Academic literature on the topic 'Організація обслуговування туристів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Організація обслуговування туристів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Організація обслуговування туристів"

1

Зеленко, Олена Олександрівна, та Ганна Анатоліївна Козодуб. "ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПОСЛУГ У ТУРИЗМІ ТА У СФЕРІ ГОСТИННОСТІ". Acta Academiae Beregsasiensis: Geographica et Recreatio, № 1 (17 січня 2024): 22–31. http://dx.doi.org/10.32782/2786-5843/2023-1-3.

Full text
Abstract:
У статті досліджено явище екологічної відповідальності та особливості його прояву в сфері туризму та гостинності. Мета дослідження: обґрунтування доцільності впровадження інструментів екологічної відповідальності у діяльність підприємств сфери гостинності та туризму як важливого чиннику формування конкурентоспроможності суб’єктів господарювання в сучасних умовах життєдіяльності вітчизняної туристичної індустрії. Методи дослідження: аналіз, синтез, порівняння та узагальнення, індукція та дедукція, історико-ретроспективний аналіз. Гіпотеза дослідження: припущено, що в основі впровадження складових екологічної відповідальності підприємств вітчизняної індустрії туризму та гостинності має бути покладено сукупність теоретичних засад, історичних, природно-географічних та соціально-економічних передумов і сучасних обставин функціонування даної сфери діяльності в України в умовах воєнного стану. В результаті аналізу ідентифіковано, що поняття екологічної відповідальності є багатоаспектним, розглядається як умовне та безумовне явище та в індустрії туризмі і гостинності проявляється через організацію екологічно-безпечних видів туризму, впровадження «зелених» технологій під час організації та обслуговування туристів, екологічно-свідому поведінку всіх учасників процесу туристичного обслуговування. Підкреслено, що саме заклади розміщення, де турист перебуває найбільше, а, відповідно, прискіпливіше ставиться до пропонованих умов, є первинною ланкою, яка запускає процес екологізації діяльності суб’єктів господарювання в галузі. Наголошено, що не менш важливими є організація курсів підвищення кваліфікації працівників туристичної всієї індустрії та просвітницька робота в сфері екологічної безпеки. Припущено, що найближчі декілька років для туристичної галузі в Україні буде також в пріоритеті волонтерство та солідарний туризм (як прояв екологічної відповідальності всіх учасників туристичного ринку), покликані відновити зруйновані екосистеми та інфраструктурні об’єкти на постраждалих від війни туристичних дестинаціях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ісмайлов, Надір, Дашгін Махамедлі та Гаджі Гасимли. "Організація, розвиток та сучасний стан документообігу з туризму в регіонах (на прикладі Шекі-Загатальського економічного району)". Grani 26, № 2 (2023): 122–27. http://dx.doi.org/10.15421/172336.

Full text
Abstract:
Регіональна бібліотечно-інформаційна діяльність не може успішно розвиватися лише в рамках системи. Налагодження системної взаємодії з іншими органами наукової інформації є однією з найважливіших умов належної організації бібліотечно-інформаційного та бібліографічного обслуговування в централізованій системі. Це й бібліотечно-інформаційне забезпечення у сфері туризму та документообігу, яке є основною складовою бібліотечного фонду. Нині загальновідомо, що навіть найбільша бібліотека не може задовольнити інформаційні потреби читачів, спираючись лише на власні ресурси. Інформаційне забезпечення стає більш ефективним, коли використовуються найновіші джерела.
 Також слід зазначити, що туризм є однією із сфер діяльності, що розвиваються в наш час. Вивчення документообігу є важливим у створенні, формуванні та розвитку інформації в цій галузі. Проведення досліджень на цю тему також має принципове значення (Ismayilov, 2010a). Використання послуг електронного туризму вже широко поширене в більшості розвинених країн з точки зору туризму. Місця, куди люди хочуть поїхати в туристичну поїздку, послуги в них тощо – вони отримують детальну інформацію через Інтернет, обирають місце, яке їм подобається, і оплачують електронним переказом. Забезпечення якісного обслуговування туристів, які приїжджають до нашої країни, залежить від багатьох факторів. У зв'язку з цим слід окремо відзначити роль гідів, гідів-перекладачів в організації туристсько-екскурсійної роботи. Важливе значення в туристичній сфері має екскурсійне обслуговування. Ця послуга, крім інформаційно-інформаційного та пропагандистського засобу, включає також організаційну, посередницьку, торговельну, спортивно-видовищну, а в окремих випадках і оперативно-контрольну діяльність.
 Згідно з «Державною програмою» (2004–2008) соціально-економічного розвитку регіонів Азербайджанської Республіки, республіка поділяється на 10 економічних районів. Одним з них є Шекі-Загатальський економічний район (Ismayilov, K., & Ismayilov, N., 2007). Економічний район включає Шакінський, Гахський, Загатальський, Габалинський, Огузький, Балаканський адміністративні райони. Шаки-Загатальский економічний район розташований в північно-східній частині республіки та сприятливі природно-географічні умови, природні ресурси сприяють економічному розвитку цього регіону, що має позитивний ефект. Економічний район площею 8,96 тис. кв.км займає 10,3% території республіки. За даними 2017 року населення економічного району з чисельністю 616,8 тис. осіб становить 6,5% населення республіки. Основна частина населення проживає в передгір'ях. Розташування області над рівнем моря створило основу для розвитку сільського господарства в економічному районі (Mahammadli, 2022a).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Машіка, Ганна. "ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ ЕКСКУРСІЙ". Innovations and Technologies in the Service Sphere and Food Industry, № 1 (11) (21 лютого 2024): 32–39. http://dx.doi.org/10.32782/2708-4949.1(11).2024.6.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено особливості використання мобільних додатків в організації та проведенні екскурсій. Визначено, що одна з основних переваг мобільних додатків для екскурсійного туризму полягає в тому, що вони можуть забезпечити туристам доступ до інформації про визначні пам’ятки та маршрути. Встановлено, що одними з найпопулярніших мобільних додатків для екскурсійного туризму є TripAdvisor, Viator, Guided Tours, Citymapper. З’ясовано, що до основних особливостей використання мобільних додатків в екскурсійному туризмі можна віднести мобільність, інформаційність, інтерактивність, персоналізацію. Виявлено, що мобільні додатки можуть використовуватися в різних сферах екскурсійного туризму, включаючи туристичні агентства, музеї та історичні пам’ятки, гід-екскурсоводи. Визначено, що використання мобільних додатків в екскурсійному туризмі має ряд переваг, включаючи підвищення якості обслуговування туристів, збільшення кількості туристів, зменшення витрат на обслуговування туристів. Зазначено, що використання мобільних додатків в екскурсійному туризмі має і деякі недоліки, зокрема недостатня інформативність, недостатня інтерактивність, недостатня персоналізація. Встановлено, що мобільні додатки повинні бути інформативними, інтерактивними та персоналізованими, а також доступними для широкого кола туристів, незалежно від їхніх інтересів, мови та віку. Основними перевагами використання мобільних додатків під час ведення екскурсії є покращення орієнтації в просторі, збільшення обсягу інформації, яку можна надати туристам, зроблення екскурсії більш інтерактивною та захоплюючою. Виявлено, що мобільні додатки є ефективним інструментом, який може бути використаний для підвищення ефективності та якості проведення екскурсій. Встановлено, що мобільні додатки сприяють поступовій цифровізації всієї галузі туризму, що дозволяє відмовитися від традиційних носіїв інформації. Виокремлено переваги використання мобільних додатків у туризмі. Виділено труднощі та проблеми використання мобільних додатків з точки зору галузі та споживача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Качала, Софія Віталіївна, Людмила Миколаївна Архипова та Тетяна Віталіївна Гузій. "ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ПРОЕКТУВАННЯ І ДИЗАЙНУ ТУРИСТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ". Ecological Safety and Balanced Use of Resources, № 2(24) (7 лютого 2022): 112–22. http://dx.doi.org/10.31471/2415-3184-2021-2(24)-112-122.

Full text
Abstract:
Принципи сталого розвитку та основи збереження довкілля є пріоритетом розвитку туристичної індустрії, тому готелі повинні пропагувати відповідальне ставлення до довкілля серед відпочиваючих, відновлювати екосистеми та використовувати перероблені матеріали. Мета роботи полягає у створенні проекту та бізнес-плану екологічного 5-зіркового готельно-ресторанного комплексу у Буковелі з урахуванням інноваційних технологій для гарантування безпечного перебування гостей на території комплексу. Екоготель – це заклад тимчасового розміщення, що, з одного боку, надає туристам широкий спектр послуг, а з іншого – зводить до мінімуму негативний вплив на довкілля. Екологізація готельних послуг у сучасних умовах набуває великого значення у зв’язку з необхідністю збереження довкілля, зростанням попиту туристів на екологічно безпечні послуги і товари Відповідно до поставленої мети визначено такі завдання роботи: обґрунтувати вибір території для комплексу; охарактеризувати функціональну організацію комплексу; створити ландшафтний дизайн обраної території комплексу; розробити планувальну організацію житлового фонду; обґрунтувати планування адміністративних приміщень та зони культурно-побутового обслуговування; розробити бізнес-план проекту. Для досягнення поставленої в роботі мети використано такі методи: аналіз і синтез, метод теоретичного узагальнення, систематизація вітчизняної та зарубіжної літератури, метод експертних оцінок, розрахунковий метод, моделювання, проектування. Вперше розроблено проект готелю екологічного спрямування з урахуванням новітніх технологій, які можуть забезпечити безпеку туристів під час перебування на відпочинку. Результати дослідження можуть бути використані для задоволення зростаючого попиту туристів на розміщення у комфортних та безпечних умовах на курорті Буковель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

СИДОРУК, С. В. "ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У СУЧАСНОМУ ГОТЕЛЬНО- ТУРИСТИЧНОМУ ПРОСТОРІ". Товарознавчий вісник 2, № 15 (2022): 114–23. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-16-10.

Full text
Abstract:
Мета. Провести змістовну експертизу послуг для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели») у сучасному економічному просторі.
 Методика. Для дослідження використані такі методи: порівняння, узагальнення, конкретизація, класифікація, синтезу та аналізу, моделювання.
 Результати. Створення умов для забезпечення доступності туристичних послуг виходить сьогодні на одне з перших місць у системі стратегічних цілей розвитку туризму багатьох країн. У зв’язку з цим теоретичні та методичні проблеми сфери послуг для людей з інвалідністю усе активніше розглядаються дослідниками.
 Проте для адаптації людей з обмеженими можливостями є недостатньо розвинена інфраструктура у регіонах країни та недосконала система транспортного обслуговування туристів, це спричиняє суттєві бар’єри при споживанні послуг туристичного характеру. Ці фактори стають на заваді швидкому піднесенню та поширенню туристичного іміджу регіонів країни з позиції використання людьми з обмеженими можливостями (далі назва
 «Мобільні ангели»), тим самим негативно впливають на збільшення потоку туристів у країну. Тому на сьогодні актуальним завдання сфери туристичного бізнесу є привернути увагу Мобільних ангелів до повноцінного споживання послуг туристичної сфери.
 Люди з обмеженими можливостями мають однакове право на відпочинок та такий самий інтерес до туристичних послуг, як і інші, тільки в силу свого фізичного стану вони потребують більш ретельного підходу до його організації. Важливе значення має безпосередньо практика організації та проведення таких заходів, для яких в Україні в цілому мається значний туристичний потенціал, наявні висококваліфіковані екскурсоводи і низький рівень спеціалізованої інфраструктури придатний для цієї категорії потенційних туристів.
 У статті розкрито змістовну характеристику експертизи послуг для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели»); проаналізовано готельні номери на прикладі accessible room для людей з обмеженими можливостями; проведено оцінку доступності готельних закладів для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели»); сформовано стратегію організації доступних подорожей для людей з обмеженими можливостями; запропоновано заходи щодо організації послуг для людей з обмеженимиможливостями. Ідея проекту Wheelmap народилася, коли кільком друзям набридло їхати до одного місця лише тому, що там є пандус.
 Наукова новизна. Обґрунтовано створення умов для забезпечення доступності готельних послуг через систему: Wheelmap, організацію присадибної ділянки (клумби) Terraform для людей з обмеженими можливостями при готельних закладах.
 Практична значимість. На основі спосте ре же нь і дослідже ння фа ктів, може мо стве рджува ти, інтерактивна карта працює за принципом відкритої бази даних - її може додавати та змінювати кожен. Більшість об'єктів та важливих об'єктів позначені на міському плані - користувачеві потрібно лише позначити їх, таким чином повідомляючи про наявність чи недоступність людей на інвалідних візках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

КАЛІНІЧЕНКО, Сергій, Андрій ГРІБІНИК та Андрій АВРЯТА. "ВПЛИВ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРИЗМУ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (30 березня 2023): 133–38. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2023-7-19.

Full text
Abstract:
Науково-технічний прогрес визначає напрями соціально-економічного розвитку. Сфера послуг активно впроваджує інноваційні рішення, пов'язані із цифровими технологіями. Розвиток телекомунікаційних мереж та інформаційних технологій докорінно змінив діяльність підприємств сфери туризму та гостинності: основні процеси стали автоматизованими та можуть контролюватись у дистанційному режимі, обсяги даних зберігаються у цифровому вигляді, час обробки запитів та виконання операцій мінімізовано. Питання інноваційного розвитку для кожної організації актуальне, оскільки велика конкуренція у цій галузі змушує учасників туристського ринку знаходити, розробляти та вводити цифрові рішення у свою діяльність. Інформаційні технології в даній сфері відіграють важливу роль, оскільки вони можуть докорінно змінювати методичну, інформаційну та технологічну складові управлінських, виробничих та маркетингових процесів та виконувати їх на вищому, більш результативному рівні. Існуючі цифрові рішення спрямовані на 1) дослідження споживчого попиту та індивідуалізацію обслуговування, орієнтуються на враження як важливий ефект, що забезпечує лояльність туриста до певного підприємства чи бренду; 2) зміна технологій обслуговування; 3) формування нових видів послуг чи продуктів. Стаття присвячена впровадженню цифрових технологій у сфері туризму, зумовленим зростаючими потребами людини у комфорті та безпеки обслуговування, швидкості отримання необхідних послуг та інформації. Подальший розвиток технологій позбавить туристів від турбот під час відпочинку і дасть змогу повністю зануритися в подорож. Світ змінюється, і користування розумними гаджетами або спеціальними програмними додатками означає можливість насолоджуватися комфортом, який дають інновації та актуальні сервіси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миронов, Ю. Б., та О. Р. Сватюк. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ІНДУСТРІЇ ТУРИЗМУ ТА ДОЗВІЛЛЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 73 (4 вересня 2023): 86–92. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-73-13.

Full text
Abstract:
Управління ризиками підприємств індустрії туризму та у сфері дозвілля – це процес визначення, аналізу, оцінювання та контролю ризиків, пов’язаних із їх діяльністю. Це важливий елемент стратегії управління бізнесом, оскільки дозволяє підприємствам мінімізувати втрати і зберегти свою репутацію. У статті розглядаються поняття ризику, джерела виникнення ризиків підприємств сфери туризму та організації дозвілля. Аналізуються ризики, які виникли внаслідок пандемії COVID-19 та воєнного стану в Україні. Визначено, що успіх вирішення проблем ризиків залежить від ефективної системи управління ними. Ця система має свою специфіку та спрямована на розробку певних дій із мінімізації впливу ризиків, їх виявлення та контролю. Система управління ризиками підприємств, які надають послуги туризму та організації дозвілля, – це комплекс заходів, що мають на меті забезпечити безпеку підприємства, його співробітників, а також туристів, рекреантів, інших клієнтів, зменшити наслідки негативних подій. Доводиться, що управління ризиками повинно бути спрямоване на забезпечення якісних туристичних та дозвіллєвих послуг, які відповідають вимогам споживачів та мають високу якість. Для досягнення цієї мети необхідно забезпечувати якість послуг та забезпечувати високий рівень обслуговування. Також важливим є забезпечення доступу до інформації про ризики та заходи, що були прийняті для їх зменшення. Це допоможе туристам зробити правильний вибір послуг та забезпечить їхню безпеку. Одним з ключових аспектів формування системи управління ризиками у сфері туризму та дозвілля є забезпечення належного контролю за діяльністю туристичних підприємств та організацій, котрі працюють у сфері організації дозвілля. Контроль має бути спрямований на попередження ризиків та забезпечення безпеки клієнтів. Належне оцінювання операційних, фінансових і юридичних ризиків може допомогти підприємствам приймати обґрунтовані рішення про те, як найкраще керувати своїми операціями, водночас забезпечуючи клієнтам приємні враження під час відвідування місця призначення або участі в діяльності, яку пропонує їхній бізнес. Ефективне управління ризиками також дозволить підприємствам залишатися успішними й прибутковими за різних ринкових умов. Для досягнення цієї мети необхідно розробляти ефективні стратегії управління ризиками та плани дій у випадку їх виникнення, забезпечувати належну підготовку персоналу та необхідну якість туристичних послуг і послуг дозвілля.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бенецький, С. "Щодо особливостей договору про надання туристичних послуг за цивільним законодавством України". Юридичний вісник, № 1 (7 серпня 2020): 274–79. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1633.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що туристична галузь є третьою за прибутковістю галуззю серед усіх інших галузей світової економіки. Крім того, для економіки багатьох інших держав вона є базовою. Кількість туристичних компаній постійно збільшується.
 Договір надання туристичних послуг посідає одне із центральних місць у туризмі, у тому числі міжнародному. На відміну від неорганізованої туристської поїздки, регламентованої безліччю різноманітних цивільно-правових договорів, що укладаються туристом із виконавцями окремих послуг, для здійснення організованої туристської поїздки досить укладення одного договору з туристського обслуговування з особою, яка перебирає на себе зобов'язання щодо надання туристичного обслуговування.
 Основними сегментами ринку туристичних послуг є корпоративний туризм, під яким розуміють організацію ділових поїздок і відпочинку співробітників різних компаній. Він почав розвиватися водночас із появою в Україні великих іноземних і спільних підприємств; індивідуальний туризм - організація відпочинку за індивідуальною програмою, а також організація VIP перевезень; масовий туризм - туристичні поїздки за кордон, а також усередині країни за стандартними турпаке-тами. Усе більш популярні такі нові категорії, як екологічний та екстремальний туризм, а також упевнено розвивається сектор молодіжного і студентського туризму.
 Для задоволення попиту на перерахованих сегментах туристичного ринку найдоцільніше використовувати повітряний транспорт, оскільки швидкість доставки пасажирів і протяжність маршрутів відіграють тут визначальну роль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лисюк Т.В., Матвійчук Л.Ю. та Лепкий М.І. "ІННОВАЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Економічний форум 1, № 3 (2021): 78–87. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-11.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто структуру сучасної системи інноваційних інформаційних технологій, що використовується в туристичних підприємствах.
 Наголошено, що використання інформаційних інноваційних технологій у кожному окремому сегменті туристичної індустрії, таких як готелі, бронювання квитків, створення спеціалізованих туристичних продуктів, взаємопов’язане з усіма іншими. Водночас сучасні інформаційні інноваційні технології дають змогу не тільки автоматизувати процес організації туристичних об’єктів, але й процес прийняття управлінських рішень та надання туристичних послуг.
 Висвітлено найбільш дієві інноваційні інформаційні технології у туристичному бізнесі. Визначено роль і місце інноваційних інформаційних технологій туристичних підприємств. Описані найбільші туристичні підприємства в Україні, які намагаються використовувати сучасні інноваційні інформаційні технології.
 Для керівників сучасних підприємств і організацій туристичної галузі використання сучасних інноваційних інформаційних технологій дає змогу: контролювати продуктивність праці і результативність бізнес-процесів; підвищити інвестиційну привабливість туристичного підприємства; швидко виявляти «вузькі місця» в управлінні процесами на туристичних підприємствах; підвищити якість обслуговування і надання послуг; підвищити доступність туристичних послуг; прискорити впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій; розвивати підприємства туристичної галузі шляхом активізації процесів інтеграції між сервісними організаціями і туристичними підприємствами. Успішне функціонування туристичних підприємств на ринку туристичних послуг практично неможливе без використання сучасних інформаційних технологій, оскільки вони дають змогу прискорити процес прийняття управлінських рішень і отримувати інформацію в найкоротші терміни про доступність транспортних засобів та можливості розміщення туристів, забезпечують швидке резервування та бронювання місць, а також автоматизацію рішення допоміжних завдань під час надання туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коцан, Наталія, Роман Коцан та Роман Мазурець. "ПРОЄКТ ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ ФРАНЦІЄЮ «ФРАНЦУЗЬКА ФЕЄРІЯ»". Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, № 1 (12) (28 червня 2022): 76–85. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2022-01-76-85.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання розробки культурно-пізнавальних туристич- них маршрутів. На основі даних, отриманих із наукової та методичної літератури, визначено особливості проведення культурно-пізнавальних турів для окремих категорій туристів, розкрито методику їх організації. Указано на необхідність та перспективи реалізації нових культур- но-пізнавальних туристичних маршрутів. Представлено розроблений авторами проєкт культурно-пізнавального туристичного маршруту «Французька феєрія», який проходить по лінії Львів–Париж–Руан– Кан–Мон-Сен-Мішель–Орлеан–Париж–Львів. Перед розробкою цього туристичного маршруту здійснено аналіз діяльності фірм-конкурентів щодо постачання на туристичний ринок культурно-пізнавальних турів до Франції. У процесі проєктування нового туристичного продукту культурно-пізнавальної спрямованості обрано тему, що стосується історичного минулого Франції, і мету, яка включає ознайомлення турис- тів з історією країни, основними пам’ятками архітектури та сучасними об’єктами, а також відвідування найбільш значущих міст, що зіграли значну роль у становленні й розвитку Франції. Створено концепцію нового турпродукту, наповнено його конкретними споживчими властивостями, які відповідають попиту цільового ринку. Відповідно до мети подорожі, обрано пункти маршруту, що дають можливість забезпечити різнома- нітність програми перебування. Оцінено клас гостинності та транспортну доступність обраних пунктів маршруту. Виявлено оптимальний маршрут подорожі й розроблено його схему. Після розробки маршруту складено план подорожі, який відображає головне пізнавальне завдання туру. Сформульовано параметри інфраструктурних об’єктів і цільових груп нового туристичного маршруту. Докладно схарактеризовано екскурсійні об’єкти, місця з багатою культурно-історичною спадщиною, що включені до цього маршруту. Розраховано приблизну вартість туру. Під час розрахунків ураховано характер попиту, розвиненість ринку туристич- них послуг у країні, пакет послуг туру, вартість транспортних перевезень і готельного обслуговування. Обґрунтовано доцільність розроблення нового культурно-пізнавального туристичного маршруту по Франції. Проаналізовано значення новоствореного маршруту для збільшення туристичного попиту на тури по Франції. Під час розробки культурно- пізнавального туристичного маршруту по Франції вдосконалено навички роботи з технології туристичної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Організація обслуговування туристів"

1

Самохвалов, О. Ю. "Забезпечення ефективності транспортного обслуговування туристів (на прикладі ТОВ «Анекс Тур»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Samokhvalov.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі досліджено особливості транспорту і транспортної системи в туризмі, вивчено організацію безпеки туристів під час туристичних подорожей. Проаналізовано загальні напрями діяльності туристичної фірми ТОВ «Анекс Тур», проаналізувана фінансово-економічна діяльність ТОВ «Анекс Тур», досліджено організацію транспортного обслуговування клієнтів туроператора «Анекс Тур». Запропоновані шляхи Оптимізації транспортного обслуговування у TOB «Анекс Тур» завдяки використанню послуг low-cost перевізників. Економічно обґрунтоване введення послуги бронювання авіаквитків low-cost компаній на ТОВ «Анекс Тур».<br>The paper examines the features of transport and the transport system in tourism, examines the organization of tourist safety during tourist trips The general activities of the travel company Anex Tour LLC are analyzed, the financial and economic activities of ANEX Tour are analyzed, and the organization of transport customer service of the Anex Tour tour operator is investigated» Ways to optimize transport services in TOB "Anex tour" through the use of low-cost carriers ' services are proposed. Economically justified introduction of the low-cost airline ticket booking service for Anex Tour.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

О, Сироткіна В. "Напрями організації обслуговування груп туристів (на прикладі готелю «Premier Geneva Hotel»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Syrotkina.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні засади організації обслуговування груп туристів на підприємствах готельного господарства. Розкрито зміст основи організації прийому та розміщення туристів в готелі, поняття і функції служб прийому і розміщення. Також досліджено світовий досвід ефективного розміщення туристичних груп в готельному бізнесі. Досліджено стан розвитку видів туризму та потенціалу міста як туристичного центру. Надано характеристику готелю «Premier Geneva Hotel», проаналізовано його основні показники господарсько–економічної діяльності в динаміці, охарактеризовано продукт готелю. Детально вивчено та оцінено технологію обслуговування груп туристів в готелі «Premier Geneva Hotel».<br>The theoretical bases of the organization of service of groups of tourists at the enterprises of hotel economy are considered in the work. The content of the basis of the organization of reception and accommodation of tourists in the hotel, the concept and functions of reception and accommodation services are revealed. The world experience of effective accommodation of tourist groups in the hotel business is also studied. The state of development of types of tourism and the potential of the city as a tourist center is studied. The characteristics of the hotel "Premier Geneva Hotel" are given, its main indicators of economic activity in dynamics are analyzed, the product of the hotel is characterized. The technology of servicing groups of tourists in the Premier Geneva Hotel has been studied and evaluated in detail.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Базик, Ю. О. "Удосконалення організації надання послуг у сфері лікувально-оздоровчого туризму (на прикладі санаторію «Куяльник»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Bazyk.pdf.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто сутність та особливості розвитку лікувально-оздоровчого туризму; досліджено комплекс послуг, надаваних закладами санаторно-курортного профілю; вивчено світовий та вітчизняний досвід організації лікувально-оздоровчого туризму. В аналітичній частині розглянуто організаційно-економічну характеристику діяльності санаторію «Куяльник»; досліджено комплекс послуг, надаваних у цьому санаторії; зроблено аналіз динаміки виробничо-економічної діяльності санаторію «Куяльник». Внесені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації надання послуг в санаторії «Куяльник». Зроблено економічне обґрунтування впровадження пропонованих заходів.<br>The essence and features of development of medical and health tourism are considered in the work; the complex of services provided by establishments of sanatorium-resort profile is investigated; the world and domestic experience of the organization of medical and improving tourism is studied. In the analytical part the organizational and economic characteristic of activity of sanatorium «Kuyalnik» is considered; the complex of services provided in this sanatorium is investigated; the analysis of dynamics of production and economic activity of sanatorium «Kuyalnik» is made. Proposals were made to improve the organization of services in the sanatorium «Kuyalnik». The economic substantiation of implementation of the offered measures is made.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Організація обслуговування туристів"

1

"Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості". У Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості. Державний торговельно-економічний університет, 2025. https://doi.org/10.31617/k.knute.2025-04-18.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей Всеукраїнської студентської наукової конференції «Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості» висвітлено актуальні питання розвитку сфери туризму та гостинності, землеустрою, ресторанних і крафтових технологій, культури та спорту, а саме: потенціалу та перспективінноваційних напрямів розвитку туристичних дестинацій; трендів організації глемпінгів, кінотуризму в Україні та переосмислення концепції транспортного обслуговування туристів; організації діяльності туристичних підприємств України в умовах воєнного часу; інноваційного розвитку креативних індустрій; сучасних гастрономічних трендів із використанням крафтових та ресторанних технологій; новітніх дизайн-трендів в організації приміщень; технологічних рішень у землеустрої; цифрових технологій розвитку спортивного менеджменту. Призначено для практичних та наукових працівників індустрії туризму, гостинності, землеустрою, культури та спорту, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти. Матеріали друкуються в авторській редакції. За зміст матеріалів відповідають автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку". У Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-05-28.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей Всеукраїнської студентської наукової конференції «Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку» висвітлено актуальні питання розвитку туризму, культури та спорту, зокрема: потен- ціалу та перспектив інноваційних напрямів розвитку туристичних дестина- цій; трендів організації глемпінгів, кінотуризму в Україні та переосмис- лення концепції транспортного обслуговування туристів; організації діяль- ності туристичних підприємств України в умовах воєнного стану; іннова- ційного розвитку креативних індустрій; новітніх дизайн-трендів у органі- зації приміщень; цифрових технологій розвитку спортивного менедж- менту; відновлення та реабілітації військовослужбовців. Видання розраховано на практичних та наукових працівників індустрії туризму, культури та спорту, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!