Academic literature on the topic 'Роздрібна платформа'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Роздрібна платформа.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Роздрібна платформа"

1

Hrynkevych, S. S., Z. D. Sorokina та M. A. Sitarchuk. "ТАРГЕТОВАНА РЕКЛАМА У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: ЇЇ ПОПУЛЯРНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ". Actual problems of regional economy development 2, № 17 (2021): 115–23. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.17.115-123.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження популярності та ефективності таргетованої реклами в якості інструменту маркетингових комунікацій.
 Для досягнення визначеної мети використано комплекс методів: теоретичних – аналіз, синтез і систематизація наукової літератури з проблематики застосування таргетованої реклами в якості інструменту маркетингових комунікацій – для з’ясування сучасного стану дослідженості проблеми, наявності платформ для таргетингу у соціальних мережах, видів таргетованої реклами; емпіричних – бесіда, спостереження, опитування - для з’ясування основних навичок і компетенцій сучасного таргетолога, необхідних у професійній діяльності.
 Інформаційну базу даного наукового дослідження склали праці вітчизняних та зарубіжних науковців, статистичні дані, дані веб-аналітиків, експертів-фахівців.
 Доведено популярність, а також ефективність таргетованої реклами у соціальних мережах. Сформовано основні вимоги щодо навичок і компетенцій таргетолога, а саме вміння проводити маркетинговий аналіз, писати тексти, які «продають», працювати в графічних і відеоредакторах, в системах веб-аналітики. Охарактеризовано та систематизовано таргетовану рекламу за видами, зокрема до основних видів віднесено: націлювання на поведінку (націлювання на аудиторію), контекстне націлювання, пошуковий ретаргетинг, ретаргетинг сайту, прогнозне націлювання, демографічне та географічне націлювання. Проведено оцінювання ефективності таргетованої реклами у соціальних мережах та проаналізовано соціальні мережі як основні майданчики для запуску таргетованої реклами (Facebook, Instagram, Twitter, Viber, Telegram, Tik Tok, QQ, WeChat, Tumblr, Sina Weibo). Окреслено основні платформи для таргетингу у соціальних мережах – Facebook та Instagram. Наведено приклади використання таргетованої реклами роздрібною мережею Sephora, Tesco та благодійним фондом «Аманда».
 Наукова новизна одержаних результатів полягає у формуванні основних навичок і компетенцій сучасного таргетолога.
 Одержані результати дослідження можуть бути використані при підготовці фахівців-таргетологів та при організації процесу підготовки до запуску таргетованої реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Symonenko, N. A., M. V. Podgaina, A. S. Nemchenko та O. S. Shpychak. "АНАЛІЗ ЕКОНОМІЧНОЇ ДОСТУПНОСТІ ОКРЕМИХ ГРУП КАРДІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ ЗА 2016-2020 РОКИ". Фармацевтичний часопис, № 2 (14 липня 2021): 79–86. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2021.2.12183.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Аналіз економічної доступності ЛЗ фармакотерапевтичної групи ІІ рівня анатомічно-терапевтично хімічної класифікації – «Кардіологічні препарати» на вітчизняному фармацевтичному ринку у 2016-2020 роках. Матеріали і методи. Дані щодо пропозицій дистриб’юторів були отримані на платформі «Моріон» за 2016-2020 роки, усереднено пропозиції дистриб’юторів за групою «Кардіологічні препарати», код АТХ С01. Здійснено аналіз роздрібних цін за ЛП групи С01 – кардіологічні препарати, та окремо за групою C01E Х – Різні комбіновані кардіологічні препарати. За результатами розрахунків ланцюгового індексу цін (Ір), показників адекватності платоспроможності (Cas) та економічної доступності (D) встановлено загальні тенденції до росту роздрібних цін кардіологічних препаратів в Україні впродовж останніх 5-ти років та необхідність до імпортозаміщення ЛЗ за групою, що досліджується. Результати й обговорення. Найвищим значенням індексу роздрібних цін впродовж 2016-2020 років характеризувалася група – С01 А – Серцеві глікозиди, найменший показник росту цін відповідав групі С01 В – Антиаритмічні засоби. Встановлено, що для всіх фармакотерапевтичних підгруп групи С01 було характерне щорічне зниження показника адекватності платоспроможності. Одночасно визначено динаміку підвищення економічної доступності в середньому на 5 % – з 2,46 в 2016 р. до 2,33 в 2020 р. Встановлено, що для групи C01E Х «Різні комбіновані кардіологічні препарати» показали, що зберігаються тенденції, характерні для усієї групи С01 «Кардіологічні препарати». Висновки. Визначено загальну тенденцію до помірного росту цін, разом з тим розраховані показники доступності дозволили визначити динаміку до поступового росту економічної доступності кардіологічних препаратів, у тому числі групи C01E Х – Різні комбіновані кардіологічні препарати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мартинюк, Олена, та Ілля Корольов. "ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ VR, AR ТА MR-ТЕХНОЛОГІЙ У СУЧАСНОМУ БІЗНЕСІ". Економіка та суспільство, № 22 (15 грудня 2020). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2020-22-85.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто розвиток понять віртуальної і доповненої реальності, властивих їм видів технологій. Розглянуто як використовуються можливості платформ VR (віртуальної реальності), AR (доповненої реаль- ності) та MR (замішаної реальності). Здійснено аналіз тенденцій розвитку цифрових технологій, їх впливу на формування бізнес трендів і визначенню актуальних трендів у світі в умовах пандемії 2020 р. для трьох груп продуктів: персонального комп’ютера, незалежних пристроїв, додатків для смартфонів. Також розглянуто як, через пандемію Covid-19, змінився попит на роздрібну торгівлю, віртуальні великі покази мод, прем’єри та анонси нових продуктів, картографування, рекламу. Для цього у травні 2020 року, платформа Poplar отри- мала фінансування у розмірі 2,5 млрд. Розглянуто, як різні бренди, такі як: Lego, Adidas, Wayfair, Ikea ви- користовують можливості технологій віртуальної реальності. А також розглянуто які цифрові трансформації відбуваються в різних галузях людської діяльності, в тому числі які можливості буде пропонувати беруться Google у своїх проектах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Проскурніна, Надія, Світлана Бестужева та Вікторія Козуб. "АНАЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОВЕДІНКИ СПОЖИВАЧІВ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ". Економіка та суспільство, № 36 (22 лютого 2022). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2022-36-40.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню поведінки споживачів в умовах цифровізації економіки України, посилення глобалізаційного впливу і підвищення рівня нестабільності та непрогнозованості. Визначено основні тренди зміни цифрової поведінки споживачів в Україні під впливом світової пандемії. Відзначено підвищення актуалізації послуг цифрової презентації продукту та доставки товарів, зростання частоти онлайн купівель внаслідок змін у структурі споживання. Виділено ключові елементи та інструменти цифровізації підприємств роздрібної торгівлі за етапами процесу прийняття купівельних рішень. Наведено соціально-демографічні характеристики структури випадкової вибірки респондентів серед населення м. Харкова, які приймали участь у проведенні онлайн-опитування з використанням платформи GoogleForm.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Роздрібна платформа"

1

Бойко, С. О. "Роздрібні безготівкові платіжні банківські послуги в умовах цифрової трансформації". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Boyko1.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються основи діяльності банків на ринку роздрібних безготівкових платіжних послуг під впливом цифрової трансформації Проаналізовано: світові тенденції розвитку цифрових безготівкових платіжних послуг, стан ринку безготівкових платежів в Україні, процеси регулювання банківських роздрібних безготівкових платіжних послуг. Запропоновано: методику визначення рівня чинників, які впливають на обсяги роздрібних безготівкових платіжних послуг банків.<br>The paper considers the basics of banks in the market of retail non-cash payment services under the influence of digital transformation. Analyzed: global trends in the development of digital non-cash payment services, the state of the market of non-cash payments in Ukraine, the processes of regulation of retail banking non-cash payment services. The following is proposed: a method for determining the level of factors that affect the volume of retail non-cash payment services of banks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!