Academic literature on the topic 'Наближених до транспортних вузлів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Наближених до транспортних вузлів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Наближених до транспортних вузлів"

1

Васянін, Володимир Олександрович, Олександр Миколайович Трофимчук та Людмила Павлівна Ушакова. "Задачі побудови кільцевих маршрутів транспортних засобів у багатопродуктовій ієрархічній мережі". International Scientific Technical Journal "Problems of Control and Informatics" 67, № 3 (2022): 37–55. http://dx.doi.org/10.34229/2786-6505-2022-3-3.

Full text
Abstract:
Формулюються математичні моделі задач побудови кільцевих маршрутів транспортних засобів у багатопродуктовій ієрархічній мережі.Як правило, такі мережі складаються з децентралізованої магістральноїмережі та мереж у внутрішніх зонах обслуговування магістральнихвузлів (внутрішніх мереж). У багатопродуктовій мережі кожен вузолможе обмінюватися продуктами (товарами, вантажами) з іншими вузлами. У зарубіжній літературі задачі проектування таких мереж називаютьзадачами багатоступінчастого (багатоешелонного, багаторівневого) розміщення та маршрутизації (Multi-Echelon Location-Routing Problem —ME LRP).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Болоташвілі, Зураб, та Андрій Мельник. "МОБІЛЬНІ ДІАГНОСТИЧНІ СТАНЦІЇ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ". Grail of Science, № 27 (25 травня 2023): 368–77. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.12.05.2023.057.

Full text
Abstract:
У статті описано особливості застосування мобільної станції технічного контролю транспортних засобів, технічні характеристики, умови використання її складових елементів. Зазначено нормативно-правові аспекти сфери застосування описуваних технічних приладів, зокрема законодавчо передбачені вимоги щодо експлуатації колісних транспортних засобів. Авторами проаналізовано чинники, що впливають на ефективність діагностики вузлів та агрегатів транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до законодавства, фактори, що мають вплив на коректність отримуваних результатів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Gryshchuk, О. K., А. V. Petryk та Y. V. Yerko. "ВИЗНАЧЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МИТНО-ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ МІЖНАРОДНОГО СПРЯМУВАННЯ". Transport development, № 1(12) (3 травня 2022): 143–55. http://dx.doi.org/10.33082/td.2022.1-12.12.

Full text
Abstract:
Вступ. Критичний аналіз літературних джерел свідчить про тенденції стабільного розвитку інтеграційних процесів у міжнародних виробничих структурах. Збільшення обсягів виробництва промислових товарів і харчової продукції вимагає створення нової та інтенсивного використання наявної інфраструктури виробничих формувань. Тому розробка конкурентоздатної митно-логістичної системи для обслуговування зовнішньоторговельних вантажопотоків є одним з головних завдань відповідних державних та комерційних структур. Мета. Особливість виконання зростаючих обсягів експортних та транзитних перевезень вантажів по
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Загурський, О. М., та Л. А. Савченко. "ПОБУДОВА ПОСТІЙНО КЕРОВАНОЇ ТЕМПЕРАТУРНО-ЧАСОВОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПОСТАЧАНЬ ШВИДКОПСУВНИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ". Вісник економіки транспорту і промисловості, № 81-82 (30 червня 2023): 149–58. http://dx.doi.org/10.18664/btie.81-82.287275.

Full text
Abstract:
В статті розроблено постійно керовану температурно-часову логістичну систему, в основу якої покладено концепції «контрольованої якості логістики» та проміжних транспортних вузлів. Її застосування дасть можливість врахувати низку ключових факторів (час і маршрути постачань; об’єми вантажу; чутливість товару до зміни температурних режимів; вартість ризиків) та сприятиме більшій ефективності збереження якості швидкопсувних харчових продуктів протягом всього ланцюга постачань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ПАШКЕВИЧ, С. М., О. В. МАКАРІЧЕВ, С. В. СВІЧИНСЬКИЙ та С. В. КОЗАК. "АНАЛІТИЧНИЙ ОПИС РОЗПОДІЛУ ДАЛЬНОСТІ МІСЬКИХ ПЕРЕСУВАНЬ ДО МІЖМІСЬКОГО АВТОВОКЗАЛУ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 4(87) (29 січня 2024): 100–109. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2023.4.12.

Full text
Abstract:
Міжміські автовокзали є одним із видів транспортних пересадочних вузлів, до основних функцій яких відноситься забезпечення пересадок пасажирів із внутрішнього міського транспорту на міжміський. Часто це робить їх досить великими пунктами взаємодії видів транспорту, генеруючи значний обсяг відправлень і прибуттів людей для міського пасажирського транспорту. Внаслідок цього вокзали мають певний вплив на розподіл транспортних і пасажирських потоків міською територією. Оцінка даного впливу потребує визначення попиту городян та гостей міста на пересування до автовокзалу та у зворотному напрямку, ал
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пустовойт, Руслан Олександрович. "Практичний досвід організації транспортного сполучення міста та аеропорту та його вплив на формування транспортно-пересадочних вузлів". Theory and practice of design, № 25 (28 червня 2022): 100–109. http://dx.doi.org/10.18372/2415-8151.25.16786.

Full text
Abstract:
Мета дослідження полягає в проведенні аналізу закордонного та вітчизняного досвіду щодо організації транспортного сполучення між містом та аеропортом та виявленні його впливу на формування транспортно-пересадочних вузлів. У статті представлені узагальнені результати сучасного стану транспортної системи аеропорту та міста та розкрито фактори впливу транспортного сполучення на формування транспортно-пересадочних вузлів. Розглянуто напрямки вдосконалення та розвитку транспортної системи аеропортів. На основі проведеного аналізу, виведений метод вибору транспорту між містом та аеропортом на основі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Баран, О. І., та Ю. В. Андрашко. "Динамічні моделі оптимізації транспортних потоків". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Математика і інформатика 45, № 2 (2024): 139–52. https://doi.org/10.24144/2616-7700.2024.45(2).139-152.

Full text
Abstract:
У даній статті розглядається проблема оптимізації транспортних потоків у динамічних умовах на основі дискретної задачі розміщення. Обґрунтовується ідея про те, що динамічні моделі оптимізації на основі дискретної задачі розміщення можуть значно підвищити ефективність управління транспортною системою, особливо в умовах війни, коли багато доріг можуть бути перекриті або пошкоджені. Простежується взаємозв'язок між класичними підходами до задачі розміщення та їх адаптацією для динамічного середовища та вплив військових дій на транспортну інфраструктуру України, а також можливість використання суча
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зінченко, Сергій, Володимир Сенатосенко та В’ячеслав Хвостович. "ОБҐРУНТУВАННЯ ПЛАНУВАННЯ РІВНЯ НАДІЙНОСТІ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ МОРСЬКИХ ПОРТІВ В ПЕРІОД ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ". Наука та виробництво, № 23 (1 січня 2021): 436–42. https://doi.org/10.31498/2522-9990232020241275.

Full text
Abstract:
В якості теоретичної основи для вибору оптимального варіанту технічного експлуатації та ремонту об’єктів інфраструктури морських портів використовується теорія надійності і довговічності транспортних засобів. Під час експлуатації транспортних об’єктів морських портів на них діють різноманітні тимчасові і довготривалі експлуатаційні навантаження, які викликають знос окремих конструктивних елементів, а також призводять до появлення втомних деформацій, тріщин і інших ушкоджень елементів споруд, зменшуючи надійність їх експлуатації. При низькій надійності транспортних об’єктів морських портів, осо
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Bespalova, A. V., O. I. Knysh, O. P. Dashkovskaya та O. A. Faizulina. "Динаміка захисту житлової зони акустичними екранами від впливу транспортних потоків порту «Південний»". Herald of the Odessa National Maritime University, № 64 (1 серпня 2021): 124–39. http://dx.doi.org/10.47049/2226-1893-2021-1-124-139.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено норми рівня шуму житлових зон забудови, заходи щодо забезпечення нормованого рівня шуму. Наведено норми шуму транспортних засобів в залежності від відстані до житлової зони, розрахунок нормованого рівня шуму, а так само запропоновано спосіб зниження рівня шуму за допомогою шумозахисних екранів. Запропоновані схеми акустичного розрахунку поглинання екранів з додаванням особливостей конструкцій екранів. З урахуванням часткових складових екранів наведені оптимальні комбінації щодо вузлів конструкцій екранів, їх можливих гармонійних впливів з метою попередження взаємовібрацій а
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Martsenyuk, V., та N. Kit. "Аналітичний огляд підходів до проектування виробничих мереж". COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, № 56 (28 вересня 2024): 203–12. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2024-56-26.

Full text
Abstract:
В даній статті проведено аналітичний огляд публікацій по проектуванню виробничої мережі, зокрема його актуальності на сучасних виробництвах, а а також проблемами, які виникають при транспортуванні сировини між логістично-виробничими вузлами. Проведено аналіз робіт по роках в наукометричній базі Scopus. Представлено авторів, які опублікували найбільшу кількість робіт, включаючи країни та навчальні заклади. А також, які саме види публікацій найбільше публікували та у якій галузі науки був до них найбільший інтерес. Представлено спонсорські фонди, які зробили найбільший вклад у видавництво даних
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Наближених до транспортних вузлів"

1

Власенко, Валерія Михайлівна, Валерия Михайловна Власенко, Агєєва Галина Миколаївна, Агеева Галина Николаевна та Agieieva Galyna. "Збереження ареалів дикої природи в процесі будівництва інфраструктурних об’єктів та формуванням міських структур". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44719.

Full text
Abstract:
Актуальність проблеми. Розвиток населених пунктів, урбанізація територій, наближених до транспортних вузлів та коридорів, заповідних місць та акваторій породжує проблеми, пов’язані з порушенням ареалів дикої природи та міграційних шляхів багатьох видів фауни. Це призводить до фрагментації ареалів, зменшення чисельності популяції окремих видів тварин (ссавців, птахів, риб та ін.), аварійних ситуації на автошляхах за участю мігруючих тварин. Останні є тяжкими за наслідками дорожньо-транспортними пригодами (ДТП). Майже при кожному ДТП гинуть тварини, у кожної четвертої аварії травмуються люди,
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!