Academic literature on the topic 'Фінансування підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фінансування підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фінансування підприємства"

1

Ніколаєва А.М. та Демчук В.В. "ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ ПРИВАТНИХ ФІРМ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА". Економічний форум 1, № 3 (2020): 70–78. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-11.

Full text
Abstract:
В статті досліджено економічну сутність дефініції «фінансове забезпечення підприємства». Обґрунтовано, що фінансове забезпечення підприємства розглядається науковцями переважно в контексті складових (методів, функцій) фінансового (фінансово-кредитного) механізму, і пов’язане з мобілізацією та використанням підприємством фінансових ресурсів, які формуються у вигляді грошових фондів чи в не фондовій формі. Авторами узагальнено власне бачення сутності даної дефініції, як діяльності суб’єкта господарювання, пов’язаної з мобілізацією фінансових ресурсів із внутрішніх і зовнішніх джерел, їх розподілом та ефективним використанням на забезпечення безперебійної поточної роботи підприємства та фінансування його розвитку. Виділено фактори впливу на фінансове забезпечення діяльності та розвитку малих підприємств, з урахуванням специфіки їх діяльності, які згруповано у шість груп: масштаби діяльності; виробничий процес; активи, менеджмент; персонал; стійкість.
 Основними формами фінансового забезпечення суб’єктів бізнесу в сучасних умовах господарювання виокремлено самофінансування, банківське кредитування, лізингове фінансування, інвестування, бюджетне фінансування, фінансування з різноманітних грошових фондів.
 Встановлено, що основними джерелами фінансування діяльності малих приватних транспортних фірм є власні кошти, зокрема нерозподілений прибуток та поточні зобов’язання і забезпечення. Позиковий капітал таких фірм переважно носить короткостроковий характер і складається з кредиторської заборгованості та інших поточних зобов’язань, які можна віднести до стійких пасивів.
 Проаналізовано сучасні умови фінансового забезпечення розвитку малих приватних транспортних підприємств в Україні. Визначено критерії для прийняття фінансових рішень, а також переваги і недоліки застосування різних форм фінансування оновлення основного капіталу приватних транспортних фірм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Major, O. V., та N. A. Sveleba. "Деякі особливості формування фінансово-кредитних інструментів інноваційного розвитку підприємств сфери послуг". Scientific Bulletin of UNFU 28, № 4 (2018): 92–96. http://dx.doi.org/10.15421/40280417.

Full text
Abstract:
Розглянуто проблеми формування в сучасних умовах інструментів інноваційного розвитку підприємств сфери послуг. Досліджено підприємства сфери послуг (торгівля, готелі, підприємства харчування, туристичні фірми). Визначено основні джерела фінансування інноваційного розвитку підприємств сфери послуг. Встановлено, що фінансове забезпечення інноваційного розвитку малих підприємницьких структур здійснюють переважно за рахунок власних джерел. Визначено роль і значення фінансово-кредитних інструментів для інноваційного розвитку сфери послуг. Визначено роль і місце банківського кредитування у фінансуванні інноваційного розвитку підприємств сфери послуг. З'ясовано місце та значення використання лізингу як інструменту забезпечення інноваційного розвитку малих підприємницьких структур. Розглянуто роль франчайзингу та факторингу в забезпеченні інноваційного розвитку підприємницьких структур. Запропоновано створення ефективної франчайзингової мережі як засобу фінансування інноваційної діяльності малих підприємницьких структур. Рекомендовано українським підприємницьким структурам у системі фінансового забезпеченням бізнесової діяльності використовувати форфейтинг. Визначено, що перспективним для фінансування інноваційного розвитку підприємств сфери послуг є залучення кредитних спілок та страхових компаній. Запропоновано реформувати структуру банківського сектора з метою створення банків другого рівня, які б здійснювали кредитування на пільгових умовах. Запропоновані рекомендації є базовими у формуванні фінансово-кредитного механізму інноваційного розвитку підприємств сфери послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Petrenko, O., та T. Chernogor. "УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ПІДРЯДНИКАМИ НА АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ". Аграрний вісник Причорномор'я, № 95 (24 лютого 2020): 147–55. http://dx.doi.org/10.37000/abbsl.2019.95.23.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто актуальність проблеми розрахункових операцій з постачальниками та підрядниками на підприємстві. Проаналізовані джерела фінансування розрахункових операцій та розглянуто склад та динаміку кредиторської заборгованості на дослідному підприємстві. Проведено факторний аналіз оборотності кредиторської заборгованості та виявлені джерела її зменшення, а саме: покращення фінансового стану підприємства та проведення політики щодо зменшення кредиторської заборгованості. Проаналізовано співвідношення дебіторської та кредиторської заборгованості та висвітлено наслідки значної розбіжності між цими величинами для підприємства. Проведено розрахунок можливості втрати платоспроможності та пропоновані основні напрямки удосконалення розрахункових операцій з постачальниками та підрядниками на аграрних підприємствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Моісеєнков, Андрій Владиславович, Василь Миколайович Рижих, Валентин Іванович Гордієнко та Володимир Петрович Маслов. "Перспективи розвитку в Україні технологій подвійного призначення". Озброєння та військова техніка 32, № 4 (2021): 12–19. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2021.4(32).12-19.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто закономірності розвитку науково-технічного прогресу, а також перспективи розвитку технологій подвійного використання в Україні. Найбільш підготованими за кадровим складом, досвідом робіт та виробничим оснащенням є підприємства оборонної промисловості та космічної галузі, що створюють “проривнії” технології подвійного призначення та забезпечують науково-технічний прогрес. Цей потенціал дає найбільш вагомі та ефективні рішення при наявності достатнього фінансування, яке для розвинутих країн складає 2 % ВВП. В критичних для суспільства ситуаціях, таких як короновірусна пандемія, ці підприємства найшвидше дають відповідь – виклик у вигляді освоєння та випуску нової продукції. На прикладах передових підприємств оборонного комплексу України та Інститутів Національної академії наук України показана можливість створення подвійних технологій та випуску продукції цивільного призначення. В умовах обмеженого фінансування нових НДДКР доцільно проводити дослідження та пошукові розробки для створення нових приладів широкого вжитку, в першу чергу, медичного призначення, в яких є висока потреба суспільства, незважаючи на високу вартість. Такий підхід надасть підприємствам та Інститутам, крім державного фінансування, ще і підтримку інвесторів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дзямулич М. І. та Шматковська Т. О. "УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ". Економічний форум 1, № 3 (2020): 138–42. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-21.

Full text
Abstract:
Управління розвитком персоналу в умовах посилення інтенсивності технологічного розвитку та подальше поширення глобалізації набуває особливої актуальності для підприємств, оскільки збільшення технологічної складності виробництва потребує залучення більш кваліфікованого персоналу для забезпечення ефективного функціонування виробничих процесів. При цьому зростають і витрати на персонал, адже більш кваліфікована праця потребує адекватного зростання рівня її оплати. Відтак оперативне реагування підприємств на вимоги сьогодення за мінімальних затрат потребують саме організації внтурішньофірмової системи розвитку персоналу, яка б, з одного боку, дозволила забезпечити підготовку працівників належного рівня професійного кваліфікації, а з іншого – дала б змогу підприємству більш оптимально використовувати наявні ресурси на підготовку працівників.
 В статті розглянуто сучасні особливості формування та функціонування системи розвитку персоналу підприємства в умовах впливу економічної глобалізації. Визначено, що проблема забезпечення підприємств працівниками належного рівня освіти та кваліфікації потребує регулярного оновлення їх навичок через побудову системи розвитку персоналу. При цьому найголовнішими елементами, які визначають ефективність функціонування даної системи є джерела її фінансування та конкретні аспекти розвитку персоналу – професійне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Визначено ефективність застосування інтегрованої системи розвитку персоналу, яка дозволяє не лише підвищувати якісні показники діяльності працівників, але забезпечує зростання рівня продуктивності праці на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Астахова, Н. І., С. М. Іорга та Е. М. Гамзаєв. "ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В ЕПОХУ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ: КРАУД-ТЕХНОЛОГІЇ". Підприємництво та інновації, № 12 (3 липня 2020): 89–94. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.15.

Full text
Abstract:
У статті поглиблені та розширені теоретичні аспекти джерел фінансування суб’єктів господарювання в сучасних умовах, такі як крауд-технології. Однією з важливих проблем ефективного функціонування суб’єктів господарювання незалежно від форм власності є фінансове забезпечення їх розвитку. Розглянуто джерела фінансування підприємств, подано характеристику власних та позикових джерел у забезпеченні ефективної діяльності підприємства. З огляду на складнощі банківського кредитування особливого значення набувають альтернативні джерела фінансування суб’єктів господарювання. Визначено, що одним з альтернативних джерел фінансування на фінансовому ринку є крауд-технології. Розкрито поняття краудфандингу, проведено аналіз сутності та значення краудфандингу як способу задоволення бізнесу фінансовими ресурсами. Визначено основні принципи його застосування. Встановлено, що для ідентифікації та ефективного управління джерелами фінансування суб’єктів господарювання важливо опанувати різницю між краудфайдингом, краудлендингом та краудінвестингом. Наведено перелік основних переваг та недоліків використання крауд-технологій щодо фінансування суб’єктів господарювання. Наведено статистику краудфайдингу у світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Bondarenko, Svіtlana, та Olena Makoveieva. "Адаптивне управління в самоорганізації промислового підприємства". Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, № 2 (2021): 238–55. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.2.21.

Full text
Abstract:
В статті здійснюється дослідження адаптивного управління в контексті забезпечення належного рівня самоорганізації промислового підприємства. На основі показників звітності розроблено методику оцінки показника розвитку підприємства, що дозволяє визначити показник, який є інтегральним коефіцієнтом самоорганізації. Пропонується модель для оцінки адаптивного потенціалу підприємства з використанням показника швидкості розвитку підприємства. При цьому, розрахована величина адаптивного потенціалу на основі показника самоорганізації, є динамічним показником, який може виступати як критерій оцінки ефективного управлінської системи підприємства. Пропонується механізм адаптивного управління підприємством, в основу якого покладено формування адаптаційно-інноваційного середовища. Якостями адаптивного характеру для промислового підприємства, виділяються: наявність системи управління змінами; організація інноваційної діяльності; мотивація і розвиток персоналу, управління знаннями; формування інноваційної культури; управління інноваційними ризиками; організація фінансування інноваційної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Корольова-Казанська, О. "Джерела фінансування інноваційних проектів підприємства". Економічний аналіз, Вип. 5 (2010): 280–83.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Метеленко, Н. Г. "ПРОБЛЕМИ ТА ОРІЄНТИРИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 1(60) (30 квітня 2021): 38–43. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/60-7.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямовано на розкриття проблем, з якими стикнулись вітчизняні підприємства будівельної галузі і підприємства суміжних галузей національної економіки України, що є замовниками або споживачами продукції будівництва. Обгрунтовано важливість ефективної роботи підприємств будівельної галузі для економіки в цілому. Наголошується на тому, що пошук механізмів підвищення ефективності функціонування підприємств будівельної галузі ускладнюється в умовах сьогодення процесами посилення політичної та фінансової кризи в Україні, що також гальмує розвиток інтеграційних процесів до європейського економічного простору. Окреслено вирішальну роль створення сприятливого інвестиційного підприємницького клімату, послідовний перехід від вітчизняних до європейських стандартів у будівництві, реформування законодавчої та нормативно-правової бази в галузі. За офіційними даними Державної служби статистики України проаналізовано динаміку обсягів виробленої будівельної продукції та обгрунтовано тенденції і наслідки змін в галузі. Доведено, що ефективність роботи підприємств будівельної галузі залежить від низки чинників, які є специфічними для підприємств цієї галузі, до основних з таких чинників віднесено: використання будівельної продукції можливе лише за місцем її виробництва та існує значна залежність галузі від природних факторів, що у випадку незапланованих подій негативно позначається на тривалості технологічного циклу та призводить до додаткових втрат ресурсів; особливості тимчасової взаємодії між підприємствами і організаціями різних галузей національної економіки під час створення будівельної продукції викликає необхідність техніко-економічних та техніко-технологічних внутрішньогалузевих та міжгалузевих зв’язків. Наголошується, що систематизовані характерні ознаки галузі є передумовами, на яких повинна ґрунтуватись антикризова стратегія розвитку підприємств, яка визначає пріоритетні напрями розвитку та механізм їхнього фінансування. Здійснено аналіз структури джерел фінансування капітальних інвестицій в Україні. Доведено складність умов функціонування будівельних підприємств, що підвищує відповідальність і самостійність у прийнятті управлінських рішень щодо забезпечення ефективності їх господарської діяльності в сучасних умовах інтеграції до ЄС. Окреслено орієнтири розвитку будівельних підприємств з урахуванням тенденцій, що склались у галузі та економіці України в цілому, що у подальшому дозволить сформувати антикризову стратегію розвитку галузі, спрямовану на інтеграцію вітчизняної економіки до європейського економічного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Любкіна, О. В., та Ю. В. Філіпович. "ОПТИМАЛЬНА СТРУКТУРА КАПІТАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОСЕКТОРУ УКРАЇНИ". Підприємництво та інновації, № 9 (30 грудня 2019): 152–56. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/9.25.

Full text
Abstract:
Метою статті є знаходження оптимальної структури капіталу підприємства для представників агробізнесу України на прикладі ПАТ «Миронівський хлібопродукт» із метою розбудови стратегії їх фінансування в даних умовах розвитку національних і світових ринків. Зокрема, було згадано про доробки науковців різних економічних шкіл, що працювали над вибраною авторами темою. Використовуючи дані фінансової звітності і публічні дані бірж по ПАТ «Миронівський хлібопродукт», знайдено зв’язок між структурою капіталу і ціною акції підприємства. Базуючись на отриманих результатах, рекомендується менеджменту здійснювати керування фінансовим левериджем компанії як доцільним методом поліпшення показників її діяльності, а іншим підприємствам АПК провести аналогічний аналіз використання фінансового левериджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Фінансування підприємства"

1

Кітченко, Олена Миколаївна, та Світлана Петрівна Сударкіна. "Питання фінансування енергозберігаючих інноваційних проектів". Thesis, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2008. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35247.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сімонова, В. Р. "Підходи до фінансування інвестиційної діяльності підприємства". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87154.

Full text
Abstract:
Основна частина магістерської роботи складається з трьох розділів. У першому розділі розглянуто економічний зміст інвестицій, їх види та функції, мета та завдання інвестиційного менеджменту. У другому розділі розглянуто критерії ефективності інвестиційного проекту та методи їх оцінки. Визначено особливості управління реальними та фінансовими інвестиціями підприємства У третьому розділі представлена методика оцінки ефективності фінансування інвестиційного проекту, проаналізовані основні інвестиційні показники та проведені розрахунки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Котенко, Наталія Вікторівна, Наталия Викторовна Котенко, Nataliia Viktorivna Kotenko та Л. В. Сабан. "Проблеми фінансування розвитку малого підприємства Сумщини". Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18916.

Full text
Abstract:
Існує багато проблем, які стримують розвиток малого підприємництва, тому очевидно, що тісна співпраця влади й бізнесу сприятиме формуванню оптимального середовища для роботи підприємців. Нами запропоновано варіант вирішення однієї з проблем, а саме фінансової, далі - справа за державою. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18916
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гамзаєв, Е. М. "Управління джерелами фінансування суб’єкта господарювання (підприємства)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12589.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються сутність та класифікація джерел фінансування діяльності суб'єктів підприємництва, структура джерел фінансування, принципи побудови системи управління джерелами фінансових ресурсів підприємства. Проаналізовано основні тенденції у розвитку ринку ресторанного господарства в Україні» , оцінена динаміка та структура джерел фінансування ресторанного комплексу «AV «Apsheron» Запропоновано рекомендації щодо оцінювання ефективності управління джерелами фінансування діяльності ресторанного комплексу «AV «Apsheron»» напрями оптимізації фінансового розвитку ресторанного комплексу «AV «Apsheron»» на основі вдосконалення системи управління джерелами фінансування діяльності.<br>The essence and classification of sources of financing of activity of subjects of business, structure of sources of financing, principles of construction of system of management of sources of financial resources of the enterprise are considered in work. The main tendencies in the development of the restaurant market in Ukraine are analyzed», the dynamics and structure of sources of financing of the restaurant complex AV «Apsheron» are estimated. Recommendations for evaluating the effectiveness of management of sources of financing the activities of the restaurant complex "AV" Apsheron"" directions for optimizing the financial development of the restaurant complex "AV" Apsheron" on the basis of improving the management system of sources of funding.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Абрютіна, Анастасія Вікторівна, Анастасия Викторовна Абрютина, Anastasiia Viktorivna Abriutina, Ірина Дмитрівна Скляр, Ирина Дмитриевна Скляр та Iryna Dmytrivna Skliar. "До питання фінансування інноваційно-інвестиційного розвитку підприємства". Thesis, Волинський інститут економіки та менеджменту, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4408.

Full text
Abstract:
В умовах посилення ринкових трансформацій, глобалізаційних й інтеграційних процесів в Україні першочерговим завданням державної стратегії економічно-соціального розвитку є формування та утримання конкурентної позиції на міжнародних ринках капіталу для забезпечення фінансової безпеки та стабільності країни. Рушійною силою даного процесу виступає інноваційно-інвестиційна діяльність, яка забезпечує своєчасну адаптацію національної економіки до змін ринкового середовища та досягнення конкурентних переваг. При цьому вихід країни на інноваційний етап розвитку неможливий без відповідної переорієнтації на рівні підприємства. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4408
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дехтяр, Надія Анатоліївна, Надежда Анатольевна Дехтярь та Nadiia Anatoliivna Dekhtiar. "Обгрунтування вибору стратегії фінансування оборотного капіталу підприємства". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63320.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Беспрозванних, Олег Олександрович, та Петро Григорович Перерва. "Особливості фінансування витрат на інновації". Thesis, Харківський національний університет будівництва та архітектури, 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48043.

Full text
Abstract:
Доведено, що підприємства, які здійснюють фінансування інноваційних витрат за рахунок власних коштів, недостатність яких внаслідок зниження ефективності бізнесу через макроекономічну нестабільність в країні, обумовлює падіння інноваційної активності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Велієв, Рустам Фаміл. "Формування оптимальних джерел фінансування основних фондів діяльності підприємства". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71186.

Full text
Abstract:
Объект исследования – деятельность предприятия ПАО «Бель Шостка Украина» по обеспечению воспроизводства основных производственных фондов. Цель работы – произвести сравнительный анализ и оценить экономическую эффективность применения альтернативных форм финансирования основных средств предприятия. Метод исследования – анализ теоретических аспектов управлением воспроизводством основных средств и рассмотрение различных форм обеспечения воспроизводства основных производственных фондов. Был проведен сравнительный анализ и оценка эффективности банковского и лизингового кредитования. Установлено, что оптимальным вариантом обновления основных производственных фондов является приобретение их в лизинг, причем целесообразно погашать основную сумму долга равными частями. Кроме этого в работе приводится характеристика деятельности исследуемого предприятия. Так же в работе определен оптимальный объем привлеченного капитала при условии приобретения техники на условиях лизинга и банковского кредита.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Угрімова, Ірина Володимирівна. "Особливості фінансування реструктуризації підприємства в умовах фінансової кризи". Thesis, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35115.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Жмінька, Лілія Анатоліївна. "Підходи до фінансування оборотних коштів". Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26200.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Фінансування підприємства"

1

Гаврилюк, Світлана. "FEATURES OF FINANCIAL SUPPORT OF TOURIST ENTREPRENEURSHIP IN UKRAINE." In SOCIETY DEVELOPMENT: SOCIAL, ECONOMIC AND PSYCHOLOGICAL ASPECTS. KROK Univerdity, 2019. http://dx.doi.org/10.31732/sd-22.

Full text
Abstract:
Реалізація стратегічної мети розвитку туризму в Україні, пов‘язаної із забезпеченням конкурентоспроможної на світовому ринку туристичної галузі на основі максимально повного задоволення попиту споживачів, можлива лише за умов стійкого розвитку туристичного бізнесу, що в свою чергу забезпечується його фінансовим потенціалом. Являючись об‘єктивною основою здійснення ефективної виробничо-продуктової діяльності, фінансові ресурси трансформуються в інші фактори розвитку туристичного підприємництва, представляючи собою одну із важливих системних складових.Для створення сприятливих умов реалізації програм підвищення ефективності та конкурентоспроможності туристичним підприємствам необхідно вміти ефективно використовувати фінансовий потенціал, прагнути до зростання прибутку, що можливо досягнути на основі глибоких знань законів і закономірностей ринкової економіки, особливостей фінансового забезпечення туристичної галузі. В наукових дослідженнях провідних зарубіжних та вітчизняних вчених відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми управління фінансовим забезпеченням туристичних підприємств. В публікаціях вітчизняних науковців відображені проблеми фінансування туристичної галузі, формування фінансового механізму, організації та планування фінансової діяльності туристичних підприємств в ринкових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, О. М., О. В. Попович, and Н. М. Задерака. "ОБЛІК І ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТ ІЗ ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ В СИСТЕМІ ЦИФРОВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЕРЖАВИ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-21.

Full text
Abstract:
Із червня 2021 р. Україна поступово переходить до цифровізації соціальної відповідальності держави шляхом уведення по всій території видачі електронних листків непрацездатності (е-лікарняні). Потреба в зазначеному переході є актуальною, адже це призведе до зменшення витрат держави щодо друку бланків суворої звітності (листок непрацездатності) і можливості проведення постійного контролю медичних закладів та підприємств із боку фонду соціального страхування. Щоб дана новація відбулася більш якісно, було прийнято рішення цей процес проводити поступово. Але з 1 жовтня 2021 р. українські медичні заклади обов’язково замість виписки паперового листка непрацездатності переходять на оформлення його електронного варіанта. Хоча до 1 лютого за деяких умов усе ж буде продовжено видачу паперових листків непрацездатності. На жаль, проблема проведення автоматизованого обліку електронних листків непрацездатності є актуальною в умовах сьогодення. Це пов’язано з тим, що електронні послуги Пенсійного фонду постійно потребують оновлення та поліпшення щодо оформлення е-лікарняного.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Фінансування підприємства"

1

Ємельянов, Олександр. "ФОРМАЛІЗАЦІЯ УМОВ ДОЦІЛЬНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПОЗИЧКОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ЇХ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". У WISSENSCHAFTLICHE ERGEBNISSE UND ERRUNGENSCHAFTEN: 2020. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/25.12.2020.v1.26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ємельянов, Олександр. "МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ОЦІНЮВАННЯ ПЕРЕШКОД НА ШЛЯХУ ПОЗИЧКОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЄКТІВ ПІДПРИЄМСТВ". У SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-15.10.2021.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельянов, Олександр. "ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ДОЦІЛЬНОСТІ ФІНАНСУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА РАХУНОК БАНКІВСЬКОГО КРЕДИТУВАННЯ". У RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.11.2021.v1.11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography