Academic literature on the topic 'Управління збутовою діяльністю виробничого підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління збутовою діяльністю виробничого підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління збутовою діяльністю виробничого підприємства"

1

Багорка, М. О., І. Г. Кадирус та Н. І. Юрченко. "МАРКЕТИНГОВІ ПІДХОДИ В УПРАВЛІННІ ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОПТОВИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Підприємництво і торгівля, № 28 (5 лютого 2021): 7–14. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-28-01.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено основні підходи до організації маркетингової діяльності оптових торговельних підприємств. Установлено, що в сучасних умовах ведення бізнесу відбуваються кардинальні зміни в підходах до збутової діяльності підприємства: орієнтація на запити споживача, жорстка конкуренція, суттєвий вплив науково-технічного прогресу на всі сфери життя визначили, що основою збутової діяльності оптових торговельних підприємств є маркетингова діяльність та маркетингове управління. Виокремлено проблеми, з якими стикаються оптові підприємства: проблеми формування товарної політики, дотримання балансу інтересів учасників ринку, недостатнє інформаційне забезпечення про ринки і нові технології, адаптація до динамічних змін зовнішнього середовища, ефективне управління матеріальними, людськими ресурсами і продажем товарів. Зазначено чинники ризику функціонування оптових підприємств в умовах із високим рівнем невизначеності майбутнього. Розроблено практичні рекомендації щодо організації збутової діяльності оптових торговельних підприємств на основі прийняття маркетингових управлінських рішень. Для забезпечення ефективності збутової діяльності запропоновано провести низку заходів: здійснити організаційні зміни всередині підприємства, забезпечити управління закупівельно-збутовою діяльністю підприємства, досягти відкритого діалогу між учасниками процесу, розвивати вертикальні, горизонтальні й інтегровані маркетингові системи. Установлено, що необхідним для підприємства є створення маркетингово-орієнтованої структури, до складу якої разом із менеджерами увійдуть фахівці-маркетологи, які посилять роботу відносно маркетингових досліджень, аналітичної роботи, використання маркетингових інструментів. Цей структурний підрозділ буде здатен оптимізувати й узгодити роботу між усіма підрозділами підприємства. Установлено, що впровадження маркетингового підходу у практичну діяльність оптових торговельних підприємств є резервом для підвищення ефективності використання наявного ресурсного потенціалу, а особливо маркетингового, для забезпечення його конкурентоспроможності та сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кирчата, Ірина, та Олена Шершенюк. "ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА". Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, № 26 (26 червня 2021): 56. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.26.56.

Full text
Abstract:
УДК 339.187; JEL Classification: М29
 
 Мета – визначення та обґрунтування шляхів удосконалення і застосування нових методів, технічних засобів та організаційних заходів в системі збуту, а також оцінювання збутового потенціалу торговельного підприємства. Методика дослідження. Теоретичною і методологічною основою є праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, в яких розглядаються питання управління збутом, збутовою діяльністю підприємств та оцінкою потенціалу в умовах мінливого зовнішнього середовища. Використано методи узагальнення та абстрагування; метод аналізу і синтезу. Результати. Дана стаття присвячена вирішенню актуальної економічної проблеми, а саме удосконаленню ефективності збутової системи торговельних підприємств на засадах оцінки збутового потенціалу з метою набуття довгострокових переваг та забезпечення сталого розвитку. Збутовий потенціал торговельного підприємства – це внутрішні ресурсні можливості торговельного підприємства реалізувати товари за рахунок наявних кадрових компетенцій в сфері формування асортименту, технологічної та передпродажної підготовки, мерчандайзингу та сервісної підтримки. З метою забезпечення своєчасного виявлення невикористаних резервів та збутових можливостей, а також уникнення ризикових подій торговельним підприємствам доцільно проводити діагностику збутового потенціалу, що уможливить ефективне управління збутовою діяльністю та активізує збутовий процес як такий. Завдяки правильно обраній збутовій політиці та оптимізованим збутовим процесам підприємство може боротися за збільшення частки ринку і набуття нових конкурентних переваг. Наукова новизна. В роботі теоретично обґрунтовано доцільність проведення діагностики та оцінювання збутового потенціалу торговельного підприємства, як інструмента ефективної системи управління збутом для набуття підприємством нових конкурентних переваг. Практична значущість. Практичне використання, а саме виявлення резервів та розвиток збутового потенціалу торговельного підприємства, які ґрунтуються на результатах його діагностичної оцінки, дозволять надалі розробити систему заходів і розрахунку показників конкурентної стійкості, що можуть бути використані в подальшому для забезпечення стійкого функціонування та підвищення рівня його конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Yurkiv, N. M. "Методика еколого-економічного оцінювання виробничого навантаження на лісові екосистеми в процесі заготівлі деревини на експорт". Scientific Bulletin of UNFU 29, № 4 (2019): 38–41. http://dx.doi.org/10.15421/40290407.

Full text
Abstract:
Важливим питанням діяльності лісогосподарських підприємств є недопущення негативного впливу на лісові екосистеми або його мінімізація на засадах сталого лісокористування. Встановлено, що екологічно безпечним експортне виробництво лісогосподарського підприємства можна вважати за умов, коли фінансові надходження за реалізацію експортної продукції будуть на рівні, який даватиме змогу відшкодовувати витрати на виробництво і реалізацію експортної продукції, витрати на відтворення лісів, які внаслідок заготівлі (вирубок деревини на експорт) зазнали втрат. Тобто фінансові надходження від реалізації експортної продукції повинні повністю компенсувати виробничі втрати (вилучені деревинні ресурси) в процесі заготівлі внаслідок вирубки лісів. Обґрунтовано, що еколого-безпечна експортна діяльність лісогосподарських підприємств залежить від рівня виробничого навантаження на лісові ресурси. Таке навантаження у процесі заготівлі деревини на експорт виражається у витратах на заготівлю і реалізацію експортної продукції, витратах на ліквідацію (перероблення) додаткових відходів виробництва та на відновлення лісів, а також у втратах від експортного виробництва харчових, кормових, технічних, лікарських та інших лісоресурсів. Запропоновано методику оцінювання експортної діяльності підприємства способом розрахунку показника – коефіцієнта екологічної загрози виробничого навантаження від виробництва експортної продукції. Ця методика дає змогу оцінити стан та рівень загрози лісовій екосистемі для вибору стратегії управління еколого-безпечною експортною діяльністю, адекватної до умов та особливостей конкретного лісогосподарського підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Silenko, O. E., T. V. Pulina, and N. O. Khmara. "Management of the Innovation Activities of a Research and Production Enterprise." Business Inform 1, no. 504 (2020): 78–84. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2020-1-78-84.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ткаченко, С. А. "Кодування показників підсистеми інтегрованої економічної діагностики функціонально розвинутої системи стратегічного управління діяльністю промислового підприємства, виробничого об"єднання". Економіка. Фінанси. Право, № 8 (2017): 35–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Yudina, Е. I. "Моделювання впливу технологічних нововведень на зростання ефективності виробництва". Bulletin of the Dnipropetrovsk University. Series: Management of Innovations, № 7 (25 грудня 2016): 272. http://dx.doi.org/10.15421/191630.

Full text
Abstract:
Невід’ємний інструмент підвищення ефективності промислового виробництва – активізація інноваційної діяльності, яка заснована на застосуванні досягнень науково-технічного прогресу (НТП). Саме це обумовлює необхідність розробки науково обґрунтованих підходів до управління інноваційною діяльністю, спрямованою на підвищення ефективності використання ресурсів і результатів діяльності промислових підприємств, а також визначення напрямів її організації. Підвищення ефективності діяльності підприємства пов’язане із його умінням пристосовуватися до особливостей сучасної конкуренції і швидких змін ринкового середовища, своєчасно реагувати на ці зміни, визначати стратегічні напрями діяльності, зокрема такі, як застосування нових технологій і створення ефективних механізмів упровадження інновацій.Мета роботи – моделювання впливу технологічних нововведень на підвищення ефективності виробництва шляхом математичного опису закономірностей взаємодії інноваційної і виробничої діяльності промислового підприємства та визначення кількісного впливу впроваджених нових технологій на зниження ресурсомісткості продукції і поліпшення результатів роботи суб’єктів господарювання промислового сектора економіки.Досліджено вплив технологічних нововведень на показники витрат ресурсів виробництва на основі економіко-математичного моделювання взаємодії виробничого та інноваційного процесів. Розроблено моделі кореляційної залежності ресурсомісткості виробництва від упровадження нових технологій на промисловому підприємстві Дніпропетровської області (Україна), за допомогою яких встановлено та математично описано закономірність впливу технологічних нововведень на величину економічних показників виробничої діяльності промислового підприємства. Створені економіко-математичні моделі дозволили розрахувати кількісне співвідношення витратомісткості продукції та інвестиційних витрат на прогресивне технологічне оновлення виробництва, а встановлені інтервальні межі – прогнозувати можливі зміни показників виробництва в результаті впровадження нових технологій і планувати результати діяльності підприємства залежно від його інвестиційно-інноваційної активності. У ході аналізу розраховано параметри, які характеризують якість розроблених моделей і свідчать про їх адекватність і можливість застосування на практиці.Наукова новизна дослідження – встановлено й надано математичне пояснення закономірностей взаємодії показників інноваційної та виробничої діяльності, оцінний кількісний вплив нових технологій на зростання ефективності роботи промислових підприємств.Практичне значення дослідження – розроблені моделі дозволяють обчислювати величину показників ресурсомісткості та ефективності виробництва, які відповідають певній сумі інвестицій у нові технології, та визначати зміну величини показників виробничої діяльності в результаті впливу зміни обсягу інвестицій у технологічні нововведення, а отже, прогнозувати і планувати результати і ступінь зростання ефективності виробництва на основі наявних інвестиційних ресурсів. Їх кількісне співвідношення дозволяє оцінити якісний і кількісний вплив упроваджених нових технологій на підвищення ефективності роботи підприємства.Перспективним напрямом подальших досліджень за темою даної роботи можна вважати створення механізму управління інвестиційно-інноваційною діяльністю і ефективністю виробництва на основі техніко-технологічного оновлення матеріально-технічної бази підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Torosov, A. S., I. M. Zhezhkun, A. O. Kalashnikov та Yu V. Kharchenko. "Методичні підходи до визначення модельних підприємств лісового господарства". Scientific Bulletin of UNFU 28, № 9 (2018): 110–13. http://dx.doi.org/10.15421/40280921.

Full text
Abstract:
Підприємства лісового господарства зазнають впливу не лише соціально-економічних, а й природно-кліматичних чинників. На сьогодні актуальним питанням для підприємств лісової галузі України є визначення нормативних (оптимальних) організаційно-економічних параметрів їх діяльності за регіонами та їх уповільнення до реальних економічних умов функціонування. Розглянуто методичний підхід до визначення за регіонами модельних лісогосподарських підприємств (лідерів). Запропонована методика спирається на сценарний підхід у методології управління господарською діяльністю підприємств галузі та використовує методи міжгосподарського порівняльного аналізу. Прогнозування параметрів діяльності лісогосподарських підприємств за регіонами здійснюється за достовірними багатофакторними моделями з шістьма групами найвагоміших факторів впливу. Запропоновані оптимальні багатофакторні моделі організаційно-економічної діяльності лісогосподарських підприємств містять такі параметри: ресурсно-виробничого потенціалу (потужності), еколого-економічної (лісівничо-екологічної та економічної складових) та соціально-економічної ефективності (соціальної значущості для власних працівників та економіки регіону) за шістьма групами критеріїв. Запропонований методичний підхід апробовано на лісогосподарських підприємствах чотирьох областей України (Вінницької, Сумської, Харківської та Чернігівської).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Юденкова, Олена Петрівна. "Формування інформаційної компетенції майбутнього робітника видавничо-поліграфічної галузі". Theory and methods of e-learning 2 (4 лютого 2014): 398–404. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v2i1.305.

Full text
Abstract:
Притаманна нашому часу інформатизація всіх галузей народного господарства зумовлює необхідність формування у майбутніх кваліфікованих робітників інформаційної компетенції, як складової професійної компетентності, що забезпечує ефективну діяльність випускника ПТНЗ в умовах інтенсивного використання інформаційно-комунікацій­них технологій. Формування інформаційних компетенцій безпосередньо пов’язано з інформатизацією освіти.Інформатизація освіти – упорядкована сукупність взаємопов’яза­них організаційно-правових, соціально-економічних, навчально-мето­дичних, науково-технічних, виробничих і управлінських процесів, спрямованих на задоволення інформаційних обчислювальних і телекомунікаційних потреб, що пов’язані з можливостями методів і засобів інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ) учасників навчально-виховного процесу, а також тих, хто цим процесом управляє та його забезпечує [3, 360]. Процес інформатизації освіти охоплено відповідною нормативно-правовою та законодавчою базою: Концепція інформатизації освіти (1984), Постанова Уряду України щодо забезпечення комп’ютерної грамотності учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів (1985), Закон України «Про концепцію Національної програми інформатизації»(1998) та ін.Проблемам інформатизації освіти присвячені праці Л. Білоусової, В. Бикова, І. Булах, Т. Волкової, Р. Гуревич, Ю. Дорошенка, М. Жалдака, С. Жданова, М. Кадемії, В. Кухаренка, С. Сисоєвої, М. Шкіля та ін. Інформаційно-комунікаційні технології, стрімко вдосконалюючись, нарощують свій освітній потенціал, проте практика навчання свідчить про відставання темпів впровадження новітніх досягнень зазначених технологій у реальний навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів України. Однією з вагомих причин такого відставання є недостатність спрямованості навчального процесу у ПТНЗ на забезпечення всебічної підготовки майбутнього кваліфікованого робітника до свідомого й ефективного застосування інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності.Вивчення проблеми впровадження інноваційних виробничих технологій у процес підготовки кваліфікованих робітників поліграфічного профілю забезпечило можливість виявити суперечності між зростанням обсягів роботодавців до знань, умінь та професійних компетенцій в цілому, які необхідні конкурентоздатному фахівцю поліграфічної галузі та недостатньою модернізацією, відсутністю системи в оновленні змісту освіти в ПТНЗ. Педагогічна практика свідчить, що сьогодні ще далеко не всі навчальні заклади використовують у повному обсязі інформаційні технології з метою формування у випускників інформаційних компетенцій. Причини різні: відсутність відповідної матеріально-технічної бази (більшість ПК, які надані ПТНЗ за Державною програмою комп’ютеризації на сьогодні відносяться до застарілих моделей ); наявна кількість не відповідає потребам навчального процесу (при наявності 1 – 2 кабінетів не можливо повноцінно забезпечити загальноосвітню підготовку з предметів «Інформатика», «Інформаційні технології» та професійно-практичну підготовку з професій, які пов’язані з використанням комп’ютерної техніки у професійній діяльності); відсутність необхідних професійно-прикладних програмних продуктів (інноваційного дидактичного інструментарію); відсутність підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, лабораторних робіт щодо оволодіння комп’ютерними технологіями професійно-орієнтованого змісту для учнів ПТНЗ; відсутність затверджених на державному рівні комплексних завдань та контрольних робіт з перевірки знань і умінь, навичок учнів з використанням тестових технологій (кожен навчальний заклад розробляє свої форми діагностики, що не сприяє уніфікації та стандартизації в освіті); відсутність внутрішньої мотивації як в учнів так і в педагогічних працівників до ефективного застосування інформаційних технологій у процесі підготовки до професійної діяльності); не розуміння педагогічними працівниками та адміністрацією ПТНЗ цілей використання інформаційних технологій.Сьогодення вимагає від педагога професійної майстерності не просто надання учням певних знань, а навчання їх мисленню, структуруванню інформації та цілеспрямованому відбору необхідного. Викладач спецтехнології і майстер виробничого навчання мають разом нести учням не просто нові знання, а новий тип оволодіння інформацією. У зв’язку з цим, особливого значення набуває переорієнтація мислення сучасного педагогічного працівника на усвідомлення принципово нових вимог до його педагогічної діяльності, до його готовності щодо використання засобів ІКТ у професійній діяльності як провідної педагогічної умови у процесі вивчення учнями ПТНЗ інноваційних виробничих технологій.Вивчаючи зарубіжний досвід, ми виокремили основні педагогічні цілі використання інформаційних технологій [1], [6], [8]:1. Розвиток особистості учня, підготовка його до продуктивної самостійної діяльності в умовах інформаційного суспільства, що включає: розвиток конструктивного, алгоритмічного мислення на основі спілкування з комп’ютером; розвиток творчого мислення за рахунок зменшення частки репродуктивної діяльності; розвиток комунікативних компетенцій на основі виконання сумісних проектів; формування уміння самостійно приймати рішення у складних виробничих ситуаціях; розвиток навичок дослідної діяльності (при роботі з моделюючими програмами та інтелектуальними навчальними системами); формування інформаційної культури, умінь обробляти інформацію.2. Реалізація соціального замовлення, яке обґрунтоване інформатизацією сучасного суспільства: професійна підготовка фахівців в галузі інформаційних технологій на різних рівнях (кваліфікований робітник, бакалавр, спеціаліст, магістр); підготовка учнів засобами педагогічних та інформаційних технологій до самостійної пізнавальної діяльності.Соціальне замовлення для освіти – вимоги зі сторони суспільства і держави до змісту освіти і якостей особистості, яка формується в освітній системі [8, 270].3. Інтенсифікація усіх рівнів навчально-виховного процесу: підвищення ефективності і якості навчання за рахунок використання інформаційних технологій; виявлення та використання стимулів пізнавальної діяльності; поглиблення міжпредметних зв’язків у результаті використання сучасних засобів обробки інформації при вирішенні завдань з різних предметів.Виходячи із цілей інформатизації освіти, розширенням масштабів упровадження засобів інформаційно-комунікаційних технологій у професійно-технічні навчальні заклади формуються нові завдання, які передбачають: створення автоматизованих систем з розроблення комп’ютерно-орієнтованих програмно-методичних комплексів, підтримки наукових досліджень, моніторингу результатів впровадження педагогічних інновацій, оцінювання і моніторингу результатів навчальної діяльності, підтримки процесу навчання, інформатизації бібліотечних систем, інформаційно-аналітичних систем управління освітою і навчальними закладами [3, 362]. Отже, діяльність педагога професійної майстерності має бути спрямованою на системне вивчення, оволодіння і використання комп’ютерних технологій, як педагогічної умови, що дозволяє активізувати діяльність учнів у будь-якій предметній області та формувати інформаційну компетенцію майбутніх випускників.Сьогодні відбувається перегляд Державних стандартів професійної освіти, розробляються нові стандарти на основі професійних компетенцій, які включають в освітній простір не тільки кваліфікаційні характеристики випускників по професії (що повинен знати чи вміти випускник ПТНЗ), а й ті компетенції, які формують учня як конкурентоздатного фахівця на ринку праці. До числа таких компетенцій ми відносимо інформаційну компетенцію.Інформаційна компетенція формується при допомозі реальних об’єктів (комп’ютер, телевізор, телефон тощо) та самих інформаційних технологій (ЗМІ, електронна пошта, Інтернет, мультимедіа). В її структуру входять уміння та навички учнів по відношенню до інформації, яка міститься в навчальних предметах і оточуючому світі: самостійно шукати, аналізувати і відбирати інформацію, організовувати, перетворювати, зберігати та передавати її [5, с. 57].Сьогодні багато українських економістів і політологів вважають, що зростання закордонних інвестицій на внутрішньому ринку – це нові високі технології, сучасна організація виробництва, випуск якісної, конкурентоздатної продукції [7, 153]. Динамічні зміни у видавничо-полігра­фічній галузі в останнє десятиріччя підтвердили цю істину. На зламі століть техніка і технологія галузі зазнала значних якісних змін. Усі підприємства впроваджують сьогодні найсучаснішу комп’ютерну техніку, принципово нове обладнання і матеріали. Широке впровадження цифрових технологій сприяло інтеграції видавничих і поліграфічних процесів, створенню настільних видавничо-поліграфічних систем. Відбувся безповоротний технологічний стрибок, який докорінно змінив характер роботи працівників галузі, а отже і вимагає оновлення і зміст професійної освіти поліграфічного профілю.Маркетингове дослідження поліграфічних підприємств показало, що роботодавці відмовляються від робітників, які мають вузьку спеціалізацію, а володіння інформаційними технологіями вони відносять до складу ключових соціально-професійних компетенцій. Сучасний кваліфікований робітник має уміти самостійно вносити в систему своєї діяльності наростаючий потік інформації. Інформаційна насиченість видавничо-поліграфічної галузі потребує перебудови усього навчального процесу у ПТНЗ. Отже, у процесі підготовки кваліфікованих робітників поліграфічного профілю маємо враховувати, що інформаційні технології є джерелом отримання інформації про інноваційні виробничі технології; сформовані в учнів інформаційні компетенції надають вагомої переваги при працевлаштуванні у галузі та подальшому кар’єрному зростанні. Отже, інформаційна компетенція майбутнього робітника видавничо-поліграфічної профілю – це задана соціальним замовленням норма (вимога) до професійної підготовки учня ПТНЗ, необхідна для його якісної продуктивної діяльності у галузі в умовах інформатизації суспільства, розвитку науки, комп’ютерної техніки, різноманітних програмно-технічних засобів, ресурсів, виробництва, технологій.В якості прикладу розглянемо кваліфікаційні вимоги до інформаційних компетенцій випускника ПТНЗ за професією «Оператор комп’ютерного набору; Оператор комп’ютерної верстки»: технічна підготовка: технічна робота з комп’ютером, управління файлами (архівування, створення копій), робота із замовником, планування і нормування; технічне обслуговування: проектування технічної системи, адміністрування технічних систем, технічна підтримка; верстання: коректура тексту, попередній дизайн видання, верстання сторінки, корекції технологічного процесу; отримання зображення: робота із сканером, цифрове перетворення, редагування зображення; виведення даних: спуск полос і шпальт, пробні відбитки, монтаж, виготовлення форм.Отже, процес формування інформаційних компетенцій майбутніх поліграфістів ґрунтується на знаннях та навичках з п’яти основних галузей: системотехніки, отримання зображення, верстання, електронного чи графічного виводу, технічного обслуговування. Інформаційні компетенції поліграфістів передбачають наявність таких професійно-важливих якостей: гнучкість і динамічність мислення, здатність аналізувати ситуацію, відповідальність, високий рівень розвитку концентрації та стабільності уваги, швидкість сприйняття, кольоровідчуття, просторова уява, координація рухів, естетичний і художній смак, оперативне мислення та пам’ять, стійкість до зовнішніх перешкод, уміння розподіляти та переключати увагу [4, 284].Педагогічний колектив Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій має значний досвід у системному оновленні змісту поліграфічної професійної освіти з врахуванням: потреб суспільства; нової техніки; технологій; результатів праці; взаємовідносин між замовником, роботодавцем, працівником тощо. Розробка нового змісту навчання з використанням інформаційних технологій вимагає дотримання системного професійного аналізу, формування в учнів інформаційних компетенцій як професійно важливих якостей. Вагомим внеском в оновлення змісту освіти стала розробка галузевого електронного «Термінологічного довідника (для учнів ПТНЗ поліграфічного профілю, майстрів виробничого навчання, викладачів)» [9]. Електронний довідник складається з двох розділів. Перший розділ «Терміни та визначення понять» містить українські видавничі та поліграфічні терміни пов’язані з професійною видавничою діяльністю і технологією виробництва паперу, фарб тощо. Терміни упорядковано в алфавітному порядку. Тлумачне визначення термінів здійснено українською мовою, крім того, дається англійська та російська назва кожного терміна. У другому розділі авторами презентовано огляд напрямів та технологічних процесів видавничо-поліграфічної галузі українською і англійською мовами, розділ унаочнено рисунками і фотографіями (загалом 35 рисунків двома мовами). Електронний довідник «загорнуто» в систему електронного пошуку, – пошук в якій організований таким чином, що система сканує весь зміст намагаючись знайти в ньому хоча б щось схоже на запит. Використання такого сучасного засобу навчання як електронний довідник дозволяє впроваджувати нову форму організації навчання – E-learning. Поняття «E-learning» походить від термінологічного словосполучення (Electronic Learning) і означає електронне навчання (або Інтернет-навчання). E-learning – це надання доступу до комп’ютер­них навчальних програм (coursware) через мережу Інтернет чи корпоративні Інтернет-мережі. Синонімом E-learning є термін WBT (Web-based Training) – навчання через веб [8, 185]. Використання інноваційних засобів навчання, нових форм організації навчання на основі комп’ю­терних технологій вирішує завдання: збагачення знаннями та вміннями у галузі інформаційних технологій; розвитку стійкої пізнавальної мотивації, інтелектуальних та комунікативних здатностей учнів ПТНЗ.Окремо слід зазначити, що в умовах інформатизації освіти, в професійно-педагогічній діяльності вчителя, поряд із традиційними функціями, з’являється необхідність виконання нових, які пов’язані з його особистою ІКТ-компетентністю. ІКТ-компетентність вчителя – комплекс якостей особистості, що забезпечують її гнучкість і готовність швидко прилаштовуватися до будь-яких змін у професійній діяльності в умовах інформатизації освіти, використовувати продуктивні ідеї, напрацьовані в одній галузі, до іншої, а також стимулюючий потяг до самовираження [2, 10].Таким чином, формування інформаційної компетенції майбутнього робітника видавничо-поліграфічної галузі, як складової соціально-професійної компетентності залежить від багатьох чинників – починаючи з комп’ютерно-орієнтованих засобів навчання, зокрема програмних засобів навчального призначення і закінчуючи ІКТ-компетентністю самих педагогічних працівників. На нашу думку, дослідження проблеми формування інформаційної компетенції майбутнього кваліфікованого робітника видавничо-поліграфічної галузі, як педагогічної умови впровадження інноваційних виробничих технологій у зміст освіти дасть змогу професійним навчальним закладам спрямувати психолого-педагогічне, методичне забезпечення навчального процесу в необхідному напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Lorvi, Iryna, Valentina Morokhova, and Olga Boyko. "COMPONENT MANAGEMENT OF SALES ACTIVITIES OF THE ENTERPRISE." International scientific journal "Internauka". Series: "Economic Sciences", 2017. http://dx.doi.org/10.25313/2520-2294-2020-10-6329.

Full text
Abstract:
The article investigates the components of sales management of an industrial enterprise. In the study of the theoretical foundations of sales management of the enterprise was considered the semantics of the concept of «sales», «sales management». The principles, functions and components of the sales management system were studied. Because of research of semantics of concept of «management of sales activity», the following generalizations are made: 1. The study of the concept of "sales management" in the works of most domestic scientists is focused on the study of the function of organizing the process of movement of goods from producer to consumer. 2. When studying the category of «sales management», almost all scientists emphasize the interpretation of the concept of «sales» and its elements. 3. In the works there is no study of the sales management system in the general management system of the enterprise. Therefore, we propose to consider the system of promotion of manufactured products on the market (formation and maintenance of demand, receipt and processing of orders, equipment for shipment to consumers, as well as shipment and delivery) and planning and organization of payments. In accordance with the defined purpose and content of the studied concept, the main functions of the sales management process were considered: forecasting and planning, organizational and coordination, stimulation and motivation; monitoring and control. Having analyzed the main categories of sales management, we have clearly outlined the principles of quality implementation of the sales process: compliance of goods with the needs and demands of consumers and market requirements; infrastructural and information-analytical support of sales activity; selection of optimal sales channels in terms of efficiency and profitability, as well as staffing and financial support of the sales system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Kabachenko, Dmytro, and Mykhailo Demydenko. "JUSTIFICATION OF DIRECTIONS OF SYSTEM IMPROVEMENT MANAGEMENT ACTIVITY OF THE ENTERPRISE." Black Sea Economic Studies, no. 51 (2020). http://dx.doi.org/10.32843/bses.51-33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління збутовою діяльністю виробничого підприємства"

1

Легецька, Ю. А. "Управління збутовою діяльністю підприємства". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Lehetska.pdf.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються У першому розділі сутність поняття збутової діяльності підприємства, методи розробки бюджетувитрат на збут,методи стимулювання збуту на промисловому ринку, здійснено аналіз ринку кабельно-провідникової продукції України, наведена організаційно-економічна та фінансова характеристика підприємства ПАТ «Одескабель», проведено аналіз управління маркетинговою діяльністю ПАТ «Одескабель», розроблені пропозиції щодо удосконалення управління збутовою діяльністю підприємства.<br>In the first section, the essence of the concept of sales activity of the enterprise and also methods of budget development and sales promotion methods are considered in the work. Analysis of the market of cable and wire products of Ukraine was carried out. Analysis of the market of cable and wire products of Ukraine was carried out. Analysis of the practical aspects of sales activity management of PJSC Odeskabel was taken into account. Proposals to improve the management of sales activity of the enterprise were developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мудрак, В. "Управління збутовою діяльністю підприємства". Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20005.

Full text
Abstract:
Мудрак, В. Управління збутовою діяльністю підприємства : дипломна робота : 073 Менеджмент / В. Мудрак; керівник роботи Косач І. А. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2020. – 88 с.<br>Метою роботи є розробка методичних підходів та практичних рекомендацій щодо вдосконалення системи продаж підприємства. Методи дослідження – економіко-статистичні, математичні, експертні, соціологічне опитування, анкетування. Об'єкт дослідження – система продаж підприємства та шляхи її удосконалення Проаналізовано господарську діяльність підприємства, за допомогою економіко-математичних методів досліджено вплив фактору сезонності на процес продажу підприємства, запропоновано впровадження системи сканування товару та методи організації продажу в торгових точках, обгрунтовано ефективність запрпонованих заходів.<br>Research methods - economic, statistical, mathematical, expert, sociological survey, questionnaire. The object of study is the system of sale of the enterprise and ways of its improvement. The economic activity of the enterprise is analyzed, the influence of the seasonality factor on the process of sale of the enterprise is investigated with the help of economic and mathematical methods, the introduction of the product scanning system and methods of organization of sales at the outlets are offered, the effectiveness of the proposed measures is substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Порядинський, О. О. "Управління збутовою діяльністю підприємства". Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22769.

Full text
Abstract:
Порядинський, О. О. Управління збутовою діяльністю підприємства : дипломна робота : 073 "Менеджмент" / О. О. Порядинський ; керівник роботи І. А. Косач ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2021. – 64 с.<br>Випускна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури і додатків. Перший розділ присвячений теоретичним питанням, що розкривають сутність збутової політики виробничого підприємства, основи організації та управління каналами розподілу, особливості функціонування системи збуту із врахуванням сучасних ринкових вимог. В другому розділі проводиться комплексний аналіз діяльності підприємства ТОВ «Газбудсервіс», техніко-економічних показників, сильних і слабких сторін, розраховано аналіз фінансового стану підприємства, а саме показники ліквідності, платоспроможності, фінансової стійкості та рентабельності підприємства, проаналізовано стан зовнішнього та внутрішнього середовища. В третьому розділі дипломної роботи надано пропозиції щодо поліпшення системи управління збутом на підприємстві.<br>The final work consists of an introduction, three sections, conclusions, a list of references and appendices. The first section is devoted to theoretical issues that reveal the essence of the sales policy of the manufacturing enterprise, the basics of organization and management of distribution channels, features of the sales system, taking into account modern market requirements. The second section provides a comprehensive analysis of the enterprise LLC "Gazbudservice", technical and economic indicators, strengths and weaknesses, calculated analysis of the financial condition of the enterprise, namely indicators of liquidity, solvency, financial stability and profitability of the enterprise, analyzed the external and internal environment. The third section of the thesis provides suggestions for improving the sales management system at the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Жмак, Богдан Валерійович. "Управління збутовою діяльністю підприємства". Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17980.

Full text
Abstract:
Дипломну бакалаврську роботу присвячено дослідженню теоретичних завдань та обґрунтуванню практичних напрямів удосконалення системи управління збутовою діяльністю на підприємстві, що реалізує препарати для рослинництва. На підставі проведеної аналітичної оцінки управління збутом ТОВ "Центр Агро Київ" розроблено заходи щодо його удосконалення. Запропоновано основні напрями удосконалення системи управління збутовою діяльністю з використанням альтернативних методів збуту та стимуляції продажів ТОВ "Цент Агро Київ", що передбачають удосконалення системи мотивації працівників підрозділу збуту та розширення штату підрозділу збуту з метою застосування альтернативних методів продажу, використання державної програми кредитування для малого бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%", які призведуть до збільшення обсягів продажів, отримання додаткових прибутків та підвищать ефективність діяльності підприємства.<br>Thesis is devoted to the study of theoretical problems and substantiation of practical areas of improvement of the sales management system at the enterprise that sells crop protection products. On the basis of the conducted analytical assessment of sales management of LLC "Center Agro Kyiv" measures for its improvement are developed. The main directions of improvement of the sales management system with the use of alternative sales methods and sales promotion of Center Agro Kyiv LLC are proposed. "Available loans 5-7-9%", which will increase sales, generate additional profits and increase the efficiency of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хуень, Ву Хань. "Управління збутовою діяльністю підприємства". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Vu.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти управління збутовою діяльністю підприємства. Проаналізовано ринок риби України, практичні аспекти організації збутової діяльності ТОВ «Ніка» Запропоновано заходи з розвитку збутової діяльності ТОВ «Ніка», що полягають у відкритті роздрібної торгової точки.<br>The work considers the theoretical aspects of sales management of the enterprise. Measures for the development of sales activities of Nika LLC are proposed, which are to open a retail outlet.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Филинюк, О. С., та О. В. Бойко. "Логістичне забезпечення управління збутовою діяльністю підприємства". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4090.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бойкова, А. Е. "Управління збутовою діяльністю підприємства на ринку ювелірної продукції". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Boikova.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти. Дослідження основ та методів збутової діяльності підприємств. Проаналізовано Фінансово-господарську діяльність ТОВ «Амадео», конкурентне середовище функціонування підприємства, аналіз збуту продукції та ключові показники ефективності, напрямки удосконалення збутової діяльності через пошук нових каналів збуту та економічну ефективність від запропонованих заходів. Запропоновано Залучення соціальної мережі Instagram, як нового каналу по просуванню та збуту товарної продукції компанії, обґрунтовано економічну доцільність.<br>The work deals with the theoretical aspects Research of bases and methods of sales activity of enterprises Author analysis The financial and economic activity of Amadeo LLC, the competitive environment of the enterprise, the analysis of product sales and key performance indicators, areas for improving sales activities through the search for new sales channels and economic efficiency of the proposed measures Suggest Involvement of the social network Instagram as a new channel for the promotion and sale of the company's products, justified the economic feasibility.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Перова, Д. О. "Управління збутовою діяльністю підприємства на ринку обладнання для професійного клінінгу". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Perova1.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти управління збутовою діяльністю підприємства. Проаналізовано збутову діяльність, складові зовнішнього та внутрішнього середовища ТОВ «Ювента». Запропоновано заходи з покращення управління збутовою діяльністю ТОВ «Ювента», шляхом впровадження на підприємство відділу маркетингу. The work deals with the theoretical aspects of the management of sales activities of the enterprise.<br>Author analysis sales activities, components of the external and internal environment of LLC «Juventa». Measures to improve the management of sales activities of LLC «Juventa» by introducing a marketing department to the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бідось, Наталія Василівна. "Інформаційно-аналітичне забезпечення розвитку фінансового механізму управління збутовою діяльністю промислового підприємства, на прикладі ПрАТ «Добра вода»". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19328.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться 24 лютого 2017 р. о 9 00 годині на засіданні екзаменаційної комісії №1 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, навчальний корпус № 10, ауд.143.<br>Роботу присвячено питанням щодо теоретичного та практичного обґрунтування інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку фінансового механізму управління збутовою діяльністю промислового підприємства. Здійснено оцінку та стратегічний аналіз фінансового стану та збутової діяльності досліджуваного підприємства. Запропоновано заходи щодо максимізації прибутку та покращення управління збутовою діяльністю
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кровіцький, Сергій Сергійович. "Удосконалення системи управління потенціалом інноваційного розвитку виробничого підприємства (на прикладі ТОВ «Дюна-Вест»)". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19084.

Full text
Abstract:
Кровіцький С.С. Удосконалення системи управління потенціалом інноваційного розвитку виробничого підприємства (на прикладі ТОВ «Дюна-Вест»). Магістерська робота (136 с., 11 рис., 10 табл., 62 літ. джерел) на здобуття освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 8.03060102 «Менеджмент інноваційної діяльності». – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, факультет економіки та менеджменту. – Тернопіль, 2017. Магістерська робота присвячена питанням удосконалення системи управління потенціалом інноваційного розвитку виробничого підприємства. У роботі: досліджено поняття інновацій та інноваційного розвитку; описано передумови інноваційного розвитку підприємства; висвітлено сутність і складові потенціалу інноваційного розвитку виробничого підприємства; охарактеризовано принципи та закономірності управління потенціалом інноваційного розвитку підприємства; висвітлено загальну характеристику ТОВ «Дюна-Вест»; досліджено методичні підходи до оцінювання економічної ефективності інноваційних процесів з метою виявлення можливостей інноваційного розвитку виробничого підприємства; здійснено оцінювання потенціалу інноваційного розвитку виробничого підприємства; сформовано концептуальні засади управління потенціалом інноваційного розвитку підприємства; обґрунтовано можливість розвитку інноваційного потенціалу підприємства на основі комерціалізації продуктових інновацій та сформовано механізм управління потенціалом інноваційного розвитку підприємства. Ключові слова: потенціал, розвиток, інновації, механізм, прибуток, рентабельність, управління, виробництво.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!