Academic literature on the topic 'Прогнозування результативності діяльності підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Прогнозування результативності діяльності підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Прогнозування результативності діяльності підприємства"

1

Чикуркова, А. Д., та Е. В. Добровольська. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ФУНКЦІОНУВАННЯ М’ЯСОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА". Podilian Bulletin Agriculture Engineering Economics, № 38 (16 червня 2023): 166–72. http://dx.doi.org/10.37406/2706-9052-2023-1.25.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено проблемам забезпеченню управління ефективністю функціонування м’ясопереробного підприємства. Натепер управління ефективністю – це багатогранна проблема, яка потребує використання різних управлінських підходів. Визначено, що управління ефективністю діяльності підприємства являє собою цілеспрямоване оперативне регулювання діяльності за напрямами управління ефективністю для забезпечення відповідності фактичного стану підприємства заданим параметрам. Здійснюється порівняння ефективності та результативності управління ефективністю діяльності підприємства. Аналіз ефективності використання виробничо-фінансових ресурсів м’ясопереробного підприємства дозволив виявити та визначити особливості управління його ефективністю функціонування. Проте підприємство не позбавлено слабких сторін, як-от: зменшення ефективності використання матеріалів і основних засобів, перевищення темпів зростання сукупних витрат над темпами зростання сукупних доходів і значна невідповідність термінів погашення дебіторської та кредиторської заборгованості. Слабкими сторонами виробничо-фінансової діяльності підприємства є зменшення ефективності використання основних засобів, підвищення ефекту виробничого левериджу та висока залежність від зовнішніх джерел фінансування. Проаналізованому підприємству властиві посилення витратного механізму, зниження ефективності використання оборотного капіталу, відсутність власних оборотних коштів для покриття запасів, поточна неплатоспроможність і значна залежність від позикового капіталу. Доведено, що м’ясопереробна галузь є одним із провідних секторів країн із ринковою економікою, оскільки вирішує важливі проблеми як економічного, так і соціального характеру. Проведені дослідження за матеріалами Товариства з обмеженою відповідальністю «Верест» дали можливість виявити основні проблеми діяльності підприємства, що притаманні більшості переробних підприємств, серед них – низька здатність системи управління підприємством забезпечувати реалізацію основних функцій аналізу, прогнозування, планування. Установлено, що в Товаристві з обмеженою відповідальністю «Верест», як і в більшості підприємств, керівник одноосібно поєднує основні функції з управління ефективністю господарської діяльності підприємства. На прикладі конкретного підприємства напрацьовано низку заходів з управління ефективністю, які можуть бути використані іншими суб’єктами бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Андрієнко, М. М., та І. О. Шпак. "ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА КРИТЕРІЇВ УПРАВЛІННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 4 (63) (29 грудня 2021): 35–40. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-5.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються критерії результативності підприємства, які залежать від невизначених умов зовнішнього середовища, що впливає на складність процесів планування та прогнозування діяльності суб’єктів господарювання. Сутність показників результативності зводиться до визначення ефективності виробничо-господарської діяльності суб’єктів господарювання та показує, наскільки адаптована компанія до зовнішніх та внутрішніх викликів середовища, що безпосередньо залежить від процесів та виконуваних функцій керівниками. Загальним показником, який характеризує результативність роботи підприємства, є ефективність управління суб’єктом господарювання. Підсумковими показниками, що визначають ефективність управлінської діяльності, є прибутки, витрати, доходи, собівартість, рентабельність та обсягові показники. Таким чином, сутність таких понять, як «результативність» та «ефективність» є аналогічними, тому показники їх визначення теж є ідентичними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зеленко С.В., Гуляницька Д.В. "ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОТРИМАНОГО ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ". Економічні науки. Облік і фінанси 1, № 16 (61) (2020): 72–84. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2707-8701-2019-16/61-8.

Full text
Abstract:
В статті було розглянуто прибуток, як один із найважливіших критеріїв оцінки результативності діяльності суб’єкта господарювання. Також стаття присвячена аналізу теоретичних задач процесу моделювання та розкриттю ключових понять цього процесу. Було розглянуто одні із головних типів моделей. Наведені етапи процесу побудови економетричного моделювання та прогнозування фінансових результатів діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Круглова, Олена, Вікторія Козуб, Сергій Козуб, Тетяна Наумова, Наталія Акімова та Катерина Твердохліб. "УПЛИВ ЕКОНОМІЧНИХ ТА НЕЕКОНОМІЧНИХ ЧИННИКІВ НА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА". Financial and credit activity problems of theory and practice 1, № 48 (2023): 193–205. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.48.2023.3918.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено вплив чинників, що відображають економічні й неекономічні аспекти діяльності підприємства, на його рентабельність.Вихідною базою дослідження стали дані 15 підприємств. Період дослідження становив 2015-2020 рр. За результатами дослідження зроблено висновок про зменшення показників рентабельності активів і власного капіталу за роками. Виявлено, що серед чинників, які відображають економічні аспекти діяльності підприємства, найбільший уплив на рентабельність підприємства чинить його платоспроможність. Серед чинників, які відображають неекономічні аспекти, – узгодженість управлінських рішень і активність імплементації в практику діяльності засад соціально відповідального бізнесу. Діагностовано негативний уплив показників оборотності запасів та розміру підприємства на його рентабельність. Установлено мінливість показників оборотності дебіторської заборгованості, коефіцієнта фінансового левериджу за характером та силою їхнього впливу на рентабельність підприємства.Установлено, що сукупний уплив оборотності запасів, дебіторської заборгованості, оборотних активів, коефіцієнта фінансового левериджу, платоспроможності, розміру підприємства, результативності управлінської діяльності, активності впровадження засад соціальної відповідальності бізнесу в практику зумовлює значну частину варіації рентабельності активів (56,4 %) та власного капіталу (67,8 %) досліджених підприємств. Для прогнозування рентабельності активів обґрунтовано доцільність використання показників платоспроможності та розміру підприємства; для рентабельності власного капіталу – коефіцієнта фінансового левериджу, платоспроможності та розміру підприємства.Практична цінність цього дослідження полягає у використанні його результатів у процесі управління рентабельністю підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

САВЕНКО, Дмитро. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ЗМІННОСТІ РИНКОВОГО СЕРЕДОВИЩА". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (28 березня 2024): 262–68. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2024-11-39.

Full text
Abstract:
Промислові підприємства функціонують в умовах невизначеності, змінності ринкового середовища та стикаються з безліччю проблем, серед яких: зниження показників фінансово-господарської діяльності; втрата ринків збуту продукції; міграційні процеси; зниження частки кваліфікованих кадрів на нестача персоналу. Одним із важливих питань є збереження кадрового складу, раціональне використання працівників, адже продуктивність праці, результати роботи впливають на якість виробленої продукції, обсяги виробництва та збуту продукції, рівень конкурентоспроможності та відповідно прибутковість діяльності. Доведено, що існує потреба у комплексному дослідженні стану використання працівників, який дозволить не лише проаналізувати показники роботи працівників, але й сформувати та впровадити інструменти зростання результативності їх роботи. Встановлено, що поряд з дослідженням показників роботи персоналу слід проводити моніторинг використання працівників, що забезпечить спостереження за всіма аспектами роботи, досягнутими результатами та створить базу даних для розробки інструментів стимулювання їх розвитку, виявлення поточних проблем. Удосконалено науково-методичний підхід забезпечення моніторингу використання персоналу промислових підприємств, в рамках якого сформовано теоретико-методичний базис щодо виокремлення інструментів забезпечення зростання результативності роботи, напрямів здійснення моніторингу використання персоналу, показників оцінки стану їх використання та прогнозування очікуваних результатів, що дозволить визначити шляхи покращення роботи працівників в умовах нестабільності ринкового середовища. Крім того, науково-методичний підхід складається з теоретичного та методичного блоків, в рамках яких визначено теоретико-методичні засади здійснення моніторингу використання працівників, що забезпечить формування рекомендацій до підвищення результативності їх використання, сприятиме покращенню показників фінансово-господарської діяльності та ефективності функціонування підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ровенська, В. В., О. В. Латишева та І. І. Смирнова. "ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ В КОНТЕКСТІ «BUSINESS PERFORMANCE MANAGEMENT»". Трансформаційна економіка, № 1 (06) (26 квітня 2024): 48–52. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8141/2024-6-9.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячена дослідженню сутності та особливостям впровадження інструментів управління ефективністю бізнес-діяльності на підставі аналізу сучасних тенденцій у сфері управління. В статті доведено, що актуальною проблемою для українських підприємств залишаються питання збільшення продуктивності праці, оптимізації ресурсів, поліпшення якості продукції, підвищення загальної результативності бізнесу, забезпечення конкурентної переваги на ринку. В статті надано рекомендації по відбору з існуючих альтернатив найбільш дієвих інструментів, які включають широкий спектр методів, технологій та підходів, що застосовуються для підвищення ефективності управління бізнес-процесами підприємства в контексті концепції «Business Performance Management». В статті проаналізовано можливості успішного розвитку підприємств завдяки впровадженню різних інструментів удосконалення бізнес-процесів, а саме інформаційних технологій (автоматизації процесів, аналітики та прогнозування даних, використання штучного інтелекту та ін.), інструментарію процесного управління (моделювання бізнес-процесів, Lean, Six Sigma, ERP - системи, Business Process Reengineering, системи якості тощо), проєктного менеджменту (в рамках Agile та Waterfall методологій). В статті виявляються як переваги застосування сучасного інструментарію підвищення операційної ефективності, так й бар’єри, пов'язані з впровадженням цих інструментів, а також надаються рекомендації щодо успішної інтеграції цих інструментів у бізнес-середовище. В статті доведено, що застосування інструментів управління ефективністю бізнес-діяльності в контексті концепції «Business Performance Management» дозволяє підприємствам покращити свою конкурентоспроможність, адаптуватися до змінного бізнес - середовища та ефективно використовувати свої ресурси для досягнення стратегічних цілей і успіху на ринку. Наукова новизна даної статті полягає в систематизації інструментарію підвищення операційної ефективності в контексті концепції Business Performance Management та визначенні найбільш дієвих з них для конкретних умов підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Печко, Володимир, Ірина Годнюк та Світлана Шерстюк. "ФІНАНСОВО-АНАЛІТИЧНИЙ БАЗИС УПРАВЛІННЯ РЕНТАБЕЛЬНІСТЮ ВИНОГРАДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ". Financial and credit activity problems of theory and practice 1, № 60 (2025): 475–89. https://doi.org/10.55643/fcaptp.1.60.2025.4560.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено вдосконаленню підходу до формування фінансово-аналітичного базису управління рентабельністю виноградарських підприємств. Метою дослідження є обґрунтування універсальності показника рентабельності виробництва для оцінки результативності та ефективності виробничої діяльності виноградарських підприємств; побудова економетричної моделі рентабельності виробництва винограду; оцінка вірогідності моделі та оцінок її параметрів, перевірка на адекватність і можливість використання для прогнозування майбутніх значень; обґрунтування структурно-поетапної моделі формування фінансово-аналітичного базису управління рентабельністю виноградарських підприємств.У результаті проведеного дослідження підтверджено гіпотезу щодо вагомості внутрішніх чинників рентабельності. Найбільш суттєвим фактором, що впливає на рівень рентабельності виробництва винограду, є частка витрат на мінеральні, органічні добрива в структурі виробничої собівартості, продуктивність праці на виробництві винограду, урожайність винограду. Встановлено, що запорукою дієвих механізмів підвищення рентабельності виробництва винограду, як і будь-якого іншого виду продукції, є формування фінансово-аналітичного базису, здатного виявити критичні точки, що впливають на рентабельність у нестабільних умовах. Запропоновано структурно-поетапний підхід до формування фінансово-аналітичного базису управління рентабельністю виноградарських підприємств, сутність якого полягає в інтеграції в єдину систему облікового, аналітичного та управлінського модулів, інтеграція та синергія яких дозволяє не лише покращити фінансовий менеджмент, а й адаптувати підприємства до мінливих ринкових умов.Практична цінність запропонованого підходу до формування фінансово-аналітичного базису управління рентабельністю виноградарських підприємств полягає в можливості його застосування для підвищення їхньої конкурентоспроможності через поліпшення фінансових показників та оптимізацію ресурсів. Підхід сприяє своєчасній реакції на виклики, забезпеченню стабільного доходу та ефективному використанню ресурсів; дозволяє своєчасно виявляти ризики та формувати ефективні стратегії управління, адаптуватися до змінних умов ринку, підтримуючи стабільну рентабельність і конкурентоспроможність. Множинна регресійна модель рівня рентабельності виробництва винограду має практичну значущість і є придатною для використання під час прогнозування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

СИСОЄВА, Інна. "DIGITAL-АНАЛІЗ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ". Development Service Industry Management, № 1 (27 лютого 2025): 323–27. https://doi.org/10.31891/dsim-2025-9(43).

Full text
Abstract:
У статті здійснено ґрунтовне дослідження сутності, значення та перспектив розвитку digital-аналізу як інструменту підвищення ефективності корпоративного управління підприємствами в умовах цифрової трансформації. Виокремлено основні напрями застосування цифрових аналітичних технологій для забезпечення обґрунтованості управлінських рішень, оперативної оцінки результативності діяльності та комплексного моніторингу ключових бізнес-процесів. Обґрунтовано, що інтеграція технологій big data, штучного інтелекту, систем бізнес-аналітики (BI-систем) та інтерактивних цифрових панелей (digital dashboards) сприяє підвищенню прозорості внутрішніх процесів, посиленню адаптивності до змін зовнішнього середовища, розвитку стратегічної гнучкості та конкурентоспроможності корпоративних структур.Особливу увагу приділено аналізу практичних аспектів використання цифрових інструментів у діяльності вітчизняних компаній, з урахуванням їхньої галузевої специфіки та рівня цифрової зрілості. Наведено приклади успішного впровадження аналітичних рішень на українських підприємствах, що демонструють зростання ефективності управлінських процесів завдяки цифровізації. Водночас акцентовано на основних бар'єрах, що перешкоджають активному застосуванню digital-аналізу в корпоративному середовищі, зокрема організаційних, технологічних, фінансових та кадрових. Запропоновано комплекс рекомендацій щодо подолання зазначених перешкод, серед яких: підвищення цифрової компетентності управлінського персоналу, модернізація ІТ-інфраструктури, розробка корпоративних цифрових стратегій та стимулювання інноваційної активності.Результати дослідження підтверджують, що впровадження digital-аналізу є ключовою умовою для формування сучасної системи корпоративного управління, орієнтованої на дані, швидкість ухвалення рішень, прогнозування ризиків і забезпечення стійкого розвитку підприємств у мінливому бізнес-середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Gorodianska, Larisa. "АНАЛІЗ ВПЛИВУ ІННОВАЦІЙ НА РІВЕНЬ ВІДТВОРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ РЕСУРСІВ". Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 1, № 3 (2019): 27–36. http://dx.doi.org/10.32750/2019-0102.

Full text
Abstract:
В статті визначено загальну характеристику економічних ресурсів та напрями їх відтворення. Запропоновано класифікацію економічних ресурсів за видами; виокремлено категорію «відтворювані економічні ресурси», яку утворюють об’єкти основних засобів, нематеріальних активів та інтелектуальний потенціал трудових ресурсів.
 Геополітичний конфлікт і негативні макропроцеси в країні призвели до суттєвого зниження інноваційної активності вітчизняних підприємств. Проаналізовано напрями капіталовкладень підприємств у відтворення об’єктів економічних ресурсів, таких як основні засоби, нематеріальні ресурси (активи) та зростання рівня інтелектуального потенціалу трудових ресурсів. Визначено частки таких вкладень за роками. Дослідження статистичних даних та вивчення зовнішніх і внутрішніх факторів показало, що відтворення інтелектуальних, нематеріальних і матеріальних ресурсів, а також інтелектуального потенціалу персоналу відбувається на досить низькому рівні.
 Аналіз джерел фінансування інноваційної діяльності промислових підприємств за їх частками виявив, що пріоритетним джерелом фінансування інноваційної діяльності є власні кошти. Економічний аналіз показав, що економіка України залишається не сприйнятливою до науково-технічних нововведень через низький рівень виробничої бази промисловості та слабке фінансування державою науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Висвітлено вплив різних факторів на інноваційну активність підприємств. Обґрунтовано потребу формування ефективної державної науково-технічної та інвестиційної політики, яка має відбуватися з врахуванням основного фактору економічної динаміки – інновацій, які орієнтовані насамперед на зростання продуктивності праці.
 Запропоновано проведення прогнозування і моніторингу проблемних аспектів відтворення економічних ресурсів. Планування заходів відтворення дозволить вітчизняним інноваційно активним підприємствам досягти фінансової стабільності, сприятиме підвищенню результативності інтелектуальної праці та її впливу на економічне зростання країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лишенко, Маргарита, та Юрій Ус. "НАПРЯМКИ ОПТИМІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВОГО УПРАВЛІННЯ ТОВАРНОЮ ПОЛІТИКОЮ ПІДПРИЄМСТВА ШЛЯХОМ РОЗРОБКИ РИНКОВОЇ СТРАТЕГІЇ". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 3 (99) (25 жовтня 2024): 39–44. http://dx.doi.org/10.32782/bsnau.2024.3.7.

Full text
Abstract:
У статті досліджено напрямки оптимізації маркетингового управління товарною політикою підприємства шляхом розробки ринкової стратегії. Визначено основні принципи та напрямки розробки маркетингового управління товарною політикою. Під час дослідження виділено три стратегії управління товарною політикою підприємства: підтримки, модифікації, оновлення. В цілому ж, маркетингове управління формуванням товарною політикою (стратегією) підприємства здійснюється поетапно. Цими етапами передбачається: аналіз номенклатури товарів, які випускаються та класифікацію продукції за номенклатурними групами; формування таблиці стратегічних груп товарів; постановку варіантів стратегічних рішень керівництва та вибір конкретного варіанта товарної стратегії. Тобто, маркетингове управління товарною (продуктовою) політикою підприємства дозволяє передбачити обсяги виробництва і реалізації продукції (товарів, виробів). При цьому, перевагою для підприємства, безперечно, залишається програма розвитку його діяльності. Авторами визначені складові елементи науково-методичних підходів адаптації стратегії аграрного підприємства в умовах здійснення трансформаційних змін і пристосувань до ринку перетворень та зіставлені з компонентами ринкової стратегії. Результати дослідження допоможуть удосконалити напрямки оптимізації маркетингового управління товарною політикою. Оптимізація маркетингового управління товарною політикою підприємства є важливим завданням для досягнення конкурентних переваг і збільшення ринкової частки. Ось кілька ключових напрямів, які можна використовувати для вдосконалення цього процесу. 1. Аналіз ринку та конкурентів: сегментація ринку - розробка різних пропозицій для різних сегментів ринку з урахуванням потреб і поведінки споживачів; аналіз сильних і слабких сторін конкурентів для формування унікальних торгових пропозицій; SWOT- аналіз: виявлення сильних і слабких сторін підприємства, а також загроз і можливостей ринку. 2. Створення та розвиток товарного асортименту: асортиментна політика - формування ефективного товарного портфеля з урахуванням тенденцій ринку, попиту та змін у перевагах споживачів; життєвий цикл товар- оптимізація управління товаром на різних етапах його життєвого циклу для максимізації прибутку та мінімізації ризиків. 3. Цінова політика: ціноутворення на основі цінності - встановлення цін на основі сприйманої цінності продукту для клієнтів, а не тільки витрат на виробництво; цінові стратегії - використання стратегій проникнення на ринок, преміального ціноутворення або конкурентного ціноутворення для різних сегментів ринку. 4. Комунікаційна стратегія: розробка маркетингових комунікацій - використання інтегрованих маркетингових комунікацій (реклама, PR, просування продажів) для підвищення впізнаваності бренду та стимулювання попиту; цифровий маркетинг - використання цифрових каналів для залучення та взаємодії зі споживачами. 5. Розподіл та логістика: оптимізація каналів розподілу - вибір ефективних каналів розподілу для забезпечення доступності товарів для споживачів у різних регіонах; логістика та управління ланцюгами поставок - забезпечення безперервності постачань і мінімізація витрат на логістику. 6. Інновації та адаптація до змін: прогнозування тенденцій - виявлення нових тенденцій і технологій, які можуть вплинути на ринок, та адаптація товарної політики під ці зміни; інновації в продуктах - створення нових або поліпшення існуючих продуктів для відповідності потребам ринку. 7. Моніторинг і оцінка результатів: KPIs і аналітика - впровадження ключових показників ефективності для вимірювання результативності товарної політики; коригування стратегії - постійне коригування товарної політики на основі даних ринку та внутрішніх показників. 8. Підтримка сталого розвитку: екологічна та соціальна відповідальність - інтеграція принципів сталого розвитку в товарну політику підприємства для задоволення зростаючих вимог споживачів до етичного виробництва та соціальної відповідальності. Оптимізація маркетингового управління товарною політикою через розробку ринкової стратегії дозволяє підприємству бути більш адаптивним, конкурентоспроможним і орієнтованим на довгостроковий успіх.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Прогнозування результативності діяльності підприємства"

1

Ігнатенко, С. І. "Підвищення результативності діяльності підприємства". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87162.

Full text
Abstract:
Мета дипломної роботи - полягає у розробці стратегії, виявленні та усуненні недоліків у діяльності підприємства і пошук шляхів зміцнення його результативності. Об’єкт дослідження – є система стратегічного управління підприємством, що функціонує в умовах незбалансованої ринкової економіки України. Метод дослідження – аналіз, порівняння, графічний метод – аналіз, порівняння, графічний метод подання даних і матеріалів. В першому розділі роботи: “ Вплив стратегічне управління на результативність підприємства в умовах незбалансованоїсті ринкової економіки” розглядається: сутність, структурні ознаки та основні важелі стратегічного управління підприємством. В другому розділі роботи: “ Практичні аспекти стратегічного управління підприємством ” розглядається: характеристика діяльності підприємства, оцінка внутрішнього середовища та вплив фінансової діяльності підприємства при впроваджені стратегії розвитку. В третьому розділі роботи: “Шляхи підвищення ефективної діяльності підприємства, через оптимізацію стратегічного управління” розглядається: вибір стратегії управління підприємством в умовах кризи, шляхи активізації стратегічного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коломацька, Д. С. "Корпоративна соціальна відповідальність як чинник результативності діяльності підприємства". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12530.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти корпоративної соціальної відповідальності як чинника результативності діяльності підприємства. Сутність поняття «корпоративна соціальна відповідальність» та «результативність» діяльності підприємства. Напрямки корпоративної соціальної відповідальності як чинник результативності діяльності підприємства. Методичні підходи щодо оцінювання корпоративної соціальної відповідальності як чинника результативності діяльності підприємства.<br>Diploma thesis deals with theoretical aspects of corporate social responsibility as a factor in the effectiveness of the enterprise. The essence of the concept of "corporate social responsibility" and "effectiveness" of the enterprise. Areas of corporate social responsibility as a factor in the effectiveness of the enterprise. Methodical approaches to assessing corporate social responsibility as a factor in the effectiveness of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кравчук, Ю. Ю., та Л. Д. Збаржевецька. "Роль стимулювання працівників підприємства у підвищенні результативності трудової діяльності". Thesis, КОД, 2016. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3498.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Росохата, Анна Сергіївна, Анна Сергеевна Росохатая та Anna Serhiivna Rosokhata. "Особливості експертного методу прогнозування діяльності промислового підприємства". Thesis, ТОВ «ДД «Папірус», 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37495.

Full text
Abstract:
Створення комплексного підходу до стратегічного управління промисловим підприємством на сьогодні виявляється неможливим без формування та обґрунтування коротко-, середньо- та довгострокових прогнозів розвитку стану підприємства та подальшого впровадження інновацій. Прогнозування усіх напрямів діяльності промислового підприємства, у тому числі інноваційного розвитку, як і кожна економічна категорія, повинно мати свою методику та базуватися на загально визначених методах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Подольська, Ганна Леонідівна, та Юлія Сергіївна Літвінова. "Комплексний аналіз діяльності підприємства на основі методу моніторингу". Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2994.

Full text
Abstract:
Актуальність наукового дослідження, результати якого наведено в даних тезах роботи, пояснюється істотними перетвореннями у сфері економічних відносин та швидкими змінами ринкової кон’юнктури, що викликало потребу у застосуванні керівниками та спеціалістами підприємств сучасних методів конкурентної боротьби з врахуванням специфічних умов, що склалися у теперішній час в Україні. Одним з таких ефективних методів є моніторинг процесів виробництва та збуту продукції вітчизняного виробництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Левко, Інна Василівна. "Прогнозування показників діяльності комунального підприємства (на прикладі КП «Зеленосвіт», м. Коломия)". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9813.

Full text
Abstract:
За результатами дослідження розглянуто роль і завдання комунальних підприємств в забезпеченні благоустрою територій, проведено аналіз підходів до оцінювання тенденцій діяльності комунальних підприємств, проаналізовано діяльність КП «Зеленосвіт», визначено тенденції зміни її основних показників, розраховано прогнозні оцінки показників на основі екстраполяційних моделей. Отримані результати можуть бути використані при розробці стратегії розвитку підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Демиденко, Богдан Євгенович. "Оцінка результативності діяльності підприємств легкої промисловості на прикладі ПрАТ «КАЛИНА» (Вінницька обл., м. Калинівка)". Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11276.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є особливості господарювання та оцінка результативності діяльності підприємства легкої промисловості. Підприємство – об’єкт дослідження ПрАТ «КАЛИНА» (м. Калинівка). За результатами дослідження сформульовані рекомендаційні заходи з удосконалення методик здійснення оцінки результативності діяльності ПрАТ «КАЛИНА» та визначені шляхи її зростання. Одержані результати можуть бути використані у практичній діяльності ПрАТ «КАЛИНА» (м. Калинівка).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ілляшенко, Наталія Сергіївна, Наталия Сергеевна Ильяшенко, Nataliia Serhiivna Illiashenko, Анна Сергіївна Росохата, Анна Сергеевна Росохатая та Anna Serhiivna Rosokhata. "Застосування методів пізнання соціально-економічних явищ у процесі прогнозування діяльності промислового підприємства". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31215.

Full text
Abstract:
Сучасні економічні умови, що склалися навколо промислових підприємств здійснюють значний вплив на формування загальної методики та визначення методів ефективного управління напрямами їх діяльності. Створення комплексного підходу до стратегічного управління підприємством на сьогодні виявляється неможливим без формування та обґрунтування коротко- та довгострокових прогнозів розвитку стану підприємства та подальшого впровадження інновацій. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31215
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko, Марина Юріївна Карпіщенко, Марина Юрьевна Карпищенко та Maryna Yuriivna Karpishchenko. "Планування інноваційної діяльності підприємства на основі прогнозування тривалості життєвого циклу продуктових бізнес одиниць". Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14670.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Стригуль, Лариса Станіславівна, та М. В. Івлєва. "Проблеми вибору моделі і методу аналізу діяльності підприємства в сучасних умовах господарювання". Thesis, НТУ "ХПІ", 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27897.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!