Academic literature on the topic 'Послуги вражень'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Послуги вражень.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Послуги вражень"

1

Пріхно, І. М. "ВИМІРЮВАННЯ ЯКОСТІ ГОТЕЛЬНИХ ПОСЛУГ НА ОСНОВІ КРИТЕРІЇВ СПРИЙНЯТТЯ КЛІЄНТАМИ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 1 (73) (31 січня 2024): 72–80. https://doi.org/10.32689/2523-4536/73-11.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі вимірювання якості готельних послуг на основі критеріїв сприйняття клієнтами. Відзначено, що традиційні методи вимірювання якості готельних послуг, які базуються на об’єктивних показниках, не завжди відповідають реальному рівню задоволеності клієнтів. Обґрунтовано, що сприйняття якості є суб’єктивним і залежить від індивідуальних потреб, очікувань та вражень кожного клієнта. Метою статті є розробка та обґрунтування методики комплексного вимірювання якості готельних послуг на основі критеріїв сприйняття клієнтами, що дозволить підвищити ефективність управління якістю та забезпечити конкурентоспроможність готельного підприємства. Розглянуто сутність понять «якість готельної послуги» та «сприйняття якості готельної послуги», ідентифіковано та систематизовано критерії сприйняття якості готельних послуг. Запропоновано матрицю важливості та задоволеності послугами готелю для візуалізації критеріїв сприйняття та рівня задоволення клієнтів. Матриця важливості та задоволеності послугами готелю сприятиме фокусуванню на ключових проблемах клієнтів, підтримці сильних сторін, які формують лояльність клієнтів, оптимізації витрат на менш важливих критеріях якості, покращенню загального рівня задоволеності, підвищенню конкурентоспроможності та прибутковості готелю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Горб, К. М., М. В. Корнєєв, Н. А. Горожанкіна та М. М. Кучер. "ТЕХНОЛОГІЇ ЕКСКУРСІЙНОГО ТА СУПРОВІДНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ У СФЕРІ ТУРИЗМУ ТА ГОСТИННОСТІ". Systems and Technologies 69, № 1 (2025): 278–87. https://doi.org/10.32782/2521-6643-2025-1-69.33.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено аналізу та систематизації технологій екскурсійного та супровідного обслуговування у сфері туризму та гостинності, за різних трактувань екскурсії та супроводу: по-перше, як туристичної послуги, коли застосовуються головним чином сервісні технологічні прийоми, по-друге, як методу навчання з використанням насамперед педагогічних прийомів, по-третє, як інструменту реклами та популяризації з пріоритетним базуванням на маркетингових інструментах та PR-технологіях. Обґрунтовано спільні та відмінні риси між екскурсією та супроводом, запропоновано поняття екскурсійно-супровідного заходу (ЕСЗ). Наведено авторську технологічну схему супроводу типового одноденного пізнавального автобусного туру як прикладу та підґрунтя для формування стандартів туристичного супроводу в умовах «економіки вражень». Окремі послуги та загалом діяльність, пов’язана з підготовкою та проведенням екскурсій та супроводу, а також з екскурсійним та супровідним обслуговуванням туристичних подорожей, освітніх, ділових та рекламних заходів, є змістовно та технологічно складними операціями, що вимагають досить широкого спектру професійних знань, навичок та особистісних характеристик її постачальників, включаючи високу відповідальність (у т. ч. фінансову), обізнаність з Google-картами та правилами створення контенту для соціальних мереж, стресостійкість та ефективність у прийнятті рішень з урахуванням величезного спектру можливих непередбачених ситуацій під час подорожі. Розмежування екскурсії та супроводу залежить від співвідношення екскурсійних та супровідних послуг. Будь-яка екскурсія або в цілому програма туристичної подорожі являє собою результат творчого процесу, де цінується креатив, незвичність та індивідуальний підхід. Тому процеси екскурсійного та супровідного обслуговування не можуть бути піддані абсолютній формалізації. При стандартизації технологічних процесів туристичного супроводу та проведення екскурсій в умовах «економіки вражень» варто знайти «золоту середину» між забезпеченням високої якості послуг та проявами творчої уяви та креативності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хитра, О. В. "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ ВРАЖЕНЬ У ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 3 (21 грудня 2021): 49–60. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-3-8.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються базові положення економіки вражень, що виникла під впливом зміни системи цінностей у постіндустріальному суспільстві, трансформації вільного часу людини та її прагнення до позитивних емоцій, комфорту, задоволення. Доведено, що туристичний продукт характеризується усіма суттєвими передумовами для того, щоб трансформуватися у незабутні враження від подорожі та супутніх послуг сфери гостинності. Ознаками економіки вражень є висока чутливість до потреб, інтересів, переживань, емоцій споживачів, орієнтація на унікальність (ексклюзивність) товарної пропозиції, безпосередній зв’язок з інформаційно-культурним, комунікативним середовищем життєдіяльності людини, поєднання проявів емоційності та раціональності у поведінці суб’єктів ринкового обміну. В умовах економіки вражень у зв’язку з відносною ірраціональністю споживчої поведінки відбувається самовільне і водночас кероване формування мереж споживачів на засадах “масової персоналізації” та синергетичності “колективного споживчого враження”, яке може непередбачуваним чином вплинути на імідж туристичного підприємства. В таких умовах виникає закономірна потреба формування на туристичних підприємствах особливої системи – менеджменту вражень, що означає цілеспрямований управлінський вплив на поведінку споживачів туристичних послуг на основі детального дослідження їх інтересів, мотивів, установок, бажань та емоційних станів. Особливу роль у менеджменті вражень відіграє формування у співробітників емоційної компетентності, що означає здатність здійснювати оптимальну координацію між емоціями і цілеспрямованою поведінкою, приймати обґрунтовані рішення на підставі обробки внутрішньої і зовнішньої емоційної інформації. До специфічних прийомів менеджменту вражень віднесено цифровий інструментарій маркетингових комунікацій, емоційного маркетингу, маркетингу взаємовідносин та івент-маркетингу, клієнтоорієнтованого сервісу, туристичного брендингу, а також тотального менеджменту якості. У результаті впровадження менеджменту вражень очікується, з одного боку, підвищення конкурентоспроможності туристичного бренду, а з іншого – підвищення якості життя населення внаслідок успішного розвитку туризму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ЯНКОВЕЦЬ, Тетяна. "ДИЗАЙН ВРАЖЕНЬ У ЦИФРОВОМУ МАРКЕТИНГУ МЕРЕЖІКІНОТЕАТРІВ". Herald of Kyiv National University of Trade and Economics 142, № 2 (2022): 61–80. http://dx.doi.org/10.31617/visnik.knute.2022(142)05.

Full text
Abstract:
Вступ. Економіка знань, сформована в умо­вах постіндустріального суспільства, яка харак­теризується переважанням виробництва пос­луг над виробництвом товарів, сьогодні транс­формується в економіку вражень. Проблема. Зміна поведінки споживачів, розвиток цифрових технологій призвели до загострення конкуренції у сферах виробництва та надання послуг, до відкриття нових можли­востей у сфері надання різноманітних вражень, що потребує нових маркетингових концепцій. Метою статті є обґрунтування застосу­вання концепції дизайну вражень у цифровому маркетингу мереж кінотеатрів. Методи. Використано методи аналізу та синтезу, системно-структурного аналізу, порів­няння, логічного узагальнення, що дало змогу обґрунтувати застосування концепції дизайну вра­жень у цифровому маркетингу мереж кіно­театрів. Результати дослідження. Розглянуто діяль­ність вітчизняних мереж кінотеатрів, викорис­товуваних цифрових кінотехнологій, що дало змогу розподілити мережі за рівнями конку­рентоспроможності. Визначено тенденції циф­рового маркетингу в умовах становлення еко­но­міки вражень. Обґрунтовано застосування концепції дизайну вражень у цифровому мар­ке­тингу мережі кінотеатрів. Запропоновано розподіл заходів у кінотеатрах у точках кон­такту за областями виявлення вражень з метою збільшення продажів та прибутковості мереж кінотеатрів. Висновки. В умовах становлення еконо­міки вражень мережам кінотеатрів для роз­витку власного бренду, підвищення рівня кон­ку­рентоспроможності та досягнення пос­тав­лених бізнес-цілей запропоновано викорис­товувати концепцію дизайну вражень. Уста­новлено, що мережі кінотеатрів, які ство­рили і розвивають власний бренд, мають більші шанси у цифровому просторі для залучення й утримання споживачів через пропозиції різ­номанітних вражень. Визначено заходи в циф­рових точках контакту (онлайн та офлайн), розподілені за областями виявлення вражень з метою опрацювання й подальшого дизайну враження в кожній з них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коробейникова, Ярослава, та Олена Побігун. "АНТИКРИЗОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У СФЕРІ ГОТЕЛЬНОГО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID – 19". Scientific Bulletin of Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas (Series: Economics and Management in the Oil and Gas Industry), № 1(25) (17 липня 2022): 172–82. https://doi.org/10.31471/2409-0948-2022-1(25)-172-182.

Full text
Abstract:
Галузь туризму є дуже чутливою до змін соціально-економічного та природно-техногенного характеру, що потребує особливих підходів в управлінні підприємствами сфери гостинності. У статті обгрунтовано необхідність пристосування до нових умов пандемії та вироблення чіткої політики в такій кризовій ситуації. Визначено, що на перший план виступають інструменти антикризового менеджменту, антикризовий менеджмент у час пандемії має бути гнучким та оперативним у процесі прийняття рішень. Проаналізовано стан та динаміку готельного господарства в Україні за останні роки в цілому, визначено, що попит на готельні послуги через пандемію значно знижується, а, відтак, і завдані втрати ринку є суттєвими. Проаналізовано втрати готельно-ресторанного бізнесу в період карантинних обмежень на прикладі готелю Radisson Blu Resort Bukovel, розглянуто запроваджені готелем заходи та засоби безпеки для гостей та працівників під час пандемії Covid-19. Обґрунтовано необхідність заходів системного антикризового менеджменту в сфері гостинності через тривалий період пандемії Covid – 19, які полягають у розробленні різних сценарних антикризових рішень. Обгрунтовано необхідність моніторингу ситуації у поєднанні з командною роботою фахівців готельно-ресторанного підприємства. Запропонований алгоритм рішень дозволить успішно долати кризу пандемії з найменшими втратами для Галузь туризму є дуже чутливою до змін соціально-економічного та природно-техногенного характеру, що потребує особливих підходів в управлінні підприємствами сфери гостинності. У статті обгрунтовано необхідність пристосування до нових умов пандемії та вироблення чіткої політики в такій кризовій ситуації. Визначено, що на перший план виступають інструменти антикризового менеджменту, антикризовий менеджмент у час пандемії має бути гнучким та оперативним у процесі прийняття рішень. Проаналізовано стан та динаміку готельного господарства в Україні за останні роки в цілому, визначено, що попит на готельні послуги через пандемію значно знижується, а, відтак, і завдані втрати ринку є суттєвими. Проаналізовано втрати готельно-ресторанного бізнесу в період карантинних обмежень на прикладі готелю Radisson Blu Resort Bukovel, розглянуто запроваджені готелем заходи та засоби безпеки для гостей та працівників під час пандемії Covid-19. Обґрунтовано необхідність заходів системного антикризового менеджменту в сфері гостинності через тривалий період пандемії Covid – 19, які полягають у розробленні різних сценарних антикризових рішень. Обгрунтовано необхідність моніторингу ситуації у поєднанні з командною роботою фахівців готельно-ресторанного підприємства. Запропонований алгоритм рішень дозволить успішно долати кризу пандемії з найменшими втратами для готельно-ресторанних підприємств. Запропоновані практичні шляхи реалізації етапів антикризового менеджменту для готельно-ресторанних підприємств, такі як робота з клієнтом та персоналом, ведення продуктової політики. Запропоновано систему заходів у структурі антикризового менеджменту, їхній основний зміст та подані очікувані результати впровадження цих заходів. Виділено практичні заходи у сфері оптимізації витрат та доходів, посилення диджиталізації галузі, в тому числі і для роботи з клієнтами, особливо постійними клієнтами, роботи з персоналом закладу. Обгрунтовано розроблення та впровадження цілісних програм перебування гостей у готельно-ресторанних комплексах, що дозволяє реалізовувати сучасний туристичний тренд – туризм вражень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гречкосій, Руслан. "МІСЦЕ ВРАЖЕННЯ В КУЛЬТУРІ СПОЖИВАЦТВА: ЕВОЛЮЦІЯ ЦІННІСНИХ СТРАТЕГІЙ КОНСЬЮМЕРИЗМУ". Proceedings of the National Aviation University Series Philosophy Cultural 39, № 1 (2024): 110–14. http://dx.doi.org/10.18372/2412-2157.39.18468.

Full text
Abstract:
У розвідці йдеться про зміни, яких набула культура споживацтва за крайнє десятиліття. Зокрема зміна ціннісного вектору консьюмеризму з товару та послуги на їхній ефект – враження. Аналізуються аспекти умовно класичного – бодрійярівського погляду на споживання та більш новітні його версії в тлумаченні Джозефа Пайна і Джеймса Гілмора. Обґрунтовується теза про те, що надмірне перенасичення товарами вивільнило місце для враження як ефекту, який можна створити завдяки комбінуванню речей, організації подій, надання послуг тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Куракін, Олександр. "ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДОЛОГІЧНИХ ПІДХОДІВ ДО ОЦІНКИ ЯКОСТІ ГОТЕЛЬНИХ ПОСЛУГ". Innovations and Technologies in the Service Sphere and Food Industry 1, № 7 (2023): 5–9. http://dx.doi.org/10.32782/2708-4949.1(7).2023.1.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню методологічних підходів до оцінки якості готельних послуг. Досліджено, що якість сервісу є однією зі складових показників ефективності функціонування підприємств готельного господарства. Головною складовою всієї системи сервісу є якість безпосередньо готельної послуги. Аналіз дослідження у галузі оцінки і управління якістю готельних послуг дав можливість визначити, що існуючі методики оцінки якості готельних послуг базуються на моделях поведінки споживачів і забезпечують можливість побудови на їх основі моделей якості послуги. При дослідженні різних складових якості продукту в сфері обслуговування виявлено, що не вирішена проблема формування комплексного, загального методологічного підходу до управління якістю послуг та обслуговування. Основною метою дослідження була розробка оптимальної методики оцінки якості послуг, що дозволило б отримати найбільш достовірні результати, які будуть використовуватись при розробці рішень з управління якістю на підприємстві. Аналіз досліджень та публікацій показав, що дослідження підходів до оцінювання якості готельних послуг та розробка шляхів удосконалення якості готельного продукту є актуальною проблемою, вирішення як комплексного підходу. Відмічено необхідність оцінки ролі конкретного працівника у технологічному процесі обслуговування як невід’ємного фактору, що формує довготривале враження від готельного продукту. Дослідження питання управління якістю готельних послуг здійснено логічно та послідовно. Зокрема, проведено літературний огляд із зазначеної проблематики, проаналізовано сучасні методи оцінки якості готельного обслуговування, визначено, що одним із способів удосконалення механізму управління якістю готельних послуг може бути індивідуальна оцінка результатів роботи персоналу, запропоновано метод бальної оцінки якості роботи персоналу на кожному із етапів гостьового циклу та наведено приклад критеріїв оцінювання роботи працівників. Результати проведеного дослідження можуть бути корисними для працівників сфери туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Камушков, О. С., В. О. Ткач та В. А. Язіна. "ЕКОНОМІКА ВРАЖЕНЬ У ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ ГОСПОДАРСТВІ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 7 (29 червня 2021): 34–42. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.7.4.

Full text
Abstract:
У статті порушується питання різкого збільшення конкуренції на ринку готельного та ресторанного господарства, що викликало необхідність пошуку сучасних та унікальних підходів до зацікавлення нових та утримання постійних клієнтів. Розглянуто сутність концепції «економіка вражень», передумови її виникнення, завдання та інструменти впливу. Розкрито різницю між підприємством, яке орієнтоване на ресторанну або готельну послугу, та підприємством, яке орієнтоване на отримання емоцій клієнтами. Виділено групи мотивів вибору того чи іншого ресторану або готелю. Проаналізовано динаміку ресторанів Києва за останні п’ять років. Розглянуто властивості, притаманні сервісу, який орієнтовано на відвідувачів. Проаналізовано чинники, які впливають на рівень задоволеності відвідувачів ресторанів та готелів. Виділено можливі шляхи модернізації маркетингової стратегії через концепцію «економіка вражень».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Куцик, П. О., та Б. М. Шевчик. "ЕСХАТОЛОГІЯ ЕКОНОМІКИ ЧИ ОНТОЛОГІЯ НООЕКОНОМІКИ: СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ДИСКУРС". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 71 (23 травня 2023): 5–12. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-71-01.

Full text
Abstract:
Досліджується аксіологічний детермінізм економічних систем індустріального виробництва і нооекономіки. Аналізуються часові та просторові модуси економічної вартості матеріального та інтелектуального виробництва. Нооекономіка трактується як онтологічний проект ідеаційної культури. Для підтвердження цієї тези систематизуються гіпотези: 1) технологічного проекту нульових граничних витрат; 2) емансипації трудового вмісту вартості від часового детермінізму в інтелектуальному виробництві; 3) соціокультурної динаміки послідовної зміни циклів домінуючої культури; 4) реанімації континуальності сакрального часу символічного обміну в умовах нооекономіки понад профанний час ринкового еквівалентного обміну; 5) сублімації патерна культури провини в нооекономіці завдяки поширенню онтологічної новизни вартості інтелектуального продукту, що можливо в умовах ідеаційної, а не чуттєвої культури; 6) економіка послуг і її сучасна фаза – економіка вражень, пояснюється як інкубативний період становлення нооекономіки ідеаційної культури у ментальному та інституціональному просторі пасивної та цинічної фаз чуттєвої культури, тобто в обскураційному періоді домінування чуттєвої культури. Відстежено тренд емансипації ринкової вартості від детермінізму часу як умови дохідності (згідно з трудовою теорією вартості) до детермінізму простору як джерела доходу в економіці вражень. У просторі негентропійну функцію буття реалізують об’єкти, а не часові події, що безповоротно минають. В економіці враження ефект “дарунку-у-відповідь” у структурі символічного обміну реалізується синергетично завдяки постійній сублімації аксіологічної континуальності, інспірованій онтологічною новизною вартості інтелектуального продукту, здатною об’явлювати екзистенційні та есенціальні сенси духовної досконалості буття. Не до кінця дослідженою залишається інтерпретація тріалектичної структури символічного обміну (на відміну від біполярної структури ринкового обміну) та інституалізація способів когнітивної інклюзивності та механізму розподілу в умовах нооекономіки ідеаційної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Піддубний, Володимир, Галина Тарасюк, Андрій Чагайда та Іван Захарук. "ШЛЯХИ СТВОРЕННЯ НЕЗАБУТНІХ ГАСТРОНОМІЧНИХ ВРАЖЕНЬ У СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ". SWorldJournal, № 29-02 (30 січня 2022): 125–32. https://doi.org/10.30888/2663-5712.2025-29-02-014.

Full text
Abstract:
Незабутній досвід має суттєвий вплив на формування пам’яті про події або подорожі, а їжа впливає на збереження і накопичення у довгостроковій пам’яті певних вражень. Індивідуальні риси людей мають вирішальний вплив на вибір їжі, коли частина споживачів є
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Послуги вражень"

1

Ніколайчук, Т. О. "Е-послуги вражень, як інструмент цифровізації економіки в умовах гео-економічних обмежень". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53383.

Full text
Abstract:
1. Т. Ніколайчук. Інноваційні форми послуг вражень у сфері господарської діяльності. Науковий Вісник МДУ. Серія "Економіка". 2021. Том 8 (3). С. 46-59. URL: https://economics-msu.com.ua/uk/article/innovatsiyni-formi-poslug-vrazhen-u-sferi-gospodarskoyi-diyalnosti. https://doi.org/10.52566/msu-econ.8(3).2021.46-59 2. Про електронні довірчі послуги: Закон України від 05.10.2017 р. № 2155-VIII. Відомості Верховної Ради України. 2017. № 45. ст.400. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2155-19#Text<br>У зв’язку з економіко-організаційними та гео-суспільними обмеженнями, викликаними пандемією короновірусної інфекції, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, майже усі царини національної економіки мусили вносити суттєві зміни до організаційно-виробничих процесів. Послуги вражень в умовах існуючих суспільних обмежнь можуть стати не тільки альтернативним інструментом розвитку господарської діяльності в країні, формуванню міжгалузевих зв’язків, а також засобом зменшення психологічно-емоційної втоми населення, зниження корпоративного тиску на людський капітал, та, вектором мотивації до отримання позитивних економіко-трудових результатів. Кейси вражень у сфері туристично-рекреаційних послуг пропонується розглядати, як належним чином упорядковану систему заходів або інших дій, що спрямовані на програмування (регулювання інтенсивності) емоцій, вражень, набуття досвіду на підставі штучного розробленого сценарію з урахуванням побажань клієнта, його професійних та особистих якостей, туристичного досвіду, фінансових ресурсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гармаш, Сергій Володимирович. "Маркетинг вражень як один із напрямків застосування NLP-технік у сфері туристичного бізнесу". Thesis, 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47121.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!