Academic literature on the topic 'Інноваційна компетенція'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інноваційна компетенція.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інноваційна компетенція"

1

Н. В., ЛОХМАН, КОРЕНІЦИНА T. В. та ГРИЩУК О. А. "КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 91, № 2 (2022): 47–55. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2021.91-2-05.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто інтерференцію понять «інноваційна компетенція», «інноваційна компетентність», «інноваційний потенціал», як умови компетентнісного підходу до управління інноваційним потенціалом туристичних підприємств. На основі карти оцінки інноваційних компетенцій проведено інвентаризацію інноваційних компетентностей туристичних підприємств (експлерентів, віолентів, патієнтів, комутантів), що дозволило запропонувати шляхи розвитку інноваційних компетенцій підприємства, які сприятимуть формуванню інноваційної компетентності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

О., О. Осова. "КРИТЕРІАЛЬНА БАЗА ВИЗНАЧЕННЯ СФОРМОВАНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ". Педагогіка та психологія, № 57 (15 серпня 2017): 147–56. https://doi.org/10.5281/zenodo.843309.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано підходи до визначення сутності інноваційної компетенції фахівців. Проведений аналіз науково-педагогічних джерел дозволив з’ясувати специфіку її змістовного характеру та надати своє бачення питання. Враховуючи те, що інноваційну компетенцію педагога представлено як інтегральну характеристику, яка включає здатності з розробки, освоєння та втілення інновацій в практику професійно- педагогічної діяльності педагогів, що ґрунтуються на відповідних знаннях та уміннях фахівця, через сформованість необхідних особистісних якостей та досвіду, конкретизовано критеріальні основи її сформованості у майбутніх педагогів. Базою для проведення цієї роботи стало урахування структурних особливостей інноваційної компетенції через конкретизацію спрямованості фахівців на інноваційну діяльність, інноваційну культуру та інноваційну активність. Інтегруючи результати педагогічних досліджень щодо специфіки рівневого підходу до визначення рівнів інноваційної компетенції студентів, та враховуючи досвід власної роботи у вищому педагогічному навчальному закладі, виділено три рівні сформованості інноваційної компетенції майбутніх педагогів: високий, середній та низький.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Єршова, Олена О., Ірина М. Гончаренко та Людмила М. Ганущак-Єфіменко. "КЛАСТЕРООБʼЄДНАНІ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ІННОВАЦІЙНА ФОРМА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ". Journal of Strategic Economic Research, № 3 (13 вересня 2023): 16–26. http://dx.doi.org/10.30857/2786-5398.2023.3.2.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню кластерообʼєднаних підприємств (кластерів, інтегрованих бізнес-структур) у контексті інноваційної форми розвитку сучасного бізнесу та аналізу особливостей інноваційних кластерів як найбільш прогресивних їх різновидів. Зокрема, розкрито сутність та роль кластерообʼєднаних підприємств як інноваційного рушія та форми ведення сучасного бізнесу, впровадження якої примножує можливості продуктивності компаній кластеру або цілого бізнес-сектору та сприяє зростанню їх конкурентоспроможності як всередині країни, так і на міжнародних ринках. Наголошено на відсутності чіткого нормативно-правового врегулювання трактування категорії «кластеру». Визначені суттєві особливості кластерообʼєднаних підприємств. Показано важливість динаміки розвитку кластерів та їх вплив на продуктивність ланцюгів доданої вартості. Наведено розподіл кластерів за типом та структурою взаємозвʼязків (вертикальні та горизонтальні кластери). Обґрунтовано важливіть створення та розвитку інноваційних кластерообʼєднаних підприємств або інноваційних кластерів. Окреслено відмінності інноваційних кластерів від екосистем. Запропоновано цілі утворення інноваційних кластерів як сучасної форми розвитку бізнесу. Наведені типові особливості успішних інноваційних кластерів, серед яких ключовими вбачаються наявність та синергія таких чинників як чітка основна компетенція; доступ до фінансування; сильне керівництво, здатне керувати компаніями; висококваліфіковані кадри з генерування нових ідей; кваліфіковані працівники та попит на продукцію чи послуги кластерообʼєднаних підприємств. Обґрунтовано доцільність розробки відповідної стратегії розвитку інноваційних кластерів, запропоновані її ключові аспекти. Наголошено та обґрунтовано переваги залучення підприємств малого та середнього бізнесу до кластеризації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

БОНДАРЕНКО, Г. М., О. І. ЗОЛОТАРЬОВА та О. О. РОЩЕНКО. "ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧА В СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ". АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ПЕДАГОГІКА» 1, № 4 (2022): 38–43. http://dx.doi.org/10.52726/as.pedagogy/2021.4.1.6.

Full text
Abstract:
У статті розкрито актуальні проблеми інноваційного підходу та інноваційної діяльності вчителя в сучасному освітньому просторі та запропоновано теоретичний дискурс щодо цього аспекту. Розглянуто основні інноваційні види діяльності в сучасному освітньому просторі та визначено основні критерії їх впровадження в навчальний процес. Також на основі аналізу сучасної методичної літератури проаналізовано складники інноваційної педагогічної діяльності та простежено основні етапи їх впровадження в педагогічний процес. Розглянуто основні завдання інноваційної діяльності вчителя та розкрито сутність цих практичних, виховних та розвивальних завдань. Виокремлено дві найважливіші проблеми застосування педагогічних інновацій, які становлять основу інноваційного навчально-виховного процесу, та розкрито варіанти рішення цих проблем у статті. Таким чином, результатом інноваційних процесів є використання теоретичних і практичних інновацій, а також тих, що формуються на межі теорії та практики. Окреслено сутність інноваційної педагогічної діяльності та сформульовано уявлення про менеджмент як інноваційний процес, що передбачає аналіз та оцінку педагогічних інновацій. З’ясовано основні закони створення інноваційної діяльності та її успішного розвитку та застосування. У статті надано визначення категорії «інноваційний потенціал педагога». Крім того, тут викладено основні принципи створення умов для успішного розвитку інноваційних педагогічних підходів та їх застосування. З’ясовано роль учителя в процесі отримання знань, умінь і компетенцій. У статті окреслено характер педагогічної діяльності, яка спонукає вчителів до пошуку нових підходів, освітніх технологій, розвиває їхню мотиваційну сферу, шляхи і методи оволодіння знаннями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ляшенко, К. І. "СУТНІСТЬ ПОНЯТТЯ «ІННОВАЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ»". Засоби навчальної та науково-дослідної роботи, № 56 (2021): 82–97. http://dx.doi.org/10.34142/2312-1548.2021.56.09.

Full text
Abstract:
У статті на основі зіставного аналізу науково-педагогічних джерел, довідникової літератури, присвячених питанням становлення і розвитку компетентнісного підходу в освіті, розкрито основні підходи до визначення сутності понять «компетентність» як родового щодо досліджуваного автором поняття, а також дефініцій «професійна педагогічна компетентність» та «інновація». Виявлено, що тривалий час у вітчизняному освітянському дискурсі паралельно співіснували численні підходи до співвідношення близьких, але суттєво різних понять «компетентність» і «компетенція», до визначення суті компетентності як ключового поняття, її структури, змісту, до особливостей професійної, зокрема, професійної педагогічної компетентності. Показано, що прийняття у 2017 р. Закону України «Про освіту» до певної міри унормувало термінологію, оскільки Закон надав чітке визначення поняття компетентності й практично вивів із широкого освітянського обігу поняття компетенції. Також Закон у загальних рисах окреслив зміст феномену компетентності, трактуючи його як результат освіти, що виявляється у знаннях, уміннях, досвіді, ставленнях і цінностях чи інших особистісних якостях і властивостях. З’ясовано, що затверджений у 2018 р. Державний стандарт початкової освіти передбачає формування у молодших школярів інноваційної компетентності. Цей факт, нарівні з іншими чинниками, актуалізує потребу пошуку шляхів формування відповідної компетентності в майбутніх учителів початкових класів. На основі узагальнення численних довідникових визначень з’ясовано суть поняття інновації. Виявлено відсутність в освітянській спільноті єдності поглядів на суть інноваційної компетентності педагогів і, відповідно, відсутність загальноприйнятої дефініції. Визначено, що затверджений у 2020 р. професійний стандарт за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» передбачає наявність у педагога інноваційної компетентності. Разом із тим, на жаль, упорядники стандарту обмежилися окресленням її змісту в термінах здатностей, знань і вмінь та залишили поза увагою важливий структурний складник – професійно значущі особистісні якості та властивості, цінності та ставлення. Утім, такий утилітарний підхід теж має тривалу історію і підтримується, зокрема, авторитетною міжнародною інституцією International board of standards for training, performance, and instruction. Запропоновано авторське визначення поняття інноваційної компетентності майбутніх учителів початкових класів як інтегрованого особистісного новоутворення, результату професійної підготовки, що охоплює специфічні професійні знання, уміння, досвід і професійно значущі особистісні якості та характеризується наявністю креативності, здатністю конструювати та впроваджувати інноваційні технології навчання молодших школярів, орієнтуючись на їхні індивідуальні особливості, інтереси та потреби.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Заіка, Юлія. "Інноваційний менеджмент підприємств в антикризових умовах". International Science Journal of Management, Economics & Finance 1, № 5 (2022): 62–67. http://dx.doi.org/10.46299/j.ismef.20220105.08.

Full text
Abstract:
у статті розглянуто тлумачення інноваційного менеджменту – система, в якій фактори взаємодіють між собою, які націлені на досягнення або підтримання потрібного рівня життєздатності та конкурентоспроможності підприємства за допомогою механізмів управління інноваційними процесами. Інноваційний менеджмент – це процес розробки та впровадження нових речей і розвитку бізнесу [3]. Розкрито основні поняття менеджменту інновацій для бізнесу, їх значимість для ефективного розвитку сучасного підприємств в кризових умовах разом з технологічними інноваціями. Наведено приклади успішних інновацій у менеджменті на підприємствах за різні проміжки часу. Розглянуто чинники, що перешкоджають інноваціям у менеджменті (нерозвиненість інноваційної культури, відсутність інформації про ефективні інновації у сфері менеджменту, відсутність бажання здійснювати інновації у сфері менеджменту, адміністративний формалізм, недостатня кваліфікація менеджерів, відсутність можливості отримати кваліфіковану допомогу та консультації, незначний вплив інновацій на результати діяльності компанії, оцінка нововведень з погляду їхньої значимості на результати діяльності підприємства) та запропоновано шляхи щодо подолання цих бар'єрів (на основі формування інноваційної культури підприємства з досвідченими менеджерами та фахівцями з відповідними мисленням та компетенцією. Для адекватної реакції на запити інноваційного розвитку компаній необхідно орієнтуватися на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних до інноваційних перетворень у сфері менеджменту). Проаналізовано проблеми менеджменту інноваційного становлення на вітчизняних підприємствах в період кризи. Актуальність дослідження проявляється в постійному пошуку будь-якого підприємства знайти інноваційні підходи в управлінні для досягнення поставленої бізнес-мети. На основі останніх досліджень та публікацій визначено проблематику щодо недостатнього проведення інноваційного менеджменту в бізнесі і виокремлено фактори, що перешкоджають їх розвитку на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Барабашне Карпаті, Дора, та Юдіт Чакне Філеп. "Викликані інноваційним розвитком вимоги роботодавця стосовно компетентностей працівників". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 2 (22 грудня 2022): 24–31. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2022-2-24-31.

Full text
Abstract:
Технічні зміни, глобалізована конкуренція та необхідність стратегічного управління людськими ресурсами призвели до посилення ролі компетенцій. В умовах глобалізації економіки ключем до конкурентоспроможності та успіху (в частині використання інтелектуального капіталу для досягнення цілей організації) є знання, що вважаються найважливішим надбанням організацій XXI століття та основою довгострокового успіху. Компетентність – це інтелектуальна власність особи, джерело влади, яке гарантує отримання бажаних посад. У нашому мінливому світі від вищих навчальних закладів все частіше очікують, що вони будуть надавати своїм студентам такі компетенції, якими вони змогли б бути затребуваними на відповідних посадах в установах і організаціях. Однак немає консенсусу щодо визначення компетенцій працівників, яких вимагає ринок праці. У своїй роботі, після тлумачення поняття компетенції, зібрано компетенції, які роботодавці вважають найважливішими. Окремо відзначено результати, пов’язані з цифровими компетенціями співробітників. Ідеальне «поєднання компетенцій» працівника неможливо знайти в науковій дискусії, оскільки очікувані від працівників компетенції, знання та навички впливають діяльність організації-роботодавця, сфера діяльності та професійна культура працівника тощо. Дослідження ринку праці щодо критеріїв успіху майбутніх працівників дозволило виділити 6 груп компетентностей, а саме: самостійно сформовані особистісні компетентності, соціальні компетентності, професійні компетентності, навчальні компетенції, компетенції з вирішення проблем, цифрові компетенції. Результати дослідження дають можливість чітко стверджувати, що вищі навчальні заклади повинні перейти від раніше сильно орієнтованої на знання освіти до надання підготовки, що базується на компетентності. Доведено також, що в результаті технологічних змін, з одного боку, розширюються потреби роботодавців у компетентних фахівцях, а з іншого боку, виникає необхідність значної трансформації компаній, що в свою чергу спонукає роботодавців переосмислити та суттєво змінити організацію та управління людськими ресурсами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ГАВРИШ, Олег Анатолійович, та Ірина Олексіївна КАРПЕНКО. "ІННОВАЦІЇ ЯК ІМПЕРАТИВ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ НА ГЛОБАЛЬНИХ РИНКАХ". Economic Synergy, № 1 (31 березня 2023): 136–50. http://dx.doi.org/10.53920/es-2023-1-11.

Full text
Abstract:
Метою статті виступає визначення інновацій як імперативу конкурентоспроможності транснаціональних корпорацій на глобальних ринках. У статті визначено особливості конкуренції на глобальному ринку в ХХІ ст. Встановлено що стратегіями розвитку ТНК виступають стимулювання, створення та використання інновацій за рахунок інтелектуальної діяльності людини, спрямованої на якісне підвищення ефективності виробничих систем та створення й виведення на ринок продукції з новими, кращими споживчими властивостями, і, як наслідок, отримання конкурентних переваг. Сучасна глобальна економіка – це інформаційно-мережева економіка, у якій народжуються нові види бізнесу, змінюються структура галузей та відбувається загальна трансформація змісту конкуренції, удосконалюються її правила, виникають нові конкурентні переваги, надаючи компаніям нові можливості щодо завоювання ринку. За таких умов економічна категорія «конкурентоспроможність», залишаючи за собою основну властивість – здатність суб’єкта конкурентних відносин до забезпечення конкурентних переваг, крок за кроком набуває глобального характеру – перетворюється на глобальну конкурентоспроможність і стає все більш спрямована на інноваційний розвиток з використанням випереджальних інновацій, що суттєво впливає на інтереси суб’єктів ринкових відносин (партнерів, конкурентів, споживачів тощо). Виділено риси, властиві глобальній конкурентоспроможності, які чітко обумовлюють конкурентні переваги країн-лідерів та передових ТНК. Розглянуто інноваційну складову глобальної конкурентоспроможності ТНК. З метою забезпечення глобальної інноваційної конкурентоспроможності і збереження лідерських позицій ТНК не зволікаючи здійснюють розробку, виробництво і просування випереджальних інновацій - інноваційних продуктів, технологій, сервісів, компетенцій, методів конкурентної боротьби, що користуються підвищеним попитом на світових ринках. Визначено характеристики високотехнологічних ТНК. Проаналізовано рейтинг найбільш інноваційних ТНК та динаміку обсягів інвестицій у науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи та чистих продажів компаній-інвесторів з ЄС, США, Китаю, Японії, світу в цілому. У XXI ст. ключова роль у глобальних процесах економічного розвитку належить інноваціям, синхронізованим з досягненнями науково-технічного прогресу, які забезпечують беззаперечний успіх в конкурентній боротьбі як країн, так і окремих ТНК, що постачають на глобальні ринки значну частку високотехнологічної продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Підгорний, Б. В. "ТРАНСФОРМАЦІЯ КАТЕГОРІЇ ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ В УМОВАХ ІНДУСТРІЇ 4.0". Трансформаційна економіка, № 4 (09) (6 лютого 2025): 25–31. https://doi.org/10.32782/2786-8141/2024-9-4.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність та трансформацію категорії “інноваційний потенціал» в умовах Індустрії 4.0 під впливом впровадження таких технологій як штучний інтелект, Інтернет речей, великі дані, робототехніка та автоматизація. Особливу увагу приділено новим викликам цифрової епохи, які вимагають переосмислення класичних підходів до управління інноваціями. Внаслідок цього, інноваційний потенціал, який традиційно визначався через ресурси підприємства, розширюється за рахунок цифрових компетенцій, адаптивності, швидкості впровадження інновацій та здатності використовувати передові технології. Окрема увага приділяється визначенню структури інноваційного потенціалу, що включає інтелектуальні, технологічні, організаційні та цифрові ресурси. З цього погляду аналізується роль цифрових технологій у підвищенні конкурентоспроможності підприємств, зокрема застосування хмарних обчислень, штучного інтелекту, платформ Інтернету речей та автоматизованих систем управління. Наголошено, що інтеграція інноваційних технологій змінює не тільки бізнес-процеси, але й впливає на організаційну структуру, моделі управління та стратегії розвитку. У статті акцентовано важливість підготовки людського капіталу до роботи в умовах цифрової економіки. Зокрема, йдеться про необхідність розвитку цифрових навичок і компетенцій, створення корпоративних навчальних центрів, адаптації освітніх програм до потреб ринку праці. Окремо розглянуто значення інноваційної культури як важливого елемента реалізації інноваційного потенціалу, здатної стимулювати креативне мислення та гнучкість працівників. Запропоновано концепцію інноваційних екосистем, які об’єднують підприємства, науково-дослідницькі установи, стартапи, державні органи та інвесторів для досягнення синергетичного ефекту. Розглянуто роль державної підтримки у формуванні сприятливих умов для інновацій, зокрема через податкові пільги, грантове фінансування, створення технопарків і бізнес-інкубаторів. У підсумку зроблено висновок, що трансформація інноваційного потенціалу в умовах Індустрії 4.0 є необхідною для сталого розвитку підприємств і економік загалом. Успішна реалізація інноваційного потенціалу залежить від ефективної взаємодії між бізнесом, науковими спільнотами та державою, інтеграції цифрових технологій на всіх рівнях діяльності, розвитку цифрових компетенцій і впровадження гнучких бізнес-моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дубіщев, В. П., Н. М. Краус та I. Bistryakov. "Інституціональний ракурс кластеризації територіальних природно-господарських утворень на базі інноваційних хабів". ЕКОНОМІКА І РЕГІОН Науковий вісник, № 3(58) (28 жовтня 2018): 28–36. http://dx.doi.org/10.26906/eir.2016.3(58).1179.

Full text
Abstract:
Проаналізовано процес кластеризації територіальних природно-господарських утворень України. Розглянуто основні умови формування інноваційних кластерів на базі хабів з інституціональної точки зору. Запропоновано розрізняти інноваційний хаб територіальних природно-господарських утворень мікро-, мезо- та макрорівня. Виявлено, що критичне значення для формування зрілого інноваційного кластера на базі інноваційного хабу має «потрійна спіраль», точніше – колаборація трьох типів учасників «інноваційної гри», які представляють науку, бізнес та державу. З’ясовано, що реалізація структурних інститутів на зразок інноваційних хабів стане підґрунтям для підвищення інноваційної компетенції й рівня співробітництва між наукою, підприємствами та іншими інститутами інноваційного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Інноваційна компетенція"

1

Гайворонська, Вікторія Володимирівна. "Інноваційна педагогічна технологія удосконалення навчального процесу і педагогічної компетенції викладачів". Thesis, Харківський національний університет будівництва та архітектури, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33692.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Полозова, Т. В. "Складові інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства". Thesis, НТУ «ХПІ», 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/4799.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Будякова, О. Ю., та О. Шапошнікова. "Інноваційний коучинговий підхід щодо розвитку компетенцій в закладах вищої освіти". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16854.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тернова, Оксана Іванівна, та Наталія Володимирівна Коротка. "Розвиток комунікативної компетенції майбутніх юристів з використанням інноваційних Інтернет-технологій". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18226.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гелецька, Аліса Іванівна, та Лідія Яківна Вилка. "Використання інноваційних технологій для формування професійно комунікативної компетенції в іноземних студентів". Thesis, Матеріали науково-практичної конференції. м. Чернівці, 2011. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/2350.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Робул, Ю. В. "Використання маркетингу як ресурсу інноваційної діяльності організації через розвиток динамічних компетенцій". Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47676.

Full text
Abstract:
В умовах ринкової економіки маркетинг дозволяє не лише підтримувати зусилля зі збуту, але і здатен бути інструментом розвитку конкурентоспроможності організації у стратегічній перспективі. Маркетингова орієнтація бізнесу має призводити до розвитку ринкових здібностей організації, які, у свою чергу уможливлюють створення конкурентних переваг, використання яких призводить до високих фінансових результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гринюк, Світлана Петрівна. "Формування іншомовної професійно-комунікативної компетенції майбутніх фахівців військової галузі". Thesis, Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє : XV міжнар. наук.-практ. конф. – К.: КНУ, 2019. – С. 5-7, 2019. http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/41041.

Full text
Abstract:
Нині діяльність військових установ в сучасних умовах спрямована на підвищення якості військово-професійної підготовки майбутніх військових фахівців, формування і розвиток їх загальної та професійної культури. Відтак, високий рівень володіння іноземними мовами (насамперед, англійською мовою) стає інструментом посилення особистісного потенціалу майбутніх фахівців військової галузі, підвищення їх професійної компетентності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Побережна, Катерина Вікторівна. "Визначення впливу креативного потенціалу на розвиток інноваційної діяльності". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26518.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сергіна, Світлана Володимирівна, та Віктор Васильович Басов. "Мовний портфоліо як одна з перспективних технологій формування особистісних компетенцій". Thesis, ТОВ "Планета-Прінт", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49167.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бухкало, Світлана Іванівна, та Оксана Ігорівна Ольховська. "Загальні методи оцінювання підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23829.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Інноваційна компетенція"

1

Сучасні виклики та інноваційні стратегії у розвитку багатомовної та полікультурної компетенції : матер. ІІ Міжнар. наук.-практич. конф. ( м. Одеса, 28-29 листоп. 2024 р.,). Одеса : Міжнар. Гуманітар Ун-тет, 2024. https://doi.org/10.32837/11300.29332.

Full text
Abstract:
До збірника «Сучасні виклики та інноваційні стратегії у розвитку багатомовної та полікультурної компетенції» увійшли тези доповідей та статті за такими секціями: романо-германська філологія, слов’янська філологія, педагогічні науки, журналістика.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Інноваційні підходи до формування багатомовної та полікультурної компетенції в умовах викликів сьогодення : матер. Міжнар.наук.- практич. конф., (м. Одеса, 23-24 листоп. 2023 р.). Одеса: МГУ, 2023. http://dx.doi.org/10.32837/11300.26952.

Full text
Abstract:
До збірника «Інноваційні підходи до формування багатомовної та полікультурної компетенції в умовах викликів сьогодення» увійшли тези доповідей та статті за такими секціями: романо-германська філологія; слов’янська філологія; педагогічні науки; журналістика.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інноваційна компетенція"

1

Зозуля, Ірина Євгеніївна. "Розвиток іншомовної дискурсивної компетенції іноземних студентів". У ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-37-39.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему формування іншомовної дискурсивної компетенції студентів вищої школи в процесі навчання українській мові як іноземній. Обґрунтовано важливість розвитку різноманітних підходів щодо проблеми іншомовної підготовки майбутніх фахівців технічної сфери в умовах освітнього середовища університету. Зазначено, що навчання іноземній мові повинно відбуватися в межах особистісноорієнтованого, комунікативно спрямованого і професійно-діяльнісного підходів у системі мовної професійно-орієнтованої підготовки студентів за умови впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання українській мові як іноземній. Доведено, що ефективність навчання монологічному мовленню як типу дискурсу залежить в першу чергу від рівня сформованості дискурсивної компетентності студентів. Ключові слова: дискурсивна компетенція, українська мова як іноземна, іноземний студент, міжкультурна компетентність, метод навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корсунська, В. В. "Етикет як елемент комунікативної компетенції розвитку особистості". У ІННОВАЦІЙНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ. Liha-Pres, 2024. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-380-7-29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шапілова, К. П. "Дефініція понять «компетенція» та «компетентність»". У ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ У XXI СТОЛІТТІ. Liha-Pres, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-278-7-41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Попадинець, М. М. "Прикладне програмне забезпечення у формуванні інформаційно-комунікаційних компетенцій". У ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ У XXI СТОЛІТТІ. Liha-Pres, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-278-7-23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бокшиц, Олена. "ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇОСВІТИ ПРИ ВИВЧЕННІ ОХОРОНИ ПРАЦІ". У The results of scientific mind's development: 2019. 유럽과학플랫폼, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/22.12.2019.v2.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Інноваційна компетенція"

1

Карпюк, В. А. Інноваційні технології у викладанні німецької мови в старшій школі. ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2207.

Full text
Abstract:
У статті висвітлюється проблема застосування і використання інноваційних технологій у процесі вивчення німецької мови у старшій школі. Розглядається питання інтерактивного вивчення мови, що полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні вміння, сформовані на основі мовних знань і навичок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!