Academic literature on the topic 'Споживання продукту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Споживання продукту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Споживання продукту"

1

Тетяна, Гаєвська. "«КУЛЬТУРНИЙ ПРОДУКТ» У КОНТЕКСТІ КУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: КУЛЬТУРОЛОГІЯ) 35 (6 лютого 2021): 127–33. http://dx.doi.org/10.35619/ucpmk.v35i0.373.

Full text
Abstract:
Сучасні процеси глобалізації виявляються у трансформації суспільства з традиційними поглядами у повноцінні суспільства споживання сучасного типу. Культурне виробництво і споживання все частіше вписуються в промислові межі, а споживані культурні блага розглядаються як товари. Культурний продукт може бути створений і в культурі, і мистецтві, і в науці.
 Методологія передбачає тісний взаємозв’язок економічного і культурологічного підходів: економіка виявляє себе в культурі, а культура в економіці. При розгляді існуючого різноманіття концепцій в дослідженні культурного продукту виявляється пр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Белінська, Світлана, Валентина Кепко та Марина Бубенко. "СПОЖИВНІ ВЛАСТИВОСТІ СИРУ ТА СИРНИХ ПРОДУКТІВ". Молодий вчений, № 1 (89) (29 січня 2021): 115–21. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-25.

Full text
Abstract:
Вітчизняний ринок сиру формується під впливом прогнозованих та непрогнозованих факторів. Україна поступово перетворюється з експортера в крупного імпортера сирів, а рівень споживання молочних продуктів в Україні визначається переважно факторами економічного характеру, які формують попит та пропозицію. Вітчизняні виробники, враховуючи проблеми сировинного ринку, розширюють асортимент продукції шляхом виробництва сирних продуктів, в яких частина молочного жиру замінюється рослинними жирами, молочних білків – соєвими. Попит на молоковмісні сирні продукти детерміновано переважно невисокою купівель
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Адамів, Степан. "ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА УПАКОВКИ ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ". Grail of Science, № 14-15 (10 червня 2022): 308–11. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.27.05.2022.054.

Full text
Abstract:
При оцінюванні якості різних товарів повсякденного попиту, в тому числі і харчових продуктів, споживачі оцінюють упаковку вище, ніж це відповідає її частці в цінності виробу. Призначення упаковки в тому, щоб з моменту пакування до моменту споживання продукт зберігав свою кількість, склад, якість та не змінював своїх споживчих властивостей. Це передбачає захист продукту від механічних, фізичних, хімічних, кліматичних і біологічних впливів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Трішкіна, Н. І., та І. В. Бузніцька. "БЕЗПЕКА ХАРЧУВАННЯ – ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ". Трансформаційна економіка, № 1 (10) (28 лютого 2025): 105–10. https://doi.org/10.32782/2786-8141/2025-10-17.

Full text
Abstract:
У статті досліджено законодавча бази щодо безпеки харчових продуктів для населення. Встановлено, що безпечність харчового продукту – це стан харчового продукту, що є результатом діяльності з виробництва та обігу, яка здійснюється з дотриманням вимог, встановлених технічними регламентами, та забезпечує впевненість у тому, що харчовий продукт не завдає шкоди здоров'ю людини, якщо він спожитий за призначенням. Споживання їжі є невід’ємною частиною життя людини, а тому безпечне харчування є фундаментальним елементом життя людини. Право на якісне харчування закріплено як на міжнародному, так і на н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Bal-Prylypko, L. V., О. Lesnitska та M. Z. Paska. "Обгрунтування норм максимально допустимого вмісту шкідливих речовин у меді". Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 20, № 85 (2018): 162–65. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8529.

Full text
Abstract:
Проведений аналіз даних щодо фактичного вмісту домішки свинцю у виробленому у різних регіонах світу меді. Показано, що нормовані Директивою ЄС від 25 червня 2015 р. № 2015/1005 та Федеральним агентством США по харчовим продуктам і лікарським препаратам показники максимально допустимого вмісту свинцю у 0,1 та 0,05 мг/кг меду, відповідно, не витримані у абсолютній більшості досліджених проб. На підставі отриманих даних рекомендовано знизити нормований стандартом на мед ДСТУ 4497:2005 показник максимально допустимого вмісту домішки свинцю до 0,5 мг/кг та додатково ввести у стандарт норму його вмі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Петрова, Олена Іванівна, Наталія Вікторівна Болгова, Світлана Олександрівна Губа, Вікторія Вікторівна Соколенко та Андрій Володимирович Доденко. "НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ НАСІННЯ МАКУ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ СИРКІВ КИСЛОМОЛОЧНИХ". Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Mechanization and Automation of Production Processes, № 3 (49) (30 березня 2023): 51–57. http://dx.doi.org/10.32845/msnau.2022.3.8.

Full text
Abstract:
У роботі проаналізовано стан харчування населення України в умовах нестабільної економічної ситуації в державі на фоні військових дій. Залежність якості харчового раціону від доступних продуктів, та вплив харчування на здоров’я українців. Зроблено висновки щодо можливого покращення харчування шляхом введення в раціони продуктів щоденного споживання збагачених біологічно-цінними харчовими добавками рослинного походження. Головними завданнями роботи є: довести доцільність розробки нової рецептури за рахунок внесення інгредієнтів рослинного походження; проаналізувати класичну технологію виробницт
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Калініна, Г. П., Л. М. Крижак та О. А. Іваніщева. "ОБГРУНТУВАННЯ ВИБОРУ РОСЛИННОЇ СИРОВИНИ ДЛЯ РОЗРОБКИ ЙОГУРТОВОГО ДЕСЕРТУ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 6 (13 лютого 2023): 68–73. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.6.9.

Full text
Abstract:
Йогурт займає значну частину на ринку молочних продуктів і готується шляхом молочнокислого бродіння молока. Відомо, що йогурт має високу поживну цінність і містить білки, жир і необхідні мінерали. Основною метою придбання молочного продукту є збереження здоров’я, а основними вимогами до якісного молочного продукту – функціональні властивості, стійкість до зберігання та низька калорійність. Споживання кисломолочних продуктів, особливо йогуртів, є дуже популярним не лише в Україні, а й в усьому світі. Тому збагачення складу даної категорії продукції є досить актуальним. Задля поліпшення смакових
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Антюшко, Дмитро П. "ОЦІНКА ПОКАЗНИКІВ БЕЗПЕЧНОСТІ ПРОДУКТУ ДЛЯ ЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ГЕРОДІЄТИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ". Journal of Chemistry and Technologies 31, № 2 (2023): 271–78. http://dx.doi.org/10.15421/jchemtech.v31i2.260382.

Full text
Abstract:
Для людей із підвищеними фізичними, емоційними навантаженнями, упродовж лікувального та реабілітаційного періодів задоволення нутрітивних потреб набуває особливо важливого значення. Метою статті визначено дослідження показників безпечності розробленого сухого розчинного продукту для ентерального харчування геродієтичного призначення, встановлення їх відповідності вимогам законодавчо-нормативної бази та науково обґрунтованим потребам цільових споживачів. Методи. Визначення вмісту радіонуклідів 137Cs та 90Sr проведено методом швидкого скринінгу шляхом використання гамма-спектрометрії, афлотоксин
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сильнягіна, Ніна Борисівна, Олеся Євгеніївна Степанова та Олена Олександрівна Переяславцева. "ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ НОВИХ БЕЗВІДХОДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ЯГІДНОЇ СИРОВИНИ". Scientific Works 86, № 1 (2022): 31–36. http://dx.doi.org/10.15673/swonaft.v86i1.2399.

Full text
Abstract:
Важливими джерелами натуральних, корисних та оздоровчих речовин для людини є ягоди, фрукти та овочі. В даний час у багатьох країнах проводяться роботи з одержання цих продуктів у формі, що передбачає тривале зберігання без суттєвих втрат біологічно активних речовин. Це не тільки висушені ягоди різноманітної форми, шматочки різних розмірів, а й продукти в гранульованій формі, які можуть використовуватися в комплексі з іншими речовинами як лікувально-профілактичні препарати та біологічно активні добавки до різних харчових продуктів.
 Вирішення таких завдань визначає необхідність створення н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пешук, Л. В., Д. Ю. Приходько та І. І. Штик. "ВПЛИВ КАВОВОГО МАРИНАДУ НА ОПТИМІЗАЦІЮ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ М’ЯСНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ІЗ ДИЧИНИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 5 (12 січня 2024): 131–39. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-tech.2023.5.15.

Full text
Abstract:
Маринування є важливим способом підготовки м’ясних напівфабрикатів, що використовується для поліпшення смакових і текстурних властивостей продукту. Використання кави в якості основного компоненту маринаду є новим та актуальним рішенням. Кава є цінним напоєм через вміст у ній кофеїну та хлорогенових кислот, що проявляють антиоксидантну дію. Спектр біологічної дії антиоксидантів дуже різноманітний та зумовлений їх захисними функціями, вираженими у здатності активно взаємодіяти з вільними радикалами і киснем повітря, тим самим перешкоджаючи окисленню жирів та псування продукту. В даний час напівф
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Споживання продукту"

1

Кулініч, К. М. "Споживання екотуристичного продукту і можливість розвитку екотуризму в Сумській області". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32665.

Full text
Abstract:
На сьогодні, екологічний маркетинг набув широкого розповсюдження, оскільки питання щодо збереження навколишнього середовища гостро стає не лише у межах держави, але й у всьому світі. Екологічний маркетинг – це специфічний вид маркетингу, який передбачає орієнтацію усієї діяльності підприємства на формування та задоволення екологічно орієнтованого попиту з метою отримання прибутку та збереження довкілля і здоров’я людей. Тому екотуризм зараз є безпосереднім представником екологічного маркетингу, що задовольняє потреби людей за допомогою екотуристичного продукту. При цитуванні документа, викорис
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Івашова, Надія Василівна, Надежда Васильевна Ивашова, Nadiia Vasylivna Ivashova та В. О. Кормілець. "Вплив упаковки на вибір споживачів". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49200.

Full text
Abstract:
Створюючи товари, виробники перш за все орієнтується на максимальне задоволення потреб спожива, намагаючись створити привабливість на всіх рівнях товару. Товари, схожі за задумом можуть суттєво відрізнятися завдяки відмінностям на рівні складу або матеріалів виконання, дизайну упаковки, додаткових послуг, системи розповсюдження та сутності рекламного звернення. Всі ці засоби диференціації використовуються з метою впливу на вибір споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Денисенко, Анатолій Федорович, Анатолий Федорович Денисенко, Anatolii Fedorovych Denysenko, Олександра Олександрівна Білопільська, Александра Александровна Белопольская та Oleksandra Oleksandrivna Bilopilska. "Аналіз проблеми виробництва та споживання генитично модифікованих продуктів в Україні". Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/5819.

Full text
Abstract:
Слід на експертному рівні визначити чи потрібно взагалі в Україні вирощувати трансгенні сорти рослин. Адже вирощуючи їх ми можемо потрапити в залежність від світових виробників насіння і сплачувати роялті закордонним власникам прав на сорти рослин, замість того щоб підтримувати власну селекційну науку. До того ж стати сировинним придатком для розвинених країн не є для України національним інтересом. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/5819
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Коваленко, Євген Володимирович, Евгений Владимирович Коваленко, Yevhen Volodymyrovych Kovalenko, Олександра Олександрівна Білопільська, Александра Александровна Белопольская та Oleksandra Oleksandrivna Bilopilska. "Аналіз проблем виробництва та споживання генетично модифікованих продуктів". Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19066.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гайдук, Ю., та О. М. Данилків. "Вплив харчування на здоров'я студентів і учнів". Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6223.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ю, Горідько М., та Мирончук О. А. "Дослідження впливу коронавірусу на споживання продуктів харчування за допомогою регресійного аналізу". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50723.

Full text
Abstract:
1. Споживацькі настрої українців у 2020 році [Електронний ресурс]. - Режим доступу: https://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/ua/Documents/Press-release<br>У 2020 році світова економіка зазнала серйозних потрясінь, пов’язаних насамперед з пандемією COVID-19. Ці події серйозно позначилися на споживацьких звичках. Зміни торкнулися не лише структури споживання, а й способів споживання товарів і послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Надеїн, Г. В., Леонід Дмитрович Пляцук, Леонид Дмитриевич Пляцук та Leonid Dmytrovych Pliatsuk. "Захист навколишнього середовища від техногенного впливу процесів підготовки вуглеводневих продуктів для подальшого споживання". Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67615.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кудін, П. М. "Статистичне дослідження споживання матеріальних благ та послуг населення". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11964.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто актуальну проблему споживання матеріальних благ і послуг населення. Досліджено існуючі дефініції категорії споживання, виявлені їх основні риси. Охарактеризовано та систематизовано класифікації показників споживання матеріальних благ і послуг населення; вивчено статистичні методи дослідження споживання. Проведений аналіз динаміки та структури доходів і витрат населення України, визначені головні складові елементи доходів, досліджено питання диференціації доходів; розглянуто, як диференціація в доходах впливає на ринки споживчих товарів і послуг. Проаналізовано динаміку та
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Летуновська, Наталія Євгенівна, Наталия Евгеньевна Летуновская, and Nataliia Yevhenivna Letunovska. "Non-governmental organizations in the system of formation of a healthy region." Thesis, Полтавська державна аграрна академія, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/85221.

Full text
Abstract:
У тезах автор обґрунтовує твердження щодо того, що некомерційні організації відіграють важливу роль у формуванні обізнаності громадян країни про важливість здорового споживання та екологічно позитивного способу життя. Окреслений перелік зацікавлених сторін у межах регіону щодо просування здорових продуктів.<br>В тезисах автор обосновывает утверждение о том, что некоммерческие организации играют важную роль в формировании осведомленности граждан страны о важности здорового потребления и экологически положительного образа жизни. Приведен перечень заинтересованных сторон в рамках региона по продв
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Деменко, К. С. "Ідентифікаційна експертиза та оцінка якості какао-порошку". Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11370.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено хімічний склад какао-продуктів як чиннику формування їх якості. Проаналізовано законодавчу і нормативну базу в галузі виробництва какао-продуктів в Україні та світі. Визначено сутність ідентифікаційної експертизи та встановлено вимоги до критеріїв ідентифікації какао-порошку. Розроблено систему дескрипторів та шкалу балової оцінки какао-напою. Розроблено алгоритм експертної оцінки якості какао-порошку та какао-напою. Надано оцінку якості зразків какао-порошку за відповідністю маркування, органолептичними та фізико-хімічними показниками. Проведено ідентифікаційну експертизу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Споживання продукту"

1

Платонова, Даріна, та Ганна Мареніч. "ТЕНДЕНЦІЯ СПОЖИВАННЯ ОРГАНІЧНИХ ПРОДУКТІВ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ". У THEORETICAL AND PRACTICAL ASPECTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH, chair Мар’яна Древаль. European Scientific Platform, 2023. http://dx.doi.org/10.36074/logos-28.04.2023.91.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!