Academic literature on the topic 'Реакційна здатність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Реакційна здатність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Реакційна здатність"

1

Chmilenko, F. A., O. V. Mikulenko, and T. S. Chmilenko. "Reactivity of physiological – active polymer – polyvinylpyrolidone." Kosmìčna nauka ì tehnologìâ 10, no. 1s (2004): 109–12. http://dx.doi.org/10.15407/knit2004.01s.109.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Khyzhan, О. І., О. І. Khyzhan, and H. A. Tykhonova. "Reactivity Quinolylhydrazones By Reaction With Diphenylpicrylhydrazyl." Bìoresursi ì prirodokoristuvannâ 8, no. 1-2 (2016): 56–60. http://dx.doi.org/10.31548/bio2016.01.007.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ель Аддалі, Абделахад, Абделла Ель Букілі, Лахсен Будад, Хамід Зуіхрі, М'хамеде Тайбі та Тауфік Гуедіра. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВАНАДАТНИХ СПОЛУК З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕОРІЇ ФУНКЦІОНАЛУ ГУСТИНИ: ЕЛЕКТРОННІ ВЛАСТИВОСТІ ТА РЕАКЦІЙНА ЗДАТНІСТЬ". Journal of Chemistry and Technologies 32, № 2 (2024): 294–303. http://dx.doi.org/10.15421/jchemtech.v32i2.296585.

Full text
Abstract:
За допомогою розрахунків теорії функціоналу густини теоретично досліджені ванадатні агрегати. Оптимізовано індекси глобальної реактивності. Одержані результати показали, що агрегат (Q0) [VO4]3– має електронодонорний характер, в той час як агрегати Q1, Q2 і Q3 – електроноакцепторний. Встановлено, що перехід від одного елемента до іншого супроводжується збільшенням кількості зв'язуючих атомів кисню, відповідно до виявлених змін у зарядах Маллікена. Крім того, аналіз оптимізованих поверхонь електростатичного потенціалу вказує на більшу ймовірність нуклеофільних атак на атоми ванадію. Було також п
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Синенко, Т. П., Н. Е. Фролова, В. В. Соколенко та С. О. Губа. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИПУ ЦУКРУ НА РЕАКЦІЮ МАЙЯРА В МОДЕЛЬНИХ СИСТЕМАХ ІЗ ГІДРОЛІЗАТОМ СИРОВАТКОВИХ БІЛКІВ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 1 (8 квітня 2022): 135–46. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.1.15.

Full text
Abstract:
Харчова промисловість, зокрема індустрія харчових добавок, у виробництві та розробці натуральних ароматизаторів і смакоароматичних добавок вдало використовує властивості продуктів реакції Майяра генерувати приємні, бажані смаки та аромати. Характер утворених смакоароматичних речовин визначають реакційні амінокислоти і цукри. Змінюючи тип цукру, який вступає в реакцію з амінокислотою, щоразу можна отримувати нові смакоароматичні речовини. Таким чином, дослідження кінетики реакції Майяра і визначення залежності сенсорної характеристики кінцевих продуктів від типу використаного цукру в реакції –
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хромоногіх, О. В., В. М. Рибак, Р. О. Лисюк та І. Г. Куцик. "ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ДОМЕННОГО КОКСУ". Нові матеріали і технології в машинобудуванні (Праці Міжнародної науково-технічної конференції), № 6 (17 березня 2016): 143–44. http://dx.doi.org/10.20535/2519-450x.6.2015.63367.

Full text
Abstract:
Найбільша кількість коксу, що виготовляється в світі, використовується в доменному виробництві. Сучасний доменний процес характеризується високою інтенсивністю, яка досягається за рахунок підготовки шихти, використання високої температури дуття та інших заходів. Це дозволяє знизити витрати коксу на тонну чавуну, але до якості коксу вимоги стають все більш жорсткими.Крупність і механічна міцність коксу відображає вплив усіх генетичних і технологічних факторів його виробництва: склад і властивості вугільних шахт, їх підготовки, умов коксування, тушіння і сортування. Вони визначають роботу доменн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ВОРОБЙОВА, В. І., М. І. СКИБА та А. С. МОЩЕНКО. "ДОБІР КОМПОНЕНТІВ ДЛЯ СИНТЕЗУ НОВИХ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНИХ ЕВТЕКТИЧНИХ РОЗЧИННИКІВ НА ОСНОВІ КВАНТОВО-ХІМІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 3(90) (26 листопада 2024): 31–37. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2024.3.4.

Full text
Abstract:
У роботі представлено дослідження процесу добору компонентів для синтезу нових низькотемпературних евтектичних розчинників на основі квантово-хімічного моделювання. Основна увага приділена використанню напівемпіричних методів та теорії функціональної густини для оцінки реакційної здатності та передбачення міжмолекулярної взаємодії потенційних компонентів. Визначено ключові квантово-хімічні параметри, такі як енергії ВЗМО та НВМО, електронегативність, жорсткість і м’якість молекул ряду органічних кислот, що дозволяє оптимізувати процес вибору складових для синтезу новітніх розчинників. Серед до
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Важнича, О. М., О. В. Семака, Н. О. Власенко та Н. М. Дев’яткіна. "Функціоналізація та особливості біомедичного застосування наночастинок магнетиту". Фармакологія та лікарська токсикологія 16, № 2 (2022): 75–87. http://dx.doi.org/10.33250/16.02.075.

Full text
Abstract:
Наночастинки (НЧ) магнетиту привертають увагу дослідників завдяки таким властивостям, як біосумісність, біодеградація, магнітна поведінка та наявність заліза. Окремі з них вже дозволені до клінічного застосування для діагностики, лікування раку шляхом гіпертермії або боротьби з дефіцитом заліза. Використання НЧ у медицині визначається процесами на біоінтерфейсі, тому модифікація поверхні НЧ шляхом функціоналізації є дуже важливою. Мета дослідження – проаналізувати дані літератури стосовно впливу модифікації поверхні НЧ магнетиту на особливості біомедичного застосування одержаних наноструктур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kirchu, F., A. Nikulin, A. Kodryk, O. Titenko та O. Moroz. "ЗАСТОСУВАННЯ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ ANSYS CFX ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ РУХУ ГАЗОВОГО ПОТОКУ В РЕАКЦІЙНОЇ КАМЕРІ ПРИ ОТРИМАННЯ СОРБЕНТУ НА ОСНОВІ ТЕРМОРОЗЩЕПЛЕНОГО ГРАФІТУ". Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека, № 2(8) (18 лютого 2020): 74–80. http://dx.doi.org/10.33269/nvcz.2019.2.74-80.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню можливостей використання методів чисельної газодинаміки для оптимізації і оцінки впливу конструктивних характеристик реакційної камери для отримання терморозщепленого графіту, як сорбенту для ліквідації наслідків розливу нафтопродуктів на водній поверхні, на його експлуатаційні характеристики. При розрахунках використовувалася стандартна SST модель турбулентної в'язкості реалізованості в програмному комплексі ANSYS 12. Результати моделювання дозволили домогтися стійкої роботи ежектора, за допомогою якого графіт вводиться в реакційну камеру. Виявлена необхідність п
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Bushueva, I. V., M. V. Ohloblina, O. P. Shmatenko, V. P. Martynyshyn, V. M. Hunchak та V. V. Parchenko. "Оптимізація способів одержання 4-((5-децилтіо)-4-метил-4н-1,2,4-триазол-3-іл)метил) морфоліну". Ukrainian Journal of Military Medicine 4, № 4 (2023): 95–100. http://dx.doi.org/10.46847/ujmm.2023.4(4)-095.

Full text
Abstract:
Вступ. При цілеспрямованому синтезі нових молекул в їх структури досить часто включають фрагмент 1,2,4-триазолу. Його невеликі розміри, достатня розчинність, висока реакційна здатність та незначна токсичність позитивно впливають на властивості нових сполук, фрагментом яких є 1,2,4-триазол. 1,2,4-Триазол входить до складу структур відомих противірусних (рибавірин), протигрибкових (флуконазол), снодійних (триазолам) препаратів тощо. Відомо, що 4-((5-(децилтіо)-4-метил-4Н-1,2,4-триазол-3-іл)-метил)морфолін є активним фармацевтичним інгредієнтом (АФІ) ветеринарного препарату «Ветмікодерм», зареєст
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Chulovska, Z. I., I. V. Drapak, T. I. Chaban та I. A. Nektegaev. "СИНТЕЗ ТА ПРОТИЗАПАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ДЕЯКИХ С5 ЗАМІЩЕНИХ 3-МЕТИЛ-4-ТІОКСО-ТІАЗОЛІДИН-2-ОНІВ". Medical and Clinical Chemistry, № 4 (12 лютого 2021): 25–31. http://dx.doi.org/10.11603/mcch.2410-681x.2020.i4.11735.

Full text
Abstract:
Вступ. Вивчення реакційної здатності похідних 4-тіазолідону та здійснення їх хімічних перетворень є перспективним напрямком пошуку нових біологічно активних речовин. Це зумовлено широким спектром біологічної активності вказаного класу сполук, а також наявністю ряду реакційно здатних центрів, що дає змогу проводити різносторонню модифікацію вихідної структури. З огляду на дані обставини, актуальним є синтез нових речовин як потенційних біомолекул серед вказаного класу сполук.
 Мета дослідження – провести синтез деяких C5 заміщених похідних 3-метил-4-тіоксо-тіазолідин-2-ону для фармакологіч
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Реакційна здатність"

1

Миронович, Людмила Максимівна, Людмила Максимовна Миронович, Liudmyla Maksymivna Myronovych та С. М. Єфіменко. "Синтез та реакційна здатність похідних 1,2,4-триазину". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/5297.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, С. П. "Синтез та реакційна здатність природних ізофлавоноїдів та їх аналогів". Дис. канд. хім. наук, КНУТШ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Святенко, Л. К. "Реакційна здатність нітроароматичних сполук і циклічних нітроамінів. Квантово-хімічне моделювання". Thesis, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна МОН України, 2021. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16083.

Full text
Abstract:
Дисертація присвячена розробці теоретичних підходів до вивчення механізмів і кінетики реакцій нітроароматичних сполук і циклічних нітроамінів, що дозволяє прогнозувати методи ефективного вилучення їх з навколишнього середовища. Проведено детальний аналіз різних теоретичних наближень і сольватаційних моделей на предмет точності розрахунку потенціалів відновлення і окиснення нітроароматичних сполук і азациклічних сполук. В обраних наближеннях, які забезпечують точність розрахунку 0,1-0,2 еВ для даних класів сполук, розраховано величини потенціалів відновлення і окиснення сполук, для яких експе
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Л, Рубльова Б. Михалічко. "Стереохімія та реакційна здатність сульфохлоридів анілідів сульфокислот з екранованими сульфоніламідними замісниками". Thesis, Збірник наукових праць: XVІ наукова конференція “Львівські хімічні читання – 2017”. – Львів, 2017. – С. О2, 2017. http://hdl.handle.net/123456789/3862.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Миронович, Людмила Максимівна, Людмила Максимовна Миронович, Liudmyla Maksymivna Myronovych, М. В. Костина та С. М. Ефименко. "Реакционная способность 5-оксо-3-тиоксо-6-R-2Н,4Н-1,2,4-триазинов". Thesis, Издательство СумГУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/5326.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Левков, Ігор Вікторович. "Реакційна здатність 1-аміноізоіндолу, його похідних та аналогів в умовах реакцій з дієнофілами в гомогенному та структурованому середовищах". Дис. канд. хім. наук, Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, 2013.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миронович, Людмила Максимівна, Людмила Максимовна Миронович, Liudmyla Maksymivna Myronovych та М. В. Костіна. "Реакційна здатність похідних 5-оксо-3-тиоксо-6-R-2H, 4H-1,2,4-триазинів". Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/5284.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дорощук, Р. О. "Синтез, будова та реакційна здатність координаційних сполук іонів деяких d-металів та ураніл-іону з с-гетерилнітронами". Дис. канд. хім. наук, КНУТШ, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Рассоха, Олексій Миколайович. "Вплив молекулярних факторів на реакційну здатність фурфуролацетонових мономерних систем". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47361.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бондарчук, С. В. "Спін-залежна реакційна здатність арильних катіонів". Thesis, 2016. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/13509.

Full text
Abstract:
Дисертаційна робота присвячена дослідженню електронної будови та пара-метрів реакційної здатності арильних катіонів у контексті її кількісного описання зокрема у реакціях з π-нуклеофілами, внутрішньомолекулярної циклізації деяких орто-похідних та рекомбінації. У роботі показано, що електрофільність синглетних іонів Ar+ є значно вищою у порівнянні з триплетними катіонами. На основі порівняння індексів електрофільності реагентів та продуктів, а також ентальпій реакцій циклізації деяких орто-заміщених катіонів Ar+ у синглетному стані розкрито термохімічний зміст принципу максимальної жорсткості т
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!