Academic literature on the topic 'Організація контролю якості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Організація контролю якості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Організація контролю якості"

1

Новицький, А. М., та Є. В. Дем’янчук. "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ НАФТОПРОДУКТІВ ПІД ЧАС ЇХ ЗБЕРІГАННЯ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЗЕРВІ". Ірпінський юридичний часопис, № 3 (25 лютого 2021): 93–102. http://dx.doi.org/10.33244/2617-4154.3.2020.93-102.

Full text
Abstract:
У статті розглядається організація та правове регулювання контролю якості нафтопродуктів, що зберігаються у державному резерві. Найважливішою частиною забезпечення нафтопродуктами є система контролю їх якості та її стале функціонування. Застосуванню високоякісних нафтопродуктів повинні передувати роботи щодо забезпечення збереження їх якості та правильного зберігання на підприємствах, а також організації контролю якості нафтопродуктів, які постачаються до державного резерву.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Назаренко, Олена Володимирівна. "Організація вхідного та вихідного контролю на підриємствах з виготовлення карток". Технологія і техніка друкарства, № 4(78) (30 грудня 2022): 75–86. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(78).2022.281274.

Full text
Abstract:
Проаналізовано показники якості при виробництві пластикових карток і визначено основні параметри контролю якості аркушів пластику ПВХ, що використовуються для виготовлення картки, визначено допустимі межі та методи контролю відповідності заданим параметрам. У роботі описано схему проходження вхідного контролю матеріалів та півфабрикатів на підприємстві з виготовлення пластикових карт. Розроблено форму протоколу вхідного, поопераційного та вихідного контролю та сформовано каталог дефектів на основі аналізу актів невідповідності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шерер, І. Л. "ОРГАНІЗАЦІЯ БЮДЖЕТНОГО КОНТРОЛЮ НОРМ І НОРМАТИВІВ ВИТРАТ У СИСТЕМІ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 2 (61) (30 вересня 2021): 95–99. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/61-14.

Full text
Abstract:
У статті визначено необхідність організації бюджетного контролю норм та нормативів витрат в умовах підвищення конкуренції, пошуку внутрішніх резервів зниження витрат та підвищення інвестиційної привабливості компанії. Показано залежність економічного стану підприємства від якості норм та нормативів. На основі аналізу різних джерел доведено, що бюджетний контроль є невід’ємною частиною системи управлінського обліку на підприємстві. Визначено види бюджетного контролю їх завдання та роль у забезпеченні організації процесів нормування, планування, обліку й аналізу змін норм та їх ефективності. Доведено доцільність оцінювання чинних норм за рівнем технічної обґрунтованості, об’єктивності, економічності та динамічності. Розроблено схему організації бюджетного контролю на виробничому підприємстві. Визначено центри бюджетного контролю на рівні технічних, економічних служб та вищої адміністрації підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Махинько, Роман. "УСОВЕРШЕНСТВОВАННАЯ МЕТОДИКА ОПРЕДЕЛЕНИЯ УДЕЛЬНОГО ОБЪЕМА ТЕСТА". Научный взгляд в будущее, № 23-01 (30 листопада 2018): 21–25. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2021-23-01-005.

Full text
Abstract:
Правильна організація технохімічного контролю на всіх етапах хлібопекарського виробництва є запорукою виготовлення продукції високої якості. Однак багато традиційних методик оцінювання показників якості сировини, напівфабрикатів і готових виробів передбач
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Киричок, Петро Олексійович, та Вікторія Валеріївна Морфлюк-Щур. "Структурна організація програмно-технічних засобів цифрового контролю якості кольоровідтворення". Технологія і техніка друкарства, № 3(33) (27 вересня 2011): 55–64. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(33).2011.52177.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kuchakovska, Halyna A., Dmyto M. Bodnenko та Volodymyr V. Proshkin. "ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ ТА АНАЛІЗУ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЕРВІСІВ". Information Technologies and Learning Tools 73, № 5 (2019): 135–48. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v73i5.2802.

Full text
Abstract:
Удосконалення освітньої системи все більше пов'язане з необхідністю управління якістю освітніх послуг, при цьому попит на якість отриманих знань студентів став головним критерієм у працевлаштуванні і значущою проблемою в педагогічній науці. Згідно з новими освітніми стандартами та новими ключовими компетентностями при наданні освітніх послуг необхідно орієнтуватись на професійні завдання майбутньої діяльності випускника. За аналізом отриманих результатів встановлено, що головним є забезпечення якості професійної підготовки студента. У статті розглянуто шляхи організації контролю та аналізу успішності студентів закладів вищої освіти засобами соціальних сервісів та соціальних мереж; проаналізовано переваги та недоліки використання існуючих засобів соціальних сервісів та соціальних мереж при проведенні різних видів контролю; наведено приклади застосування засобів соціальних сервісів Instagram, Google Forms, Kahoot та англомовних сервісів Quizalize та Nearpod. Встановлено, що сучасний викладач закладу вищої освіти повинен постійно підвищувати свою кваліфікацію, шукати нові форми та способи організації навчальної діяльності студентів та дотримуватись вимог вимірювання якості отриманих студентами знань, водночас форми, прийоми, методи і засоби контролю повинні бути гнучкими і варіативними. Виокремлено ключові переваги у використанні засобів соціальних мереж та сервісів для проведення контролю та аналізу успішності студентів. Обґрунтовано, що тільки у випадку використання сучасних цифрових технологій, особливо соціальних мереж та соціальних сервісів, контроль забезпечує індивідуалізацію процесу навчання. Зроблено висновок, що застосування таких інноваційних засобів, як соціальні сервіси та сервіси соціальних мереж, розширить можливості створення актуальних та інтерактивних додатків на основі ІКТ, що є доречним в умовах інтеграції нової стратегії навчання та розбудови нових компетентностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Жук О.М. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УКРАЇНІ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ". Економічний форум 2, № 2 (2021): 147–54. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-19.

Full text
Abstract:
Важливим аспектом функціонування системи соціального захисту і соціального забезпечення в Україні на сучасному етапі є організація державного нагляду і контролю. Стаття присвячена аналізу організаційно-правового регулювання контролю в системі соціального захисту в Україні на сучасному етапі, в умовах реалізації Міністерством соціальної політики з 2017 року проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за сприяння Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства у зазначеній сфері схвалено Концепцією реалізації державної політики щодо соціального захисту населення та захисту прав дітей, прийнятою Кабінетом Міністрів України у 2020 році.
 У статті розкрито поняття, види та завдання державного контролю у сфері соціального захисту. Охарактеризовано суб’єкти та об’єкти контролю у сфері соціального захисту та соціального забезпечення та їх функції. Головними контролюючими органами у сфері соціального захисту є Міністерство соціальної політики на Національна соціальна сервісна служба та Головні управління Національної соціальної сервісної служби у кожній області. Визначено принципи здійснення державного контролю: адресність, ефективність та законність. Встановлено, що інструментами контролю та забезпечення належного функціонування системи соціального захисту є: моніторинг, контроль (нагляд), верифікація, аудит, інспектування, оцінювання якості та ефективності надання соціальних послуг.
 Охарактеризовано контролю: за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки (виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного бюджету, соціальні послуги); за використанням коштів державного бюджету, виділених для надання соціальної підтримки; за дотриманням прав дітей; контроль за виплатою соціальних допомог, а також контроль за наданням соціальних послуг; за часом проведення – превентивний, поточний та ретроспективний.
 Подано основні нормативні документи, які регулюють контроль за якістю надання соціальних послуг, а також за адресністю державних виплат та ефективністю використання бюджетних коштів. Встановлено, що одним із головних завдань для ефективного здійснення державного контролю у сфері соціального забезпечення стане створення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери з метою забезпечення максимальної інтеграції з державними реєстрами та базами даних
 Зроблено висновок, що проведення моніторингу та оцінювання якості надання соціальних послуг, здійснення державного контролю за нарахуваннями та виплатами соціальних допомог є одним з ключових напрямків удосконалення системи соціального захисту в Україні на сучасному етапі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Klygunenko, O. M., V. V. Yekhalov, O. V. Kravets, V. A. Sedinkin та G. S. Barkov. "Роль медичних стандартів у післядипломному навчанні за фахом «медицина невідкладних станів»". EMERGENCY MEDICINE, № 6.53 (1 жовтня 2013): 188–90. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0586.6.53.2013.88733.

Full text
Abstract:
Важливим напрямком підвищення якості медичної допомоги є стандартизація медичної практики та її організація. Впровадження клінічних протоколів у повсякденну практику дозволяє вибрати оптимальні технології профілактики, діагностики, лікування та реабілітації для конкретного пацієнта. Стандартизація невідкладної медичної допомоги відіграє значну роль у формуванні лікаря-спеціаліста. Після оволодіння певною темою стандарти-рекомендації можуть з успіхом бути використані як елемент контролю якості професійної підготовки фахівця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Псьол, Сергій, Олександр Рудик та Максим Токарчук. "СПОСОБИ І ЗАСОБИ ДЛЯ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ЗАСВОЄННЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕХНІЧНИХ ТА ВІЙСЬКОВИХ ДИСЦИПЛІН". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 24, № 1 (2021): 366–92. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v24i1.650.

Full text
Abstract:
У статті представлено систему заходів, засобів та прийомів, спрямованих на інтенсифікацію та підвищення якості процесу засвоєння навчального матеріалу здобувачами вищої освіти при проведенні контактних і дистанційних занять. Поточний та підсумковий контроль знань пропонується здійснювати із застосуванням Google-форм. Цей інструмент дозволяє формувати тести відкритого і закритого типу, з використанням ілюстративного матеріалу. Обсяг тестів залежить від форми тестовихзавдань, змісту навчальної дисципліни й часу, виділеного для поточного чи підсумкового контролю. Процес узагальнення й аналізу результатів тестування автоматизований. Дотримання доброчесності під час контролю знань забезпечується відповідним налаштуванням тесту та організаційними заходами, зокрема організацією відеоспостереження.Перед проведенням занять пропонується надання здобувачам освіти адаптованого навчального матеріалу для попереднього ознайомлення і подальшого детального вивчення. Цей матеріал рекомендовано використовувати разом з відповідними підручниками, посібниками та іншими ресурсами. У ході занять рекомендовано застосування сучасних засобів візуалізації, які дозволяють вирішити проблематику показу невеликих за розмірами елементів матеріальної частини та демонстрації їх взаємодії. Додатковим способом підвищення наочності може служити організація швидкого доступу до завчасно підібраних навчальних ресурсів Інтернет за допомогою утворених QR-кодів. Посилання у формі QR-кодів можуть використовуватись як під час самостійної роботи здобувачів освіти, так і під час аудиторних чи дистанційних занять. Для проведення занять за змішаною формою організації освітнього процесу може застосовуватись платформа Classtime, яка дозволяє створювати інтерактивні навчальні додатки, аналізувати хід навчального процесу, реалізовувати стратегії індивідуального підходу та досягати програмних результатів навчання. Потужним інструментом для ефективного ведення освітнього процесу за змішаною і дистанційною формою є модульне середовище, засноване на системі Moodle. Застосування ресурсів модульного середовища дозволяє підтримувати навчальний матеріал в актуальному стані, реалізувати дистанційний доступ здобувачів освіти до навчальних ресурсів та ефективно проводити заходи контролю знань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Духневич, О. В. "Особливості проведення контролю за здійсненням публічних закупівель". Efficiency of public administration, № 73 (27 березня 2023): 40–45. http://dx.doi.org/10.36930/507306.

Full text
Abstract:
Розглянуто проблему об'єктивності та якості управлінського контролю, який спрямований на підвищення ефективності, прозорості та обґрунтованості управлінських рішень у сфері господарської діяльності установи. Проаналізовано найбільш суб'єктивну складову публічних закупівель - кваліфікаційні критерії. На підставі зібраної інформації визначено слабкі позиції, поширені помилки та ризики у застосуванні кваліфікаційних критеріїв процедур закупівлі. Аргументовано, як цей чинник, за умов недостатнього внутрішнього контролю, може негативно впливати на загальний результат діяльності установи. Визначено, що систематичне застосування методик оцінювання ризиків у публічних закупівлях дає змогу істотно зменшити шанс отримати затяжні, неуспішні закупівлі. Наголошено, що проблема контролю в державних закупівлях є актуальною від початку впровадження системи державних закупівель. Акцентовано, що функції та завдання контролю змінюються з розвитком галузі і появою нових викликів: відсутність у замовників та учасників практичного досвіду на початкових етапах роботи системи Prozorro і необхідність його набувати в процесі роботи з державними закупівлями, організація документообігу, потоковий процес у державних закупівлях, технічна складова електронної системи закупівель. Визначено, що система публічних закупівель в Україні пройшла певну природну трансформацію у період становлення, розвитку, змін законодавства, переходу від організації та проведення закупівель тендерним комітетом до персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері публічних закупівель фактично двох осіб в установі - уповноваженої особи з публічних закупівель та безпосередньо керівника установи, чия відповідальність зумовлена специфікою повноважень у сфері організації внутрішнього контролю в установі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Організація контролю якості"

1

Анічкіна, Ірина Олександрівна, та Людмила Сергіївна Ларка. "Організація контролю якості маркетингової інформації при проведенні маркетингових досліджень". Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36276.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лініченко, Г. С. "Організація контролю якості швейних виробів у відповідності до ДСТУ ISO 9000:2015". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8407.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Крячко, Е. Д., Я. О. Єхало та Григорій Михайлович Сучков. "Контроль якості виробів значних розмірів". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48433.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Городецький, Сергій Юрійович, та Horodetskiy Serhiy Yuriyovych. "Автоматизована система організації та моніторингу якості навчального процесу на базі системи управління навчанням ATutor". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19013.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 лютого 2017 р. о 9.00 годині на засіданні екзаменаційної комісії у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, навчальний корпус №1, ауд. 401<br>У кваліфікаційній роботі запропоновано вирішення науково-технічної задачі створення та реалізації методики оцінювання ступеня впровадження навчальних курсів та моніторингу їх якості у системі електронного навчання. Запропоновано трирівневу архітектуру системи резервного копіювання даних для забезпечення безперебійності роботи системи електронного навчання. На основі створеної архітектури розроблено програмні засоби та проведено їх оптимізацію. Розроблені підходи та програмне забезпечення успішно впроваджено в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.<br>In qualifying paper the solution of scientific and technical tasks of creating and implementing methods of evaluating the extent to courses and monitoring their quality in e-learning system. A three-tier system architecture data backup to ensure uninterrupted operation of the system of e-learning. Based on the established architecture software was developed and conducted optimization. The approaches and software has been successfully implemented in the Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Козіна, Олена Іванівна. "Процеси управління якістю технічного обслуговування та ремонту вертольотів". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47239.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник роботи: д.т.н., проф. Носко Павло Леонідович<br>У дипломній роботі висвітлюється процес створення системи з управління та контроля якості при ТО АТ, яка може мати достатнє функціонування задля, постійного підвищення навичок та практичних знань технічного персоналу, та забезпечення якісного контролю технічного стану ПС в процесі експлуатації з метою своєчасного попередження можливих відмов або несправностей. Проведення планових та внепланових аудитів в авіакомпаніях задля безпеки польотів на вертольотів, Матеріали дипломної роботи рекомендується використовувати при проведені наукових досліджень, у навчальному процесі та в практичній діяльності фахівців авіаційних підрозділів відділів контрою з якості та ТО ПС авіакомпаніях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Слободяник, Ю. Б., Ю. Б. Слободяник та Y. Slobodyanik. "Державний аудит в Україні: теорія, методологія, організація". Diss., Одеський національний економічний університет, 2014. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3711.

Full text
Abstract:
Дисертаційне дослідження спрямоване на вирішення проблеми формування теоретико-методологічних і організаційних засад, методичного забезпечення та практичних рекомендацій щодо становлення і розвитку державного аудиту в Україні. Проведено ретроспективу контролю державних фінансів для з’ясування місця і ролі в ньому державного аудиту; конкретизовано сутність поняття “державний аудит”, уточнено його функції, предмет, об’єкти та суб’єкти. Обґрунтовано класифікацію видів і форм державного аудиту; сформульовано постулати державного аудиту, розкрито його основоположні принципи. Внесено пропозиції щодо удосконалення законодавчого і нормативного забезпечення державного аудиту; проаналізовано ефективність чинної системи контролю державних фінансів, визначено основні фактори, що впливають на якість контролю; розкрито передумови становлення і розвитку державного аудиту в Україні; обґрунтовано критерії ефективності системи державного аудиту. Запропоновано організаційну структуру системи державного аудиту з визначенням функціональних взаємозв’язків і закріпленням статусу вищого органу державного аудиту за Рахунковою палатою України. Сформульовано і охарактеризовано методологічні засади організації і проведення основних форм державного аудиту. Обґрунтовано напрями розвитку методичних основ організації і проведення державного аудиту ефективності.<br>Диссертационное исследование направлено на решение проблемы разработки теоретических, методологических и организационных основ формирования целостной системы государственного аудита в Украине с учетом требований Международных стандартов высших органов государственного аудита (ISSAI). Объектом исследования является система государственного аудита как взаимосвязанная совокупность субъектов, контрольных действий, подконтрольных объектов и результатов государственного аудита. Предмет исследования – теоретические, методологические, организационные основы и методы реализации государственного аудита в Украине. Предложенная в диссертации концепция построения целостной системы государственного аудита в Украине имеет практическое значение в контексте разработки стратегии развития национальной экономики, основанной на принципах общественной ответственности. Основные научные положения диссертации доведены до уровня методических разработок и практических рекомендаций, которые могут применяться государственными учреждениями и организациями в зависимости от их полномочий, общественными организациями, другими субъектами хозяйствования различных форм собственности, а также высшими учебными заведениями. Наиболее значимые результаты исследования состоят в следующем. Проведена периодизация становления и развития государственного аудита. Обосновано выделение последнего этапа, который характеризуется изменением подходов к организации государственного аудита, сопровождающимся обновлением полномочий высших контрольных органов зарубежных стран, разработкой стандартов государственного аудита с учетом глобальных потребностей развития цивилизации, расширением круга подконтрольных субъектов. Получили развитие теоретические основы государственного аудита, включающие его определение, уточнение функций, предмета, задач, объектов и субъектов. Сформулированы общественно-экономические, институциональные, организационные, информационно-технические и научные предпосылки, достаточные для становления и необходимые для развития государственного аудита, что позволило определить направление системного усовершенствования института государственного аудита в Украине в соответствии с требованиями мировых стандартов и внутренних национальных потребностей повышения эффективности государственного управления. Научно обоснованы классические постулаты аудита, сохраняющие свою истинность для сферы государственного аудита, предложены три авторских постулата, учитывающих особенности целей и задач государственного аудита. Усовершенствован порядок определения эффективности системы государственного аудита. Разработаны организационно-правовые мероприятия повышения качества функционирования Счетной палаты Украины, как высшего органа государственного аудита, на современном этапе её институционального развития с учетом результатов проведенного анализа соблюдения требований стандартов ISSAI. Усовершенствован инструментарий реализации принципа независимости государственного аудита в Украине, что позволит гарантировать сбалансированность, надежность и объективность заключений государственных аудиторов, будет способствовать достижению гласности и поддерживать эффективность системы государственного аудита. Аргументирована целесообразность принятия национальных стандартов государственного аудита, основанных на третьем уровне стандартов ISSAI. Такой подход учитывает степень готовности системы государственного аудита в Украине к внедрению международных стандартов и обеспечивает методологическую основу проведения государственных аудитов. Предложена комплексная система контроля качества государственного аудита, внедрение которой обеспечит достижение цели государственного аудита и повышение степени доверия общественности к результатам деятельности высшего органа государственного аудита. Разработано методическое обеспечение организации и проведения различных форм государственного аудита с учетом обновленных требований стандартов ISSAI. Обоснована необходимость привлечения к проведению государственного аудита независимых аудиторов. Получили развитие методические основы организации и проведения государственного аудита эффективности. Обоснован алгоритм контроля выполнения рекомендаций Счетной палаты Украины.<br>Thesis research solves a problem of theoretic and methodological bases forming, methodological support and practical recommendations as to establishing and developing of public audit in Ukraine. The retrospect of public finance control is conducted to explore the position and the role of public audit; the essence of the concept of public audit is specified, its functions, subjects and objects are also concretized. Classification of public audit kinds and forms is justified; postulates of public audit as well as its basic principles are formulated. The offers are made as to improving public audit legislative and standard supporting; the effectiveness of modern control of public finances is analyzed, the main factors impacting the control quality are determined; the background of establishing and developing public audit in Ukraine are disclosed; criteria of public audit effectiveness are proved. The organizational structure of public audit system along with the defining the operating interrelations and assigning the status of the supreme body of the state audit to Accounting Chamber of Ukraine is proposed. Methodological bases of organization and realization of main forms of public audit are formulated and characterized. The directions of developing methodical bases of performance public audit organization and realization are justified.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Готович, Володимир Анатолійович, В. А. Готович та V. A. Gotovych. "Математичне моделювання і статистичне оцінювання характеристик штатного режиму електроспоживання організацій". Diss., Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/28925.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться «_4_» _жовтня___ 2019 р. о _1200_ год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.01 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя (46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79). З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.<br>Дисертацію присвячено розв’язанню актуальної задачі математичного моделювання і статистичного оцінювання характеристик режиму електроспоживання організацій для забезпечення штатного режиму споживання електроенергії в топології мережі організації. Забезпечення штатного режиму процесу електроспоживання організації запропоновано розглядати як сукупність двох взаємопов’язаних задач: задачі контролю якості електроенергії на вході електромережі організації та задачі контролю величини електроспоживання топологією електромережі організації. Запропоновано загальну модель процесу електроспоживання організації у вигляді багатокомпонентного випадкового процесу з моментами розладу на поточних і тривалих інтервалах часу. Отримав подальший розвиток метод створення моделей процесу електроспоживання організації на основі даних вимірювань з використанням сучасних методів декомпозиції і виявлення моментів розладу динаміки часових рядів. Запропоновано стохастичну модель електричної напруги електропостачання з динамікою спотворень в часі амплітуди і частоти, яка дає можливість врахувати всі можливі варіанти погіршення якості електроенергії. Запропоновано варіант апаратно- програмного комплексу для моніторингу штатного режиму процесу електроспоживання організації.<br>Диссертация посвящена решению актуальной задачи математического моделирования и статистического оценивания характеристик режима электропотребления организаций для обеспечения штатного режима потребления электроэнергии в топологии сети организации. Обеспечение штатного режима процесса электропотребления организации предложено рассматривать как совокупность двух взаимосвязанных задач: задачи контроля качества электроэнергии на входе электросети организации и задачи контроля величины электропотребления топологией электросети организации. В качестве характеристик штатного режима процесса электропотребления организации предлагается рассматривать характеристики качества электроэнергии и суммарную величину потребления электроэнергии топологией электросети организации. Предложена общая модель процесса электропотребления организации в виде многокомпонентного случайного процесса с разладкой, который формируется топологией электросети каждой организации на текущих и длительных интервалах времени и которая, в отличие от известных моделей, описывает физически обоснованные факторами формирования процесса трендовую, периодические и стохастической компоненты. Получил дальнейшее развитие метод создания моделей процесса электропотребления организации на основе данных измерений с использованием современных методов декомпозиции и выявления разладок временных рядов, что позволило создавать конструктивные модели процесса электропотребления организации на текущих и длительных интервалах наблюдения. Приведен пример практического применения данного метода путем построения модели процесса электропотребления организации на интервале наблюдения длиной в один год. При этом, обосновано применение метода "Гусеница-SSA" для декомпозиции временного ряда на трендовую, периодические колебательные и стохастическую компоненты, а также обосновано применение метода PELT для поиска моментов времени изменения статистических характеристик компонент процесса (точек разладки). Предложено стохастическую модель электрического напряжения электроснабжения с динамикой искажений во времени амплитуды и частоты которая дает возможность учесть все возможные варианты ухудшения качества электроэнергии. Получили дальнейшее развитие метод и программное обеспечение компьютерного моделирования реализаций электрического напряжения для тестовых испытаний измерительного оборудования характеристик качества электроэнергии. В частности, предложена методика моделирования реализаций электрического напряжения с искажениями амплитуды и частоты сигнала в среде Simulink программного пакета MATLAB и структура базы данных для хранения результатов моделирования. Предложен вариант аппаратно-программного комплекса для мониторинга штатного режима процесса электропотребления организации.<br>The thesis is devoted to solving the topical problem of mathematical modelling and statistical estimation of characteristics of electric power consumption of organizations in order to provide a regular mode of electric power consumption in the topology of the organization's network. The maintenance of the regular mode of the organization’s electric power consumption process is proposed as a set of two interconnected tasks: the tasks of control the quality of electricity at the input of the power grid of the organization and the tasks of control the amount of electric power consumption by the topology of the organization's network. A general model of the organization’s electric power consumption process is proposed in the form of multicomponent random process with change points on current and long time intervals of observation. The method for creating models of the organization’s electric power consumption process based on measurement data using modern methods of decomposition and detecting time series change points has been further developed. A stochastic model of electric voltage supply with dynamics of distortion in time of amplitude and frequency is offered which allows taking into account all possible variants of deterioration of electric power quality. The variant of the hardware-software complex for the monitoring of the regular mode of the process of electric power consumption of the organization is offered.<br>ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ, СКОРОЧЕНЬ І ТЕРМІНІВ... 21 ВСТУП ... 23 РОЗДІЛ 1. АНАЛІЗ СТАНУ ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ МЕРЕЖІ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ ...30 1.1. Основні напрямки розвитку електроспоживання ...30 1.2. Характеристики штатного режиму електроспоживання організацій ... 34 1.2.1. Забезпечення коректного функціонування мережі електроспоживачів організації ... 34 1.2.2. Штатний режим електроспоживання організації ... 35 1.2.3. Складові забезпечення характеристик динаміки електроспоживання організацій для штатного режиму ... 36 1.3. Автоматизовані системи забезпечення штатного режиму ... 40 1.3.1. Завдання та архітектура АСОЕ ... 40 1.3.2. Електролічильники та їх роль в складі АСОЕ ... 43 1.4. Топологія мережі споживачів електроенергії в організаціях вищих навчальних закладів ... 44 1.4.1. Загальний поділ споживачів за надійністю електропостачання ... 44 1.4.2. Поділ споживачів електроенергії університету ... 46 1.5. Постановка завдань дослідження дисертації ... 48 1.6. Висновки до першого розділу ... 49 РОЗДІЛ 2. МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ ДАНИХ ВИМІРЮВАНЬ І ПРИКЛАД ЇХ ВИКОРИСТАННЯ ... 51 2.1. Особливості процесу електроспоживання як характеристики роботи топології електромережі організації ... 51 2.1.1. Чинники формування процесу електроспоживання ... 51 2.1.2. Енергетичні характеристики процесу електроспоживання ... 53 2.2. Математичне моделювання в задачах дослідження процесу електроспоживання ... 58 2.2.1. Математична модель електроспоживання як об’єкт дослідження ... 58 2.2.2. Відомі математичні моделі процесу електроспоживання... 59 2.3. Метод побудови моделі та конструктивна адитивна стохастична модель процесу електроспоживання організації на основі даних вимірювань ... 66 2.3.1. Методологія побудови математичних моделей стохастичних сигналів на основі даних вимірювань... 66 2.3.2. Статистичний метод побудови конструктивної моделі процесу електроспоживання організації на основі даних вимірювань ... 68 2.3.3. Стохастична багатокомпонентна модель з розладкою процесу електроспоживання .... 69 2.3.4. Конструктивна адитивна стохастична модель процесу електроспоживання ... 73 2.3.5. Обґрунтування методу виділення компонент моделі процесу електроспоживання організації ... 74 2.3.6. Метод сегментації часового ряду процесу електроспоживання організації ... 76 2.4. Верифікація конструктивної адитивної моделі на основі статистичного опрацювання даних вимірювань конкретного процесу електроспоживання організації ... 78 2.4.1. Формування даних вимірювань процесу електроспоживання організації як часового ряду ... 78 2.4.2. Результати виділення компонент конструктивної моделі процесу електроспоживання організації ...79 2.4.3. Виявлення часових моментів розладу процесу електроспоживання організації ... 81 2.4.4. Результати побудови моделей компонент процесу електроспоживання на виділених сегментах ... 83 2.5. Висновки до другого розділу ... 89 РОЗДІЛ 3. ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОДЕЛЮВАННЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ЕЛЕКТРИЧНОЇ НАПРУГИ З РІЗНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ЇХ ЯКОСТІ .... 91 3.1. Характеристики якості електроенергії як предмет досліджень ... 91 3.1.1. Поняття якості електроенергії ... 91 3.1.2. Характеристики якості електричної енергії ... 93 3.1.3. Типові приклади спотворення електричної напруги ... 100 3.2. Задача контролю штатного режиму електропостачання організації ... 102 3.3. Загальна та конструктивна математичні моделі електричної напруги ... 103 3.4. Метод і його комп’ютерна реалізація формування бази даних реалізацій електричної напруги із заданими спотвореннями ...106 3.4.1. Методика формування бази даних реалізацій електричної напруги ... 106 3.4.2. Приклади реалізацій електричної напруги із спотвореннями як тестові при випробуваннях вимірювального обладнання ... 110 3.4.3. Структура бази даних результатів моделювання реалізацій електричної напруги ... 112 3.5. Висновки до третього розділу... 115 РОЗДІЛ 4. ВАРІАНТ СТВОРЕННЯ АПАРАТНО-ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ МОНІТОРИНГУ ШТАТНОГО РЕЖИМУ ПРОЦЕСУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ОСНОВІ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕНЬ ... 117 4.1. Вимоги до АСОЕ рівня організації ... 117 4.1.1. Загальні вимоги ... 117 4.1.2. Вимоги до лічильників електроенергії в складі АСОЕ ... 120 4.1.3. Вимоги до приладів обліку в складі АСОЕ ...122 4.1.4. Вимоги до каналів і протоколів зв'язку між приладами обліку, локальним та центральним устаткуванням збору даних ... 123 4.2. Структура апаратно-програмного комплексу моніторингу штатного режиму електроспоживання організації ...124 4.2.1. Основні складові елементи апаратно-програмного комплексу ...124 4.2.2. Вимірювальний модуль оцифрування напруги ...126 4.2.3. Підсистема обліку електроенергії ... 130 4.3. Інформаційне забезпечення апаратно-програмного комплексу ... 133 4.3.1. Загальна схема взаємодії елементів інформаційного забезпечення ...133 4.3.2. Алгоритми ...135 4.3.3. Програмне забезпечення ...136 4.3.4. Бази даних ...137 4.4. Висновки до четвертого розділу ...138 ВИСНОВКИ ...139 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ... 141 ДОДАТКИ ... 158
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Іванов, І. С. "Удосконалення організації контролю якості продукції на підприємстві". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11208.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти сутності якості продукції, контролю як функції управління якістю на підприємстві, особливості організації контролю якості продукції на промислових підприємствах, а також теоретичні аспекти ефективності контролю якості продукції та шляхи його вдосконалення. Проаналізовано основні показники, що характеризують стан і напрямки розвитку галузі, основні техніко-економічні показники господарської діяльності підприємства, фінансовий стан підприємства, показники фінансових результатів діяльності підприємства, організацію контролю якості продукції підприємства. Запропоновано основні шляхи удосконалення організації контролю якості продукції підприємства. Обґрунтовані конкретні заходи з удосконалення організації контролю якості продукції підприємства.<br>The theoretical aspects of the theoretical essence of product quality, control as a function of quality management at the enterprise, features of organization of quality control of production at industrial enterprises, as well as theoretical aspects of the effectiveness of quality control of products and ways of its improvement are considered in the work. The basic indicators characterizing the state and directions of the industry development, the main technical and economic indicators of the enterprise's economic activity, the financial state of the enterprise, the financial performance indicators of the enterprise, the organization of quality control of the production of the enterprise are analyzed. The basic ways of improvement of the organization of control of quality of production of the enterprise are offered. The concrete measures for improvement of organization of quality control of production of the enterprise are substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Місечко, О. В. "Удосконалення організації контролю якості продукції на підприємстві". Master's thesis, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87138.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто теоретичні та методичні положення організації контролю якості продукції у системі управління виробничим підприємством, а також основні проблеми і шляхи підвищення якості продукції. Автором проаналізовано організаційно-економічну характеристику та стан контролю якості продукції на одному з базових підприємств концерну «Нікмас» ПАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш». Розроблено та обґрунтовано пропозиції щодо підвищення якості продукції на підприємстві, а також удосконалення організації контролю якості продукції.<br>В работе рассмотрены теоретические и методические положения организации контроля качества продукции в системе управления производственным предприятием, а также основные проблемы и пути повышения качества продукции. Автором проанализирована организационно-экономическая характеристика и состояние контроля качества продукции на одном из базовых предприятий концерна «Никмас» ПАО «НПАО ВНИИкомпрессормаш». Разработаны и обоснованы предложения по повышению качества продукции на предприятии, а также усовершенствования организации контроля качества продукции.<br>The theoretical and methodological provisions of the organization of product quality control in the management system of a production enterprise, as well as the main problems and ways to improve product quality have been considered in the thesis. The organizational and economic characteristics and the state of product quality control at one of the basic enterprises of the concern “Nikmas” PJSC “NVAT VNDIkompressormash” have been analyzed by the author. Proposals for improving the quality of products at the enterprise, as well as improving the organization of product quality control have been developed and substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зубачова, Валерія Ігорівна. "Формування та актуалізація системи контролю якості аудиторських послуг на ТОВ «КАПІТАЛ ГРАНД»". Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5380.

Full text
Abstract:
Зубачова В. І. Формування та актуалізація системи контролю якості аудиторських послуг на ТОВ «КАПІТАЛ ГРАНД» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник Н. М. Проскуріна. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 121 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 121 с., 3 розділи, 19 рис., 16 табл., 95 джерел. Об’єкт дослідження: є процес формування, впровадження, функціонування та удосконалення системи контролю якості надання аудиторських послуг суб’єктами аудиторської діяльності. Мета роботи: дослідити теоретико-методичні положення та розробити напрями удосконалення системи контролю якості аудиторських послуг в аудиторській фірмі в умовах змін міжнародних стандартів аудиту, які забезпечать високу довіру до результатів надання аудиторських послуг. Методи дослідження: метод логічного аналізу (при систематизації факторів, які впливають на якість результатів процесу надання аудиторських послуг та розробці критеріїв оцінки якості); метод порівняльного аналізу (при оцінці найбільш прийнятної системи контролю якості, шляхом вивчення зарубіжного досвіду); моделювання (при розробці моделі організації системи контролю якості аудиторських послуг); індукції та дедукції (для уточнення понятійного апарату якості аудиту); порівняльно-правовий (при з’ясуванні рівня регулятивних положень в системі законодавства з аудиту та контролю якості); абстракція та узагальнення (для оброблення одержаного матеріалу у процесі дослідження). Наукова новизна одержаних результатів полягає в удосконаленні теоретичних, методичних і організаційних положень системи контролю якості аудиторських послуг для забезпечення інтересів користувачів в сучасних економічних умовах. У процесі дослідження отримано такі наукові результати, яким притаманна наукова новизна:  уточнено категорії «якість аудиту», як ступеню довіри користувачів аудиторських послуг до професійної, компетентної та незалежної думки аудитора стосовно достовірності інформації, яка відображена в фінансовій звітності;  розроблено документальне забезпечення процесу здійснення внутрішнього контролю за якістю надання аудиторських послуг, що формує підґрунтя для стандартизації аудиторського процесу;  удосконалено модель організації системи контролю якості аудиторських послуг, яка надає можливість визначити основні аспекти для кожного елементу системи контролю якості аудиторських послуг, що необхідно врахувати під час формуванню політики та процедур контролю якості;  визначено напрями розвитку контролю якості аудиторських послуг в Україні, зосередження уваги на яких дасть змогу підвищити рівень контролю якості аудиторських послуг на рівні суб’єктів аудиторської діяльності. За результатами дослідження вперше були запропоновані форми актуалізованих робочих документів для потреб виконання аудиторського завдання; удосконалено внутріфірмову систему організації процесу контролю якості на ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «КАПІТАЛ ГРАНД». Також рекомендовано доповнення до робочих документів з метою покращення автоматизації документування виконаного завдання з аудиту. Практичне значення отриманих результатів полягає в розробці рекомендацій щодо удосконалення системи контролю якості на аудиторській фірмі. Рекомендації, що сформульовані в роботі, спрямовані на поліпшення якості та актуалізації, значне підвищення рівня її автоматизації та аналітичності, створення наукової основи для прийняття ефективних управлінських рішень.<br>EN : Qualifying work contains: 121 pp., 3 sections, 19 fig., 16 tab., 95 references. Object of research: is the process of formation, implementation, operation and improvement of the quality control system of audit services provided by audit entities. Purpose: to investigate the theoretical and methodological provisions and develop ways to improve the quality control system of audit services in the audit firm in the face of changes in international auditing standards, which will ensure high confidence in the results of audit services. Research methods: the method of logical analysis (in the systematization of factors that affect the quality of the results of the process of providing audit services and the development of quality assessment criteria); method of comparative analysis (in assessing the most acceptable quality control system, by studying foreign experience); modeling (when developing a model for organizing the quality control system of audit services); induction and deduction (to clarify the conceptual apparatus of audit quality); comparative law (when clarifying the level of regulatory provisions in the system of legislation on audit and quality control); abstraction and generalization (for processing the material obtained in the research process). The scientific novelty of the obtained results is to improve the theoretical, methodological and organizational provisions of the quality control system of audit services to ensure the interests of users in modern economic conditions. In the process of research the following scientific results were obtained, which are characterized by scientific novelty:  the category of “audit quality” as a degree of trust of users of audit services to the professional, competent and independent opinion of the auditor regarding the reliability of information reflected in the financial statements was specified;  developed documentary support for the process of internal control over the quality of audit services, which forms the basis for standardization of the audit process;  the model of organization of the quality control system of audit services is improved, which provides an opportunity to determine the main aspects for each element of the quality control system of audit services, which must be taken into account when formulating quality control policies and procedures;  Areas of development of quality control of audit services in Ukraine are identified, the focus of which will allow to increase the level of quality control of audit services at the level of audit entities. According to the results of the research, for the first time forms of updated working documents for the needs of the audit task were proposed; the internal system of organization of the quality control process at LLC «CAPITAL GRAND» has been improved. It is also recommended to supplement the working documents in order to improve the automation of documenting the performed audit task. The practical significance of the obtained results is to develop recommendations for improving the quality control system at the audit firm. Recommendations formulated in the work are aimed at improving quality and updating, significantly increasing the level of its automation and analytical, creating a scientific basis for effective management decisions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Організація контролю якості"

1

Кравець, Світлана. Підготовка педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів до розроблення та застосування проектних технологій професійного навчання: тренінг-курс. Полісся, 2018. https://doi.org/10.32835/978-966-655-913-8/2019.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику запропоновано цикл тренінгів для педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, що охоплюють основні елементи організації проектного навчання учнів, а саме: планування, мотивацію, організацію проектного навчання, а також контроль та оцінювання його результатів. Включено тренінг з розвитку особистісних якостей педагога для управління навчальною проектною діяльністю учнів. Навчально-методичний посібник призначений для педагогічних працівників, які запроваджують проектне навчання у професійно-технічних навчальних закладах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Організація контролю якості"

1

Кравцова, Оксана, Ольга Марчук та Ульяна Яненко. "ВПЛИВ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ МОЛОЧНОЇ СИРОВИНИ ЗА МІКРОБІОЛОГІЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ НА ЯКІСТЬ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ". У ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ ТА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВЕТЕРИНАРІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-05.03.2021.agrovet.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!