Academic literature on the topic 'Спортивний рух'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Спортивний рух.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Спортивний рух"

1

Тіхонова, Марія Анатоліївна. "СУБ’ЄКТИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ СПОРТИВНОГО ПРИВАТНОГО ПРАВА". Lex Sportiva, № 1 (5 серпня 2022): 12–19. http://dx.doi.org/10.32782/lexsportiva/2022.1.2.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу спортивних приватних правовідносин та аналізу одного з елементів правовідносин – субʼєкта спортивних приватних відносин. «Суб'єкт права» є однією з базових категорій як загальної теорії права та держави, так і галузевих юридичних наук, один з елементів поняття «правовідношення». Провідна роль суб'єкта права визнається і в практичній юриспруденції, в правовідносинах, що складаються в усіх сферах соціально-економічного життя. Правосуб'єктність (сукупність право-, діє- і деліктоздатності) утворює першооснову всякого руху правової матерії, лежить в основі всіх процесів правореалізації. Саме суб'єкт права виступає носієм предметно-практичної вольової юридичної діяльності, призводить в рух правові норми, надає їм якість справжнього регулятора суспільних відносин. Наявність у спортивного приватного права окремого предмета правового регулювання – спортивних відносин – змушує нас говорити про особливий склад і правовий статус їх учасників. Крім того, сама постановка питання про галузевий правовий режим деякими науковцями пов'язується зі специфікою суб'єктів відповідних правовідносин. З огляду на різноманіття спортивних приватних відносин, класифікація їх суб'єктів можлива з широкого кола підстав. В статті зроблені висновки, що законодавство України не дає визначення «спортивний агент», «спортивний представник», «спортивна діяльність». Відповідно до сучасного законодавства України, спортсмени-професіонали можуть укласти зі спортивною організацією виключно трудовий договір (контракт), правовий статус спортсмена-любителя законами України не встановлюється. У чинному законодавстві встановлюється перелік спортивних організацій, які можуть бути утворені в різних організаційно-правових формах. Дані організаційно-правові форми визначають і правовий статус тієї чи іншої фізкультурно-спортивної організації. Перспективи розвитку спортивного приватного права в майбутньому тяжіють до систематизації та класифікації субʼєктів відповідних правовідносин, уточненню їхніх прав та обовʼязків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ПЕТРЕНКО, Ірина, Жанна ГРАЩЕНКОВА та Максим МІШИН. "СПОРТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН СУЧАСНОСТІ". Humanitas, № 5 (12 січня 2022): 46–51. http://dx.doi.org/10.32782/humanitas/2021.5.7.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті питання виникнення спортивного волонтерства як соціокультурного феномена сучасності. У волонтерському русі виділено напрям спортивного волонтерства, який сприяє побудові та розвитку активної взаємодії з іншими країнами та міжнародними організаціями для подальшого співробітництва, зокрема у сфері фізичної культури та спорту. Волонтерська діяльність є ефективним засобом соціалізації осіб, які беруть у ній участь із нагодою отримати цінний досвід. Спортивне волонтерство як соціальний феномен було предметом дослідження низки авторів. Наукові дослідження вітчизняних вчених висвітлюють аспекти організації та розвитку спортивного волонтерства, однак питанння, що стосується історичних передумов виникнення волонтерства в нашій країні, зокрема у сфері олімпійського спорту мало вивчені. В Україні у 2001 році розроблено низку заходів щодо сприяння розвитку волонтерського руху, цей рік був призначений для збільшення визнання, сприяння та популяризації волонтерської діяльності та створення мережі поширення та обміну інформацією. Були визначені сфери діяльності волонтерів, збільшені кількість бажаючих працювати волонтерами, спонсорування та підтримка волонтерських програм. Спорт, будучи однією з популярних сфер діяльності, важко нині уявити без активної участі волонтерів, а саме: проведення великомасштабних спортивних заходів, таких як Олімпійські, Паралімпійські ігри та інші міжнародні змагання. Діяльність волонтерів на спортивних змаганнях допомагає вирішенню низки організаційних питань, а також створенню на спортивному заході відповідної атмосфери і іміджу, які необхідні для настрою учасників і відчуття свята для глядачів. Незважаючи на те, що досвід залучення спортивних волонтерів бере початок від перших Олімпійських ігор 1896 р., сучасна модель спортивного волонтерства, яка характеризується придбанням власних соціальних норм, принципів і процедур, почала складатись із 1980 р. – зимової Олімпіади в Лейк-Плесіді, коли було створено перший комітет з організації волонтерів. Розробляючи масштабні сценарії майбутніх Універсіад та Олімпійських ігор, організатори почали робити ставку на участь добровольців в їх проведенні. Спортивний волонтерський рух – це соціальна течія, виражена у взаємодії окремих спортивних волонтерів та їх об’єднань, яка є складником системи проведення змагань. Незважаючи на бурхливий розвиток в Україні, спортивний волонтерський рух має низку істотних проблем, тому для більш продуктивного розвитку спортивної волонтерської діяльності необхідне створення державою умов для реалізації прав громадян на добровільну і пряму участь у вирішенні соціально значущих проблем суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пангелова, Наталія, та Владислав Рубан. "ТРАНСФОРМАЦІЯ ГЛОБАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ В ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС (2012-2022 рр.)". Theory and practice of physical culture and sports, № 2 (3 жовтня 2022): 139–48. http://dx.doi.org/10.31470/2786-6424-2022-1(2)-139-148.

Full text
Abstract:
Вступ. За останні 20 років в олімпійському русі, як і в міжнародному спортивному русі в цілому, відбулись кардинальні зміни. Зараз спорт, спортивні зв’язки стали глобальним явищем планетарного масштабу. Вступивши до якісно нового етапу свого розвитку, міжнародний спортивний рух набуває багато нових рис, які дозволяють називати його феноменом неоолімпізму. Сучасний неоолімпізм має низку характеристик, які відрізняють його від спорту попередніх десятиліть.
 Отже, виникає необхідність у дослідженні основних тенденцій щодо трансформацій основних проблем олімпійського руху у теперішній час.
 Мета дослідження – аналіз, узагальнення, систематизація та інтерпретація даних літературних джерел щодо сучасних тенденцій розвитку міжнародного олімпійського руху.
 Методи дослідження: теоретичний аналіз, синтез та узагальнення даних науково-методичної літератури щодо особливостей організації, проведення та характерних рис Ігор Олімпіад та зимових Олімпійських ігор (2012-2022 рр.).
 Результати дослідження. У теперішній час проблема політизації спорту трансформувалась наступним чином – прослідковується суттєвий вплив політики на міжнародний спортивний рух, який виявляється у наступному: існують різні політичні ідеології, як на соціальному рівні так і у спорті; часто досягнення спортсменів використовуються владою як символ державництва тієї або іншої країни; спорт вважається одним з найкращих засобів поширення серед населення національної політики та ідеології; спорт є ефективним засобом демонстрації непокори (бойкот або відмова від участі у змаганнях) з політикою своєї країни або ж іншої держави.
 Висновки. Основними цілями втручання політики у спорт є: підвищення міжнародного протесту завдяки перемогам на змаганнях (Олімпійські ігри, чемпіонати світу та ін.); використання спортивних досягнень для пропаганди певної ідеології серед населення певної країни та за кордоном.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ГАЛАТЮК, Михайло. "РОЗВИТОК СПОРТИВНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У КОНТЕКСТІ ПРОЦЕСІВ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СПОРТУ". Human Studies Series of Pedagogy, № 46 (31 серпня 2022): 30–35. http://dx.doi.org/10.24919/2413-2039.13/46.4.

Full text
Abstract:
Мета роботи – схарактеризувати вплив процесів діджиталізації на сучасний студентський спорт і розвиток спортивної культури майбутніх фахівців фізичного виховання. Розкрити можливості використання цифрових технологій у студентському спорті. Запропонувати конкретні приклади використання цифрових технологій під час тренувальної і змагальної діяльності. Методологія дослідження проблеми розвитку спортивної культури майбутніх фахівців поєднує систему методів емпіричного і теоретичного рівня науково пізнання. На основі аналізу наукової літератури визначено зміст поняття «спортивна культура». Встановлено, що діджиталізація спорту є перспективним засобом розвитку спортивної культури майбутніх фахівців фізичного виховання. Запропоновано авторське визначення поняття «діджиталізація спорту». У статті розглянуті фітнес-додатки та цифрові програми, які сприяють розвитку спортивної культури майбутніх фахівців фізичного виховання. Наведено приклад сучасного програмного комплексу – NEXUS. Програмний комплекс NEXUS використовується в спорті, а також у процесі досліджень з біомеханіки та інших наук. NEXUS надає можливість аналізувати рух людини. Програма системно оцінює ефективність методики спортивної підготовки. Програмний комплекс NEXUS успішно поєднується з іншими програмними модулями та засобами. Використання цифрових технологій у процесі тренувальної діяльності підвищує рівень мотивації та спортивного інтересу майбутніх фахівців фізичного виховання. Використання фітнес-додатків і програмних комплексів позитивно впливає на результати спортивної підготовки. Фітнес-додатки надають змогу здійснювати управління спортивною підготовкою. Наприклад, фіксувати особисті рекорди з обраного виду спорту. Фітнес-додатки – це сучасні цифрові засобами розвитку сили, витривалості і гнучкості, які допомагають організувати спортивний стиль життя майбутніх фахівців фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Прокіп, А. В., Ю. В. Михальський та О. З. Кендус. "ТУРИСТИЧНЕ ТА СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ У ЛЬВІВСЬКІЙ АКАДЕМІЧНІЙ ГІМНАЗІЇ В ПЕРІОД НАВЧАННЯ ПЕТРА БУБЕЛИ (1900-1908 РР.)". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 8 (3 квітня 2023): 44–50. http://dx.doi.org/10.32782/tourismhospcee-8-6.

Full text
Abstract:
На початку ХХ століття український туристично-спортивний рух став однією із провідних складових загально-національної боротьби за незалежність та державність. Зокрема, в Галичині, яка на той час була в складі Австро-Угорської імперії, важливу роботу з національного виховання юнацтва та молоді здійснювали українські навчальні заклади, а також патріотичні товариства та організації, зокрема такі як «Сокіл-Батько», згодом «Пласт», «Січ», «Луг» та інші. Мета даного дослідження – виявити та проаналізувати особливості розвитку системи фізичного виховання та спортивно-оздоровчого туризму в Академічній гімназії Львова, де упродовж 1900-1908 рр. навчався Петро Бубела (1889 - ?) – майбутній провідний державний та військовий діяч Західної Української Народної Республіки (ЗУНР). Петро Бубела один з організаторів та активних учасників Листопадового Чину 1918 р., член уряду (Ради державних секретарів) Західної Української Народної Республіки (ЗУНР), заступник (товариш) державного секретаря військових справ ЗУНР. У процесі роботи над темою дослідження застосовано історико- порівняльний, структурно-функціональний, проблемно-хронологічний та логічний методи. З’ясовано, що Петро Бубела, у період навчання у Академічній гімназії Львова протягом 1900-1908 рр., знайомився з прогресивними досягненнями і методами у галузі фізичного виховання, брав активну участь у спортивно-оздоровчих, пізнавальних туристичних заходах, які організовувалися учителями даного навчального закладу. Зроблено висновок, що завдяки викладачам гімназії, таким як Іван Боберський, Степан Рудницький, Лонгин Цегельський та іншим, заняття спортом і туризм усе більше ставали важливим елементом для формування з учнів гімназії духовно та фізично загартованих, розвинутих, а також національно-свідомих особистостей, готових до важкої боротьби за українську незалежність та державність. Доведено, що український туристично-спортивний рух початку ХХ столітті у Галичині був невід’ємною частиною виховання та формування патріотично налаштованої українського юнацтва та молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Альошина, Алла, та Олена Дем’янчук. "Корекція фізичного стану школярів 15–16 років засобами спортивного туризму". Теорія і методика фізичного виховання і спорту, № 4 (4 травня 2022): 19–23. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.4.19-23.

Full text
Abstract:
Анотація. На основі проведеного констатувального експерименту теоретично обґрунтовано й розроблено технологію корекції фізичного стану школярів 15–16 років із використанням засобів спортивного туризму, яка включає мету, завдання, принципи, методи, діагностику фізичного стану, умови реалізації програми його корекції, що містить інформаційно-теоретичний і практичний модулі, складовими частинами яких є техніка туризму: робота з мотузками, в’язання вузлів, наведення та проходження технічних етапів, заняття на стаціонарних смугах перешкод, техніка безпеки; техніка орієнтування: рух за азимутом, рух по лінії, рух у заданому напрямку, визначення відстані; фізична підготовка – загальна й спеціальна, контроль та самоконтроль на кожному етапі її реалізації, а також критерії ефективності (зміни показників фізичного розвитку, фізичного здоров’я, даних фізичної підготовленості, а також технічної підготовленості зі спортивного туризму). Мета. Розробити та експериментально перевірити технологію, спрямовану на корекцію фізичного стану школярів 15–16 років із використанням засобів спортивного туризму. Методи. Аналіз науково-методичної літератури, викопіювання, опитування, тестування, методи математичної статистики. Результати. Проведений педагогічний експеримент підтвердив ефективність розробленої нами технології корекції фізичного стану школярів 15–16 років із використанням засобів спортивного туризму в позаурочний час, що дає підстави рекомендувати її для використання в процесі фізичного виховання в загальноосвітніх школах для школярів цього віку.
 Ключові слова: школярі, технологія, фізичний стан, корекція, технічна підготовленість, спортивний туризм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Воробйова, Анастасія, Maryna Vasylenko, Olena Kozlova та Володимир Томашевський. "Проблема відсіву талановитої молоді з олімпійських видів спорту: причини та шляхи вирішення". Теорія і методика фізичного виховання і спорту, № 2 (25 серпня 2022): 3–8. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2022.2.3-8.

Full text
Abstract:
Анотація. Юні професійні атлети беруть активну участь у змаганнях, у тому числі у Юнацьких Олімпійських іграх, головною метою яких є залучення молодих спортсменів до олімпійського руху, їх психологічна підготовка до майбутніх викликів, пов’язаних з участю у міжнародних спортивних змаганнях, та відбір талановитих атлетів для участі у майбутніх Олімпійських іграх. Мета. Вивчити причини передчасного завершення спортивної кар’єри та фактори підготовки, що забезпечують спортивне довголіття юних атлетів в олімпійських видах спорту. Методи. Аналіз даних, порівняння, систематизація, узагальнення. Результати. Аналіз спортивної кар’єри юних спортсменів після досягнення ними високих результатів на Юнацьких Олімпійських іграх показує, що не більше 5 % з них досягають успіхів у зрілому віці і продовжують спортивну кар’єру. Примусова підготовка юних талановитих атлетів і використання для цього програм підготовки дорослих спортсменів може підвищити ризик отримання травм, зруйнувати ідеали та мрії, призвести до дискредитації Юнацьких Олімпійських ігор. Крім того, цей період пов’язаний з вибором майбутньої кар’єри (уподобання можуть зміщуватися зі спорту в інші сфери), зміною інтересів і потреб спортсменів. У цей період основна увага спортивних функціонерів, спеціалістів, тренерів має бути приділена характеристиці особливостей підготовки юних спортсменів у системі багаторічного вдосконалення цілям майбутньої спортивної кар’єри (досягнення високих спортивних результатів на Олімпійських іграх), підвищення кваліфікації в галузі олімпійського спорту (спеціальна освіта, соціальна адаптація, готовність до майбутнього життя).
 Ключові слова: олімпійський спорт, Юнацькі Олімпійські ігри, юні спортсмени, тренер, тренування, підготовка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дунаєв, Ігор Володимирович, та Володимир Миколайович Кушнір. "АДАПТИВНІСТЬ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ДО СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ: ІНТЕГРАЦІЯ БЕЗПЕКОВИХ, ДЕМОГРАФІЧНИХ ТА УПРАВЛІНСЬКИХ ПАРАДИГМ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ". Вісник Полтавського державного аграрного університету. Серія «Публічне управління та адміністрування», № 2 (30 грудня 2024): 17–33. https://doi.org/10.32782/pdau.pma.2024.2.3.

Full text
Abstract:
У статті досліджено концептуальні засади та практичні механізми трансформації системи управління спортивною інфраструктурою в умовах сучасних викликів, з особливим фокусом на регіональний рівень. Мета статті – критично узагальнити наявні концептуальні й методологічні засади адаптивного управління спортивною інфраструктурою на регіональному рівні та розробити прикладні рекомендації щодо імплементації принципів адаптивності, багатофункціональності та інклюзивності в регіональні стратегії та програми розвитку спортивної інфраструктури. На основі аналізу глобальних трендів і національних практик виявлено три ключові виміри трансформації: безпековий (перехід до концепції об’єктів подвійного призначення), демографічний (адаптація до потреб «срібного покоління») та управлінський (рух від галузевої до екосистемної моделі врядування). Діагностовано основні дисфункції традиційної системи управління: брак інтеграції безпекового компонента, неврахування демографічних змін, відомча замкнутість і домінування директивно-адміністративних методів. У першій частині викладу основного матеріалу зроблено важливий висновок про те, що традиційні галузеві моделі поступаються місцем міжсекторальним форматам, що інтегрують різні суспільні практики довкола спортивних об’єктів. Відповідно до цього далі пропонуються управлінські інновації для перетворення спортивної інфраструктури на багатофункціональні вузли мережі суспільних просторів громад. Запропоновано комплекс рекомендацій щодо імплементації принципів адаптивності та інклюзивності в регіональні програми розвитку спортивної інфраструктури, зокрема: запровадження міжсекторального підходу до стратегічного планування, створення грантових програм підтримки інноваційних рішень, розвиток компетенцій лідерства змін серед галузевих управлінців, упровадження нової генерації показників ефективності. Обґрунтовано, що перехід від традиційної відомчо-галузевої до більш гнучкої екосистемної моделі управління дасть змогу перетворити спортивну інфраструктуру з бюджетного тягаря на драйвер сталого розвитку територій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

KOT, N. "ORGANIZATION OF OLYMPIC EDUCATION FOR SENIOR PRESCHOOL CHILDREN." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1, no. 3 (2023): 203–19. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2023-1-3-203-219.

Full text
Abstract:
В дошкільний період дитинства відбувається інкультурація індивіда – входження в культуру, оволодіння соціокультурним досвідом. Засвоєння елементів загальнолюдської фізичної культури не можливе без ознайомлення дітей з олімпійським рухом. На це спрямовується новий напрям фізичного виховання дітей дошкільного віку – олімпійська освіта. Олімпійська освіта дітей старшого дошкільного віку передбачає виховання початкової орієнтації і мотивації у світі спорту та позитивного ставлення до нього, яке виявляється в оцінці, судженнях та інтересі до спорту, до спортивних змагань, у операціональній готовності до різних видів спортивної діяльності та реальній спортивній поведінці у вигляді певних форм діяльності. В статті описується досвід здійснення олімпійської освіти дітей в дошкільному закладі: окреслено її завдання і зміст; зазначено комплекс організаційно-педагогічних умов, які забезпечують ефективність їх реалізації; наведено орієнтовну тематику занять з ознайомлення дошкільників з олімпійським рухом, його історією та сучасністю; розкриті методи і прийоми формування мотиваційних настанов, гуманістичної спортивної поведінки, операціональної готовності до різних видів спортивної діяльності. Провідною формою повідомлення знать про олімпійський рух визнані фізкультурні заняття комбінованого типу, а провідним засобом – олімпізм. Методами і прийомами виступають бесіди, розповіді, перегляд відеоматеріалів, читання художньої літератури, сюжетна реконструкція подій, дидактичні ігри, малювання на теми спорту та ін.). Вони поєднуються з безпосередньою руховою діяльністю, що створює передумови для інтегрованого розвитку засобами фізичної культури інтелектуальних здібностей, морально-волової сфери, для формування спортивної поведінки, естетичних почуттів, гуманістичних настанов, пов’язаних зі спортом. Прикінцевий етап впровадження експериментальної система роботи з ознайомлення дітей з олімпійським рухом, підтвердив думку багатьох дослідників про можливість здійснення олімпійської освіти як ефективної педагогічної технології у процесі фізичного виховання дітей дошкільного віку. Ключові слова: інкультурація, соціокультурний досвід, олімпійський рух, олімпійська освіта, спортивна поведінка, фізичне виховання, діти дошкільного віку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

PANHELOVA, NATALIIA, VLADYSLAV RUBAN, and BORYS PANHELOV. "INTERNATIONAL SPORTS MOVEMENT AND COVID-19 PANDEMIC: CHALLENGES, REALITIES AND PROSPECTS." Sports Bulletin of the Dnieper, no. 3 (2021): 085–92. http://dx.doi.org/10.32540/2071-1476-2021-3-085-092.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Спортивний рух"

1

Кибенко, Е. И., та Я. И. Петрова. "Роль спорта и физической культуры в студенческой среде". Thesis, Сумский государственный университет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48648.

Full text
Abstract:
Тесное сотрудничество и интеграция российского студенческого спорта в международное студенческое спортивное движение создает положительный имидж, как российскому студенческому спорту, так и России в целом. Высокие результаты, показанные российскими студентами- спортсменами на международной арене, служат прекрасным стимулом для улучшения качества физического воспитания и образования как процесса подготовки студентов к активной общественной жизни и плодотворной трудовой деятельности. Способствуют осознанному пониманию ценности здоровья, формируют нравственные, эстетические, этические, духовные качества человека.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Долгова, Наталія Олександрівна, Наталия Александровна Долгова, Nataliia Oleksandrivna Dolgova та А. О. Замула. "Значення Першої Всеросійської Олімпіади у розвитку спортивного руху в Україні". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48269.

Full text
Abstract:
Таким чином, проаналізувавши формат і результати проведення Першої Всеросійської Олімпіади 1913 року у Києві, ми можемо стверджувати, що подія мала широкий резонанс для всього спортивного світу тогочасної Російської імперії. Перша Всеросійська Олімпіада стала якісним прототипом для подальшого розвитку спортивних змагань найвищого рівня в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ковальов, В. О. "Олімпійський рух на Кіровоградщині, як важливий чинник виховання дітей та молоді: стан, проблеми та перспективи". Thesis, КНТУ, 2014. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6551.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чорний, А. А., та Марія Георгіївна Долгарева. "Рекомендації щодо застосування програм силової підготовки "спліт" та "фулбоді" в спортивно-оздоровчих клубах". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46004.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячене порівнянню актуальних програм силової підготовки, виявленню сильних та слабких сторін цих програм. За результатами дослідження розроблені рекомендації щодо застосування розглянутих програм силової підготовки в спортивно-оздоровчих клубах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!