Academic literature on the topic 'Технології проектні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Технології проектні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Технології проектні"

1

Бакум, Зінаїда Павлівна. "Проектні технології в підготовці вчителів-словесників". Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 13 (15 вересня 2015): 412–19. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v13i0.298.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значення проектних технологій у підготовці вчителів-словесників. Визначено їх мету, сутність і зміст, типологічні ознаки. Запропоновано критерії оцінювання проектної діяльності студентів та етапи упровадження проектної технології в межах системного підходу від першого до п’ятого курсів. Акцентовано на перевагах проектної діяльності для ВНЗ загалом та, майбутніх вчителів-словесників зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Г. П. "МЕТОД ПРОЕКТІВ ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ". Духовність особистості: методологія, теорія і практика 102, № 3 (2021): 37–46. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-102-3-37-46.

Full text
Abstract:
ORCID 0000-0001-8552-0387
 У статті висвітлено сутність проектної технології; визначено дидактичні закономірності її використання на уроках української мови з метою підвищення ефективності навчання; досліджено підходи дидактів до визначення сутності поняття «проектна технологія», «метод проектів»; обґрунтовано типи проектних технологій, які сприяють активізації процесу навчання на уроках української мови; показано можливості проектного навчання як засобу стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів старших класів загальноосвітньої школи.
 Встановлено, що у старших класах закладів середньої освіти проектний метод навчання набув особливого значення у зв’язку з необхідністю реалізації стратегічних завдань сучасної освіти, а саме: розвитку творчих здібностей і саморозвитку особистості школяра, здатного до організації ефективного обміну інформацією, реалізації комунікативних послуг, прийняття рішень.
 Визначено переваги й недоліки застосування проектного навчання на уроках української мови в старших класах ЗСО, подано шляхи подолання слабких місць проектів в практиці навчання.
 Розглянуто роль учителя під час застосування проектних технологій як консультанта, порадника, координатора, який переконує у власній правоті силою досвіду, мудрості, аргументу, а не наказу, допомагає учням у пошуку джерел, необхідних їм у роботі над проектом, сам є джерелом інформації, підтримує неперервний рух учнів у роботі над проектом.
 Встановлено, що у практиці навчання української мови у старших класах найбільший ефект дають дослідницькі, творчі, інформаційні, ігрові, практично орієнтовані методи.
 Доведено, що проектне навчання дає можливість формувати самоосвітню компетентність, активізувати процес засвоєння знань, стимулювати інтерес учнів до виучуваного предмета, насамперед української мови.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сілакова, Т. Т. "Проектні технології підготовки студентів". Вісник Національного авіаційного університету. Педагогіка. Психологія, вип. 2 (11) (2017): 153–58.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Філіппов, О. В., та Л. В. Шумак. "ВІМ-ТЕХНОЛОГІЇ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ БУДІВЕЛЬ НА СТАДІЇ ПРОЕКТУВАННЯ. НАЦІОНАЛЬНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД". Building production, № 75 (17 квітня 2024): 39. http://dx.doi.org/10.36750/2524-2555.75.39-53.

Full text
Abstract:
Процес цифрової трансформації організацій активно розвивається у всіх галузях, у тому числі й у будівельній індустрії, зокрема у проектуванні. Цей процес зачіпає та змінює не тільки продукцію, яку виробляють проектні та будівельні компанії, а й потребує повномасштабного реінжинірингу внутрішніх процесів підприємства за рахунок впровадження спеціалізованих цифрових продуктів. Однією з ключових тенденцій в Україні та міжнародній будівельній галузі є впровадження технологій інформаційного моделювання (BIM-технологій) якнайшвидше. Сьогодні вже неможливо уявити сучасне проектування та будівництво без використання BIM. Нині рівень проникнення технологій інформаційного моделювання в Україні суттєво нижчий, ніж у країнах-лідерах з використання BIM-технологій. У статті розглянуто ключові особливості вітчизняного та міжнародного досвіду застосування технологій інформаційного моделювання та виділено переваги BIM-технологій на різних етапах життєвого циклу проекту. Досліджено особливості українського досвіду у галузі реалізації технології BIM. Виявлено причини проблем при впровадженні BIM-технологій та реалізації цих технологій у практиці українських та зарубіжних проектних підприємств, сформульовано ключові фактори, що впливають на рівень поширення цих технологій в Україні та за кордоном. Визначено якісні та кількісні вигоди від впровадження BIM-технологій у проектних компаніях. Зроблено висновки про перспективи розвитку інформаційних технологій у нашій країні та за кордоном
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Присмицька, Г. М. "Проектні технології на уроках літератури". Вивчаємо українську мову та літературу, № 1 (2008): 2–6.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ПРОЦАЙ, Людмила Петрівна, та Наталія Володимирівна ГІБАЛОВА. "ІНТЕГРАЦІЯ ХМАРНИХ І ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПСИХОЛОГІВ". Психологія і особистість 1, № 11 (2017): 237–48. https://doi.org/10.5281/zenodo.260213.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена інтеграції хмарних і проектних технологій при викладанні математичних та інформатичних дисциплін для студентів спеціальності «Психологія». Обгунтовано необхідність упровадження хмарних технологій у навчальний процес сучасних українських вишів. Описано досвід поєднання хмарних та проектних технологій навчання при викладанні «Математичної статистики» та «Сучасних інформаційних технологій»майбутнім психологам. З’ясовано ефекивність дослідницького проекту в контексті формування практичних умінь збирати та обробляти дані експериментального дослідження засобами Google Apps. Розглянено можливості інформаційно-телекомунікаційного проекту в процесі вивчення інформатичних дисциплін, описана координація інформаційно -телекомунікаційним проектом викладачем, наведено орієнтовні завдання інформаційно-телекомунікаційних проектів з використанням хмарних технологій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Литвин, Андрій, та Віталій Литвин. "Інформатизація проектної навчальної діяльності майбутніх архітекторів у професійній підготовці". Педагогіка і психологія професійної освіти, № 1 (8 серпня 2019): 7–17. http://dx.doi.org/10.32447/22185186.2019.1.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню проблем підвищення якості сучасної архітектурної освіти шляхом формування інформаційної культури майбутніх архітекторів ЗВО. На думку авторів, системна інформатизація проектної діяльності забезпечує студентів комплексом проектно-технічних та інформаційно-технологічних знань і вмінь, професійно важливих якостей для виконання складних архітектурних проектів, здатністю до швидкої адаптації та опанування нових технологій в архітектурі. Навчальні проекти, які застосовуються в архітектурній освіті, – практико орієнтовані, творчі, з елементами дослідництва. Автори вважають, що з огляду на специфіку професійної діяльності архітекторів, їх інтеграція в систему архітектурної освіти найбільш ефективна у формі проектної організації навчання, спрямованого на розвиток професійного мислення, креативності студентів у архітектурно-проектній діяльності й інформаційної культури майбутніх фахівців. Проектна освітньо-професійна діяльність студентів-архітекторів спрямована на підготовку архітекторів-дизайнерів із розвиненими візуальними художньо-творчими здібностями, проектним мисленням, належною інформатичною компетентністю, готових до роботи з архітектурно-будівельною інформацією та творчого пошуку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Slobodianyk, Olexandr. "Проектно-технологічний підхід у площині модернізації освітніх систем". Освітній простір України, № 13 (28 вересня 2018): 187–92. http://dx.doi.org/10.15330/esu.13.187-192.

Full text
Abstract:
У статті окреслено роль професійної освіти у розв’язанні соціально-економічних завдань держави, спрямованих на інтеграцію України до Європейського союзу. Заявлено про актуальність упровадження в освітній процес інноваційних підходів: компе¬тентнісного та проектно-технологічного.З’ясовано, що практико-орієнтована складова компетентнісного підходу передбачає зміну акцентів у професійній підготовці майбутніх фахівців: перехід від традиційної практики поєднання теоретичного та практичного навчання до навчальної проектно-технологічної діяльності, орієнтованої на формування у здобувачів освіти професійних вмінь і навичок з відповідної професії та практичну підготовку до професійної діяльності в умовах розвитку високотехнологічного виробництва. Схарактеризовано проектні технології навчання, використання яких забезпечує співвідношення професійної підготовки із інноваційними тенденціями розвитку різних галузей виробництва, передбачає удосконалення теоретичних знань у процесі планування і виконання практичних робіт, узгоджується із потребами та здатностями особистості. Розкрито значення STEM-освіти, яка органічно поєднується із ресурсними можливостями проектно-технологічного підходу та є важливою для учнів у виборі майбутньої професії, а для учнів/студентів закладів професійної освіти – сприяє розвитку індивідуальної освітньої траєкторії на вищих рівнях освіти.Узагальнено, що дидактичний, методичний, практико-орієнтований потенціал проектно-технологічного підходу віддзеркалюється в освітньому процесі системним поєднанням теоретичної й практичної складових навчання, зміст яких узгоджується із нововведеннями у сфері виробництва, й реалізується у закладах освіти на основі активного упровадження проектних технологій, STEM-програм, інших сучасних педагогічних та інформаційних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кобеля-Звір, Мар’яна. "ГРАНТИ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ СТАРТАПІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПАНІЙ". Via Economica, № 4 (29 березня 2024): 96–101. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8559/2024-4-13.

Full text
Abstract:
У статті досліджено можливості грантової допомоги Українського стартап-фонду і Western NIS Enterprise Fund. Продемонстровано, що для українських технологічних стартапів є актуальним цей інструмент фінансової підтримки, зокрема гранти у розмірі від 25 000 до 50 000 дол. Грантове фінансування можна використати на статті витрат, що стосуються реалізації стартап-проекту: оплата заробітної плати членів команди, консультаційні послуги, придбання обладнання, маркетинг та просування на ринку. Окреслено фокусні сфери грантової підтримки, а саме: AR/VR, blockchain, медицина, енергетика, фінтех, штучний інтелект, електронний уряд, legaltech та біотехнології. У дослідженні наголошено на тому, що профінансованими грантовими ресурсами Українського фонду стартапів можуть бути проекти на pre-seed та seed стадіях. Акцентовано на тому, що грантова програма дозволяє стартап-компаніям розвиватися та випускати на ринок нові або вдосконалені технології, товари, організаційно-технічні рішення виробничого, адміністративного, комерційного або іншого характеру. Продемонстровано алгоритм відбору проектів, який складається з таких етапів розгляду заявок та оцінювання: внутрішній комплаєнс, експертне оцінювання, пітч та оцінювання конкурсною комісією, затвердження Наглядовою радою Фонду. Проаналізувавши конкурсну документацію, ми сформували низку рекомендацій для стартаперів, які планують брати участь у конкурсному відборі проектних пропозицій. Зазначено, що за умови дотримання організаціями-заявниками всіх критеріїв прийнятності грантової програми та розробки проекту згідно з рекомендаціями проектні пропозиції стартаперів мають високі шанси бути гідно оціненими конкурсною комісією, яка приймає рішення про надання фінансування проектам. Роль УФС у процесі становлення стартап-екосистеми надзвичайно важлива, а його спільна грантова програма з WNISEF здатна якісно змінити хід розвитку технологічних компаній. Підсумовано, що ефект від цієї підтримки буде відчутний на рівні процесів стимулювання економічного зростання та посилення міжнародного іміджу України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Fedorchuk, Victoriia, and Olena Aliksiichuk. "Project technologies in the training of future primary school teachers." Pedagogical Education:Theory and Practice, no. 30 (June 14, 2021): 367–83. http://dx.doi.org/10.32626/2309-9763.2021-30-367-383.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню проблеми використання проектних технологій у процесі підготовки майбутнього педагога в закладі вищої освіти. Обґрунтовано використання проектних технологій в освітньому процесі загалом, а також в умовах Нової української школи зокрема. Визначено критерiальнi вимоги до сучасного розуміння проектних технологій, а саме: наявність oсвiтньoї чи соціально значущої проблеми; дослідницький характер пошуку шляхів розв’язання; структурування діяльності вiдпoвiднo до класичних етапів проектування; самодіяльний характер творчої активності здобувачів освіти; практичне або теоретичне значення результату діяльності; педагогічна цінність Конкретизовано місце проектної діяльності у освітньому процесі, зокрема: на підсумковому практичному занятті; після вивчення певного розділу або всього курсу; як один з методів закріплення матеріалу вивчених тем програми; як метод активізації творчої діяльності; як метод самоосвіти тощо. Описано поетапність реалізації проектної діяльності. Запропоновано приклади застосування проектної діяльності як моделі творчого мислення і прийняття рішень на заняттях курсів «Педагогіка», «Історія педагогіки», «Основи наукових досліджень», «Педагогічні технології в початковій школі», «Методика викладання інтегрованого курсу мистецтво», «Методика музичного виховання». Описано такі інструменти освітнього процесу як лебпук та карта знань (Mind Map), які використовуються для візуального, логічного впорядкування інформації. Також розглянуто лепбук та інтелектуальну карту як можливі ефективні результати застосування проектних технологій при підготовці майбутніх педагогів у закладі вищої освіти. Запропоновано можливості застосування лепбука та інтелектуальної карти під час вивчення окремих дисциплін у закладі вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Технології проектні"

1

Салтикова, А. І., Юрій Олексійович Шкурдода, Юрий Алексеевич Шкурдода та Yurii Oleksiiovych Shkurdoda. "Використання проектних технології для організації самостійної роботи студентів". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47470.

Full text
Abstract:
Основне завдання вищої освіти полягає у формуванні творчої особистості фахівця, здатного до саморозвитку, самоосвіти, інноваційної діяльності. Вирішення цього завдання навряд чи можливо тільки шляхом передачі знань в готовому вигляді від викладача до студента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Михайлова, Тетяна Віталіївна. "Нові технології у викладанні навчальної дисципліни "Українська мова за професійним спрямуванням"". Thesis, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36090.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Біденко, Лариса Валентинівна, Лариса Валентиновна Биденко, Larysa Valentynivna Bidenko та А. Абу-Кран. "Использование проектных технологий на занятиях по русскому как иностранному". Thesis, Сумской государственный университет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43990.

Full text
Abstract:
В настоящее время в методике преподавания русского как иностранного наблюдается возросший интерес к проектным технологиям, позволяющим строить процесс обучения на личностно-ориентированной основе, где первостепенным является «признание уникальности субъектного опыта студента как важного источника индивидуальной жизнедеятельности, проявляемой в познании» [4, c.33].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Воропай, Г. В. "Розробка технології управління комунікаціями проектної команди". Master's thesis, Сумський державний унівеситет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75875.

Full text
Abstract:
Дана робота спрямована на розробку технологій ефективного управління комунікаціями проектної команди. У даній диломній роботі розглянуто роль та значення комунікацій в проектній діяльності та розкрито способи комунікацій проектної команди. Основна частина диплому присвячена проведенню аналізу діяльності досліджуваного підприємства та дослідженню чинників впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на функціонування проектної команди. Також, запропоновано ряд рекомендацій щодо покращення діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko, Тетяна Олексіївна Ілляшенко, Татьяна Алексеевна Ильяшенко та Tetiana Oleksiivna Illiashenko. "Особливості реалізації інноваційних проектів у сфері інформаційних технологій із залученням зовнішніх інвестицій". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13867.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лазаренко, А. В. "Проектне адміністрування на ТОВ Неткрекер". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71893.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі проведено детальне дослідження такого поняття як «проектне адміністрування». Розглянуто темпи розвитку проектної діяльності в Україні та закордоном. Проаналізовані слабкі сторони відносно нового виду управління в країні та запропоновані варіанти їх вирішення на основі використання досвіду закордонних компаній. Досліджено методики ведення проектів, пов'язаних з інформаційними технологіями (ІТ). Наведені дані про два найпоширеніших методи – традиційний (каскадний) та еджайльний. Досліджено поняття проектного бюджетування, встановлено послідовний ряд дій при формуванні бюджету технічного проекту на майбутній рік. Запропоновано ряд рекомендацій щодо ефективного формування бюджету з урахуванням будь-яких непередбачених ризиків.<br>В дипломной работе проведено детальное исследование такого понятия как «проектное администрирование». Рассмотрены темпы развития проектной деятельности в Украине и за рубежом. Проанализированы слабые стороны относительно нового вида управления в стране и предложены варианты их решения на основе использования опыта зарубежных компаний. Исследованы методики ведения проектов, связанных с информационными технологиями (ІТ). Приведены данные о двух самых распространенных методах – традиционном (каскадном) и эджайльном. Исследовано понятие проектного бюджетирования, установлен последовательный ряд действий при формировании бюджета технического проекта на будущий год. Предложен ряд рекомендаций по эффективному формированию бюджета с учетом любых непредвиденных рисков.<br>A detailed study of such concepts as "project administration" was conducted in this diploma work. The rates of project activities development in Ukraine and abroad are considered. The weaknesses of a relatively new type of management are analyzed and options for their solution based on the experience of foreign companies are proposed. Methods of conducting projects related to information technology (IT) are investigated. The data about two most common methods – the traditional (cascade) and agile – is provided. The concept of project budgeting has been investigated, a sequential series of actions in the formation of a technical project budget for the next year have been established. A number of recommendations have been proposed for effective budget formation, taking into account any unforeseen risks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Базиль, Олена Олександрівна, Елена Александровна Базиль, Olena Oleksandrivna Bazyl та Д. О. Захарченко. "Застосування табличного процесора Excel для оцінки ефективності проекту". Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41175.

Full text
Abstract:
Стрімкий розвиток інформаційних технологій сприяє застосуванню комп‘ютерної техніки для аналізу економічної діяльності та фінансових показників підприємства. В сучасних умовах ринкового середовища та складної економічної ситуації в Україні розвиток підприємства залежить в значній мірі від залучення інвестицій. Однак інвестиції можна отримати тільки під ефективні проекти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бухкало, Світлана Іванівна. "Визначення загальної технології комплексних курсових проектів". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41497.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ястребова, М. Є. "Ефективність впровадження інформаційних технологій в умовах проектно-орієнтованого підприємства". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75866.

Full text
Abstract:
Дана робота спрямована на розробку технологій ефективного управління інформаційними комунікаціями проектної команди. У даній диломній роботі розглянуто роль та значення комунікацій в проектній діяльності та розкрито способи комунікацій проектної команди,визначено основні аспекти застосування інформаційний технологій в управлінні комунікаціями. Основна частина диплому присвячена проведенню аналізу діяльності досліджуваного підприємства та дослідженню чинників впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на функціонування проектної команди. Також, запропоновано ряд рекомендацій щодо покращення діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Якущенко, В. М. "Удосконалення системи мотивації на основі проектного підходу (на прикладі АТ "ТЕХНОЛОГІЯ")". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76605.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто теоретичні і методичні основи щодо проектного менеджменту на виробничому підриємстві. На основі дослідження визначено сутність управління проекту та його вплив на функціонування фірми. Були розглянуті основні теорії мотивації, які є основою всіх існуючіх систем мотивації на сучасних підприємствах. Виявлена залежність між мотивацією персоналу та зовнішнім та внутрішнім середовищем, що оточує працівника під час виконання роботи. Були вивчені види мотивації, що використовують сучасні вітчизняні та іноземні підприємства. Було розглянуто засади проектного менеджменту, його інноваційність у використанні, актуальність та переваги використання на підприємстві.. При аналізі процесу реалізації проекту на прикладі АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» було визначено певні ознаки проектного підходу та певні наявні недоліки. В результаті аналізу надано рекомендації щодо підвищення рівня ефективності роботи команди проекту, що в подальшому допоможе підвищити ефективність використання наявних ресурсів, продуктивність праці та загалом підвищити рівень конкурентоспроможності.<br>В работе рассмотрены теоретические и методические основы по проектному менеджменту на производственном предприятии. На основе исследования определена сущность управления проекта и его влияние на функционирование фирмы. Были рассмотрены основные теории мотивации, которые являются основой всех существующих систем мотивации на современных предприятиях. Выявлена зависимость между мотивацией персонала и внешней и внутренней средой, окружающей работника во время выполнения работы. Были изучены виды мотивации, которые используют современные отечественные и иностранные предприятия. Были рассмотрены основы проектного менеджмента, его инновационность в использовании, актуальность и преимущества использования на предприятии .. При анализе процесса реализации проекта на примере АО «ТЕХНОЛОГИЯ» были определены определенные признаки проектного подхода и определенные имеющиеся недостатки. В результате анализа даны рекомендации по повышению уровня эффективности работы команды проекта, которые в дальнейшем помогут повысить эффективность использования имеющихся ресурсов, производительность труда и в целом повысить уровень конкурентоспособности.<br>In the work are considered the theoretical and methodological bases of project management on industrial subdivision. On the basis of the research were determined the essence of project management and its influence on the functioning of the firm. Were considered the main theories of motivation, which are the basis of all existing systems of motivation in modern enterprises. The relationship between the motivation of the staff and the external and internal environment that surrounds the employee while performing the work is revealed. Were studied the types of motivation using modern domestic and foreign enterprises. Were considered the principles of project management, its innovative use, relevance and benefits of enterprise use. In the analysis of the project implementation process, certain features of the project approach and certain existing shortcomings were identified on the example of JSC “TECHNOLOGY”. As a result of the analysis, were made recommendations to improve the effectiveness of the project team, which would further help to increase the efficiency of use of available resources, productivity and, in general, increase the level of competitiveness.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Технології проектні"

1

Бегунова, Мария. Проектная технология в формировании исследовательской компетенции. LAP LAMBERT Academic Publishing, 2017.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Іванюк, І. В. Оцінювання освітніх проектів та програм. Таксон, 2004.

Find full text
Abstract:
Раскрываются технологии профессиональной подготовки педагога и пути совершенствования профессионального мастерства на основе педагогической эвристики и деятельного подхода к содержанию и организации познавательного процесса
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Проулкс, Дэнни. Мебель своими руками: Шкафы, кладовки, полки : [мебельные проекты для гостиной, спальни, детской и кухни, столярные техники и работа с инструментом, пошаговые чертежи, схемы, пояснения]. Клуб семейного досуга, 2012.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Герлянд, Тетяна, та Наталя Кулалаєва. еспрядько В. п., Куц п. В. Теорія і практика проектного навчання у професійно-технічних навчальних закладах. монографія. Житомир: Полісся, 2019. https://doi.org/10.32835/978-966-655-908-4/2019.

Full text
Abstract:
У монографії розкрито суть і особливості проектного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. проаналізовано зарубіжний і вітчизняний досвід проектного навчання у професійній освіті та оприлюднено концепцію проектного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Визначено основні підходи і принципи, дидактичні й соціально-психологічні умови проектного навчання та основи управління проектною діяльністю майбутніх кваліфікованих робітників. охарактеризовано готовність учнів до проектної діяльності та готовність педагогічних працівників до розроблення і застосування проектних технологій професійного навчання. Наведено методики організації проектного навчання та розроблення проектних технологій для професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників аграрної, будівельної та автотранспортної галузей
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шахіна, Ірина. Інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання (Лабораторний практикум): навчальний посібник. VSPU, 2020. https://doi.org/10.31652/378.147.091.33:004(075.8)-1-435.

Full text
Abstract:
У навчальному посібнику основна увага приділена висвітленню матеріалів для проведення лабораторних робіт із дисципліни «Інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання» для магістрів галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології). Зміст посібника охоплює питання використання інноваційних технологій, а саме інформаційно-комунікаційних, інтерактивних та проектних технологій в освітньому процесі cучасного фахівця, а також тестових технологій моніторингу та контролю знань електронного навчання (обробки результатів тестування, показників якості тестових завдань, оцінки вірогідностей відповіді, методик для визначення надійності та валідності тестів, кількісних показників). У посібнику також наведено структуру навчальної дисципліни, розподіл навчального часу, тематичний план, вимоги щодо рівня знань і вмінь, критерії оцінювання знань студентів, розподіл балів, які отримують студенти, завдання для самостійного опрацювання, питання для підсумкового контролю знань студентів, додатки, тести для проведення незалежного моніторингу знань, глосарій, список джерел для вивчення дисципліни, ресурси Інтернет. Використані інноваційні методи навчання сприятимуть розвитку творчої особистості студентів, допоможуть закріпити, поглибити та cистематизувати знання, одержані під час занять з предмету «Інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання». Навчальний посібник буде корисним студентам педагогічних закладів освіти. Стане в пригоді викладачам ЗВО, вчителям ЗЗСО, ЗПТО, методистам, магістрантам, аспірантам, докторантам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кравець, Світлана. Підготовка педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів до розроблення та застосування проектних технологій професійного навчання: тренінг-курс. Полісся, 2018. https://doi.org/10.32835/978-966-655-913-8/2019.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику запропоновано цикл тренінгів для педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, що охоплюють основні елементи організації проектного навчання учнів, а саме: планування, мотивацію, організацію проектного навчання, а також контроль та оцінювання його результатів. Включено тренінг з розвитку особистісних якостей педагога для управління навчальною проектною діяльністю учнів. Навчально-методичний посібник призначений для педагогічних працівників, які запроваджують проектне навчання у професійно-технічних навчальних закладах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПРОЕКТНЫЕ ПРАКТИКИ ШКОЛЫ XXI ВЕКА. Московский педагогический государственный университет, 2023. http://dx.doi.org/10.31862/9785426312838.

Full text
Abstract:
В сборнике представлены материалы выступлений участников III Научно-педагогического форума «Проектные практики школы XXI века», содержащие наиболее эффективные кейсы организации и развития индивидуальных и коллективных исследовательских маршрутов школьников и дошкольников, результативных педагогических технологий поддержки проектно-исследовательской деятельности юных исследователей по различным тематическим направлениям. Сборник может быть интересен педагогам высших, средних, начальных и дошкольных образовательных учреждений, студентам, психологам, а также родителям, стремящимся оказать помощь своему ребенку в реализации заложенных в нем задатков.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ДМИТРИЕВ, Ю. А., О. Л. ЗВЕРЕВА, Т. В. КРОТОВА, Т. В. КАЛИНИНА та М. А. БАХОТСКАЯ. ЦИФРОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ В СОВРЕМЕННОМ ДОШКОЛЬНОМ ОБРАЗОВАНИИ. Московский педагогический государственный университет, 2024. https://doi.org/10.31862/9785426313910.

Full text
Abstract:
В монографии освещаются инновационные подходы к обучению детей дошкольного возраста при помощи информационно-коммуникационных технологий, представлена авторская методика формирования у дошкольников информационной культуры с описанием этапов организации работы, обсуждаются вопросы организации безопасной развивающей цифровой среды для дошкольников, основные киберугрозы для детей в цифровом пространстве и приемы защиты. Особое внимание уделяется вопросам обучения детей посредством информационно-коммуникационных технологий: использование ИКТ в подготовке детей к обучению в школе, смешанное обучение для организации педагогами проектной деятельности с детьми, применение ИКТ и цифровых технологий в семейном воспитании. Кроме того, в монографии рассматриваются современные подходы к взаимо действию педагогов с родителями дошкольников: цифровые технологии и ресурсы во взаимодействии педагогов и родителей, цифровая и медиакомпетентность современного педагога ДОО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Строкова, Я. А. ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ ОСОБЕННОСТИ ВНЕДРЕНИЯ ТЕХНОЛОГИИ BLOCKCHAIN В МИРОВЫЕ ИНФРАСТРУКТУРНЫЕ ПРОЕКТЫ. Подколзин М.М., 2017. http://dx.doi.org/10.25726/w7437-5093-2423-p.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Купчак, Д. В. ТЕХНОЛОГИЯ ПРОДУКЦИИ И ТЕХНОЛОГИЧЕСКОЕ НОРМИРОВАНИЕ ПРЕДПРИЯТИЙ ИНДУСТРИИ ПИТАНИЯ. ХГУЭП, 2023. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0796-7-2023.

Full text
Abstract:
Учебное пособие предназначено для выполнения курсового проекта по дисциплине «Технология продукции и технологическое нормирование предприятий индустрии питания» и включает учебные материалы по технологическому проектированию, необходимые расчёты и справочные материалы, требуемые для выполнения курсового проекта. &#x0D; Пособие предназначено для студентов высших учебных заведений, обучающихся по направлению 19.03.04 «Технология продукции и организация общественного питания», работников индустрии питания.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Технології проектні"

1

Иванова, Е. И., та В. А. Поляков. "Управление человеческими ресурсами: от школы научного управления к прикладным технологиям". У «Научные труды» 2022. Федеральное государственное бюджетное учреждение науки Институт народнохозяйственного прогнозирования Российской академии наук, 2023. http://dx.doi.org/10.47711/2076-318-2022-342-359.

Full text
Abstract:
В статье исследуются актуальные социальные школы управления человеческими ресурсами. Функционирование организаций в условиях высокой неопределенности внешней среды усиливает требования к творческому и поисковому характеру деятельности управленца. В статье исследуются актуальные проблемы управления человеческими ресурсами (ЧР) в современной организации. Специфика социального времени, преобладание поколения Y на рынке труда с присущими ему ценностями определяют основной вектор изменения характера трудовой деятельности. Ценность постоянной работы c социальными гарантиями, стабильностью уступает работе по контракту, для реализации временных проектов на основе фиксированных договоров. Процесс управления ЧР выстраивается таким образом, чтобы обеспечить выполнение разнообразных задач и проектов. Он непрерывен, состоит из различных этапов. При формировании трудового коллектива востребован человекоцентричный подход к управлению ЧР, предполагающий применение гибких социальных технологий. Среди таких технологий авторы выделяют модель «обзор качества работы 360».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Главацкая, Е. М. "«РЕГИСТР НАСЕЛЕНИЯ ОБДОРСКОГО КРАЯ»: ОПЫТ СОЗДАНИЯ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ, "II Международная конференция «Археология Арктики»"". У II Международная конференция «Археология Арктики». ФГУП «Издательство «Наука», 2022. http://dx.doi.org/10.7868/9785604610893012.

Full text
Abstract:
Одним из наиболее передовых и перспективных направлений современной социальной истории является анализ больших массивов первичных материалов учета населения с помощью компьютерных технологий. Наиболее масштабным зарубежным проектом по изучению народонаселения является американский «Integrated Public Use Microdata Series» (IPUMS), который реализуется Центром изучения народонаселения при Университете штата Миннесота и опирается на первичные данные переписей населения по более чем 80 странам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бронников, Сергей Анатольевич, Марина Сергеевна Черникова та Илья Сергеевич Черников. "ПРИМЕНЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ ПРИ СОПРОВОЖДЕНИИ СОЦИАЛЬНЫХ ПРОЕКТОВ". У ПРИМЕНЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ ПРИ СОПРОВОЖДЕНИИ СОЦИАЛЬНЫХ ПРОЕКТОВ. ICSP "NEW SCIENCE", 2022. http://dx.doi.org/10.46916/13012022-1-978-5-00174-443-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пивоваров, В. К. "Развитие индустрии питания региона: внедрение инновационных проектов и новых технологий". У Перспективы социально-экономического развития приграничных регионов. Первое экономическое издательство, 2023. http://dx.doi.org/10.18334/9785912924927.157-161.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yurchenko, I. F. "ТЕХНОЛОГИИ ПРЕЦИЗИОННОГО УПРАВЛЕНИЯ МЕЛИОРАТИВНЫМ РЕЖИМОМ АГРОЭКОСИСТЕМ". У НАУЧНО-МЕТОДИЧЕСКОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ РАЗВИТИЯ МЕЛИОРАТИВНО-ВОДОХОЗЯЙСТВЕННОГО КОМПЛЕКСА. ФГБНУ «ВНИИГиМ им. А.Н. Костякова», 2020. http://dx.doi.org/10.37738/vniigim.2020.65.29.030.

Full text
Abstract:
Цель работы охарактеризовать существующую степень автоматизации процедур управления технологическими процессами гидромелиоративных систем, включая формирование мелиоративного режима агроэкосистем и энергетического потенциала мелиорированных земель и рассмотреть направления совершенствования последних. Установлена потребность в модернизации теории и практики назначения управляющих воздействий. Новизна исследований - в разработке научного обоснования необходимости и целесообразности цифровизации системы управления мелиоративным водохозяйственным комплексом на основе технологий решения основополагающих задач агропроизводства, формируемых информационной компьютерной цифровой платформой сферы мелиорации. Практическая значимость в определении принципиальных положений разработки функциональной структуры и организационных мероприятий внедрения мощного инструментария полнофакторной автоматизации процедур регулирования мелиоративного режима агроэкосистем. Методическая основа работы - информационно-аналитический метод исследований, экспертные оценки, системный анализ и синтез. В качестве действенного направления совершенствования методических подходов к автоматизации, электронизации и информатизации технологических процессов агропроизводства, способствующих успешности цифровизации системы растениеводства на мелиорируемых землях, предложена разработка и внедрение информационно-аналитического программно - технического обеспечения, интегрированного в составе специализированной цифровой платформы мелиоративного водохозяйственного комплекса, пилотный проект которой рекомендовано реализовать в действующей Программе цифровой экономики.The purpose of the work is to characterize the existing degree of automation of procedures for managing technological processes of hydro-reclamation systems, including the formation of the reclamation regime of agro-ecosystems and the energy potential of reclaimed lands, and to consider ways to improve the latter. There is a need to modernize the theory and practice of assigning control actions. But-wizna research in the development of scientific substantiation of the necessity and appropriate-STI digitization management system reclamation water complex technology based solutions to the fundamental problems of agricultural production generated information computer digital platform sphere of melioration. Practical significance - in determining the basic provisions of the development of the functional structure and organizational measures for the introduction of powerful tools for full-factor automation of procedures for regulating the reclamation regime of agroecosystems. The methodological basis of the work is the information and analytical method of research, expert assessments, system analysis and synthesis. As an effective direction for improving methodological approaches to automation, electronics and information of agricultural production processes that contribute to the success of digitalization of the crop production system on reclaimed lands, the development and implementation of information-analytical software and technical support integrated as part of a specialized digital platform of the reclamation water management complex, the pilot project of which is recommended to be implemented in the current program of the digital economy, is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сутоцкая, Мария Юрьевна, та Олег Игоревич Нагорнюк. "ПРИМЕНЕНИЕ ТЕХНОЛОГИИ ПЕРЕВЕРНУТОГО КЛАССА В ХОДЕ РЕАЛИЗАЦИИ ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ПРОЕКТА «САМ СЕБЕ УЧИТЕЛЬ»". У ПРИМЕНЕНИЕ ТЕХНОЛОГИИ ПЕРЕВЕРНУТОГО КЛАССА В ХОДЕ РЕАЛИЗАЦИИ ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ПРОЕКТА «САМ СЕБЕ УЧИТЕЛЬ». ICSP "NEW SCIENCE", 2023. http://dx.doi.org/10.46916/20122023-7-978-5-00215-193-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Метеленко, Н. Г., В. О. Оглобліна та В. С. Сумма. "ПОВОЄННЕ «ЗЕЛЕНЕ» ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПЕРЕХІД". У ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ КРАЇНИ. Publishing house “Liha-Pres”, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-255-8-5.

Full text
Abstract:
Окреслено принципи «зеленої» післявоєнної відбудови України у напрямку сталого розвитку економіки та громад. Обґрунтовано, що Європейський досвід енергетичного переходу, який відбувається з використанням найкращих доступних технологій та практик, – це стра тегічний вектор енергетичного переходу України у повоєнному часі, який вже сьогодні формується як на регіональному, так і на загальнодержавному рівнях. Проаналізовано зміни в генерації електроенергії та структуру українського ринку відновлюваних джерел енергії (далі – ВДЕ). Обґрунтовано необхідні і достатні умови економічного механізму заохочення генерації електроенергії відновлюваною енергетикою. Окреслено вимушені дії України щодо трансформування власної енергосистеми, пошуку альтернативних шляхів її захисту, які були спричинені агресією російської федерації та розкрито програми міжнародної підтримки розвитку української енергосистеми. Доведено економічну доцільність розвитку інвестування у такі відновлювані джерела енергії в Україні, як фотовольтаїчні електростанції (далі – СЕС) та виділено низку ключових ризиків та бар’єрів, які можуть загрожувати інвестиціям у проекти відновлюваної енергії, та сонячної енергетики зокрема. Обґрунтовано, що енергетична стратегія України потребує амбітних змін у повоєнному періоді відновлення України, які повинні забезпечувати енергетичну незалежність і енергетичну безпеку держави та сприяти підвищенню добробуту громадян, а ВДЕ повинні 94 бути не однією з опцій диверсифікації енергетичних ресурсів, а основою відбудови енергетичної системи України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Карасева, Алина Игоревна, Валентина Владимировна Костылева, Юлия Сергеевна Конарева, Ольга Владимировна Синева та Ирина Анатольевна Максимова. "ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКО-ПРИКЛАДНОЙ КЕЙС «ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЦИФРОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ В ЗАДАЧАХ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПО РАЗРАБОТКЕ И ОБОСНОВАНИЮ ДИЗАЙН-ПРОЕКТА КОЛЛЕКЦИИ ОБУВИ РАЗЛИЧНОГО НАЗНАЧЕНИЯ»". У ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКО-ПРИКЛАДНОЙ КЕЙС «ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЦИФРОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ В ЗАДАЧАХ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПО РАЗРАБОТКЕ И ОБОСНОВАНИЮ ДИЗАЙН-ПРОЕКТА КОЛЛЕКЦИИ ОБУВИ РАЗЛИЧНОГО НАЗНАЧЕНИЯ». ICSP "NEW SCIENCE", 2023. http://dx.doi.org/10.46916/01022023-2-978-5-00174-854-0.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Технології проектні"

1

Меделян, Елена Викторовна, та Александр Викторович Петрунько. "Кейсовые практики эколого-просветительской работы (опыт Лаборатории исследовательских и проектных идей Приморского океанариума)". У Plants in the monsoonal climate - IX. Botanical Garden-Institute FEB RAS, 2022. http://dx.doi.org/10.17581/mon2022.052.

Full text
Abstract:
Партнерский проект «Лаборатория исследовательских и проектных идей» разработан и реализован в 2020-2022 годах научно-образовательным комплексом «Приморский океанариум» - филиал ННЦМБ ДВО РАН на основе широкого социального партнерства научных, производственных, природоохранных, культурно-просветительских организаций: Ботанического сада-института ДВО РАН; Дальневосточного морского заповедника; Морского государственного университета имени адмирала Г.И. Невельского; Музея истории Дальнего Востока имени В.К. Арсеньева; Национального научного центра морской биологии ДВО РАН; Национального парка «Земля леопарда»; ООО «Композитная архитектура»; ООО «Факир»; Приморского краевого института развития образования; Тихоокеанского океанологического института им. В.И. Ильичева ДВО РАН. Проект направлен на привлечение внимания школьников к изучению проблем и перспектив сохранения и устойчивого использования природных ресурсов на основе передовых научных идей и технологических решений. Миссия Проекта: • формировать в системе общего образования Приморского края позитивный образ научной, производственной, природоохранной, культурно-просветительской деятельности в России; • вдохновлять школьников заниматься научными исследованиями, осваивать наукоемкие технологии, с интересом реализовывать социальные и бизнес-проекты; • популяризировать научные открытия, инженерные и социальные решения ведущих научных организаций, бизнес-компаний, природоохранных, культурно-просветительских центров Приморского края; • разрабатывать и внедрять передовые формы и технологии исследовательской и проектной деятельности школьников. Проект – это синтез компетентностного конкурса и практики интенсивного наукоемкого образования школьников. Кейс в проекте – это структурированное техническое задание для учебного исследования или проекта, сформулированное на основе актуальных проблем, научных фактов и данных, инновационных решений, реальных разработок партнерских организаций. Выполнение кейсовых заданий требует от школьных команд проактивной позиции, а результаты этой работы могут представлять реальный интерес для разработчиков кейсов. Содержание кейсовых заданий предполагает возможность различных вариантов работы школьных команд с кейсами: проведение исследования, подготовку бизнес-плана или разработку социального проекта Участие в проекте позволяет школьникам: выбрать и воплотить интересный для реализации, актуальный для региона исследовательский или проектный кейс; понять, как «работает» наука, наукоемкие исследовательские, социальные и инженерные практики; получить консультацию профильного эксперта; приобрести опыт исследовательского, проектного мышления и командной работы. В реализацию проекта было вовлечено 56 школ Приморского края, 11 партнерских организаций. В ходе проекта разработан и апробирован кейсовый инструментарий для выполнения учебных исследований и проектов, подготовлено 14 кейсов, проведено 16 вебинаров сопровождения школьных команд, выполнено 18 учебных исследований и проектов, организована краевая научно-практическая конференция школьников. Опыт проекта обобщен в электронном сборнике научно-методических материалов «Лаборатория исследовательских и проектных идей: кейсовые практики эколого-просветительской деятельности», размещенном на официальном сайте Приморского океанариума.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Машкин, Олег Владимирович, Марина Михайловна Карманова та Максим Михайлович Терентьев. "Опыт выполнения командных проектов с использованием BIM-технологий в рамках проектного обучения". У VI Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2023. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2023.034.

Full text
Abstract:
Статья содержит описание методики реализации студенческих проектов в форме командной работы в рамках проектного обучения, рассматриваются ключевые этапы и критерии оценивания. Проектное обучение призвано формировать и развивать компетенции в областях исследовательской деятельности, социального взаимодействия и самостоятельной работы обучающихся. Семестровый проект с использованием ТИМ-технологий выполняли студенты, обучающиеся на 2-ом курсе бакалавриата очной и заочной форм обучения. Данная технология исполнения проектов использовалась впервые. В результате выявлены недочеты, устранение которые позволит скорректировать этапы планирования, контроля и выполнения проектов в последующие семестры обучения.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Абделаал, М. Э. Р. "Intellectualization of management methods parameters of investment and construction projects." In Международная научно-практическая конференция «МИРОВАЯ ГЛОБАЛИЗАЦИЯ: ФУНДАМЕНТАЛЬНЫЕ И ПРИКЛАДНЫЕ АСПЕКТЫ». Crossref, 2024. http://dx.doi.org/10.26118/4401.2023.30.75.001.

Full text
Abstract:
В данной статье рассматриваются методы интеллектуализации управления параметрами инвестиционно-строительных проектов, а именно внедрение цифровых технологий и искусственного интеллекта. Использование цифровых технологий и искусственного интеллекта не только обеспечивает эффективное управление инвестиционно-строительными проектами, а также позволяет успешно завершить проект и достичь поставленных целей. Проанализированы такие технологии, как BIM, CIM, LC и их влияние с точки зрения управления параметрами в инвестиционно-строительных проектах. Сделан вывод, что интеллектуализация методов управления параметрами инвестиционно-строительных проектов позволяет сделать процесс управления более эффективным, точным и гибким, а появление таких технологий, как BIM, CIM, LC, улучшает принятие решений, оптимизацию ресурсов, управление рисками и качеством проекта. This article considers methods of intellectualization of management of parameters of investment and construction projects, namely the introduction of digital technologies and artificial intelligence. The use of digital technologies and artificial intelligence not only provides effective management of investment and construction projects, but also allows successfully completing the project and achieving the goals. Technologies such as BIM, CIM, LC and their impact in terms of parameter management in investment and construction projects are analyzed. It is concluded that the intellectualization of methods for managing parameters of investment and construction projects allows making the management process more efficient, accurate and flexible, and the emergence of such technologies as BIM, CIM, and LC improves decision-making, resource optimization, risk management and project quality.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Асекритова, Светлана Вениаминовна. "Использование элементов BIM-технологий в школьных и студенческих проектных работах". У VI Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2023. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2023.030.

Full text
Abstract:
Статья посвящена использованию элементов BIM-технологий в проектной деятельности, которая осуществляется учащимися средних образовательных школ города Рыбинска и студентами в Рыбинском государственном авиационном техническом университете имени П.А. Соловьева. Рассматриваются проекты, разработанные учащимися старших классов в рамках муниципального научно-образовательного проекта «Интеллектуальный реактор» с использованием элементов BIM-технологий. Проекты выполнены на стадии электронного макета в среде САПР NX и Компас. Также представлены проекты, иллюстрирующие использование BIM-технологий для решения практических задач по проектированию университетской среды.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пресняков, Артур Андреевич, та Евгений Олегович Добрышкин. "Внедрение технологии информационного моделирования в условиях реализации государственного заказа". У IV Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2021. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2021.045.

Full text
Abstract:
Востребованность в более эффективном возведении зданий и сооружений привела к необходимости усовершенствования механизмов разработки проектной документации. Технология информационного моделирования имеет большой потенциал и спрос, что подтверждает опыт западных стран. Использование данной технологии существенно сокращает расходы при составлении проектно-сметной документации и позволяет значительно упростить процесс управления и обмена всеобъемлющими данными об объекте. В данной статье описываются перспективы внедрения технологии информационного моделирования, позволяющие добиться значительного снижения финансовых затрат на всех этапах строительства и повышения эффективности управления объектом на протяжении всего его жизненного цикла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Евсягина, Валерия Александровна, та Наталья Николаевна Дмитриева. "Проверка проектной документации на соответствие нормативным документам с использованием цифровых технологий". У VI Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2023. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2023.043.

Full text
Abstract:
С развитием цифровых технологий в строительстве происходит развитие систем автоматизации проектирования и сетевой интеграции, позволяющей координировать потоки ресурсов для осуществления текущих строительных проектов и обеспечивать наиболее эффективные режимы эксплуатации зданий и сооружений в течение ближайших десятилетий. В работе рассматривается разработка алгоритма проверки проектируемого объекта на соответствие нормативным документам, что является важной составляющей процесса проектирования. Необходимо проводить постоянный контроль процесса проектирования для устранения ошибок и недочетов, которые в будущем могут повлиять на положительное заключение экспертизы и непосредственный процесс строительства объекта. Сделаны выводы, что за счет использования плагина (дополнения) к программам для проектирования будет реализован процесс проверки проектной документации на соответствие цифровой модели нормативным документам. Организация данного процесса и пополнение информационных баз данных на основе оптимальных проектно-технологических и управленческих решений позволит повысить эффективность процесса создания цифровой модели здания (сооружения) и нахождения в ней ошибок на этапе проектирования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Диско, Анастасия Игоревна. "Применение продуктов SYNCHRO для комплексного управления строительством". У V Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2022. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2022.028.

Full text
Abstract:
Статья описывает современные подходы управления инвестиционным строительным проектом с применением информационных технологий. Проведен анализ продуктов для 4D моделирования и организации СОД, выделен подходящий комплекс ПО для задач исследования. Описаны возможности и преимущества развертывания среды общих данных на проекте с использованием SYNCHRO Control и SYNCHRO Field. Обозначено применение SYNCHRO 4D для анализа плановых и фактических показателей реализации проекта. Описан подход к созданию качественной 4D модели и представлен необходимый перечень параметров, вносимых в модель. Приведен перечень ключевых преимуществ использования 4D моделирования и инструментов сопровождения строительства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Николаева, Д. С. "Инновационное развитие креативных (творческих) индустрий через применение проектного подхода на примере пилотного проекта по искусству Эбру «Капля воды»". У II Международная научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/nvsu-2021/07/46.

Full text
Abstract:
В данной статье поднимается интересная и в тоже время актуальная на сегодняшний день тема: развития креативных (творческих) индустрий в России, другими словами, трансформация оранжевого досуга через проектный подход. Под инновационным развитием креативных (творческих) индустрий в системе творческого образования понимаются процессы совершенствования педагогических технологий, совокупности методов, приемов и средств обучения. Представлены возможности и анализ направления художественно-творческого проекта. Рассматривается значение проектного подхода на примере занятий по искусству владения техники Эбру в Арт-студии «Волшебная кисточка». Отдельно представлен пилотный Проект по искусству Эбру «Капля воды». Главная цель Проекта раскрыть – творческий потенциал, пробудить смелость и креативность личности. Материалы, рассматриваемые в данной статье, могут быть полезны и в дальнейшем использованы в работе.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Петрякова, Вероника Константиновна. "Применение BIM-технологий для повышения качества разработки проекта планировки". У IV Международная научно-практическая конференция «BIM-моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2021. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2021.066.

Full text
Abstract:
Статья посвящена вопросу повышения качества разработки проекта планировки с помощью BIM-технологий. Составлен перечень аспектов, которые влияют на разработку проекта. Проанализированы и определены преимущества использования BIM-технологий, влияющих на качество, при разработке. Рассмотрена система CIM, которая предназначена для планировки городской территории. А также выявлены препятствия для применения технологий в настоящий момент, связанные с отсутствием нормативной документации на применение и использование BIM-технологий именно для разработки проектов планировки. На основании проблемы был составлен порядок внедрения технологий в разработку проекта планировки, что способствует повышению его качества.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Карен, Ксения Александровна. "Проблемы применения лазерного сканирования при реставрации объектов культурного наследия". У VII Международная научно-практическая конференция «Информационное моделирование в задачах строительства и архитектуры». СПбГАСУ, 2024. http://dx.doi.org/10.23968/bimac.2024.045.

Full text
Abstract:
Первоначальным этапом организации работ по реставрации объектов культурного наследия является комплексное обследование с целью определения фактического состояния здания и конструкций, а также состава и объема ремонтно-реставрационных работ. Технология лазерного сканирования, активно внедряемая в процессы изучения архитектурных памятников, позволяет получить не только точные обмерные чертежи, но и объемную цифровую копию здания в виде облака точек, что значительно оптимизирует выполнение проектных работ. Тем не менее, возможности методов 3D-сканирования в сфере сохранения культурного наследия ограничены. В статье представлен анализ накопленного опыта применения различных видов лазерного сканирования на объектах культурного наследия, а также освещен круг проблем внедрения данных технологий в проекты реставрации.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Технології проектні"

1

Бакум, З. П. Проектні технології в підготовці вчителів-словесників. Криворізький державний педагогічний університет, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/414.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значення проектних технологій у підготовці вчителів-словесників. Визначено їх мету, сутність і зміст, типологічні ознаки. Запропоновано критерії оцінювання проектної діяльності студентів та етапи упровадження проектної технології в межах системного підходу від першого до п’ятого курсів. Акцентовано на перевагах проектної діяльності для ВНЗ загалом та, майбутніх вчителів-словесників зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савченко, Лариса Олексіївна. Проектна діяльність в практиці вищої педагогічної школи. КДПУ, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/369.

Full text
Abstract:
В статті розглянуті проблеми проектної діяльності у вищий школі, типи проектів, критерії за якими розрізняють проекти. Вивчено поняття «проект». Розкриваючи сутність поняття «проект», зосереджена увага на тому, що у педагогічній науці немає єдиного його тлумачення. Проектна технологія передбачає наявність проблеми, що вимагає інтегрованих знань і дослідницького пошуку її вирішення. Результати проектної діяльності повинні мати практичну, теоретичну, пізнавальну значимість. Головною складовою методу є самостійність студента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельова, Анна Петрівна. Формування творчої особистості засобами проектних технологій. КДПУ, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5951.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Shishlyannikov, Oleg. Non-contact methods of active online control in liquid media and possible innovative options for medical equipment based on these methods. Intellectual Archive, 2024. http://dx.doi.org/10.32370/iaj.3104.

Full text
Abstract:
Бесконтактные методы различных видов контроля состава жидких сред входят в приоритетную группу технологий , формирующих инновационные модификации различных видов медицинской техники , - особенно диагностических систем и систем для он-лайн мониторинга В последнее время для обеспечения бесконтактного контроля и аналитической обработки результатов такого контроля всё чаще применяются инновационные методы импеданснорезонансных и магнито-резонансных технологий , а также их модификации в сочетании с новейшими материалами , композитными материалами , особенно , подвергнутыми многократному пиролизу углерод-углеродными тканями и углерод - углеродной ватой Компьютерное моделирование описанных выше процессов показало , что указанные группы технологий способны дать базу для практически более 10 видов инновационной медицинской техники. Знание аналитических инструментов , в том числе и из Теории Решения изобретательских задач , подтолкнули автора настоящей публикации к проведению глубокого поиска в патентных массивах информации Как результат поиска можно привести патенты и патентные заявки США , приведенные в Приложении 1 и в приложении 2. На базе анализа и системного компьютерного моделирования по методологии, разработанной автором настоящей публикации удалось сформулировать технические предложения на инновационные проекты , базирующиеся на вышеперечисленных методах , материалах и композитах. Кроме того , нижеуказанные потенциальные проекты , предполагают горизонтальное и вертикальное интегрирование проектов с цифровыми технологиями и новейшей компьютерной техникой. Необходимо также отметить тот факт , что предварительное компьютерное моделирование базовых устройств и аппаратов предлагаемых проектов проводилось с использованием не графических , а конструкторских программ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Suenyshev, Askhat. Security coding of optical discs and digital external storage media. Intellectual Archive, 2024. http://dx.doi.org/10.32370/iaj.3087.

Full text
Abstract:
За последнее время созданы интегративные сочетания технологий , позволяющих при минимальных производственных затратах , соизмеримых с затратами на обычные носители и накопители информации , создавать терабитные носители Эти технологии сформированы группами разработчиков из нескольких стран , включая Японию Для того , что бы показать степень новизны элементов этой технологии , далее имеет смысл привести информацию о базовых изобретениях из которых развивается группа принципиально новых технологий В качестве основного инструмента выступает оптический диск на котором нанесено кодирующее покрытие в кольцевой зоне в которой нет информационной записи; В качестве вспомогательного инструмента выступает микро - сенсор, который встраивается в дисковод; Сигнал от микро - сенсора формируется при измерении толщины покрытия; точность измерения ,- 100 ангстрем и это величина на которую отличается каждая группа дисков от другой группы; Сигнал от микро - сенсора является кодом для входа в массивы информации, размещённые в интернете; 2 Программное обеспечение должно давать возможность идентифицировать сигнал от микро - сенсора и в случае совпадения сигнала с эталонным открывать массивы информации и в процессе её скачивания продолжать контролировать достоверность сигнала до завершения процесса скачивания информации ; Это даёт возможность предотвратить замену диска во время записи на нелицензированный; Подделать такой диск невозможно, так как толщина покрытия определяется при изготовлении и , даже имея такой диск , невозможно им воспользоваться, без микро - сенсора ,настроенного на строго определённый характер сигнала; Диски и сенсоры могут выпускаться на любом сегодня существующем производстве оптических дисков; диски могут выпускаться сериями по 100 – 250 штук с одинаковой толщиной кодирующей ленты и с комплектом сенсоров; Каждый пользователь может приобрести одну или несколько серий дисков и использовать их при работе с интернетом; По такому же принципу программы и другая информация могут рассылаться пользователям, только в обратном порядке, что гарантирует полную конфиденциальность и защиту при нахождении в интернете от несанкционированных посланий и вирусов; Это очень общая информация , и если её квалифицируют как заслуживающую внимания, то группа независимых изобретателей могла бы детализировать этот проект; Ввиду того, что механическая часть этого проекта в принципе реализована , этот проект ,- это программное обеспечение, что может быть станет основой проекта в этом направлении;
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лопатич, Р. В., та О. Є. Мархева. Використання інтерактивних технологій на заняттях з іноземної мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5455.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто умови використання інтерактивних технологій та їх роль для підвищення ефективності навчального процесу. Основну увагу приділено навчальному проекту як одному з видів інтерактивних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бакум, З. П., В. С. Моркун та Л. О. Цвіркун. Проблеми формування проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера в процесі графічної підготовки. Криворізький державний педагогічний університет, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/391.

Full text
Abstract:
У статті з’ясовано проблеми формування проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера в процесі графічної підготовки, зазначено, що однією з найбільших є стан графічної підготовки на етапі навчання у школі; розглянуто методи та прийоми графічного навчання із застосуванням комп’ютерних технологій автоматизованого проектування, спрямованих на формування та розвиток проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бадіца, Марина Володимирівна. Підготовка майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до професійно-творчої діяльності засобом продуктивної технології. КДПУ, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/630.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто технологію формування творчих умінь образотворчого характеру в студентів вищих навчальних закладів під час викладання курсу «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображальною діяльністю дітей»; наведено комплекс творчих завдань у рамках проектної художньо-творчої діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дереза, И. С. Проектная технология как средство развитие интереса будущих учителей к самообразовательной деятельности. РУДН, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2017.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дереза, И. С. Проектная технология как средство развитие интереса будущих учителей к самообразовательной деятельности. РУДН, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2017.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!