Academic literature on the topic 'Міжнародна цивільна авіація'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Міжнародна цивільна авіація.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Міжнародна цивільна авіація"

1

Черній, Є. В. "ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАВОВИХ МЕХАНІЗМІВ ВІДНОВЛЕННЯ ТА БЕЗПЕКИ АВІАЦІЙНОГО РУХУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНИХ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ". Kyiv Law Journal, № 1 (24 квітня 2025): 206–11. https://doi.org/10.32782/klj/2025.1.31.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах міжнародних збройних конфліктів питання відновлення та безпеки авіаційного руху набуває особливого значення. Руйнування аеропортової інфраструктури, загрози для цивільної авіації та необхідність оперативного відновлення повітряного сполучення вимагають ефективних правових механізмів. У статті здійснено комплексний аналіз міжнародних і національних правових інструментів, спрямованих на регулювання безпеки авіаперевезень у кризових ситуаціях, а також їхню дієвість у процесі післяконфліктного відновлення авіаційного руху.Досліджено міжнародно-правові норми, зокрема Чиказьку конвенцію про міжнародну цивільну авіацію та норми ІСАО, які регламентують питання безпеки польотів, захисту авіаційної інфраструктури та гарантування прав пасажирів. Особливу увагу приділено аналізу ролі міжнародних організацій та механізмів співробітництва держав у процесі відновлення авіаційного сектору після військових дій. Визначено ключові виклики, з якими стикаються країни, що перебувають у стані збройного конфлікту або відновлюють свою авіаційну галузь після нього, зокрема питання фінансування, правового регулювання відновлювальних робіт та міжнародної взаємодії.Окремо розглянуто національні правові підходи до забезпечення безпеки польотів у кризових умовах, а також механізми адаптації національного законодавства до міжнародних стандартів. Проаналізовано приклади країн, які вже пройшли етап відновлення авіаційної інфраструктури після збройних конфліктів, що дозволило визначити найбільш ефективні правові рішення та інструменти.Результати дослідження свідчать, що ефективне відновлення авіаційного руху потребує комплексного підходу, який включає як національне, так і міжнародне правове регулювання. Висвітлено необхідність удосконалення чинних правових норм, спрямованих на швидке та безпечне відновлення повітряного простору, а також залучення міжнародної підтримки у процесі відбудови авіаційної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Chernii, Yevhenii. "ЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У РОЗРОБЦІ І РЕГУЛЮВАННІ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ НОРМ З МЕТОЮ БЕЗПЕЧНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Law Review of Kyiv University of Law, № 4 (7 грудня 2023): 263–70. http://dx.doi.org/10.36695/2219-5521.4.2023.51.

Full text
Abstract:
У статті аналізується роль міжнародних організацій у регулюванні цивільної авіації та висвітлює невирішені питання, які стосуються цієї галузі. Міжнародні організації, такі як Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO), Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА), Європейська агенція з безпеки авіації (EASA) та інші, встановлюють стандарти, політики та правила для авіаційної індустрії, забезпечуючи безпеку та координацію між країнами. Проте існують виклики, пов’язані зі змінами у сфері кібербезпеки, сталого розвитку, загострення військових конфліктів, безпеки та технологічного розвитку, які вимагають подальшого дослідження та вдосконалення регулювання. Ця стаття також надає перспективи для майбутніх досліджень, включаючи аналіз впливу кібербезпеки на авіаційну безпеку, здійснення авіаперевезень в умовах військових конфліктів, заходи для зменшення впливу авіації на навколишнє середовище та роль міжнародних організацій у розвитку нових технологій у цивільній авіації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Леонідова, Олена Олексіївна. "НОРМАТИВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗІ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ: МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ". Центральноукраїнський вісник права та публічного управління, № 3 (18 жовтня 2024): 95–103. http://dx.doi.org/10.32782/cuj-2024-3-11.

Full text
Abstract:
У даній статті досліджений міжнародно-правовий аспект регулювання галузі цивільної авіації України на сучасному етапі. Вивчена та уточнена система джерел нормативної регламентації галузі (національні та міжнародні правові норми у формі відповідних актів), а також досліджені особливості правовідносин в ній. Зокрема відмічено, що правовідносин в галузі цивільної авіації являють собою специфічний різновид соціальних взаємовідносин між учасниками галузі, що виникають у зв'язку із здійсненням повітряної авіаційної діяльності (в першу чергу, пасажирських і вантажних перевезень повітряним транспортом). Вказаний вид відносини регулюються нормами повітряного права і включають в себе права і обов'язки учасників та визначає умови безпеки, власності, відповідальності й інші аспекти, пов'язані з експлуатацією повітряних транспортних засобів та використанням повітряного простору. З’ясовано, що чинна нормативно-правова база в галузі цивільної авіації України складає на сьогодні більше сімдесяти законодавчих та підзаконних актів, з яких понад тридцять – акти міжнародно-правового характеру (конвенції, регламенти керівництва, резолюції тощо). Окремо відзначена ключова роль міжнародних організацій в галузі цивільної авіації (ІСАО, IATA, ACI, CANSO, ICCAIA, ATAG, EASA, ECAC, EUROCONTROL та інших) в становленні та активному розвиткові міжнародного повітряного права та нормативному забезпеченні міжнародної і національної авіаційної практики. В результаті проведеного дослідження автор дійшов висновків про те, що гармонізація та конвергенція національного та міжнародного законодавства в галузі цивільної авіації відбувається, передусім, за такими напрямками як спільні європейські правила цивільної авіації, безпека повітряних польотів, єдині стандарти техніки безпеки та експлуатації, авіаційна техніка безпеки та високі екологічні вимоги. Також, в подальшому, перспективним вбачається дослідження конкретного впливу ратифікованих міжнародно-правових норм на стан юридичного забезпечення галузі цивільної авіації України з різних теоретико-правових кутів (господарсько-правового, цивільно-правового, адміністративно-правового тощо).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Bilotsky, Sergiy. "МІЖНАРОДНО-ПРАВОВА ДОКТРИНА КНР ЩОДО БАЗОВИХ ПОЛОЖЕНЬ МІЖНАРОДНОГО ПОВІТРЯНОГО ПРАВА". Law Review of Kyiv University of Law, № 2 (30 червня 2023): 204–6. http://dx.doi.org/10.36695/2219-5521.2.2023.44.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються підходи міжнародно-правової доктрини Китайської Народної Республіки щодо розвитку міжнародно-правового регулювання авіаційних відносин, зокрема, становлення й подальшого розвитку міжнародно-правових засад на погоженій термінологічній основі. У статті зазначається, що КНР стала активно встановлювати міжнародне повітряне сполучення за допомогою національної цивільної авіації після 80-х років ХХ ст. Її становлення і розвиток викликало необхідність врегулювання цілої низки питань у галузі цивільної авіації, у тому числі у сфері міжнародних польотів. Представники міжнародно-правової доктрини КНР активно обговорюють питання, пропонують свої концепції та бачення щодо вдосконалення як міжнародно-правових норм, так і чинного законодавства КНР. Зроблено висновок, що проблема відсутності універсального визначення поняття «міжнародний політ» як у міжнародно-правових документах, так і в національному законодавстві держав є очевидною. Внаслідок цього для її ефективного вирішення необхідно закріплювати відповідні норми в міжнародних угодах. Крім того, для цілей усунення національної специфіки і поліваріантності державам – учасницям ІКАО також необхідно зафіксувати уніфіковане визначення поняття «міжнародний політ» у національних законодавствах і двосторонніх міжурядових угодах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чулінда, Людмила, та Наталія Савліва. "ДІЄВІСТЬ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ САНКЦІЙ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ ПРОТИ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА". Scientific works of National Aviation University Series Law Journal "Air and Space Law" 4, № 73 (2024): 36–44. https://doi.org/10.18372/2307-9061.73.19415.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є здійснення аналізу реалізації міжнародно-правових санкцій у сфері цивільної авіації, пошук напрямів підвищення дієвості цього інструмента в контексті стримування держави-агресора та корекції її політики. Методи дослідження: використано зокрема, порівняльний та системний методи для з’ясування суті та ефективності міжнародно-правових санкцій, враховуючи величезні збитки від повномасштабного вторгнення РФ на територію суверенної України. Результати: встановлено, що міжнародно-правові санкції у сфері цивільної авіації спрямовані на припинення міжнародного правопорушення з метою тиску на державу-правопорушника; стверджується, що приєднання міжнародної спільноти до їх застосування на етапі військової агресії РФ потребує переосмислення комплексу правових відносин щодо ухвалення та реалізації примусових заходів Ради Безпеки ООН, інших спеціалізованих міжнародних організацій; здійснено аналіз сучасної практики застосування міжнародно-правових санкцій у сфері цивільної авіації проти держави-агресора та їх дієвість; визначено значення міжнародно-правових санкцій у сфері цивільної авіації проти держави-агресора. Обговорення: у разі порушення країною міжнародних норм та відмови виконувати свої зобов’язання і брати на себе відповідальність, доречним є застосування санкцій до такої країни; санкції є інструментом довготривалої дії, вони можуть мати максимальний політичний та економічний ефект через певний час після їх введення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чулінда, Людмила, та Наталія Бем. "ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ВІДПОВІДНО ДО МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ІСАО". International Science Journal of Jurisprudence & Philosophy 1, № 2 (2022): 64–73. http://dx.doi.org/10.46299/j.isjjp.20220102.6.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу особливостей використання персональних даних у цивільній авіації відповідно до стандартів та рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації ІСАО, яка приділяє особливу увагу безпеці та спрощенню оформлення документів, що містять персональні дані авіапасажирів, вантажів, а також авіаційній безпеці. Розвиток сучасних технологій сприяє тому, що більшість соціальної та економічної діяльності відбувається в Інтернеті, тому конфіденційність і захист персональних даних стають все більш важливими. Збирання, використання та передача особистої інформації третім сторонам без повідомлення чи згоди споживачів становить серйозну проблему безпеки, тому тема статті є актуальною. Автори зосереджують увагу на дослідженні діяльності держави у сфері використання авіаційного транспорту, що передбачає дотримання вимог, що пов’язані з оформленням проїзних документів, обміном інформацією та ідентифікацією мандрівників із високим ризиком, перевіркою людей і вантажу з метою безпеки, боротьбу з тероризмом та багато інших. Практично всі суб’єкти міжнародної цивільної авіації мають справу з обробкою величезного обсягу персональних даних пасажирів. У статті охарактеризовано положення першого міжнародного документа про права осіб на захист персональних даних: Конвенцію про захист осіб щодо автоматизованої обробки персональних даних, відому як «Конвенція 108», яка є юридично обов’язковим міжнародним документом, містить принципи, які держави мають імплементувати у своє внутрішнє законодавство, щоб гарантувати, що дані збираються та обробляються відповідно до процедур, передбачених законом, з конкретною метою, що вони зберігаються не довше, ніж це потрібно, і що особи мають право на доступ до своїх даних, їх виправлення чи видалення. Виходячи з проведеного аналізу, автори стверджують, що Програма ICAO Facilitation надає Договірним державам засоби максимального підвищення ефективності формальностей проходження кордону, а також досягнення та підтримання високого рівня безпеки та ефективної правоохоронної діяльності, а «Керівні основні принципи для розробки цифрових облікових даних для подорожей ІСАО Digital Travel Credential» мають важливе значення для успіху ініціатив цифрової ідентичності, оскільки цифрова копія інформації в електронному паспорті забезпечує необхідні облікові дані. У результаті проведеного дослідження особливостей використання персональних даних у цивільній авіації відповідно до стандартів та рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації автори доходять висновку, що забезпечення надійності та своєчасності впровадження новітніх технологій, а також нових регуляторних актів у сфері захисту персональних даних має наслідком визнання і впровадження загальновизнаних цінностей, закріплених у міжнародних документах цивільної авіації універсального та регіонального значення. Зокрема, таке оновлення і розширення відбувається завдяки імплементації міжнародних та європейських стандартів цивільної авіації у правову систему України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чулінда, Людмила, та Ольга Гусар. "Правове регулювання спільного авіаційного простору: проблеми імплементації". International Science Journal of Jurisprudence & Philosophy 2, № 4 (2023): 1–8. http://dx.doi.org/10.46299/j.isjjp.20230204.01.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються основні положення Угоди про спільний авіаційний простір, яка укладається між Європейським Союзом і третіми країнами з метою встановлення спільних стандартів безпеки використання повітряного простору. Зазначається, що Україна має імплементувати акти ЄС у сфері цивільної авіації для подальшого стабільного розвитку повітряних сполучень, збільшення кількості польотів та пасажирських перевезень у напрямі до Європи, що позитивно відобразиться на туристичній галузі, веденні бізнесу та інших міжнародних відносинах, а також продовжить важливі соціальні, економічні та політичні реформи. Аналізуються Регламенти і Директиви ЄС, які підлягають обов’язковій імплементації, оскільки мають суттєвий вплив на розвиток цивільної авіації в Україні. Стверджується, що Україна бере на себе зобов’язання привести національне законодавство у сфері розслідування авіаційних подій у повну відповідність до Регламентів ЄС. У зв’язку з необхідністю відновлення потреб цивільної авіації здійснюється аналіз зростання попиту на авіаційні види обслуговування, сприяючи розвитку туризму, торгівлі та трудової зайнятості, авіація стає важливою сферою економічного розвитку. Підкреслюється необхідність дослідження пріоритетних напрямів імплементації актів ЄС у сфері цивільної авіації, оскільки стандарти цивільної авіації потребують належного вивчення і реалізації для ефективного використання спільного повітряного простору, відновлення аеронавігаційної інфраструктури. Проаналізовано шляхи досягнення відповідності рівня розвитку національної цивільної авіації міжнародним та європейським стандартам, розглянуто переваги участі України в Угоді про спільний авіаційний простір. Зазначається, що проведення досліджень у цьому напрямі є актуальним та необхідним науковим пошуком.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Криволап, Євгеній, Юлія Юринець та Леонід Бєлкін. "ПИТАННЯ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ ВРАЗЛИВОСТЕЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ: ПРАВОВИЙ АСПЕКТ". Scientific works of National Aviation University. Series: Law Journal "Air and Space Law" 3, № 68 (2023): 16–24. http://dx.doi.org/10.18372/2307-9061.68.17969.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження сучасних підходів до правового регулювання у сфері виявлення, нейтралізації та управління вразливостями інформаційно-комунікаційних систем, у тому числі – цивільної авіації. Методи дослідження: документальний аналіз, узагальнення правової інформації, інформації із сфери кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем, а також практики кіберзахисту інформації від різноманітних кібератак. Результати: встановлено, що у найбільш концентрованому вигляді під вразливістю системи слід розуміти нездатність системи протистояти реалізації певної загрози або сукупності загроз, що особливо небезпечно на авіаційному транспорті. У зв’язку із цим питання протидії кіберзагрозам стає предметом спеціальної уваги в авіаційній сфері, у тому Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), а також інших міжнародних організацій у сфері авіаційного транспорту (Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА), Міжнародна координаційна рада асоціацій космічної промисловості (ІККАІА) тощо). В Україні законом затверджена Державна Програма авіаційної безпеки цивільної авіації. Разом із тим, підсилення кібербезпеки на авіаційному транспорті здійснюється в контексті запровадження загальних методів та принципів кібербезпеки. Важливим кроком запровадження в Україні системи нейтралізації вразливостей слід вважати законодавче врегулювання процедур Bug bounty – тестування електронних сервісів із залученням зовнішніх фахівців, яке дає можливість виявити вразливі місця і недоліки в програмних продуктах. Регулювання здійснюється Порядком пошуку та виявлення потенційної вразливості інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2023 р. № 497. Обговорення: удосконалення правового регулювання у сфері виявлення, нейтралізації та управління вразливостями інформаційно-комунікаційних систем, у тому числі цивільної авіації, сприятиме підвищенню безпеки цивільної авіації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Луцький, Максим, та Ольга Гусар. "АДМІНІСТРАТИВНІ НЕЮРИСДИКЦІЙНІ ПРОВАДЖЕННЯ В ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Scientific works of National Aviation University. Series: Law Journal "Air and Space Law" 2, № 63 (2022): 9–17. http://dx.doi.org/10.18372/2307-9061.63.16703.

Full text
Abstract:
Мета: проаналізувати наукові підходи щодо визначення неюрисдикційних проваджень у системі позитивного адміністративного процесу та сформулювати визначення поняття та видів неюрисдикційних проваджень у діяльності суб’єктів цивільної авіації в контексті генезису доктрини адміністративного процесу. Методи дослідження: в дослідженні використано загальні та спеціально-юридичні наукові методи, серед яких метод класифікацій та групувань, формально-юридичний, пізнавально-аналітичний. Результати: встановлено, що адміністративні неюрисдикційні провадження в галузі цивільної авіації є проявом виконання органом публічної адміністрації спеціальних функцій щодо обов’язку вирішувати безконфліктні індивідуальні групи справ, спрямовані на задоволення прав і свобод фізичної чи юридичної особи у галузі цивільної авіації, шляхом виконання послідовних дій та стадій. Обговорення: визначено види проваджень суб’єктів цивільної авіації: нормотворчі, дозвільно-ліцензійні провадження, атестаційні, контрольно-наглядові, реєстраційні, провадження, пов’язані з веденням діловодства, укладання адміністративних договорів, а також із розгляду пропозицій та заяв громадян.
 До адміністративних неюрисдикційних проваджень у діяльності субʼєктів цивільної авіації належть: 1) забезпечення реалізації зацікавленими особами своїх суб’єктивних прав; 2) забезпечення вимог дозвільно-ліцензійної системи, отримання дозволів (правил міжнародних польотів); отримання ліцензій на зайняття регламентованими видами діяльності суб’єктами господарювання в цивільній авіації (дозвіл на використання повітряного простору).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лазарева, Тетяна, та Наталія Філіпенко. "МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОТИДІЇ ТЕРОРИЗМУ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Пропілеї права та безпеки, № 4 (22 березня 2024): 69–74. http://dx.doi.org/10.32620/pls.2024.4.10.

Full text
Abstract:
В науковій статті піддано аналізу міжнародно-правові засади забезпечення протидії тероризму у сфері цивільної авіації, актуалізовано проблеми, пов’язані з поглибленням інтеграційних процесів, активізацією суспільно-правових відносин між громадянами різних країн, динамікою глобального конструктивного міжнародно-правового співробітництва. Зазначено що, в міжнародно-правовому полі здійснюються заходи безпеки та приділяється особлива увага побудові надійного механізму захисту прав і свобод, законних інтересів громадян, дії яких забезпечуються, передусім, законодавчим закріпленням за державними структурами обов’язків і відповідальності по забезпеченню національних інтересів, використання міжнародних договорів, підготовка і подання в установленому порядку пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері боротьби з тероризмом, фінансування проведення суб'єктами, які ведуть боротьбу з тероризмом, антитерористичних операцій, здійснення заходів щодо запобігання, виявлення та припинення терористичної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Міжнародна цивільна авіація"

1

Іванчук, Г. М. "Імплементація стандартів ІКАО в правову систему України". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53306.

Full text
Abstract:
У сучасному житті в умовах глобалізації та інтеграційних процесів міжнародні стандарти забезпечення та захисту прав і свобод людини набувають все більшого значення. Сьогодні сприйняття європейських орієнтирів часто визначається процесом європейської інтеграції, що є стратегічним вектором розвитку української держави. Отже, зараз існує необхідність імплементації стандартів ІКАО до національного авіаційного законодавства, оскільки цей Регламент не повинен бути нижчим за вимоги міжнародних стандартів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пильгун, Наталія Василівна, та Ю. В. Шульга. "Акт незаконного втручання в безпеку цивільної авіації". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46732.

Full text
Abstract:
В наші дні міжнародні відносини набули різноманітних форм, це не тільки традиційні зустрічі на найвищому рівні, конференції та діяльність у рамках міжнародних організацій, але й підтримання відносин у формі транспортних сполучень. Питання термінологічного визначення «акт незаконного втручання в безпеку цивільної авіації», розкривається як дії, що охоплюються цим терміном, також існує проблематика встановлення термінологічного апарату, яким оперує міжнародне право та національне законодавство.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Передерій, Н. В., та В. М. Гребенніков. "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «КИЇВ» (ЖУЛЯНИ): ІСТОРІЯ І РОЗВИТОК". Thesis, НАУ, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17014.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лахай, Є. С. "МІЖНАРОДНИЙ ТЕРОРИЗМ – ОСНОВНА ПРОБЛЕМА ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Thesis, К.: НАУ, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12425.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Костяна, І. Ю. "СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ (ІКАО)". Thesis, АЕРО - 2017. Повітряне і космічне право: [Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів, м. Київ, Національний авіаційний університет, 23 листопада 2017р.] Том 1.- Тернопіль: Вектор.- С. 177-180, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31592.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шапенко, Людмила Олександрівна, та Поляцко А. В. "АВІАЦІЙНА БЕЗПЕКА ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ: ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ". Thesis, Аеро-2017. Повітряне і космічне право: [Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів, м. Київ, Національний авіаційний університет, 23 листопада 2017 р.] Том 1. – Тернопіль: Вектор. – С. 43-45, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31483.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Казимова, Л. Р. "ПРАВОВИЙ СТАТУС ТА ФУНКЦІЇ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Thesis, АЕРО-2014. Повітряне і космічне право: [Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів, м. Київ, Національний авіаційний університет, 20 листопада 2014 р.]. - ТОВ "МП Леся". - 590 с, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12340.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Яценко, Ю. М. "ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ ОСНОВИ ВРЕГУЛЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МІЖНАРОДНОЇ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ". Thesis, К.: НАУ, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12365.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вєлікян, Л. А. "МІЖНАРОДНО-ПРАВОВІ АКТИ ПРО ЗАХИСТ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ ВІД НЕЗАКОННОГО ВТРУЧАННЯ". Thesis, АЕРО-2014. Повітряне і космічне право: матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів (м. Київ, НАУ, 20 листопада 2014 р.). – К. : ТОВ «МП ЛЕСЯ», 2014. ‒ С.169-171, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12145.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дорошенко, Т. А. "Теоретико-правові питання забезпечення безпеки цивільної авіації". Thesis, Прінт-копі-центр "Вектор", 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43937.

Full text
Abstract:
Питання відповідальності держав за застосування зброї до цивільного повітряного судна з кожним роком набуває особливого значення в рамках міжнародного публічного права. Незважаючи на стрімкий науковотехнічний прогрес в галузі авіаційної техніки, в наш час залишається актуальною проблема забезпечення безпеки цивільних повітряних суден. Це пояснюється кількістю та характером авіаційних катастроф та аварій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!