Academic literature on the topic 'Податкові соціальні пільги'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Податкові соціальні пільги.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Податкові соціальні пільги"

1

Sveleba, N. A., та O. V. Major. "Податкові важелі впливу на формування організаційно-економічного механізму розвитку підприємств сфер послуг". Scientific Bulletin of UNFU 28, № 4 (2018): 112–15. http://dx.doi.org/10.15421/40280421.

Full text
Abstract:
Розглянуто організаційно-економічний механізм розвитку підприємств сфери послуг, виділено його складники. Виявлено основні підходи щодо організації оподаткування підприємств сфери послуг у контексті стимулювання їх розвитку, які потребують поглибленого вивчення та наукового обґрунтування чинних методик сплати податків у підприємницькій діяльності. Визначено основні завдання формування та реалізації організаційно-економічного механізму розвитку підприємств сфери послуг, серед яких: забезпечення якості надаваних послуг, поповнення бюджетів державного та місцевого рівнів, залучення зовнішніх інвестицій, підвищення попиту на послуги, збільшення зайнятості населення, та підвищення якості внутрішньої інфраструктури. Визначено, що складність оподаткування підприємництва в Україні організаційного характеру криється в необхідності витрачання значного часу на здійснення обліку, нарахування та сплату податків, проходження перевірок, здачу звітів. Запропоновано суб'єктам господарювання використання податкових важелів впливу на організаційно-економічний механізм підприємства. Серед таких важелів варто виокремити податкові інструменти, які передбачають оптимізацію кількості податків для підприємств сфери послуг, надання податкового кредиту, податкових пільг під конкретні проекти, які спрямовані на вирішення регіональних і соціальних проблем, розвитку соціального підприємництва, інвестування у діяльність, вибір альтернативних форм оподаткування (спрощеної), використання податкового менеджменту як засобу оптимізації податкових платежів (оптимізацію договірних відносин, застосування обґрунтованих і ефективних методик розподілу непрямих витрат, що дають змогу зменшити податкові платежі; розроблення системи контролю за наднормативними витратами, що не враховуються для оподаткування; податковий операційний моніторинг господарювання, діагностика витратної політики підприємства, податковий експрес-аналіз інноваційно-інвестиційних проектів).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Богомолова, Олена Сергіївна, та Світлана Василівна Лук’яненко. "ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ СУДОВО-ЕКОНОМІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ У СПРАВАХ, ПОВ’ЯЗАНИХ З УХИЛЯННЯМ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ". New Ukrainian Law, № 5 (29 листопада 2021): 121–26. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2021.5.17.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості проведення судово-економічного дослідження операцій у справах, пов’язаних з ухилянням від сплати податків, встановлено пропорційний зв’язок між розміром штрафів і обсягом податкових ухилень, визначено мету дослідження, наведено завдання експертизи, вказані об’єкти, які надаються експерту для дослідження. Проведе- но аналіз досліджень і публікацій вітчизняних науковців, американських учених із питань податкових ухилень. Визначено предмет дослідження та питання, які ставляться експерто- ві для проведення дослідження операцій, пов’язаних із податковими ухиляннями, наданий перелік матеріалів, які даються експерту для дослідження, виокремлено обов’язкове надан- ня основного матеріалу, а також документів на підтвердження та додаткових документів. Також наведені варіанти, якими користуються платники податків для використання неза- конних прийомів зменшення розміру податкового зобов’язання. Розглянуто методи бороть- би з ухилянням від сплати податків, наведено протидію податковим ухиленням та способи запобігання податковим ухиленням, зазначено важливу передумову протидії ухилянням від сплати податків запровадженням обов’язкового декларування доходів усіх верст населен- ня та створення сприятливих умов для обов’язкового загального декларування доходів, запропоновано зняття обмежень щодо застосування податкової соціальної пільги громадян. Зазначено особливість щодо вимог певного періоду часу дослідження операцій з ухилянням від сплати податків. Наведені негативні наслідки ухиляння від сплати податків як для еконо- міки, так і для держави загалом, через недоотримання коштів, що призводить до скорочення витрат бюджету, негативно впливає на реалізацію та скорочення державних програм, неви- плат заробітних плат, порушення законів конкуренції, матиме серйозні економічні наслідки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Райнова, Лариса. "ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІЛЬГ З ПОДАТКУ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В КРАЇНАХ ЄС". Молодий вчений, № 11 (99) (30 листопада 2021): 409–14. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-11-99-88.

Full text
Abstract:
Досліджено підходи до оцінювання пільг з податку на доходи фізичних осіб у західній фінансовій науці та проблемні аспекти їх застосування. Акцентовано увагу на виявленні основних причин неефективності національних систем пільг з податку на доходи фізичних осіб в теоретичній літературі, а також визначенні її наслідків. Відзначено, що оптимізація наявного переліку пільг з податку на доходи фізичних осіб має полягати в забезпеченні більшої їх спрямованості на підтримку найменш забезпечених та найбільш соціально вразливих верств населення. Зроблено висновок, що перерозподільні наслідки застосовуваних податкових пільг значною мірою залежать від особливостей національної системи податку на доходи фізичних осіб (шкали податкових ставок, визначеної одиниці оподаткування тощо), а також характеристик тих груп населення, на які зазначені пільги спрямовані, натомість в меншому ступені визначаються конструкцією використовуваного інструменту (пільги).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Добродій, Т. "Податкова соціальна пільга". Вісник податкової служби України, № 15 (2004): 44–49.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савченко, Василь. "УДОСКОНАЛЕННЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ". Professional Pedagogics 2, № 21 (2021): 83–91. http://dx.doi.org/10.32835/2707-3092.2020.21.83-91.

Full text
Abstract:
Актуальність: стаття присвячена посиленню заходів стимулювання безперервного професійного навчання працівників на виробництві з боку соціальних партнерів як дієвого заходу подолання економічної кризи для забезпечення зростання економіки. Мета: обґрунтування заходів щодо розроблення ефективного організаційно-економічного механізму стимулювання навчання персоналу в умовах стагнаційної та кризової економіки і створення на цій основі передумов для економічного росту. Методи: загальнофілософські, загальнонаукові та спеціальні методи дослідження, які включають методи порівняльного аналізу, дедукції, конкретизації та постановки актуальних питань, принципи розвитку та історизму. Результати: аналіз витрат на робочу силу за підприємствами України у 1999-2018 рр. визначив причини, що стримують професійне навчання персоналу. Визначена роль соціальних партнерів у процесі соціального діалогу в здійсненні безперервного навчання працівників для впровадження інновацій та високих технологій. Сформульовані заходи щодо розробки дієвого організаційно-економічного механізму стимулювання роботодавців і працівників для посилення їхньої зацікавленості в навчанні. Обґрунтована роль держави та інших соціальних партнерів з удосконалення нормативно правового забезпечення розвитку персоналу. Запропоновано надання більших податкових пільг, дотацій і субсидій організаціям, що відчувають потребу в навчанні працівників. Висновки: доведено, що економічне зростання можливе завдяки впровадженню новітніх високих технологій, роботизації, цифровізації та запровадженню безперервного навчання працівників. Однак наявний організаційно-економічний механізм не відповідає цим вимогам. Запропонований механізм має надати більші податкові пільги, дотації та субсидії суб’єктам господарювання для здійснення навчання персоналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чаплай, Ірина. "ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У БУДІВНИЦТВІ СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ". Public management 17, № 2 (2019): 281–89. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-17-2-281-289.

Full text
Abstract:
Визначено, що, загалом, існуючу проблему значної нестачі жит- ла країни вирішують суто державними програмами будівництва недорогого житла. Населення купує його, або орендує за низькими цінами. А будівельні компанії стимулюються привілеями від держави у вигляді податкових пільг. Згодом такі програми зупиняються державою через насиченість ринку житлом, і допомога надається адресна. Державна політика у сфері регулювання інвестиційними процесами переглядається в більшості країн з розвиненим сектором соціального житла. Загальну стурбованість викликає той факт, що наявної пропозиції житлових приміщень недостатньо для задоволення існу- ючих потреб у житлі. До того ж, існує політична невизначеність щодо май- бутнього фінансування соціального житла у багатьох країнах. Зростає інте- рес до пошуку інноваційних джерел фінансування, аналізу існуючих систем щодо економічної ефективності, збільшується інтерес до державних гаран- тій, продуктивного поєднання засобів, розвитку співпраці з приватними за- будовниками і отримання інвестицій від інституційних інвесторів. Доведено, що помешканням соціального житлового фонду не вистачає привабливості для привертання уваги інвесторів. У більшості випадків орендодавець роз- раховує на отримання матеріальної вигоди. Постійне ж зниження кількості соціальних житлових будівель пояснюється тим, що зведення нових соціаль- них будинків майже не відбувається та одночасно певна кількість житлових помешкань випадає з так званого кола зобов’язань. Такі “зобов’язання” — це договори, що встановлюють термін, протягом якого приміщення можуть зда- вати в оренду як соціальні. Підписання нових договорів власниками не про- водилося, оскільки вони (договори) не гарантують належний рівень доходу. Існує думка, що такого виду зобов’язання мають забезпечуватися муніципа- літетами та федеральними землями, оскільки саме останні компетентні в пи- таннях будівництва соціальних житлових приміщень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ГОЛОВЧЕНКО, Глеб. "РОЗВИТОК МЕДІАКОМПЕТЕНТНОСТІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ У США ТА КАНАДІ". Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2, № 2 (2020): 39–49. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-2-39-49.

Full text
Abstract:
У статті наголошується на важливості виховання медіаграмотної особистості для свідомого використання інформаційного контенту. Актуальність проблеми виховання медіакомпетентності в економічно активного населення обумовлена тим, сучасний працівник повинен вільно володіти цифровими та медіанавичками, які сприяють підвищенню його конкурентноздатності та зростанню продуктивності економіки країни. У дослідженні автор виділяє види професійної діяльності офісних працівників, що потребують цифрові та медіавміння. Проведений аналіз найкращих практик провадження медіаосвітньої діяльності на робочому місці в США і Канаді. Зроблений висновок щодо необхідності організації роботодавцями навчання своїх працівників з метою розвитку цифрової та медіакомпетентності та отримання організаціями засобів власного розвитку, вдосконаленню персоналу та його утримання. Враховуючи те, що навчені цифровим та медіанавичкам працівники принесуть економічну користь своїй компанії, соціальну вигоду громаді та суспільству загалом, в США і Канаді було розроблено довгострокову стратегію щодо покращення цифрової та медіаграмотності різних соціальних та економічних верств населення для підвищення продуктивності та конкурентноздатності майбутніх поколінь. Виявлена основна мета медіаосвітніх програм, що полягає не лише у розвитку базових навичок користування цифровими і медіаресурсами, але й створення власної медіапродукції, а для працівників вищого правлінського рівня – у подальшому розвитку їхньої медіакомпетентності як складової розвитку лідерських якостей. Закцентовано на урядовій підтримці тих компаній, які забезпечують цифрове та медіанавчання працівників на робочому місці шляхом різних податкових пільг. Автор наголошує на популярності таких програм в американському та канадському суспільствах, їх економічній користі для організацій та позитивній соціальній ролі. Ключові слова: медіакомпетентність, працівник, навчання на робочому місці, корпоративні клієнти, громадські організації, США і Канада.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Тюріна, М. М. "Економічні наслідки застосування податкової соціальної пільги на підприємстві в умовах змін податкового законодавства". Інвестиції: практика та досвід, № 23, грудень (2018): 78–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тюріна, М. М. "Економічні наслідки застосування податкової соціальної пільги на підприємстві в умовах змін податкового законодавства". Інвестиції: практика та досвід, № 23, грудень (2018): 78–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Тюріна, М. М. "Економічні наслідки застосування податкової соціальної пільги на підприємстві в умовах змін податкового законодавства". Інвестиції: практика та досвід, № 23, грудень (2018): 78–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Податкові соціальні пільги"

1

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Податкові пільги як складова податкового механізму державного регулювання соціально-економічних процесів в Україні". Thesis, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36811.

Full text
Abstract:
Податкові пільги є важливим, але досить небезпечним елементом податкового механізму і мають специфічний характер реалізації, оскільки вимагають дотримання балансу: жодна з функцій податків (регулююча чи фіскальна) не повинна мати перевагу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Податковий механізм державного регулювання соціально-економічних процесів в Україні". Thesis, Харківська державна академія культури, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36635.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління. – Класичний приватний університет. – Запоріжжя, 2011. Запропоновано нове вирішення наукового завдання побудови дієвого податкового механізму державного регулювання соціально-економічних процесів, у рамках якого уточнено теоретичні засади податкової політики на основі ширшого застосування потенціалу регулювальної функції податків та напрями удосконалення елементів та організаційного забезпечення податкового механізму. Досліджено напрями впливу регулювальної функції податків на соціально-економічний розвиток, розглянуто підходи до визначення критеріїв оптимальності податкової системи, обґрунтовано теоретичні засади побудови та функціонування податкового механізму державного регулювання соціально-економічних процесів. Здійснено аналіз ефективності застосування в Україні таких елементів податкового механізму, як податкові пільги, спрощені податкові режими, податкова амортизаційна політика, екологічні платежі, оподаткування доходів громадян. Запропоновано заходи щодо вдосконалення бюджетного планування податкових надходжень, реформування моделі податкового адміністрування та підвищення ефективності податкового обліку та податкового контролю.<br>The thesis for getting a scientific degree of a Candidate of Science in Public Administration following the speciality 25.00.02 – mechanisms of public administration. – Classic Private University. – Zaporozhia, 2011. The new decision of scientific task of construction of effective tax mechanism of government control of socio-economic processes is go in the dissertation, within the framework of which theoretical principles of tax policy are specified on the basis of more wide application of potential of regulative function of taxes and directions of perfection of elements and organizational providing of tax mechanism are offered. In the thesis the direstions of influencing of regulative function of taxes to socio-economic development are probed, approaches to determination of criteria of optimum of the tax system are considered, theoretical principles of construction and functioning of tax mechanism of government control of socio-economic processes are grounded. The analysis of efficiency of application in Ukraine of such elements of tax mechanism is carried out, as tax deductions, simplified tax regimes, tax amortization policy, ecological payments, taxations of profits of citizens. Measures on perfection of the budgetary planning of tax receipts, reformation of model of tax administration and increase of efficiency of the fiscal accounting and tax control are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Податковий механізм державного регулювання соціально-економічних процесів в Україні". Thesis, Класичний приватний університет, 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36634.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління. – Класичний приватний університет. – Запоріжжя, 2011. Запропоновано нове вирішення наукового завдання побудови дієвого податкового механізму державного регулювання соціально-економічних процесів, у рамках якого уточнено теоретичні засади податкової політики на основі ширшого застосування потенціалу регулювальної функції податків та напрями удосконалення елементів та організаційного забезпечення податкового механізму. Досліджено напрями впливу регулювальної функції податків на соціально-економічний розвиток, розглянуто підходи до визначення критеріїв оптимальності податкової системи, обґрунтовано теоретичні засади побудови та функціонування податкового механізму державного регулювання соціально-економічних процесів. Здійснено аналіз ефективності застосування в Україні таких елементів податкового механізму, як податкові пільги, спрощені податкові режими, податкова амортизаційна політика, екологічні платежі, оподаткування доходів громадян. Запропоновано заходи щодо вдосконалення бюджетного планування податкових надходжень, реформування моделі податкового адміністрування та підвищення ефективності податкового обліку та податкового контролю.<br>The thesis for getting a scientific degree of a Candidate of Science in Public Administration following the speciality 25.00.02 – mechanisms of public administration. – Classic Private University. – Zaporozhia, 2011. The new decision of scientific task of construction of effective tax mechanism of government control of socio-economic processes is go in the dissertation, within the framework of which theoretical principles of tax policy are specified on the basis of more wide application of potential of regulative function of taxes and directions of perfection of elements and organizational providing of tax mechanism are offered. In the thesis the direstions of influencing of regulative function of taxes to socio-economic development are probed, approaches to determination of criteria of optimum of the tax system are considered, theoretical principles of construction and functioning of tax mechanism of government control of socio-economic processes are grounded. The analysis of efficiency of application in Ukraine of such elements of tax mechanism is carried out, as tax deductions, simplified tax regimes, tax amortization policy, ecological payments, taxations of profits of citizens. Measures on perfection of the budgetary planning of tax receipts, reformation of model of tax administration and increase of efficiency of the fiscal accounting and tax control are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бондаренко, Олексій Миколайович, та А. В. Терлецька. "Особливості нарахування оплати праці при роботі на умовах неповного робочого часу". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27402.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ульченко, О. Г. "Податок на доходи фізичних осіб в Україні". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10971.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти оподаткування доходів фізичних осіб в Україні. Вказана економічна сутність податку на доходи фізичних осіб та його значення, а також надана еволюція розвитку прибуткового податку та сучасний механізм стягнення ПДФО в Україні; Проаналізовано надходження податку на доходи фізичних осіб до Зведеного та місцевих бюджетів України протягом 2014-2018 років, а також бюджету м. Одеси у 2016 – 2018 роках. Вказано досвід розвинених країн щодо державного регулювання прибуткового оподаткування громадян. Визначено проблеми адміністрування оподаткування доходів фізичних осіб в Україні. Запропоновано: перейти на прогресивне оподаткування доходів громадян; розширити діапазон доходів громадян, що дозволить отримувати податкову соціальну пільгу; визначення порядку оподаткування доходів осіб, які провадять незалежну професійну діяльність; удосконалення системи оподаткування доходів від операцій з продажу нерухомого майна, спадщини і подарунків и т. д.<br>The work deals with the theoretical aspects of the personal income taxation in Ukraine. It is stated economic merits, impact, the development of the personal income tax and the mechanism of personal income tax collection in Ukraine is revealed nowadays. The article analyzes the personal income tax revenues from the Consolidated budget, local budgets of Ukraine from 2014 to 2018 years and Odessa city budget from 2016 to 2018 years. The experience of developed countries regarding Government regulation profitable taxayion is considered. It is defined the problems of administration of personal income taxation in Ukraine. Suggested: switch to progressive personal income taxation; increase the range of nationals incomes that provide to get the tax social benefit; determine the mode of taxation persons that pursues independent professional activity; improve income taxation system for sales operations with estate, inheritans and gifts.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чупрікова, Ю. А. "Облік і контроль розрахунків з оплати праці та відрахувань на обов’язкове страхування (на прикладі ТОВ «Союз»)". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7799.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку та контролю розрахунків з оплати праці та відрахувань на обов’язкове страхування, організацію обліку та внутрішнього контролю у ТОВ «Союз». Проаналізовано проблемні питання розрахунків з оплати праці, стан обліку та внутрішнього контролю розрахунків з працівниками на підприємстві. Запропоновано шляхи вдосконалення системи обліку та контролю у ТОВ «Союз», зокрема, проводити річний перерахунок податку на доходи фізичних осіб, розроблено форму для розрахунку резерву відпусток.<br>The work deals with theoretical aspects of accounting and control of payment calculations and deductions for compulsory insurance, organization of accounting and internal control at LLC «Soyuz». The problem issues of payment calculations, the state of accounting and internal control of settlements with employees at the enterprise were analyzed. The ways of improving the accounting and control system at LLC «Soyuz» are offered, in particular, to carry out an annual tax deduction for personal income tax, а form for calculating the vacation reserve has been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Земелько, Аліна Федорівна. "Теоретико-методичні підходи до обліку оплати праці та аналіз використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1»". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2420.

Full text
Abstract:
Земелько А. Ф. Теоретико-методичні підходи до обліку оплати праці та аналіз використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 "Облік і оподаткування" / наук. керівник В. В. Сьомченко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 117 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 117 с., 21 табл., 12 рис., 68 літературних джерел. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей відображення в обліку та проведення комплексного аналізу господарських операцій пов’язаних з обліком оплати праці та ефективності використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1». Об’єктом дослідження – є процес обліку оплати праці та аналізу ефективності використання трудових ресурсів ТОВ «Полтавка-1». У процесі написання кваліфікаційної роботи застосовувалися наступні методи дослідження: порівняльно-правовий; соціологічний; системно-структурний; статистичний; елементи, методу бухгалтерського обліку (рахунки, подвійний запис, документація, балансове узагальнення і звітність). Наукова новизна та практичне значення одержаних результатів дослідження полягає в теоретичному обґрунтуванні й розробленні організаційно-методичних і практичних рекомендацій з удосконалення бухгалтерського обліку та аналізу розрахунків з оплати праці, використання яких призведе до поліпшення обліково-аналітичного забезпечення діяльності агропромислового сектору, а саме: – уточнено дефініцію «заробітна плата», під якою слід розуміти як встановлену за трудовим договором ставку заробітної плати найманому робітнику, рівень якої визначається умовами ринку праці: вартістю робочої сили, умовами найму, попитом, пропозицією і конкуренцією; рівнем кваліфікації і спеціалізації працівника; системами стимулювання й успішністю самої праці, що на відміну від існуючих трактувань ґрунтується на принципі системності та поєднанні різних підходів до її визначення; – запропоновано впровадити на підприємстві Графік документообігу з обліку оплати праці який сприятиме покращенню всієї роботи на підприємстві та посилить контрольні функції обліку; – запропоновано внесення уточнень, додавань та вилучень окремих рядків та граф у ф. 67 Б «Обліковий лист тракториста-машиніста», що дасть можливість: отримати інформацію щодо структурного підрозділу, що видав документ; здійснювати ведення аналітичного обліку витрат не тільки за структурними підрозділами, а й за центрами відповідальності, а також в розрізі аналітичних субрахунків; вести облік витрат праці та її оплати не тільки за видами культур, а й за окремими сортами; здійснювати оперативний контроль за відхиленнями від норм виробітку, та з’ясувати конкретні причини відхилень.<br>EN : Qualifying work: 117 p., 12 fig., 21 tabl., 68 references. The purpose of the qualification work is to study the features of accounting and comprehensive analysis of economic transactions related to payroll accounting and the efficiency of use of labor resources at LLC «Poltavka-1». The object of the study is the process of accounting for pay and analysis of the efficiency of labor use of LLC «Poltavka-1». The following research methods were used in the course of writing the qualification: comparative legal; sociological; system-structural; statistical; elements, methods of accounting (accounts, double entry, documentation, balance sheet and reporting). The scientific novelty and practical significance of the results of the research is the theoretical substantiation and development of organizational, methodological and practical recommendations for improving accounting and analysis of payroll, which use will lead to improvement of accounting and analytical support of the agro-industrial sector, namely: – the definition of «wages» is defined, which should be understood as the wage rate fixed by the labor contract, the level of which is determined by labor market conditions: labor cost, terms of hiring, demand, supply and competition; the level of qualification and specialization of the employee; incentive systems and the success of the work itself, which, unlike existing interpretations, is based on the principle of systematicity and the combination of different approaches to its definition; – it is proposed to introduce at the company the Schedule of workflow accounting which will help to improve all work at the enterprise and strengthen the control functions of accounting; – it is suggested to make the clarifications, additions and deletions of separate lines and graphs in f. 67 B «Tractor-driver's account», enabling: to obtain information about the structural unit that issued the document; to conduct analytical accounting of expenses not only by structural divisions, but also by responsibility centers, and also in the context of analytical subaccounts; to keep records of labor costs and their payment not only by types of crops, but also by individual varieties; to carry out operational control over deviations from working norms, and to find out specific reasons of deviations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузнєцова, Анастасія Сергіївна. "Організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення обліку та контролю розрахунків з оплати праці на ТОВ «Рассвет ЛТД»". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3772.

Full text
Abstract:
Кузнєцова А. С. Організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення обліку та контролю розрахунків з оплати праці на ТОВ «Рассвет ЛТД» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник В. В. Сьомченко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 108 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 108 с., 3 розділи, 16 табл., 10 рис., 75 літературних джерела. Метою кваліфікаційної роботи є вивчення господарської діяльності у розрізі оплати праці на прикладі ТОВ «Рассвет ЛТД», оцінка стану обліку та контролю розрахунків з оплати праці, і напрямки підвищення та визначення рекомендацій з метою подальшого покращення функціонування бухгалтерського обліку і контролю на підприємствi. Об’єктом дослідження кваліфікаційної роботи виступає процес обліку і контролю розрахунків з оплати праці на досліджуваному підприємстві. У процесі написання кваліфікаційної роботи застосовувалися наступні методи дослідження: порівняльно-правовий; соціологічний (вивчення офіційних наукових та бібліографічних джерел); системно-структурний; статистичний; елементи, методу бухгалтерського обліку. На підставі виконаних досліджень одержані наступні основні наукові результати, що складають наукову новизну дослідження: – визначено проблемні аспекти обліку та контролю розрахунків з оплати праці; – уточнено визначення категорії «оплата праці» – це винагорода, яку отримує працівник за виконану ᅠ ним роботу, а також за працю, яка вкладається у виробництво сільськогосподарської продукції; – запропоновано графiк документообiгу для облiку заробiтної плати, що забезпечить встановлення якісної системи оплати праці на підприємстві та своєчасного їх нарахування; – запропонована методика бальної оцiнки квалiфiкацiйного рiвня працiвника, що дозволить протягом ᅠ виробничого перiоду за допомогою трудових балiв враховувати сукупнi затрати працi кожного окремого робiтника та всiх разом; – запропонована схема премiювання працiвникiв згiдно рейтингового списку ТОВ «Рассвет ЛТД», що дозволить лiквiдувати ᅠ зрiвнялiвку ᅠ в ᅠ рiвнях заробiтної ᅠ плати ᅠ працiвникiв пiдприємств, ᅠ рiзних за ефективнiстю господарювання; – запропоновано ввести в ТОВ «Рассвет ЛТД» Журнал реєстрацiї виданих нарядiв, що дозволить ᅠ попередити випадки безконтрольного виписування нарядiв та необґрунтованого нарахування заробiтної ᅠ плати; – запропоновано додати до рахунку 66 такі субрахунки: 664 «Розрахунки за виплатами заробiтної ᅠ плати в формi натуроплати», 665 «Розрахунки з депонентами при натуральнiй формi оплати працi», що забезпечить розмежування аналiтичного облiку за розрахунками грошима i натурою, а також облiк ᅠ депонованої заробiтної плати у формi натуральної оплати працi; – запропоновано «Відомість відхилень у документах при реєстрації господарських операцій з ᅠ оплати праці за результатами арифметичної перевірки», «Відомість відхилень у документах при ᅠ реєстрації господарських операцій з оплати праці за результатами нормативно-правової перевірки» та «Відомість відхилень у документах при реєстрації господарських операцій з оплати праці за результатами взаємної перевірки», що дасть змогу проконтролювати правильність виконаних ᅠ розрахунків, а також встановити відхилення від нормативу та від нормативно-правових актів.<br>EN : Qualifying work contains: 108 pр., 3 sections, 10 fig., 16 tab., 75 references. The purpose of the qualification work is to study economic activity in terms of wages on the example of LLC «Rassvet LTD», assessment of accounting and control of payroll, and areas for improvement and determination of recommendations to further improve the functioning of accounting and control in the enterprise. The object of research of qualification work is the process of accounting and control of payroll calculations at the researched enterprise. In the process of writing a dissertation, the following research methods were used: comparative law; sociological (study of official scientific and bibliographic sources); system-structural; statistical; elements of the method of accounting. On the basis of the performed researches the following basic scientific results which make scientific novelty of research are received: – identified problematic aspects of accounting and control of payroll; – the definition of the category «remuneration of labor» has been clarified – it is the remuneration that an employee receives for work performed by him, and also for work that is invested in the production of agricultural products; – proposed schedule document flow for accounting wages які, which will ensure the establishment of a quality system of remuneration at the enterprise and their timely accrual; – a method of scoring the qualification level of the employee is proposed, which will allow during the production period with the help of labor points to take into account the total labor costs of each individual employee and all of them; – the scheme of bonuses of employees according to the rating list of LLC «Rassvet LTD» is offered, which will allow to eliminate the leveling of wages in the levels of wages of employees of enterprises, enterprises, enterprises; – it is proposed to introduce ТОВ in LLC «Rassvet LTD» Journal gistration of issued orders, which will allow to prevent cases uncontrolled issuance orders and unreasonable accrual salary; – it is proposed to add to account 66 the following sub-accounts: which will ensure the delimitation of analytical accounting for calculations in cash and in kind, as well as the accounting of deposited wages in the form of in-kind payment for labor; – proposed «Statement of deviations» in documents when registering business transactions for payment of labor based on the results of arithmetic verification, «Statement of deviations in documents» when registering business transactions with remuneration according to the results of regulatory inspection »and« Statement of deviations in documents during ції registration of business transactions for remuneration according to the results of mutual» inspection», which will allow to control correctness of performed calculations, and also to establish deviations from normative and from normative-legal acts.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography