Academic literature on the topic 'Стильові особливості поведінки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Стильові особливості поведінки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Стильові особливості поведінки"

1

Рудюк, Олег. "СТИЛЬОВІ ОСОБЛИВОСТІ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ПОВЕДІНКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ-ПСИХОЛОГІВ". Психологія: реальність і перспективи, № 16 (1 липня 2021): 186–93. http://dx.doi.org/10.35619/praprv.v1i16.221.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати дослідження стильових особливостей саморегуляції поведінки майбутніх фахівців-психологів на різних етапах їх фахової підготовки. За результатами проведеного дослідження виявлено, що характер розвитку основних регуляторних процесів (планування цілей діяльності, моделювання значущих умов, програмування дій, оцінка і корекція результатів) та регуляторно-особистісних властивостей (гнучкість і самостійність) майбутніх фахівців-психологів має свої специфічні особливості на різних етапах їх учбово-професійної підготовки.
 Виявлено, що у порівнянні зі студентами першого курсу, у студентів четвертого курсу спостерігається достовірно вищий ступінь розвитку основних регуляторних процесів та регуляторно-особистісних властивостей: загального рівня саморегуляції як здатності до усвідомленої саморегуляції довільної активності; гнучкості як здатності до перебудови та корекції системи саморегуляції при зміні зовнішніх і внутрішніх умов; оцінки і корекції результатів як здатності до адекватної та автономної оцінки себе і результатів своєї діяльності та поведінки; моделювання значущих умов як ступеня розвитку уявлень про систему зовнішніх і внутрішньо значущих для досягнення цілей умов, їх усвідомленості та деталізованості; самостійності як ступеня розвитку регуляторної автономності; програмування дій як ступеня усвідомленої побудови способів і послідовності власних дій для досягнення поставлених цілей; планування цілей діяльності як ступеня розвитку механізмів цілепокладання з точки зору усвідомленості й автономності процесу висунення цілей активності, їх дієвості, реалістичності, деталізованості та стійкості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Меднікова, Ганна, та Світлана Набока. "СТРУКТУРА ЗАХИСНО-СОВЛАДАЮЧОЇ ПОВЕДІНКИ МОЛОДІ". Вісник ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Психология", № 66 (2022): 168–84. http://dx.doi.org/10.34142/23129387.2022.66.11.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження.Життєдіяльність людей за сучасних умов пов’язана з впливом багатьох несприятливих чинників, що зумовлює необхідність розвитку ефективної захисно-совладаючої поведінки, яка забезпечує здатність справлятися з численними життєвими труднощами. Механізми подолання й захисту є невід’ємними складовими соціально-емоційного функціонування дорослих. Водночас стійкі стильові особливості совладаючої поведінки, що складаються під час дорослості, можуть заважати дорослим використовувати свої можливості й ресурси в реалізації адаптивної копінг-поведінки. Важливість вивчення захисно-совладаючої поведінки та її ресурсів, одним з яких у дослідженні розглядається рефлексія, у молоді визначається тим, що психологічні заходи щодо оптимізації совладаючої поведінки доречно проводити в молодості як першому з періодів дорослого віку. Мета дослідження: визначення структури захисно-совладаючої поведінки молоді із різною вираженістю та співвідношенням рефлексивних процесів. Методи дослідження: тестування (опитувальник «Диференціальний тип рефлексивості» Д. О. Леонтьєва і Є. М. Осіна; опитувальник «Індекс життєвого стилю» Р. Плутчика, Х. Келлермана, Х. Р. Конте в адаптації Л. Й. Вассермана; методика «Способи совладаючої поведінки» Р. Лазаруса і С. Фолкман в адаптації Л. Й. Вассермана; методика «Копінг-поведінка в стресових ситуаціях» С. Нормана, Д. Ендлера, Д. Джеймса, М. Паркера в адаптації Т. Л. Крюкової); методи статистичної обробки даних (кластерний аналіз методом k-середніх, кореляційний аналіз за методом Пірсона). У дослідженні брали участь 90 осіб віком від 20 до 30 років. Результати дослідження. Визначено три варіанти співвідношення рефлексивних процесів: середньо-низького рівня системної рефлексії з середньо-високим рівнем інтроспекції і квазірефлексії; середнього рівня системної рефлексії з низьким рівнем інтроспекції та квазірефлексії; високого рівня системної рефлексії з середнім рівнем інтроспекції та квазірефлексії. Найбільша узгодженість структури захисно-совладаючої поведінки визначена за групою молоді з високими показниками системної рефлексії, середніми показниками інтроспекції та квазірефлексії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Вегеш, Анастасія. "ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНІ АНТРОПОНІМИ В РЕТРОРОМАНАХ АНДРІЯ КОКОТЮХИ ІЗ ЦИКЛУ «ВИГНАНЕЦЬ»". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Філологія 2, № 48 (2023): 121–27. http://dx.doi.org/10.24144/2663-6840.2022.2.(48).121-127.

Full text
Abstract:
У сучасному мовознавстві ще недостатньо вивчено потенційні можливості літературно-художніх антропонімів прозових текстів відомих авторів. Тому вивчення власного імені героя потребує особливої уваги, а його ґрунтовний аналіз відкриває можливості для подальших узагальнень у царині відповідної лінгвостилістичної проблематики.
 Мета нашої статті – дослідження літературно-художніх антропонімів, що функціонують у ретророманах Андрія Кокотюхи із циклу «Вигнанець». Наше завдання – виявити всі літературно-художні антропоніми, з’ясувати їхнє ен- циклопедичне та смислове навантаження, звернути увагу на мотиви виникнення прізвиськ, визначити роль онімів у творчому задумі автора.
 Детальний аналіз літературно-художніх антропонімів ретророманів Андрія Кокотюхи із циклу «Вигнанець» до- зволив виявити індивідуально-стильові особливості творення власних назв персонажів й окреслити інтегральні та диференційні тенденції в розвитку літературно-художньої антропонімії.
 Доведено, що всі літературно-художні антропоніми наділені значним характеристичним потенціалом. Зафіксовано цілу низку інформаційно-оцінних літературно-художніх антропонімів, серед яких виділяються найменування, що характеризують персонажа за зовнішніми ознаками (вадами, виглядом, розумовими здібностями), за родом діяльності, за манерою поведінки (мовлення). Значну частину досліджених літературно-художніх антропонімів становлять назви відтопонімного та відантропонімного походження.
 Подається опис найменувань літературних героїв, визначається їх функційно-стилістичне навантаження, виражальні можливості, роль у створенні образів. Розкрито етимологічне значення (внутрішню форму) літературно-художніх антропонімів, їх смислові та емоційні наповнення, що характеризують персонажа за різними ознаками. На вибір імені героя великий вплив має передовсім авторський задум. Джерелом творення літературно-художніх антропонімїв А. Кокотюхи є традиційна українська антропонімія.
 Літературно-художні антропоніми із серії «Вигнанець» цікаві своїм наповненням. Серед величезної кількості назв персонажів виділяються реальні та авторські утворення. Їх роль у тексті величезна: працюють на образ, на ідею, вказують на авторські уподобання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

NAUMCHYK, N., та V. KHARCHENKO. "КОМУНІКАЦІЯ ТА ТРИВОЖНІСТЬ: ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ". Herald of Kiev Institute of Business and Technology, Vol 52 No 1 (2025) (21 травня 2025): 46–64. https://doi.org/10.37203/kibit.2025.52(1).04.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто поняття комунікативної компетентності та тривожності. Висвітлено результати емпіричного дослідження, що передбачали студіювання рівнів тривожності, специфіки міжособистісних стосунків та особливості поведінки в конфліктних ситуаціях. Доведено, що тривожність виступає психологічною детермінантою стильових особливостей особистості. Встановлено: комунікативна компетентність є однією з ключових характеристик особистості, а наявність тривожності, як стійкого особистісного утворення, свідчить про порушення в особистісному розвитку, що шкодить комунікації та повноцінній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Hrozian, Svitlana. "Новітня українська література: жанрово-стильові та тематичні домінанти". Філологічний дискурс, № 8 (19 листопада 2018): 9–17. http://dx.doi.org/10.31475/fil.dys.2018.08.01.

Full text
Abstract:
У статті продемонстровано позицію автора щодо розвитку сучасного літературного процесу в Україні. З’ясовано її жанрово-стильові особливості, тематичні домінанти, які зродила постколоніальна, пострадянська епоха. Доведено, що новітньою літературою прийнято називати найсучаснішу, тобто ті тьвори, що їх написано від часу скасування цензури, від часу здобуття Україною незалежності (1991 р.) й до нинішнього дня, хоча деякі принципові зміни у розвитку вітчизняної художньої літератури відбулися ще в перебудовний період (1985–1889 рр.). Доведено, що внаслідок відкритої свободи творчості, плюралізму думок, спілкування українських з іноземними письменниками, розширення культурних контактів й обміну досвідом, вітчизняна художня література набрала нових жанрових форм і стильових ознак, розширилась тематика, раніше заборонених цензурою проблем (сексуальність, голодомор, девіантна поведінка, осмислення соціальних проблем та історичної пам’яті тощо), автори розширили горизонти стилістичних прийомів (постмодернізм, неоавангард, сенсо-фізіологізм, звернення до нецензурної лексики, суржику), поліфонічних (змішаних) жанрів, стилізації, інтертекстуальності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kostruba, Nataliia. "КОГНІТИВНО-СТИЛЬОВА ХАРАКТЕРИСТИКА КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТА". Psychological Prospects Journal, № 35 (3 серпня 2020): 68–82. http://dx.doi.org/10.29038/2227-1376-2020-35-68-82.

Full text
Abstract:
Мета статті – психологічний аналіз взаємозв’язків когнітивних стилів із комунікативною компетентністю студента. Когнітивний стиль як індивіду­альний спосіб переробки інформації пов’язують з усіма сферами життєді­яльно­сті людини: управлінням, психотерапією, освітою тощо. Згідно із сучасними уявленнями, когнітивні стилі виступають кращими індикаторами індивіду­ального успіху, прийняття рішень тощо. Когнітивні стилі, характеризують особливості сприйняття й обробки інформації про навколишній світ, а також виступають як характеристики особистісної організації людини в цілому. Це дає теоретичну підставу для положення про наявність звʼязку між когнітивними стилями та комунікативною компетентністю як конструктом, що містить у собі одним із компонентів когнітивні здібності. Емпірично вивчали три типи когнітивно-стильової організації особистості (полезалежність–поленезалеж­ність; аналітичність–сентетичність; гнучкість–ригідність). Отримані результати свідчать, що половина опитаних демонструє компетентні реакції в комунікації, тобто здатність до адекватного реагування на поведінку навколишніх залежно від ситуації. Інша половина проявила агресивну чи залежну поведінку, що свідчить про недостатню розвиненість комунікативної компетентності в сту­дентів. Серед когнітивних стилів студентам найчастіше притаманні полене­залежність і гнучкість у мисленні. Проведений емпіричний аналіз когнітивно-стильових характеристик комунікативної компетентності студента дав змогу виявити статистично значимі звʼязки типів реагування в комунікації з такими когнітивними стилями, як гнучкість–ригідність. Статистично значимих взаємо­зв’язків комунікативної компетентності та типів реагування з когнітивними стилями: полезалежність–поленезалежність й аналітичність–синтетичність – виявлено не було. Результати демонструють, що високі показники агресивності в спілкуванні пов’язані з високими показниками ригідності мислення. Також ви­явлено слабку кореляцію між залежною поведінкою в спілкуванні й показ­никами гнучкості мислення. Перспективу подальших досліджень убачаємо в аналізі взаємозв’язку комунікативної компетентності з іншими когнітивними стилями на інших вікових категоріях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Рудюк, Олег. "ОСОБЛИВОСТІ САМОРЕГУЛЯЦІЇ МАЙБУТНІХ ПСИХОЛОГІВ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ЇХ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ". Психологія: реальність і перспективи, № 15 (2 січня 2021): 135–41. http://dx.doi.org/10.35619/praprv.v1i15.195.

Full text
Abstract:
В статті представлено результати дослідження стильових особливостей саморегуляції поведінки майбутніх фахівців-психологів на різних етапах їх фахової підготовки. За результатами проведеного дослідження виявлено, що характер розвитку основних регуляторних процесів (планування цілей діяльності, моделювання значущих умов, програмування дій, оцінка і корекція результатів) та регуляторноособистісних властивостей (гнучкість і самостійність) майбутніх фахівців-психологів має свої специфічні особливості на різних етапах їх учбово-професійної підготовки. Виявлено, що у порівнянні зі студентами першого курсу, у студентів четвертого курсу спостерігається достовірно вищий ступінь розвитку основних регуляторних процесів та регуляторно-особистісних властивостей: загального рівня саморегуляції як здатності до усвідомленої саморегуляції довільної активності; гнучкості як здатності до перебудови та корекції системи саморегуляції при зміні зовнішніх і внутрішніх умов; оцінки і корекції результатів як здатності до адекватної та автономної оцінки себе і результатів своєї діяльності та поведінки; моделювання значущих умов як ступеня розвитку уявлень про систему зовнішніх і внутрішньо значущих для досягнення цілей умов, їх усвідомленості та деталізованості; самостійності як ступеня розвитку регуляторної автономності; програмування дій як ступеня усвідомленої побудови способів і послідовності власних дій для досягнення поставлених цілей; планування цілей діяльності як ступеня розвитку механізмів цілепокладання з точки зору усвідомленості й автономності процесу висунення цілей активності, їх дієвості, реалістичності, деталізованості та стійкості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Овакімян, Лаура Юріївна. "ПРОФЕСІЙНИЙ ІМІДЖ КЕРІВНИКА: ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ЗАСОБАМИ ДИЗАЙНУ КОСТЮМА". Ukrainian Art Discourse, № 1 (31 березня 2025): 147–57. https://doi.org/10.32782/uad.2025.1.15.

Full text
Abstract:
Професійний імідж керівника є важливим інструментом досягнення успіху. В умовах сучасного ділового світу зовнішній вигляд стає не лише відображенням його особистості, але й індикатором професійності, авторитету та здатності управляти. Особливо у сфері управління зовнішній вигляд має виняткове значення, оскільки він сприяє формуванню довіри, авторитету та створенню позитивного враження. Одним із ключових аспектів формування професійного іміджу є вибір та використання костюма. Правильно підібраний костюм не лише відображає статус і позицію керівника, але й стає засобом комунікації, який здатний впливати на поведінку співробітників, партнерів та клієнтів. На основі аналізу підходів вчених з галузей психології, соціології, менеджменту, мистецтвознавства до створення іміджу, визначено досліджувану дефініцію: професійний імідж – персоніфікований образ людини, який несе характерні риси і відповідає тій чи іншій сфері професійної діяльності, сприяючи досягненню цілей та здійсненню впливу на оточення. Обґрунтовано 10 етапів розробки образу у контексті створення професійного іміджу, що включають: аналіз професійних потреб людини, з’ясування призначення образу, виявлення стильових уподобань споживача, аналіз зовнішніх параметрів, визначення комунікаційних засобів у створенні конкретного іміджу, встановлення смислових акцентів образу, встановлення відповідності індивідуальних параметрів визначеним комунікаційним цілям, ескізне пошукове проєктування іміджу, реалізація задуму, підбір взуття, доповнень; виконання зачіски, макіяжу. Представлено авторську розробку образів керівника офіційного та неформального призначення з врахуванням професійних та персональних потреб, роду діяльності та призначення костюма. Наголошено на важливості трансляції смислової інформації та іміджевих повідомлень через візуальний образ людини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Goncharenko, Maria, та Tetiana Parfinenko. "Методика формування здорового стилю життя студентів у процесі навчання основздоров’я". Physical education, sports and health culture in modern society, № 1 (45) (24 травня 2019): 37–44. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2019-01-37-44.

Full text
Abstract:
Актуальність теми. Реформування системи освіти потребує впровадження інноваційних методів навчання в педагогічний процес, які б стимулювали й мотивували студентів до особистісного розвитку. Використання сучасних методик під час навчання основ здоровʼя дає змогу сформувати здоров’язберігальні компетентності в студентів, підвищити інтерес до предметів здоров’язберігального спрямування та змінити їхнє ставлення до власного здоровʼя й здоров’я навколишніх. Методика формування здорового способу життя студентів у процесі навчання основ здоровʼя націлена на пізнання та розвиток особистісних якостей, а також на розкриття творчого та фізичного потенціалів особистості. Мета роботи – розробка методики формування здорового стилю життя сту- дентів у процесі навчання основ здоровʼя. Методи – аналіз наукових публікацій, бесіда, анкетування. Резуль- тати. У роботі експліковано та визначено відмінності й особливості застосування категорій «здоровий стиль життя» та «здоровий спосіб життя». Розглянуто мету й завдання методики формування здорового стилю життя студентів у процесі навчання основ здоров’я, визначено методи навчання, обґрунтовано теоретико-методологічні підходи до формування здорового стилю життя, установлено результати сформованості здорового стилю життя студентів та уточнено критерії й показники: мотиваційно-ціннісний, когнітивно-теоретичний, операційно-техно- логічний, рефлексивно-оцінний. Методика формування здорового стилю життя студентів у процесі навчання основ здоровʼя підвищує в студентів пізнавальну й творчу активність, стимулює розвиток фізичного, морального та інтелектуального потенціалів, допомагає визначити стильові особливості особистості й формує нові поведінко- ві навички. Висновки. Реалізація цієї методики сприяє зростанню зацікавленості студентів проблемами здоровʼя, дає змогу оволодіти культурою здоровʼя, усвідомити неповторну цінність самого феномену «здоровʼя» та сформу- вати власний здоровий стиль життя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гейко, Євгенія, Вілен Матвєєв, Дмитро Олійник, Сергій Стригуновський та Олександр Мороз. "Соціально-психологічні особливості прояву когнітивно-стильових характеристик у полісистемній цілісності особистості". Теоретичні і прикладні проблеми психології, № 3(65) 2024 Том 1 (2024): 5–16. https://doi.org/10.33216/2219-2654-2024-65-3-1-5-16.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню специфіки проявів когнітивно-стильових характеристик у структурі цілісності особистості її полісистемної структурної організації. Показано, що цілісність є однією з фундаментальних властивостей складних утворень (систем), а властивості та потреби цілого розглядаються як важливі детермінанти розвитку, критерієм якого є розвиток цілісності особистості, визначається специфіка проявів когнітивно-стильових особливостей в структурі цілісності особистості. Цілісність особистості оцінюється як внутрішня узгодженість, злагодженість і взаємопідтримка всіх частин суб'єкта-системи. Цілісна особистість – це особистість, яка прагне значущих самоперетворень, приймає й оцінює власний досвід як важливий ресурс для таких самоперетворень і прагне використовувати інший позитивний досвід для свого самоперетворення. Виявлено, що полісистемна цілісність особистості постає у відповідній взаємопов’язаності елементів, акцентується увага на внутрішній співвіднесеності і відповідності, а також ієрархічності складових або елементів системи. Відзначається, що цілісність пов’язана із наявністю ієрархізації структур. Визначено, що загальною ознакою цілісності є ієрархізація структур. Кожна складова цілісності, у свою чергу, має власну структуру. В такий спосіб організація цілісності являє собою узгодженість структурних утворень часток у загальній структурі. Методи. «Модифікація методу підбору портретів Л. Сонді» (модифікація Л. Собчик); опитувальник AHS – для виявлення когнітивного стилю «аналітичність – холістичність» (І. Чой); багатофакторний тест для встановлення індивідуальності особистості (Р. Кеттелл); «ТСОВ-4» В.В. Селіванового і К.А. Осокіної для дослідження когнітивного стилю «полезалежність-поленезалежність»; методи математичного опрацювання емпіричних даних. Результати: виокремлено типи полісистемної цілісності особистості: «активний, прагматичний, сумлінний», «толерантний»; «нерішучий, сумлінний, інтровертований», «адаптивний»; «імпульсивний, залежний», «чутливий»; «нестійкий, емоційний», «саморуйнівний»; «беземоційний, упевнений», «схильний до накопичення»; «самодостатній, емоційно стабільний, радикальний», «домінантний»; «чутливий, консервативний, залежний», «боязкий»; «однозначний, конформістський, ригідний, легко контрольований», «негативний»; «загальмований, напружений, совісний», «залежний». Полісистемна цілісність особистості взаємопов’язана із факторами, які уособлюють цілісність особистості в концепції Л. Сонді. Так, стимулюючий вплив здійснюють фактори: “Фактор h” (потяг до життя), ), “фактор е”+ (совісність, терпимість, доброта, готовність допомагати), “фактор k” (прийняття себе та світу залучення до себе – інтроєкція (+). Негативно впливають на розвиток цілісності особистості такі фактори: “фактор р” (поширення влади над оточенням, підґрунтя щодо потреби трансформувати у свідомі (+) чи несвідомі (-) акції потягу), “фактор е” (відсутність совісті; нетерплячість; злобність; злорадство), “фактор hy” (механізми психологічного захисту за типом блокування чи мімікрії перед небезпекою, амбітендентністю у відношенні двох потреб: ніжне кохання або розбещеність), “фактор k” (позиція, що приймає чи не приймає). Функція пов’язана із протилежними тенденціями “Я”: залучення до себе – інтроєкція (+) або негативізм, зречення (-), “фактор m” (стремління чіплятися за життя й буття; залежність від батьків або, навпаки, бажання бути вільним. Відзначені фактори виявили суттєвий кореляційний зв’язок із особистісними чинниками, що увійшли до структури цілісності особистості. Висновки. Специфіка взаємозв'язку між факторами цілісності особистості, структурними компонентами полісистемної цілісності та когнітивно-стильовими й особистісними факторами має точні якісні та кількісні показники, у зазначених пропорціях. Результати факторного аналізу показують, що для груп респондентів найбільш значущими сферами, пов'язаними з полісистемною цілісністю особистості, є переживання краси як етичної категорії, «кохання», «наявність вірних друзів», «упевненість, свобода від внутрішніх суперечностей», «пізнання (краща освіта, культурний розвиток, інтелект, когнітивний стиль)», «незалежність у поведінці та діях як свобода», «щасливе сімейне життя» та «творчість». Іншими словами, тенденція до самореалізації, задоволення прагнення до діяльності та навчання у студентів сприяють розвитку полісистемної цілісності особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Стильові особливості поведінки"

1

Тасмали, Галина Вікторівна. "Стильові особливості поведінки у конфліктних ситуаціях студентів з різним рівнем тривожності". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52237.

Full text
Abstract:
Перед психологічною наукою постає завдання сприяти ефективному спілкуванню субꞌєктів у процесі спільної діяльності та життєдіяльності, досягнення взаємодії та отримання потрібного результату. При розв’язанні завдань, які постають перед партнерами, можуть виникати конфліктні ситуації, з яких вони виходять, застосовуючи різні за характером стилі, що позначається на ефективності досягнення цілі спілкування або спільної діяльності. Чим визначаються стильові особливості виходу з конфліктної ситуації суб’єкта, якими його властивостями? Зокрема, з’ясуванню того, як позначається на виборі стилю поведінки у конфлікті рівень тривожності студентів, і спрямовувалося наше теоретико-емпіричне дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Романенко, Оксана Вікторівна, та Анастасія Сергіївна Степанець. "Стильові особливості поведінки в конфліктних ситуаціях у осіб з різним рівнем соціального інтелекту". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42329.

Full text
Abstract:
Однією з найбільш значущих властивостей особистості є соціальний інте- лект – спроможність правильно розуміти та оцінювати поведінку людей. Ця здатність необхідна для ефективної міжособистісної взаємодії та для успішної соціальної адаптації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Романенко, Оксана Вікторівна, та Анастасія Сергіївна Степанець. "Стильові особливості поведінки в конфліктних ситуаціях у осіб з різним рівнем соціального інтелекту". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54046.

Full text
Abstract:
Однією з найбільш значущих властивостей особистості є соціальний інте- лект – спроможність правильно розуміти та оцінювати поведінку людей. Ця здатність необхідна для ефективної міжособистісної взаємодії та для успішної соціальної адаптації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романенко, Оксана Вікторівна, та Анастасія Сергіївна Степанець. "Стильові особливості поведінки в конфліктних ситуаціях у осіб з різним рівнем соціального інтелекту". Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49578.

Full text
Abstract:
Однією з найбільш значущих властивостей особистості є соціальний інте- лект – спроможність правильно розуміти та оцінювати поведінку людей. Ця здатність необхідна для ефективної міжособистісної взаємодії та для успішної соціальної адаптації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!