Academic literature on the topic 'Оцінка середовища'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Оцінка середовища.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Оцінка середовища"

1

Hrebenyuk, D. "АНАЛІЗ МЕТОДІВ РОЗПОДІЛЕННЯ РЕСУРСІВ У СЕРЕДОВИЩАХ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, № 52 (2018): 98–103. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.098.

Full text
Abstract:
Існуючі в хмарних обчислювальних середовищах підходи до початкового виділення і подальшого розподілу ресурсів можна розділити на 3 типи: ручне призначення ресурсів, планування ресурсів диспетчером хмарного обчислювального середовища і планування ресурсів середовищем віртуалізації. Хмарні обчислювальні середовища мають особливості, які створюють специфіку розподілу ресурсів в такому середовищі. Деякі елементи цієї проблематики є спільними з проблемами систем віртуалізації, а деякі мають особливості, характерні для хмарних обчислювальних середовищ. У середовищах віртуалізації проблема планування та оптимізації використання ресурсів вирішується двома способами: перерозподіл ресурсів адміністратором середовища віртуалізації вручну; автоматичне планування ресурсів з використанням методів розподіленого виділення ресурсів DRS (Distributed Resource Scheduling) і розподіленого управління енергоспоживанням DPM (Distributed Power Management). У різних середовищах віртуалізації DRS і DPM працюють по-різному, однак початкова логіка роботи зберігається. Предметом статті є дослідження проблематики розподілення ресурсів у середовищах віртуалізації та у хмарних обчислювальних середовищах. Метою є оцінка існуючих методів розподілення ресурсів у віртуальних середовищах, виявлення їх відповідності до обов’язкових характеристик хмарних обчислень. Завдання: проаналізувати існуючі методи розподілення ресурсів у середовищах віртуалізації та хмарних обчислювальних середовищах, визначити їх переваги і недоліки. За результатами порівняльного аналізу можна зробити висновок, що методи, які найчастіше застосовуються в хмарних обчислювальних середовищах, дуже примітивні, і завдання розподілу ресурсів в хмарному середовищі може бути більш ефективно вирішено тими ж методами, що використовуються в середовищах віртуалізації. Висновки. Недоліком кожного з проаналізованих методів є те, що потреби застосунків, які працюють всередині екземплярів, враховуються тільки в контексті необхідних обсягів процесорного ресурсу, оперативної пам'яті і наявності вільного дискового простору. При цьому не враховується специфіка роботи застосунків, а також те, як з цим застосунком будуть розділяти ресурси вже розгорнуті на тих же хостах екземпляри. Таким чином, не завжди має місце вибір оптимального хоста / ресурсу зберігання для розміщення екземпляру, що призводить до істотного зниження продуктивності застосунків і ефективності використання «хмарного» ресурсу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Oleksiichenko, Nadiia, та Nadiia Gatalska. "Особливості впливу середовища на оцінювання естетичних якостей паркових пейзажів: теоретичні та прикладні аспекти". Наукові праці Лісівничої академії наук України, № 17 (25 жовтня 2018): 72–84. http://dx.doi.org/10.15421/411822.

Full text
Abstract:
Наведено спектр досліджень естетичного оцінювання ландшафту із залученням респондентів (42 особи), які здійснено упродовж 2017-2018 рр. безпосередньо в парковому середовищі та із застосуванням фотографій. Враховуючи різні методологічні підходи та за результатами порівняльного аналізу особливостей сприйняття пейзажів паркового середовища, виявлено взаємозв’язки між естетичною оцінкою паркового ландшафту та ознаками, які впливають на її формування.
 За результатами узагальнень теоретичних та практичних наукових робіт виявлено принципову різницю у методології досліджень естетики паркових ландшафтів із залученням респондентів. Ключовим методологічним питанням дослідження естетики паркового середовища є визначення способу проведення досліджень – натурний, або заміщення.
 Встановлено, що за умов оцінювання паркового середовища безпосередньо в парку оцінка знижується порівняно з фотографіями. За аналізом частоти згадувань ознак та характеристик, які позитивно впливають на естетику пейзажів Маріїнського парку, визначено їх подібність упродовж різних сезонів за умов проведення оцінювання в середовищі та суттєві відмінності під час застосування фото. Отримані результати можуть бути свідченням подібності сприйняття паркового середовища упродовж року безпосередньо в парку. Поряд із тим, виявлено суттєві відмінності у частоті згадувань низки ознак у межах кожного сезону за умов застосування різних способів досліджень. Незважаючи на суттєву різницю у частоті згадувань ознак паркового середовища за різних умов та способів проведення досліджень, встановлено, що сила впливу конкретної ознаки на естетичні якості пейзажів не визначає її факторну вагу в оцінці, однак пов’язана із нею. Окрім того, виявлено ознаки, вплив яких на естетичну оцінку паркового середовища є суттєвим.
 Застосування фотографій є доцільним для визначення сприйняття колориту та образно-символічної структури пейзажів паркового середовища відвідувачами, а оцінювання впливу насаджень та архітектурних компонентів на естетичні якості пейзажів варто проводити безпосередньо в парку. Оцінювання задоволеності відвідувачів парку станом його компонентів можна здійснювати із застосуванням фотографій, або безпосередньо в парку за комфортних для людини умов (весняно-літній період).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Стадник, Світлана. "ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ РЕГБІ-КЛУБУ «ОЛІМП» ХАРКІВ". Слобожанський науково-спортивний вісник 3(77), № 3(77) (2020): 62–67. http://dx.doi.org/10.15391/2020-3.009.

Full text
Abstract:
Мета: визначити особливості маркетингової діяльності регбі-клубу «Олімп» для подальшого її удосконалення. Матеріал і методи: за допомогою PEST-аналізу охарактеризовано вплив зовнішнього середовища на діяльність регбі-клубу «Олімп». За допомогою SWOT-аналізу виявлено можливості та загрози зовнішнього середовища та сильні і слабкі сторони внутрішнього середовища регбі-клубу «Олімп». Опитування проводилось серед 10 організаційно-управлінських працівників регбі-клубу «Олімп» Харків з метою визначення думки респондентів щодо різноманітних аспектів його діяльності, а також серед 25 спортсменів-регбістів клубу з метою виявлення потреб та пріоритетів, мотивації гравців команди. Результати: обґрунтовано необхідність маркетингової стратегії, процес розробки якої у нашому дослідженні включав 3 етапи: аналіз зовнішнього та внутрішнього середовищ клубу; формування цілей, основних напрямків та маркетингового комплексу; реалізація та оцінка маркетингової стратегії. Проаналізовано організаційну структуру регбі-клубу «Олімп», його логотип, проведено аналіз маркетингових комунікацій клубу. Висновки: за результатами власних досліджень розроблено маркетингову стратегію регбі-клубу «Олімп» та план її практичної реалізації. Результати експертної оцінки свідчать, що запропонована нами маркетингова страте- гія має високу очікувану ефективність, науково обґрунтована та реальна для виконання. Ключові слова: регбі-клуб, маркетинг, стратегія, план, маркетингове середовище, маркетингова діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Стадник, Світлана. "ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ РЕГБІ-КЛУБУ «ОЛІМП» ХАРКІВ". Слобожанський науково-спортивний вісник 77, № 3 (2020): 62–67. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-3.009.

Full text
Abstract:
Мета: визначити особливості маркетингової діяльності регбі-клубу «Олімп» для подальшого її удосконалення. Матеріал і методи: за допомогою PEST-аналізу охарактеризовано вплив зовнішнього середовища на діяльність регбі-клубу «Олімп». За допомогою SWOT-аналізу виявлено можливості та загрози зовнішнього середовища та сильні і слабкі сторони внутрішнього середовища регбі-клубу «Олімп». Опитування проводилось серед 10 організаційно-управлінських працівників регбі-клубу «Олімп» Харків з метою визначення думки респондентів щодо різноманітних аспектів його діяльності, а також серед 25 спортсменів-регбістів клубу з метою виявлення потреб та пріоритетів, мотивації гравців команди. Результати: обґрунтовано необхідність маркетингової стратегії, процес розробки якої у нашому дослідженні включав 3 етапи: аналіз зовнішнього та внутрішнього середовищ клубу; формування цілей, основних напрямків та маркетингового комплексу; реалізація та оцінка маркетингової стратегії. Проаналізовано організаційну структуру регбі-клубу «Олімп», його логотип, проведено аналіз маркетингових комунікацій клубу. Висновки: за результатами власних досліджень розроблено маркетингову стратегію регбі-клубу «Олімп» та план її практичної реалізації. Результати експертної оцінки свідчать, що запропонована нами маркетингова стратегія має високу очікувану ефективність, науково обґрунтована та реальна для виконання. Ключові слова регбі-клуб, маркетинг, стратегія, план, маркетингове середовище, маркетингова діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кудрявицкая, Алина, та Екатерина Карабач. "ФАКТОРЫ РИСКА ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ НАСЕЛЕНИЯ". SWorldJournal, № 10-01 (30 листопада 2021): 52–55. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2021-10-01-040.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кудрявицкая, Алина, та Екатерина Карабач. "ФАКТОРЫ РИСКА ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ НАСЕЛЕНИЯ". SWorldJournal, № 10-01 (30 листопада 2018): 52–55. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-10-01-040.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Neyko, I. S., та O. V. Kolchanova. "Адаптивність та особливості росту сортів тополі в умовах Поділля". Scientific Bulletin of UNFU 28, № 7 (2018): 53–56. http://dx.doi.org/10.15421/40280711.

Full text
Abstract:
Досліджено особливості укорінення та росту сортів тополі. Всього вивчено 10 сортів тополі української та зарубіжної селекції, для яких характерна різна інтенсивність росту в умовах Харківщини. Використано живці таких культиварів: 'Версія', 'Волосистоплода', 'Константа', 'Львівська', 'Новоберлінська', 'Ноктюрн', 'Перспективна', 'Російська', 'Слава України', 'Стрілоподібна'. Оцінено вплив умов середовища (типів лісорослинних умов) на здатність до укорінення та ріст сортів тополі. Для оцінювання взаємодії сорт – середовище розраховано індекси: ековаленсія Вріске, показник стабільності Шукля, ранжування генотипів за стійкістю до середовища, показник стабільності Канга. Комплексна оцінка перспективності сорту включала показники укорінення, енергії росту та адаптивності до умов середовища. За результатами досліджень виявлено, що найоптимальнішими для вирощування тополі є умови сирого груду (D4). Найвищою енергією росту на найбільш зволожених ґрунтах відрізнялися сорти 'Львівська', 'Новоберлінська' та 'Версія'. В умовах мінімального зволоження за висотою переважали культивари: 'Волосистоплода', 'Львівська' і 'Константа'. За комплексною оцінкою щодо здатності до укорінення, інтенсивності росту та адаптивності до умов середовища найперспективнішими є сорти 'Львівська' та 'Новоберлінська'. Сорт 'Волосистоплода' доцільно використовувати як один із найстійкіших у посушливих умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Antonenko, A. M., O. P. Vavrinevych, S. T. Omelchuk та V. G. Bardov. "ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ ІНСТИТУТУ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ В КУРС ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «ГІГІЄНА ТА ЕКОЛОГІЯ»". Медична освіта, № 2 (31 травня 2019): 51–54. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.2.9936.

Full text
Abstract:
У медичній науці в останні роки набули значного розвитку гігієнічні методи, що пов’язані з оцінкою ризику впливу факторів навколишнього середовища на здоров’я людини. Саме тому майбутнім медикам важливо володіти різноманітними методиками оцінки ризику для здоров’я людини. Метою дослідження було поділитися досвідом впровадження результатів науково-дослідної роботи Інституту гігієни та екології в курс викладання дисципліни «Гігієна та екологія» на базі гігієнічних кафедр НМУ імені О. О. Богомольця. У роботі використано методи аналізу, синтезу та систематизації інформації, статистичні методи. На практичних заняттях з теми «Гігієнічна оцінка потенційного ризику впливу факторів навколишнього середовища на організм людини та здоров’я населення» студенти мають можливість ознайомитись із розробленою нами методикою інтегральної оцінки потенційної небезпеки впливу пестицидів на організм людини при вживанні контамінованої води. Вони вирішують ситуаційні задачі з оцінки та прогнозування ризику шкідливого впливу на організм людини при вживанні контамінованої пестицидами води, дають рекомендації з профілактики такого впливу. Таким чином, ми розробили та впровадили в курс викладання дисципліни «Гігієна та екологія» методику інтегральної оцінки ризику для здоров’я людини при вживанні контамінованої пестицидами води. Ознайомлення майбутніх лікарів із сучасними підходами до оцінки шкідливих і небезпечних факторів навколишнього середовища є важливою частиною їх навчання, що виводить його на європейський рівень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Yakymchuk, A. Yu, O. L. Kardash та O. F. Yakymchuk. "ОЦІНЮВАННЯ СТАНУ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ НА ОСНОВІ ТАКСОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, № 90 (2020): 260. http://dx.doi.org/10.31713/ve2202024.

Full text
Abstract:
Концепція сталого розвитку ґарантує безпечне для життя і здоров’я населення навколишнє середовище. Оцінка стану навколишнього середовища підтверджується аналізом фактичних показників екологічної безпеки, що проведено у даному науковому дослідженні. Особлива увага відведена таким важливим показникам екологічної безпеки, як лісовідновлення, впровадження ресурсозберігаючих, маловідходних, безвідходних інновацій промисловими підприємствами України, витрати на збереження біорізноманіття і середовища існування, тощо. Запропоновано шляхи усунення недоліків у методиці оцінки рівня екологічної безпеки України. Проаналізовано стан екологічної безпеки у країнах Європейського Союзу та визначено нові тенденції її удосконалення на національному рівні відповідно до концепції сталого розвитку. Здійснено аналіз основних індикаторів екологічної безпеки, задля приведення індикаторів до безвимірності проведено їх стандартизацію з урахуванням характеру їхнього впливу на інтегральний індикатор безпеки, розраховано таксономічний показник рівня екологічної безпеки, який комплексно характеризує вплив змін значень індикаторів на сукупний стан економічної безпеки України. У даній статті розглянуто перспективи підвищення рівня екологічної безпеки України відповідно до європейських нормативів і стандартів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

МАРТИНЮК, Олександр. "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРО-ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА GOOGLE CLASSROOM ДЛЯ КОНТРОЛЮ РІВНЯ ЗНАНЬ УЧНІВ З ФІЗИКИ". Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (квітень 2020): 176–84. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-176-184.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто окремі аспекти впровадження ІТ технологій в освіті. Описано наявні ризики застосування сучасних пристроїв та програм у щоденній діяльності дитини. Також на основі досліджень зроблено висновки щодо позитивного впливу ІТ-технологій при їхньому використанні в процесі навчання для дітей різного віку, зокрема підлітків. Проаналізовано напрями впровадження хмарних технологій в освітній процес, розглянуто типи хмарних сервісів та їхні переваги перед наявними освітніми засобами. Розглянуто шляхи використання хмарних середовищ та сервісів для контролю успішності учнів. Описано функціональні можливості хмаро-орієнтованого середовища Google Classroom як спеціально розробленого в освітніх цілях сервісу. Сформовано список необхідних вимог для використання GoogleClassroom при оцінюванні знань. Також запропоновано дії, які повинен виконувати учитель при формуванні, розсиланні та перевірці контрольних робіт з допомогою цього середовища. Подано сценарій виконання контрольної роботи учнем та надсилання результату вчителеві. Проаналізовано можливі позитивні та негативні аспекти впровадження такого способу оцінювання знань учнів. Вказано перспективні напрями продовження дослідження. Ключові слова. хмаро-орієнтоване навчальне середовище, оцінка знань, фізика
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Оцінка середовища"

1

Пантелєєв, Михайло Сергійович. "Оцінка рівня мінливості середовища". Thesis, Аналітичний центр "Нова Економіка", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40240.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шматько, Наталія Михайлівна. "Оцінка рівня мінливості середовища промислового підприємства". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25936.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Каленюк, В. В., та Ю. О. Руденко. "Оцінка конкурентного середовища ринку паливо-мастильних матеріалів". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4442.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Любчак, Володимир Олександрович, Владимир Александрович Любчак та Volodymyr Oleksandrovych Liubchak. "Оцінка функціональної ефективності телекомунікаційного інформаційного освітнього середовища". Thesis, Видавництво СумДУ, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22305.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Єгорова, О. М., Д. Ю. Косенко та О. Є. Шмельова. "Оцінка якостей предметно-просторового середовища загальноосвітнього навчального закладу". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9240.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сіпко, І. О. "Оцінка ефективності біоремедіації нафтозабруднених ґрунтів". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76787.

Full text
Abstract:
Проблема накопичення відходів різного складу та походження почала все більше хвилювати людство з розвитком промисловості. Найбільші побоювання викликають складування речовин, які є токсичними як для людини, так і для навколишнього середовища. До них належать сировина нафтохімічної промисловості, її продукти та шлами. Через те, що нафта є багатокомпонентною сумішшю, виникає проблема її деградації та утилізації. З метою збереження природного балансу речовин, для очищення забруднених нафтопродуктами середовищ використовують методи, які є найменш «травмуючими» і найбільш наближеними до природних умов. Передумовою досягнення екологічно прийнятного результату є попереднє детальне вивчення проблеми, розробка плану дій, визначення необхідних ресурсів, моделювання ситуації та виділення шляхів досягнення цілей і їх можливі альтернативи. Мета роботи – встановлення особливостей застосування біологічних об’єктів та біогенних речовин для підвищення ефективності біоремедіаційних заходів на нафтозабруднених територіях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Цвенько, О. О., О. С. Шелест, О. В. Мислицька та ін. "Оцінка відеоекологічної сприятливості природного та штучного середовища м. Вінниці". Thesis, Харьківський національний університет ім. Каразіна, 2011. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/1073.

Full text
Abstract:
У роботі наведені результати оцінки стану відеоекологічної сприятливості міста Вінниці. Проаналізовано важливі фактори для покращення візуального середовища міст на основі застосування принципів архітектурної біоніки та аркології, ландшафтного дизайну.<br>В работе приведены результаты оценки состояния видеоэкологическим благоприятности города Винницы. Проанализированы важные факторы для улучшения визуальной среды городов на основе применения принципов архитектурной бионики и Аркология, ландшафтного дизайна.<br>The results of the assessment of videoekolohichnoyi ease of Vinnitsa. Analyzes important factors to improve the visual environment of the city on the basis of the principles of architectural bionics and arcology, landscape design.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Хайлук, С. О. "Оцінка ефективності діяльності банків нечітким методом аналізу середовища функціонування". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59482.

Full text
Abstract:
Багатоаспектний характер показника ефективності банківської ді- яльності призводить до розробки та застосування з метою його оцінки великої кількості різних математичних методів та моделей. Наукові напрацювання в загальній теорії ефективності, рекомендації стосовно способів її оцінювання хоча і досить значні, проте проблеми визна- чення ефективності з урахуванням специфіки банківської діяльності залишаються недостатньо розробленими як в теоретичному, так і в методично-практичному аспектах. До того ж, невирішеною частиною проблеми залишається вибір методу оцінки ефективності діяльності банку, що дозволяє отримати статистично обґрунтовані та адекватні результати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Скоропад, Ю. І. "Оцінка впливу навколишнього середовища на здоров'я населення м. Суми". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32130.

Full text
Abstract:
Здоров'я та хвороба людини в значній мірі залежать від стану навколишнього середовища, забруднення якого обумовлює, за оцінками ВООЗ, від 25 до 33% всіх зареєстрованих захворювань. В даний час учені всіх країн світу звертають увагу на вкрай повільний прогрес у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань, в етіології яких присутній екологічний компонент. Це пов'язано не тільки з відсутністю чи недостатністю знань про механізми взаємодії між організмом людини і факторами навколишнього середовища, але і існуючим тривалий час жорстким нормативним підходом у практичній гігієні, що ставить акцент на вивченні факторів навколишнього середовища, а не здоров'я людини і вже тим більше не на аналізі залежності між здоров'ям і якістю середовища. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32130
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Чигрин, Олена Юріївна, Елена Юрьевна Чигрин, Olena Yuriivna Chyhryn та Я. В. Шульга. "Оцінка якості середовища за рівнем флуктуруючої асиметрії листової пластинки". Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43907.

Full text
Abstract:
Міське середовище проживання - сукупність конкретних основоположних умов, створених людиною і природою в межах населеного пункту, які впливають на рівень і якість життєдіяльності людини. Воно формує ставлення людини до міста і системи управління. Міське середовище постійно знаходиться під впливом різних забруднювачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Оцінка середовища"

1

Оцінка впливу радіаційних і нерадіаційних факторів навколишнього середовища на здоров`я дітей, які проживають на територіях, що постраждали від аварії на ЧАЕС. 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Оцінка можливостей розвитку програм профілактики ВІЛ в середовищі споживачів ін"єкційних наркотиків. Центр "Соціальний моніторинг", 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Борзих, Олександр, Тетяна Панченко, Лариса Черв'якова та Людмила Гаврилюк. АЛГОРИТМ ХІМІКО-АНАЛІТИЧНОГО МОНІТОРИНГУ ПЕСТИЦИДІВ. Інститут захисту рослин НААН, 2020. http://dx.doi.org/10.36495/udc631.95alhorytm/izr2020.

Full text
Abstract:
Викладено основні методичні принципи аналізу діючих речовин в матрицях хроматографічними методами. Розробка є результатом багаторічних наукових досліджень лабораторії аналітичної хімії пестицидів. Рекомендовано для використання в наукових дослідженнях аналітичними та токсикологічними лабораторіями Мінагрополітики, службами МОЗ України; науковими установами, що проводять контроль вмісту пестицидів у навколишньому середовищі; екотоксикологічний скринінг пестицидів в агроценозах, оцінку ризику застосування пестицидів для захисту сільськогосподарських культур; на виробництві при проведенні науково-дослідних робіт способом комерціалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Оцінка середовища"

1

Саньков, П., and В. Журбенко. "КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ВІЗУАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА ЯК КРОК ДО ЙОГО СИСТЕМНОЇ ГАРМОНІЗАЦІЇ." In Scientific foundations of solving engineering tasks and problems. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.tech.ii-541-544.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нікішина, О. В., С. А. Бондаренко, and О. О. Зеркіна. "СЕЛЕКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КООРДИНАТАХ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-26.

Full text
Abstract:
Результатом дослідження є методичне забезпечення комплексної оцінки домінант ІІП на засадах сталого розвитку. Виокремлено п’ять домінант ІІП, а саме: (1) достатнє інвестиційне забезпечення раціонального природокористування національної економіки; (2) інвестиційне забезпечення наукових досліджень та інновацій за напрямом сталого розвитку; (3) відновлення, стале використання та охорона складників природно-ресурсного потенціалу національної економіки; (4) зниження екодеструктивного впливу соціально-економічної системи на стан навколишнього природного середовища; (5) підвищення екологічних аспектів якості життя населення. Кожна домінанта потребує введення відповідних їй оціночних індикаторів. Авторами розширено систему національних індикаторів сталого розвитку в межах ЦСР. У пропоновану систему індикаторів інтегровано європейські та авторські економіко-екологічні показники, орієнтовані на поглиблену оцінку інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу у видовому і структурно-секторальному вимірах, взаємозв’язку інвестиційного та екологічного складників природокористування. На підставі результатів комплексної оцінки визначено складники домінант ІІП та завдання з найнижчим ступенем впровадження, а саме: Домінанти 1 і 2, завдання підвищення енергоефективності Домінанти 3, завдання зниження відходоємності Домінанти 4, завдання покращення стану здоров’я населення Домінанти 5. Обґрунтовано головні напрями та шляхи підвищення ступеню впровадження домінант ІІП, зокрема: (1) зростання державних видатків на НДР та інновації за напрямом «Енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування», поновлення фінансування «Наук про життя» в аспекті інноваційного розвитку медицини; (2) стимулювання суб’єктів господарювання до впровадження енергозберігаючих технологій, екологічно чистих виробництв та екоінновацій шляхом зниження ставки екологічного податку; (3) створення сприятливого інституційного середовища для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства; (4) стимулювання вітчизняних інвесторів до екологічно орієнтованих капіталовкладень у сфері поводження з відходами; (5) розвиток міжсекторального партнерства для впровадження домінант ІІП. Пропонується впровадження селективного підходу у формування державної інноваційно-інвестиційної політики розвитку регіонів, спираючись на ідентифіковані Домінанти, виділені згідно з координатами Цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Страшнова, І. В., Н. В. Коротаєва, Н. Ю. Васильєва та ін. "Актинобактерії Одеської затоки Чорного моря". У Мікробіологічні дослідження Чорного моря. Odesa I.I. Mechnikov National University, 2021. http://dx.doi.org/10.18524/978-617-689-454-4.3.

Full text
Abstract:
У цьому розділі наведено результати виявлення актиноміцетів в біологічних обростаннях природного черепашнику, бетонних споруд і мідій Одеської затоки Чорного моря та описана таксономічна різноманітність і основні біологічні властивості 53 досліджених штамів. При рості на різних поживних середовищах виділені штами актиноміцетів утворюють субстратний і повітряний міцелії, демонструючи різноманіття морфологічних типів. Деякі штами утворюють водорозчинні і меланоїдні пігменти на відповідних середовищах. Ізольовані актиноміцети ростуть у температурному діапазоні 10 °С - 45 °С. Більшість штамів актиноміцетів добре ростуть у присутності NaCl у концентрації до 9%. Досліджені штами утилізують різні запропоновані джерела вуглецю, демонструючи значну метаболічну активність. Найбільш вживаним субстратом для актиноміцетів із черепашнику є лактоза, для актиноміцетів із бетону – рамноза, для актиноміцетів із мідій – цукроза. Попередня ідентифікація за порівнянням спектрів жирних кислот дозволила встановити що ізольовані штами актиноміцетів з різними індексами подібності відносяться до двох родівStreptomyces і Nocardiopsis, із суттєвим домінуванням представників роду Streptomyces. У жирнокислотних спектрах досліджених актиноміцетів роду Streptomyces присутні ізомери розгалужених насичених і ненасичених жирних кислот із загальною кількістю атомів вуглецю від 10 до 17. Виявлення і виділення актиноміцетів із об’єктів Чорного моря сприятиме подальшому вивченню екологічної ролі цих бактерій в морському середовищі, їх різноманітності, розподілу, умов культивування, еволюційних механізмів пристосування до життя в морі та оцінці біотехнологічного потенціалу до продукції нових біологічно активних метаболітів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сібрук, В. Л., Г. А. Радченко, and А. В. Сібрук. "МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІЙ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГ-МЕНЕДЖМЕНТУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-11.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямоване на пошук шляхів удосконалення методології управління регіональним розвитком на засадах технології Форсайт та теорії обмеження систем. У роботі проаналізовано основи методології Форсайт. Виокремлено підходи до оцінки поточного стану і впливу чинників оточуючого середовища на території. Виявлено шляхи адаптації Форсайт-технології до процесів менеджменту територій. Запропоновано загальний підхід до формування «Дорожньої карти» території в площині ромбу Форсайту. Проаналізовано способи побудови комплексу територіального маркетингу відповідно до стратегічного вектору розвитку. Обґрунтовано доцільність використання принципів методології теорії обмеження систем у практиці менеджменту територій. Запропоновано спосіб формування алгоритму управління розвитком територій на засадах технології Форсайт та теорії обмеження систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Янчук, Т. В., І. Ю. Салькова, and Н. Ю. Буга. "УДОСКОНАЛЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-14.

Full text
Abstract:
Розглянуто вдосконалення маркетингової діяльності на підприємствах засобами сучасних інформаційних технологій як одного із засобів протистояння змінам зовнішнього середовища підприємства. Зазначено, швидка еволюція технологій та безперервне зростання попиту та пропозиції сприяють пошуку засобів удосконалення маркетингової діяльності на підприємствах. Щоб досягти бажаних маркетингових результатів, підприємствам доводиться використовувати цифрові маркетингові та комунікаційні послуги. Зазначено, що ці послуги ефективні та піддаються вимірюванню завдяки маркетинговій технології, яка використовується для відстеження, оцінки та впровадження новітніх маркетингових технологій. У зв’язку з технічним прогресом, фрагментацією маркетингу, попитом на індивідуальні продукти та послуги, з одного боку, та необхідністю досягнення конструктивного діалогу з клієнтами, негайного та гнучкого реагування та необхідності вимірювання інвестицій та результатів, з іншого боку, класичний маркетинговий підхід змінився, продовжуючи істотно вдосконалюватися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Перетятко, Л. А. "МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ В ОРГАНІЗАЦІЇ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-18.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено виявленню проблем та перспектив розвитку ризик-менеджменту як соціально-економічної та управлінської категорії сучасного бізнесу. Стверджується, що актуальним сьогодні є формування нового підходу до аналітичного забезпечення управління ризиками на основі вдосконалення концепції ризик-менеджменту, що враховує динамічність змін чинників зовнішнього та внутрішнього середовища організації. Процес управління ризиками є багатоаспектним і багатозадачним, до якого належать процеси ідентифікації, аналізу ризиків та прийняття рішень щодо виявлення позитивних та мінімізації негативних наслідків ризикових подій. Головне завдання аналізу та оцінки ризиків в організації полягає у систематизації та розробленні комплексного підходу до визначення ступеня ризику, що впливає на діяльність підприємця. Досліджено праці вітчизняних та зарубіжних учених, присвячених розвитку методології системи ризик-менеджменту та проблемам ефективного управління ризиками в організації. Запропоновано методичні підходи до вдосконалення системи ризик-менеджменту в організаціях на основі впровадження послідовного алгоритму дій, починаючи від раннього виявлення ризику аж до реалізації заходів щодо його зниження у тривалій перспективі. Головна роль у процесі організації ризик-менеджменту належить фінансовому менеджеру, саме він несе відповідальність за ведення ризик-менеджменту в організації. Під час вибору оптимального варіанта керування ризиком він повинен спиратися на теоретичні знання та практичний досвід, а також сучасні економічні та виробничо-технологічні концепції, йому необхідно розглядати безліч моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Оцінка середовища"

1

Савосько, Василь Миколайович, Юлія Віліївна Бєлик та Юрій Васильович Лихолат. Оцінка життєвого стану деревних видів рослин природно поширених на девастованих землях залізорудного відвалу. «Софіївка» НАН України, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5428.

Full text
Abstract:
Актуальність досліджень зумовлена важливістю пізнання закономірностей природного поширення деревних видів рослин на девастованих землях залізорудних відвалів Криворіжжя як теоретичної передумови гармонізації екологічного середовища промислових регіонів. Мета досліджень — з позиції екосистемного підходу оцінити сучасний життєвий стан деревних видів рослин, які природно зростають на девастованих землях залізорудного відвалу. Матеріалами роботи слугували результати власних досліджень, які виконували за загальноприйнятими методиками упродовж 2020–2021 рр., на території Петровського відвалу Криворізького залізорудного регіону. Оцінку сучасного життєвого стану виконували за методикою В.А. Алексєєва. В наш час рослинність на Петровському відвалі, який є модельним для регіону, представлена природними угрупованнями, має фрагментарний характер та являє собою рідколісся. Встановлено, що в межах Петровського відвалу природно зростають 32 види деревних та чагарникових рослин (25 родів та 15 родин). Сучасний життєвий стан деревних видів рослин відвалу оцінений як «Ослаблений» (65–71 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва). Такі чисельні значення життєвості деревостану на 21–28% нижчі за контрольні показники (природні угруповання Гурівського лісу). Отримані нами результати свідчать, що екологічні умови девастованих земель Петровського залізорудного відвалу відносно сприятливі для росту та розвитку деревних видів рослин. З’ясовано, що береза повисла (Betula рendula Roth.), клен ясенелистий (Acer negundo L.) та робінія звичайна (Robinia pseudoacacia L.) є достатньо адаптованими до умов місцезростань відвалу. Життєвий стан цих видів оцінено як «Здоровий»: 90–95 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савосько, Василь Миколайович, Юлія Віліївна Бєлик та Юрій Васильович Лихолат. Оцінка життєвого стану деревних видів рослин природно поширених на девастованих землях залізорудного відвалу. «Софіївка» НАН України, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5428.

Full text
Abstract:
Актуальність досліджень зумовлена важливістю пізнання закономірностей природного поширення деревних видів рослин на девастованих землях залізорудних відвалів Криворіжжя як теоретичної передумови гармонізації екологічного середовища промислових регіонів. Мета досліджень — з позиції екосистемного підходу оцінити сучасний життєвий стан деревних видів рослин, які природно зростають на девастованих землях залізорудного відвалу. Матеріалами роботи слугували результати власних досліджень, які виконували за загальноприйнятими методиками упродовж 2020–2021 рр., на території Петровського відвалу Криворізького залізорудного регіону. Оцінку сучасного життєвого стану виконували за методикою В.А. Алексєєва. В наш час рослинність на Петровському відвалі, який є модельним для регіону, представлена природними угрупованнями, має фрагментарний характер та являє собою рідколісся. Встановлено, що в межах Петровського відвалу природно зростають 32 види деревних та чагарникових рослин (25 родів та 15 родин). Сучасний життєвий стан деревних видів рослин відвалу оцінений як «Ослаблений» (65–71 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва). Такі чисельні значення життєвості деревостану на 21–28% нижчі за контрольні показники (природні угруповання Гурівського лісу). Отримані нами результати свідчать, що екологічні умови девастованих земель Петровського залізорудного відвалу відносно сприятливі для росту та розвитку деревних видів рослин. З’ясовано, що береза повисла (Betula рendula Roth.), клен ясенелистий (Acer negundo L.) та робінія звичайна (Robinia pseudoacacia L.) є достатньо адаптованими до умов місцезростань відвалу. Життєвий стан цих видів оцінено як «Здоровий»: 90–95 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Савосько, Василь Миколайович, Юлія Віліївна Бєлик та Юрій Васильович Лихолат. Оцінка життєвого стану деревних видів рослин природно поширених на девастованих землях залізорудного відвалу. «Софіївка» НАН України, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5428.

Full text
Abstract:
Актуальність досліджень зумовлена важливістю пізнання закономірностей природного поширення деревних видів рослин на девастованих землях залізорудних відвалів Криворіжжя як теоретичної передумови гармонізації екологічного середовища промислових регіонів. Мета досліджень — з позиції екосистемного підходу оцінити сучасний життєвий стан деревних видів рослин, які природно зростають на девастованих землях залізорудного відвалу. Матеріалами роботи слугували результати власних досліджень, які виконували за загальноприйнятими методиками упродовж 2020–2021 рр., на території Петровського відвалу Криворізького залізорудного регіону. Оцінку сучасного життєвого стану виконували за методикою В.А. Алексєєва. В наш час рослинність на Петровському відвалі, який є модельним для регіону, представлена природними угрупованнями, має фрагментарний характер та являє собою рідколісся. Встановлено, що в межах Петровського відвалу природно зростають 32 види деревних та чагарникових рослин (25 родів та 15 родин). Сучасний життєвий стан деревних видів рослин відвалу оцінений як «Ослаблений» (65–71 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва). Такі чисельні значення життєвості деревостану на 21–28% нижчі за контрольні показники (природні угруповання Гурівського лісу). Отримані нами результати свідчать, що екологічні умови девастованих земель Петровського залізорудного відвалу відносно сприятливі для росту та розвитку деревних видів рослин. З’ясовано, що береза повисла (Betula рendula Roth.), клен ясенелистий (Acer negundo L.) та робінія звичайна (Robinia pseudoacacia L.) є достатньо адаптованими до умов місцезростань відвалу. Життєвий стан цих видів оцінено як «Здоровий»: 90–95 умовних балів за шкалою В.А. Алексєєва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Савосько, Василь Миколайович, та Максим Олександрович Квітко. Перспективи та напрямки використання лісових культурфітоценозів для гармонізації природного середовища промислових регіонів. «Софіївка» НАН України. Умань, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5425.

Full text
Abstract:
Основною метою цієї роботи було розглянути штучні деревні насадження з точки зору екосиссемного підходу, як значний фактор поліпшення екологічного середовища для впровадження парадигми сталого розвитку в умовах техногенного навантаження промислових об’єктів Криворіжжя. Протягом 2015–2020 років класичними методами вивчалися природні лісові екосистеми та штучні лісові насадження, які розташовані в контрастних екологічних умовах. Актуальність нашого дослідження визначається необхідністю пошуку практичних заходів, спрямованих на формування та утримання деревних насаджень для підвищення стійкості на ділянках в умовах техногенного навантаження шляхом оцінки їх життєвого стану та біометричних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савосько, Василь Миколайович, та Максим Олександрович Квітко. Перспективи та напрямки використання лісових культурфітоценозів для гармонізації природного середовища промислових регіонів. «Софіївка» НАН України. Умань, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5425.

Full text
Abstract:
Основною метою цієї роботи було розглянути штучні деревні насадження з точки зору екосиссемного підходу, як значний фактор поліпшення екологічного середовища для впровадження парадигми сталого розвитку в умовах техногенного навантаження промислових об’єктів Криворіжжя. Протягом 2015–2020 років класичними методами вивчалися природні лісові екосистеми та штучні лісові насадження, які розташовані в контрастних екологічних умовах. Актуальність нашого дослідження визначається необхідністю пошуку практичних заходів, спрямованих на формування та утримання деревних насаджень для підвищення стійкості на ділянках в умовах техногенного навантаження шляхом оцінки їх життєвого стану та біометричних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мельник, Н. Г. Соціально-побутова пісенність заробітчанської тематики: етико-естетичні модуси. Криворізький державний педагогічний університет, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1568.

Full text
Abstract:
У статті досліджується проблема відображення етико-естетичних принципів народу в соціально-побутовій пісенності заробітчанської тематики. Суспільно-побутова (станова) пісня конденсує в собі народні оцінки суспільних явищ та репрезентує систематизоване, узагальнене сприйняття представників різних соціальних груп . Акцентовано на синкретичному поєднанні етичного та естетичного в фольклорному тексті та філософсько-психологічному характері заробітчанського фольклору. У бурлацькій та сирітсько-наймитській пісні якнайкраще репрезентовані народні уявлення про залежність долі людини від її соціальної та економічної приналежності, специфічно потрактовано категорію свободи. Осмислення ролі та поведінки цих соціальних типів підпорядковане побутуванням у народі традиційних уявлень про активність, значимість особистості, сформованих в козацькому середовищі. Тип козака як ідеального чоловіка, що вирішує глобальні суспільні завдання, відповідального за долю країни, диктує народні оцінки, зумовлені високими вимогами щодо діяльності особистості. Емігрантська пісенність – одна з найцікавіших гілок заробітчанського фольклору, оскільки відображає світогляд особистості, яка перебуває в соціальних та етнографічних умовах, відмінних від усталених, унормованих. Емігрантська пісня утверджує народне переконання в тому, що людина, позбавлена рідного мікрокосму, стає національно та морально дезорієнтованою, загубленою, втрачає ознаки своєї духовної сутності. Вміння цінувати рідне, традиційне набирає в емігрантській пісенності моральної валідності, в той час як бажання залишити рідну домівку, навіть із причин цілком вмотивованих, викликає в народному середовищі негативну оцінку. Образ батьківщини набуває рис ідеалізації, чужина часто осмислюється через концепт «неволя». Побутові деталі, рідні краєвиди, усталені, унормовані традиційні стосунки між людьми набувають особливого значення, стають естетичною потребою емігранта. Роздуми про важливість забезпечення духовних та матеріальних потреб особистості в мовах рідної країни, необхідність суспільної активності у власній державі – провідні в емігрантській пісенності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лов'янова, І. В., Д. Є. Бобилєв та Т. С. Армаш. Система MOODLE як засіб підготовки фахівців соціономічних професій. [б. в.], 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2373.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є проектування віртуального навчального середовища Moodle як засобу підготовки фахівців соціономічних професій. Задачами дослідження є аналіз можливостей віртуального навчального середовища у створенні умов формування фахових компетентностей майбутніх учителів математики, інформатики та майбутніх юристів. Об’єктом дослідження є процес формування фахових компетентностей майбутніх фахівців соціономічних професій. Предметом дослідження є використання системи Moodle в процесі формування соціально-технологічної компетентності майбутніх фахівців соціономічних професій. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми використання системи Moodle у навчальній, діяльності ВНЗ, виконано експериментальне впровадження курсів дистанційного навчання засобами Moodle. Для оцінки ефективності використання віртуального навчального середовища Moodle як засобу підготовки фахівців соціономічних професій заплановано проведення педагогічного експерименту. Результати дослідження планується узагальнити рекомендації щодо використання системи Moodle як засобу підготовки фахівців соціономічних професій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ковтун, Алла Олександрівна, Єлизавета Валеріївна Кучерган та Валентина Іванівна Марчик. Готовність майбутніх учителів фізичної культури випускного курсу до здоров’язбережувальної діяльності. Barca Academy Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5825.

Full text
Abstract:
Дослідження за оцінкою студентів/майбутніх учителів фізичної культури випускного курсу визначило їх рівень готовності як високий і вище за середній з обізнаності з професійними функціями вчителя фізичної культури у впровадженні здоров’язбережувальної діяльності та знань з її впровадження і рівень готовності вище за середній у всіх випускників з організації навчально-виховного середовища у здоров’язбережувальній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!