Academic literature on the topic 'Фінансові потоки банку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фінансові потоки банку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фінансові потоки банку"

1

Galaziuk N. та Zelinska O. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ БАНКІВ ТА ЇХ ВПЛИВ НА СВІТОВУ ЕКОНОМІКУ В УМОВАХ ФІНАНСОВОЇ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ". Economic forum 1, № 4 (2021): 42–48. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-4-6.

Full text
Abstract:
Фінансова глобалізація – це розвиток світових фінансових ринків, зростання транскордонних потоків капіталу та активність міжнародних фінансових організацій. Водночас, мова про фінансову глобалізацію означає вільний рух капіталу між країнами.
 Ключовою особливістю міжнародного банкінгу є посилення транснаціоналізації в умовах фінансової глобалізації. В результаті цього процесу на сучасному етапі розвитку світової економіки немає чистого національного банківського капіталу в жодній державі світу.
 Транснаціональні банки є одним з основних суб'єктів світової економіки. Вони займають лідируючі позиції на міжнародному фінансовому ринку та є учасниками процесу глобалізації у фінансовій сфері. Таким чином, міжнародна фінансова система стала для транснаціональних банків так званою ареною діяльності «фінансових гігантів» як транснаціональних банків.
 Сукупний капітал багатонаціональних банків легко переноситься з одного штату в інший з найбільш суперечливими наслідками. З одного боку, консолідований капітал стає рушійною силою для розвитку НТП (науково-технічного прогресу) на світовій арені, а з іншого – для серйозних глобальних криз, що перетворюються на спекулятивний капітал. Значення транснаціональних банків як в економічному середовищі окремої держави, так і у світовій економіці в цілому стрімко зростає.
 Одна з важливих ролей, які відіграють транснаціональні банки, – це роль посередника між власниками фінансових коштів та інвесторами, які для здійснення міжнародної підприємницької діяльності позичають капітал у ТНБ.
 Зазвичай прихід транснаціональних банків на зовнішній ринок стає певним стимулюючим фактором для перебудови банківської системи країни перебування. Це проявляється у збільшенні концентрації банківського капіталу або створенні сильного конкурентного середовища серед місцевих банківських установ. Більше того, дуже часто приймаючі країни роблять велику помилку, впроваджуючи занадто ліберальну політику щодо ризику, щоб максимізувати дохід, і в цьому випадку транснаціональні банки можуть спричинити кризу в країні, і таким чином стати характерними причинами фінансових коливань, які в кінцевому підсумку можуть призвести до нерівності світових банківських систем
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Sova, Olena, та Olha Zavadska. "МІСЦЕ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ В СИСТЕМІ БАНКІВСЬКОГО НАГЛЯДУ". Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 1, № 5 (2020): 56–67. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0105.

Full text
Abstract:
У статті підкреслено актуальність боротьби з тероризмом та легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, як на національному, так і на міжнародному рівнях. Наголошено на необхідності реалізації комплексної системи правових, економічних та інших заходів щодо виявлення та ліквідації каналів кримінальних фінансових потоків.
 Перелічено нові процедури та норми, введені в дію Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Розглянуто прогрес Державної служби фінансового моніторингу України у зборі та обробці даних про фінансові операції, які підпадають під нагляд. Звіт Служби був високо оцінений Комітетом експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму MONEYVAL. Проаналізовано динаміку кількості повідомлень про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, і констатовано, що число отриманих Держфінмоніторингом заяв у 2019 році зросло у 2,6 рази у порівнянні з даними 2015 року. Натомість кількість сформованих досьє зросла протягом 2015-2019 років на 46,6%.
 Унаочнено перелік суб’єктів фінансового моніторингу в Україні з прикладами їхньої підпорядкованості. Систематизовано порогові суми фінансових операцій та ознаки, які дають підстави для застосування моніторингу та контролю в системі боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.
 Банківську систему визначено як основний сегмент, через який відбувається відмивання незаконно отриманих коштів. Охарактеризовано теоретичні засади ризик-орієнтованого підходу при здійсненні фінансового моніторингу трансакцій. Адже, враховуючи інтенсивний розвиток глобалізаційних та інноваційних процесів у банківській системі, можна стверджувати, що жоден банк не може існувати без ефективного ризик-менеджменту.
 Визначено вимоги до платіжних систем, пов’язані з процесом ідентифікації та верифікації клієнтів, що є етапом проведення належної перевірки учасників фінансових операцій.
 Наведено переваги формування та застосування у банківському секторі України раціональної та функціональної системи фінансового моніторингу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Pidvysotskyi, Yan. "ПРОБЛЕМИ ОЦІНКИ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ СТРУКТУРОВАНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ". Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 1, № 3 (2019): 62–69. http://dx.doi.org/10.32750/2019-0105.

Full text
Abstract:
Підходи до оцінки ризиків структурованих фінансових інструментів, а саме цінних паперів, забезпечених активами, у сучасній фінансовій інженерії є недостатньо систематизованими. Причинами цього можуть стати розмаїття ризиків, які банк бажає уникнути, передавши в управління іншим сторонам; неналежна увага до селекції позичальників; відсутність консолідації з питань формування єдиної методики оцінки типових ризиків.
 Автор подає для аналізу три головні види ризиків, з якими стикається банк у процесі здійснення сек’юритизації: ризик дострокового повернення кредиту, ризик зміни процентної ставки та ризик дефолту контрагента. У основі оцінок лежать фактори часу та події, які за певних умов можуть критично впливати на грошові потоки фінансових установ.
 Ризики дострокового повернення пов’язані з розрахунком усереднених значень часу до настання виплат за кредитами, однак уніфікована методика оцінки у банківській практиці наразі відсутня. Оцінка ступеню ризику супроводжується обрахунком процентного приросту до базової ціни з незмінною доходністю. Приріст відображає ризик зміни процентної ставки протягом певного часу.
 Особливу увагу у статті автор приділив аналізу методів оцінки дефолту контрагента структурованого інструменту. Встановлено, що методика Е. Альтмана за різних умов економічного середовища може давати суперечливі результати. Тому в останні роки оптимальними моделями оцінки ризику дефолту можна вважати моделі нечітко-нейронних мереж. Взята за основу методика О.А. Недосєкіна показує ступінь ризику банкрутства позичальника, спираючись на методи експертних оцінок. З одного боку, модель нечітко-нейронних мереж може давати наближені до істини результати, з іншого – на точність результату може впливати асиметрія інформації, на основі якої будує оцінку певний експерт. В такому ключі ця модель потребує подальших вдосконалень, які пропонують сучасні японські вчені на основі критерію Мамдані. 
 Таким чином, проблематика оцінки кредитних ризиків структурованих інструментів залишається актуальною у сучасних наукових колах та потребує вироблення спільних ідей уніфікації методик, які пропонуються сучасною наукою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Васюренко, О. та. "Управління ліквідністю банку з погляду зміни швидкості його фінансових потоків". Банківська справа, № 1 (2003): 60–63.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Васюренко, О. та. "Управління ліквідністю банку з погляду зміни швидкості його фінансових потоків". Банківська справа, № 1 (2003): 60–63.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Латковський, П. "МІЖНАРОДНІ ВАЛЮТНІ ВІДНОСИНИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ВАЛЮТНУ ПОЛІТИКУ КРАЇНИ". Юридичний вісник, № 6 (16 лютого 2022): 160–67. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2279.

Full text
Abstract:
Установлено, що за останні десятиліття структура міжнародних валютних відносин кардинально змінилася та набула все більшого значення. Як національна валютна політика, так і характер міжнародної валютної системи нині вимагають сучасного наукового роз’яснення. У сьогоденних умовах пандемії функціонування валютної системи на національному рівні, вибір поточного режиму обмінного курсу та його бажаного рівня означає по суті вибір компромісів відповідно до обмежень розподілу фондів коштів. Тиск груп інтересів і політичних сил на внутрішню економічну діяльність країни, структура політичних інституцій і виборчі стимули Верховної Ради України впливають на рішення щодо режиму валютного курсу й рівня валют у країні. Зазначено, що на міжнародному рівні характер міжнародних валютних відносин залежить від стратегічної взаємодії між урядами, зумовленої їхніми внутрішніми національними проблемами й обмеженим міжнародним впливом. Глобальний або регіональний валютний режим із фіксованим курсом, зокрема, вимагає принаймні координації та досить часто чіткої співпраці між національними урядами. Найгостріше постають питання про необхідність перегляду базових положень регулювання міжнародних валютних і фінансових відносин. Зроблено висновок, що нині найгостріше питання про необхідність перегляду базових положень регулювання міжнародних валютних і фінансових відносин поставила низка валютних криз. Такі явища наочно продемонстрували, що глобальний валютний механізм випередив у своєму розвитку органи, що займаються регулюванням світової валютної системи, і концепції, якими вони керуються. Зазначено, що в Україні умови для модернізації валютних відносин ще недостатньо сформовані, а це вимагає вдосконалення правових норм, надання права Національному банку України бути основним органом валютного регулювання та валютного контролю. Тож у період удосконалення валютних відносин і взагалі валютного ринку необхідною умовою стає правильне позиціонування держави та її органів із метою припливу іноземних інвестицій і створення ефективної діючої системи валютного регулювання фінансових потоків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Федорущенко, Богдан. "СУТНІСТЬ I ДЕКОМПОЗИЦІЯ ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ БАНКІВСЬКОГО СЕКТОРУ". Вісник Університету банківської справи, № 3(39) (29 грудня 2020). http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x3(39)2020225134.

Full text
Abstract:
Наголошено на значущості забезпечення фінансової безпеки банківського сектору національної економіки. З’ясовано ступінь висвітлення зазначеної проблематики в економічній літературі. Наведено аргументацію значущості дотримання фінансової безпеки банківського сектору національної економіки та уточнено перелік чинників і передумов досліджень у цій сфері. Акцентовано на необхідності підвищення якості досліджень з визначення: сутності фінансової безпеки банківського сектору та її різновидів; викликів, внутрішніх і зовнішніх, одиничних та інтегрованих / агрегованих загроз фінансовій безпеці банківського сектору і ризиків у цій сфері, ідентифікації джерел виникнення таких загроз, сили їхнього впливу / завдання шкоди / збитків і способів їх виявлення, а також належних методів локалізації та нейтралізації такого впливу; її взаємозв’язку й взаємозумовленості з фінансовою безпекою комерційних банків, центрального банку, клієнтів / контрагентів комерційних банків, домогосподарств, регіону, держави, безпекою платіжних систем і фінансової системи держави загалом. Наведено авторське визначення фінансової безпеки банківського сектору і класифікацію її різновидів. Доведено, що з огляду на функціональне призначення банківського сектору правомірно говорити про такі складові фінансової безпеки банківського сектору, як: безпеки депозитної, кредитної, інвестиційної, платіжно-розрахункової, валютообмінної, страхової, брокерської, трастової діяльності, безпеки управління фінансовими потоками і форм банківського обслуговування, структурованих банківських продуктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фінансові потоки банку"

1

Пірковець, М. М. "Методичні засади організації бюджетування банку". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60919.

Full text
Abstract:
Для банківських установ України характерним є збільшення масштабів діяльності, що вимагає застосування новітніх підходів до управління банком, серед яких провідне місце належить контролінгу і бюджетуванню як його складовій. Бюджетування у період сьогодення перейшло до розряду об’єктивно необхідних процедур управління бізнесом, а тому потребує зважених підходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Глазун, В. С. "Модель оптимізації процесу реінвестування банку в стохастичному оточенні". Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49692.

Full text
Abstract:
Предметом роботи є оптимізація процесу реінвестування банку в стохастичному оточенні. Об’єктом роботи виступають фінансові потоки банку, що використовуються у ході здійснення інвестиційної діяльності; Метою даної роботи є розробка моделі оптимізації процесу реінвестування для банку. За результатами дослідження реалізована модель оптимізації процесу реінвестування банку в стохастичному оточенні є адекватною та нормального реагує на зміну параметрів інвестиційного проекту. Одержані результати в ході дослідження можуть бути використанні банківською установою для мінімізації власних ризиків при здійсненні інвестиційної діяльності та максимізувати прибутки за рахунок проведення ре інвестиційної діяльності.<br>The subject of the work is to optimize the reinvestment process of the bank in the stochastic environment. The object of the work are the bank's cash flows used in investing activities during implementation. The aim of this work is to develop models for optimization reinvestment process of the bank. The study implemented model optimization reinvestment process of the bank in stochastic environment is adequate and proper responds to changes in the parameters of the project. The results obtained in the study can be used by banking institution to minimize their risks when making investment and maximize profits at the expense of reinvestment activities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Головко, О. Г. "Фінансова стабільність розвитку банку". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51385.

Full text
Abstract:
Диссертация посвящена теоретическому обобщению сущности финансовой стабильности развития банков и разработке методических подходов и практических рекомендаций, направленных на усовершенствование анализа деятельности банков и определения оценки их функционирования. На основе анализа существующих подходов к определению понятия финансовой стабильности банка предложено авторское его уточнение. Проведенный анализ сущности и содержания финансовой стабильности развития банков позволил обобщить разновидности такой стабильности. Рассмотрены и обобщены индикаторы финансовой стабильности банков. Проведенный анализ позволил определить расхождения в существующих определениях индикаторов относительно исследований отечественных и зарубежных ученых, сформулировать отдельные задачи дальнейшего исследования, ключевой среди которых является определение важности рассмотрения полноты и качества системы индикаторов финансовой стабильности банка. Проведено обобщение методических основ анализа финансовой стабильности банков. Это способствовало не только установлению наличия разных подходов относительно проведения такого анализа, но и позволило определить преимущества и недостатки по каждому отдельному подходу, установить наличие взаимосвязи между отдельными разновидностями анализа финансовой стабильности банка. Раскрыты основные тенденции развития отечественных банков. Представлена обобщенная оценка финансовой стабильности развития отечественых банков по итогам 2004–2009 годов, которая определена как стабильное осуществление основных функций и стабильное позитивное развитие (за исключением 2009 года). Обобщена согласованность движения входных и выходных финансовых потоков банков. Данный анализ показал недостаточную сбалансированность движения входящих и исходящих финансовых потоков большинства из банков, где определяющим фактором является структура привлеченных ресурсов. Показано, что сбалансированность движения входящих и исходящих финансовых потоков отдельных банков отвечает разной финансовой стабильности их развития и является зависимой от воздействия совокупности разнообразных факторов влияния. Установлено действие факторов влияния на стабильность развития отечественных банков. С целью определения оценки финансовой стабильности развития банка обобщен методический подход, который базируется на методах непараметрической статистики и оценки эвклидового расстояния в многомерном пространстве. Сущность такого подхода заключается в обобщении оценки развития банка по критерию Вилкоксона. Отличием предложенного подхода являются объединения графических и аналитических подходов к определению финансовой стабильности развития банка. С целью раскрытия прикладных аспектов внедрения предложенного подхда относительно определения оценки финансовой стабильности развития банка раскрыты методические рекомендации относительно обобщения финансовой стабильности развития группы банков. Сущность таких рекомендаций заключается в обобщении модифицированного представления размаха вариации исследуемых показателей банковской деятельности, векторного представления оценки финансовой стабильности развития банков и ее интегрального определения. Целесообразность беспрерывного отслеживания развития банков определила необходимость обобщения подхода к раскрытию кризисных признаков их функционирования. Сущность предложенного подхода состоит в определении скользящих оценок финансовой стабильности развития банков на основе учета фактора времени, с точки зрения которого раскрывается динамика того или иного исследуемого показателя банковской деятельности. Разработанные подходы и рекомендации, направленные на усовершенствование инструментария анализа стабильного развития банков, могут быть использованы в практической деятельности с учетом специфики их функционирования.<br>The dissertation is devoted to the theoretical specification of the essence of financial stability of banks’ development and elaboration of methodical approaches and practical recommendations aimed at improving the analysis of the activity of banks and the assessment of their functioning. The dissertation determines the essence of financial stability of banks’ development. It specifies the indicators of the financial stability of banks. It studies the methodical foundations for the analysis of the financial stability of banks. It demonstrates the main tendencies in the development of domestic banks. It carries out an analysis of the movement of incoming and outcoming financial flows of banks. It studies the factors, which influence the stability of development of domestic banks. The dissertation offers the methodical approach to the assessment of financial stability. It offers recommendations regarding the specification of financial stability in the development of banking groups. It develops a scientific and methodical approach to the definition of crisis features in the development of banks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Діденко, І. В. "Організація управління фінансовими потоками банку на основі логістичного підходу". Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49535.

Full text
Abstract:
Under conditions of constant competition between commercial banks they must to use such mechanisms that would allow to optimize the management of financial flows with the minimum cost of resources. The basis for the solution of this problem may be the financial logistics. With its help, you can create a framework for the organization of activities of the management of financial streams. Purpose of the diploma work - to solve tasks of financial logistics of the bank based on payment calendar.<br>В умовах постійної конкурентної боротьби між комерційними банками необхідно використовувати такі механізми, які б дозволяли оптимізувати управління фінансовими потоками з мінімальним витратами ресурсів. Основою для вирішення даної проблеми може слугувати фінансова логістика. Саме з її допомогою можна сформувати каркас для організації всієї діяльності з управління фінансовими потоками банку. Мета роботи – розв’язання задач фінансової логістики банку на основі платіжного календаря.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Корнієнко, Т. В. "Комплексне управління активами і пасивами комерційного банку в умовах ринкової трансформації економіки". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51391.

Full text
Abstract:
У дисертації розроблені теоретико-методичні засади вдосконалення діяльності комерційного банку на основі комплексного підходу до управління активами і пасивами в умовах ринковоï трансформаціï економіки. На основі розгляду структури балансу, показників прибутковості і ризику, які є результатом взаємодії та взаємообумовленості активів і пасивів банку, розкритий зміст основних етапів управлінського процесу: аналізу, планування, регулювання. У роботі пропонується впровадження окремих інструментів, що дозволяють реалізувати комплексне управління активами і пасивами. Найбільш суттєвими з них є: фінансова модель для планування діяльності банку; модифікований звіт про структуру активів і пасивів за строками для вимірювання та управління ліквідністю, процентним, валютним ризиками; прийоми планування процентних доходів і процентних витрат на основі методу грошових потоків. The dissertation is devoted to the theoretical and methodical foundations of commercial bank activity development on the ground of integrated assets and liabilities management in transitive economy. Consideration of a balancesheet structure, profitability and risk indicators, which are results of assets and liabilities interaction and relation, allowed to clеаr the content of the main management process stages: analysis, planning and regulation. Integrated assets and liabilities management realises with using instruments which are suggested in dissertation. The most important of them are: financial model for banks activity planning; modified report about assets and liabilities temporary structure for measuring and controlling liquidity risk, risk of interest rates, foreign exchange risk; ways of interest incomes and expenses planning using cash flow method.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Меренкова, Ольга Віталіївна, Ольга Витальевна Меренкова та Olga Vitaliivna Merenkova. "Розвиток інвестування банками інноваційних технологій обслуговування клієнтів". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51610.

Full text
Abstract:
Such moments were developed in the work as the probabilistic approach and approach on the basis of fuzzy logic methods for discrete and interval estimation of financial result from investment projects realization concerning the introduction of innovative technologies of serving clients; such projects risk level interval-integrative estimation realization mechanism on the basis of baeyes’s analysis; the procedure of accounting the client-oriented innovations by a bank at determination of its rating position on the investment market. It was grounded, that in case of bank venture fi-nancing principally new innovative products there was a specific concerning probabil-ity distributing of the investment decision support and the mechanism of its accounting in the estimation of such projects financial result. It was determined functional de-pendence the investment project financial result from introduction of serving bank clients innovative technologies from the risk level and speed of change profitable-ness, and limited terms of such investing expedience. Additional financial streams which appear in a bank as a result of introduction new client-oriented banking tech-nologies, it was offered to determine as difference between bank input financial stream after introduction of these technologies and bank initial financial stream be-fore introduction of these technologies, the mechanism of calculation each of them.<br>У роботі розроблено імовірнісний підхід і підхід на основі методів нечіткої логіки відповідно для дискретної та інтервальної оцінки фінансового результату від реалізації інвестиційних проектів з впровадження інноваційних технологій обслуговування клієнтів; механізм здійснення інтервально-інтегральної оцінки рівня ризику таких проектів на основі байєсівського аналізу; процедуру врахування здійснюваних банком клієнтоорієнтованих інновацій при визначенні його рейтингової позиції на інвестиційному ринку. Обґрунтовано, що при венчурному фінансуванні банком піонерних, принципово нових інноваційних продуктів виникає специфіка щодо розподілу імовірності прийняття інвестиційного рішення та запропоновано механізм її врахування при оцінці ефективності таких проектів. Визначено функціональну залежність фінансового результату інвестиційного проекту з впровадження інноваційних технологій обслуговування клієнтів банку від рівня ризику і швидкості зміни дохідності та граничні умови доцільності такого інвестування. Додаткові фінансові потоки, що утворюються в банку внаслідок впровадження нових технологій клієнтоорієнтованого банкінгу, запропоновано визначати як різницю вхідного фінансового потоку банку після впровадження цих технологій і вихідного фінансового потоку банку до впровадження цих технологій, запропоновано механізм розрахунку кожного з них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ковальчук, Ігор Якович, та Igor Kovalchuk. "Моделювання удосконалення фінансового забезпечення інноваційного розвитку регіонального банківського сектору економіки» (на прикладі Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк»)". Master's thesis, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33424.

Full text
Abstract:
Дослідження на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр напряму підготовки 051 «Економіка»- Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.- Тернопіль.2020. Випускну роботу виконано на 70 аркушах, містить 27 рисунків, 16 таблиць, додатки на 6 сторінках. Об’єкт дослідження –фінансово-економічна діяльність АТ КБ Приватбанку Предмет дослідження - удосконалення фінансового забезпечення інноваційного розвитку регіонального банківського сектору та досліджено можливість застосування економіко-математичних методів. Методи дослідження – систематизація наукових досліджень щодо фінансового забезпечення інноваційного розвитку банківського сектору; методи фінансового аналізу щодо оцінки діяльності банку; та економіко-математичні методи на основі кореляційно-регресійного аналізу щодо чинників, які впливають на інноваційні процеси в банківському секторі та на макроекономічні показники національної економіки. Методика ланцюгів Маркова щодо прогнозування фінансового стану показників банку на найближчу перспективу.<br>Doslidzhennya na zdobuttya osvitnʹo-kvalifikatsiynoho rivnya mahistr napryamu pidhotovky 051 «Ekonomika»- Ternopilʹsʹkyy natsionalʹnyy tekhnichnyy universytet imeni Ivana Pulyuya.- Ternopilʹ.2020. Vypusknu robotu vykonano na 70 arkushakh, mistytʹ 27 rysunkiv, 16 tablytsʹ, dodatky na 6 storinkakh. Obʺyekt doslidzhennya –finansovo-ekonomichna diyalʹnistʹ AT KB Pryvatbanku Predmet doslidzhennya - udoskonalennya finansovoho zabezpechennya innovatsiynoho rozvytku rehionalʹnoho bankivsʹkoho sektoru ta doslidzheno mozhlyvistʹ zastosuvannya ekonomiko-matematychnykh metodiv. Metody doslidzhennya – systematyzatsiya naukovykh doslidzhenʹ shchodo finansovoho zabezpechennya innovatsiynoho rozvytku bankivsʹkoho sektoru; metody finansovoho analizu shchodo otsinky diyalʹnosti banku; ta ekonomiko-matematychni metody na osnovi korelyatsiyno-rehresiynoho analizu shchodo chynnykiv, yaki vplyvayutʹ na innovatsiyni protsesy v bankivsʹkomu sektori ta na makroekonomichni pokaznyky natsionalʹnoyi ekonomiky. Metodyka lantsyuhiv Markova shchodo prohnozuvannya finansovoho stanu pokaznykiv banku na nayblyzhchu perspektyvu.<br>Вступ ……9 1.Теоретико-методичний розділ 13 1.1 Теоретичні аспекти фінансового забезпечення інноваційного розвитку регіонального банківського сектору економіки… 13 1.2.Теоретичні та практичні аспекти дослідження банківської системи національної економіки…… .18 2.Аналітично-дослідницький розділ 22 2.1 Фінансово-економічний аналіз діяльності АТ КБ Приватбанку… 22 2.2 Моделювання фінансово-економічної діяльності АТ КБ «Приватбанку» інструментарієм економіко-математичного моделювання… …31 3.Проектно-рекомендаційний розділ 44 3.1. Моделювання удосконалення фінансового забезпечення інноваційного розвитку регіонального банківського сектору економіки… …44 3.2. Концепція вдосконалення фінансового забезпечення інноваційного розвитку регіонального банківського сектору економіки України… .48 4. Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях 59 4.1 Здійснення моделювання уразливості банківської системи та їх елементів до впливу вторинних уражаючих факторів( пожежі, радіоактивне хімічне забруднення, затоплення) надзвичайних ситуацій техногенного характеру….59 Висновки … ..65 Список використаної літератури… ..69 Додатки .72
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography