наукові методи пізнання та аналітичніметоди: систематизація, ідентифікація, узагальнення та класифікація.Результати. В статті розглянуто ряд питань стосовно товарознавчоїхарактеристики керамічного посуду та визначення ідентифікаційних ознак керамічногопосуду з метою класифікації відповідно до Української класифікації товарівзовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД).Недостовірне декларування керамічного посуду набуває особливої гостроти, оскількизростає кількість випадків, коли декларанти заявляють посуд з фарфору як посуд зфаянсу, що має нижчу вартість і, відповідно, ставку імпортного мита. Крім цього, нарізновиди керамічного посуду в УКТЗЕД встановлені різні ставки ввізних мит. Розглянувширозподіл експорту та імпорту по країнах, було визначено, що експортується в кількісномувідношенні більше посуду з фарфору, а імпортується у багато разів більше посуду,виготовленого з інших видів кераміки. Зазначено, що незважаючи на широкий спектрспособів, і методів ідентифікації товарів, митними експертами дуже частоприймаються невірні класифікаційні рішення. Ефективність застосування митнимиорганами заходів тарифного та нетарифного регулювання щодо учасників ЗЕДзнаходиться в прямій залежності від того, наскільки повно і точно вирішені питаннякласифікації товарів. Тому учасник ЗЕД повинен правильно описувати товар в 31 графі тазаявляти його код в 33 графі МД, а органи доходів і зборів в свою чергу повинні ретельноздійснювати контроль достовірності заявленого коду. Наукова новизна отриманих результатів полягає у ґрунтовному аналізі основнихположень нормативно-правових актів з питань класифікації та митної вартостікерамічних товарів, визначенні проблемних аспектів та їх сутності.Практична значимість полягає у виявленні проблемних аспектів правових нормщодо митної вартості товарів з кераміки, які можуть бути враховані під час розробкинормативно-правових актів стосовно визначення й контролю митної вартості товарів, атакож у практичній роботі митних органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Осієвська, В. В., Г. М. Михайлова, С. В. Галько та Н. Б. Марчук. "РЮКЗАКИ: СТАН РИНКУ". Herald of Lviv University of Trade and Economics. Technical sciences, № 26 (3 серпня 2021): 17–23. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-26-02.

Full text
Abstract:
У статті досліджено актуальні проблеми стану ринку рюкзаків в Україні. Також вивчено структуру світового ринку рюкзаків задля встановлення можливих напрямів розвитку екс- портно-імпортного потенціалу України. Саме так окреслено мету статті. В результаті аналізу встановлено, що протягом останніх декількох десятиліть світовий ринок сумок і багажних виробів, який включає рюкзаки, неухильно зростав. Йому сприяли зміна способу життя споживачів, зростання кількості міського населення, модні тенденції тощо. Водночас із 2013 по 2020 рр. виробництво рюк- заків та подібних речей, виготовлених із шкіри натуральної або композиційної, шкіри лакової, листів пластмаси, текстильних матеріалів, алюмінію та інших матеріалів, в Україні знизилось. Особливо стрімкий спад спостерігався у 2020 р. Виявлено, що імпорт рюкзаків та подібних речей із лицьо- вою поверхнею з текстильних матеріалів в Україну впродовж 2015–2019 рр. впевнено зростав, але у 2020 р. знову почав знижуватись. В досліджуваний період Україна збільшила експорт рюкзаків та подібних речей із текстильних матеріалів у 5 разів. Відзначено його незначне падіння у 2020 р. В результаті аналізу країн-експортерів та країн-імпортерів встановлено, що найбільшими ринками для українського експорту рюкзаків з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів є США, Угорщина та Італія. Угорщина демонструє найбільшу абсолютну різницю між потенційним і фактичним екс- портом у вартісному вираженні, залишаючи простір для реалізації додаткового експорту вартістю 62 тис. дол. США. Отже, вважаємо за доцільне переорієнтуватись на виробництво та ввезення рюк- заків з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів до США, Канади, Малайзії, Італії тощо. Спира- ючись на проведений аналіз експортного потенціалу, вважаємо, що варіантом українського експорту можуть бути рюкзаки з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів, потенційним споживачем яких виступає Угорщина, однак висока ставка їх ввізного мита (1,3%) має бути темою перемовин між нашими країнами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Найденко, Олексій, Денис Островський та Катерина Азізова. "ПОДАТКОВІ НАСЛІДКИ ТА РИЗИКИ ЗАСТОСУВАННЯ МИТНИХ РЕЖИМІВ". Економіка та суспільство, № 31 (28 вересня 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-31-7.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості застосування митних режимів згідно. Проаналізовано підходи до класифікації митних режимів та доведено необхідність класифікації митних режимів на завершені та незавершені. Визначено, що у кожному митному режимі на законодавчому рівні закладено обмежувальні та стимулюючі заходи. Доведено, що при застосуванні митних режимів мають враховуватися інтереси суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та держави. Охарактеризовано підходи до класифікації митних режимів в країнах ЄС. Проаналізовано історичні аспекти виникнення та застосування митних режимів. Деталізовано умови, обмеження та вимоги, які ставляться до митних режимів в Україні. Обґрунтовано реалізацію функцій митних режимів. Проаналізовано митні пільги, які можуть застосовуватися згідно податкового та митного законодавства. Виокремлено ризики застосування митних режимів. Охарактеризовано податкові наслідки застосування митних режимів при справлянні податку на додану вартість, акцизного податку та мита. Обґрунтовано рекомендації щодо адаптації українського митного законодавства до митного законодавства ЄС щодо класифікації митних режимів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Митна вартість"

1

Вишновецький, Вадим Михайлович. "МИТНА ВАРТІСТЬ ТОВАРУ В МЕХАНІЗМІ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". Thesis, : Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитку : матер. І Міжнарод. науков. конф., м.Київ, НАУ, 24 лютого 2011 р. - Ніжин : ПП Лисенко М.М., 2011. - С.124-126, 2011. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18378.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Койчева, В. В. "Механізм непрямого оподаткування в Україні". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10963.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні засади становлення та розвитку механізму непрямого оподаткування. Розкрито економічну природу та призначення непрямих податків, тенденції розвитку непрямого оподаткування та його вплив на економіку країни. Розглянуто законодавче регулювання непрямих податків в Україні.<br>The theoretical principles of the establishment and development of the mechanism of indirect taxation are considered in the paper. The economic nature and purpose of indirect taxes, trends in the development of indirect taxation and its impact on the economy of the country are revealed. The legislative regulation of indirect taxes in Ukraine is considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Резніченко, В. С. "Оподаткування зовнішньоекономічних операцій суб’єктів господарювання". Thesis, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11993.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти оподаткування зовнішньоекономічних операцій суб’єктів господарювання, а також практичні питання оподаткування зовнішньоекономічних операцій митними платежами в Україні задля підвищення фіскальної та регулюючої ефективності податкових платежів. Досліджено етапи розбудови податкової політики в сфері зовнішньоекономічної діяльності України, розраховано фіскальні показники акцизного податку, мита та податку на додану вартість за імпортними операціями, показник бюджетної ефективності, типові порушення суб’єктів господарювання з метою ухилення від сплати податків за зовнішньоекономічними операціями . Визначені проблемні питання оподаткування зовнішньоекономічних операцій суб’єктів господарювання та запропоновано заходи вдосконалення системи адміністрування митних платежів через посилення функцій аналізу трансфертного ціноутворення,розвиток податкових сервісів, управління ризиками, формування «критичних списків» платників податків<br>The paper considers the theoretical aspects of taxation of foreign economic transactions of economic entities, as well as practical issues of taxation of foreign economic transactions by customs payments in Ukraine to increase the fiscal and regulatory efficiency of tax payments. The stages of tax policy development in the sphere of foreign economic activity of Ukraine are studied, fiscal indicators of excise tax, customs duty and value added tax on import operations, budget efficiency indicator, typical violations of business entities to avoid paying taxes on foreign economic transactions are calculated. The problematic issues of taxation of foreign economic transactions of economic entities are identified and measures are proposed to improve the system of customs payments administration through strengthening the functions of transfer pricing analysis, development of tax services, risk management, formation of "critical lists" of taxpayers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Федотов, Олексій Павлович. "Адміністративно-правова концепція здійснення державної митної справи: теорія та практика". Thesis, 2016. http://hdl.handle.net/11300/5680.

Full text
Abstract:
Федотов О.П. Адміністративно-правова концепція здійснення державної митної справи: теорія та практика: дис. ... д-ра. юрид. наук : 12.00.07 / Федотов Олексій Павлович. – Одеса, 2016. – 457 с.<br>Дисертацію присвячено науковому дослідженню питань теорії та практики адміністративно-правової концепції здійснення державної митної справи. Сформульовано поняття «адміністративно-правова концепція здійснення державної митної справи» – теоретико-методологічна основа правового регулювання процедур здійснення державного управління у митній сфері, яка містить: головний задум, систему керівних принципів, сукупність погоджених цілей та заходів модернізації митної справи, заплановані індикатори результату та індикатори успіху концепції. Досліджено динаміку інституційного забезпечення здійснення державної митної справи та сучасні тенденції системи органів митного спрямування Державної фіскальної служби України, встановлено особливості трансформації державної митної справи як складової зовнішньоекономічної діяльності держави та охарактеризовано становлення концепції державної митної справи у вітчизняній правовій науці. Окреслено проблемні аспекти та перспективи модернізації адміністративно-правової концепції здійснення державної митної справи на сучасному етапі державотворення з урахуванням світових тенденцій розвитку міжнародної торгівлі та потреб забезпечення національної безпеки. На підставі аналізу чинного законодавства України з питань державної митної справи надано конкретні пропозиції щодо розробки єдиного збалансованого підходу до правотворчості та правозастосування у сфері державної митної справи та розроблено науково обґрунтовану цілісну модель адміністративно-правової концепції здійснення державної митної справи.<br>Диссертация посвящена научному исследованию вопросов теории и практики административно-правовой концепции осуществления государственного таможенного дела. Сформулировано понятие «административно-правовая концепция осуществления государственного таможенного дела» – теоретико-методологическая основа правового регулирования процедур осуществления государственного управления в таможенной сфере, содержащая главный замысел, систему руководящих принципов, совокупность согласованных целей и мероприятий модернизации таможенного дела, запланированные индикаторы результата и индикаторы успеха концепции. Исследована динамика институционального обеспечения государственного таможенного дела и современные тенденции системы органов таможенного направления Государственной фискальной службы Украины, установлены особенности трансформации государственного таможенного дела как составляющей внешнеэкономической деятельности государства и охарактеризовано становление концепции государственного таможенного дела в отечественной правовой науке. Определены проблемные аспекты и перспективы модернизации административно-правовой концепции осуществления государственного таможенного дела на современном этапе создания государства с учетом мировых тенденций развития международной торговли и потребностей обеспечения национальной безопасности. На основании анализа действующего законодательства Украины по вопросам государственного таможенного дела представлены конкретные предложения по разработке единого сбалансированного подхода к правотворчеству и правоприменению в сфере государственного таможенного дела, разработана научно обоснованная целостная модель административно-правовой концепции осуществления государственного таможенного дела.<br>The thesis deals with a scientific study of theory and practice aspects of the administrative and legal concept of the customs procedures implementation. Formulated is the notion of «administrative and legal concept of the customs procedures implementation» as a theoretical and methodological base for a legal control of the government administration of customs procedures which includes: main idea, system of guiding principles, the whole of agreed objectives and means of the customs procedures modernization, planned indicators of results and the indicators of the concept success. The main elements of the administrative and legal concept of the customs procedures implementation have been determined which include: 1) the concept of legal control of the procedures governing establishment and re-organization of the customs bodies of the State Fiscal Service of Ukraine; 2) the concept of legal control of the technology applied for staffing the customs bodies; 3) the concept of legal control of the customs procedures. History of the institutional support of the state customs procedures and the current trends in the system of the customs authorities of the State Fiscal Service of Ukraine have been studied, specific features of the state customs procedures that make a component of the external economic activity of the state have been established and formation of the state customs procedures concept in the national legal science has been described. The author’s interpretation is proposed along with a delineation of the categories of «optimization» and «modernization» of the customs houses as the means for reforming the state customs procedures. The legal principles and the procedures of establishment, re-organization and liquidation of the customs bodies of the State Fiscal Service of Ukraine have been analysed in terms of optimization and modernization of the institutional base of the state customs procedures. Comprehensive analysis of the legal principles underlying staffing technology of the customs bodies of the State Fiscal Service of Ukraine has been made including specific peculiarities of such measures as «rotation», «transfer» and «one-level shifting» of officers. Administrative and legal basics underlying the system of the customs bodies of the State Fiscal Service of Ukraine and of the appropriate system of administrative procedures aimed at accomplishment of the customs procedures have been described. Classification of the administrative procedures used by the customs bodies of the State Fiscal Service of Ukraine when executing the legally entrusted functions has been proposed and the contents of such procedures defined. Current approaches to customs control, being an instrument to accomplish the state customs procedures, were characterized and the directions for improvement of such procedures were defined. The structure of the customs procedures when clearing commodities was determined and the methods and means to improve them were described. Studied are the modern ways to facilitate the customs procedures and harmonize them with the international legal standards and the EU legislation, including specific implementation of the analysis and risk evaluation system, peculiarities of control over correct evaluation of the customs value of commodities that are imported in the customs territory of Ukraine as well as implementation of the «free pratique». Conceptual aspects of the preferential trade regime implementation in Ukraine are revealed and the problematic aspects and prospects for modernizing the administrative and legal concept of the state customs procedures at the current stage of state building with due account of the global trends of the world trade development and requirements imposed by the national security have been characterized. Analysis of the effective legislation of Ukraine relating to the state customs procedures made the basis for submitting specific proposals on development of a single balanced approach to lawmaking and administration of the law in the state customs procedures sphere, and the scientifically substantiated and integral model of administrative and legal concept of the state customs procedures realization.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography