Academic literature on the topic 'Поточні розрахунки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Поточні розрахунки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Поточні розрахунки"

1

Gribkov, Eduard, Sergey Malygin та Olena Berezshna. "Математичне моделювання напружено-деформованого стану під час волочіння порошкового дроту з металевим сердечником". Обробка матеріалів тиском, № 1(53) (1 грудня 2024): 34–42. https://doi.org/10.37142/2076-2151/2024-1(53)34.

Full text
Abstract:
Грибков Е. П., Малигін С. О., Бережна О. В. Математичне моделювання напружено-деформованого стану під час волочіння порошкового дроту з металевим сердечником На основі спільного рекурентного розв'язання скінченно-різницевої форми умови статичної рівноваги виділеного елементарного об'єму та умови пластичності порошкового середовища розроблено чисельну математичну модель напружено-деформованого стану, що враховує реальний характер розподілів геометричних параметрів, механічних властивостей і умов контактного тертя під час волочіння порошкового дроту з металевим сердечником. У рамках розглянутої математичної моделі напружено-деформованого стану під час волочіння порошкового дроту було прийнято, що поточні значення швидкості переміщення порошкового матеріалу, його механічні властивості і нормальні осьові напруження у межах кожного окремого поперечного перерізу залишаються величинами постійними по всій довжині вогнища деформації, зміни діаметрів, контактних напружень мають лінійний характер, кількісні оцінки дотичних напружень на поверхні контакту порошкової та монометалевої складових відповідають закону Амонтона-Кулона. За умови статистичної рівноваги відокремленого i-го елементарного об'єму порошкового матеріалу, з урахуванням кусочно-лінійної апроксимації, з урахуванням умови пластичності для порошкових матеріалів при осесиметричному навантаженні та впливу значення показника відносної щільності на значення коефіцієнтів, які враховують специфіку деформації порошкового композиту, отримані розрахунки співвідношення показників швидкостей пластичної деформації, головними напруженнями та співвідношення показників ступеня деформації. Розроблена математична модель дозволяє більш точно визначати геометричні та фізико-механічні характеристики отриманих виробів. Отримані залежності відносної щільності порошкового осердя в залежності від діаметру металевого сердечника, обтиснення та натяжіння порошкового дроту, що дозволяють знайти раціональні значення цих технологічних параметрів при проєктуванні технологічних режимів волочіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бабич, Сергій. "ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ГЕНЕРАЦІЇ МАТРИЦЬ РОЗКЛАДІВ ЗГІДНО ПЕРМАНЕНТНОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ". MEASURING AND COMPUTING DEVICES IN TECHNOLOGICAL PROCESSES, № 4 (29 грудня 2022): 120–27. http://dx.doi.org/10.31891/2219-9365-2022-72-4-17.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз відомих підходів, методів та інформаційних технологій для розв’язання задач складання розкладів занять. Актуальність таких задач зумовлюється не лише значною обчислювальною складністю відомих методів, але й наявністю низки додаткових вимог в кожному конкретному випадку, що суттєво впливають на метод розв’язання. Вимоги, що виникають при складанні розкладів, часто є антагоністичними і вимагають певних компромісних рішень. А тому розробка нових підходів та методів розв’язання задач календарного планування є актуальною задачею.
 Результатом роботи є створення інформаційної технології складання розкладу занять, в основу якої покладено метод перманентної декомпозиції. Цей метод дозволяє генерувати комбінаторні об’єкти, зокрема, системи різних представників стовпців матриць розкладів, та відрізняється наявністю процедури розкладання модифікованого перманента за рядком із запам’ятовуванням ідентифікаторів елементів матриці інцидентності. При цьому мова йде не про класичний перманент, а про певну його модифікацію, що пропонується в роботі. Також запропоновано поняття модифікованої матриці інцидентності, що дозволяє коректно врахувати інформацію про потоки, та відрізняється введенням додаткових стовпчиків для кожного викладача, що має поточні пари з коректним відображенням інформації про структуру потоку. Процедура декомпозиції перманента застосовується саме до такої матриці інцидентності.
 Алгоритм декомпозиції модифікованого перманента включає у себе процедуру формування систем різних представників стовпчиків матриці розкладів, запису індексів стовпчиків в комірки пам’яті та забезпечує можливість одночасної присутності викладача у кількох групах, якщо допускаються потоки. Відповідний алгоритм декомпозиції із “запам’ятовуванням” може бути використаний для розв’язання широкого класу задач генерації комбінаторних об’єктів, зокрема, перестановок, комбінацій, підмножин різних елементів деякої системи множин.
 Проведені експерименти та розрахунки обчислювальної складності підтверджують ефективність методу перманентної декомпозиції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Малишкін, Олександр. "ВУГЛЕЦЕВІ СЕРТИФІКАТИ ПРОГРАМ ДЕКАРБОНАЦІЇ ЯК ОБ’ЄКТИ ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ". Social Development: Economic and Legal Issues, № 2 (23 січня 2025): 22–27. https://doi.org/10.70651/3083-6018/2025.2.03.

Full text
Abstract:
Сучасні екологічні виклики стимулюють аграрний сектор до впровадження енергоощадних технологій та зниження викидів CO₂. Одним із механізмів екологічної трансформації є система карбонових сертифікатів, що дозволяє агровиробникам отримувати фінансові вигоди від декарбонізаційних заходів. У цьому контексті актуальним є дослідження бухгалтерського обліку та оподаткування операцій з карбоновими сертифікатами для ефективного управління фінансовими ресурсами підприємств. Досліджено особливості змін у бухгалтерському обліку та оподаткуванні, що виникають у зв’язку із запровадженням нових екологічних механізмів, зокрема карбонових сертифікатів для аграрних підприємств. В Україні функціонує Фонд декарбонізації, який входить до складу спеціального фонду Державного бюджету України. Використовуючи енергоощадні технології, агровиробники, зокрема у сфері рослинництва та тваринництва, можуть отримувати вуглецеві сертифікати, оскільки ці галузі є основними джерелами викидів CO₂. Основною метою таких еко-проєктів є зниження рівня вуглецевих викидів. Для агровиробників це також вигідно з фінансової точки зору, оскільки кожен верифікований сертифікат може приносити від 20 до 60 євро за 1 га землі. З позицій бухгалтерського обліку розглянуто два ключові об’єкти: карбоновий сертифікат та отримані від його продажу кошти, що формують дохід підприємства. Очікувані надходження доцільно відображати у кредиті рахунку 69 «Доходи майбутніх періодів» та дебеті субрахунку 183 «Інша дебіторська заборгованість» або 377 «Розрахунки з іншими дебіторами», де дебітором виступає Фонд декарбонізації. У момент надходження коштів слід дебетувати субрахунок 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті» та кредитувати відповідний субрахунок 377 або 183. Одночасно відбувається перекласифікація доходів майбутніх періодів у доходи поточного періоду через дебет рахунку 69 та кредит субрахунку 719 «Інші доходи від операційної діяльності». З метою активізації переходу аграрного сектору на екологічно чисті технології запропоновано механізми стимулювання, ключовим з яких є податкова пільга. Зокрема, доцільним є звільнення від оподаткування тієї частини прибутку, що отримана від реалізації карбонових сертифікатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

В., О. Хаврук. "Оцінка резервів підвищення ефективності використання рухомого складу автотранспортного підприємства". Science and Transport Progress. Bulletin of the Dnipropetrovsk National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan, № 2(98) (27 вересня 2022): 17–25. https://doi.org/10.15802/stp2022/267938.

Full text
Abstract:
<strong>Мета.</strong>&nbsp;У роботі передбачено розглянути та проаналізувати складові цільової функції зменшення витрат на експлуатацію й обслуговування автотранспортних засобів (автобусів), а також визначити оптимальну періодичність планових ремонтів.&nbsp;<strong>Методика.</strong>&nbsp;Дослідження виконано з використанням таких загальнонаукових методів: аналіз і синтез, абстрагування й конкретизація, індукція й дедукція, системний аналіз.&nbsp;<strong>Результати.</strong>&nbsp;Для оцінки резервів підвищення ефективності рухомого складу наведено цільову функцію мінімізації витрат (втрат) під час експлуатації автотранспортних засобів на прикладі автобусів, яка містить дві укрупнені складові витрати &ndash; на планові заходи після технічного обслуговування й ресурси на ліквідацію наслідків позапланових ремонтів, включаючи збитки викликані ними. Наведено експоненціальні залежності кількості позапланових ремонтів за календарний рік експлуатації автотранспортних засобів, отриманої в результаті обробки масиву статистичних даних по підприємству. З&rsquo;ясовано, що одним із напрямів підвищення ефективності використання рухомого складу автотранспортного підприємства є зменшення простоїв через поточні позапланові ремонти, для цього запропоновано виконувати планові ремонти кожної одиниці автотранспорту. Для конкретного автотранспортного підприємства наведено графічну залежність кількості позапланових ремонтів від величини автобусів їх міжремонтного пробігу. Виконано розрахунки складових цільової функції підвищення ефективності використання автобусів, графічним способом визначено оптимальний міжремонтний пробіг для проведення планових ремонтів протягом календарного року. Обґрунтовано економічну складову підвищення ефективності використання рухомого складу автопідприємства &ndash; недоотримання доходу від невиконаної транспортної роботи, яка характеризується середньою завантаженістю автотранспортних засобів. На прикладі автобусів установлено, що середня завантаженість прямо пропорційна чисельності перевезених пасажирів і обернено пропорційна величині пробігу по маршруту.&nbsp;<strong>Наукова новизна.</strong>&nbsp;Ґрунтовно проаналізовано складові цільової функції мінімізації сумарних витрат на планові заходи після технічних обслуговувань і на ресурси позапланових ремонтів, що містять і втрати (збитки) від простою.&nbsp;<strong>Практична значимість.</strong>&nbsp;Результати дослідження можуть бути використані автотранспортними підприємствами для визначення оптимальних міжремонтних пробігів. Виконання планових ремонтів кожного автотранспортного засобу дасть змогу зменшити втрати від простою і підвищити ефективність його використання в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yeryganov, O. V., V. Yu Gunchenko та V. S. Glebov. "ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ РОЗМІРІВ ДЕТАЛЕЙ КРИВОШИПНО-ШАТУННОГО МЕХАНІЗМУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІНДИЦІЮВАННЯ". Transport development, № 2(21) (29 серпня 2024): 28–34. http://dx.doi.org/10.33082/td.2024.2-21.03.

Full text
Abstract:
У статті пропонується спосіб спільного розрахунку довжини шатуна дизеля та середнього показника політропічного стискання n при виконанні алгоритмічної синхронізації індикаторних діаграм двигунів внутрішнього згоряння. У попередніх публікаціях автора показано, що кут, який відповідає максимальній швидкості зростання тиску стискання, залежить від геометричних розмірів деталей кривошипно-шатунного механізму, об’єму камери стискання та показника політропи. Остання величина змінюється залежно від умов перебігу процесу стискання. Окрім того, строго кажучи, досить імовірною є ситуація з дефіцитом даних щодо геометричних розмірів кривошипно-шатунного механізму, а саме довжини шатуна, оскільки дані у судновій документації часто є недостатньо повними, а наявність запасного шатуна є необов’язковою для всіх двигунів. Окрім того, безпосередньо вимірювати довжину шатуна на двигуні незручно і не завжди можливо. Тому для виконання алгоритмічної синхронізації в умовах дефіциту даних є доцільним шукати довжину шатуна та величину показника політропи разом. Для цього пропонується спочатку апроксимувати ділянку експериментальної кривої стискання поліномом четвертого порядку, який досить точно відображає експериментальну криву стискання. Для розрахунку його коефіцієнтів використовуються експериментальні дані. Один із кінців апроксимуючої ділянки, що відповідає більшому значенню кута повороту колінчастого валу, лежить у точці найшвидшого зростання тиску стискання. Установлено, що наявна точність визначення невідомих величин у результаті рішення запропонованих рівнянь є прийнятною для інженерних розрахунків. Запропонована методика дає змогу уточнити попередній розрахунок положення верхньої мертвої точки індикаторної діаграми в умовах дефіциту даних по двигуну, оскільки отримане значення довжини шатуна та відповідно розрахована величина коефіцієнта політропічного стиснення повніше відображають поточні умови протікання процесу стиснення у циліндрі двигуна внутрішнього згоряння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kovshun, N. E., N. V. Hural та O. O. Kliukha. "МОДЕЛЮВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, № 84 (2019): 75. http://dx.doi.org/10.31713/ve420188.

Full text
Abstract:
У статті розглядається проблема аналізу та виявлення факторів, які впливають на діяльність підприємства в сучасних складних умовах. Було проаналізовано фінансову звітність підприємства та виокремлено параметри, які мають суттєвий вплив на його нерозподілений прибуток, на основі цього розроблено багатофакторну модель прибутку. Було побудовано кореляційну матрицю, що складається з парних лінійних коефіцієнтів кореляції для наступних параметрів: основні засоби, запаси, дебіторська заборгованість, кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги, кредиторська заборгованість за розрахунками з бюджетом, інші поточні зобов’язання, кредиторська заборгованість та поточні зобов’язання загалом, собівартість реалізованої продукції, адміністративні витрати, витрати на збут, матеріальні витрати, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизація та інші операційні витрати. Встановлено залежність прибутку від обсягу запасів і поточних зобов’язань та забезпечень. Для підтвердження гіпотези про адекватність моделі було проведено дисперсійний аналіз за методом найменших квадратів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Круковська, О. В. "ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКІВ ІЗ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ, ПІДРЯДНИКАМИ ТА КРЕДИТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМС". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 5 (26 лютого 2021): 123–30. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.5.15.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто місце розрахунків із постачальниками й підрядниками у діяльності підприємств, у т. ч. аграрних, зокрема у наявності кредиторської заборгованості та управління нею. Виявлено чинники, які спричиняють її мимовільне приховування через недосконалість в обліку та аналізі, порушення платіжної дисципліни, погіршення ділової репутації та збитки. Установлено, що одним із найбільш поширених видів поточних зобов’язань є саме розрахунки з постачальниками та підрядниками підприємства або кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги. Наведено найбільш типові приклади таких ситуацій та їхні наслідки. Виявлено, що в умовах прискорення всіх процесів господарської діяльності, з одного боку, і наявності інфляції – з іншого, ліберальної валютної політики значення та роль своєчасних розрахунків із постачальниками і підрядниками по кредиторській заборгованості зростають, як і їх правильний та своєчасний облік для потреб управління. Обґрунтовано пропозиції щодо обліку розрахунків та кредиторської заборгованості, спрямовані на вдосконалення управління ними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузнєцов, М. П. "МОДЕЛЮВАННЯ БАЛАНСУ ПОТУЖНОСТЕЙ В КОМБІНОВАНІЙ ЕНЕРГОСИСТЕМІ З ВІДНОВЛЮВАНОЮ ГЕНЕРАЦІЄЮ". Vidnovluvana energetika, № 2(65) (28 червня 2021): 6–18. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.2(65).6-18.

Full text
Abstract:
Метою роботи є дослідження можливостей оцінки очікуваного балансу потужностей в комбінованій енергосистемі. Особливістю комбінованої локальної системи з сонячними та вітровими електростанціями є випадкові коливання поточної потужності, обумовлені зміною погодних факторів. Для збалансування генерації та споживання електроенергії використовуються такі засоби, як проміжне акумулювання енергії та допоміжні локальні генератори. Об’єкт дослідження – гібридні електроенергетичні системи, які мають властивості локальної мережі. Елементами системи є вітрові та сонячні електростанції, засоби балансування потужності, а також споживачі електроенергії. Методом дослідження є математичне моделювання випадкових процесів споживання та генерації енергії, яке дозволяє аналізувати поточне балансування потужностей та отримувати інтегральні характеристики енергетичного балансу. Роботу засобів регулювання балансу представлено як динамічну систему, а балансування розглядається як суперпозиція випадкових процесів генерації та споживання. Особливістю дослідження є одночасне врахування швидких змін потужності вітрових та сонячних електростанцій, варіативності навантаження та можливостей поточного регулювання. Аналітичне дослідження дає змогу оцінити характеристики розподілу імовірності підсумкових процесів. Запропоновано адаптивну імітаційну модель з можливістю варіації вхідних параметрів, яка дозволяє представити процеси генерації та використання енергії з урахуванням проміжних регулювальних потужностей. В результаті дослідження запропоновано спосіб представлення поточних станів енергосистеми, який дозволяє отримати оцінки ймовірних режимів. Модель допускає побудову множини станів системи та пошук оптимальних рішень. Значимість отриманих результатів полягає як у поданні методу досліджень, придатного для розрахунків необхідних показників, так і в отриманні деяких оцінок, що мають практичне значення. Бібл. 16, рис. 8.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гончарук, Світлана, та Тетяна Чапко. "РОЗРАХУНКИ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВПЛИВУ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА". Молодий вчений, № 9 (109) (30 вересня 2022): 129–32. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2022-9-109-28.

Full text
Abstract:
У даній статті висвітлено сучасний стан здійснення обліку та контролю за розрахунками між постачальниками в Україні. Було розкрито сутність та вплив кредиторської заборгованості на стан та ефективність діяльності підприємства. Також було проаналізовано здійснення обліку зобов’язань із постачальниками та підрядниками на прикладі філії ТОВ «Нестле Україна» «Нестле бізнес сервіс в Європі». Висвітились консолідовані дані щодо поточної та довгострокової заборгованості підприємства. Досліджувались головні принципи та стратегії співпраці з постачальниками, а також пропонувались стратегії та шляхи трансформації контролю за достовірністю облікових розрахунків з постачальниками на основі проведеного аналізу філії ТОВ «Нестле Україна» «Нестле бізнес сервіс в Європі».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Dybach, O., O. Godun, V. Shenderovych та ін. "Оцінка економічних показників реакторних установок, перспективних для будівництва в Україні, та їх співставлення з відновлювальними джерелами енергії із застосуванням інструментарію МАГАТЕ". Nuclear and Radiation Safety, № 3(99) (19 вересня 2023): 16–30. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2023.3(99).02.

Full text
Abstract:
Виконано оцінку економічних показників сучасних реакторних установок (енергетичних реакторів великої потужності та малих модульних реакторів), перспективних для будівництва в Україні. Розраховано базові економічні та інвестиційні індикатори: нормована вартість електроенергії (LCOE), чиста поточна вартість (NPV), внутрішня норма прибутковості (IRR) та рентабельність інвестицій (ROI) для проєкту АР1000 Westinghouse та проєктів малих модульних реакторів VOYGR NuScale, SMR-160 Holtec, SMR Rolls-Royce. Виконано порівняння розрахованих показників для реакторних установок із відновлювальними джерелами енергії (сонячної та вітрової) із співставною встановленою електричною потужністю. Як вихідні дані використано дані у відкритому доступі, зокрема базу даних Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) ARIS, дані із офіційних ресурсів постачальників технологій та національні дані щодо досвіду реалізації проєктів будівництва відновлювальних джерел енергії. Розрахунки проведено із застосуванням інструментарію МАГАТЕ NEST (Nuclear Energy System Economics Support Tool). Розглянуто окремі фактори, що впливають на економічні показники ядерної енергетики: освоєння технології, розміщення на існуючому майданчику та локалізація виробництва. Виконано аналіз чутливості результатів розрахунків до зміни ключових характеристик джерел генерації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Поточні розрахунки"

1

Юдкіна, А. В. "Поточні зобов'язання підприємства в системі обліку, аудиту та аналізу: сучасний стан і перспективи розвитку (на прикладі ТОВ «Цетрейдінг»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12409.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку та контролю розрахунків з поточними зобов’язаннями. Проаналізовано основні показники господарської діяльності підприємства, фінансовий стан підприємства, стан розрахунків з поточними зобов’язаннями, розроблена прогнозна модель стану поточних зобов’язань на підприємстві. Запропоновано удосконалення Наказу про облікову політику підприємства щодо організації розрахунків із поточними зобов’язаннями; впровадження системи субрахунків до рахунку 63; підвищення рівня автоматизації контролю розрахунків із поточними зобов’язаннями ТОВ «Цетрейдінг».<br>The main indicators of economic activity of the enterprise, the financial condition of the enterprise, the state of settlements with current liabilities are analyzed, the forecast model of the state of current liabilities at the enterprise is developed. It is proposed to improve the Order on the accounting policy of the enterprise for the organization of settlements with current liabilities; introduction of a system of sub-accounts to account 63; increasing the level of automation of control over settlements with current liabilities of Cetrading LLC.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Ольга Михайлівна, та Діана Віталіївна Руденко. "Фінансовий облік та відображення у звітності розрахунків з постачальниками та підрядниками, іншими кредиторами". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54642.

Full text
Abstract:
1. Зобов’язання: Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 11, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 8 жовтня 1999 р. № 237. URL: http://www.dtkt.com.ua/debet/ukr 2. Зоря О.П., Малишев Р.В. Теоретичні засади ведення обліку безготівкових розрахунків суб’єктів господарської діяльності банківськими установами. Інвестиції: практика та досвід. 2015. № 18. С. 77–79. 3. Омецінська І.Я. Зобов’язання перед постачальниками та підрядниками: сутність, умови визнання та облік. Інноваційна економіка. 2012. № 11. С. 264–267.<br>В роботі досліджено облік розрахунків з постачальниками та підрядниками. Визначено яким положенням регламентується цей облік, до якого виду зобов’язань належить. Він має велике значення так як підтримує ліквідність підприємства. Також відображено можливі методи його удосконалення запропоновані різними науковцями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бондаренко, Ольга Михайлівна, та Діана Віталіївна Руденко. "Фінансовий облік та відображення у звітності розрахунків з постачальниками та підрядниками, іншими кредиторами". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54691.

Full text
Abstract:
1. Зобов’язання: Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 11, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 8 жовтня 1999 р. № 237. URL: http://www.dtkt.com.ua/debet/ukr 2. Зоря О.П., Малишев Р.В. Теоретичні засади ведення обліку безготівкових розрахунків суб’єктів господарської діяльності банківськими установами. Інвестиції: практика та досвід. 2015. № 18. С. 77–79. 3. Омецінська І.Я. Зобов’язання перед постачальниками та підрядниками: сутність, умови визнання та облік. Інноваційна економіка. 2012. № 11. С. 264–267.<br>В роботі досліджено облік розрахунків з постачальниками та підрядниками. Визначено яким положенням регламентується цей облік, до якого виду зобов’язань належить. Він має велике значення так як підтримує ліквідність підприємства. Також відображено можливі методи його удосконалення запропоновані різними науковцями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бублик, Т. С., та Ю. М. Кулик. "Проблеми обліку розрахунків поточної кредиторської заборгованості та шляхи їх вирішення". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2254.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Білоцерківський, Олександр Борисович. "Аналіз методів оцінки економічної ефективності енергозбереження". Thesis, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23077.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз методів оцінки економічної ефективності енергозбереження. Розглянуто два метода оцінки економічної ефективності: 1) від реалізації організаційно-технічних заходів (ОТЗ) щодо енергозбереження; 2) від вкладення інвестицій в енергозберігаючі проекти. 1) Для оцінки ефективності ОТЗ з енергозбереження використано такі показники фінансової діяльності підприємства: ріст прибутку та зменшення збитковості підприємства. 2) Для оцінки інвестицій докладно розглянуто такі методи: метод визначення чистої поточної вартості; метод розрахунку рентабельності інвестиції; метод розрахунку внутрішньої норми прибутку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Іскра, І. В. "Облік, контроль та аналіз поточної дебіторської заборгованості на підприємстві (на прикладі ТОВ «НТЦ «Керам-технології»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Iskra.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні та практичні питання обліку та контролю дебіторської заборгованості за їх видами, порядок утворення резерву сумнівних боргів. Проаналізовано стан обліку дебіторської заборгованості на підприємстві, стану, складу і структури дебіторської заборгованості. Запропоновано своєчасно здійснювати контроль за співвідношенням дебіторської і кредиторської заборгованості, винаходити можливості збільшення кількості замовників з метою зменшення масштабу ризику несплати, контролювати стан розрахунків за простроченими заборгованостями, приділити увагу порядку формування первинної інформації, впровадити систематичне проведення комплексного аналізу фінансового стану, впровадити застосування різних методів нарахування резерву сумнівних боргів, розробити положення про систему внутрішнього контролю, розробити стратегію щодо покращення фінансового стану.<br>The thesis with theoretical and practical issues of accounting and control of receivables by their types, the procedure for creating a reserve of doubtful debts. The state of accounting for receivables at the enterprise, the state, composition and structure of receivables are analyzed. It is proposed to timely control the ratio of receivables and payables, to find the possibility of increasing the number of customers in order to reduce the risk of non-payment, to control the state of settlements (calculations) for overdue debts, to focus to the order of formation of primary information, to implement a systematic comprehensive analysis of the financial situation, to introduce the application of different accrual methods of the reserve of doubtful debts, to develop a regulation on the internal control system, to develop a strategy for improving the financial situation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Калантарчук, Т. І. "Обліково-аналітичне забезпечення поточних зобов’язань та розрахунків (на прикладі КП «Теплопостачання м. Одеси»)". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11340.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти сутності поточних зобов’язань та розрахунків, їх класифікації, особливості обліку згідно національних та міжнародних стандартів. Проаналізовано систему бухгалтерського обліку та аудиту розрахунків із дебіторами та кредиторами на КП «Теплопостачання м. Одеси»; здійснено аналіз фінансового стану підприємства, його поточних зобов’язань та розрахунків. Запропоновано шляхи удосконалення управління дебіторською заборгованістю підприємства та підвищення ефективності використання фінансових ресурсів.<br>The paper deals with the theoretical aspects of the nature of current liabilities and calculations, their classification, and features of accounting according to national and international standards. The system of accounting and audit of settlements with debtors and creditors at KP "Odessa District Heating" is analyzed; the financial state of the enterprise, its current liabilities and calculations are analyzed. The ways of improving the receivables management of the enterprise and increasing the efficiency of the use of financial resources are suggested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Маріна, Н. В. "Облік і контроль поточних зобов’язань Роздільнянського відділення УВД ФСС України в Одеській області". Thesis, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12069.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку та контролю розрахунків за поточними зобов’язаннями. Проаналізовано основні показники господарської діяльності підприємства, фінансовий стан підприємства, стан розрахунків за поточними зобов’язаннями. Запропоновано шляхи вдосконалення обліку поточних зобов’язань.<br>The work deals with the theoretical aspects of account and control of calculations are in-process examined with current liabilities. Author analysis basic economic performance of enterprise indicators, financial state of enterprise, the status of settlements on current liabilities. Author offers ways to improve the accounting of current liabilities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хорольська, Наталія Вадимівна. "Формування системи обліку, оподаткування та аудит розрахунків з постачальниками на ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод»". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2316.

Full text
Abstract:
Хорольська Н. В. Формування системи обліку, оподаткування та аудит розрахунків з постачальниками на ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник І. В. Феофанова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 147 с.<br>UA : Розглянуто методичні аспекти обліку, оподаткування та аудиту розрахунків з постачальниками. Визначено економічний зміст розрахунків з постачальниками, нормативно-законодавча база та методика обліку, оподаткування, аудиту розрахунків з постачальниками. Досліджено облік, оподаткування та аудит розрахунків з постачальниками на ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» та зроблено аналіз фінансового стану ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод». Запропоновано послідовність здійснення внутрішнього аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками, яка передбачає етапи перевірки й процедури, що є підставою для формування на підприємстві ефективної системи внутрішнього контролю.<br>EN : The methodical aspects of account, taxation and audit of calculations, are considered with suppliers. Certainly economic maintenance of calculations with suppliers, normatively legislative base and method of taxation, audit of calculations, with suppliers. Investigational account, taxation and audit of calculations, with suppliers on LTD. «the Zaporozhia livarno-mekhanichniy factory» and an analysis is done financial will become LTD. «the Zaporozhia livarno-mekhanichniy factory». The sequence of realization of internal audit of calculations is offered with suppliers and contractors, which foresees the stages of verification and procedure which is foundation for forming on the enterprise of the effective internal checking system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!