Academic literature on the topic 'Оцінка транспортної системи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Оцінка транспортної системи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Оцінка транспортної системи"

1

Аулин, Виктор. "Оцінка працездатності автомобільних транспортних систем на основі математичних методів". Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», № 22 (11 лютого 2021): 262–71. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.262-271.

Full text
Abstract:
Логіко-ймовірнісні методи булевої алгебри дають можливість здійснити не лише кількісну оцінку надійності складних транспортних систем, але і визначити роль окремих елементів структурної схеми надійності та їх комбінацій у забезпеченні надійності автомобільних транспортних систем.
 У випадку відсутності інформації про надійність елементів їх вплив на надійність усієї системи оцінюють за допомогою поняття ваги елементів в структурній схемі надійності транспортної системи. Вага елемента характеризує відносну кількість таких критичних працездатних станів транспортних систем, в яких відмова елемента приводить до відмови системи і навпаки, відновлення елемента приводить до відновлення працездатності транспортної системи серед усіх її станів.
 Показано як елементи булевої алгебри можна використати при оцінці надійності ланцюгів елементів транспортних систем в цілому та як за допомогою понять булевої алгебри логічні функції можна привести до ортогональної диз’юнктивної нормальної форми. Дано еквівалентну форму логічної функції через елементарні кон’юнкції різноманітних рангів. Наведено можливість використання перетворення логічної функції в розрахунку ймовірностей безвідмовної роботи транспортної системи. Логічні функції подаються через елементарні кон’юнкції, а також у матричній формі. Перетворення логічної функції розглянуті на прикладі транспортної системи, що складається з восьми елементів. Отримано формулу для розрахунку ймовірності безвідмовної роботи такої транспортної системи.
 З’ясовані такі поняття як значущість, оцінка ваги та внеску конкретних елементів структурної схеми надійності в надійність автомобільної транспортної системи або її ланцюгу. Отримані загальні формули ймовірності безвідмовної роботи (n-елементів) для транспортної системи і розглянуто їх реалізацію на прикладі структурної схеми з п’яти елементів. Розглянуто зміст ймовірності монотонної логістичної функції та її похідної. Отримані формули для розрахунку зазначених характеристик для елементу системи. Виділено п’ять важливих наслідків їх співвідношень з урахуванням працездатного і непрацездатного елемента в структурній схемі надійності транспортних систем.
 Ключові слова: оцінка, працездатність, надійність, автомобільна транспортна система, елементи, структурна схема, математичні методи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кожушко, Андрей. "Вплив перемінної маси рідкого вантажу на динамічну навантаженість ходової системи транспортованих агрегатів". Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», № 21 (7 грудня 2020): 75–86. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.75-86.

Full text
Abstract:
Постійне нарощування сільськогосподарської продукції змушує аграріїв використовувати в транспортних роботах, як автомобільну, так і тракторну техніку. Тому, створюючи нову тракторну техніку, виробники намагаються задовольнити експлуатаційні показники руху.
 При дослідженні транспортної роботи, що використовується в агропромисловому комплексі спостерігається виникнення проблеми при русі колісного трактора з причіпними та/або напівпричіпними цистернами, які частково заповнені рідиною. Оскільки в тракторних цистернах відсутні внутрішні перегородки, тоді перевезення частково заповненої рідким вантажем цистерни призведе до виникнення суттєвих вільних коливань. Така тенденція разом з закономірним нарощуванням транспортної швидкості призводить до поздовжньої та поперечної нестабільності, що сприяє підвищенню як енергетичних витрат, так і аварійних ситуацій (відбувається вплив на плавність руху, керованість та стійкість транспортного засобу, підвищення динамічної навантаженості ходової системи, тощо). 
 Метою роботи є дослідження динамічної навантаженості ходової системи причіпної та напівпричіпної цистерни при виконанні транспортної роботи колісним трактором. Задля вирішення поставленої мети необхідно: оцінка динамічної навантаженості ходової системи агрегатів (тракторних цистерн) при виконанні транспортної роботи колісним трактором; виконати аналіз впливу конструктивних показників підвіски напівпричіпної цистерни з метою зменшення динамічної навантаженості ходової системи колісного трактора. При вирішенні поставленої мети використовувалась методика, яка передбачала математичне моделювання повздовжнього руху колісного трактора з цистернами різного об’єму наповнення. Використана модель враховує перерозподіл рідини у цистерні, яка викликана коливаннями оболонки, з використанням характеристики поверхневих хвиль Релея. Проведення аналізу динамічної навантаженості ходової системи тракторних цистерн базувалося на визначенні сили, що створюється пневматичними шинами коліс. 
 Як результат, отримано дані теоретичного дослідження, які відображають вплив перерозподілу рідини в напівпричіпній цистерні на показник динамічної навантаженості ходової системи цистерн. Також встановлено, що для зменшення амплітуди динамічної навантаженості ходової системи напівпричіпної цистерни доцільно в конструкцію впроваджувати елементи демпфірування (амортизатори). При підборі пружних характеристик підвіски напівпричіпної цистерни необхідно проводити комплексне дослідження з визначення динамічної навантаженості на ходову систему, адже некоректний підбір жорсткості підвіски може призвести до потрапляння резонансної зони динамічної навантаженості в діапазон транспортних швидкостей руху.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Bortnik, S. M. "Формування та розвиток логістичної інфраструктури України в контексті євроінтеграції". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 3(81) (30 вересня 2019): 45–50. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.3.8.

Full text
Abstract:
Вступ. Транспортна система України має низький рівень розвитку логістичної інфрастуктури та транспортно-логістичних технологій загалом, що знижує її конкурентоспроможність та обмежує інтеграційні можливості нашої держави у світовому економічному просторі. Україні необхідні термінові заходи для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури, оскільки вона є застарілою, неефективною, потребує оновлення, модернізації, суттєвих інвестиційних вкладень та удосконалення системи управління нею. Існує необхідність адаптувати концепцію удосконалення логістичної інфраструктури до потреб українського ринку транспортно-логістичних послуг.
 Метою статті є продемонструвати місце України у світових рейтингах розвитку логістики та логістичної інфраструктури, а також проаналізувати причини поточних результатів нашої держави в цих рейтингах.
 Результати. Встановлено, що транспортно-логістична інфраструктура виступає важливим чинником економічного зростання будь-якої держави. Конкретизовано поняття транспортно-логістичної інфрастуктури та її складових. Дана оцінка загального стану розвитку логістичної інфраструктури в Україні, а також оцінка рівня використання логістичного потенціалу на основі рейтингів глобальної конкурентоспроможності та логістичної ефективності. Проаналізовано місце України в глобальному рейтингу конкурентоспроможності за якістю транспортної інфраструктури, а також динаміку показників логістичної ефективності України, здійснено міжнародні порівняння. Доведено взаємозв’язок позицій у міжнародних рейтингах глобальної конкурентоспроможності та логістичної ефективності із станом та якістю логістичної інфрастуктури в країні.
 Висновки. Завдяки проведеному аналізу виявлено чинники, що впливають на функціонування та розвиток транспортно-логістичної інфраструктури України. Доведена необхідність покращення системи управління транспортно-логістичною інфраструктурою. З метою забезпечення синергетичного ефекту від ефективного поєднання потенціалу та можливостей усіх видів транспорту управління розвитком транспортно-логістичної інфраструктури повинно бути стратегічно орієнтованим і базуватися на оцінці потенціалу логістичної інфраструктури, виявленні зв’язків та залежності її розвитку від організаційно-економічних, техніко-технологічних та інших можливостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ХІТРОВ, Ігор, Валерій СОРОКА, Михайло КРИСТОПЧУК та Світлана ПАШКЕВИЧ. "МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ПЛОЩІ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МАРШРУТІВ ПАСАЖИРСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ". СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, № 13 (2019): 173–84. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.101.

Full text
Abstract:
Одним з методів, що дозволяють оцінювати ефективність функціонування пасажирської транспортної системи приміського сполучення на етапі проектування маршрутної мережі і удосконалення діючої є моделювання її роботи. Цей процес може бути виконаний за допомогою апарату математичного моделювання. Застосування останнього для оцінки наслідків впровадження змін у маршрутній мережі пасажирського сполучення становить значний інтерес внаслідок таких причин: на даний час розроблено досить повний математичний апарат, що дозволяє здійснювати необхідну модифікацію існуючих моделей, і враховує специфіку конкретної маршрутної мережі; використання математичних моделей не вимагає значних ресурсів і дає можливість легко їх реалізувати на практиці з використанням ЕОМ, що дозволяє при необхідності проводити багаторазовий аналіз у процесі проектування та експлуатації мережі; математичні моделі, на відміну від натурного моделювання, вимірювання та статистичного аналізу параметрів реальної маршрутної мережі пасажирського сполучення (у випадку, якщо маршрутна мережа уже спроектована і знаходиться в процесі експлуатації), дозволяють робити висновки про тенденції розвитку мережі, що є важливим при дослідженні транспортної системи пасажирського сполучення.Необхідні передумовами вирішення поставлених завдань у загальному вигляді визначаються параметрами попереднього їх опису, територіального розміщення вузлів, елементів системи на аналізованому ринку транспортного обслуговування, між якими формуються зв’язки різного роду, що вимагають кількісної оцінки реалізацій відповідно до висунутих потреб на транспортні послуги. Умови достатності встановлюють методи, алгоритм вирішення завдань визначення кількісних характеристик оптимальних транспортних процесів і зв’язків. Їх характеристики повинні враховувати нормативи обмежень забезпечення надійності, безпеки, доцільності, ефективності, інші специфічні умови функціонування систем.У роботі пропонується удосконалений метод прогнозування потенціалу транспортних послуг, що може бути застосований при моделюванні функціонування транспортної системи пасажирського сполучення.Ключові слова: пасажирська транспортна система, приміське сполучення, площа транспортного обслуговування, маршрутна мережа, ринок транспортних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко та Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ". SWorldJournal, № 09-01 (30 вересня 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко та Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ". SWorldJournal, № 09-01 (30 вересня 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2021-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Маленкова, Александра, Оксана Носовская, Марина Коваленко та Андрей Лямзин. "ДИДЖИТАЛИЗАЦИОННЫХ ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЛОГИСТИЧЕСКОЙ КОНЦЕПЦИИ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СОСТАВЛЯЮЩИХ ТРАНСПОРТНОЙ СИСТЕМЫ". SWorldJournal, № 09-01 (30 вересня 2018): 71–77. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-09-01-028.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз та надана діджіталізаційна оцінка ефективності розробленої логістичної концепції забезпечення безпеки складових транспортної системи за допомогою коефіцієнта конкордації Кендалла.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пашинська, Н. М. "Оцінка впливу транспортної системи на довкілля України: регіональний аспект". Екологічний вісник, № 4 (73), липень - серпень (2012): 6–8.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ПУСТЮЛЬГА, Сергій, Валентин ПРИДЮК та Ігор ГОЛОВАЧУК. "Метод фрактальної оцінки показника накладання маршрутних схем для оптимізації міських пасажирських перевезень". СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, № 14 (2020): 124–35. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i14.355.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці ефективних методів оптимізації міських пасажирських перевезень. Аналіз літературних джерел показав, що, як правило, удосконалення транспортного обслуговування у містах здійснюється шляхом використання певних математичних моделей. Будь-яка математична модель, у тому числі і функціонування транспортної мережі, ґрунтується на великому багатокомпонентному об’ємі початкових даних, отримання яких пов’язане з проблемами статистичних досліджень, із ситуацією у місті, яка швидко і динамічно змінюється, а значить робить подібні вихідні дані з часом неактуальними і застарілими.
 Саме це і є основною проблемою для створення транспортних моделей великих міст. До подібних, необхідних для повноцінного моделювання, даних відносяться: диференціювання по районах міста чисельності населення, число місць для праці та їх розташування, рекреаційний потенціал, середній час пересування жителів і таке інше. На відміну від завдань організації дорожнього руху, де використовуються, в основному, імітаційні моделі руху транспорту, в транспортному плануванні застосовуються прогнозні моделі, які ґрунтуються на макроскопічних параметрах, що описують транспортний потік. У цих моделях параметрами є: швидкість транспортного потоку, інтенсивність транспортного потоку, інтенсивність пасажиропотоків. Таким чином, основою прогнозного моделювання міських транспортних систем стає завдання оптимальної реалізації пасажирських транспортних кореспонденцій.
 Очевидно, що збір початкових даних складає найбільш трудомісткий і тривалий за часом етап при побудові або удосконаленні транспортних моделей. У свою чергу, запропонована у роботі ефективна методика побудови транспортних моделей за геометричними параметрами накладання маршрутних схем вирішує задачу визначення міри відповідності існуючого транспортного попиту наявній транспортній пропозиції.
 У роботі пропонується дієвий метод динамічного удосконалення міської пасажирської транспортної мережі, в основу якого покладено зв'язок класичного коефіцієнта накладання пасажиропотоків із способами геометричного представлення та фрактальної оцінки накладання існуючих маршрутних схем пересування ТЗ (на прикладі тролейбусної мережі м. Луцька). Проаналізовано основні особливості функціонування міських пасажирських перевезень та досліджено вплив характеристик транспортних систем на визначення ступеня накладання маршрутних схем. Розроблено метод 3-D представлення та автоматизованого зонування міських тролейбусних маршрутів. Запропоновано спосіб фрактальної оцінки ступеня накладання маршрутів для визначених зон та шляхи удосконалення транспортної роботи ТЗ на маршрутах у різні часові періоди доби. Запропоновано підходи до влаштування динамічного резервування тролейбусів на маршрутах, яке забезпечить ефективну видозміну маршрутних схем, оперативне коригування розкладу руху тролейбусів по мережі, нормативів часу на виконання рейсів, систем організації праці водіїв, комбінованого режиму руху тролейбусів.
 Ключові слова: оптимізація, пасажирські перевезення, маршрутна схема, 3-D представлення, автоматизоване зонування, накладання маршрутів, фрактальна оцінка, динамічне резервування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Слатвінська, В. "Можливості для внутрішніх водних шляхів України або перспективи впровадження Е-40 для України шляхом об’єднання Чорного й Балтійського морів". Юридичний вісник, № 3 (4 лютого 2020): 169–74. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i3.960.

Full text
Abstract:
У статті здійснюється аналіз та надається оцінка можливостей для українських внутрішніх водних шляхів, які виникають під час об’єднання Чорного й Балтійського морів міжнародним водним шляхом (МВШ Е-40). В роботі вперше науково запропоновано об’єднати Чорне й Балтійське моря з позицій взаємодії транспортних коридорів «шовкового шляху» в координатах Захід – Схід та Південь – Північ при реалізації проекту «Шовковий шлях». Звернута увага на проблемах України при реалізації проектів щодо «Шовкового шляху». Виявлено, що втраченою перспективою України є пряма участь в проекті «сухопутного шляху з ЄС в Китай» й акцентовано увагу на тому, що транспортна система України залишається не інтегрованою з транс’європейською транспортною системою для забезпечення єдиного перевізного процесу. Розкрито сутність транспортного коридору МВШ Е-40. Виявлені вигоди й можливості для України в цілому й водних шляхів зокрема від участі як транспортно-логістичного вузла в проекті Е-40. Аргументовано, що економічну вигоду від участі в зазначених проектах Україна отримали б не тільки від торгівлі: сам факт присутності у "Новому шовковому шляху" представляє собою потужний поштовх до розвитку інфраструктури, коли в транспортну систему та інфраструктуру країн-учасників інвестуються кошти на суму в десятки мільярдів доларів. Здійснено системний аналіз ініціативи «Один пояс – один шлях» шляхом обробки наукового матеріалу в сфері «Шовковий шлях» і доведено, що ініціатива «Один пояс – Один шлях» потребує не лише ідеолого-практичного інтересу, а й нормативного закріплення задля майбутньої реалізації ініціатив щодо об’єднання транспортних коридорів й безперечної спільної транспортної інфраструктури й послуг. Вперше запропоновано створити закон про об’єднання Чорного й Балтійського морів та розроблено науково-теоретико-практичне підґрунтя для прийняття цього профільного зако-
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Оцінка транспортної системи"

1

Трипольський, К. В. "Інноваційний розвиток транспортної системи (на прикладі м. Одеса)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12447.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто сутність транспортної системи міста та її складові компоненти, показники розвитку транспортної системи, значення розвинутої транспортної інфраструктури для економічного розвитку міста. Надано характеристику сучасного стану міста Одеса та особливості його транспортної системи, проведено оцінку показників розвитку транспортної системи міста Одеси порівняно з іншими містами України та визначено основні проблеми інноваційного розвитку транспортної системи міста Одеси. Розкрито концепцію конкурентоспроможності транспортної системи міста Одеси, визначено пріоритетні напрями інноваційного розвитку транспортної системи міста Одеси, спрогнозовано перспективи розвитку транспортної системи міста Одеси.<br>In qualifying work theoretical aspects of the transport system, as well as the factors and conditions for the development of the city transport system in the Odesa region, and the importance of the developed transport system of the region has been considered. The features of a modern city of Odesa and its transport system are provided, the estimation of indicators of development of transport system of the city of the Odesa region in comparison with other cities of Ukraine is carried out and the basic problems of innovative development of transport system of the city of Odesa are defined. The concept of competitiveness of the transport system of the city of Odesa is revealed, the priority directions of innovative development of the transport system of the city of Odesa are offered, the prospects of development of the transport system of the city of Odesa are forecasted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сергієнко, Микола Єгорович, Павло Миколайович Калінін, Ю. В. Жережон-Зайченко та О. Р. Павлов. "Система експертних оцінок завантаженості елементів трансмісії транспортного засобу". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46575.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пужайло, О. С. "Оцінка ефективності логістичної діяльності ДП «ПОЛІГРАФ-ПАКИНГ ГРУПП»". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Puzhailo.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі розглядаються теоретичні аспекти логістичної діяльності підприємства. Визначено суть понять «логістика», «логістична система», «логістична діяльність» та ін.. Описано існуючи види та методичні аспекти оцінки ефективності логістичної діяльності. Проаналізовано існуючі роботи вітчизняних та іноземних науковців щодо використання логістики на підприємстві. Проведено фінансово-економічний аналіз результатів діяльності підприємства. Надано аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища компанії та проаналізовано конкурентоспроможність. Описано суть логістики на підприємстві Запропоновано шляхи скорочення транспортних витрат та оптимізації роботи складу.<br>The work deals with the theoretical aspects of the logistics activities of the enterprise. The essence of the concepts "logistics", "logistics system", "logistics activities", etc .. The existing types and methodological aspects of evaluating the effectiveness of logistics activities are described. Author analysis the existing works of domestic and foreign scientists on the use of logistics at the enterprise. The financial and economic analysis of the results of the enterprise is carried out. An analysis of the external and internal environment of the company is provided and competitiveness is analyzed. Ways to reduce transport costs and optimize warehouse operation are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шум’як, Андрій Михайлович, та Andriy Shumiak. "Дослідження та розробка транспортно – інформаційної ситеми для потреб міста Тернополя". Master's thesis, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31745.

Full text
Abstract:
Thesis is devoted to the creation of information - transport system that will help improve the quality of transportation and increase the efficiency of the existing transport system of the city. The existing transport systems are analyzed and the analysis of methodologies for assessing the quality of transportation is carried out. CRM systems were analyzed and Bitrix24 was selected for implementation. A transport information system module was also created, which collects and processes data<br>Дипломна робота присвячена створенню інформаційній – транспортної системи яка допоможе підвищити якість перевезення та збільшити ефективність діючої транспортної системи міста. Проаналізовано існуючі транспортні системи та проведено аналіз методологій для оцінювання якості перевезення. Було проведено аналіз CRM систем і для реалізації було обрано Бітрікс24.Також було створено модуль транспортно - інформаційної системи, який збирає та опрацьовує дані.<br>ЗМІСТ ВСТУП...8 1 Аналіз наукових публікацій 10 1.1 Огляд транспортно - інформаційних систем 10 1.1.1 Використання MaaS в громадському транспорті 10 1.1.2 Стійкість в транспортно інформаційних системах 15 1.1.3 Функціонування транспортно інформаційної системи 17 1.2 Оцінка транспортно інформаційних систем 18 1.2.1 Оцінка ефективності громадського транспорту 23 1.3 Потреба транспортно інформаційної системи та її ціноутворення 25 1.3.1 Потреба громадського транспорту для людей з вадами зору 27 1.4 Висновок до першого розділу 29 2 Огляд методологій для оцінки якості перевезення 31 2.1 Оцінка якості перевезення пасажирів у громадському транспорті 31 2.1.1 Методики вимірювання та оцінювання якості 37 2.1.2 Оцінка рівня задоволеністю якістю перевезень пасажирами 40 2.2 Основи забору даних 42 2.2.1 Етапи забору даних 45 2.3 Безпека пасажирів у громадському транспорті 46 2.3.1 Інструменти забезпечення безпеки пасажирів 49 2.3.2 Мобільні додатки які використовуються в громадському транспорті. 51 2.4 Відстежування емоційного стану пасажирів 53 2.4.1 Методи для визначення емоційного стану пасажир 54 2.5 Висновок до другого розділу 57 3 Розробка транспортно інформаційної системи для потреб міста тернополя 58 3.1 Реєстрація та огляд CRM системи Бітрікс24 58 3.1.1 Функціональні можливості Бітрікс24 61 3.1.2 Створення сайту та форми для опитування 63 3.2 Алгоритм дій при опитувані на сайті 69 3.2.1 Обробка зібраних даних в CRM формі 73 3.2.2 Виконання звітів в CRM формі 74 3.3 Висновок до третього розділу 76 4 Спеціальна частина 77 4.1 CRM системи та їх порівняльні характеристики 77 4.2 Огляд вибраної CRM системи 81 4.3 Висновок до четвертого розділу 83 5. Обґрунтування економічної ефективності 84 5.1 Розрахунок затрачених ресурсів часу для виконання науково-дослідної роботи 84 5.2 Витрати що знадобляться на виплату заробітної платні та соціальні внески 86 5.3 Розрахунок матеріальних витрат 88 5.4 Витрати на електроенергію та розрахунок. 89 5.5 Амортизаційні відрахування розрахунок 90 5.6 Обрахування накладних витрат 90 5.7 Визначення собівартості науково-дослідницької роботи та складання кошторису 91 5.8 Розрахунок вартості програмного продукту 92 5.9 Визначення економічної ефективності та терміни окупності вкладень 92 5.10 Висновок до п’ятого розділу 93 6.Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях 94 6.1 Безпека в громадському транспорті 94 6.1.1 Вимоги до робочого місця водія 94 6.1.2 Права та обов’язки водія громадського транспорту 96 6.2 Безпека в надзвичайних ситуаціях 98 6.2.1 Оповіщення керівного складу органів виконавчої влади, підприємств установ та організацій, населення про загрозу і виникнення НС природного, техногенного та воєнного характеру. 98 6.2.2 Ергономічні вимоги до робочого місця користувача (ПК). 101 6.3 Висновок до шостого розділу 102 7 Екологія 104 7.1 Екологічна політика підприємства 104 7.2 Моніторинг довкілля та система спостережень за впливом на довкілля антропогенних факторів. 107 7.3 Висновок до сьомого розділу 108 Висновок 109 Перелік використаних джерел 110 Додатки 122
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Оцінка транспортної системи"

1

Собкевич, О. В., А. В. Шевченко, В. М. Русан, Є. В. Бєлашов, Л. А. Жураковська та Я. А. Жаліло. Реальний сектор економіки України в умовах системних викликів. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.11.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді досліджено потенціал і сучасні умови функціонування реального сектору економіки України. Описано стан і тенденції розвитку реального сектору економіки у розрізі його складових – промисловості, аграрного сектору та транспортної галузі. Досліджено аспекти прояву коронакризи в реальному секторі економіки, у т.ч. здійснено оцінку негативних ефектів внаслідок пандемії COVID-19, окреслено наслідки коронакризи для реального сектору. Охарактеризовано стан реального сектору економіки в умовах агресії РФ щодо України, обґрунтовано напрями державної політики щодо убезпечення української економіки від загроз, спричинених агресивною політикою РФ. Проаналізовано системні проблеми розвитку реального сектору економіки, оновлено підходи державної політики до стимулювання модернізаційних перетворень на основі підвищення ефективності виробничих процесів шляхом техніко-технологічної модернізації та інноваційної діяльності, з акцентом на розбудову секторів з високою доданою вартістю, забезпечення рівного доступу до ринків і ресурсів для різних учасників економічних відносин, вироблення нових підходів до споживання обмежених ресурсів – з метою забезпечення інклюзивного економічного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Оцінка транспортної системи"

1

Торбієвський, Олександр. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОБЛЕМ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ДАНИХ У МІГРАЦІЯХ ДАНИХ". У СУЧАСНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ АВТОМАТИЗАЦІЇ, ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ, ТЕХНІЧНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК, chair Оксана Мазурова. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-30.04.2021.engineering.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Глоба, Р. М., С. А. Вижва, О. М. Іванік та Я. М. Глоба. "Оцінка впливу корозійних процесів на трубопровідно-транспортні природно-техногенні системи за даними електрометрії". У 14th EAGE International Conference on Geoinformatics - Theoretical and Applied Aspects. EAGE Publications BV, 2015. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201412397.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Іванік, О. М., В. В. Шевчук та М. В. Лавренюк. "Комплексна методика кількісної оцінки впливу небезпечних геологічних процесів на транспортні природно-техногенні системи". У Geoinformatics 2011. EAGE Publications BV, 2011. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.20145067.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!