Academic literature on the topic 'Просування в соціальних мережах'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Просування в соціальних мережах.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Просування в соціальних мережах"

1

Blahun, I. I., L. Y. Nianko та N. V. Biloshkurska. "ПРОСУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ З ВИКОРИСТАННЯМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ INSTAGRAM". Actual problems of regional economy development 1, № 19 (2023): 126–32. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.19.126-132.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто просування банківських послуг з використанням соціальної мережі Instagram, було проаналізовано, які соціальні мережі використовують користувачі в Україні. Встановлено переваги використання соціальної мережі Instagram для покращення просування банківських послуг. Мета статі полягає у дослідженні соціальної мережі Instagram, як сучасного інструменту просування банківських послуг, виділення основних факторів впливу ER, аналізі переваг та недоліків цього методу просування та оцінці ефективності використання банківськими установами. Перевагою даної мережі, є велике охоплення, як існуючих клієнтів банків так і потенційних. Виявлено, що вчені все більше приходять до просування продуктів через соціальні мережі різних типів. Досліджено, що розрахунок показника Engagement Rate дає можливість полегшити та покращити роботу відділу маркетингу в таких напрямах, як: SMM, персоналізації та комунікації з клієнтами, вибір цільової аудиторії, лояльності аудиторії до бренду, її потреб та досяжності аудиторії, створення контенту тощо. Уваги заслуговує кількість передплатників на сторінках банків в соціальних мережах, яка коливається від тисячі до сотні тисяч. Коливання аудиторії і її залучення притаманне як і державним так і комерційний банкам. Крім цього, варто зазначити присутність сторінки регулятора в соціальній мережі де кількість передплатників не надто значна. Сформовано відповідність кількості передплатників з активністю аудиторії на сторінці. Визначено банки, як з високим рівнем активності користувачів, так і банки які мають маневри для розвитку. В цілому, варто зазначити, що використання соціальних мереж стає незамінним інструментом, як для маркетологів так і для брендів. Дані соціальні мережі перебувають в процесі розвитку і будуть об’єктом постійних досліджень як вчених так і бізнес структур, які просувають свої товари чи послуги в цифровому середовищі. Роль і місце соціальних мереж в структурі витрат на маркетинг буде постійно зростати. Фірми будуть вдаватися до професійного управління корпоративними сторінками в соціальних мережах. Адже показник залученості або активності аудиторії здійснює постійний вплив на інші фактори маркетингового середовища. Цим в свою чергу і формується віральність контенту, яка безпосередньо здійснює вплив на популярність бренду визначенням його місця в порівнянні з іншими брендами в конкретній соціальній мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поплавський, Михайло. "Соціальні мережі як інструмент просування вищого навчального закладу (на матеріалах КНУКіМ)". Український інформаційний простір, № 1(7) (20 травня 2021): 14–30. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.1(7).2021.233777.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються особливості та ефективність застосування SMM-технологій Київським національним університетом культури і мистецтв, як провідним закладом вищої освіти у сфері культури, у напрямі просування своїх освітніх послуг та брендингу закладу.
 Наголошено на значенні соціальних мереж у просуванні освітніх послуг і бренда університету, особливо у світлі статистичних даних світових аналітичних агентств про кількість інтернет-користувачів, констатовано недостатність володіння модераторами сторінок ЗВО в соцмережах механізмами залучення уваги аудиторії через соціальні платформи.
 Акцентовано увагу на тому, що ситуація на ринку освітніх послуг вимагає від українських ЗВО не лише створювати конкурентоспроможні освітні послуги, а й постійно вдосконалювати свої маркетингові комунікації для залучення аудиторії, бути компетентними в тому комунікаційному середовищі, у якому функціонує їхній навчальний заклад, з метою просування своїх пропозицій.
 На прикладі сторінок КНУКіМ у соціальних мережах Facebook та Instagram наведено дані про ефективність застосування SMM-технологій факультетами університету, зокрема представлено рейтинг сторінок останніх в Instagram за коефіцієнтами охоплення та залучення аудиторії тощо. Звернено увагу на значення персонального бренда «Михайло Поплавський» під час просування КНУКіМ у соцмережах, з огляду на положення, що цільова аудиторія завжди більше довіряє тим закладам, за якими стоїть конкретна особистість.
 Наголошено на тенденціях подальшого розвитку соціальних мереж, які закладам вищої освіти треба врахувати під час розробки стратегії маркетингу в соціальних мережах. Зроблено висновок, що активна присутність ЗВО в соціальних мережах може стати вирішальним інструментом досягнення перемоги в конкурентній боротьбі вишу на ринку освітніх послуг. Водночас важливою умовою ефективного просування ЗВО є правильний вибір найбільш популярної соціальної мережі, або соціальних мереж, відповідно до цільової аудиторії, на яку ЗВО скеровують свій вплив. Сучасним закладам вищої освіти необхідно активніше взаємодіяти з аудиторією в соціальних мережах, вивчаючи її смаки та уподобання, тим самим визначаючи найбільш дієві підходи до побудови комунікаційної політики закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чуніхіна, Тетяна. "ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ SMM-СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА". Grail of Science, № 23 (3 січня 2023): 58–68. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.23.12.2022.07.

Full text
Abstract:
Сьогодні в сучасних умовах соціальні мережі є ефективним цифровим інструментом просування будь-якого бренду. Завдяки соціальним мережам бренд може здобути нових прихильників, які потім вдало можуть конвертуватися в лояльних споживачів, або залучити за допомогою вже існуючих прихильників нових споживачів. Але для того, щоб діяльність підприємства у соціальних мережах мала очікуваний результат, необхідна розробка ефективної SMM-стратегії, яка здійснюється, виходячи з загальної та, відповідно, маркетингової стратегій підприємства, місії, позиції на ринку, і є головною умовою отримання запланованого результату.Зважаючи на те, що маркетинг соціальних медіа – це нова концепція, на даний момент ця тема ще не отримала систематичного пояснення як у працях зарубіжних, так і вітчизняних учених. Досліджуючи теорію та практику використання маркетингу в соціальних мережах, було проаналізовані праці Ф. Котлера [1], Д. Халілова [2], Г. Вайнерчука [3], О. Тимофеєва [4], Д. Кенеді [5], М. Ільяхова [6], Л. Саричевої [6]. Також було досліджено статті та блоги на тематику SMM провідних вітчизняних та зарубіжних маркетингових агентств. На сьогодні актуальним питанням залишається систематизація знань та практичних методів використання соціальних мереж у просуванні підприємств та їх продуктів в цифровому середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Євсейцева, O., З. Люльчак, O. Семенда, М. Ярвіс та I. Пономаренко. "DIGITAL-МАРКЕТИНГ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". Financial and credit activity problems of theory and practice 1, № 42 (2022): 361–70. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.42.2022.3723.

Full text
Abstract:
Анотація. Обґрунтовано доцільність використання digital-маркетингу для просування товарів та послуг у соціальних мережах. Результати проведеного аналізу відображають вагому роль digital-маркетингу як головного інструменту в просуванні товарів та послуг в соціальних мережах, формуванні лояльності та довіри споживачів. Розглянуто на проаналізовано значущість зовнішніх факторів (регіон, на який вийшли з товарами (послугами); рівень економічного розвитку країни; якість покриття інтернету; доступність до інтернету усіх верств населення; вік аудиторії та ін.) у виборі маркетингової стратегії просування товарів (послуг) за допомогою digital-маркетингу. Наведено відмінність digital-маркетингу та інтернет-маркетингу та визначено, що поняття «digital-маркетинг» є ширшим поняттям та крім інтернет-маркетингу включає в себе рекламу і просування за допомогою цифрових технологій. На основі досліджень науковців узагальнено поняття «digital-маркетинг» та запропоновано його розглядати як засіб просування товарів (послуг, бренду, продукту) за допомогою використання цифрових технологій з метою задоволення потреб споживача. На підставі результатів виконаного дослідження сформовано пропозиції щодо визначення доцільності застосування digital-маркетингу для просування різноманітних видів товарів (послуг) в різних соціальних мережах за допомогою інтегрального показника фактору застосовності. Запропоновано етапи побудови стратегії цифрового маркетингу. Визначено доцільність проведення попереднього маркетингового аудиту, спираючись на аналітичні дані, отримані за допомогою різноманітних сервісів, що виступають в ролі інструментів digital-маркетингу. В умовах всеохоплюючої популярності онлайн-шопінгу одночасно спостерігається існування масштабної конкуренції між онлайн магазинами. Відтак аби бути клієнтоорієнтованим та мати власну лояльну аудиторію бізнес повинен врахувати персональні уподобання потенційних споживачів, які можуть стати клієнтами онлайн-магазину та/або бренду. Ключові слова: digital-маркетинг; соціальні мережі, eWOM, маркетинг у соціальних мережах, товари та послуги. Формул: 0; рис.: 4, табл.: 1, бібл.: 30.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ШЕВЧЕНКО, С. М., Ю. Д. ЖДАНОВА та Т. І. ШЕВЦОВА. "ЗАСТОСУВАННЯ КЛАСТЕРНОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 4(87) (30 січня 2024): 271–81. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2023.4.32.

Full text
Abstract:
Використання соціальних мереж для досягнення бізнес-цілей, зокрема просування своїх послуг (товарів), є затребуваним у сучасному світі. У 2022 році понад 4,59 мільярдів людей (Statista) користувалися соціальними мережами. Враховуючи таку колосальну аудиторію активних користувачів, маркетологи вбачають важливим та значущим використання соціальних мереж для бізнес-діяльності своєї компанії. Це спонукало до дослідження методів та інструментарію просування продукції в Іnternet. Огляд наукової та методичної літератури дозволив виділити існуючі методи просування бізнесу: Owned Media; Paid Media; Earned Media; Social Media, основним недоліком яких є негативні коментарі користувачів, що шкодить репутації компанії. У даній статті розглядається можливість застосування методів кластерного аналізу для просування бізнесу у соціальних мережах. Визначено поняття кластерний аналіз, описано найпопулярніші методи кластерного аналізу, представлено типовий механізм його проведення. За основу у дослідженні запропоновані блок-схеми проведення кластеризації методом ближнього сусіда та методом k-means. Виявлені у кожному з них переваги та недоліки. В якості прикладу проведено розподіл споживачів послуг ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ», що надається за одну добу, в залежності від попиту на послуги компанії з урахуванням вікового критерію. Результати показали, які послуги і для якого віку є більш привабливими, що допоможе ефективніше проводити заходи стимулювання обсягів продажів ІТ-послуг у соціальних мережах, що призведе до зростання обсягів прибутку організації у майбутньому. Результати дослідження можна впровадити в навчальний процес студентів економічного профілю та студентів галузі 12 Інформаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гамова, І. В. "ІДЕНТИФІКАЦІЯ ІНСТРУМЕНТІВ ПРОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО МАРКЕТИНГУ В Е-ТОРГІВЛІ". ПРОДОВОЛЬЧІ РЕСУРСИ 11, № 20 (2023): 202–10. http://dx.doi.org/10.31073/foodresources2023-20-19.

Full text
Abstract:
Предмет. Сукупність теоретичних, методичних і практичних аспектів онлайн просування інноваційного маркетингу. Мета. Теоретико-методичне обґрунтування та розробка практичних рекомендацій щодо вдосконалення інструментів просування інноваційного маркетингу е-торгівлі. Методи. В основу представленого дослідження покладено наступні наукові методи: теоретичного узагальнення та групування – для структурування інструментів просування інноваційного маркетингу е-торгівлі; методи зіставлення, формалізації та синтезу – для виявлення перспективних інструментів просування інноваційного маркетингу е-торгівлі; принципи наукового контент-аналізу – для ідентифікації різновидів типів цифрового контенту в соціальних мережах. Результати. У даній статті виділено інструменти просування інноваційного маркетингу е-торігвлі як от: Paid Media, Earned media, Shared Media, Owned Media. Проаналізовано джерела трафіку ТОР-5 інтернет-магазинів світу та України та встановлено, що перспективним інструментом просування є соціальні мережі в е-торгівлі. Виявлено, що унікальний контент є основою успіху профілю в соціальних мережах. Здійснено дослідження використання у світі таких соціальних медіа, як Facebook та Instagram. Виявлено, що розважальний контент – це найкращий тригер залучення аудиторії до будь-якої взаємодії, враховуючи афективний вплив на людину. Facebook характеризуються популярністю спеціальних пропозицій, а в Instagram переважає такий різновид контенту як цікаві тематичні добірки та лайфхаки. Контент краще сприймається в Facebook, оскільки вік користувачів 30+, і користувачі проводять більше часу в соціальних мережах, важливим фактором є також купівельна спроможність аудиторії. Сфера застосування результатів. Результати дослідження можуть бути використані при організації інноваційного маркетингу на підприємствах е-торгівлі, враховуючи інноваційний потенціал підприємства та фінансове забезпечення управління маркетингом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стратюк, Вікторія. "ОСОБЛИВОСТІ СУЧАСНИХ СТРАТЕГІЙ ПРОСУВАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО БРЕНДУ ДИРЕКТОРА З ПЕРСОНАЛУ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". Grail of Science, № 14-15 (12 червня 2022): 397–400. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.27.05.2022.072.

Full text
Abstract:
Доповідь присвячена окресленню комплексу особливостей сучасних стратегій просування персонального бренду HR директора компанії в межах соціальних мереж, як особливих інструментів онлайн-комунікації. Уточняється дефініція поняття «просування персонального бренду директора з персоналу» в рамках наукового осмислення динамічного прояву цього соціокомунікативного процесу. З’ясовується, що на сьогоднішній день просування персонального бренду HR директора компанії у соціальних мережах характеризується такими його властивостями: диференційованість; забезпечення інформаційної безпеки; особистісна відкритість. Узагальнюючи результати дослідження автор констатує, що просування персонального бренду HR директора компанії: безпосереднім чином обумовлює інформаційно-просвітницької процес, спрямований на цільову аудиторію (працівників, потенційних працівників та ін. осіб), що сприяє збільшенню соціальної відповідальності, рівню правосвідомості, доброчесності й добросовісності аудиторії; сприяє конкуренції серед директорів з персоналу, наслідком чого є, зокрема, формування ними найкращої практики управління персоналом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бачинська, О. М. "МАРКЕТИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСВІТНЬОМУ РИНКУ". Інклюзивна економіка, № 1 (29 вересня 2023): 5–11. http://dx.doi.org/10.32782/inclusive_economics.1-1.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано інформаційні підходи до забезпечення процесу управління конкурентоспроможністю ЗВО; визначено місце соціальних мереж та інструментів брендингу в процесі управління конкурентоспроможністю ЗВО. Обґрунтовано концепцію «7Р» складових бренду освітнього закладу. Рекомендовано ЗВО формувати систему маркетингових комунікацій шляхом поєднання як традиційних та і інноваційних каналів, зокрема, в мережі Інтернет у вигляді трьох взаємопов’язаних напрямів діяльності, таких як: засоби event-маркетингу, соціальні мережі та вірусний маркетинг. Автором зазначено, що основною метою event-заходів є залишити у запрошених осіб позитивне враження про освітню установу в цілому та сформувати прихильність до вибору освітнього продукту саме цього ЗВО. Відзначено, що для реклами освітнього закладу у соціальних мережах характерно масове охоплення території, здатність до переконання, можливість експресивно та ефектно презентувати товар, суспільний характер. Запропоновано розглядати технології вірусного маркетингу як найбільш успішного сьогодні методу просування і популяризації продуктів ЗВО серед молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гірна, Ольга, Інна Гайворонська, Дмитро Власенко, Ірина Бродюк та Анна Вербицька. "ДО ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ СТРАТЕГІЙ: DIGITAL-МАРКЕТИНГ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". Financial and credit activity problems of theory and practice 2, № 43 (2022): 349–56. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.2.43.2022.3752.

Full text
Abstract:
Сучасний стан економіки України змушує суб’єкти господарювання вживати заходів щодо зменшення впливу існуючих факторів мінливого зовнішнього середовища на діяльність підприємства шляхом перегляду запровадженої маркетингової стратегії. У статті визначено системні характеристики, властиві поняттю «digital-маркетинг». Перелічено ключові фактори, що впливають на показники ефективності діяльності компанії, що просуває товари (послуги) в соціальних мережах. На підставі результатів виконаного дослідження обґрунтовано доцільність застосування digital-маркетингу як інструменту просування товарів та послуг у соціальних мережах. Наведено та обґрунтовано необхідність керування правилами просування товарів (послуг) у соціальних мережах, обов’язковість урахування яких повинна лягти в основу формування підприємницької стратегії бізнесу, що розвивається в умовах цифрової економіки: омніканальність; визначення ключових показників ефективності (КРІ); гіперперсоналізація; доступність онлайн-торгівлі в соціальних мережах; цифрові технології digital-маркетингу повинні бути співставні із запитами та потребами цільової аудиторії; досвід споживача vs порада інфлюєнсера. Наведено перелік ключових показників ефективності (KPI), які варто відстежувати та використовувати маркетологам під час просування товарів (послуг) у соціальних мережах, запропоновано розглядати наступні показники. Залежно від виду бізнесу та цільової аудиторії, визначено набір моделей, які маркетологи використовують при побудові комунікативних стратегій. Побудовано механізм вироблення та реалізації стратегії інтегрованих цифрових маркетингових комунікацій, який на основі виділення системних характеристик та інструментів digital-маркетингу, дотримуючись окреслених правил просування товарів (послуг) у соціальних мережах, здатен реалізувати процедуру переведення управлінської стратегії в регулярний процес за допомогою побудови моделі узгодженої цифрової маркетингової стратегії та комунікативної стратегії, що в результаті відобразиться на ефективності реалізації інтересів стратегії інтегрованих цифрових маркетингових комунікацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ярмолюк, О. Я., Ю. В. Фісун та А. А. Шаповалова. "СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ". Підприємництво та інновації, № 11-2 (29 травня 2020): 62–65. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.28.

Full text
Abstract:
Соціальні мережі вже досить давно належать до числа найбільш популярних платформ в Інтернеті. Подібні майданчики збирають величезну кількість людей і для багатьох є альтернативою радіо, телебаченню, друкованим виданням. Їх щодня відвідують мільйони користувачів, які шукають спілкування, розваг та інформації. Це величезна аудиторія, яка, до того ж, зазвичай є зацікавленою у нових товарах та послугах. Не використовувати маркетологам цю аудиторію для розвитку бізнесу просто неможливо. Тому сьогодні величезною популярністю користується просування в соціальних мережах. Соціальні медіа надають широкі можливості для просування брендів, слугують ефективним каналом цільового трафіку. Але щоб використовувати величезний потенціал SMM повною мірою, потрібно розробити чітку стратегію присутності компанії на медіамайданчиках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Просування в соціальних мережах"

1

Данилюк, Ю. М. "Інструменти просування в соціальних мережах". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49137.

Full text
Abstract:
В наш час таке явище, як «соціальні мережі» стало досить поширеним та популярним. Зараз мабуть уже не знайдеш людину, яка б не знала що таке Facebook, Twitter чи Vkontakte. Тому зрозумілим є той факт, що люди, які займаються бізнесом почали створювати та просувати свої групи в соціальних мережах. Актуальним питанням на сьогодні є розуміння суті просування груп в соціальних мережах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Парненко, Д. А. "Формування стратегії просування бренду в соціальних мережах". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86816.

Full text
Abstract:
Актуальність теми роботи Успіх позиціонування бренду та рекламної кампанії залежить від вмісту, який представляє продукт цільової аудиторії. І, звичайно, наскільки ретельно розроблена стратегія і наскільки вона відповідає всім вимогам бренду щодо присутності в соцмережах. На сучасному етапі розвитку інформаційних технологій соціальні медіа стають все більш популярними. За даними Internet World Statistics, станом на грудень 2021 року у світі нараховується 4,2 мільярда користувачів соціальних мереж. Останнього року ця кількість підвищилась на 490 мільйонів, що на 13% більше, ніж того року. Наразі кількість користувачів у мережах становить понад 53% з усього населення світу. Крім того, кількість зареєстрованих споживачів соціальних мереж постійно збільшується продуктового магазину та їх вплив на конкурентоспроможність підприємства. Завдання роботи: дослідити поняття стратегій просування бренду в соціальних мережах; проаналізувати основні етапи розвитку бренду в соцмережах; надати загальну характеристику бренду інтернет-магазину з виготовлення еко-свічок «Dari_magic»; проаналізувати споживчі переваги клієнтів бренду; розробити стратегію просування бренду магазину з виготовлення еко-свічок в соціальних мережах, створити контент-план, реклама, комунікації з клієнтами; оцінити ефективність впровадження запропонованої стратегії. Об’єктом дослідження є маркетингові інструменти у соціальних мережах та стратегія просування бренду Інтернет-магазину з виготовлення екосвічок «Dari_magic». Предметом є теоретичні та практичні основи формування бренду Інтернет-магазину з виготовлення екосвічок в соцмережах. Методи дослідження – спостереження, порівняння, опитування, статистичні дослідження, аналіз. Наукова новизна дослідження полягає в тому, що вперше проведено комплексний аналіз принципів та інструментів практичного використання можливостей соціальних мереж для розвитку бренду з виготовлення екосвічок «Dari_Magic». Практична значущість дослідження полягає у створенні практичних положень та описів інструментів, за допомогою яких реалізується актуальна стратегія просування бренду магазину виготовлення екосвічок» у соціальних мережах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Волошина, Анастасія Олексіївна, та Anastasiya Oleksiyivna Voloshyna. "Методи просування нових брендів одягу в соціальних мережах". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50063.

Full text
Abstract:
1. Наукова стаття за спеціальністю «ЗМІ та масові комунікації». 2. В.Гольденберг «Соціальні мережі як інструмент сучасного маркетингу». 3. Максим Варганич «Продвижение в сети Интернет:мифические выгоды или реальные инструменты» 2020р. 4. Романовський О.Г., Середа Н.В., Воробйова Є. В. Основи паблік рилейшнз: навчально-методичний посібник. Х. : НТУ «ХПІ», 2015.<br>Соціальні мережі в 21 столітті виступають як повноцінна платформа для будування комунікації компанії (особистості) з аудиторією. Останні 10 років можна спостерігати стрімккі зміни в прийнятті їх оточуючими. Крім особистих сторінок все частіше можна зустріти різноманітні корпоративні пабліки, які всебічно розвиваються з кожним днем. Під брендом прийнято вважати торгову марку, яка за часи свого існувння побудувала свій імідж та репутацію. Часто можна зустріти коли брендом вважають таку сукупність як логотип та назва, але ні, потрібно ще враховувати те, як приймається компанія та її товар/послуги клієнтами.<br>Social networks in the 21st century act as a full platform for building a company communication (personality) with an audience. In the last 10 years, you can observe stalking changes in making them surrounding. In addition to personal pages, you can find a variety of corporate publications that are comprehensively developing every day. Under the brand, it is considered a trademark that has built its image and reputation during its period. Often you can find when the brand finds such a collection as a logo and name, but no need to take into account how the company and its product / customer services are accepted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Норенко, М. В. "Особливості маркетингової діяльності закладів відпочинку в соціальних мережах". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Norenko1.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>В роботі розглядаються сутність, види та функції соціальних мереж, управління відносинами зі споживачами за допомогою SMM інструментів, особливості просування в соціальних мережах. Надано організаційно-економічну характеристику діяльності підприємства ФОП Безнесюк В.М. Проаналізовано комплекс маркетингу на підприємстві ФОП Безнесюк В.М. та проведено дослідження маркетингового середовища даного підприємства. Запропоновано заходи стосовно удосконалення маркетингової діяльності ФОП Безнесюк В.М. у соціальних мережах: створення відділу маркетингу; купівля реклами у відомих блогерів в Instagram; просування послуг підприємства ФОП Безнесюк В.М. за допомогою таргетованої реклами в Instagram та Facebook; розміщення реклами у Facebook cпільнотах. Представлена прогнозна оцінка ефективності напрямів вдосконалення маркетингової діяльності у соціальних мережах.<br>The essence, types and functions of social networks, management of relations with consumers by means of SMM tools, features of advancement in social networks are considered in the work. The organizational and economic characteristic of activity of the enterprise FOP Beznesyuk VM is given. The marketing complex at the enterprise FOP Beznesyuk V.M. is analyzed and a study of the marketing environment of the enterprise. Measures are proposed to improve the marketing activities of FOP Beznesyuk V.M. in social networks: creation of a marketing department; buying ads from famous bloggers on Instagram; promotion of services of the enterprise FOP Beznesyuk V.M. through targeted advertising on Instagram and Facebook; advertising on Facebook communities. The forecast estimation of efficiency of directions of improvement of marketing activity in social networks is presented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Товстий, В. "Порівняльний аналіз ефективності просування підприємства в соціальних мережах (на прикладі фірми "Familia - меблеве і столярне виробництво")". Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64968.

Full text
Abstract:
Викладено результати порівняльної оцінки комунікативної ефективності просування в соціальних мережах (СМ) продукції меблевого і столярного виробництва фірми «Familia– меблеве і столярне виробництво». Просування здійснювалося за допомогою СМ Instagram, BK, Facebook. Особливості використання вказаних соціальних мереж і отримані результати зазначено нижче.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Загребельний, І. С. "Управління просуванням стартап-проекту в соціальних мережах (на прикладі проекту "Clever Shop")". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76574.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі розглянуто поняття стартапів, особливості їх управління та просування, описані сучасні екологічні проблеми та підходи людства до її вирішення. Показані практичні механізми та інструменти для просування проектів через соціальні мережі. Проаналізовано популярність користування соціальними мережами та доцільність ведення бізнесу на їх платформі. Значну увагу приділено аналізу зацікавленості мешканців міста Суми в екологічних товарах щоденного вжитку Розроблено проект онлайн магазин екологічних товарів на платформі соціальної мережі Instagram, детально описаний процес управління його реалізацією, проаналізована ефективність методів просування та розроблені рекомендації на наступний період.<br>В квалификационной работе рассмотрены понятия стартапов, особенности их управления и продвижения, описаны современные экологические проблемы и подходы человечества к ее решению. Показаны практические механизмы и инструменты для продвижения проектов через социальные сети. Проанализированы популярность пользования социальными сетями и целесообразность ведения бизнеса на их платформе. Значительное внимание уделено анализу заинтересованности жителей города Сумы в экологических товарах повседневного спроса Разработан проект онлайн магазин экологических товаров на платформе социальной сети Instagram, подробно описан процесс управления его реализацией, проанализирована эффективность методов продвижения и разработаны рекомендации на следующий период.<br>The qualification work deals with the concept of startups, features of their management and promotion, describes modern environmental problems and approaches of mankind to its solution. Practical mechanisms and tools for promoting projects through social networks are shown. The popularity of using social networks and the feasibility of doing business on their platform are analyzed. Considerable attention is paid to the analysis of the interest of Sumy residents in environmental goods of daily use The project of online store of environmental goods on the platform of the social network Instagram was developed, the process of managing its implementation is described in detail, the effectiveness of promotion methods is analyzed and recommendations for the next period are developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дериколенко, Анна Олександрівна, Анна Александровна Дериколенко, Anna Oleksandrivna Derykolenko, Сергій Миколайович Ілляшенко, Сергей Николаевич Ильяшенко та Serhii Mykolaiovych Illiashenko. "Social media marketing як інноваційний інструмент просування товарів та послуг в online-середовищі". Thesis, ТОВ «ДД «Папірус», 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37294.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день існує велика кількість як загальнотематичних так і вузькоспеціалізованих соціальних мереж, які необхідно використовувати для просування товарів та послуг. Використання SMM інструментів при правильному підході дозволяє будь – якої компанії заявите про себе на ринку, підвищити рівень продаж, сформувати власний позитивний імідж. Просування в соціальних мережах це унікальний інструмент взаємодії бізнесу та споживача який необхідно використовувати вже сьогодні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Paradiso, F. G. "Sales Management Using Mobile Banking: The Case Study of CRDB Bank Plc Branch in Mbezi Luis." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87203.

Full text
Abstract:
Загальна мета цього дослідження полягала в тому, щоб вивчити ефективність мобільного банкінгу щодо збільшення обсягу продажів, на прикладі філії CRDB Bank Plc у місті Мбезі в місті Дар-ес-Салам. Цей дослідник керувався трьома конкретними цілями, які розвиваються на основі загальних цілей, перерахованих нижче. я Для оцінки використання клієнтами послуги мобільного банкінгу. ii. Оцінити вплив послуги мобільного банкінгу на обсяг продажів. iii. Оцінити стратегії, які використовують банки для збільшення продажів за допомогою мобільного банкінгу. Для того, щоб бути обізнаним із зазначеними вище цілями дослідження, було розглянуто різноманітну теоретичну та емпіричну літературу щодо електронного банкінгу в усьому світі. Завдяки теоретичному огляду дослідник зміг ознайомитися з різними ключовими термінами, використаними для загальної мети дослідження, а отже, і з назвою дослідження. Також у дослідника були різні теорії, пов’язані з дослідженням технологічних темпів. Також дослідник переглянув різноманітну літературу, щоб бути обізнаним з історичним фоном електронного банкінгу в усьому світі та різними перевагами/перевагами електронного банкінгу, які включають, але не обмежуючись наступним: i/ Операційні витрати на одиницю послуг нижчі для банку та клієнта. ii/ Це забезпечує зручність для клієнтів, оскільки їм не потрібно відвідувати приміщення банку. iii/ Частота помилок дуже низька. iv/ Клієнт може отримати кошти в будь-який час через банкомат без карткової транзакції. v/ Тембокарди/електронні банківські картки дають можливість Клієнтам отримувати знижки в роздрібних точках і POS. vi/ Клієнт може легко переказувати кошти з одного місця в інше в електронному вигляді. vii/ Банківське обслуговування з дому, Ви можете здійснювати перекази та інші зміни, поки банк не працює. viii/ Ви можете завантажити файл, який містить інформацію про ваш обліковий запис, щоб легко узгодити вашу виписку. ix/ Легко переглядати останні транзакції та контролювати свій обліковий запис. У цьому дослідженні було прийнято проект тематичного дослідження, згідно з яким дослідження проводилося як приклад клієнтів CRDB із Мбезі Луї в Дар-ессалаамсіті. Загалом 40 респондентів було відібрано методом випадкової (зручної) вибірки серед численної кількості відвідувань клієнтів банку CRDB з відділення. У той час як співробітники відповідних філій банку були використані методом цілеспрямованої вибірки, вони були опитані дослідником як представниками управління CRDB Bank. Інструменти збору даних включені; анкетування, інтерв'ю та документальний огляд. Зібрані дані були проаналізовані кількісно та якісно та представлені за допомогою таблиць зведених частот та відсотків, тоді як інші були представлені у вигляді тексту. Результати цього дослідження надають цінну інформацію для CRDB та інших керівників банків як власників продуктів мобільного банкінгу, науковців та будь-яких інших зацікавлених сторін.<br>The general objective of this study was to examine the effectiveness of mobile banking on increasing sales volume, a case study of CRDB Bank Plc branch of Mbezi in Dar es salaam city. This researcher was guided by three specific objectives develop from general objectives as listed below. i. To assess the customers’ usage of mobile banking service. ii. To assess the impact of mobile banking service on sales volume. iii.To assess the strategies employed by banks to increase the sales through mobile banking. In order to be conversant with the above mentioned reaserch objectives, the variety of theoretical and empirical literatures regarding the electronic banking worldwide were reviewed. Through theoretical review, the researcher was able to be conversant the different key terms used found on the general objective of the research, thus a title of the research. Also, the researcher had different theories related to the study about the technological pace. Also the various number of literature were reviewed by researcher in order to be conversant with the historical background of electronic banking worldwide and various benefits/advantages of electronic banking which includes but not limited to the following: i/ The operating cost per unit services is lower for the bank and customer . ii/ It offers convenience to customers as they are not required to go to the bank's premises. iii/ There is very low incidence of errors. iv/ The customer can obtain funds at any time from ATM ,card less transaction. v/ The tembocards/electronic bank cards enables the Customers to obtain discounts from retail outlets and POS. vi/ The customer can easily transfer the funds from one place to another place electronically. vii/ Banking from home, You can make transfers and other changes while the bank is closed. viii/ You can download a file that holds your account information to easily reconcile your statement. ix/ It is easy to view recent transactions and monitor your account. This study adopted case study design whereby the study was carried out as a case study of CRDB Customers from Mbezi Louis at Dar essalaamcity. A total of 40 respondents were selected using accidental (convenience) sampling technique among the numerous number of walk in customers of CRDB bank from the branch. Whereas the respective branch bank officers purposive sampling technique was used,were interviewed by a researcher as representatives of CRDB Bank Management. Data collection tools included; questionnaires, interview and documentary review. The data collected were analyzed quantitatively and qualitatively and they were presented using tables of summary of frequencies and percentage, whereas others were presented in form of text. The results of this study provide valued information for CRDB and other Bank Managements as product owners of mobile banking, Academicians and any other interested stakeholders.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лапоногова, О. О. "Особливості просування бренду у соціальних мережах". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87074.

Full text
Abstract:
У роботі було проведено дослідження методів просування бренду в соціальних мережах завдяки SMM маркетингу, як ефективного інструменту, за допомогою якого підприємці можуть легко підвищити впізнаваність торгової марки, створити базу лояльних підписників, залучити нових клієнтів і збільшити продажі. Це є актуальним питанням, адже маркетингові методи просування комерційної продукції в соціальних мережах залишаються недостатньо вивченими. Об’єктом роботи обрано просування бренду у соціальних мережах. Відповідно у даному дослідженні було розглянуто основні особливості та стратегії ефективного просування бренду та антикризового управління на прикладі таких платформ, як Facebook та Instagram. Було виокремлено недоліки та переваги зазначених соціальних мереж. У ході дослідження були виділені безпрограшні тактики подолання криз та проаналізовано можливі варіанти вирішення непередбачуваних ситуацій. Поряд із цим був проведений компаративний аналіз найпотужніших органічних платформ соціальних мереж, які використовують В2В маркетологи. Крім того, було підкреслено практичність роботи на прикладі використання інструментів Facebook світовими брендами та розглянуто, які методи рекламування користуються найбільшою популярністю і, таким чином, заохочують клієнтів придбати продукт. Для підготовки магістерської роботи були використані праці вітчизняних та зарубіжних вчених – статті, підручники та наукові роботи студентів; статистичні дані та графічні матеріали; огляди методів просування продукції відомими підприємствами; на основі збірки даних було побудовано графіки та компаративні діаграми; залучалися дані з DataReportal, Sensor Tower, Merkle, Statista.<br>The study examined the methods of brand promotion in social networks through SMM marketing as an effective tool through which entrepreneurs can easily increase brand awareness, create a loyal subscriber base, attract new customers and increase sales. This is a topical issue, because marketing methods of promoting commercial products on social networks remain insufficiently studied. The object of the work is to promote the brand on social networks. Accordingly, this study examined the main features and strategies for effective brand promotion and crisis management on the example of platforms such as Facebook and Instagram. The disadvantages and advantages of these social networks were highlighted. In the course of the research, win-win tactics for overcoming crises were identified and possible options for resolving unforeseen situations were analyzed. In addition, a comparative analysis of the most powerful organic social networking platforms used by B2B marketers was conducted. In addition, the practicality of working on the example of using Facebook tools by global brands was emphasized and it was considered which advertising methods are the most popular and, thus, encourage customers to buy the product. For the preparation of the master's thesis were used works of domestic and foreign scientists - articles, textbooks and research papers of students; statistical data and graphic materials; reviews of methods of product promotion by well-known enterprises; graphs and comparative diagrams were built on the basis of the data collection; data from DataReportal, Sensor Tower, Merkle, Statista were involved.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Збарживецька, В. Б., та О. А. Біловодська. "Фактори ефективності просування бізнесу у соціальних мережах". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18683.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Просування в соціальних мережах"

1

Горбаченко, Станіслав Анатолійович, та Тетяна Вікторівна Куклінова. Горбаченко С. А. Конспект лекцій з дисципліни «Основи IT-бізнесу» для здобувачів І курсу денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «ІТ-менеджмент та маркетинг». Одеса : Національний університет "Одеська юридична академія", 2024. https://doi.org/10.32837/11300.29773.

Full text
Abstract:
Конспект лекцій з дисципліни «Основи IT-бізнесу» спрямований на розуміння основ організації бізнесу в IT-сфері, а також орієнтований на знання про IT-послуги та продукти, інтернет-торгівлю, бізнес у соціальних мережах, інтернет-маркетинг, рекламу та державне регулювання IT-бізнесу. Практичний характер курсу дозволить учасникам отримати досвід, який можна буде застосувати в майбутній реальній практиці у різних галузях IT-бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Горбаченко, Станіслав Анатолійович, та Тетяна Вікторівна Куклінова. Горбаченко С. А. Практикум з дисципліни «Основи IT-бізнесу» для здобувачів І курсу денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «ІТ-менеджмент та маркетинг». Одеса : Національний університет "Одеська юридична академія", 2024. https://doi.org/10.32837/11300.29772.

Full text
Abstract:
Практикум з дисципліни «Основи IT-бізнесу» спрямований на розуміння основ організації бізнесу в IT-сфері, а також отримати знання про IT-послуги, інтернет-торгівлю, бізнес у соціальних мережах, інтернет-маркетинг, рекламу та державне регулювання IT-бізнесу. Крім теоретичних знань, учасники будуть залучені до вирішення реальних кейсів та практичних завдань, що допоможе їм засвоїти навички роботи. Практичний характер курсу дозволить учасникам отримати досвід, який можна буде застосувати в майбутній реальній практиці у різних галузях IT-бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Просування в соціальних мережах"

1

Шлемкевич, Т. В. "Просування політичних меседжів в соціальних мережах: психологічний аспект". У SCHOLARLY DISPUTES IN PHILOSOPHY, SOCIOLOGY, POLITICAL SCIENCE, AND HISTORY AMIDST GLOBALIZATION AND DIGITALIZATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-181-7-20.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сінельнікова, М. В. "Ресентимент в соціальних мережах". У РОЗВИТОК СУСПІЛЬНИХ НАУК В СУЧАСНИХ УМОВАХ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА. Liha-Pres, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-617-554-046-6/05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Молоков, І. О., та В. Г. Дарчук. "МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". У Формування міжнародних економічних відносин в умовах дестабілізації міжнародної системи. Publishing house “Liha-Pres”, 2025. https://doi.org/10.36059/978-966-397-478-1-49.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Алексеєнко, Юлія. "ХЕШТЕГИ ЯК СПОСІБ ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ INSTAGRAM ТА FACEBOOK". У THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.07.2020.v2.44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Станкевич, Р. О. "МАНІПУЛЯЦІЯ ТА ПОШИРЕННЯ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". У ФІЛОСОФІЯ ТА ПУБЛІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-443-9-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Грига, Н. В., та Н. А. Петришин. "Спадкування віртуальної власності: облікові записи в соціальних мережах". У «ЗАКАРПАТСЬКІ ПРАВОВІ ЧИТАННЯ. СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІНСТИТУЦІЙНА СПРОМОЖНІСТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТИ». Liha-Pres, 2024. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-377-7-105.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шеремет, Наталя. "ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ОБРАЗУ Я В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ". У Інноваційні тенденції сьогодення в сфері природничих, гуманітарних та точних наук, chair Вікторія Бикова. ТОВ УКРЛОГОС Груп, 2024. http://dx.doi.org/10.62731/mcnd-13.09.2024.005.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чуріна, Д. К. "Споживання як чинник популяризації мистецтва в соціальних мережах". У АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО МИСТЕЦТВ: КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ, МИСТЕЦТВОЗНАВЧИЙ, ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТИ. Liha-Pres, 2024. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-390-6-37.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Данилова, Віта, та Дар'я Костюк. "Трансформація поведінки у соціальних мережах внаслідок пандемії". У ХI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі». Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2021. http://dx.doi.org/10.20535/spu2021.248921.

Full text
Abstract:
Наші уявлення про світ наразі неможливі без Інтернет-всесвіту. Визначальною рисою XXI століття є інформаційно-комунікативні технології, що включають в себе вільний доступ до інформації та обміну нею, відсутність будь-яких рамок. Наша комунікація повністю залежить від соціальних мереж, в яких зараз проживаємо наше життя. Будь-то Instagram, Tik-Tok, Facebook – всі соціальні зв‘язки пов‘язані насамперед з ними. У них будуємо власне життя, кар‘єру, вони допомагають нам спілкуватись, навчатись...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ковальова, Т. В. "Реклама в соціальних мережах як чинник євроінтеграції українських брендів". У МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНОГО ДІАЛОГУ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ. Ч 3. Liha-Pres, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-281-7-99.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Просування в соціальних мережах"

1

Грабовець, Ірина Володимирівна. Фреймінг та медіамейкерство як форми комунікативної поведінки. Класичний приватний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3654.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні форми віртуалізованої та симулятивної комунікативної поведінки індивіда в соціальних мережах. Розглянуто сутність та види комунікативної поведінки в цілому. Визначено особливості медіамейкерства та фреймінгу як видів активної комунікативної діяльності в соціальних мережах. Зазначено, що сучасні форми комунікативної поведінки, а також можливості їх варіювання індивідом потребують детального аналізу та дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лебедюк, О. О., та О. Ю. Авраменко. Прес-центр як інструмент інформаційного забезпечення діяльності закладу вищої освіти (з досвіду Криворізького державного педагогічного університету). НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6075.

Full text
Abstract:
Висвітлено основні завдання та функції прес-центру Криворізького державного педагогічного університету, доведено значення веб-ресурсів університету в інформаційному забезпеченні діяльності ЗВО. Проаналізовано динаміку наповнення новинної стрічки та кількість уподобань на офіційних сторінках КДПУ в соціальних мережах, розглянуто засадничі принципи та організацію роботи прес-центру, окреслено перспективні напрями його діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лебедюк, О. О., та О. Ю. Авраменко. Прес-центр як інструмент інформаційного забезпечення діяльності закладу вищої освіти (з досвіду Криворізького державного педагогічного університету). НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6075.

Full text
Abstract:
Висвітлено основні завдання та функції прес-центру Криворізького державного педагогічного університету, доведено значення веб-ресурсів університету в інформаційному забезпеченні діяльності ЗВО. Проаналізовано динаміку наповнення новинної стрічки та кількість уподобань на офіційних сторінках КДПУ в соціальних мережах, розглянуто засадничі принципи та організацію роботи прес-центру, окреслено перспективні напрями його діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Деркач, А. В., та Володимир Миколайович Соловйов. Використання спектральних мір надійності складних систем. Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1175.

Full text
Abstract:
Складні мережеподібні системи мають високу продуктивність завдяки своїй надійності, тобто здатності виживати внаслідок випадкових подій. Наприклад, сучасне суспільство залежить від інфраструктурних мереж: зв’язку, електроенергії, залізничних, соціальних, фінансових та інших. Через надзвичайну важливість надійність стала центральною темою в складних мережах і привертає все більшу увагу. В залежності від того, за якими параметрами мережі ми робимо висновки щодо стабільності, можна умовно розділити міри надійності складних мереж на топологічні та спектральні. В даній роботі ми розглянемо тільки деякі із спектральних мір складності. При цьому будемо використовувати як матрицю суміжності, так і матрицю Лапласа.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Nahorniak, Maiia. ЦЕ МОЯ ВІЙНА ТА МОЯ ІСТОРІЯ... (ПРО ПЕДАГОГІЧНУ ТЕХНОЛОГІЮ ПРОЄКТУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ І СТВОРЕННЯ НА ЇЇ ОСНОВІ АУДІОВІЗУАЛЬНИХ ЗАРИСОВОК «ВІЙНА ТА МОЯ РОДИНА» СТУДЕНТАМИ-ЖУРНАЛІСТАМИ). Ivan Franko National University of Lviv, 2025. https://doi.org/10.30970/vjo.2025.56.13270.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання педагогічної технології проєктоорієнтованого навчання студентів-першокурсників освітніх програм «Журналістика та соціальна комунікація» й «Медіапродюсування» Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка в межах дисципліни «Медіавиробництво: продукт». Сутність технології полягає у підготовці створення й поширення аудіовізуальних зарисовок на тему «Війна та моя родина». Ці роботи, що належать до художньо-публіцистичного типу телерадіомовлення, студенти виконували на початку повномасштабного вторгнення російської федерації до України (квітень-червень 2022 р.) на базі кафедри аудіовізуальних медіа. Увагу акцентовано на важливості осягнення повного циклу створення навчального проєкту – від творчого задуму, його реалізації, аналізу і до поширення у соціальних мережах. Доведено, що в умовах онлайн саме проєктоорієнтоване навчання є одним із найбільш ефективних способів здобуття журналістського фаху. Ключові слова: педагогічна технологія, проєктоорієнтоване навчання, дистанційне навчання, аудіовізуальна зарисовка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!